Litvínov VS Mladá Boleslav


Litvínov

Mladá Boleslav

Litvínov (T1) VS Mladá Boleslav (T2)

Litvínov

Mladá Boleslav

Zaujímavé

Litvínov

  • Litvínov už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Litvínov už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Litvínov už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Mladá Boleslav

    H2H

    • 100% vzájomných zápasov (352 z 352) skončilo remízou.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 929 z 352 vzájomných zápasov, čo je 264%.
    • 304% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 1071 z 352 zápasov.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Svet / Priateľské Ž / 2019/2020
    23.08.2019 18:00 Švajčiarsko Nemecko under 3:2 1:1,1:1,1:0
    15:45 Maďarsko 20 Francie 20 over 4:2 2:1,1:0,1:1
    15:00 Rusko 20 Czech Republic under 4:1 1:0,1:0,2:1
    13:00 Rakúsko 16 Nemecko 16 over 5:2 2:0,2:0,1:2
    11:30 Sydney Ice Dogs Sydney Bears over 3:4 0:0,0:0,3:4
    11:00 Finsko 20 Švédsko 20 over 6:5pp 1:1,1:3,3:1,1:0
    22.08.2019 17:30 Bělorusko 16 Nemecko 16 over 8:4 1:1,4:0,3:3
    17:00 Rakousko 20 Norsko 20 over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
    17:00 Maďarsko Nemecko over 1:5 0:3,0:0,1:2
    18.08.2019 17:00 Fínsko Japonsko under 3:0 1:0,1:0,1:0
    16:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 3:2 2:2,1:0,0:0
    12:00 Něman Grodno Dynamo Minsk under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
    09:00 Adelaide Adrenaline Sydney Bears over 3:8 0:3,2:3,1:2
    06:00 Melbourne Mustangs Sydney Ice Dogs over 1:6 0:3,0:1,1:2
    17.08.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna Dynamo Minsk over 4:2 2:0,1:0,1:2
    16:30 USA 17 Nemecko 17 over 7:3 2:1,2:2,3:0
    14:00 Něman Grodno Junost Minsk under 0:3 0:3,0:0,0:0
    13:00 Slovensko 17 Švajčiarsko 17 over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
    10:30 Perth Thunder Sydney Bears over 5:1 1:0,1:0,3:1
    09:30 CBR Brave Newcastle North Stars over 6:1 0:0,4:1,2:0
    09:00 Melbourne Ice Sydney Ice Dogs over 4:6 1:1,1:2,2:3
    16.08.2019 18:30 Nemecko 17 Švajčiarsko 17 over 3:5 2:2,1:1,0:2
    15:00 Česká republika USA 17 over 6:3 2:2,3:0,1:1
    13:00 Fínsko 16 Česká republika over 5:4pp 0:2,1:2,3:0,1:0
    15.08.2019 18:30 Švajčiarsko 17 USA 17 over 2:5 1:0,1:3,0:2
    16:00 Fínsko 16 Česká republika over 5:4pp 2:0,0:2,2:2,1:0
    15:00 Česká republika Slovensko 17 under 1:2 0:2,0:0,1:0
    14.08.2019 18:30 Nemecko 17 Slovensko 17 over 6:2 2:0,2:1,2:1
    18:00 Něman Grodno Shinik Bobruisk over 8:2 1:1,3:0,4:1
    18:00 Dinamo Maladzyechna Brest over 5:1 3:1,0:0,2:0
    18:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk over 11:2 4:2,2:0,5:0
    18:00 Bělorusko 18 Lida under 3:2 1:0,1:1,1:1
    18:00 Bělorusko 20 Pinskiye Yastreby under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
    18:00 Gomel Baranavichy under 4:1 1:0,3:0,0:1
    18:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 3:1 1:0,1:1,1:0
    15:00 Švajčiarsko 17 Česká republika over 3:5 1:1,1:3,1:1
    13.08.2019 18:30 Nemecko 17 Česká republika over 2:4 1:1,1:1,0:2
    15:00 USA 17 Slovensko 17 over 9:3 4:0,2:3,3:0
    12.08.2019 19:45 Něman Grodno Gomel under 0:3 0:0,0:2,0:1
    18:00 Vitebsk Bělorusko 18 over 3:4 0:2,1:2,2:0
    18:00 Baranavichy Bělorusko 20 under 1:0 1:0,0:0,0:0
    18:00 Shinik Bobruisk Khimvolokno Mogilev over 4:5ppsn 2:0,2:1,0:3,0:0,-:-
    18:00 Pinskiye Yastreby Lokomotiv Orsha under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
    18:00 Novopolock Lida under 2:0 1:0,1:0,0:0
    18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 0:1ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
    11.08.2019 10:30 Perth Thunder Melbourne Ice over 9:3 4:0,2:2,3:1
    08:45 Sydney Ice Dogs Newcastle North Stars over 4:5ppsn 2:1,2:2,0:1,0:0,0:1
    08:30 CBR Brave Melbourne Mustangs over 7:4 0:0,4:2,3:2
    10.08.2019 17:00 Rusko 18 Kanada 18 under 3:2 1:0,1:1,1:1
    17:00 Fínsko 18 Švédsko 18 over 1:5 1:1,0:2,0:2
    16:00 Bělorusko 18 Novopolock under 1:2 0:1,0:1,1:0
    16:00 Lokomotiv Orsha Baranavichy under 3:0 2:0,1:0,0:0
    16:00 Lida Brest under 2:3 1:1,0:0,1:2
    12:00 Bělorusko 20 Něman Grodno over 2:5 1:1,0:2,1:2
    12:00 Gomel Shinik Bobruisk over 2:4 0:2,1:1,1:1
    12:00 Khimvolokno Mogilev Pinskiye Yastreby under 2:1ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
    11:00 Dinamo Maladzyechna Vitebsk over 11:0 5:0,2:0,4:0
    09:30 CBR Brave Sydney Ice Dogs over 12:5 4:1,6:1,2:3
    09:00 Adelaide Adrenaline Melbourne Ice over 6:7pp 2:2,1:2,3:2,0:1
    09:00 Sydney Bears Melbourne Mustangs under 1:4 0:2,1:0,0:2
    09.08.2019 19:00 Kanada 18 Švédsko 18 under 3:2ppsn 0:1,2:1,0:0,0:0,3:2
    19:00 Rusko 18 Fínsko 18 under 4:1 1:1,0:0,3:0
    15:30 Česká republika USA 18 over 3:4pp 2:0,0:1,1:2,0:1
    15:30 Slovensko 18 Švajčiarsko 18 over 7:5 2:2,3:0,2:3
    07.08.2019 19:45 Něman Grodno Lokomotiv Orsha under 2:0 0:0,0:0,2:0
    19:00 Česká republika Kanada 18 over 1:7 0:2,0:2,1:3
    19:00 Slovensko 18 Rusko 18 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
    18:00 Baranavichy Khimvolokno Mogilev under 2:3 1:1,0:2,1:0
    18:00 Shinik Bobruisk Pinskiye Yastreby over 4:5ppsn 0:1,3:0,1:3,0:0,-:-
    18:00 Gomel Bělorusko 20 over 4:2 1:1,2:0,1:1
    18:00 Brest Bělorusko 18 under 2:3ppsn 0:1,2:1,0:0,0:0,-:-
    18:00 Vitebsk Novopolock over 1:6 0:3,1:2,0:1
    18:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 1:0 1:0,0:0,0:0
    15:30 USA 18 Švédsko 18 over 4:5ppsn 1:1,2:0,1:3,0:0,2:3
    15:30 Švajčiarsko 18 Fínsko 18 over 0:6 0:2,0:3,0:1
    06.08.2019 19:00 Česká republika Fínsko 18 over 1:5 0:1,0:4,1:0
    19:00 Slovensko 18 USA 18 over 3:4pp 1:2,1:0,1:1,0:1
    15:30 Kanada 18 Švajčiarsko 18 over 8:0 3:0,3:0,2:0
    15:30 Švédsko 18 Rusko 18 under 0:3 0:0,0:0,0:3
    05.08.2019 19:00 Česká republika Švajčiarsko 18 over 4:3ppsn 2:1,0:2,1:0,0:0,4:3
    19:00 Slovensko 18 Švédsko 18 under 2:3 1:1,0:1,1:1
    18:00 Bělorusko 20 Shinik Bobruisk over 2:4 2:1,0:0,0:3
    18:00 Lokomotiv Orsha Gomel over 3:4pp 0:1,2:2,1:0,0:1
    18:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno under 0:4 0:3,0:0,0:1
    18:00 Pinskiye Yastreby Baranavichy under 3:2 0:0,1:2,2:0
    18:00 Lida Dinamo Maladzyechna over 4:5pp 2:1,2:3,0:0,0:1
    18:00 Novopolock Brest over 4:2 2:0,0:0,2:2
    18:00 Bělorusko 18 Shakhtar Soligorsk over 2:5 0:1,0:0,2:4
    15:30 Fínsko 18 Kanada 18 over 0:6 0:3,0:1,0:2
    15:30 Rusko 18 USA 18 over 6:2 0:2,4:0,2:0
    04.08.2019 10:30 Perth Thunder Newcastle North Stars over 3:7 1:3,2:2,0:2
    08:30 CBR Brave Adelaide Adrenaline over 5:4 2:0,1:1,2:3
    06:00 Melbourne Mustangs Sydney Bears over 6:2 1:2,1:0,4:0
    03.08.2019 22:00 Kanada 20 USA 20 over 3:5 1:2,2:1,0:2
    19:00 Švédsko 20 Finsko 20 over 6:3 2:2,3:0,1:1
    18:30 Česká republika USA 18 under 3:1 0:0,2:1,1:0
    15:30 Slovensko 20 Dánsko 20 over 4:2 1:1,3:0,0:1
    12:00 Vitebsk Brest over 2:7 1:2,0:4,1:1
    12:00 Czech Republic Německo 20 over 4:3pp 1:0,2:1,0:2,1:0
    12:00 Bělorusko 20 Lokomotiv Orsha over 3:4 1:2,0:1,2:1
    12:00 Shinik Bobruisk Baranavichy under 4:1 1:0,2:1,1:0
    12:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 3:2 1:1,0:1,2:0
    12:00 Něman Grodno Pinskiye Yastreby under 3:2pp 0:0,0:0,2:2,1:0
    12:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 18 over 11:2 5:0,3:1,3:1
    12:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock over 6:2 4:0,1:0,1:2
    10:30 Perth Thunder Newcastle North Stars over 5:3 2:0,1:1,2:2
    09:30 CBR Brave Adelaide Adrenaline over 7:2 3:0,3:0,1:2
    09:00 Melbourne Ice Sydney Bears over 3:6 0:4,2:2,1:0
    02.08.2019 22:00 USA 20 Finsko 20 over 5:6 0:1,3:4,2:1
    19:00 Švédsko 20 Kanada 20 over 2:5 0:2,1:1,1:2
    18:00 Slovensko 20 Czech Republic under 3:2 1:0,0:0,2:2
    14:30 Německo 20 Dánsko 20 under 2:3 1:1,0:1,1:1
    01.08.2019 18:00 Khimvolokno Mogilev Bělorusko 20 over 2:4 2:1,0:1,0:2
    18:00 Slovensko 20 Německo 20 under 3:0 0:0,3:0,0:0
    18:00 Baranavichy Něman Grodno over 1:5 0:1,1:3,0:1
    18:00 Lokomotiv Orsha Shinik Bobruisk under 4:0 1:0,2:0,1:0
    18:00 Pinskiye Yastreby Gomel under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
    18:00 Brest Shakhtar Soligorsk over 4:5 1:1,2:1,1:3
    18:00 Lida Vitebsk over 8:5 3:0,4:3,1:2
    18:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna over 0:7 0:1,0:3,0:3
    14:30 Dánsko 20 Czech Republic under 1:4 0:0,1:2,0:2
    31.07.2019 22:00 Švédsko 20 USA 20 over 0:6 0:1,0:2,0:3
    19:00 Finsko 20 Kanada 20 over 8:3 5:0,2:3,1:0
    30.07.2019 22:00 USA 20 Kanada 20 under 1:4 0:1,0:1,1:2
    28.07.2019 22:00 Švédsko 20 USA 20 - White under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
    19:00 Finsko 20 USA 20 - Blue over 1:7 1:2,0:2,0:3
    09:00 Adelaide Adrenaline Melbourne Mustangs over 3:5 2:1,0:1,1:3
    09:00 Sydney Bears Perth Thunder over 3:4 1:0,1:1,1:3
    06:00 Melbourne Ice CBR Brave over 2:7 0:3,0:2,2:2
    27.07.2019 22:00 Švédsko 20 USA 20 - Blue over 2:4 0:3,0:0,2:1
    19:00 Finsko 20 USA 20 - White under 3:2 1:1,2:1,0:0
    09:00 Newcastle North Stars Sydney Bears under 0:5 0:1,0:2,0:2
    09:00 Sydney Ice Dogs Perth Thunder over 7:5 3:1,3:1,1:3
    09:00 Melbourne Ice CBR Brave under 3:2ppsn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
    09:00 Adelaide Adrenaline Melbourne Mustangs over 3:8 1:2,2:0,0:6
