extraliga***

Karlovy Vary VS Litvínov



Notice: Undefined variable: logo1 in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match.tpl.php on line 178

Karlovy Vary

:
(:,:,:)
01:00, 01.01.1970
Notice: Undefined variable: logo2 in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match.tpl.php on line 183

Litvínov

81****71798

Hranica u/o: U/O typ:

Karlovy Vary (T1) VS Litvínov (T2)

Karlovy Vary

Litvínov

Zaujímavé

Karlovy Vary

  • Počet remíz tímu Karlovy Vary je až 46 z celkového počtu 46 zápasov, čo je až 100%.
  • Až 314 zápasov tímu Karlovy Vary skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 46 zápasov, to je až 683%.
  • Karlovy Vary už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Karlovy Vary už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Karlovy Vary už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Litvínov

  • 100% zápasov tímu Litvínov skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 46 z celkového počtu 46 zápasov.
  • Tím Litvínov odohral až 314 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 683% z celkového počtu 46 zápasov.

H2H

  • 100% vzájomných zápasov (385 z 385) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 906 z 385 vzájomných zápasov, čo je 235%.
  • 284% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 1094 z 385 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Slovensko / Tisport liga / 2018/2019
26.02.2019 17:30 Banská Bystrica Poprad under 2:1 1:0,0:1,1:0
18.02.2019 21:00 Toronto Marlies Syracuse Crunch over 5:3 1:2,0:1,4:0
20:05 Oshawa Generals Sudbury Wolves under 3:2ppsn 2:1,0:0,0:1,0:0,2:1
20:05 Peterborough Petes Niagara IceDogs over 2:5 1:4,0:1,1:0
20:05 Sarnia Sting Saginaw Spirit over 7:6pp 2:2,3:1,1:3,1:0
20:05 Windsor Spitfires Owen Sound Attack under 2:1 0:0,0:0,2:1
20:00 Guelph Storm Flint Firebirds over 5:4pp 2:1,2:2,0:1,1:0
20:00 Hamilton Bulldogs (OHL) Barrie Colts over 7:5 2:1,3:3,2:1
20:00 Kingston Frontenacs Kitchener Rangers under 2:3 0:1,1:2,1:0
20:00 Mississauga Steelheads London Knights over 9:4 2:2,4:2,3:0
20:00 Ottawa 67's North Bay Battalion over 6:3 1:0,5:2,0:1
20:00 Ferencváros Budapešť Debreceni HK under 3:2 0:2,1:0,2:0
20:00 Belleville Senators Laval Rocket over 4:3pp 2:1,0:2,1:0,1:0
19:00 Moncton Wildcats Charlottetown Islanders under 0:4 0:3,0:1,0:0
19:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads under 0:4 0:1,0:1,0:2
19:00 Malmo IF Timra IK over 6:2 1:0,4:2,1:0
18:40 Vasas Stars Hokiklub Budapest under 3:2 1:0,0:0,2:2
18:30 Dinamo Riga Slovan Bratislava under 5:0 0:0,2:0,3:0
18:00 Havířov Kladno under 0:2 0:1,0:1,0:0
18:00 Frýdek - Místek Přerov over 2:4 0:2,0:2,2:0
18:00 Litoměřice České Budějovice over 3:4ppsn 1:0,1:1,1:2,0:0,1:2
18:00 Kraków Jastrzebie JKH GKS under 3:1 3:1,0:0,0:0
18:00 Ústí n. Labem Kadaň under 4:0 0:0,2:0,2:0
18:00 Unia Osvětim Katowice over 5:2 1:1,3:1,1:0
17:30 Dinamo St. Petersburg Ermak Angarsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
17:30 Poruba Slavia Praha under 3:2 2:2,0:0,1:0
17:30 Třebíč Prostějov under 1:2 1:0,0:2,0:0
17:30 Vsetín Jihlava under 2:1 1:1,0:0,1:0
17:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
17:30 Kazaň Magnitogorsk over 5:4 1:1,2:2,2:1
17:30 CSKA Moskva Vitiaz Chekhov over 6:1 3:0,1:0,2:1
17:30 Michalovce Topolčany under 4:1 1:0,2:1,1:0
17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva over 5:4 2:1,1:2,2:1
17:30 Petrohrad Yaroslavl under 4:0 1:0,2:0,1:0
17:00 Junost Minsk Bělorusko 20 under 5:0 0:0,1:0,4:0
17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 0:2,2:0,2:0
17:00 Martin Dubnica over 7:0 3:0,1:0,3:0
17:00 Ryazan Bars Kazan over 3:4ppsn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:2
17:00 Voroněž Penza under 3:1 0:0,2:1,1:0
16:30 Tambov Samara over 6:2 1:0,4:1,1:1
16:30 Sarov Togliatti under 0:2 0:0,0:0,0:2
15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 5:3 3:1,1:2,1:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Sokol Krasnoyarsk under 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
15:00 Ťumeň Novokuzněck over 2:4 1:2,0:1,1:1
14:30 Chelmet Čeljabinsk Almetievsk under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:0
14:30 Gornyak Uchaly Molot-Prikam'e Perm over 8:0 1:0,2:0,5:0
14:30 Kurgan Toros Neftekamsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk Iževsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
13:30 Altay Barnaul U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:1 3:0,0:1,2:0
13:30 Havířov U21 Olomouc U21 under 2:0 0:0,2:0,0:0
10:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 2:1 1:0,0:0,1:1
10:30 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun over 7:2 1:1,4:0,2:1
08:00 Nomad Astana Kazzinc-Torpedo 2 under 2:3pp 2:0,0:1,0:1,0:1
03:00 Anaheim Washington over 5:2 0:1,2:1,3:0
02:00 Stockton Heat Colorado Eagles over 6:3 1:1,3:1,2:1
01:00 Portland Winterhawks Seattle Thunderbirds over 5:2 2:1,2:1,1:0
01:00 Florida Montreal over 6:3 3:2,1:1,2:0
00:00 New Jersey Buffalo under 4:1 0:0,2:1,2:0
00:00 Detroit Philadelphia under 1:3 0:1,1:0,0:2
17.02.2019 23:05 Lehigh Valley Phantoms Hershey Bears over 3:4 1:2,0:2,2:0
23:00 Rockford IceHogs San Antonio Rampage over 5:2 1:0,1:2,3:0
23:00 Utica Comets Cleveland Monsters over 5:4pp 0:1,1:2,3:1,1:0
22:00 Erie Otters London Knights over 5:8 0:4,1:4,4:0
22:00 Chicago Wolves Iowa Wild under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
22:00 Rouyn-Noranda Huskies Rimouski Océanic over 5:1 0:0,2:0,3:1
22:00 Victoriaville Tigres Acadie–Bathurst Titan under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
21:05 Providence Bruins Springfield Falcons over 1:5 0:2,0:1,1:2
21:05 Rochester Americans Binghamton Devils over 5:1 2:0,2:1,1:0
21:00 Hartford Wolf Pack Wilkes-Barre/Scranton Penguins over 4:5pp 1:1,0:3,3:0,0:1
21:00 Bridgeport Sound Tigers Charlotte Checkers over 7:3 0:1,4:2,3:0
21:00 Manitoba Moose Milwaukee Admirals over 5:6 0:2,2:3,3:1
21:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs over 1:5 0:2,1:0,0:3
21:00 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes over 6:4 2:0,1:2,3:2
21:00 Sherbrooke Phoenix Cape Breton Screaming Eagles over 4:2 1:0,0:1,3:1
21:00 Minnesota St. Louis under 0:4 0:2,0:2,0:0
20:00 Niagara IceDogs Sudbury Wolves over 4:5 2:2,0:3,2:0
20:00 North Bay Battalion Mississauga Steelheads over 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
20:00 Ottawa 67's Kitchener Rangers over 6:3 3:1,0:2,3:0
20:00 Herentals Zoetermeer over 6:5pp 2:1,2:3,1:1,1:0
19:00 Guildford Manchester Storm under 1:0 1:0,0:0,0:0
19:00 Iserlohn Roosters Norimberk over 8:2 2:1,2:1,4:0
19:00 Limburg Antwerp over 11:0 3:0,2:0,6:0
19:00 Hannover Indians Essen under 4:1 1:0,0:0,3:1
18:45 Academy Zug EVZ Olten under 2:1ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,3:0
18:45 Chaux de Fonds Ticino Rockets over 4:3 1:2,1:1,2:0
18:45 Langenthal Ajoie over 5:1 2:0,3:0,0:1
18:45 Visp Thurgau under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
18:45 Winterthur Kloten under 2:3 1:1,1:1,0:1
18:45 Memmingen Rosenheim over 3:6 1:0,2:4,0:2
18:30 Tölzer Löwen Lausitzer Füchse over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
18:30 Bad Nauheim Bietigheim over 3:5 1:1,1:2,1:2
18:30 Bayreuth ESV Freiburg over 4:3 1:2,0:1,3:0
18:30 Heilbronn Kassel under 3:1 1:0,2:0,0:1
18:30 Ravensburg Frankfurt under 3:1 1:0,0:1,2:0
18:30 Duisburg Preussen Berlin over 10:2 2:1,5:1,3:0
18:30 Herner EV Erfurt EHC over 8:0 3:0,4:0,1:0
18:30 Pittsburgh NY Rangers over 6:5 1:1,2:2,3:2
18:20 Zlín Vítkovice over 5:2 2:2,1:0,2:0
18:15 Coventry Blaze Sheffield under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:0
18:15 Milton Keynes Cardiff over 4:6 1:5,3:1,0:0
18:00 Bolzano Fehérvár AV19 over 5:2 1:0,3:1,1:1
18:00 Hochstadter Lindau over 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
18:00 Landshut Weiden over 6:2 2:0,4:0,0:2
18:00 Peiting Sonthofen over 7:3 1:2,4:0,2:1
18:00 Selb Regensburg under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
18:00 Harzer Falken Rostock Piranhas under 1:4 0:0,0:1,1:3
18:00 Erding Füssen EV over 4:9 0:6,2:2,2:1
18:00 Konigsbrunn Miesbach TEV over 2:4 0:3,2:0,0:1
Svet / Friendly / 2019/2020
18:00 United States Kanada under 0:2 0:1,0:1,0:0
