Merano Junior VS Gherdeina Selva


Merano Junior

Gherdeina Selva

not draw --2--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Merano Junior (T1) VS Gherdeina Selva (T2)

Merano Junior

Gherdeina Selva

Zaujímavé

Merano Junior

  • Z celkového počtu 35 prehralo mužstvo Merano Junior až 51% svojích zápasov. 18 prehraných zápasov.
  • Až 19 zápasov tímu Merano Junior skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 35 zápasov, to je až 54%.

Gherdeina Selva

  • Gherdeina Selva už 10 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 2 výhier z 3 zápasov.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 2 z 3 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2021/2022
05.02.2022 20:30 Gherdeina Selva Merano Junior over 5:2 0:1,3:0,2:1
21.10.2021 20:30 Merano Junior Gherdeina Selva under 1:3 0:0,1:2,0:1
28.09.2021 20:30 Gherdeina Selva Merano Junior over 3:4 0:0,3:4,0:0

Merano Junior

1 - 0 - 2

Gherdeina Selva

Merano Junior


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.22 19:00 Linz II Merano Junior under 3:1 1:1,1:0,1:0
25.02.22 19:25 CE Wien II Merano Junior over 1:7 1:4,0:2,0:1
19.02.22 19:30 Zell Am See Merano Junior under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
18.02.22 20:30 Merano Junior CE Wien II under 2:1 1:1,0:0,1:0
05.02.22 20:30 Gherdeina Selva Merano Junior over 5:2 0:1,3:0,2:1
03.02.22 19:00 Feldkirch Merano Junior under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
29.01.22 19:30 Merano Junior Zell Am See over 3:6 0:2,3:4,0:0
27.01.22 20:30 Merano Junior Linz II over 4:5 0:1,2:3,2:1
06.01.22 19:30 Zell Am See Merano Junior over 7:0 3:0,2:0,2:0
30.12.21 20:30 Merano Junior Kitzbühel over 5:2 2:0,0:1,3:1
28.12.21 19:00 Linz II Merano Junior under 3:1 0:1,2:0,1:0
21.12.21 20:30 Merano Junior Jesenice over 2:4 0:0,1:0,1:4
15.12.21 20:00 Vipiteno Merano Junior under 4:1 1:0,1:1,2:0
11.12.21 19:30 Merano Junior Asiago under 3:2 2:0,0:1,1:1
09.12.21 20:30 Merano Junior Salzburg II over 3:6 2:3,0:0,1:3
02.12.21 20:30 Merano Junior Fassa over 4:5 3:0,0:4,1:1
27.11.21 18:00 Ritten Collalbo Merano Junior over 5:3 1:1,3:0,1:2
25.11.21 20:30 Merano Junior Zell Am See over 7:2 3:0,2:2,2:0
20.11.21 19:30 Merano Junior Klagenfurt II over 4:3 2:0,0:2,2:1
18.11.21 19:15 Salzburg II Merano Junior over 6:2 1:1,3:1,2:0
06.11.21 19:30 Merano Junior Feldkirch under 3:2 0:0,0:2,3:0
04.11.21 19:30 Kitzbühel Merano Junior over 3:7 3:2,0:2,0:3
30.10.21 20:30 Cortina Merano Junior under 1:3 0:1,1:1,0:1
23.10.21 19:30 Feldkirch Merano Junior over 3:4pp 1:0,1:3,1:0,0:1
21.10.21 20:30 Merano Junior Gherdeina Selva under 1:3 0:0,1:2,0:1
16.10.21 19:00 Klagenfurt II Merano Junior under 3:2 0:0,2:0,1:2
14.10.21 20:30 Merano Junior Lustenau under 0:3 0:1,0:1,0:1
09.10.21 20:30 Asiago Merano Junior over 7:0 3:0,3:0,1:0
07.10.21 20:30 Merano Junior Cortina under 0:5 0:0,0:2,0:3
02.10.21 20:30 Fassa Merano Junior under 2:3 1:0,1:1,0:2
28.09.21 20:30 Gherdeina Selva Merano Junior over 3:4 0:0,3:4,0:0
23.09.21 20:30 Merano Junior Vipiteno under 3:2 0:0,0:2,3:0
18.09.21 19:30 Merano Junior Linz II over 3:4 1:1,0:0,2:3
16.09.21 20:30 Merano Junior Ritten Collalbo over 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,0:1
11.09.21 17:30 Jesenice Merano Junior under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1