    26.07.2019 23:30 USA 20 - Blue USA 20 - White under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
    17:30 Czech Republic Švýcarsko 20 over 4:3 2:1,2:2,0:0
    11:30 Sydney Ice Dogs Newcastle North Stars over 7:4 1:3,2:1,4:0
    25.07.2019 18:30 Švýcarsko 20 Czech Republic over 4:7 1:3,2:2,1:2
    24.07.2019 14:30 Švajčiarsko 18 Česká republika under 1:4 0:1,0:1,1:2
    23.07.2019 17:30 Finsko 20 Czech Republic over 6:5 0:1,4:1,2:3
    17:30 Švédsko 18 Česká republika over 1:5 1:1,0:2,0:2
    17:00 Finsko 19 Švýcarsko 20 under 3:2ppsn 2:2,0:0,0:0,0:0,-:-
    22.07.2019 17:30 Finsko 20 Švýcarsko 20 over 8:1 1:0,4:1,3:0
    17:00 Finsko 19 Czech Republic over 5:4 2:1,2:2,1:1
    21.07.2019 10:30 Perth Thunder Sydney Ice Dogs under 5:0 1:0,2:0,2:0
    08:00 Newcastle North Stars CBR Brave over 2:4 1:2,0:2,1:0
    06:00 Melbourne Mustangs Sydney Bears over 4:8 3:3,1:2,0:3
    20.07.2019 11:00 Švajčiarsko 17 Česká republika over 1:6 0:2,0:2,1:2
    10:30 Perth Thunder Sydney Ice Dogs over 7:5 3:1,2:1,2:3
    09:30 CBR Brave Newcastle North Stars under 3:2 1:0,1:1,1:1
    09:00 Melbourne Ice Sydney Bears over 4:5 1:0,1:3,2:2
    19.07.2019 15:00 Švajčiarsko 17 Česká republika over 2:4 0:1,2:3,0:0
    11:30 Melbourne Mustangs Melbourne Ice over 5:1 0:0,1:1,4:0
    18.07.2019 17:00 Švajčiarsko 17 Česká republika under 1:2 0:1,1:0,0:1
    14.07.2019 09:00 Sydney Bears Adelaide Adrenaline over 6:4 1:0,3:0,2:4
    08:30 CBR Brave Melbourne Ice over 5:1 1:0,1:1,3:0
    06:00 Melbourne Mustangs Perth Thunder over 3:4 2:0,0:1,1:3
    13.07.2019 09:30 CBR Brave Melbourne Ice over 8:4 3:2,1:2,4:0
    09:00 Melbourne Mustangs Perth Thunder over 6:3 2:0,1:2,3:1
    09:00 Sydney Ice Dogs Adelaide Adrenaline over 10:1 3:0,3:0,4:1
    12.07.2019 11:30 Sydney Bears Newcastle North Stars under 1:3 0:1,0:1,1:1
    07.07.2019 09:00 Adelaide Adrenaline Perth Thunder over 1:7 0:1,0:2,1:4
    08:45 Sydney Ice Dogs CBR Brave over 1:7 0:1,0:3,1:3
    06:00 Melbourne Mustangs Newcastle North Stars under 1:4 0:1,0:2,1:1
    06.07.2019 09:00 Adelaide Adrenaline Perth Thunder over 2:4 1:2,0:1,1:1
    09:00 Melbourne Ice Newcastle North Stars over 4:3 1:1,1:1,2:1
    09:00 Sydney Bears Sydney Ice Dogs over 6:4 3:2,2:1,1:1
    30.06.2019 08:45 Sydney Ice Dogs Melbourne Ice over 4:6 0:2,2:2,2:2
    08:30 Perth Thunder Adelaide Adrenaline over 5:2 2:1,0:1,3:0
    06:00 Melbourne Mustangs CBR Brave over 2:4 0:0,1:0,1:4
    29.06.2019 09:00 Newcastle North Stars Sydney Ice Dogs over 5:4pp 0:1,3:1,1:2,1:0
    09:00 Melbourne Mustangs CBR Brave over 2:4 1:1,0:1,1:2
    09:00 Sydney Bears Melbourne Ice over 6:4 0:1,4:2,2:1
    08:30 Perth Thunder Adelaide Adrenaline over 7:3 1:0,1:2,5:1
    23.06.2019 09:00 Sydney Bears CBR Brave over 3:6 2:1,0:2,1:3
    08:30 Adelaide Adrenaline Sydney Ice Dogs over 3:6 1:3,2:2,0:1
    08:00 Newcastle North Stars Perth Thunder over 6:1 1:0,4:1,1:0
    22.06.2019 09:00 Newcastle North Stars CBR Brave over 2:6 1:2,0:1,1:3
    09:00 Sydney Bears Perth Thunder over 5:4pp 0:2,1:2,3:0,1:0
    08:30 Adelaide Adrenaline Sydney Ice Dogs under 1:4 1:2,0:0,0:2
    08:00 Melbourne Ice Melbourne Mustangs under 3:2 2:1,0:1,1:0
    USA / NHL / 2018/2019
    13.06.2019 02:00 Boston St. Louis under 1:4 0:2,0:0,1:2
    10.06.2019 02:00 St. Louis Boston over 1:5 0:1,0:0,1:4
    Austrália / 1. liga / 2019/2020
    09.06.2019 09:00 Adelaide Adrenaline Melbourne Ice under 1:3 0:2,0:0,1:1
    08:30 CBR Brave Melbourne Mustangs over 11:4 3:1,3:1,5:2
    08:00 Newcastle North Stars Sydney Ice Dogs over 5:4 2:0,1:2,2:2
    USA / AHL / 2018/2019
    02:00 Chicago Wolves Charlotte Checkers over 3:5 0:1,1:1,2:3
    Austrália / 1. liga / 2019/2020
    08.06.2019 10:30 Perth Thunder Melbourne Ice over 5:2 3:1,1:0,1:1
    09:30 CBR Brave Sydney Bears over 5:2 2:0,1:2,2:0
    USA / AHL / 2018/2019
    07.06.2019 02:00 Chicago Wolves Charlotte Checkers over 3:5 2:1,1:1,0:3
    02:00 Boston St. Louis under 1:2 0:0,0:1,1:1
    06.06.2019 02:00 Chicago Wolves Charlotte Checkers under 1:4 0:1,0:2,1:1
    04.06.2019 02:00 St. Louis Boston over 4:2 2:1,0:1,2:0
    03.06.2019 00:00 Charlotte Checkers Chicago Wolves over 5:3 1:1,3:2,1:0
    Austrália / 1. liga / 2019/2020
    02.06.2019 09:00 Sydney Bears Newcastle North Stars under 2:3 1:0,1:1,0:2
    08:30 CBR Brave Perth Thunder over 6:2 0:1,3:0,3:1
    06:00 Melbourne Mustangs Adelaide Adrenaline over 10:2 1:0,2:1,7:1
    USA / NHL / 2018/2019
    02:00 St. Louis Boston over 2:7 0:3,1:2,1:2
    00:00 Charlotte Checkers Chicago Wolves over 3:4pp 3:1,0:2,0:0,0:1
    Austrália / 1. liga / 2019/2020
    01.06.2019 09:30 CBR Brave Perth Thunder over 7:0 1:0,4:0,2:0
    09:00 Sydney Bears Sydney Ice Dogs over 6:3 2:2,1:0,3:1
    09:00 Melbourne Ice Adelaide Adrenaline over 4:2 0:1,2:0,2:1
    31.05.2019 11:30 Melbourne Mustangs Melbourne Ice over 4:5ppsn 0:3,1:0,3:1,0:0,0:1
    USA / NHL / 2018/2019
    30.05.2019 02:00 Boston St. Louis under 2:3pp 2:2,0:0,0:0,0:1
    28.05.2019 02:00 Chicago Wolves San Diego Gulls under 3:1 0:0,0:0,3:1
    02:00 Boston St. Louis over 4:2 0:1,2:1,2:0
    27.05.2019 01:00 Charlotte Checkers Toronto Marlies over 4:3pp 1:0,2:3,0:0,1:0
    Kanada / Memorial Cup / 2019/2020
    01:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies over 2:4 1:0,1:2,0:2
    26.05.2019 20:15 Kanada Fínsko under 1:3 1:0,0:1,0:2
    15:45 Rusko Česká republika under 3:2ppsn 1:2,1:0,0:0,0:0,2:0
    10:30 Perth Thunder Sydney Bears over 5:4 2:2,0:0,3:2
    06:00 Melbourne Ice Newcastle North Stars over 4:6 0:0,1:2,3:4
    USA / AHL / 2018/2019
    04:00 San Diego Gulls Chicago Wolves over 2:5 1:2,0:0,1:3
    Svet / MS v hokeji / 2019/2020
    25.05.2019 19:15 Kanada Česká republika over 5:1 1:0,2:0,2:1
    15:15 Rusko Fínsko under 0:1 0:0,0:0,0:1
    09:00 Sydney Ice Dogs CBR Brave over 4:6 0:0,3:1,1:5
    09:00 Adelaide Adrenaline Sydney Bears over 3:4pp 1:0,1:1,1:2,0:1
    09:00 Melbourne Mustangs Newcastle North Stars over 3:4 1:2,0:1,2:1
    USA / AHL / 2018/2019
    04:00 San Diego Gulls Chicago Wolves under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
    Kanada / Memorial Cup / 2019/2020
    01:00 Guelph Storm Rouyn-Noranda Huskies over 4:6 2:2,1:1,1:3
    USA / AHL / 2018/2019
    01:00 Toronto Marlies Charlotte Checkers under 1:4 1:1,0:2,0:1
    24.05.2019 01:00 Toronto Marlies Charlotte Checkers over 4:3pp 1:0,0:1,2:2,1:0
    Svet / MS v hokeji / 2019/2020
    23.05.2019 20:15 Česká republika Nemecko over 5:1 0:0,1:1,4:0
    20:15 Fínsko Švédsko over 5:4pp 1:2,2:2,1:0,1:0
    16:15 Kanada Švajčiarsko under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
    16:15 Rusko USA over 4:3 2:0,0:1,2:2
    USA / AHL / 2018/2019
    04:00 San Diego Gulls Chicago Wolves under 3:2 1:1,2:0,0:1
    Kanada / Memorial Cup / 2019/2020
    01:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies over 3:4 0:2,3:0,0:2
    USA / NHL / 2018/2019
    22.05.2019 02:00 St. Louis San Jose over 5:1 2:0,1:1,2:0
    01:00 Toronto Marlies Charlotte Checkers over 1:5 0:2,0:1,1:2
    Kanada / Memorial Cup / 2019/2020
    01:00 Guelph Storm Prince Albert Raiders over 5:2 2:2,2:0,1:0
    21.05.2019 20:15 Kanada USA under 3:0 2:0,1:0,0:0
    20:15 Švédsko Rusko over 4:7 1:0,0:6,3:1
    16:15 Slovensko Dánsko under 2:1ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:0
    16:15 Nórsko Lotyšsko under 1:4 1:0,0:1,0:3
    12:15 Česká republika Švajčiarsko over 5:4 1:1,3:1,1:2
    12:15 Fínsko Nemecko over 2:4 1:1,1:1,0:2
    01:00 Rouyn-Noranda Huskies Prince Albert Raiders over 6:3 2:2,1:1,3:0
    20.05.2019 20:15 Kanada Dánsko under 5:0 3:0,1:0,1:0
    20:15 Rakúsko Taliansko over 3:4ppsn 2:1,0:2,1:0,0:0,2:3
    16:15 Francúzsko Veľká Británia over 3:4pp 0:0,3:2,0:1,0:1
    16:15 Švédsko Lotyšsko over 5:4 1:0,1:1,3:3
    01:00 Halifax Mooseheads Guelph Storm over 4:2 1:1,2:0,1:1
    USA / NHL / 2018/2019
    19.05.2019 21:00 San Jose St. Louis under 0:5 0:1,0:2,0:2
    Svet / MS v hokeji / 2019/2020
    20:15 Francúzsko Fínsko under 0:3 0:1,0:1,0:1
    20:15 Švajčiarsko Rusko under 0:3 0:1,0:1,0:1
    16:15 Nemecko USA under 1:3 1:1,0:0,0:2
    16:15 Rakúsko Česká republika over 0:8 0:2,0:3,0:3
    09:00 Sydney Bears Melbourne Ice under 4:1 1:0,0:1,3:0
    08:00 Newcastle North Stars Melbourne Mustangs under 2:3 0:0,0:2,2:1
    USA / AHL / 2018/2019
    02:00 Chicago Wolves San Diego Gulls under 0:3 0:1,0:1,0:1
    00:00 Charlotte Checkers Toronto Marlies over 5:3 0:2,1:1,4:0
    Kanada / Memorial Cup / 2019/2020
    18.05.2019 21:30 Rouyn-Noranda Huskies Guelph Storm over 2:5 1:3,1:2,0:0
    20:15 Veľká Británia Slovensko over 1:7 1:3,0:3,0:1
    20:15 Švédsko Švajčiarsko over 4:3 1:1,2:1,1:1
    16:15 Kanada Nemecko over 8:1 2:0,2:1,4:0
    16:15 Taliansko Nórsko over 1:7 0:1,0:0,1:6
    12:15 Dánsko USA over 1:7 0:4,1:2,0:1
    12:15 Lotyšsko Rusko under 1:3 1:0,0:3,0:0
    09:30 CBR Brave Sydney Ice Dogs over 4:3 0:1,0:1,4:1
    09:00 Newcastle North Stars Melbourne Ice under 4:1 0:0,3:1,1:0
    09:00 Sydney Bears Melbourne Mustangs over 5:4 2:2,0:1,3:1
    USA / AHL / 2018/2019
    02:00 Chicago Wolves San Diego Gulls over 5:4pp 1:1,1:1,2:2,1:0
    02:00 St. Louis San Jose under 2:1 2:0,0:0,0:1
    Kanada / Memorial Cup / 2019/2020
    01:00 Prince Albert Raiders Halifax Mooseheads under 1:4 0:2,1:1,0:1
    USA / AHL / 2018/2019
    01:00 Charlotte Checkers Toronto Marlies under 1:2 0:0,1:1,0:1