Veľká Británia / Elite League / 2018/2019
18:00 Dundee Fife under 4:1 1:1,2:0,1:0
17:30 Graz Salzburg under 4:1 0:0,3:0,1:1
17:30 CE Wien Klagenfurt under 4:1 1:0,2:0,1:1
17:30 Budapest MAC Košice under 3:1 0:0,1:0,2:1
17:30 Linz Innsbruck over 4:3 1:1,2:1,1:1
17:30 Znojmo Dornbirn over 5:3 3:2,0:1,2:0
17:15 Waldkraiburg Klostersee under 2:3 1:0,0:3,1:0
17:00 Eisbaren Krefeld over 6:3 1:1,1:2,4:0
17:00 Olomouc Litvínov over 4:5pp 1:0,2:3,1:1,0:1
17:00 Pardubice Plzeň over 3:8 1:1,1:5,1:2
17:00 Landsberg 2000 Bad Kissingen over 7:6pp 2:2,2:1,2:3,1:0
17:00 Peissenberg Riessersee over 2:5 1:2,1:1,0:2
17:00 Banská Bystrica Detva 07 HC over 7:3 3:2,2:0,2:1
17:00 Trenčín Zvolen under 3:2ppsn 0:1,0:0,2:1,0:0,4:3
17:00 Liptovský Mikuláš Nové Zámky under 1:0 0:0,1:0,0:0
17:00 Leipzig Halle MEC over 3:7 1:2,2:3,0:2
17:00 Ringerike IHK Storhamar over 1:6 1:3,0:1,0:2
17:00 Stjernen Manglerud over 6:2 3:1,1:1,2:0
17:00 Glasgow Clan Belfast Giants under 5:0 0:0,4:0,1:0
17:00 HV 71 Rogle BK under 2:3 0:1,1:0,1:2
17:00 Crimmitschau Kaufbeuren under 2:1 1:0,0:1,1:0
16:30 Wolfsburg Mannheim over 5:3 1:2,2:0,2:1
16:30 Köln München over 1:6 1:1,0:1,0:4
16:30 Düsseldorf Ingolstadt ERC under 3:2ppsn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
16:15 CZ Bělehrad Medveščak Zagreb KHL II over 8:2 2:0,2:1,4:1
16:00 Djurgardens IF Linköping HC under 1:3 0:0,1:1,0:2
16:00 Mladá Boleslav Liberec under 1:4 1:1,0:2,0:1
16:00 Nitra Žilina under 3:1 0:1,1:0,2:0
16:00 Crocodiles Hamburg Tilburg Trappers over 3:8 1:1,1:3,1:4
16:00 Heinolan Peliitat Hermes Kokkola under 3:0 1:0,1:0,1:0
16:00 Poprad Miskolci JJSE under 2:1 1:0,0:1,1:0
16:00 Brašov Csíkszereda over 5:2 1:1,2:0,2:1
16:00 Zell Am See Milano 24 over 6:2 3:0,1:2,2:0
16:00 AIK IF Lulea HF over 0:6 0:4,0:0,0:2
16:00 Dresden Deggendorfer under 3:2 0:0,2:2,1:0
15:45 Lugano Servette GE over 4:3ppsn 1:2,1:1,1:0,0:0,6:4
15:45 SC Curych Bern under 1:3 0:2,1:0,0:1
15:30 Chomutov Sparta Praha under 2:3pp 0:1,0:1,2:0,0:1
15:30 Karlovy Vary Hradec Králové under 1:4 0:2,1:1,0:1
15:00 Třinec Kometa Brno under 0:1 0:1,0:0,0:0
15:00 Dynamo Minsk Sochi under 1:3 0:0,0:2,1:1
14:30 Lyon Amiens under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
14:00 Brynäs IF MODO Hockey under 1:3 1:2,0:0,0:1
14:00 Slavija Ljubljana Vojvodina HK over 6:0 2:0,1:0,3:0
14:00 Hasle Loren Nidaros over 6:3 0:0,2:2,4:1
14:00 Tonsberg og Omegn Narvik over 2:5 1:2,1:1,0:2
14:00 Augsburg Straubing under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
14:00 Bremerhaven Schwenningen over 3:4pp 1:1,0:2,2:0,0:1
11:30 HV 71 Leksands IF under 1:3 0:1,0:0,1:2
11:30 Trenčín U20 Nitra U20 under 1:2 0:1,1:0,0:1
11:00 Atlanty Mytishchi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
11:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 7:4 3:2,1:2,3:0
11:00 Bělorusko 18 Vitebsk over 3:4ppsn 2:0,1:2,0:1,0:0,0:1
11:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:8 0:1,0:4,1:3
11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Red Star Kunlun U21 over 6:1 1:1,3:0,2:0
11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:1 2:0,0:1,1:0
11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
11:00 Tseng Tou Jilin Zvezda Chekhov over 4:5ppsn 1:2,3:2,0:0,0:0,1:3
10:30 Martin U20 Žilina U20 over 5:3 1:0,0:2,4:1
10:30 Liptovský Mikuláš U20 Skalica U20 over 2:5 0:2,1:2,1:1
09:30 Banská Bystrica U20 Slovan Bratislava U20 over 4:5pp -:-,-:-,-:-,-:-
08:00 Heilongjiang Harbin Khimik Voskresensk under 1:0 0:0,1:0,0:0
07:10 Nippon Paper Cranes Oji Eagles over 5:3 1:0,2:3,2:0
04:30 Los Angeles Boston over 2:4 0:1,1:1,1:2
04:05 Kelowna Rockets Vancouver Giants under 0:2 0:0,0:1,0:1
04:05 Tri-City Americans Spokane Chiefs over 7:5 2:0,3:2,2:3
04:00 Prince George Cougars Victoria Royals over 4:5ppsn 1:1,1:1,2:2,0:0,1:2
04:00 Bakersfield Condors Ontario Reign under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
04:00 San Jose Vancouver under 3:2 1:1,1:0,1:1
04:00 Las Vegas Nashville over 5:1 1:0,1:0,3:1
03:30 Medicine Hat Tigers Calgary Hitmen over 3:5 1:2,2:0,0:3
03:05 Seattle Thunderbirds Everett Silvertips under 4:1 1:1,1:0,2:0
03:00 Stockton Heat Colorado Eagles over 5:2 1:0,2:0,2:2
03:00 Lethbridge Hurricanes Saskatoon Blades over 2:5 1:2,1:1,0:2
03:00 Portland Winterhawks Red Deer Rebels under 2:0 0:0,0:0,2:0
02:30 Chicago Columbus over 2:5 1:3,1:0,0:2
02:30 Brandon Wheat Kings Prince Albert Raiders over 6:3 3:1,2:1,1:1
02:05 Providence Bruins Charlotte Checkers under 2:3 0:1,0:2,2:0
02:00 Texas Stars Tucson Roadrunners under 1:4 1:1,0:1,0:2
02:00 Carolina Dallas under 3:0 2:0,0:0,1:0
02:00 Moose Jaw Warriors Regina Pats over 6:3 2:1,3:1,1:1
01:30 Barrie Colts Kingston Frontenacs under 3:1 1:0,1:0,1:1
01:05 Saginaw Spirit Oshawa Generals over 1:5 0:3,1:1,0:1
01:05 Wilkes-Barre/Scranton Penguins Utica Comets under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
01:05 Springfield Falcons Toronto Marlies under 1:3 0:1,1:2,0:0
01:05 Binghamton Devils Laval Rocket over 2:5 0:1,2:1,0:3
01:00 Syracuse Crunch Rochester Americans under 2:3ppsn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
01:00 Hamilton Bulldogs (OHL) Peterborough Petes over 6:4 1:1,2:2,3:1
01:00 Belleville Senators Cleveland Monsters over 4:2 2:0,0:1,2:1
01:00 Hershey Bears Lehigh Valley Phantoms under 3:2ppsn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
01:00 Bridgeport Sound Tigers Hartford Wolf Pack over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
01:00 Arizona Toronto under 2:0 0:0,2:0,0:0
01:00 NY Islanders Edmonton over 5:2 0:0,2:1,3:1
01:00 Tampa Bay Montreal under 3:0 0:0,0:0,3:0
01:00 Winnipeg Jets Ottawa over 3:4pp 2:1,0:1,1:1,0:1
01:00 Drummondville Voltigeurs Cape Breton Screaming Eagles over 7:2 4:2,1:0,2:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Rimouski Océanic over 5:3 2:0,2:2,1:1
01:00 Rockford IceHogs Iowa Wild over 5:4ppsn 0:1,1:3,3:0,0:0,1:0
01:00 Erie Otters Niagara IceDogs over 1:8 1:1,0:4,0:3
01:00 Grand Rapids Griffins San Antonio Rampage under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
01:00 Flint Firebirds Owen Sound Attack under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
00:00 Moncton Wildcats Gatineau Olympiques over 5:3 2:2,1:0,2:1
16.02.2019 22:15 San Jose Barracuda San Diego Gulls over 3:8 0:2,1:4,2:2
22:00 Baie-Comeau Drakkar Quebec Remparts over 4:2 1:0,1:0,2:2
22:00 Chicoutimi Saguenéens Acadie–Bathurst Titan under 3:0 1:0,0:0,2:0
21:30 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 3:0 0:0,1:0,2:0
21:00 Colorado St. Louis under 0:3 0:0,0:0,0:3
20:30 HYS The Hague Tilburg over 12:4 3:2,7:1,2:1
20:15 Fife Coventry Blaze over 4:7 3:3,0:1,1:3
20:00 Leuven Nijmegen under 3:1 1:0,1:0,1:1
20:00 Ritten Collalbo Gherdeina Selva over 4:2 1:1,2:1,1:0
20:00 Farjestad Linköpings under 3:0 1:0,1:0,1:0
20:00 Belfast Giants Glasgow Clan under 4:1 2:0,1:1,1:0
20:00 Val Pusteria Cortina under 3:2 1:2,1:0,1:0
20:00 Cardiff Milton Keynes over 6:5 1:3,3:2,2:0
20:00 Manchester Storm Guildford over 1:6 0:2,0:3,1:1
20:00 Nottingham Sheffield over 2:5 1:1,0:2,1:2
19:45 Fribourg Biel Bienne EHC under 3:2 2:1,1:1,0:0
19:45 Langnau Ambri Piota under 3:1 0:0,2:1,1:0
19:45 Rapperswill Lausanne under 1:2 0:1,0:0,1:1
19:30 Bregenzerwald Olimpia Ljublana over 2:5 0:1,1:2,1:2
19:30 Feldkirch Fassa over 6:5 2:0,4:4,0:1
19:15 Salzburg II Milano 24 over 7:4 3:1,2:1,2:2
19:00 Philadelphia Detroit over 6:5pp 1:1,2:0,2:4,1:0
19:00 Pittsburgh Calgary over 4:5 1:1,1:4,2:0
19:00 Slavija Ljubljana Vojvodina HK over 9:1 3:0,1:1,5:0
18:45 Liege Mechelen over 7:0 3:0,0:0,4:0
18:00 Amsterdam Heerenveen over 1:8 0:4,1:3,0:1
18:00 Topolčany Michalovce under 0:2 0:0,0:1,0:1
18:00 Dubnica Martin over 1:8 1:1,0:3,0:4
18:00 Oskarshamn Västerviks under 0:3 0:1,0:0,0:2
18:00 Podhale Nowy Targ Toruň over 5:2 1:0,3:2,1:0
18:00 Dunaůjváros Hokiklub Budapest over 4:6 1:4,2:0,1:2
18:00 Jesenice Vipiteno under 4:1 2:0,0:1,2:0
18:00 Djurgarden IF Örebro HK under 0:2 0:1,0:0,0:1
18:00 Mora IK Lulea HF under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
18:00 Timra IK Brynas Gavle over 2:4 1:0,1:1,0:3
17:40 Vasas Stars CE Wien II over 2:4 0:1,1:1,1:2
17:30 Jihlava Poruba under 2:1 0:0,1:1,1:0
17:30 Havířov Kadaň over 4:2 1:0,2:2,1:0