Gherdeina Selva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.22 19:30 Zell Am See Gherdeina Selva over 5:2 1:0,2:2,2:0
24.02.22 20:30 Gherdeina Selva Feldkirch under 3:1 0:0,1:1,2:0
19.02.22 20:30 Gherdeina Selva CE Wien II under 4:1 1:0,0:1,3:0
17.02.22 19:00 Feldkirch Gherdeina Selva over 5:4 1:3,1:1,3:0
05.02.22 20:30 Gherdeina Selva Merano Junior over 5:2 0:1,3:0,2:1
03.02.22 20:30 Gherdeina Selva Zell Am See under 3:0 1:0,1:0,1:0
29.01.22 13:40 Linz II Gherdeina Selva under 0:5 0:2,0:1,0:2
28.01.22 19:25 CE Wien II Gherdeina Selva over 1:5 1:1,0:0,0:4
22.01.22 19:00 Gherdeina Selva Klagenfurt II over 7:2 2:0,3:1,2:1
20.01.22 19:00 CE Wien II Gherdeina Selva under 3:2 1:1,1:0,1:1
15.01.22 20:30 Gherdeina Selva Feldkirch under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,-:-
28.12.21 20:45 Fassa Gherdeina Selva under 4:0 2:0,1:0,1:0
23.12.21 19:30 Zell Am See Gherdeina Selva over 5:4pp 2:1,0:2,2:1,1:0
11.12.21 19:15 Salzburg II Gherdeina Selva over 3:4pp 0:1,2:2,1:0,0:1
04.12.21 18:00 Gherdeina Selva Cortina under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
02.12.21 19:00 Jesenice Gherdeina Selva over 10:1 4:0,4:1,2:0
25.11.21 20:30 Gherdeina Selva Ritten Collalbo over 1:5 0:1,1:2,0:2
23.11.21 19:00 Klagenfurt II Gherdeina Selva under 1:2 0:0,0:1,1:1
20.11.21 19:30 Vipiteno Gherdeina Selva over 2:4 1:2,0:0,1:2
18.11.21 19:30 Feldkirch Gherdeina Selva over 1:5 1:2,0:1,0:2
13.11.21 19:00 Linz II Gherdeina Selva under 1:4 0:1,1:0,0:3
06.11.21 18:30 Gherdeina Selva Linz II over 9:1 3:0,2:1,4:0
02.11.21 20:30 Gherdeina Selva Vipiteno under 4:1 0:0,3:1,1:0
28.10.21 20:30 Cortina Gherdeina Selva over 3:6 2:1,0:2,1:3
23.10.21 18:30 Gherdeina Selva Fassa over 7:5 0:2,4:1,3:2
21.10.21 20:30 Merano Junior Gherdeina Selva under 1:3 0:0,1:2,0:1
17.10.21 18:30 Gherdeina Selva Jesenice under 0:3 0:0,0:1,0:2
15.10.21 20:30 Gherdeina Selva CE Wien II under 4:1 2:0,2:1,0:0
07.10.21 20:30 Asiago Gherdeina Selva under 4:1 2:0,1:1,1:0
02.10.21 18:30 Gherdeina Selva Salzburg II over 2:7 1:0,0:5,1:2
28.09.21 20:30 Gherdeina Selva Merano Junior over 3:4 0:0,3:4,0:0
25.09.21 19:30 Kitzbühel Gherdeina Selva over 3:5 1:1,1:3,1:1
23.09.21 20:00 Ritten Collalbo Gherdeina Selva over 3:4 0:0,1:2,2:2
18.09.21 18:30 Gherdeina Selva Zell Am See under 2:3 1:1,0:1,1:1
14.09.21 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 0:5 0:3,0:2,0:0
11.09.21 19:30 Lustenau Gherdeina Selva under 5:0 1:0,0:0,4:0