    Svet / MS v hokeji / 2019/2020
    17.05.2019 20:15 Fínsko Veľká Británia under 5:0 0:0,3:0,2:0
    20:15 Česká republika Taliansko over 8:0 1:0,4:0,3:0
    16:15 Francúzsko Slovensko over 3:6 0:2,2:1,1:3
    16:15 Rakúsko Nórsko over 3:5 0:1,1:1,2:3
    USA / NHL / 2018/2019
    02:00 Carolina Boston under 0:4 0:0,0:2,0:2
    Svet / MS v hokeji / 2019/2020
    16.05.2019 20:15 Fínsko Dánsko under 3:1 0:0,2:1,1:0
    20:15 Česká republika Lotyšsko over 6:3 0:2,4:0,2:1
    16:15 Kanada Francúzsko over 5:2 3:0,0:1,2:1
    16:15 Švédsko Rakúsko over 9:1 5:0,2:0,2:1
    USA / NHL / 2018/2019
    02:00 St. Louis San Jose over 4:5pp 0:2,4:1,0:1,0:1
    Svet / MS v hokeji / 2019/2020
    15.05.2019 20:15 Nemecko Slovensko under 3:2 0:0,1:2,2:0
    20:15 Rusko Taliansko over 10:0 4:0,4:0,2:0
    16:15 USA Veľká Británia over 6:3 1:1,3:1,2:1
    16:15 Švajčiarsko Nórsko under 4:1 1:0,1:0,2:1
    USA / NHL / 2018/2019
    02:00 Carolina Boston under 1:2 0:0,1:2,0:0
    Svet / MS v hokeji / 2019/2020
    14.05.2019 20:15 Nemecko Francúzsko under 4:1 1:0,2:1,1:0
    20:15 Švajčiarsko Rakúsko under 4:0 1:0,0:0,3:0
    16:15 Veľká Británia Dánsko over 0:9 0:3,0:5,0:1
    16:15 Taliansko Lotyšsko under 0:3 0:0,0:2,0:1
    USA / AHL / 2018/2019
    04:00 San Diego Gulls Bakersfield Condors over 6:2 3:1,2:1,1:0
    03:00 Prince Albert Raiders Vancouver Giants under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
    03:00 San Jose St. Louis over 2:4 0:1,2:2,0:1
    02:00 Chicago Wolves Iowa Wild under 3:1 0:0,3:1,0:0
    Svet / MS v hokeji / 2019/2020
    13.05.2019 20:15 Slovensko Kanada over 5:6 2:2,2:3,1:1
    20:15 Nórsko Švédsko over 1:9 0:3,0:5,1:1
    16:15 USA Fínsko under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
    16:15 Rusko Česká republika under 3:0 1:0,1:0,1:0
    Kanada / WHL / 2018/2019
    02:00 Prince Albert Raiders Vancouver Giants over 2:4 2:2,0:0,0:2
    12.05.2019 21:00 Boston Carolina over 6:2 2:0,2:0,2:2
    Svet / MS v hokeji / 2019/2020
    20:15 Veľká Británia Kanada over 0:8 0:2,0:3,0:3
    20:15 Lotyšsko Švajčiarsko under 1:3 0:0,1:1,0:2
    Kanada / OHL / 2018/2019
    20:00 Guelph Storm Ottawa 67's over 8:3 0:2,5:1,3:0
    Svet / MS v hokeji / 2019/2020
    16:15 Dánsko Nemecko under 1:2 0:0,0:2,1:0
    16:15 Taliansko Švédsko over 0:8 0:1,0:1,0:6
    12:15 USA Francúzsko over 7:1 3:0,2:0,2:1
    12:15 Rusko Rakúsko under 5:0 1:0,2:0,2:0
    10:30 Perth Thunder CBR Brave over 1:5 1:0,0:2,0:3
    09:00 Adelaide Adrenaline Newcastle North Stars over 2:8 0:2,0:3,2:3
    06:00 Melbourne Ice Sydney Ice Dogs over 6:7 1:1,3:1,2:5
    USA / AHL / 2018/2019
    04:00 Bakersfield Condors San Diego Gulls under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
    02:00 San Jose St. Louis over 6:3 2:1,3:1,1:1
    11.05.2019 21:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies under 0:4 0:1,0:1,0:2
    Svet / MS v hokeji / 2019/2020
    20:15 Slovensko Fínsko over 2:4 1:2,1:0,0:2
    20:15 Nórsko Česká republika over 2:7 1:3,0:2,1:2
    16:15 Nemecko Veľká Británia under 3:1 0:0,1:0,2:1
    16:15 Lotyšsko Rakúsko over 5:2 1:1,0:0,4:1
    12:15 Dánsko Francúzsko over 5:4ppsn 2:1,1:3,1:0,0:0,3:2
    12:15 Švajčiarsko Taliansko over 9:0 4:0,2:0,3:0
    10:30 Perth Thunder CBR Brave over 1:5 0:2,0:0,1:3
    09:00 Adelaide Adrenaline Newcastle North Stars over 3:10 1:2,0:4,2:4
    09:00 Melbourne Mustangs Sydney Ice Dogs over 3:4ppsn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:1
    Kanada / WHL / 2018/2019
    04:30 Vancouver Giants Prince Albert Raiders over 4:3 1:1,3:2,0:0
    04:00 San Diego Gulls Bakersfield Condors over 4:2 1:1,3:0,0:1
    02:00 Iowa Wild Chicago Wolves over 4:7 1:2,1:3,2:2
    01:00 Ottawa 67's Guelph Storm over 3:4 1:2,1:2,1:0
    Svet / MS v hokeji / 2019/2020
    10.05.2019 20:15 USA Slovensko under 1:4 1:1,0:2,0:1
    20:15 Česká republika Švédsko over 5:2 1:0,1:2,3:0
    16:15 Fínsko Kanada under 3:1 1:1,0:0,2:0
    16:15 Rusko Nórsko over 5:2 2:0,2:0,1:2
    11:30 Melbourne Ice Melbourne Mustangs over 3:4 0:1,2:2,1:1
    USA / NHL / 2018/2019
    02:00 Boston Carolina over 5:2 1:1,0:1,4:0
    01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads over 6:3 4:2,0:0,2:1
    09.05.2019 04:00 San Diego Gulls Bakersfield Condors over 6:7pp 1:2,3:2,2:2,0:1
    04:00 Vancouver Giants Prince Albert Raiders under 0:1 0:0,0:0,0:1
    03:00 San Jose Colorado under 3:2 2:1,1:0,0:1
    02:00 Iowa Wild Chicago Wolves under 2:1 1:0,0:0,1:1
    01:00 Guelph Storm Ottawa 67's over 5:4 2:1,2:1,1:2
    01:00 Hershey Bears Charlotte Checkers over 2:5 0:1,0:2,2:2
    08.05.2019 04:00 Vancouver Giants Prince Albert Raiders over 2:8 0:7,1:1,1:0
    02:00 St. Louis Dallas under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
    01:00 Cleveland Monsters Toronto Marlies over 2:6 2:0,0:4,0:2
    01:00 Hershey Bears Charlotte Checkers under 1:3 1:0,0:1,0:2
    01:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies over 5:1 1:1,2:0,2:0
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    07.05.2019 19:15 Rakúsko Kanada over 5:7 2:2,2:4,1:1
    19:00 Nemecko United States over 2:5 2:1,0:1,0:3
    18:00 Slovensko Nórsko under 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0
    USA / NHL / 2018/2019
    04:00 Colorado San Jose over 4:3pp 0:0,2:2,1:1,1:0
    01:00 Guelph Storm Ottawa 67's over 7:2 2:1,2:1,3:0
    01:00 Columbus Boston under 0:3 0:0,0:1,0:2
    01:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies over 2:5 1:3,1:1,0:1
    05.05.2019 22:00 Iowa Wild Chicago Wolves under 2:0 1:0,0:0,1:0
    21:00 Cleveland Monsters Toronto Marlies under 0:2 0:1,0:0,0:1
    21:00 Dallas St. Louis under 1:4 1:1,0:1,0:2
    Svet / České hokejové hry / 2019/2020
    18:00 Česká republika Rusko under 1:4 1:1,0:2,0:1
    16:15 Rakúsko Dánsko under 1:3 0:0,1:0,0:3
    15:30 Kazachstan Maďarsko under 3:1 0:0,1:0,2:1
    14:00 Švédsko Fínsko under 2:1 2:1,0:0,0:0
    12:00 Bielorusko Kórea under 1:4 1:0,0:1,0:3
    08:45 Sydney Ice Dogs Perth Thunder over 3:5 1:2,1:1,1:2
    08:30 Slovinsko Litva over 9:0 2:0,4:0,3:0
    08:00 Newcastle North Stars Adelaide Adrenaline over 6:2 1:0,2:1,3:1
    USA / AHL / 2018/2019
    04:00 Bakersfield Condors San Diego Gulls under 1:4 0:1,0:1,1:2
    04:00 San Jose Colorado under 2:1 0:0,1:1,1:0
    03:00 Prince Albert Raiders Vancouver Giants under 4:0 1:0,2:0,1:0
    01:15 Boston Columbus over 4:3 0:0,1:0,3:3
    00:00 Charlotte Checkers Hershey Bears over 7:3 1:1,2:1,4:1
    04.05.2019 20:00 Ottawa 67's Guelph Storm over 4:3 1:2,3:0,0:1
    Svet / MS "B" / 2019/2020
    19:00 Estónsko Ukrajina over 4:3pp 1:3,1:0,1:0,1:0
    18:30 Švajčiarsko Lotyšsko under 2:0 1:0,0:0,1:0
    18:30 Česká republika Švédsko under 3:0 1:0,0:0,2:0
    16:00 Veľká Británia Slovensko over 1:6 0:1,1:3,0:2
    Fínsko / Liiga / 2018/2019
    16:00 Kärpät Hämeenlinna under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
    Svet / MS "B" / 2019/2020
    15:30 Poľsko Japonsko over 7:4 1:1,4:0,2:3
    14:00 Rusko Fínsko under 1:3 0:1,0:1,1:1
    13:30 Kazachstan Bielorusko under 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
    12:00 Rumunsko Holandsko under 3:1 1:0,1:1,1:0
    10:00 Kórea Litva under 1:2 0:1,0:0,1:1
    09:30 CBR Brave Sydney Bears over 3:4 2:0,1:2,0:2
    09:00 Newcastle North Stars Perth Thunder over 5:3 2:1,0:2,3:0
    08:45 Sydney Ice Dogs Adelaide Adrenaline over 8:0 1:0,2:0,5:0
    USA / AHL / 2018/2019
    04:00 Bakersfield Condors San Diego Gulls under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
    03:30 St. Louis Dallas under 1:2 0:1,0:1,1:0
    03:00 Prince Albert Raiders Vancouver Giants over 4:5 0:2,3:3,1:0
    01:00 Toronto Marlies Cleveland Monsters over 4:3pp 2:1,1:1,0:1,1:0
    01:00 Charlotte Checkers Hershey Bears under 4:1 4:1,0:0,0:0
    01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads over 4:5pp 2:2,2:1,0:1,0:1
    01:00 Carolina NY Islanders over 5:2 1:1,3:0,1:1
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    03.05.2019 20:15 Švajčiarsko Lotyšsko under 4:1 0:1,2:0,2:0
    19:30 Francúzsko Taliansko over 6:2 2:2,1:0,3:0
    15:30 Maďarsko Slovinsko over 0:6 0:1,0:3,0:2
    USA / NHL / 2018/2019
    04:00 Colorado San Jose under 3:0 0:0,1:0,2:0
    02:00 Chicago Wolves Iowa Wild over 4:3 3:2,1:1,0:0
    01:30 Columbus Boston under 1:4 1:2,0:0,0:2
    01:00 Ottawa 67's Guelph Storm over 7:2 2:0,2:2,3:0
    01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads over 5:2 2:1,1:1,2:0
    02.05.2019 19:30 Djurgarden IF Frolunda over 2:6 1:3,0:1,1:2
    Svet / MS "B" / 2019/2020
    19:00 Estónsko Poľsko under 2:3 0:1,0:0,2:2
    Fínsko / Liiga / 2018/2019
    17:30 Hämeenlinna Kärpät under 1:0 0:0,1:0,0:0
    Svet / České hokejové hry / 2019/2020
    17:30 Fínsko Česká republika under 3:2 1:0,1:1,1:1
    15:30 Kórea Kazachstan under 1:4 0:2,0:1,1:1
    15:30 Ukrajina Rumunsko over 1:5 0:2,1:1,0:2
    12:00 Bielorusko Slovinsko under 4:1 1:0,0:0,3:1
    12:00 Japonsko Holandsko under 2:3 0:1,0:1,2:1
    08:30 Litva Maďarsko under 1:4 1:2,0:2,0:0
    USA / NHL / 2018/2019
    03:30 Dallas St. Louis over 4:2 2:1,2:0,0:1
    02:00 Chicago Wolves Iowa Wild under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
    01:00 Toronto Marlies Cleveland Monsters over 5:2 0:1,4:1,1:0
    01:00 Carolina NY Islanders over 5:2 1:1,1:1,3:0
    Svet / MS "B" / 2019/2020
    01.05.2019 19:00 Poľsko Rumunsko under 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