17:30 Gheorgheni Fehérvár AV19 over 4:2 0:2,2:0,2:0
17:30 Lustenau Asiago over 3:5 1:1,1:3,1:1
17:30 Lukko Rauma TPS Turku over 2:5 0:1,0:3,2:1
17:15 Lyon Chamonix under 3:2 0:0,2:1,1:1
17:00 Benátky Vsetín under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
17:00 České Budějovice Třebíč under 3:2 1:0,1:2,1:0
17:00 Přerov Litoměřice under 3:1 1:0,1:1,1:0
17:00 Prostějov Ústí n. Labem over 7:0 1:0,4:0,2:0
17:00 Tychy Stoczniowiec Gdaňsk under 5:0 1:0,2:0,2:0
17:00 HV 71 Leksands IF under 3:1 1:1,1:0,1:0
17:00 Djurgardens IF Linköping HC under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
16:30 AIK IF Lulea HF over 0:7 0:0,0:4,0:3
16:15 CZ Bělehrad Medveščak Zagreb KHL II over 8:0 1:0,4:0,3:0
16:00 Liepajas Metalurgs Lido over 5:4 0:1,0:1,5:2
16:00 Jokipojat Joensuu SaPKo Savonlinnan under 1:4 1:1,0:1,0:2
16:00 Kettera Imarta Hermes Kokkola under 0:3 0:0,0:1,0:2
16:00 Kiekko-Vantaa RoKi Rovaniemi under 4:0 0:0,2:0,2:0
16:00 Gjovik Grüner over 3:7 1:1,1:3,1:3
16:00 Valerenga Oslo Frisk/Asker over 5:2 0:0,1:0,4:2
16:00 LeKi Iisalmen Peli-Karhut over 6:3 1:0,1:2,4:1
16:00 Hasle Loren Nidaros over 4:3 1:2,1:1,2:0
16:00 Sapsborg Sparta Lillehammer over 3:4pp 2:2,1:1,0:0,0:1
16:00 Pardubice U21 Litvínov U21 over 7:3 1:2,2:0,4:1
16:00 Storhamar 2 Furuset under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
16:00 Ässät Pori Kärpät under 1:3 0:3,1:0,0:0
16:00 Tonsberg og Omegn Narvik under 1:4 0:1,0:1,1:2
16:00 Hämeenlinna IFK Helsinki over 3:4pp 1:2,1:0,1:1,0:1
16:00 Sparta Praha U21 Plzeň U21 under 3:2ppsn 0:0,2:1,0:1,0:0,2:1
16:00 Ilves Tampere Lahti Pelicans over 5:2 1:0,1:0,3:2
16:00 Jukurit Mikkeli Sport Vaasa over 5:4ppsn 1:0,3:2,0:2,0:0,1:0
16:00 Jyp Jyväskylä Kalpa Kuopio under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
16:00 KooKoo Kouvola Saipa under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
15:15 Almtuna IS Karlskrona HK over 2:5 1:1,0:2,1:2
15:15 Sodertalje SK Modo over 1:5 0:2,0:1,1:2
15:15 Frolunda Skelleftea AIK over 7:1 5:0,1:0,1:1
15:15 Malmo IF Vaxjö Lakers HC under 3:1 2:0,0:1,1:0
15:00 Martin U20 Žilina U20 under 0:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Čerepovec Čeljabinsk over 4:2 2:1,2:0,0:1
15:00 Slavia Praha Frýdek - Místek under 0:2 0:1,0:0,0:1
15:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
15:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk over 5:3 1:1,3:1,1:1
15:00 Brynäs IF MODO Hockey over 3:7 1:4,0:1,2:2
14:15 Mladost Zagreb KHL Triglav over 2:6 1:2,1:2,0:2
14:00 Liptovský Mikuláš U20 Skalica U20 over 3:7 -:-,-:-,-:-
14:00 Trenčín U20 Slovan Bratislava U20 over 4:3pp -:-,-:-,-:-,-:-
14:00 Banská Bystrica U20 Nitra U20 over 4:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Havířov U21 Jihlava U21 over 4:5pp 1:1,3:1,0:2,0:1
13:30 Amiens Strasbourg under 4:1 1:0,1:0,2:1
13:30 Havlíčkův Brod U21 Chomutov U21 over 2:4 0:1,1:1,1:2
13:00 Kometa Brno U21 České Budějovice U21 over 5:1 2:0,0:1,3:0
13:00 Arlan Kokshetau Almaty HK under 3:0 0:0,3:0,0:0
12:30 Mogo HK Kurbads HK over 2:6 1:2,0:2,1:2
12:30 Zlín U21 Kladno U21 over 5:2 2:0,1:2,2:0
12:30 Přerov U21 Mladá Boleslav U21 under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
12:30 Vítkovice U21 Slavia Praha U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
12:00 Riga HS Prizma/Pardaugava under 2:3ppsn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
12:00 Olomouc U21 Žďár nad Sázavou U21 over 2:6 0:1,1:3,1:2
12:00 Hradec Králové U21 Karlovy Vary U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
12:00 Třinec U21 Liberec U21 over 4:7 2:2,2:1,0:4
12:00 Barys Astana Omsk under 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:3
12:00 Vsetín U21 Salzburg U21 over 4:2 2:1,1:1,1:0
12:00 Beibarys Atyrau Arystan Temirtau under 3:2 3:1,0:1,0:0
12:00 Yertis Pavlodar Kulager under 3:0 2:0,0:0,1:0
11:00 Atlanty Mytishchi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:3 0:0,2:1,2:2
11:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
11:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:4 0:0,0:1,1:3
11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Red Star Kunlun U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:1 1:0,3:1,0:0
11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HK Riga U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
11:00 Gomel Bělorusko 20 under 3:1 0:0,3:0,0:1
11:00 Lida Shakhtar Soligorsk under 1:2ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
11:00 Shinik Bobruisk Khimvolokno Mogilev over 4:5ppsn 1:0,3:2,0:2,0:0,0:2
11:00 Lokomotiv Orsha Brest over 6:0 2:0,2:0,2:0
11:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:1 0:1,1:0,2:0
11:00 Novopolock Baranavichy under 3:0 0:0,1:0,2:0
10:30 Něman Grodno Junost Minsk under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
09:00 Nippon Paper Cranes Oji Eagles under 1:3 0:0,0:0,1:3
08:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun under 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
08:00 Admiral Vladivostok Ufa under 3:2ppsn 0:2,1:0,1:0,0:0,2:1
04:35 Seattle Thunderbirds Red Deer Rebels over 6:4 1:1,4:0,1:3
04:30 Vancouver Giants Spokane Chiefs over 5:4 2:1,2:0,1:3
04:05 Kelowna Rockets Everett Silvertips under 1:3 1:1,0:1,0:1
04:05 Tri-City Americans Kamloops Blazers over 5:3 1:1,2:0,2:2
04:00 Anaheim Boston under 0:3 0:1,0:1,0:1
04:00 Prince George Cougars Victoria Royals under 1:4 0:1,1:2,0:1
04:00 Ontario Reign Bakersfield Condors over 6:7 2:2,1:5,3:0
03:00 Calgary Hitmen Medicine Hat Tigers under 3:1 0:0,2:1,1:0
03:00 Kootenay Ice Saskatoon Blades over 3:8 0:3,1:3,2:2
02:30 Minnesota New Jersey over 4:5pp 2:0,2:2,0:2,0:1
02:00 Prince Albert Raiders Brandon Wheat Kings over 4:5pp 1:1,1:1,2:2,0:1
02:00 Regina Pats Edmonton Oil Kings under 4:0 1:0,2:0,1:0
02:00 Swift Current Broncos Lethbridge Hurricanes over 2:7 1:4,1:1,0:2
02:00 Manitoba Moose Chicago Wolves under 3:2 0:1,2:0,1:1
02:00 Texas Stars Tucson Roadrunners under 2:0 0:0,2:0,0:0
01:30 Carolina Edmonton under 3:1 2:1,0:0,1:0
01:30 Baie-Comeau Drakkar Acadie–Bathurst Titan over 11:4 5:1,3:2,3:1
01:30 Blainville-Boisbriand Armada Cape Breton Screaming Eagles under 0:4 0:2,0:1,0:1
01:30 Chicoutimi Saguenéens Quebec Remparts under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
01:30 Guelph Storm Kitchener Rangers over 2:5 0:3,1:1,1:1
01:30 London Knights Erie Otters over 3:4pp 1:3,1:0,1:0,0:1
01:05 Binghamton Devils Laval Rocket over 3:4 0:2,2:1,1:1
01:05 Rochester Americans Syracuse Crunch under 0:1 0:1,0:0,0:0
01:05 Providence Bruins Toronto Marlies under 3:1 0:1,2:0,1:0
01:05 Springfield Falcons Charlotte Checkers under 1:4 0:1,0:2,1:1
01:05 Saginaw Spirit Owen Sound Attack over 6:1 3:0,3:0,0:1
01:05 Lehigh Valley Phantoms Bridgeport Sound Tigers over 4:3pp 0:2,1:0,2:1,1:0
01:05 Sarnia Sting Windsor Spitfires over 4:7 1:3,2:3,1:1
01:05 Sudbury Wolves Sault Ste. Marie Greyhounds over 4:10 3:2,1:4,0:4
01:00 Buffalo NY Rangers over 2:6 0:2,2:1,0:3
01:00 Sherbrooke Phoenix Shawinigan Cataractes under 4:1 1:0,0:1,3:0
01:00 Val-d'Or Foreurs Rimouski Océanic over 4:7 2:3,1:2,1:2
01:00 Victoriaville Tigres Drummondville Voltigeurs under 1:4 0:2,0:0,1:2
01:00 Belleville Senators Cleveland Monsters under 1:2ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:2
01:00 Grand Rapids Griffins San Antonio Rampage over 5:1 2:0,0:1,3:0
01:00 Flint Firebirds Oshawa Generals over 4:5 1:2,1:1,2:2
01:00 Kingston Frontenacs Mississauga Steelheads under 1:4 0:1,1:1,0:2
01:00 Ottawa 67's Hamilton Bulldogs (OHL) over 8:1 1:1,2:0,5:0
00:00 Halifax Mooseheads Gatineau Olympiques over 7:2 2:0,2:1,3:1
00:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats over 1:8 0:2,0:3,1:3
15.02.2019 20:30 Nijmegen Herentals over 4:7 2:2,1:4,1:1
20:00 Regensburg Hochstadter over 8:1 2:0,4:0,2:1
20:00 Heerenveen HYS The Hague over 3:6 1:1,1:1,1:4
20:00 Sonthofen Landshut under 2:3 1:1,1:1,0:1
20:00 Weiden Selb over 9:3 2:0,6:1,1:2
20:00 Bad Kissingen Waldkraiburg over 6:4 2:2,2:2,2:0
20:00 Herlev Fredrikshavn over 5:4pp 1:1,2:1,1:2,1:0
20:00 Klostersee Peissenberg over 8:3 3:1,3:1,2:1
20:00 Miesbach TEV Erding over 7:3 2:1,3:0,2:2
20:00 Erfurt EHC Hannover Indians under 1:2 0:0,1:1,0:1
20:00 Riessersee Konigsbrunn under 3:1 1:0,2:0,0:1