Merano Junior


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.03.2022 19:00 Merano Junior Gherdeina Selva H2H
05.03.2022 19:00 Merano Junior Feldkirch H2H

Gherdeina Selva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.03.2022 19:00 Merano Junior Gherdeina Selva H2H
05.03.2022 19:00 Gherdeina Selva Linz II H2H

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 31 26 0 1 3 86 126 40 79
2. Unterland Cavaliers 32 15 3 0 11 20 115 95 60
3. Cortina 31 15 2 3 6 20 98 78 58
4. Ritten Collalbo 31 16 1 4 5 18 102 84 57
5. Salzburg II 31 10 5 2 7 13 104 91 57
6. Zell Am See 31 14 2 2 9 23 112 89 54
7. Kitzbühel 31 9 4 3 8 7 110 103 50
8. Lustenau 31 8 3 6 5 -6 95 101 44
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Gherdeina Selva 32 14 0 2 14 -2 97 99 44
11. Vipiteno 31 8 3 2 13 1 101 100 41
12. Merano Junior 31 11 1 1 16 -34 86 120 39
13. Bregenzerwald 30 4 5 3 10 -29 91 120 39
14. Fassa 31 -1 6 4 12 -36 77 113 31
15. Linz II 31 3 2 4 16 -38 68 106 23
16. Klagenfurt II 31 1 3 3 18 -43 59 102 21

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 17 14 0 1 1 54 72 18 43
2. Ritten Collalbo 16 12 0 1 2 27 57 30 37
3. Zell Am See 16 10 1 1 2 26 71 45 36
4. Cortina 15 11 0 2 0 21 58 37 35
5. Salzburg II 15 8 2 1 1 18 56 38 35
6. Unterland Cavaliers 15 10 1 0 3 25 65 40 35
7. Kitzbühel 16 6 3 1 2 19 66 47 34
8. Bregenzerwald 15 4 3 1 3 0 50 50 28
9. Gherdeina Selva 16 8 0 1 6 8 56 48 25
10. Merano Junior 15 8 0 0 7 1 45 44 24
11. Fassa 16 2 3 2 4 -6 44 50 23
12. Lustenau 15 2 2 5 -1 4 46 42 21
13. Vipiteno 15 3 2 1 6 -1 46 47 20
14. Linz II 15 2 2 2 5 -5 44 49 18
15. Klagenfurt II 16 2 1 1 10 -16 32 48 12
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 14 12 0 0 2 32 54 22 36
2. Unterland Cavaliers 17 5 2 0 8 -5 50 55 25
3. Lustenau 16 6 1 1 6 -10 49 59 24
4. Cortina 16 4 2 1 6 -1 40 41 23
5. Salzburg II 16 2 3 1 6 -5 48 53 22
6. Vipiteno 16 5 1 1 7 2 55 53 21
7. Ritten Collalbo 15 4 1 3 3 -9 45 54 20
8. Gherdeina Selva 16 6 0 1 8 -10 41 51 19
9. Zell Am See 15 4 1 1 7 -3 41 44 18
10. Kitzbühel 15 3 1 2 6 -12 44 56 16
11. Merano Junior 16 3 1 1 9 -35 41 76 15
12. Bregenzerwald 15 0 2 2 7 -29 41 70 12
13. Klagenfurt II 15 -1 2 2 8 -27 27 54 9
14. Fassa 15 -3 3 2 8 -30 33 63 8
15. Linz II 16 1 0 2 11 -33 24 57 5
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0