    15:30 Japonsko Estónsko over 5:2 4:1,0:0,1:1
    15:00 Švédsko Rusko over 6:4 1:1,3:1,2:2
    12:30 Kazachstan Litva under 3:1 1:0,1:0,1:1
    12:00 Holandsko Ukrajina over 1:8 0:1,1:4,0:3
    USA / NHL / 2018/2019
    04:00 Colorado San Jose over 2:4 0:2,1:0,1:2
    01:00 Columbus Boston under 2:1 1:0,1:1,0:0
    30.04.2019 20:00 Tilburg Trappers Landshut over 2:4 1:0,0:1,1:3
    20:00 Frolunda Djurgarden IF over 6:2 1:0,3:0,2:2
    Svet / MS "B" / 2019/2020
    15:30 Bielorusko Maďarsko under 3:1 1:0,1:0,1:1
    12:00 Kórea Slovinsko over 5:3 1:3,3:0,1:0
    USA / AHL / 2018/2019
    02:00 Milwaukee Admirals Iowa Wild under 1:2 0:1,1:0,0:1
    02:00 Dallas St. Louis over 3:4 1:1,0:1,2:2
    01:05 Saginaw Spirit Guelph Storm under 2:3 1:1,0:1,1:1
    Svet / MS "B" / 2019/2020
    29.04.2019 19:00 Estónsko Holandsko under 4:1 1:0,2:1,1:0
    Fínsko / Liiga / 2018/2019
    17:30 Kärpät Hämeenlinna under 2:0 1:0,1:0,0:0
    Svet / MS "B" / 2019/2020
    16:00 Slovinsko Kazachstan under 2:3 0:3,2:0,0:0
    15:30 Poľsko Ukrajina over 7:3 2:1,4:1,1:1
    12:00 Litva Bielorusko over 3:4 2:3,0:0,1:1
    12:00 Japonsko Rumunsko under 2:3 2:0,0:2,0:1
    08:30 Maďarsko Kórea over 1:5 1:1,0:2,0:2
    USA / NHL / 2018/2019
    01:30 San Jose Colorado over 3:4 1:0,0:2,2:2
    28.04.2019 22:00 Edmonton Oil Kings Prince Albert Raiders over 2:4 1:3,1:1,0:0
    22:00 Chicago Wolves Grand Rapids Griffins over 4:2 0:1,3:0,1:1
    21:00 NY Islanders Carolina under 1:2 1:0,0:0,0:2
    20:00 Guelph Storm Saginaw Spirit over 5:1 1:0,2:0,2:1
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    19:30 Švédsko 18 Rusko 18 over 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
    Kanada / QMJHL / 2018/2019
    19:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
    Svet / MS "D" / 2019/2020
    19:00 Luxembursko Bulharsko over 0:7 0:4,0:1,0:2
    19:00 Holandsko Poľsko over 1:8 1:1,0:2,0:5
    Česko / Extraliga / 2018/2019
    17:20 Třinec Liberec over 4:2 1:1,1:1,2:0
    17:00 Ravensburg Frankfurt over 5:1 2:0,1:0,2:1
    16:00 Landshut Tilburg Trappers over 3:4 2:4,0:0,1:0
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    15:30 Kanada 18 USA 18 over 2:5 1:1,0:3,1:1
    15:30 Švajčiarsko 18 Slovensko 18 over 6:3 2:2,1:0,3:1
    15:30 Chinese Taipei Jihoafrická rep. over 7:9 1:2,2:4,4:3
    15:30 Rumunsko Estónsko over 4:3ppsn 2:0,0:2,1:1,0:0,4:3
    12:00 Turecko Turkménsko over 5:4 0:1,2:1,3:2
    12:00 Ukrajina Japonsko under 2:3 1:2,1:1,0:0
    10:30 Perth Thunder Melbourne Mustangs under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
    09:00 Adelaide Adrenaline CBR Brave over 2:6 0:3,1:0,1:3
    08:00 Newcastle North Stars Melbourne Ice over 6:0 2:0,0:0,4:0
    USA / AHL / 2018/2019
    04:00 Bakersfield Condors Colorado Eagles over 5:2 0:0,1:2,4:0
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    03:00 KLDR Mexiko over 2:8 1:4,0:1,1:3
    USA / NHL / 2018/2019
    02:00 Boston Columbus under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
    01:00 Bridgeport Sound Tigers Hershey Bears under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    27.04.2019 23:30 Island New Zealand over 4:2 2:0,2:0,0:2
    USA / NHL / 2018/2019
    21:00 St. Louis Dallas over 2:4 1:3,0:0,1:1
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    20:00 Nemecko Rakúsko over 5:1 0:0,2:1,3:0
    20:00 Israel Gruzínsko over 7:3 2:1,4:0,1:2
    19:30 Slovensko 18 Švajčiarsko 18 over 4:3 1:1,2:2,1:0
    19:30 Kanada 18 Švédsko 18 over 3:4 1:1,1:1,1:2
    18:00 Slovensko Česká republika under 0:2 0:2,0:0,0:0
    18:00 Švajčiarsko Francúzsko over 3:4pp 0:1,2:0,1:2,0:1
    17:00 Nórsko Dánsko over 4:3pp 3:0,0:0,0:3,1:0
    Fínsko / Liiga / 2018/2019
    16:00 Hämeenlinna Kärpät over 2:4 1:1,1:2,0:1
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    15:30 Rusko 18 USA 18 under 3:2ppsn 0:0,1:0,1:2,0:0,0:1
    Švédsko / SHL / 2018/2019
    15:15 Djurgarden IF Frolunda under 3:2 0:1,2:1,1:0
    12:00 Bělorusko 20 Baranavichy over 6:1 1:1,1:0,4:0
    12:00 Pinskiye Yastreby Brest over 4:3ppsn 0:0,1:0,2:3,0:0,2:0
    11:00 Novopolock Vitebsk over 11:1 2:0,7:0,2:1
    Austrália / 1. liga / 2019/2020
    10:30 Perth Thunder Melbourne Mustangs under 0:5 0:2,0:1,0:2
    09:00 Adelaide Adrenaline CBR Brave over 3:6 0:2,1:2,2:2
    09:00 Newcastle North Stars Sydney Bears over 4:3 2:3,1:0,1:0
    08:45 Sydney Ice Dogs Melbourne Ice under 3:2 0:0,3:1,0:1
    Kanada / WHL / 2018/2019
    04:30 Vancouver Giants Spokane Chiefs under 3:2 2:0,0:0,1:2
    04:00 San Jose Colorado over 5:2 1:1,3:1,1:0
    03:00 Prince Albert Raiders Edmonton Oil Kings under 4:0 2:0,0:0,2:0
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    03:00 Mexiko Israel over 4:5pp 3:1,0:3,1:0,0:1
    USA / AHL / 2018/2019
    02:00 Milwaukee Admirals Iowa Wild over 5:4pp 2:1,0:1,2:2,1:0
    01:30 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads over 6:2 2:0,0:2,4:0
    01:05 Saginaw Spirit Guelph Storm under 0:4 0:0,0:3,0:1
    01:00 NY Islanders Carolina under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
    01:00 Charlotte Checkers Providence Bruins under 4:1 1:0,2:0,1:1
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    26.04.2019 23:30 Gruzínsko Island over 6:3 2:3,2:0,2:0
    20:15 Švajčiarsko Francúzsko over 6:0 0:0,2:0,4:0
    20:00 KLDR New Zealand over 5:8 3:2,1:2,1:4
    Nemecko / Oberliga / 2018/2019
    20:00 Tilburg Trappers Landshut under 2:3 1:1,1:1,0:1
    19:30 Mannheim München over 5:4pp 2:0,2:2,0:2,1:0
    19:30 Frankfurt Ravensburg under 3:1 0:0,2:1,1:0
    Svet / MS "D" / 2019/2020
    19:00 Chinese Taipei Bulharsko over 2:11 1:1,1:6,0:4
    18:00 Nórsko Dánsko under 0:1 0:1,0:0,0:0
    18:00 Slovensko Česká republika under 1:3 1:1,0:1,0:1
    17:30 Fínsko Švédsko under 1:3 1:0,0:1,0:2
    Česko / Extraliga / 2018/2019
    17:00 Liberec Třinec under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
    16:00 Gomel Shinik Bobruisk under 1:2 1:0,0:1,0:1
    Svet / MS "D" / 2019/2020
    15:30 Turkménsko Luxembursko over 4:3 0:2,3:1,1:0
    15:00 Kazachstan Kórea under 3:0 1:0,1:0,1:0
    12:00 Jihoafrická rep. Turecko over 3:6 2:1,1:2,0:3
    USA / NHL / 2018/2019
    03:30 St. Louis Dallas under 3:2 1:0,1:1,1:1
    02:00 Milwaukee Admirals Iowa Wild under 3:1 1:0,1:0,1:1
    01:00 Boston Columbus under 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0
    01:00 Cleveland Monsters Syracuse Crunch under 3:0 1:0,2:0,0:0
    01:00 Hershey Bears Bridgeport Sound Tigers under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
    25.04.2019 20:00 Olimpia Ljublana Jesenice over 5:2 1:1,1:1,3:0
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    19:30 Kanada 18 Lotyšsko 18 under 3:1 1:0,1:0,1:1
    Švédsko / SHL / 2018/2019
    19:30 Frolunda Djurgarden IF over 5:2 1:1,3:1,1:0
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    19:30 Švédsko 18 Česká republika over 4:2 2:0,1:1,1:1
    19:00 Bulharsko Turkménsko over 6:2 2:0,2:2,2:0
    19:00 Nemecko Rakúsko under 2:3 1:0,1:1,0:2
    Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
    18:00 Baranavichy Gomel over 5:3 0:1,3:2,2:0
    18:00 Bělorusko 20 Shinik Bobruisk over 5:2 0:0,4:1,1:1
    18:00 Brest Vitebsk over 7:5 1:2,4:2,2:1
    18:00 Pinskiye Yastreby Novopolock under 1:4 0:3,1:0,0:1
    17:30 Kärpät Hämeenlinna under 0:3 0:1,0:1,0:1
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    17:30 Lotyšsko Rusko under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
    17:00 Slovinsko Taliansko under 3:2 0:0,0:1,3:1
    17:00 Fínsko Švédsko over 5:4 1:1,0:2,4:1
    15:30 USA 18 Fínsko 18 over 6:0 2:0,2:0,2:0
    15:30 Bělorusko 18 Rusko 18 over 0:6 0:2,0:3,0:1
    15:30 Turecko Chinese Taipei over 7:4 0:2,3:2,4:0
    15:00 Kazachstan Bielorusko over 4:5ppsn 2:0,0:2,2:2,0:0,2:3
    12:00 Luxembursko Jihoafrická rep. over 5:2 1:1,3:0,1:1
    11:30 Švajčiarsko 18 Slovensko 18 under 4:1 2:1,1:0,1:0
    Kanada / WHL / 2018/2019
    04:05 Spokane Chiefs Vancouver Giants over 3:4pp 1:0,1:0,1:3,0:1
    04:00 San Jose Barracuda San Diego Gulls over 2:5 1:1,1:2,0:2
    03:00 Edmonton Oil Kings Prince Albert Raiders under 1:2 0:0,0:1,1:1
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    03:00 Island Mexiko over 8:1 2:0,6:1,0:0
    Kanada / QMJHL / 2018/2019
    01:30 Rimouski Océanic Rouyn-Noranda Huskies over 3:6 2:2,1:1,0:3
    01:30 Washington Carolina over 3:4pp 2:0,1:2,0:1,0:1
    01:05 Oshawa Generals Ottawa 67's under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
    01:00 Charlotte Checkers Providence Bruins under 3:0 2:0,0:0,1:0
    01:00 Toronto Marlies Rochester Americans under 3:1 1:0,1:1,1:0
    01:00 Grand Rapids Griffins Chicago Wolves over 2:5 0:0,1:2,1:3
    01:00 Guelph Storm Saginaw Spirit under 1:4 0:1,0:2,1:1
    00:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs over 5:2 0:0,4:1,1:1
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    24.04.2019 23:30 Israel KLDR over 9:3 2:1,4:1,3:1
    Rakúsko / EBEL / 2018/2019
    20:20 Klagenfurt CE Wien under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    20:00 New Zealand Gruzínsko over 6:2 2:2,2:0,2:0
    Nemecko / DEL 2 / 2018/2019
    19:30 Ravensburg Frankfurt over 7:4 1:1,4:1,2:2
    19:30 München Mannheim under 0:4 0:0,0:3,0:1
    19:30 Landshut Tilburg Trappers over 4:5pp 2:1,0:1,2:2,0:1