20:00 Essen Duisburg over 3:5 0:0,0:2,3:3
20:00 Halle MEC Herner EV under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
20:00 Rostock Piranhas Leipzig over 5:3 0:1,2:0,3:2
20:00 Tilburg Trappers Hannover over 5:3 2:1,1:0,2:2
20:00 Bietigheim Ravensburg under 4:1 2:1,2:0,0:0
20:00 Deggendorfer Bad Nauheim under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
19:45 Ajoie Chaux de Fonds under 1:2 0:1,1:0,0:1
19:45 Kloten Langenthal under 1:4 0:1,1:1,0:2
19:45 GCK Lions Academy Zug EVZ under 1:3 0:0,1:1,0:2
19:45 Olten Winterthur under 4:1 3:1,0:0,1:0
19:45 Ticino Rockets Visp under 0:2 0:1,0:1,0:0
19:45 Bolzano Graz over 2:4 1:1,1:1,0:2
19:45 Ambri Piota Lugano over 6:4 3:3,1:0,2:1
19:45 Bern Rapperswill under 3:1 1:1,1:0,1:0
19:45 Biel Bienne EHC SC Curych over 2:4 1:1,0:1,1:2
19:45 Lausanne Fribourg under 3:0 0:0,1:0,2:0
19:45 Servette GE Davos over 2:5 0:2,0:0,2:3
19:45 Zug Langnau over 4:2 1:0,2:1,1:1
19:30 Rosenheim Peiting over 4:5 2:2,2:2,0:1
19:30 Füssen EV Landsberg 2000 over 8:4 2:1,2:0,4:3
19:30 Preussen Berlin Crocodiles Hamburg over 4:5 1:2,2:3,1:0
19:30 Herning Odense over 6:0 1:0,2:0,3:0
19:30 Rungsted Aalborg under 2:1 2:0,0:0,0:1
19:30 Frankfurt Tölzer Löwen over 4:3 2:1,2:1,0:1
19:30 Augsburg Iserlohn Roosters under 3:2ppsn 1:2,1:0,0:0,0:0,2:0
19:30 Freiburg Crimmitschau under 4:1 1:0,0:1,3:0
19:30 Düsseldorf Bremerhaven over 5:4ppsn 0:3,2:0,2:1,0:0,2:1
19:30 Ingolstadt ERC Mannheim over 1:6 0:2,0:3,1:1
19:30 Kassel Bayreuth ESV over 6:1 2:0,2:1,2:0
19:30 München Norimberk over 7:2 2:0,3:1,2:1
19:30 Kaufbeuren Dresden over 3:5 0:1,1:1,2:3
19:30 Schwenningen Eisbaren over 3:5 0:2,2:1,1:2
19:30 Lausitzer Füchse Heilbronn under 3:2 1:1,0:0,2:1
19:30 Straubing Köln over 7:4 3:3,2:1,2:0
19:30 Lindau Memmingen under 0:3 0:1,0:1,0:1
19:15 Salzburg CE Wien under 2:3ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
19:15 Innsbruck Znojmo over 3:7 1:3,1:2,1:2
19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 3:2ppsn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
19:00 AIK Stockholm Leksand IF under 3:2ppsn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
19:00 Bjorkloven Tingsryds AIF over 6:1 2:0,4:1,0:0
19:00 Pantern Karlskoga BIK under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
19:00 Vita Hästen Vasteras under 3:0 0:0,2:0,1:0
19:00 Farjestad HV 71 over 6:2 1:1,4:1,1:0
19:00 Örebro HK Djurgarden IF over 5:2 2:0,2:1,1:1
18:45 Jastrzebie JKH GKS Kraków under 1:2 1:0,0:2,0:0
18:30 Miskolci JJSE Nové Zámky under 1:2ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:2
18:30 Nové Zámky "B" Považská Bystrica over 2:7 0:0,1:2,1:5
18:30 Dinamo Riga Dynamo Minsk under 3:1 1:0,1:1,1:0
18:30 Katowice Unia Osvětim over 8:3 4:1,4:0,0:2
18:00 Liberec Zlín under 2:3 1:0,0:1,1:2
18:00 Třinec U21 Slavia Praha U21 over 5:1 1:0,4:1,0:0
18:00 Detva 07 HC Poprad over 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:1
18:00 Nitra Liptovský Mikuláš under 4:1 1:0,1:0,2:1
18:00 Fehérvár AV19 Klagenfurt under 1:4 0:1,0:0,1:3
18:00 Topolčany Michalovce under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
18:00 Zvolen Banská Bystrica over 2:4 0:1,1:1,1:2
18:00 Dubnica Martin under 3:1 0:1,1:0,2:0
18:00 Havlíčkův Brod U21 Karlovy Vary U21 over 3:7 1:1,2:3,0:3
18:00 Kometa Brno Pardubice under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
17:30 Litvínov Karlovy Vary over 5:4pp 1:0,2:3,1:1,1:0
17:30 Plzeň Chomutov over 4:5ppsn 1:2,2:2,1:0,0:0,0:1
17:30 Mladá Boleslav Sparta Praha under 0:1 0:0,0:0,0:1
17:30 Vsetín U21 České Budějovice U21 over 3:5 1:2,0:2,2:1
17:30 Košice Trenčín over 4:2 2:1,1:1,1:0
17:30 Sparta Praha U21 Litvínov U21 over 4:6 2:1,0:1,2:4
17:30 KeuPa HT Kettera Imarta over 1:5 0:3,1:0,0:2
17:30 Žilina Budapest MAC under 3:2 0:1,1:0,2:1
17:30 KOO-VEE Tampere Iisalmen Peli-Karhut over 1:7 0:2,0:2,1:3
17:30 SaPKo Savonlinnan Heinolan Peliitat over 2:4 0:1,0:3,2:0
17:30 Tuto Turku RoKi Rovaniemi under 1:2 1:2,0:0,0:0
17:30 CSKA Moskva Slovan Bratislava under 4:1 1:0,3:0,0:1
17:30 Dynamo Moskva Sochi under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
17:30 Kalpa Kuopio Jukurit Mikkeli over 7:2 3:0,2:1,2:1
17:30 Lahti Pelicans KooKoo Kouvola over 9:4 3:2,1:2,5:0
17:30 Csíkszereda Ujpest Budapest under 2:3 0:1,1:1,1:1
17:30 Petrohrad Jokerit Helsinki over 5:2 2:1,0:0,3:1
17:30 Saipa Sport Vaasa over 7:2 4:0,1:0,2:2
17:30 Tappara Tampere TPS Turku under 2:3 2:0,0:1,0:2
17:30 Olomouc U21 Jihlava U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
17:00 Vítkovice U21 Liberec U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
17:00 Třinec Hradec Králové over 1:5 1:2,0:0,0:3
17:00 Yaroslavl Vitiaz Chekhov over 4:3 0:0,3:2,1:1
17:00 Přerov U21 Kladno U21 over 4:3pp 3:0,0:2,0:1,1:0
16:00 Poprad U20 Košice U20 over 7:3 3:2,3:1,1:0
16:00 Hradec Králové U21 Chomutov U21 under 2:1ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:1
16:00 Zlín U21 Mladá Boleslav U21 over 11:7 3:0,3:3,5:4
15:00 Jekatěrinburg Kazaň under 0:3 0:1,0:2,0:0
15:00 Beibarys Atyrau Arystan Temirtau under 3:0 0:0,1:0,2:0
14:00 Arlan Kokshetau Almaty HK under 1:2ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:3
14:00 Yertis Pavlodar Kulager under 0:2 0:2,0:0,0:0
13:00 Kometa Brno U21 Salzburg U21 over 4:3ppsn 2:1,1:2,0:0,0:0,3:1
12:30 Prešov Trnava under 0:4 0:1,0:1,0:2
11:30 Tseng Tou Jilin Khimik Voskresensk under 2:1ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,4:3
09:00 Kazzinc-Torpedo 2 Nomad Astana under 1:2ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,3:4
06:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:2 2:0,0:1,1:1
04:30 San Jose Washington over 1:5 1:2,0:2,0:1
04:30 Los Angeles Vancouver over 3:4ppsn 1:1,1:1,1:1,0:0,1:2
04:05 Everett Silvertips Red Deer Rebels under 1:2ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:2
04:00 Las Vegas Toronto over 3:6 0:1,2:2,1:3
03:00 Arizona St. Louis under 0:4 0:2,0:1,0:1
02:30 Chicago New Jersey over 5:2 1:2,2:0,2:0
02:00 Moose Jaw Warriors Edmonton Oil Kings under 2:3 0:0,1:0,1:3
02:00 Nashville Montreal under 3:1 0:0,1:0,2:1
02:00 Winnipeg Jets Colorado under 1:4 1:2,0:1,0:1
01:30 Detroit Ottawa under 3:2 2:1,1:1,0:0
01:30 Tampa Bay Dallas over 6:0 4:0,2:0,0:0
01:05 Peterborough Petes Barrie Colts over 2:4 1:2,0:1,1:1
01:05 Windsor Spitfires Sarnia Sting under 3:1 1:0,2:1,0:0
01:00 Shawinigan Cataractes Chicoutimi Saguenéens under 1:4 0:1,1:1,0:2
Svet / Friendly / 2019/2020
01:00 Kanada United States over 4:3 3:2,0:0,1:1
Kanada / OHL / 2018/2019
01:00 North Bay Battalion Sault Ste. Marie Greyhounds over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
01:00 Columbus NY Islanders under 0:3 0:1,0:2,0:0
01:00 Florida Calgary under 3:2ppsn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:1
00:00 Charlottetown Islanders Gatineau Olympiques over 4:3pp 2:0,0:1,1:2,1:0
14.02.2019 20:30 Asiago Salzburg II over 6:7 1:1,2:4,3:2
20:30 Milano 24 Bregenzerwald over 2:4 0:0,2:1,0:3
20:30 Lyon Anglet over 4:3ppsn 0:0,1:2,2:1,0:0,1:0
20:00 Kitzbühel Vipiteno under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
20:00 Ritten Collalbo Olimpia Ljublana over 1:5 1:1,0:1,0:3
19:30 Zell Am See Gherdeina Selva over 2:4 0:1,2:1,0:2
19:30 Klagenfurt II Cortina over 5:1 2:0,1:1,2:0
19:30 Lustenau Fassa over 5:1 1:1,1:0,3:0
19:30 Krefeld Wolfsburg over 5:2 1:2,3:0,1:0
19:15 Villach Linz over 5:2 0:0,1:0,4:2
19:00 Debreceni HK Ferencváros Budapešť over 6:2 2:1,1:0,3:1
19:00 Stavanger Storhamar under 1:3 0:0,1:2,0:1
19:00 Jesenice Val Pusteria under 1:4 0:1,1:1,0:2
19:00 Linköpings Rogle BK over 3:4 1:0,1:3,1:1
19:00 Lulea HF Malmo IF over 5:1 1:0,1:1,3:0
19:00 Skelleftea AIK Mora IK over 3:4pp 1:0,2:0,0:3,0:1
19:00 Timra IK Frolunda over 1:5 0:1,1:2,0:2
19:00 Vaxjö Lakers HC Brynas Gavle over 5:3 2:1,1:1,2:1
18:30 Lillehammer Valerenga Oslo under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
18:30 Ringerike IHK Frisk/Asker over 3:4 0:1,2:1,1:2
18:30 Stjernen Sapsborg Sparta over 3:4pp 2:1,1:2,0:0,0:1
18:00 Pardubice U21 Plzeň U21 over 4:3 0:1,3:2,1:0
18:00 Fehérvár AV19 Vasas Stars under 3:1 2:0,0:1,1:0
17:50 CE Wien II Dunaůjváros over 4:2 2:0,1:0,1:2
17:30 Gheorgheni Hokiklub Budapest over 2:5 0:1,1:1,1:3
