Junost Minsk VS Dinamo Maladzyechna


Junost Minsk

Dinamo Maladzyechna

not draw --1--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Junost Minsk (T1) VS Dinamo Maladzyechna (T2)

Junost Minsk

Dinamo Maladzyechna

Zaujímavé

Junost Minsk

  • Počet remíz tímu Junost Minsk je až 1 z celkového počtu 2 zápasov, čo je až 50%.
  • Až 2 zápasov tímu Junost Minsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 2 zápasov, to je až 100%.

Dinamo Maladzyechna

  • 100% zápasov tímu Dinamo Maladzyechna skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 2 z celkového počtu 2 zápasov.

H2H

  • Z 49 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 31, čo je 63%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 32 z 49 vzájomných zápasov, čo je 65%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
15.01.2022 15:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 1:3 0:0,1:2,0:1
13.01.2022 16:45 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
05.11.2021 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 6:5 1:0,4:1,1:4
03.11.2021 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 2:3ppsn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
10.08.2021 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
18.02.2021 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 2:3 2:1,0:2,0:0
30.01.2021 15:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
27.12.2020 10:30 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 1:3 1:1,0:0,0:2
19.12.2020 11:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 2:1 0:1,2:0,0:0
05.12.2020 15:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
22.10.2020 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 6:3 0:2,1:0,5:1
10.09.2020 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 3:2 0:0,0:1,3:1
29.08.2020 16:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 2:3ppsn 2:0,0:1,0:1,0:0,0:2
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
19.03.2020 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 6:0 1:0,4:0,1:0
17.03.2020 17:30 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
15.03.2020 10:30 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 4:2 1:2,1:0,2:0
13.03.2020 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 5:3 1:1,1:2,3:0
11.03.2020 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:1,2:1,0:0
18.02.2020 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 3:2 2:0,1:0,0:2
15.02.2020 16:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
16.01.2020 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 4:3 1:0,3:0,0:3
09.01.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
24.12.2019 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 4:2 2:2,0:0,2:0
30.11.2019 14:30 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 3:2ppsn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:0
14.11.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 1:2ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:3
29.10.2019 16:30 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 5:0 1:0,2:0,2:0
17.09.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 2:5 0:1,2:2,0:2
11.09.2019 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 1:4 1:1,0:2,0:1
18.08.2019 16:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 3:2 2:2,1:0,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
25.03.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 3:6 1:4,0:0,2:2
23.03.2019 12:45 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 2:3 1:2,0:0,1:1
21.03.2019 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 4:1 3:0,1:1,0:0
19.03.2019 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 4:1 3:1,0:0,1:0
04.03.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 4:5 1:0,3:1,0:4
23.02.2019 11:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 5:4 1:0,3:1,1:3
08.01.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 2:3ppsn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:1
27.12.2018 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 1:2 0:0,1:0,0:2
15.11.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:4 0:2,0:0,0:2
02.11.2018 17:30 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 4:1 2:0,0:1,2:0
29.09.2018 12:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
18.09.2018 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 2:0 0:0,1:0,1:0
15.08.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 5:3 2:1,2:1,1:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
24.02.2018 15:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 4:1 0:0,3:0,1:1
20.01.2018 16:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1
28.12.2017 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 5:3 1:2,2:1,2:0
23.12.2017 15:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 2:5 1:2,1:1,0:2
25.11.2017 11:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 3:5 0:1,2:3,1:1
08.09.2017 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 7:2 3:1,1:1,3:0
26.08.2017 17:30 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 3:2ppsn 0:2,1:0,1:0,0:0,-:-

Junost Minsk

31 - 9 - 9

Dinamo Maladzyechna

Junost Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
06.08.22 16:00 Lida Junost Minsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
04.08.22 18:00 Brest Junost Minsk under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
06.08.22 13:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:5pp 0:4,2:0,2:0,0:1
04.08.22 16:55 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0

Junost Minsk


nenájdený žiadny zápas

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
14.08.2022 13:00 Lida Dinamo Maladzyechna H2H

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 4 0 2 0 0 5 13 8 10
2. Junost Minsk 5 2 0 2 -1 1 12 11 8
3. Něman Grodno 4 1 1 0 1 0 16 16 8
4. Dinamo Maladzyechna 4 -2 2 1 0 0 11 11 5
5. Lida 4 1 0 1 1 1 11 10 4
6. Shakhtar Soligorsk 5 1 0 1 2 -7 6 13 4

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
2. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
3. Novopolock 5 1 1 0 2 3 10 7 8
4. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
5. Lokomotiv Orsha 5 1 0 2 0 -9 4 13 5
6. Khimvolokno Mogilev 5 -2 2 0 3 -8 6 14 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
2. Brest 4 0 2 0 0 5 13 8 10
3. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
4. Novopolock 5 1 1 0 2 3 10 7 8
5. Junost Minsk 5 2 0 2 -1 1 12 11 8
6. Něman Grodno 4 1 1 0 1 0 16 16 8
7. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
8. Dinamo Maladzyechna 4 -2 2 1 0 0 11 11 5
9. Lokomotiv Orsha 5 1 0 2 0 -9 4 13 5
10. Lida 4 1 0 1 1 1 11 10 4
11. Shakhtar Soligorsk 5 1 0 1 2 -7 6 13 4
12. Khimvolokno Mogilev 5 -2 2 0 3 -8 6 14 4

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Junost Minsk 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
3. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
4. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
5. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
6. Shakhtar Soligorsk 2 1 0 0 1 -2 2 4 3

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
2. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
4. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
5. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
6. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
4. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
5. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
6. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
7. Shakhtar Soligorsk 2 1 0 0 1 -2 2 4 3
8. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
9. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
10. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
12. Junost Minsk 2 0 0 1 0 -3 4 7 1

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 1 1 0 0 0 1 4 3 3
2. Junost Minsk 3 2 0 1 -1 4 8 4 7
3. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
4. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
5. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
6. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
2. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
3. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
4. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
5. Lokomotiv Orsha 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
6. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 3 2 0 1 -1 4 8 4 7
2. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
3. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
4. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
5. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
6. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
7. Brest 1 1 0 0 0 1 4 3 3
8. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
9. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
10. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
11. Lokomotiv Orsha 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
12. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1