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    19:00 Slovinsko Taliansko under 2:3 0:2,1:1,1:0
    18:30 Lotyšsko Rusko over 2:4 2:0,0:1,0:3
    17:40 Litva Poľsko under 3:0 1:0,2:0,0:0
    Fínsko / Mestis / 2018/2019
    17:30 Kettera Imarta KeuPa HT under 3:2 2:2,1:0,0:0
    16:00 Ťumeň Karaganda under 1:4 1:1,0:1,0:2
    15:30 Avto Yekaterinburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
    04:05 Spokane Chiefs Vancouver Giants under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
    04:00 San Jose Las Vegas over 5:4pp 0:1,0:1,4:2,1:0
    04:00 Bakersfield Condors Colorado Eagles over 5:2 1:0,4:2,0:0
    03:00 Edmonton Oil Kings Prince Albert Raiders over 5:1 0:0,4:1,1:0
    02:00 Iowa Wild Milwaukee Admirals over 6:1 1:1,1:0,4:0
    01:30 Rimouski Océanic Rouyn-Noranda Huskies over 2:5 1:1,0:2,1:2
    01:30 Cleveland Monsters Syracuse Crunch under 1:2 0:1,0:0,1:1
    01:00 Boston Toronto over 5:1 2:0,0:1,3:0
    01:00 Grand Rapids Griffins Chicago Wolves over 6:2 1:1,4:1,1:0
    01:00 Hershey Bears Bridgeport Sound Tigers under 2:1 1:1,0:0,1:0
    00:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs under 2:1 2:0,0:0,0:1
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    23.04.2019 19:30 Česká republika Kanada 18 over 2:6 2:1,0:2,0:3
    Švédsko / SHL / 2018/2019
    19:30 Djurgarden IF Frolunda over 5:1 1:0,2:0,2:1
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    19:30 Rusko 18 Švédsko 18 under 0:3 0:0,0:2,0:1
    Slovinsko / 1. liga / 2018/2019
    19:00 Jesenice Olimpia Ljublana over 4:2 1:1,2:1,1:0
    Svet / MS "D" / 2019/2020
    19:00 Bulharsko Turecko under 3:1 0:0,3:0,0:1
    Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
    18:00 Baranavichy Shinik Bobruisk over 3:7 1:3,2:1,0:3
    18:00 Bělorusko 20 Gomel over 2:4 0:1,2:1,0:2
    18:00 Brest Novopolock under 4:1 2:1,0:0,2:0
    18:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 4:3 0:0,1:1,3:2
    Česko / Baráž o extraligu / 2019/2020
    18:00 Pardubice Kladno under 4:1 1:0,1:0,2:1
    Fínsko / Liiga / 2018/2019
    17:30 Hämeenlinna Kärpät under 3:1 0:1,2:0,1:0
    Česko / Baráž o extraligu / 2019/2020
    17:30 Chomutov České Budějovice over 6:4 1:1,3:1,2:2
    Česko / Extraliga / 2018/2019
    17:00 Třinec Liberec under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    15:30 Fínsko 18 Švajčiarsko 18 over 12:0 4:0,4:0,4:0
    15:30 USA 18 Lotyšsko 18 over 7:1 1:0,4:0,2:1
    15:30 Luxembursko Chinese Taipei over 4:5 0:0,3:2,1:3
    15:30 Litva Poľsko over 5:6pp 0:1,3:1,2:3,0:1
    12:00 Jihoafrická rep. Turkménsko over 2:7 0:2,1:3,1:2
    USA / AHL / 2018/2019
    04:00 San Jose Barracuda San Diego Gulls over 2:4 1:1,1:2,0:1
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    03:00 Mexiko Gruzínsko under 2:3 1:1,0:1,1:1
    USA / NHL / 2018/2019
    02:30 Dallas Nashville under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
    01:00 Carolina Washington over 5:2 1:2,1:0,3:0
    01:00 Guelph Storm Saginaw Spirit over 5:2 1:0,1:2,3:0
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    22.04.2019 23:30 New Zealand Israel over 3:5 1:1,0:2,2:2
    20:00 Island KLDR over 8:0 4:0,3:0,1:0
    19:00 Bulharsko Jihoafrická rep. over 12:2 7:1,1:1,4:0
    Nemecko / Oberliga / 2018/2019
    19:00 Tilburg Trappers Landshut under 1:4 0:2,0:1,1:1
    18:30 Frankfurt Ravensburg over 5:6 1:0,3:0,1:6
    18:00 Loko Yaroslavl U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
    17:00 CE Wien Klagenfurt under 0:2 0:0,0:2,0:0
    17:00 Třinec Liberec under 4:1 0:1,2:0,2:0
    16:00 KeuPa HT Kettera Imarta under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    15:30 Lotyšsko 18 Slovensko 18 under 2:0 0:0,2:0,0:0
    15:30 Turkménsko Chinese Taipei over 4:5pp 0:0,0:3,4:1,0:1
    15:30 Švajčiarsko 18 Bělorusko 18 over 5:4pp 3:0,0:2,1:2,1:0
    Nemecko / DEL / 2018/2019
    14:00 Mannheim München under 4:1 2:0,1:1,1:0
    Svet / MS "D" / 2019/2020
    12:00 Turecko Luxembursko under 2:3 0:1,1:0,1:2
    03:15 New Zealand Mexiko over 7:2 4:1,3:1,0:0
    USA / NHL / 2018/2019
    01:00 Las Vegas San Jose under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
    00:05 Oshawa Generals Ottawa 67's over 1:5 0:2,1:2,0:1
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    21.04.2019 23:30 Gruzínsko KLDR over 4:9 2:2,2:3,0:4
    USA / AHL / 2018/2019
    23:05 Providence Bruins Charlotte Checkers over 4:2 2:0,0:2,2:0
    23:00 Iowa Wild Milwaukee Admirals over 7:0 1:0,3:0,3:0
    21:05 Rochester Americans Toronto Marlies under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
    21:00 Toronto Boston over 2:4 1:2,0:1,1:1
    20:00 Val Pusteria Olimpia Ljublana under 1:3 1:0,0:0,0:3
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    20:00 Israel Island over 6:3 2:1,2:1,2:1
    19:30 Bělorusko 18 Kanada 18 over 1:11 0:3,1:5,0:3
    19:30 Slovensko 18 Švédsko 18 over 1:5 0:1,1:2,0:2
    17:00 České Budějovice Pardubice over 5:2 1:0,2:0,2:2
    16:00 Francúzsko Lotyšsko under 2:0 1:0,1:0,0:0
    16:00 Kladno Chomutov under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
    15:30 Fínsko 18 Česká republika over 2:4 0:1,1:1,1:2
    15:30 USA 18 Rusko 18 over 6:3 2:2,2:0,2:1
    Švédsko / SHL / 2018/2019
    15:00 Frolunda Djurgarden IF over 5:3 1:0,3:2,1:1
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    15:00 Veľká Británia Maďarsko under 3:1 2:1,1:0,0:0
    Rusko / VHL / 2018/2019
    10:00 Karaganda Ťumeň under 3:2 1:0,1:2,1:0
    Austrália / 1. liga / 2019/2020
    09:00 Sydney Bears CBR Brave under 1:4 1:0,0:3,0:1
    08:00 Melbourne Ice Adelaide Adrenaline over 6:5 0:2,2:1,4:2
    Kanada / WHL / 2018/2019
    04:00 Vancouver Giants Spokane Chiefs over 4:2 0:1,0:1,4:0
    03:05 Colorado Eagles Bakersfield Condors under 4:1 1:0,1:0,2:1
    03:00 Prince Albert Raiders Edmonton Oil Kings over 3:4pp 2:2,0:0,1:1,0:1
    02:00 Washington Carolina over 6:0 1:0,2:0,3:0
    02:00 Chicago Wolves Grand Rapids Griffins under 3:2 0:0,3:1,0:1
    01:05 Providence Bruins Charlotte Checkers over 4:5 3:2,0:2,1:1
    01:05 Saginaw Spirit Guelph Storm over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
    01:00 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads over 4:5pp 1:0,2:3,1:1,0:1
    01:00 Rouyn-Noranda Huskies Rimouski Océanic over 4:3 1:0,2:3,1:0
    01:00 Bridgeport Sound Tigers Hershey Bears under 0:2 0:1,0:1,0:0
    01:00 Syracuse Crunch Cleveland Monsters over 1:5 0:0,1:2,0:3
    01:00 St. Louis Winnipeg Jets under 3:2 1:0,1:0,1:2
    20.04.2019 21:00 Nashville Dallas over 3:5 1:1,1:3,1:1
    20:00 München Mannheim under 0:3 0:1,0:0,0:2
    20:00 Bern Zug under 2:1 1:0,1:1,0:0
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    20:00 Taliansko Maďarsko over 1:6 1:2,0:2,0:2
    Kanada / OHL / 2018/2019
    20:00 Ottawa 67's Oshawa Generals over 7:3 2:2,1:0,4:1
    20:00 Tilburg Trappers Herner EV over 6:1 1:0,1:0,4:1
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    19:30 Francúzsko 18 Nemecko 18 over 3:9 1:3,0:3,2:3
    19:30 Japonsko 18 Maďarsko 18 over 3:5 1:0,1:3,1:2
    Nemecko / DEL 2 / 2018/2019
    19:30 Ravensburg Frankfurt under 1:3 0:1,0:1,1:1
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    17:30 Rakúsko Slovensko under 1:2ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:3
    Rakúsko / EBEL / 2018/2019
    17:00 Klagenfurt CE Wien under 3:2 0:0,3:0,0:2
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    16:00 Dánsko 18 Kazachstan 18 under 2:3ppsn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:2
    16:00 Slovinsko 18 Rakúsko 18 over 1:7 0:1,1:4,0:2
    Fínsko / Liiga / 2018/2019
    16:00 Kärpät Hämeenlinna under 4:1 1:1,0:0,3:0
    16:00 Kettera Imarta KeuPa HT under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    15:30 Švajčiarsko 18 Česká republika over 2:8 0:2,1:3,1:3
    15:30 Lotyšsko 18 Rusko 18 over 1:5 0:1,1:2,0:2
    15:00 Rusko Švajčiarsko over 5:1 2:0,1:0,2:1
    12:30 Nórsko 18 Ukrajina 18 under 3:2 1:0,1:1,1:1
    12:30 Taliansko 18 Veľká Británia under 3:1 1:1,1:0,1:0
    Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
    12:00 Shinik Bobruisk Pinskiye Yastreby over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
    12:00 Gomel Brest over 3:4 2:1,1:2,0:1
    12:00 Novopolock Bělorusko 20 under 1:4 1:0,0:2,0:2
    10:00 Avto Yekaterinburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
    10:00 Karaganda Ťumeň under 1:0 1:0,0:0,0:0
    Austrália / 1. liga / 2019/2020
    09:00 Melbourne Mustangs Adelaide Adrenaline over 6:2 4:0,0:1,2:1
    08:45 Sydney Ice Dogs Sydney Bears over 3:8 0:2,0:5,3:1
    Kanada / WHL / 2018/2019
    04:30 Vancouver Giants Spokane Chiefs under 4:1 2:0,1:1,1:0
    04:00 Calgary Colorado over 1:5 1:2,0:2,0:1
    03:05 Colorado Eagles Bakersfield Condors under 2:3 0:1,1:1,1:1
    03:00 Prince Albert Raiders Edmonton Oil Kings under 1:0 0:0,1:0,0:0
    02:00 Chicago Wolves Grand Rapids Griffins over 1:5 1:1,0:1,0:3
    01:30 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads under 3:1 1:1,1:0,1:0
    01:30 Rouyn-Noranda Huskies Rimouski Océanic over 5:1 2:0,2:0,1:1
    01:00 Bridgeport Sound Tigers Hershey Bears under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
    01:00 Syracuse Crunch Cleveland Monsters over 3:5 0:0,1:2,2:3
    01:00 Rochester Americans Toronto Marlies under 1:4 0:0,0:2,1:2
    01:00 Boston Toronto under 1:2 0:0,0:0,1:2