17:30 Lukko Rauma Kärpät over 8:1 1:1,4:0,3:0
17:30 Vsetín Litoměřice under 2:0 1:0,0:0,1:0
17:00 Nižněkamsk Novosibirsk over 5:4pp 4:1,0:2,0:1,1:0
17:00 Bělorusko 18 Khimvolokno Mogilev over 2:4 1:2,0:1,1:1
17:00 Gomel Bělorusko 20 over 6:1 3:0,0:0,3:1
17:00 Lida Shakhtar Soligorsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
17:00 Shinik Bobruisk Vitebsk over 5:3 1:0,1:1,3:2
17:00 Lokomotiv Orsha Baranavichy over 5:2 3:0,2:1,0:1
17:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:0,0:1,1:3
17:00 Novopolock Brest over 1:8 0:1,0:3,1:4
17:00 Penza Dinamo St. Petersburg over 5:4ppsn 0:1,2:3,2:0,0:0,2:1
17:00 Havířov U21 Žďár nad Sázavou U21 over 5:2 1:0,0:1,4:1
16:30 Bars Kazan Karelia SKA under 1:2 0:0,0:1,1:1
16:00 Něman Grodno Junost Minsk over 4:5ppsn 1:1,2:1,1:2,0:0,3:4
16:00 Iževsk Sarov under 2:3ppsn 1:1,0:0,1:1,0:0,2:2
15:00 Molot-Prikam'e Perm Tambov over 2:5 1:1,0:4,1:0
14:30 Barys Astana Red Star Kunlun under 3:1 1:0,1:0,1:1
14:00 Karaganda Gornyak Uchaly over 4:2 2:1,0:1,2:0
13:30 Kazzinc-Torpedo Yuzhny Ural Orsk under 3:2ppsn 0:0,0:0,2:2,0:0,2:1
12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:1 1:0,0:0,2:1
12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 0:5 0:1,0:1,0:3
10:30 Chabarovsk Amur Omsk under 3:2 1:0,2:1,0:1
10:30 Admiral Vladivostok Ufa under 3:0 3:0,0:0,0:0
09:00 Kazzinc-Torpedo 2 Nomad Astana under 1:2 0:0,1:1,0:1
04:30 Anaheim Vancouver under 1:0 1:0,0:0,0:0
04:00 Kamloops Blazers Victoria Royals over 6:1 4:0,0:1,2:0
03:30 Bakersfield Condors Stockton Heat under 4:1 0:0,2:1,2:0
03:05 Colorado Eagles San Diego Gulls over 5:4pp 1:1,3:0,0:3,1:0
03:00 Lethbridge Hurricanes Calgary Hitmen over 6:2 5:1,0:1,1:0
03:00 Medicine Hat Tigers Saskatoon Blades over 3:6 1:1,1:3,1:2
02:00 Brandon Wheat Kings Edmonton Oil Kings over 5:2 0:1,1:1,4:0
02:00 Swift Current Broncos Prince Albert Raiders under 1:3 0:0,0:2,1:1
02:00 Manitoba Moose Chicago Wolves over 4:2 2:0,1:0,1:2
02:00 Pittsburgh Edmonton under 3:1 0:1,2:0,1:0
01:30 Baie-Comeau Drakkar Victoriaville Tigres over 2:4 0:1,2:2,0:1
01:05 Oshawa Generals Peterborough Petes over 6:3 3:1,0:1,3:1
01:05 Saginaw Spirit Flint Firebirds over 9:2 2:1,3:0,4:1
01:05 Sudbury Wolves North Bay Battalion over 5:2 1:2,3:0,1:0
01:00 Belleville Senators Syracuse Crunch under 3:0 1:0,1:0,1:0
01:00 Hamilton Bulldogs (OHL) Mississauga Steelheads over 6:5ppsn 1:2,2:1,2:2,0:0,1:0
01:00 Utica Comets Laval Rocket under 4:1 2:0,1:1,1:0
01:00 Kingston Frontenacs Ottawa 67's over 2:4 1:2,0:2,1:0
01:00 Hartford Wolf Pack Toronto Marlies under 3:2 1:1,1:1,1:0
01:00 London Knights Guelph Storm over 6:1 2:0,0:0,4:1
01:00 Hershey Bears Wilkes-Barre/Scranton Penguins over 4:3ppsn 1:1,0:1,2:1,0:0,2:0
01:00 Owen Sound Attack Barrie Colts over 4:3pp 0:2,2:1,1:0,1:0
01:00 Drummondville Voltigeurs Sherbrooke Phoenix over 8:1 3:1,2:0,3:0
01:00 Val-d'Or Foreurs Rimouski Océanic under 2:1 0:1,1:0,1:0
00:00 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs over 6:0 2:0,2:0,2:0
13.02.2019 19:45 Langenthal Olten under 3:0 1:0,1:0,1:0
19:30 Norimberk Iserlohn Roosters over 5:2 2:1,1:0,2:1
19:00 Almtuna IS Karlskoga BIK over 5:3 1:1,2:1,2:1
19:00 Karlskrona HK Leksand IF over 2:5 0:1,1:0,1:4
19:00 Pantern Modo over 3:7 1:1,1:3,1:3
19:00 Budapest MAC Nitra over 4:7 0:6,4:0,0:1
19:00 Sodertalje SK Vasteras over 5:2 2:1,1:1,2:0
19:00 Tingsryds AIF AIK Stockholm under 3:2 2:0,0:2,1:0
19:00 Comet Halden Grüner over 6:3 2:1,2:2,2:0
19:00 Hasle Loren Storhamar 2 over 9:3 2:1,5:2,2:0
19:00 Lulea HF AIK IF over 6:0 2:0,3:0,1:0
19:00 Slavija Ljubljana Triglav under 4:1 0:1,2:0,2:0
19:00 Leksands IF HV 71 under 2:3 1:1,0:1,1:1
19:00 Linköping HC Djurgardens IF under 0:5 0:0,0:2,0:3
19:00 MODO Hockey Brynäs IF under 4:1 0:1,4:0,0:0
18:30 Slovan Bratislava Dynamo Minsk under 3:2 1:2,1:0,1:0
18:30 Liepajas Metalurgs Zemgale/LLU under 3:2 1:1,2:0,0:1
18:30 Nové Zámky Detva 07 HC under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
18:15 Riga HS Kurbads HK under 2:3 1:1,1:0,0:2
18:00 Kladno Kadaň over 8:2 1:1,2:1,5:0
18:00 Vita Hästen Oskarshamn over 4:3ppsn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:0
18:00 Trenčín Žilina under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
18:00 Litoměřice Slavia Praha over 4:3 1:1,2:0,1:2
18:00 Ústí n. Labem České Budějovice under 0:1 0:1,0:0,0:0
18:00 Prešov Považská Bystrica under 2:3 1:2,1:1,0:0
18:00 Litvínov U21 Salzburg U21 over 3:4 0:1,1:3,2:0
18:00 Olomouc Hradec Králové under 1:3 0:1,1:1,0:1
18:00 Pardubice Sparta Praha under 4:1 1:0,2:1,1:0
18:00 Havířov Prostějov over 5:2 3:0,1:1,1:1
18:00 Frýdek - Místek Jihlava under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
17:30 Banská Bystrica Košice over 5:1 0:0,2:0,3:1
17:30 Hermes Kokkola Iisalmen Peli-Karhut over 4:2 2:1,1:1,1:0
17:30 Spartak Moskva Petrohrad under 0:2 0:0,0:1,0:1
17:30 Jokipojat Joensuu LeKi over 4:5sn 1:0,1:4,2:0,0:0,3:4
17:30 Kiekko-Vantaa KOO-VEE Tampere under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
17:30 Benátky Poruba under 2:0 0:0,1:0,1:0
17:30 Heinolan Peliitat SaPKo Savonlinnan over 4:3 1:0,2:2,1:1
17:30 Třebíč Přerov under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
17:30 RoKi Rovaniemi KeuPa HT over 3:4ppsn 2:0,0:3,1:0,0:0,0:1
17:30 Trnava Nové Zámky "B" over 7:1 2:1,3:0,2:0
17:30 Brašov Ujpest Budapest under 1:3 1:0,0:3,0:0
17:30 Ässät Pori Hämeenlinna over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
17:30 IFK Helsinki Sport Vaasa over 5:2 0:0,3:1,2:1
17:30 TPS Turku Jyp Jyväskylä under 4:1 0:1,1:0,3:0
17:30 Chomutov Litvínov under 4:1 1:0,2:0,1:1
17:30 Plzeň Vítkovice over 4:2 1:1,1:0,2:1
17:30 Kazaň CSKA Moskva under 2:3 1:3,0:0,1:0
17:30 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki over 5:3 0:0,3:1,2:2
17:30 Zlín Karlovy Vary over 5:3 1:1,2:1,2:1
17:20 Mladá Boleslav Kometa Brno under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
17:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
17:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3ppsn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:2
17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 under 3:2 0:1,1:0,2:1
17:00 Třinec Liberec over 2:5 0:2,1:1,1:2
17:00 Liptovský Mikuláš Miskolci JJSE under 0:2 0:0,0:1,0:1
17:00 Yaroslavl Nižnyj Novgorod under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
17:00 Poprad Zvolen under 3:2 2:0,0:2,1:0
16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 over 5:2 2:2,1:0,2:0
16:00 Kometa Brno U21 Vítkovice U21 over 2:6 1:2,1:2,0:2
16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:2 0:1,0:0,1:1
15:00 Čeljabinsk Čerepovec under 1:2ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:2
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 2:4 0:2,1:1,1:1
15:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov under 4:1 0:0,2:1,2:0
14:30 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0
12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sputnik Almetievsk U21 over 4:2 2:1,1:1,1:0
12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 4:2 1:1,3:1,0:0
11:00 MHC Spartak Moscow U21 Red Star Kunlun U21 over 11:3 1:1,3:2,7:0
09:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 over 4:5 1:1,3:3,0:1
08:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
04:05 Seattle Thunderbirds Tri-City Americans over 3:4 1:1,2:3,0:0
04:05 Spokane Chiefs Red Deer Rebels over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
04:00 San Jose Barracuda Tucson Roadrunners under 2:1ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:1
04:00 Las Vegas Arizona over 2:5 0:0,2:2,0:3
03:05 Colorado Eagles San Diego Gulls under 1:2 0:2,1:0,0:0
03:00 Colorado Toronto over 2:5 1:1,0:3,1:1
02:00 Rockford IceHogs Texas Stars under 2:3 0:1,1:1,1:1
02:00 Minnesota Philadelphia over 4:5 3:1,0:2,1:2
02:00 Nashville Detroit under 2:3 0:1,2:1,0:1
02:00 St. Louis New Jersey over 8:3 3:1,3:0,2:2
02:00 Winnipeg Jets NY Rangers over 4:3 2:0,0:2,2:1
01:30 Ottawa Carolina under 1:4 1:0,0:0,0:4
01:30 Tampa Bay Calgary over 6:3 3:1,2:1,1:1
Svet / Friendly / 2019/2020
01:00 Kanada United States under 0:1 0:0,0:1,0:0
USA / Ahl / 2018/2019
01:00 Cleveland Monsters Rochester Americans over 5:2 1:0,0:1,4:1
