Lida VS Junost Minsk


Lida

Junost Minsk

not draw --1--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Lida (T1) VS Junost Minsk (T2)

Lida

Junost Minsk

Zaujímavé

Lida

  • 100% (1 z 1) výhier mužstva Lida.
  • Až 1 zápasov tímu Lida skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 1 zápasov, to je až 100%.

Junost Minsk

  • 100% zápasov tímu Junost Minsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 1 z celkového počtu 1 zápasov.
  • 1 z celkového počtu 1 zápasov tímu Junost Minsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 100%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 87% vzájomných zápasov, čo je 20 výhier z 23 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 16 z 23 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
23.10.2021 13:00 Lida Junost Minsk under 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
21.10.2021 18:00 Lida Junost Minsk over 2:4 1:1,0:1,1:2
24.09.2021 18:00 Junost Minsk Lida under 3:1 1:1,1:0,1:0
22.09.2021 18:00 Junost Minsk Lida over 6:2 3:0,1:0,2:2
02.08.2021 18:00 Junost Minsk Lida over 7:0 2:0,2:0,3:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
23.11.2019 15:00 Junost Minsk Lida under 4:1 1:1,2:0,1:0
12.10.2019 16:00 Lida Junost Minsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
01.10.2019 18:00 Lida Junost Minsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
27.08.2019 18:00 Junost Minsk Lida over 8:0 1:0,2:0,5:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
12.02.2019 17:00 Lida Junost Minsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
01.02.2019 17:00 Junost Minsk Lida under 2:0 1:0,0:0,1:0
30.01.2019 16:15 Junost Minsk Lida over 5:2 0:0,2:2,3:0
07.12.2018 17:00 Junost Minsk Lida under 2:0 0:0,2:0,0:0
30.11.2018 17:00 Lida Junost Minsk under 1:3 1:0,0:0,0:3
29.11.2018 17:00 Lida Junost Minsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
13.10.2018 12:00 Junost Minsk Lida under 4:1 1:0,2:1,1:0
25.09.2018 18:00 Lida Junost Minsk under 0:4 0:1,0:3,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
06.03.2018 17:00 Lida Junost Minsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
05.03.2018 17:00 Lida Junost Minsk under 1:3 0:0,1:2,0:1
02.03.2018 17:00 Junost Minsk Lida under 3:1 1:0,1:1,1:0
01.03.2018 17:00 Junost Minsk Lida under 4:0 2:0,2:0,0:0
21.10.2017 12:00 Junost Minsk Lida over 5:4ppsn 1:1,1:1,2:2,0:0,2:1
07.10.2017 12:00 Lida Junost Minsk over 2:5 1:1,0:2,1:2

Lida

0 - 3 - 20

Junost Minsk

Lida


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.08.22 18:00 Lida Něman Grodno over 7:2 2:1,2:0,3:1

Junost Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.08.22 18:00 Brest Junost Minsk under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0

Lida


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
12.08.2022 18:00 Shakhtar Soligorsk Lida H2H
14.08.2022 13:00 Lida Dinamo Maladzyechna H2H

Junost Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
12.08.2022 18:00 Junost Minsk Něman Grodno H2H
14.08.2022 11:25 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk H2H

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Dinamo Maladzyechna 3 -2 2 1 -1 1 8 7 5
3. Junost Minsk 3 1 0 2 -2 0 7 7 5
4. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 12 14 5
5. Lida 3 1 0 1 0 2 10 8 4
6. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 4 3 0 0 1 12 17 5 9
2. Vitebsk 4 3 0 0 1 2 11 9 9
3. Novopolock 4 0 1 0 2 0 7 7 5
4. Lokomotiv Orsha 4 1 0 2 -1 -7 3 10 5
5. Žlobin 4 1 0 1 1 -2 6 8 4
6. Khimvolokno Mogilev 4 -2 2 0 2 -5 6 11 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 4 3 0 0 1 12 17 5 9
2. Vitebsk 4 3 0 0 1 2 11 9 9
3. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
4. Dinamo Maladzyechna 3 -2 2 1 -1 1 8 7 5
5. Junost Minsk 3 1 0 2 -2 0 7 7 5
6. Novopolock 4 0 1 0 2 0 7 7 5
7. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 12 14 5
8. Lokomotiv Orsha 4 1 0 2 -1 -7 3 10 5
9. Lida 3 1 0 1 0 2 10 8 4
10. Žlobin 4 1 0 1 1 -2 6 8 4
11. Khimvolokno Mogilev 4 -2 2 0 2 -5 6 11 4
12. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Dinamo Maladzyechna 2 -1 1 1 -1 0 5 5 3
3. Junost Minsk 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
4. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
5. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
6. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 1 1 0 0 0 6 7 1 3
2. Vitebsk 1 1 0 0 0 2 4 2 3
3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
4. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
5. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
6. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 0 3 3 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
3. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
4. Gomel 1 1 0 0 0 6 7 1 3
5. Vitebsk 1 1 0 0 0 2 4 2 3
6. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
7. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
8. Dinamo Maladzyechna 2 -1 1 1 -1 0 5 5 3
9. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
10. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 0 3 3 2
11. Junost Minsk 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
12. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
3. Junost Minsk 2 1 0 1 -1 1 5 4 4
4. Něman Grodno 2 -1 1 0 1 -4 7 11 2
5. Lida 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
6. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
2. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
3. Novopolock 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
4. Lokomotiv Orsha 1 0 0 1 -1 -1 1 2 1
5. Žlobin 2 0 0 1 0 -2 1 3 1
6. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
2. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
3. Junost Minsk 2 1 0 1 -1 1 5 4 4
4. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
5. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
6. Něman Grodno 2 -1 1 0 1 -4 7 11 2
7. Lokomotiv Orsha 1 0 0 1 -1 -1 1 2 1
8. Lida 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
9. Žlobin 2 0 0 1 0 -2 1 3 1
10. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1
11. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Novopolock 1 0 0 0 1 -2 1 3 0