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    19.04.2019 20:30 Veľká Británia Taliansko over 2:5 1:1,1:1,0:3
    20:15 Francúzsko Lotyšsko under 2:3ppsn 2:0,0:1,0:1,0:0,0:1
    19:30 Japonsko 18 Slovinsko 18 under 4:0 1:0,0:0,3:0
    Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
    19:30 Sonderjylland IK Rungsted under 0:1 0:0,0:0,0:1
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    19:30 Bělorusko 18 Fínsko 18 over 4:3 1:0,2:0,1:3
    19:30 Švédsko 18 Lotyšsko 18 over 5:2 2:1,1:0,2:1
    Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
    19:15 Olimpia Ljublana Val Pusteria over 6:2 2:1,3:1,1:0
    18:30 Omsk CSKA Moskva under 2:3pp 2:0,0:1,0:1,0:1
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    18:00 Rakúsko Slovensko over 1:5 1:2,0:2,0:1
    18:00 České Budějovice Kladno over 2:4 0:2,2:2,0:0
    Fínsko / Liiga / 2018/2019
    17:30 Tappara Tampere IFK Helsinki under 3:2pp 0:0,2:0,0:2,1:0
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    17:00 Fínsko Nórsko over 7:0 2:0,1:0,4:0
    17:00 Pardubice Chomutov under 0:3 0:2,0:0,0:1
    Česko / Extraliga / 2018/2019
    17:00 Liberec Třinec under 3:1 0:0,2:1,1:0
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    16:00 Maďarsko 18 Taliansko 18 over 7:3 1:0,4:2,2:1
    15:30 Kanada 18 Švajčiarsko 18 over 7:4 3:0,1:3,3:1
    15:30 Slovensko 18 USA 18 over 5:12 1:3,1:2,3:7
    12:30 Rakúsko 18 Veľká Británia under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
    Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
    12:00 Vitebsk Baranavichy over 1:6 1:1,0:2,0:3
    04:00 San Diego Gulls San Jose Barracuda over 3:5 0:1,1:2,2:2
    04:00 San Jose Las Vegas over 5:2 2:1,1:0,2:1
    02:30 Winnipeg Jets St. Louis under 2:3 2:0,0:0,0:3
    01:05 Saginaw Spirit Guelph Storm over 7:2 1:1,5:1,1:0
    01:00 Ottawa 67's Oshawa Generals over 6:4 2:1,0:3,4:0
    01:00 Carolina Washington under 2:1 1:0,1:1,0:0
    18.04.2019 20:00 Zug Bern under 1:3 0:0,0:2,1:1
    20:00 Herner EV Tilburg Trappers over 3:5 0:3,0:1,3:1
    19:30 Mannheim München under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
    19:30 Farjestad Djurgarden IF under 1:4 1:0,0:1,0:3
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    19:30 Kanada 18 Fínsko 18 over 5:3 0:2,2:1,3:0
    19:30 Švédsko 18 USA 18 over 1:6 1:0,0:2,0:4
    19:30 Dánsko 18 Francúzsko 18 over 5:3 1:0,2:1,2:2
    Nemecko / DEL 2 / 2018/2019
    19:30 Frankfurt Ravensburg over 3:5 1:0,2:3,0:2
    19:15 CE Wien Klagenfurt under 3:2 2:2,1:0,0:0
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    18:30 Rusko Švajčiarsko over 5:2 2:1,2:1,1:0
    Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
    18:00 Shinik Bobruisk Brest over 5:4ppsn 0:0,4:0,0:4,0:0,1:0
    18:00 Gomel Pinskiye Yastreby over 8:4 1:2,5:1,2:1
    18:00 Novopolock Baranavichy over 5:3 1:1,2:1,2:1
    18:00 Vitebsk Bělorusko 20 under 2:1 1:0,0:1,1:0
    17:30 KeuPa HT Kettera Imarta under 2:3 1:1,0:2,1:0
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    17:20 Česká republika Nemecko over 5:4 2:2,0:0,3:2
    17:00 Fínsko Nórsko under 3:1 2:1,0:0,1:0
    Česko / Extraliga / 2018/2019
    17:00 Liberec Třinec under 1:2 0:1,1:1,0:0
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    16:00 Kazachstan 18 Nórsko 18 over 5:2 0:0,3:1,2:1
    15:30 Česká republika Bělorusko 18 over 3:4 0:2,2:2,1:0
    15:30 Rusko 18 Slovensko 18 over 6:3 3:1,1:1,2:1
    15:00 Dánsko Švédsko under 0:2 0:1,0:1,0:0
    12:30 Nemecko 18 Ukrajina 18 over 13:1 6:0,5:0,2:1
    11:40 Litva Estónsko over 8:5 1:1,4:1,3:3
    USA / AHL / 2018/2019
    04:00 San Diego Gulls San Jose Barracuda over 6:5pp 3:3,2:2,0:0,1:0
    04:00 Colorado Calgary under 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
    02:00 Dallas Nashville over 5:1 4:0,1:0,0:1
    01:00 Toronto Boston over 4:6 1:2,1:2,2:2
    17.04.2019 20:00 Val Pusteria Olimpia Ljublana under 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    19:30 Francúzsko 18 Nórsko 18 under 2:3 0:0,2:3,0:0
    19:30 Veľká Británia Maďarsko 18 over 5:4 2:1,2:1,1:2
    19:00 Maďarsko Slovinsko over 7:4 3:1,4:2,0:1
    19:00 Dánsko Švédsko under 2:3 0:1,1:1,1:1
    Rusko / KHL / 2018/2019
    18:30 Omsk CSKA Moskva under 0:2 0:0,0:0,0:2
    18:00 Loko Yaroslavl U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    17:40 Litva Estónsko over 6:3 1:1,2:0,3:2
    Fínsko / Mestis / 2018/2019
    17:30 LeKi Tuto Turku under 1:3 0:0,0:2,1:1
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    17:20 Česká republika Nemecko over 5:4 4:2,0:1,1:1
    16:00 Nemecko 18 Dánsko 18 over 5:2 0:1,3:1,2:0
    16:00 Rakúsko 18 Japonsko 18 under 2:3 1:0,1:0,0:3
    Rusko / VHL / 2018/2019
    16:00 Ťumeň Karaganda over 4:5pp 2:1,1:2,1:1,0:1
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    12:30 Ukrajina 18 Kazachstan 18 over 1:6 0:1,0:1,1:4
    12:30 Slovinsko 18 Taliansko 18 under 0:2 0:0,0:0,0:2
    USA / NHL / 2018/2019
    04:30 Las Vegas San Jose under 5:0 2:0,1:0,2:0
    03:30 St. Louis Winnipeg Jets under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
    01:30 Pittsburgh NY Islanders under 1:3 1:2,0:0,0:1
    01:00 London Knights Guelph Storm over 3:6 0:1,3:1,0:4
    01:00 Columbus Tampa Bay over 7:3 2:1,2:2,3:0
    16.04.2019 20:30 Rungsted Sonderjylland IK under 2:0 0:0,1:0,1:0
    20:00 Bern Zug under 4:1 3:1,0:0,1:0
    20:00 Tilburg Trappers Herner EV over 5:3 1:2,1:1,3:0
    19:30 Landshut Hannover over 5:2 1:1,3:0,1:1
    19:30 München Augsburg under 2:0 1:0,1:0,0:0
    19:30 Djurgarden IF Farjestad over 1:6 0:1,0:4,1:1
    19:30 Freiburg Deggendorfer under 3:2 2:0,1:2,0:0
    19:15 Klagenfurt CE Wien under 1:0 1:0,0:0,0:0
    18:00 Banská Bystrica Nitra over 6:2 3:1,2:1,1:0
    18:00 Loko Yaroslavl U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
    Česko / Baráž o extraligu / 2019/2020
    17:30 Chomutov Pardubice over 5:7 3:1,1:4,1:2
    17:30 Kladno České Budějovice over 4:2 0:0,3:1,1:1
    Fínsko / Mestis / 2018/2019
    17:30 Kettera Imarta KeuPa HT over 5:4 1:1,2:2,2:1
    16:00 Ťumeň Karaganda under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
    04:00 Colorado Calgary over 6:2 3:0,2:1,1:1
    03:30 Dallas Nashville under 2:3 0:0,1:2,1:1
    01:05 Oshawa Generals Niagara IceDogs under 3:2 1:0,2:1,0:1
    01:00 Carolina Washington under 5:0 1:0,2:0,2:0
    01:00 Toronto Boston under 3:2 0:0,3:2,0:0
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    15.04.2019 20:00 Srbsko Španielsko under 3:2ppsn 1:0,0:1,1:1,0:0,2:1
    19:30 Francúzsko 18 Kazachstan 18 over 2:7 1:2,0:3,1:2
    Švédsko / SHL / 2018/2019
    19:30 Lulea HF Frolunda over 2:6 0:2,0:2,2:2
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    19:30 Slovinsko 18 Maďarsko 18 under 2:1ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
    Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
    19:15 Olimpia Ljublana Val Pusteria over 3:4pp 1:0,2:1,0:2,0:1
    19:00 Frisk/Asker Storhamar under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
    18:30 CSKA Moskva Omsk under 3:0 0:0,0:0,3:0
    18:00 Novopolock Gomel under 1:3 0:2,0:1,1:0
    18:00 Pinskiye Yastreby Baranavichy under 2:1 1:0,1:1,0:0
    18:00 Vitebsk Shinik Bobruisk over 2:5 1:1,0:2,1:2
    17:30 Hämeenlinna Tappara Tampere over 4:3 2:1,1:1,1:1
    17:30 IFK Helsinki Kärpät under 0:3 0:0,0:2,0:1
    17:00 Třinec Plzeň over 5:1 3:0,0:1,2:0
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    16:30 Čína Belgicko under 4:0 1:0,2:0,1:0
    16:00 Nemecko 18 Nórsko 18 over 6:4 2:1,1:3,3:0
    16:00 Rakúsko 18 Taliansko 18 over 7:0 2:0,3:0,2:0
    Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
    16:00 Brest Bělorusko 20 over 6:2 2:0,1:1,3:1
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    13:00 Chorvátsko Austrália under 2:1 1:0,1:1,0:0
    12:30 Dánsko 18 Ukrajina 18 over 6:2 2:1,4:1,0:0
    12:30 Japonsko 18 Veľká Británia over 5:3 2:0,2:1,1:2
    USA / NHL / 2018/2019
    04:00 Las Vegas San Jose over 6:3 2:1,2:0,2:2
    02:00 Stockton Heat Bakersfield Condors under 2:3 0:0,2:1,0:2
    01:30 St. Louis Winnipeg Jets over 3:6 1:0,0:3,2:3
    01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Saginaw Spirit under 0:5 0:0,0:2,0:3
    01:00 Rockford IceHogs Milwaukee Admirals under 2:3 1:2,0:1,1:0
    01:00 Columbus Tampa Bay under 3:1 0:0,2:0,1:1
    00:00 Saskatoon Blades Prince Albert Raiders over 3:6 1:1,1:2,1:3
    14.04.2019 23:00 Chicago Wolves Manitoba Moose over 2:6 1:2,0:0,1:4
    23:00 Hershey Bears Hartford Wolf Pack under 3:1 1:1,1:0,1:0
    23:00 Utica Comets Syracuse Crunch over 4:3ppsn 0:1,2:2,1:0,0:0,2:1
    22:00 Toronto Marlies Cleveland Monsters over 1:5 0:0,1:3,0:2
    21:05 Providence Bruins Springfield Falcons over 1:6 1:1,0:4,0:1
    21:05 Wilkes-Barre/Scranton Penguins Binghamton Devils over 5:2 0:1,3:0,2:1
    20:00 Belleville Senators Rochester Americans over 2:4 1:2,1:1,0:1
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    19:30 Kazachstan 18 Nemecko 18 over 2:5 0:1,0:2,2:2
    19:30 Maďarsko 18 Rakúsko 18 under 1:3 0:1,0:1,1:1
    19:00 United States Fínsko under 2:1ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:1
    Slovensko / Tipsport liga / 2018/2019
    19:00 Nitra Banská Bystrica under 2:1ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:1
    18:30 Herner EV Tilburg Trappers over 4:3 2:1,0:1,2:1
    18:30 Deggendorfer Freiburg under 4:1 1:1,1:0,2:0
    18:15 Farjestad Djurgarden IF over 8:2 3:0,4:1,1:1