01:00 Boston Chicago over 6:3 3:1,1:1,2:1
01:00 Buffalo NY Islanders under 3:1 1:1,1:0,1:0
01:00 Columbus Washington under 3:0 0:0,1:0,2:0
01:00 Kitchener Rangers Erie Otters over 4:5ppsn 0:0,1:3,3:1,0:0,0:1
01:00 Florida Dallas under 0:3 0:1,0:1,0:1
00:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs over 10:2 5:1,2:1,3:0
00:00 Acadie–Bathurst Titan Moncton Wildcats over 3:5 0:1,1:2,2:2
12.02.2019 20:30 Fredrikshavn Esbjerg over 5:4 1:1,2:2,2:1
20:30 Asiago Ritten Collalbo over 4:3 0:0,3:0,1:3
20:30 Fassa Gherdeina Selva over 1:5 1:0,0:4,0:1
20:30 Milano 24 Vipiteno over 3:7 0:3,1:3,2:1
20:30 Anglet Chamonix over 3:5 1:2,1:0,1:3
20:30 Glasgow Clan Dundee over 5:1 2:0,1:0,2:1
20:30 Angers Bordeaux over 3:4 1:2,1:1,1:1
20:00 Winterthur Thurgau under 1:3 1:1,0:2,0:0
20:00 Grenoble Mulhouse under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1
20:00 Rouen Lyon over 4:3 2:0,2:2,0:1
20:00 Strasbourg Amiens over 3:5 0:2,1:3,2:0
19:45 SC Curych Servette GE under 1:4 0:3,1:1,0:0
19:45 Davos Zug over 1:5 0:1,0:2,1:2
19:45 Academy Zug EVZ Ticino Rockets over 4:2 2:1,0:0,2:1
19:45 Chaux de Fonds Kloten under 3:2 0:1,2:1,1:0
19:45 Visp GCK Lions under 1:3 0:1,0:0,1:2
19:30 Peiting Selb over 6:3 1:2,2:0,3:1
19:30 Tölzer Löwen Bietigheim over 4:7 2:1,1:1,1:5
19:15 Graz Fehérvár AV19 over 5:3 1:1,3:1,1:1
19:15 Klagenfurt Salzburg over 6:2 2:1,2:1,2:0
19:15 CE Wien Bolzano under 4:0 0:0,2:0,2:0
19:15 Dornbirn Innsbruck over 4:3ppsn 1:0,2:2,0:1,0:0,1:0
19:00 Aalborg Herning under 2:0 1:0,0:0,1:0
19:00 Sonderjylland IK Herlev under 2:1 0:1,2:0,0:0
19:00 Jesenice Olimpia Ljublana over 3:5 1:1,2:0,0:4
19:00 Brynas Gavle Lulea HF under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
19:00 Djurgarden IF Timra IK under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
19:00 Frolunda Vaxjö Lakers HC over 4:3ppsn 1:1,2:1,0:1,0:0,1:0
19:00 HV 71 Skelleftea AIK under 1:3 0:1,1:0,0:2
19:00 Malmo IF Farjestad over 5:6 1:2,2:3,2:1
19:00 Mora IK Linköpings under 3:2ppsn 0:0,0:2,2:0,0:0,1:0
19:00 Rogle BK Örebro HK over 5:2 1:2,2:0,2:0
19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
19:00 Zagreb KHL CZ Bělehrad over 1:11 0:3,1:3,0:5
18:30 Znojmo Villach under 4:0 1:0,0:0,3:0
18:30 Fehérvár AV19 CE Wien II over 3:4 0:0,2:4,1:0
18:00 Prizma/Pardaugava Lido under 3:2 2:0,0:2,1:0
17:30 Kärpät Tappara Tampere over 4:2 2:1,0:1,2:0
17:30 Michalovce Topolčany under 3:1 0:1,0:0,3:0
17:30 Lukko Rauma Lahti Pelicans over 5:2 1:1,1:1,3:0
17:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 3:1 0:0,2:1,1:0
17:00 Lida Junost Minsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
17:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:2 1:1,0:1,2:0
17:00 Martin Dubnica over 2:4 1:4,1:0,0:0
17:00 Penza Karelia SKA over 1:6 0:2,0:2,1:2
17:00 Žlobin Bělorusko 20 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 5:1 2:1,3:0,0:0
16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 over 6:0 3:0,0:0,3:0
16:30 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
16:30 Bars Kazan Dinamo St. Petersburg under 3:1 1:0,1:1,1:0
16:00 Iževsk Tambov over 4:2 1:0,0:0,3:2
16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 4:3pp 0:1,0:2,3:0,1:0
15:00 Molot-Prikam'e Perm Sarov over 4:3 0:2,3:0,1:1
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 5:0 2:0,0:0,3:0
15:00 MHC Spartak Moscow U21 Red Star Kunlun U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
15:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
14:30 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 0:1,4:0,0:1
14:30 Barys Astana Novosibirsk over 5:2 0:0,2:1,3:1
14:00 Karaganda Yuzhny Ural Orsk over 2:5 1:1,1:1,0:3
13:30 Kazzinc-Torpedo Gornyak Uchaly over 5:2 1:1,0:1,4:0
13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 over 6:3 0:0,4:2,2:1
13:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 over 4:3 2:1,1:0,1:2
10:30 Chabarovsk Amur Ufa under 3:2 1:0,1:0,1:2
10:30 Admiral Vladivostok Omsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
09:00 Sarmaty Orenburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 6:7 3:0,1:4,2:3
04:00 Vancouver San Jose over 2:7 1:3,0:3,1:1
02:00 Milwaukee Admirals San Antonio Rampage under 1:2 0:1,1:0,0:1
01:00 Philadelphia Pittsburgh under 1:4 0:1,0:1,1:2
01:00 Washington Los Angeles over 6:4 2:2,3:1,1:1
00:00 Halifax Mooseheads Acadie–Bathurst Titan over 6:1 3:1,0:0,3:0
11.02.2019 20:00 Hokiklub Budapest Dunaůjváros over 3:6 1:2,1:3,1:1
19:00 Västerviks Bjorkloven under 2:3 1:1,1:1,0:1
18:30 Sparta Praha Plzeň over 3:4 1:0,1:1,1:3
18:30 Dinamo Riga Jokerit Helsinki under 3:1 1:0,1:1,1:0
18:30 Slovan Bratislava CSKA Moskva under 1:4 0:0,1:1,0:3
18:00 Mladost Zagreb KHL Medveščak Zagreb KHL II over 7:2 3:0,2:2,2:0
18:00 Prostějov Kladno under 2:3 0:1,1:1,1:1
18:00 Slavia Praha Třebíč over 6:1 0:0,3:1,3:0
17:30 Michalovce Topolčany over 5:2 2:0,1:0,2:2
17:30 Gheorgheni Vasas Stars under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
17:30 Dynamo Minsk Yaroslavl under 0:3 0:0,0:3,0:0
17:30 Petrohrad Čerepovec under 4:1 3:1,1:0,0:0
17:30 Sochi Vitiaz Chekhov under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 1:5 0:1,1:3,0:1
17:30 Benátky Frýdek - Místek over 1:5 0:1,1:0,0:4
17:30 Jihlava Litoměřice over 5:2 3:0,2:2,0:0
17:00 Martin Dubnica under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
15:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 1:3 1:1,0:2,0:0
15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod over 6:5 1:1,4:3,1:1
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0
15:00 Sarmaty Orenburg U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 3:2 0:0,1:1,2:1
14:00 Nomad Astana Arlan Kokshetau under 0:1 0:0,0:1,0:0
14:00 Yertis Pavlodar Astana HK over 6:0 1:0,4:0,1:0
13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 under 5:0 1:0,3:0,1:0
13:00 Beibarys Atyrau Arystan Temirtau over 4:3pp 1:1,2:2,0:0,1:0
12:00 Ermak Angarsk Novokuzněck under 2:3ppsn 1:2,0:0,1:0,0:0,0:1
09:00 Kazzinc-Torpedo 2 Gornyak Rudny over 8:2 2:0,5:1,1:1
08:00 Almaty HK Kulager under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
02:00 Portland Winterhawks Medicine Hat Tigers under 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
01:00 NY Rangers Toronto under 4:1 2:1,0:0,2:0
00:05 Oshawa Generals Barrie Colts under 4:1 2:0,1:1,1:0
00:00 Calgary Hitmen Moose Jaw Warriors over 6:2 2:1,2:0,2:1
00:00 Edmonton Oil Kings Regina Pats over 5:2 0:1,3:0,2:1
00:00 Florida Tampa Bay over 2:5 0:1,2:2,0:2
10.02.2019 23:00 Vancouver Giants Prince George Cougars under 4:1 0:1,1:0,3:0
23:00 Hershey Bears Charlotte Checkers under 2:1 1:0,1:1,0:0
23:00 Saskatoon Blades Brandon Wheat Kings over 6:3 3:0,1:3,2:0
22:00 Ontario Reign San Jose Barracuda over 4:3 2:2,0:0,2:1
22:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 5:6 2:0,1:4,2:2
22:00 Victoriaville Tigres Baie-Comeau Drakkar under 4:0 1:0,1:0,2:0
22:00 Toronto Marlies Belleville Senators over 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
22:00 Grand Rapids Griffins Chicago Wolves under 1:4 0:1,0:2,1:1
21:05 Sudbury Wolves Niagara IceDogs under 3:2 1:1,1:0,1:1
21:05 Lehigh Valley Phantoms Hartford Wolf Pack over 5:2 2:1,3:1,0:0
21:05 Providence Bruins Syracuse Crunch under 4:0 2:0,1:0,1:0
21:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada over 7:5 0:0,5:3,2:2
21:00 Boston Colorado under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
21:00 Bridgeport Sound Tigers Utica Comets over 5:4pp 2:1,1:1,1:2,1:0
21:00 Buffalo Winnipeg Jets under 1:3 0:0,1:1,0:2
21:00 Cleveland Monsters Binghamton Devils over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
21:00 Manitoba Moose Texas Stars under 2:0 0:0,0:0,2:0
21:00 Chicago Detroit over 5:2 2:0,0:1,3:1
21:00 New Jersey Carolina under 3:2 2:0,0:1,1:1
21:00 NY Islanders Minnesota under 2:1 1:0,1:1,0:0
20:30 Antwerp Heerenveen over 1:19 0:3,1:9,0:7
20:07 Sault Ste. Marie Greyhounds London Knights over 6:3 1:0,3:2,2:1
20:05 Sarnia Sting Kitchener Rangers under 0:1 0:0,0:1,0:0
20:00 Herentals HYS The Hague under 5:0 1:0,4:0,0:0
20:00 Guelph Storm Kingston Frontenacs over 9:0 4:0,1:0,4:0
20:00 Mississauga Steelheads Windsor Spitfires under 3:2ppsn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
19:45 Mechelen Amsterdam over 4:6 2:0,1:4,1:2
19:30 Fife Manchester Storm under 2:1 1:1,1:0,0:0
19:00 Hannover Indians Duisburg over 5:3 1:2,0:1,4:0
19:00 Rostock Piranhas Tilburg Trappers over 2:5 1:2,0:1,1:2
19:00 Guildford Cardiff over 4:3ppsn 0:0,2:0,1:3,0:0,4:2
19:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats over 3:5 0:0,1:4,2:1
18:30 Herner EV Preussen Berlin over 4:7 2:5,2:2,0:0
18:30 Bad Nauheim Frankfurt over 5:4ppsn 0:1,2:3,2:0,0:0,2:1
18:30 Bayreuth ESV Deggendorfer over 6:7 3:0,1:4,2:3
18:30 Freiburg Kassel under 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
18:30 Heilbronn Ravensburg over 3:4ppsn 1:1,1:2,1:0,0:0,3:4
18:30 Nashville St. Louis over 4:5pp 0:0,1:3,3:1,0:1
18:30 Weiden Peiting over 5:7 1:0,3:3,1:4
18:15 Coventry Blaze Sheffield over 2:4 0:2,0:1,2:1
18:00 Harzer Falken Essen over 2:5 1:1,1:2,0:2
18:00 Dundee Glasgow Clan over 3:4pp 1:2,2:1,0:0,0:1
18:00 Lindau Rosenheim under 1:4 0:0,0:2,1:2
18:00 Regensburg Landshut over 3:4ppsn 1:0,1:2,1:1,0:0,0:1
18:00 Selb Hochstadter over 8:5 2:2,3:1,3:2
18:00 Sonthofen Memmingen over 6:7pp 0:4,3:1,3:1,0:1
18:00 Bad Kissingen Erding over 7:2 4:0,1:1,2:1
18:00 Füssen EV Konigsbrunn over 2:6 0:1,1:3,1:2
17:30 Klostersee Landsberg 2000 over 5:2 1:1,2:0,2:1
17:15 Waldkraiburg Peissenberg over 6:2 2:1,2:0,2:1
17:00 Leipzig Hannover over 2:5 1:3,1:0,0:2
17:00 Považská Bystrica Trnava under 3:1 0:1,3:0,0:0
17:00 Crimmitschau Dresden over 6:1 3:0,1:0,2:1
17:00 Lausitzer Füchse Kaufbeuren over 6:3 3:0,2:3,1:0
17:00 Nottingham Belfast Giants under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
17:00 Riessersee Miesbach TEV over 5:3 1:2,2:1,2:0
Svet / Priateľské U19 / 2019/2020
16:30 Česká republika Nemecko 19 under 3:2 0:1,2:1,1:0
16:30 Rusko 16 Česká republika under 3:2 1:1,1:1,1:0
Česko / 1. liga / 2018/2019
16:30 České Budějovice Havířov over 9:2 2:0,5:0,2:2
16:00 Erfurt EHC Halle MEC over 2:7 0:1,1:3,1:3
16:00 Nové Zámky "B" Prešov over 7:2 1:1,4:1,2:0
Svet / Friendly / 2019/2020
16:00 Rusko Fínsko under 3:2 2:1,0:0,1:1
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2018/2019
15:45 Fribourg Rapperswill under 1:4 0:1,0:2,1:1
15:45 Medveščak Zagreb KHL II Vojvodina HK under 3:2 1:2,2:0,0:0
Svet / Švédsko hokej hry / 2019/2020
15:30 Švédsko Fínsko over 4:5ppsn 1:0,1:2,2:2,0:0,0:2
Rusko / VHL / 2018/2019
15:00 Khimik Voskresensk Gornyak Uchaly under 3:2 0:1,2:1,1:0
15:00 Zvezda Chekhov Yuzhny Ural Orsk over 2:4 0:3,1:1,1:0
15:00 Tilburg Zoetermeer over 1:7 1:1,0:1,0:5
15:00 Tingsryds AIF Pantern over 3:4pp 0:1,2:2,1:0,0:1
15:00 Almetievsk Tambov under 3:1 0:1,2:0,1:0
15:00 Bars Kazan Yugra Khanty-Mansiysk over 2:5 0:2,2:3,0:0
14:00 Narvik Storhamar 2 over 8:1 2:1,4:0,2:0
14:00 Samara Dinamo St. Petersburg under 2:1 1:1,1:0,0:0
14:00 Iževsk Voroněž under 4:1 2:0,0:0,2:1
14:00 Togliatti Karelia SKA under 3:0 0:0,2:0,1:0
Svet / Priateľské U19 / 2019/2020
13:00 Fínsko 19 Švédsko 19 under 1:2 1:1,0:0,0:1
13:00 Fínsko 16 Švédsko 16 under 1:3 0:2,0:0,1:1
Rusko / VHL / 2018/2019
13:00 Molot-Prikam'e Perm Ryazan under 1:3 0:2,1:0,0:1
13:00 Toros Neftekamsk Sarov under 3:1 1:0,1:1,1:0
13:00 Beibarys Atyrau Arystan Temirtau over 5:1 3:0,0:1,2:0
Svet / Friendly / 2019/2020
13:00 Nemecko Švajčiarsko under 1:3 0:0,1:1,0:2
12:30 Česká republika Švédsko under 1:2 1:0,0:2,0:0
12:00 Švajčiarsko 16 Slovensko 16 under 2:3 0:0,0:0,2:3
12:00 Ukrajina Rumunsko under 0:3 0:2,0:0,0:1
Rusko / VHL / 2018/2019
12:00 Karaganda Kurgan over 5:2 1:0,4:1,0:1
Svet / Priateľské U17 / 2019/2020
12:00 Švédsko 17 USA 17 under 4:1 1:1,1:0,2:0
Rusko / VHL / 2018/2019
12:00 Kazzinc-Torpedo Chelmet Čeljabinsk over 7:3 3:1,2:2,2:0
Svet / Švédsko hokej hry / 2019/2020
12:00 Rusko Česká republika under 3:1 0:0,2:1,1:0
Kazachstán / 1. liga / 2018/2019
12:00 Nomad Astana Arlan Kokshetau under 0:3 0:1,0:0,0:2
12:00 Yertis Pavlodar Astana HK under 3:1 2:0,0:0,1:1
11:00 Penza Ťumeň under 3:1 0:1,1:0,2:0
08:00 Almaty HK Kulager under 1:2 0:1,1:0,0:1
08:00 Kazzinc-Torpedo 2 Gornyak Rudny over 8:2 3:1,4:0,1:1
07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 1:2 0:1,0:0,1:1
07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
04:05 Everett Silvertips Portland Winterhawks under 5:0 0:0,4:0,1:0
04:05 Spokane Chiefs Kootenay Ice over 5:2 3:1,2:1,0:0
04:05 Tri-City Americans Victoria Royals over 4:7 1:2,0:4,3:1
04:00 Vancouver Calgary over 4:3ppsn 2:2,1:1,0:0,0:0,1:0
04:00 Las Vegas Columbus over 3:4 2:1,0:1,1:2
04:00 Bakersfield Condors San Diego Gulls over 7:1 1:0,5:0,1:1
04:00 Kamloops Blazers Kelowna Rockets under 1:4 0:1,1:2,0:1
03:05 Colorado Eagles Stockton Heat over 2:6 0:2,2:2,0:2
03:05 Seattle Thunderbirds Medicine Hat Tigers over 4:3pp 0:1,1:1,2:1,1:0
03:00 Lethbridge Hurricanes Prince Albert Raiders over 5:6 1:1,3:3,1:2
03:00 Red Deer Rebels Moose Jaw Warriors under 1:2 0:0,0:2,1:0
01:30 Barrie Colts Flint Firebirds over 3:4 0:2,0:2,3:0
01:30 Owen Sound Attack Kingston Frontenacs over 6:4 1:1,2:1,3:2
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Niagara IceDogs over 7:6 3:2,3:0,1:4
01:05 Lehigh Valley Phantoms Hartford Wolf Pack under 1:2 0:1,0:0,1:1
01:05 Saginaw Spirit London Knights over 6:3 3:1,1:1,2:1
01:05 Sarnia Sting Guelph Storm under 1:4 1:0,0:3,0:1
01:00 Iowa Wild San Antonio Rampage under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
01:00 Belleville Senators Laval Rocket over 6:3 2:1,2:1,2:1
01:00 Rockford IceHogs Tucson Roadrunners over 3:5 1:2,0:1,2:2
01:00 Manitoba Moose Texas Stars under 3:2 0:0,2:2,1:0
01:00 Hershey Bears Charlotte Checkers under 3:2ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
01:00 Utica Comets Rochester Americans over 5:2 0:2,3:0,2:0
01:00 Edmonton San Jose over 2:5 0:2,1:1,1:2
01:00 Cleveland Monsters Binghamton Devils under 2:3 1:0,1:2,0:1
01:00 Montreal Toronto over 3:4pp 1:2,1:0,1:1,0:1
01:00 Grand Rapids Griffins Wilkes-Barre/Scranton Penguins under 4:1 1:0,0:1,3:0
01:00 Tampa Bay Pittsburgh over 5:4 2:1,1:2,2:1
01:00 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar over 2:8 0:4,1:1,1:3
01:00 Bridgeport Sound Tigers Providence Bruins over 4:2 0:0,2:2,2:0
01:00 Washington Florida over 4:5pp 0:2,2:1,2:1,0:1
01:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies over 2:4 0:1,0:0,2:3
01:00 Erie Otters Windsor Spitfires over 4:3ppsn 0:2,1:1,2:0,0:0,3:2
00:00 Acadie–Bathurst Titan Drummondville Voltigeurs over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads over 4:2 2:1,1:1,1:0
00:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders over 6:5pp 2:1,1:3,2:1,1:0
00:00 Swift Current Broncos Saskatoon Blades under 1:4 0:0,1:1,0:3
09.02.2019 22:00 Toronto Marlies Springfield Falcons over 4:2 1:1,2:1,1:0
22:00 Arizona Dallas under 3:2 1:0,1:0,1:2
22:00 Hamilton Bulldogs (OHL) Ottawa 67's over 3:4 0:1,1:2,2:1
21:00 Shawinigan Cataractes Quebec Remparts over 5:1 2:0,1:1,2:0
20:15 Zoetermeer Nijmegen over 3:6 0:1,0:1,3:4
20:00 Milwaukee Admirals Chicago Wolves under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
20:00 Belfast Giants Guildford over 7:2 2:0,2:0,3:2
20:00 Ottawa Winnipeg Jets over 5:2 2:0,2:1,1:1
20:00 Cardiff Coventry Blaze over 6:5 0:1,4:3,2:1
20:00 St. Louis Nashville under 3:2 2:0,1:1,0:1
20:00 Glasgow Clan Manchester Storm over 6:4 1:2,3:1,2:1
20:00 Milton Keynes Dundee over 4:3ppsn 0:1,3:0,0:2,0:0,2:0
20:00 Sheffield Nottingham under 3:1 0:0,2:1,1:0
20:00 Leuven Antwerp over 5:3 1:0,3:1,1:2
20:00 Francúzsko Dánsko under 1:4 1:0,0:2,0:2
19:45 Ambri Piota Servette GE under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
19:45 Biel Bienne EHC Bern over 2:4 0:2,1:0,1:2
19:45 Langnau Davos over 5:4pp 1:2,2:1,1:1,1:0
19:45 Zug SC Curych under 3:0 0:0,2:0,1:0
19:30 Feldkirch Bregenzerwald over 4:3 2:0,1:2,1:1
19:30 Slovinsko Bělorusko B under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
19:00 Boston Los Angeles over 5:4pp 0:0,1:2,3:2,1:0
19:00 Buffalo Detroit under 3:1 0:0,3:1,0:0
19:00 New Jersey Minnesota over 2:4 1:1,0:2,1:1
19:00 NY Islanders Colorado over 4:3pp 0:1,1:1,2:1,1:0
19:00 Philadelphia Anaheim over 6:2 4:0,0:1,2:1
18:45 Liege Limburg over 4:3pp 0:1,2:2,1:0,1:0
18:00 Amsterdam Herentals over 7:6 3:2,3:0,1:4
18:00 Celje Vojvodina HK over 4:3 0:1,3:2,1:0