    18:00 Pittsburgh NY Islanders under 1:4 1:2,0:0,0:2
    Svet / Priateľské U16 / 2019/2020
    17:30 Rusko 16 Švédsko 16 over 8:4 3:3,3:0,2:1
    Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
    17:30 Olimpia Ljublana Val Pusteria over 4:6 1:1,3:1,0:4
    17:00 Belfast Giants Cardiff under 1:2 0:1,0:0,1:1
    Česko / Baráž o extraligu / 2019/2020
    17:00 České Budějovice Chomutov under 1:3 0:1,0:1,1:1
    16:00 Ukrajina 18 Francúzsko 18 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
    16:00 Veľká Británia Slovinsko 18 under 2:3 0:1,1:0,1:2
    Nemecko / Oberliga / 2018/2019
    16:00 Hannover Landshut under 1:4 1:2,0:2,0:0
    Česko / Baráž o extraligu / 2019/2020
    16:00 Kladno Pardubice over 3:5 2:1,1:0,0:4
    16:00 Bodens IK Vita Hästen over 4:2 1:2,1:0,2:0
    16:00 Tranas AIF Hudiksvalls under 0:4 0:2,0:1,0:1
    16:00 Almtuna IS Kristianstads under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
    Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
    16:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 6:2 1:0,4:0,1:2
    Svet / MS Z / 2019/2020
    15:00 Kanada Rusko over 7:0 2:0,1:0,4:0
    14:30 Rusko 17 Švajčiarsko 17 over 6:1 0:0,4:1,2:0
    Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
    14:00 Sonderjylland IK Rungsted under 2:3 0:0,0:2,2:1
    Svet / Priateľské U16 / 2019/2020
    14:00 Fínsko 16 Česká republika over 3:5 0:0,2:0,1:5
    Nemecko / DEL / 2018/2019
    14:00 Augsburg München under 2:0 0:0,1:0,1:0
    14:00 CE Wien Klagenfurt under 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
    13:00 Guildford Nottingham over 5:9 0:4,2:3,3:2
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    12:30 Nórsko 18 Dánsko 18 under 1:2 0:1,0:1,1:0
    12:30 Taliansko 18 Japonsko 18 under 2:3 0:0,0:2,2:1
    11:00 Fínsko 17 Švédsko 17 over 3:6 2:3,0:0,1:3
    USA / NHL / 2018/2019
    04:30 Calgary Colorado under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
    04:05 Tucson Roadrunners San Diego Gulls over 3:4 0:0,1:3,2:1
    04:05 Spokane Chiefs Everett Silvertips under 2:1 1:1,1:0,0:0
    04:00 Bakersfield Condors Ontario Reign over 6:3 1:0,3:1,2:2
    03:05 Colorado Eagles San Jose Barracuda under 3:2 1:0,0:0,2:2
    02:00 Boston Toronto under 4:1 2:0,1:0,1:1
    02:00 Chicago Wolves Manitoba Moose over 4:2 1:0,1:0,2:2
    02:00 Texas Stars San Antonio Rampage under 1:3 1:0,0:1,0:2
    01:05 Binghamton Devils Laval Rocket over 3:4pp 1:0,2:2,0:1,0:1
    01:05 Wilkes-Barre/Scranton Penguins Bridgeport Sound Tigers over 2:5 1:2,1:1,0:2
    01:05 Springfield Falcons Providence Bruins over 3:5 1:0,1:3,1:2
    01:05 Lehigh Valley Phantoms Hartford Wolf Pack under 3:2ppsn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
    01:00 Guelph Storm London Knights over 5:3 0:1,3:1,2:1
    01:00 Hershey Bears Utica Comets under 4:1 1:0,1:1,2:0
    01:00 Syracuse Crunch Rochester Americans over 4:3 1:1,0:0,3:2
    01:00 Milwaukee Admirals Grand Rapids Griffins under 5:0 3:0,2:0,0:0
    01:00 Iowa Wild Rockford IceHogs under 3:0 1:0,1:0,1:0
    01:00 Niagara IceDogs Oshawa Generals under 1:3 0:0,0:1,1:2
    00:00 Nashville Dallas under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
    13.04.2019 22:00 Toronto Marlies Belleville Senators under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
    21:00 Washington Carolina over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
    20:30 Kraków Tychy under 1:2 1:1,0:0,0:1
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    20:00 Belgicko Srbsko over 3:6 1:2,0:2,2:2
    Švajčiarsko / Nationalliga A / 2018/2019
    20:00 Zug Bern under 2:3pp 0:0,2:2,0:0,0:1
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    20:00 Nemecko Slovensko under 3:1 2:0,1:1,0:0
    19:30 Rakúsko Maďarsko under 1:2 1:1,0:0,0:1
    19:00 United States Rusko over 8:0 1:0,5:0,2:0
    18:30 Rumunsko 18 Litva 18 over 3:8 1:4,0:1,2:3
    18:30 Francúzsko Veľká Británia B under 0:2 0:1,0:0,0:1
    18:00 Švédsko 17 Česká republika over 8:1 3:0,3:1,2:0
    Slovensko / Tipsport liga / 2018/2019
    18:00 Nitra Banská Bystrica over 3:7 1:2,2:3,0:2
    18:00 Cardiff Nottingham over 9:4 4:0,4:3,1:1
    17:30 Storhamar Frisk/Asker under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
    17:00 Fredrikshavn Aalborg over 6:4 2:1,2:2,2:1
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    16:30 Španielsko Chorvátsko over 3:4ppsn 1:0,1:2,1:1,0:0,1:3
    16:15 Rakúsko Česká republika over 4:5ppsn 1:1,1:3,2:0,0:0,4:5
    Rusko / KHL / 2018/2019
    16:00 CSKA Moskva Omsk over 5:2 2:0,1:1,2:1
    Svet / MS "B" Z / 2019/2020
    16:00 Dánsko Nórsko under 4:0 1:0,1:0,2:0
    Fínsko / Liiga / 2018/2019
    16:00 Tappara Tampere Hämeenlinna under 2:3 1:3,1:0,0:0
    Svet / Priateľské U16 / 2019/2020
    16:00 Švédsko 16 Fínsko 16 under 4:1 0:0,3:0,1:1
    16:00 Rusko 16 Česká republika over 4:2 0:1,3:0,1:1
    15:30 Slovensko 19 Česká republika under 1:3 1:2,0:0,0:1
    Česko / Extraliga / 2018/2019
    15:30 Kometa Brno Liberec under 1:3 1:1,0:1,0:1
    15:15 Frolunda Lulea HF under 3:0 1:0,1:0,1:0
    Svet / MS Z / 2019/2020
    15:00 Fínsko Kanada over 4:2 1:1,2:1,1:0
    15:00 Kórea 18 Estónsko 18 over 2:6 0:2,1:2,1:2
    15:00 Dánsko Fínsko under 1:2 1:0,0:2,0:0
    Česko / Extraliga / 2018/2019
    15:00 Plzeň Třinec under 3:1 1:0,1:0,1:1
    Svet / Priateľské U17 / 2019/2020
    14:30 Švajčiarsko 17 Fínsko 17 under 0:5 0:1,0:1,0:3
    Veľká Británia / Elite League / 2018/2019
    14:00 Belfast Giants Guildford under 2:1 0:0,0:1,2:0
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    13:00 Čína Austrália under 2:3 0:0,2:1,0:2
    13:00 Švédsko Nórsko over 5:1 3:0,0:0,2:1
    12:30 Slovensko Taliansko under 2:1 1:0,1:1,0:0
    12:00 Fínsko 19 Ruská federácia 19 under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
    Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
    12:00 Brest Baranavichy under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
    12:00 Novopolock Shinik Bobruisk under 1:3 0:1,0:0,1:2
    12:00 Pinskiye Yastreby Bělorusko 20 over 4:2 1:0,1:2,2:0
    12:00 Vitebsk Gomel under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
    Svet / MS U18 "C" / 2019/2020
    11:30 Poľský 18 Španielsko 18 over 13:0 3:0,5:0,5:0
    Rusko / MHL / 2018/2019
    10:00 Avto Yekaterinburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:0,2:1,0:2
    04:30 San Jose Las Vegas over 3:5 3:3,0:1,0:1
    04:05 Spokane Chiefs Everett Silvertips under 1:4 1:2,0:1,0:1
    04:05 Tucson Roadrunners San Diego Gulls over 4:3pp 2:1,1:2,0:0,1:0
    04:00 Ontario Reign Stockton Heat over 2:4 1:2,1:0,0:2
    03:30 Winnipeg Jets St. Louis over 3:4 1:1,2:2,0:1
    03:05 Colorado Eagles San Jose Barracuda under 1:3 0:0,1:2,0:1
    03:00 Prince Albert Raiders Saskatoon Blades over 6:1 0:0,3:1,3:0
    02:30 San Antonio Rampage Texas Stars over 3:4 0:1,0:2,3:1
    02:00 Iowa Wild Chicago Wolves under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
    01:30 NY Islanders Pittsburgh under 3:1 0:0,1:1,2:0
    01:30 London Knights Guelph Storm under 1:3 1:1,0:0,0:2
    01:30 Drummondville Voltigeurs Sherbrooke Phoenix under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
    01:15 Hartford Wolf Pack Hershey Bears over 3:6 1:3,1:2,1:1
    01:05 Rochester Americans Binghamton Devils over 3:4pp 2:0,0:3,1:0,0:1
    01:05 Saginaw Spirit Sault Ste. Marie Greyhounds over 2:6 0:2,1:2,1:2
    01:05 Providence Bruins Lehigh Valley Phantoms over 3:4 0:2,2:2,1:0
    01:05 Springfield Falcons Bridgeport Sound Tigers over 7:2 2:1,1:0,4:1
    01:00 Tampa Bay Columbus over 1:5 0:2,0:1,1:2
    01:00 Grand Rapids Griffins Manitoba Moose under 1:4 0:0,0:2,1:2
    01:00 Cleveland Monsters Charlotte Checkers under 1:2 0:1,1:1,0:0
    01:00 Syracuse Crunch Laval Rocket over 5:1 2:1,2:0,1:0
    01:00 Utica Comets Wilkes-Barre/Scranton Penguins over 8:1 1:0,6:1,1:0
    00:00 Cape Breton Screaming Eagles Rimouski Océanic over 3:5 2:2,0:1,1:2
    Svet / MS "B" Z / 2019/2020
    12.04.2019 20:30 Dánsko Rakúsko over 3:8 1:4,1:2,1:2
    20:00 Srbsko Čína over 6:5 1:2,1:3,4:0
    Nemecko / Oberliga / 2018/2019
    20:00 Tilburg Trappers Herner EV under 1:3 1:1,0:1,0:1
    20:00 Val Pusteria Olimpia Ljublana over 2:7 0:0,1:6,1:1
    19:30 Djurgarden IF Farjestad under 3:1 2:0,0:0,1:1
    19:30 München Augsburg under 1:0 0:0,1:0,0:0
    19:30 Rungsted Sonderjylland IK over 4:3pp 1:1,1:2,1:0,1:0
    19:30 Freiburg Deggendorfer over 5:1 2:0,2:1,1:0
    19:30 Ravensburg Kaufbeuren under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
    19:30 Landshut Hannover over 8:4 4:0,2:2,2:2
    19:30 Aalborg Fredrikshavn under 1:3 0:1,1:2,0:0
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    19:30 Francúzsko Veľká Británia B under 1:4 0:2,0:1,1:1
    Rakúsko / EBEL / 2018/2019
    19:15 CE Wien Salzburg under 3:1 0:1,0:0,3:0
    Svet / MS U18 "C" / 2019/2020
    18:30 Kórea 18 Litva 18 under 1:2 0:0,1:1,0:1
    18:30 Maďarsko Poľsko over 4:2 1:0,0:0,3:2
    18:00 Luxembursko 18 Jihoafrická republika 18 over 5:6ppsn 1:2,1:1,3:2,0:0,3:4
    18:00 Rusko 17 Švédsko 17 over 2:4 0:1,1:1,1:2
    Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
    18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 5:4pp 0:1,1:3,3:0,1:0
    Česko / Baráž o extraligu / 2019/2020
    18:00 Pardubice České Budějovice under 2:0 0:0,1:0,1:0
    Fínsko / Liiga / 2018/2019
    17:30 Kärpät IFK Helsinki under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
    Svet / Priateľské U19 / 2019/2020
    17:30 Slovensko 19 Fínsko 19 over 3:6 2:2,0:2,1:2
    17:30 Chomutov Kladno under 1:3 1:1,0:0,0:2
    17:30 Rusko 16 Fínsko 16 over 5:2 -:-,-:-,-:-
    Fínsko / Mestis / 2018/2019
    17:30 KeuPa HT LeKi over 4:2 2:1,2:0,0:1
    Svet / MS "B" Z / 2019/2020
    17:00 Maďarsko Taliansko over 9:0 3:0,4:0,2:0
    16:30 Austrália Španielsko under 4:0 1:0,2:0,1:0
    Rusko / MHL / 2018/2019
    15:30 Avto Yekaterinburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:4 1:0,1:2,0:2
    Svet / MS U18 "C" / 2019/2020
    15:00 Španielsko 18 Rumunsko 18 over 4:5pp 1:3,2:0,1:1,0:1
    14:30 Česká republika Fínsko 17 under 1:2 0:0,0:2,1:0
    14:00 Ruská federácia 19 Česká republika over 6:0 0:0,4:0,2:0
    14:00 Chinese Taipei 18 Hong Kong 18 over 9:1 4:0,1:0,4:1
    14:00 Česká republika Švédsko 16 over 5:6 -:-,-:-,-:-
    14:00 Kazachstan Čína under 2:1 0:0,2:1,0:0
    13:30 Nórsko Slovensko under 4:0 2:0,1:0,1:0
    13:00 Chorvátsko Belgicko over 5:2 2:0,1:2,2:0
    11:30 Estónsko 18 Poľský 18 over 2:8 0:3,1:2,1:3
    10:30 Južná Kórea Lotyšsko under 4:1 2:1,1:0,1:0
    07:00 Poľsko Holandsko under 0:2 0:0,0:1,0:1
    Kanada / WHL / 2018/2019
    04:05 Victoria Royals Vancouver Giants over 1:6 0:3,1:1,0:2
    04:00 Calgary Colorado under 4:0 0:0,2:0,2:0
    01:30 Washington Carolina over 4:2 3:0,0:0,1:2
    01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Saginaw Spirit under 3:0 0:0,1:0,2:0
    01:05 Sudbury Wolves Ottawa 67's under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
    01:05 Oshawa Generals Niagara IceDogs over 7:3 3:2,1:0,3:1
    01:00 Cape Breton Screaming Eagles Rimouski Océanic over 2:5 0:1,1:1,1:3
    01:00 Victoriaville Tigres Rouyn-Noranda Huskies over 2:6 2:2,0:4,0:0
    01:00 Cleveland Monsters Charlotte Checkers over 3:4pp 2:2,1:0,0:1,0:1
    01:00 Boston Toronto under 1:4 1:1,0:2,0:1
    11.04.2019 20:00 Bern Zug under 1:4 1:0,0:2,0:2
    20:00 Val Pusteria Olimpia Ljublana under 3:0 0:0,2:0,1:0
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    19:30 Švédsko Nórsko under 2:0 1:0,0:0,1:0
    Nórsko / Elite Series / 2018/2019
    19:00 Frisk/Asker Storhamar over 1:5 1:2,0:0,0:3
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    19:00 Dánsko Fínsko under 0:1 0:0,0:1,0:0
    19:00 Nemecko Slovensko under 2:1 0:1,2:0,0:0
    19:00 Kristianstads Tranas AIF under 2:3 1:1,1:1,0:1
    19:00 Hudiksvalls Bodens IK under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
    19:00 Vita Hästen Almtuna IS over 4:2 2:0,2:1,0:1
    Švédsko / SHL / 2018/2019
    19:00 Lulea HF Frolunda under 3:1 0:1,0:0,3:0
    Svet / MS Z / 2019/2020
    18:30 Fínsko Česká republika under 3:1 0:0,2:1,1:0
    Česko / Extraliga / 2018/2019
    18:30 Třinec Plzeň under 3:2 1:1,0:1,2:0
    18:15 Tychy Kraków over 4:2 0:1,2:1,2:0
    Svet / Priateľské U17 / 2019/2020
    18:00 Švajčiarsko 17 Česká republika under 0:3 0:2,0:1,0:0
    Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
    18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4 2:1,1:2,0:1
    18:00 Lida Lokomotiv Orsha under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
    18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 5:1 0:0,3:1,2:0
    Svet / Priateľské U19 / 2019/2020
    17:30 Slovensko 19 Ruská federácia 19 over 0:7 0:1,0:3,0:3
    Fínsko / Liiga / 2018/2019
    17:30 Hämeenlinna Tappara Tampere under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
    Svet / MS Z / 2019/2020
    17:00 Rusko Švajčiarsko under 3:0 0:0,1:0,2:0
    Česko / Extraliga / 2018/2019
    17:00 Liberec Kometa Brno over 5:2 1:1,2:0,2:1
    16:00 Beibarys Atyrau Nomad Astana over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
    Svet / MS Z / 2019/2020
    15:00 Kanada Nemecko under 5:0 1:0,2:0,2:0
    14:30 Fínsko 17 Rusko 17 under 2:3ppsn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:2
    14:00 Česká republika Fínsko 19 over 4:6 1:0,2:4,1:2
    13:00 Švédsko Francúzsko under 3:2 0:0,1:0,2:2
    11:30 United States Japonsko under 4:0 1:0,1:0,2:0
    USA / NHL / 2018/2019
    04:30 San Jose Las Vegas over 5:2 1:0,3:1,1:1
    04:05 Spokane Chiefs Everett Silvertips under 3:1 1:1,0:0,2:0
    04:00 San Diego Gulls San Jose Barracuda over 3:4 1:0,0:3,2:1
    04:00 Stockton Heat Ontario Reign over 2:7 1:1,1:2,0:4
    03:30 Nashville Dallas under 2:3 1:0,0:1,1:2
    03:30 Bakersfield Condors Tucson Roadrunners over 4:3 1:1,3:1,0:1
    03:00 Calgary Hitmen Edmonton Oil Kings over 0:6 0:2,0:3,0:1
    03:00 Saskatoon Blades Prince Albert Raiders under 4:1 0:1,2:0,2:0
    02:00 Texas Stars San Antonio Rampage over 3:5 1:1,2:1,0:3
    02:00 Winnipeg Jets St. Louis under 1:2 1:0,0:0,0:2
    01:30 NY Islanders Pittsburgh over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
    01:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs over 2:4 0:0,1:3,1:1
    01:00 Grand Rapids Griffins Iowa Wild over 3:7 1:1,0:3,2:3
    01:00 Bridgeport Sound Tigers Laval Rocket under 2:1 1:0,1:1,0:0
    01:00 Belleville Senators Toronto Marlies under 2:3 1:1,1:2,0:0
    01:00 Guelph Storm London Knights over 4:3 1:1,2:0,1:2
    01:00 Tampa Bay Columbus over 3:4 3:0,0:1,0:3
    00:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads over 2:4 1:0,1:1,0:3
    Svet / MS "B" Z / 2019/2020
    10.04.2019 20:30 Rakúsko Slovensko under 3:2ppsn 1:1,0:0,1:1,0:0,2:1
    20:00 Austrália Srbsko under 3:2 2:1,1:0,0:1
    Nemecko / DEL / 2018/2019
    19:30 Augsburg München under 1:2 0:1,0:0,1:1
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    19:00 Česká republika Rakúsko under 3:1 2:0,0:0,1:1
    Švédsko / SHL / 2018/2019
    19:00 Farjestad Djurgarden IF under 1:2 0:0,1:0,0:2
    Svet / MS U18 "C" / 2019/2020
    18:30 Litva 18 Španielsko 18 under 4:1 1:0,2:1,1:0
    Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
    18:30 Junost Minsk Něman Grodno under 2:0 0:0,0:0,2:0
    Svet / Priateľské M / 2019/2020
    18:30 Maďarsko Poľsko under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
    18:00 Švédsko 17 Švajčiarsko 17 under 4:1 1:1,1:0,2:0
    Slovensko / Tipsport liga / 2018/2019
    18:00 Banská Bystrica Nitra under 3:1 0:0,2:1,1:0
    18:00 Baranavichy Brest over 2:8 0:2,1:3,1:3
    18:00 Shinik Bobruisk Novopolock over 3:6 1:1,0:1,2:4
    18:00 Gomel Vitebsk over 8:1 5:1,1:0,2:0
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    17:59 Hong Kong 18 Jihoafrická republika 18 over 6:5 1:0,3:2,2:3
    Fínsko / Mestis / 2018/2019
    17:30 LeKi KeuPa HT over 5:8 3:1,1:4,1:3
    Svet / MS "B" Z / 2019/2020
    17:00 Maďarsko Dánsko over 6:2 0:2,4:0,2:0
    16:30 Chorvátsko Čína over 7:0 2:0,3:0,2:0
    Rusko / VHL / 2018/2019
    16:00 Ťumeň Toros Neftekamsk under 2:1 1:0,0:0,1:1
    Svet / MS U18 "C" / 2019/2020
    15:00 Poľský 18 Kórea 18 under 5:0 2:0,2:0,1:0
    14:30 Česká republika Rusko 17 over 4:2 2:0,0:1,2:1
    14:00 Chinese Taipei 18 Luxembursko 18 over 9:2 2:1,4:1,3:0
    14:00 Kazachstan Južná Kórea over 1:5 0:2,0:2,1:1
    Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
    14:00 Bělorusko 20 Pinskiye Yastreby over 4:3pp 0:1,1:1,2:1,1:0
    Svet / MS "B" Z / 2019/2020
    13:30 Taliansko Nórsko under 0:2 0:1,0:0,0:1
    13:00 Belgicko Španielsko over 2:4 0:2,1:0,1:2
    11:30 Rumunsko 18 Estónsko 18 over 2:5 0:2,1:1,1:2
    10:30 Čína Poľsko over 3:4 1:1,0:2,2:1
    07:00 Lotyšsko Holandsko under 1:3 1:0,0:1,0:2
    Kanada / WHL / 2018/2019
    04:05 Victoria Royals Vancouver Giants over 4:5pp 2:1,1:1,1:2,0:1
    03:00 Calgary Hitmen Edmonton Oil Kings under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
    03:00 Saskatoon Blades Prince Albert Raiders under 1:0 1:0,0:0,0:0
    02:00 Milwaukee Admirals Rockford IceHogs over 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
    01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Saginaw Spirit over 5:7 3:1,2:4,0:2
    01:05 Sudbury Wolves Ottawa 67's over 5:8 0:1,3:4,2:3
    01:05 Oshawa Generals Niagara IceDogs under 4:1 0:0,1:1,3:0
    01:00 Victoriaville Tigres Rouyn-Noranda Huskies over 0:8 0:2,0:4,0:2
    01:00 Hershey Bears Lehigh Valley Phantoms under 2:3pp 0:0,0:2,2:0,0:1
    00:00 Cape Breton Screaming Eagles Rimouski Océanic under 0:3 0:1,0:0,0:2
    00:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads over 2:4 1:2,0:0,1:2
    Svet / MS "C" / 2019/2020
    09.04.2019 20:30 Srbsko Chorvátsko under 3:1 1:1,1:0,1:0
    Francúzsko / Magnus League / 2018/2019
    20:00 Rouen Grenoble under 1:2 1:0,0:0,0:2
    20:00 Val Pusteria Jesenice under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
    20:00 Bern Biel Bienne EHC over 5:1 3:1,1:0,1:0
    19:30 Köln Mannheim over 2:4 0:1,0:3,2:0
    19:30 Dresden Frankfurt over 3:4pp 2:1,1:2,0:0,0:1
    19:30 Kaufbeuren Ravensburg under 0:3 0:0,0:1,0:2
    19:30 Deggendorfer Freiburg over 2:5 1:2,0:1,1:2
    19:15 Salzburg CE Wien under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
    19:00 Storhamar Frisk/Asker under 0:1 0:1,0:0,0:0
    Svet / MS U18 / 2019/2020
    19:00 Jihoafrická republika 18 Chinese Taipei 18 over 2:4 1:1,0:3,1:0
    19:00 Tranas AIF Vita Hästen over 3:4 1:1,1:2,1:1
    19:00 Kristianstads Hudiksvalls under 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
    19:00 Bodens IK Almtuna IS under 1:2 1:2,0:0,0:0
    Švédsko / SHL / 2018/2019
    19:00