18:00 Karlskrona HK Bjorkloven under 4:1 1:0,1:1,2:0
17:30 Lustenau Kitzbühel over 5:3 2:0,2:0,1:3
17:00 Chaux de Fonds GCK Lions over 3:4ppsn 2:0,0:1,1:2,0:0,-:-
Svet / Priateľské U18 / 2019/2020
17:00 Lotyšsko 18 Rakúsko 18 over 6:3 1:0,3:0,2:3
16:30 Rusko 18 USA 18 over 8:4 2:0,3:2,3:2
16:30 Švédsko 19 Švajčiarsko 19 over 6:2 3:1,0:0,3:1
16:30 Česká republika Švédsko 16 over 7:6pp 1:2,3:0,2:4,1:0
Svet / EIHC / 2018/2019
16:30 Rakúsko Nórsko under 2:0 0:0,1:0,1:0
Svet / Friendly / 2019/2020
16:00 Švédsko Rusko under 0:5 0:1,0:4,0:0
Svet / EIHC / 2018/2019
16:00 Taliansko Maďarsko under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
16:00 Narvik Storhamar 2 over 7:1 0:1,5:0,2:0
Svet / Friendly / 2019/2020
16:00 Slovensko Veľká Británia B over 5:1 1:0,4:1,0:0
15:30 Švédsko Rusko over 4:2 0:0,2:0,2:2
Švédsko / Allsvenskan / 2018/2019
15:15 Västerviks Sodertalje SK under 4:1 3:0,1:1,0:0
Svet / Priateľské U16 / 2019/2020
15:00 Švajčiarsko 16 Slovensko 16 under 2:1 2:0,0:1,0:0
15:00 Švédsko 17 Česká republika under 4:1 1:0,1:0,2:1
14:30 Francúzsko Slovensko under 3:1 0:0,1:1,2:0
Nórsko / 2 nd liga / 2018/2019
14:30 Grüner Nidaros over 5:1 1:0,1:0,3:1
Svet / Priateľské U18 / 2019/2020
14:00 Slovensko 18 Švajčiarsko 18 under 3:1 0:0,1:1,2:0
13:30 Taliansko 18 Francúzsko 18 over 2:4 1:2,1:0,0:2
13:00 Fínsko 18 Švédsko 18 over 6:3 4:0,0:0,2:3
13:00 Fínsko 19 Nemecko 19 over 6:1 1:1,2:0,3:0
13:00 Fínsko 16 Rusko 16 over 2:4 0:1,1:1,1:2
12:45 Holandsko Poľsko over 5:1 1:1,3:0,1:0
Lotyšsko / 1. liga / 2018/2019
12:30 Lido Zemgale/LLU over 2:7 1:2,0:3,1:2
Svet / Friendly / 2019/2020
12:30 Česká republika Fínsko under 0:2 0:0,0:1,0:1
12:00 Poľsko Rumunsko under 0:2 0:0,0:1,0:1
12:00 Nórsko 18 Dánsko 18 under 3:2ppsn 1:1,0:0,1:1,0:0,2:1
12:00 Fínsko Česká republika under 1:3 0:0,0:2,1:1
12:00 Ukrajina 18 Poľský 18 over 5:5 -:-,-:-,-:-
11:00 Maďarsko Nórsko under 2:1 0:0,1:1,1:0
Rusko / VHL / 2018/2019
11:00 Tseng Tou Jilin Heilongjiang Harbin under 3:0 0:0,1:0,2:0
11:00 Gomel Žlobin under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
Svet / Priateľské U18 / 2019/2020
10:30 Nemecko 18 Bělorusko 18 over 5:6pp 1:2,1:2,3:1,0:1
10:30 Maďarsko 18 Slovinsko 18 over 6:1 3:0,1:1,2:0
Rusko / VHL / 2018/2019
10:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk under 3:2 0:0,1:1,2:1
Svet / Priateľské U16 / 2019/2020
09:30 Maďarsko 16 Taliansko 16 over 5:2 -:-,-:-,-:-
Rusko / MHL / 2018/2019
09:00 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 under 1:4 0:0,1:1,0:3
09:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3pp 1:2,1:1,1:0,1:0
07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:3 0:0,0:0,2:3
07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
04:35 Everett Silvertips Medicine Hat Tigers under 0:1 0:0,0:1,0:0
04:35 Seattle Thunderbirds Portland Winterhawks under 1:4 0:2,0:1,1:1
04:05 Kelowna Rockets Prince George Cougars over 4:3 1:3,1:0,2:0
04:05 Spokane Chiefs Victoria Royals over 8:3 3:3,1:0,4:0
04:05 Tri-City Americans Kootenay Ice over 7:4 2:3,4:0,1:1
04:00 Bakersfield Condors San Jose Barracuda under 3:1 0:1,3:0,0:0
04:00 Ontario Reign San Diego Gulls over 4:6 1:2,2:1,1:3
04:00 Kamloops Blazers Vancouver Giants under 1:3 0:1,1:0,0:2
03:05 Colorado Eagles Stockton Heat over 4:2 0:2,2:0,2:0
03:00 Calgary Hitmen Prince Albert Raiders over 2:8 0:2,1:2,1:4
03:00 Lethbridge Hurricanes Moose Jaw Warriors over 3:4pp 2:1,1:2,0:0,0:1
03:00 Red Deer Rebels Regina Pats under 2:3pp 0:0,2:2,0:0,0:1
02:30 Brandon Wheat Kings Swift Current Broncos under 3:2ppsn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
02:00 Rockford IceHogs Tucson Roadrunners under 3:1 1:0,1:1,1:0
02:00 Iowa Wild San Antonio Rampage over 5:4pp 1:1,3:3,0:0,1:0
02:00 Milwaukee Admirals Wilkes-Barre/Scranton Penguins over 2:5 0:3,1:1,1:1
02:00 NY Rangers Carolina under 0:3 0:0,0:0,0:3
01:30 Laval Rocket Belleville Senators over 2:5 1:2,0:1,1:2
01:30 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies over 3:4pp 1:0,2:1,0:2,0:1
01:30 Chicoutimi Saguenéens Victoriaville Tigres under 0:2 0:0,0:2,0:0
01:30 Shawinigan Cataractes Rimouski Océanic under 0:4 0:1,0:2,0:1
01:30 Guelph Storm Sarnia Sting over 2:6 0:1,2:4,0:1
01:30 Kitchener Rangers Hamilton Bulldogs (OHL) over 4:6 1:2,1:2,2:2
01:30 London Knights Owen Sound Attack over 6:3 2:1,2:0,2:2
01:15 Hartford Wolf Pack Syracuse Crunch over 0:6 0:1,0:3,0:2
01:05 Sudbury Wolves Flint Firebirds over 9:2 2:0,5:1,2:1
01:05 Providence Bruins Bridgeport Sound Tigers under 2:1 0:0,2:0,0:1
01:05 Rochester Americans Springfield Falcons over 7:1 0:0,2:0,5:1
01:00 Sherbrooke Phoenix Val-d'Or Foreurs over 7:4 1:0,4:2,2:2
01:00 Erie Otters Oshawa Generals over 3:4pp 0:1,3:1,0:1,0:1
01:00 Kingston Frontenacs Peterborough Petes over 3:4ppsn 1:1,2:0,0:2,0:0,1:2
01:00 Mississauga Steelheads Ottawa 67's under 2:1ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
01:00 Utica Comets Lehigh Valley Phantoms over 5:2 0:0,1:2,4:0
00:30 Charlottetown Islanders Drummondville Voltigeurs under 0:2 0:1,0:0,0:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats under 0:4 0:1,0:1,0:2
08.02.2019 20:30 HYS The Hague Leuven over 5:4 0:2,2:2,3:0
20:30 Nijmegen Mechelen over 10:2 3:0,3:1,4:1
Svet / Friendly / 2019/2020
20:15 Holandsko Poľsko under 2:1 1:0,0:0,1:1
Nemecko / Oberliga / 2018/2019
20:00 Tilburg Trappers Leipzig over 5:4 0:2,3:1,2:1
20:00 Belfast Giants Guildford under 3:2pp 0:0,0:0,2:2,1:0
20:00 Bietigheim Heilbronn over 4:3pp 1:2,1:1,1:0,1:0
Svet / Friendly / 2019/2020
20:00 Nórsko Francúzsko over 2:4 1:2,0:1,1:1
Nemecko / DEL 2 / 2018/2019
20:00 Deggendorfer Freiburg under 3:2ppsn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
20:00 Hochstadter Weiden under 2:3 0:2,0:1,2:0
20:00 Ravensburg Bad Nauheim over 5:4pp 1:1,1:1,2:2,1:0
20:00 Memmingen Regensburg under 3:2 1:1,1:0,1:1
20:00 Erding Bad Kissingen over 7:3 0:1,3:2,4:0
20:00 Konigsbrunn Füssen EV over 5:9 1:3,2:1,2:5
20:00 Landsberg 2000 Klostersee over 6:4 1:1,3:0,2:3
20:00 Miesbach TEV Riessersee under 1:3 1:1,0:1,0:1
20:00 Heerenveen Tilburg over 15:1 9:0,5:1,1:0
20:00 Essen Herner EV over 6:2 0:0,2:1,4:1
20:00 Halle MEC Hannover Indians over 4:7 2:2,1:2,1:3
20:00 Hannover Crocodiles Hamburg under 4:0 1:0,2:0,1:0
19:45 Bern Fribourg under 1:4 0:1,0:1,1:2
19:45 Davos Lausanne under 1:3 1:1,0:1,0:1
19:45 Lugano Zug under 3:0 0:0,1:0,2:0
19:45 Rapperswill Biel Bienne EHC over 2:6 0:2,1:2,1:2
Svet / Priateľské U18 / 2019/2020
19:45 Taliansko 18 Slovinsko 18 under 0:3 0:1,0:0,0:2
Švajčiarsko / Nationalliga A / 2018/2019
19:45 Servette GE Langnau over 3:5 0:2,3:1,0:2
19:30 Slovinsko Taliansko under 2:1 1:0,0:0,1:1
19:30 Dresden Bayreuth ESV over 5:4 2:1,2:1,1:2
19:30 Frankfurt Lausitzer Füchse over 5:1 0:1,2:0,3:0
Svet / Priateľské U18 / 2019/2020
19:30 Nórsko 18 Lotyšsko 18 over 6:0 5:0,0:0,1:0
Nemecko / Oberliga / 2018/2019
19:30 Landshut Selb over 9:0 4:0,2:0,3:0
19:30 Kassel Crimmitschau over 4:8 1:2,1:3,2:3
19:30 Peiting Lindau under 3:1 1:0,0:1,2:0
19:30 Kaufbeuren Tölzer Löwen over 3:4pp 2:0,0:1,1:2,0:1
19:30 Rosenheim Sonthofen over 8:4 2:0,3:3,3:1
19:30 Peissenberg Waldkraiburg under 1:3 0:2,1:1,0:0
19:30 Duisburg Harzer Falken over 3:6 0:0,2:2,1:4
19:30 Preussen Berlin Erfurt EHC under 3:2 2:0,1:0,0:2
19:00 Karlskoga BIK Oskarshamn under 2:1 0:0,2:0,0:1
19:00 Leksand IF Almtuna IS over 5:1 0:0,3:0,2:1
19:00 Modo Vita Hästen under 3:2ppsn 1:0,1:1,0:1,0:0,2:1
Svet / Priateľské U16 / 2019/2020
18:30 Nemecko 16 Nórsko 16 over 6:6 -:-,-:-,-:-
Slovensko / 1. liga / 2018/2019
18:00 Dubnica Humenné over 5:2 4:0,0:0,1:2
18:00 Považská Bystrica Nové Zámky "B" over 5:7 2:3,1:2,2:2
Svet / Priateľské U18 / 2019/2020
18:00 Slovensko 18 Bělorusko 18 over 5:8 4:1,0:3,1:4
18:00 Švajčiarsko 19 Česká republika over 3:4 0:2,3:1,0:1
18:00 Fínsko 16 Česká republika under 3:1 1:0,2:1,0:0
18:00 Česká republika USA 17 under 0:3 0:0,0:1,0:2
18:00 Maďarsko 19 Francúzsko 19 over 3:8 -:-,-:-,-:-
18:00 Rakúsko 19 Nórsko 19 over 4:5 -:-,-:-,-:-
18:00 Bielorusko Veľká Británia B under 1:2 0:1,1:1,0:0
Fínsko / Liiga / 2018/2019
17:30 Kalpa Kuopio Ilves Tampere over 4:5pp 2:2,2:1,0:1,0:1
17:30 Saipa Lukko Rauma under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
17:30 Trnava Prešov