Jekatěrinburg VS Omsk


Jekatěrinburg

Omsk

Jekatěrinburg (T1) VS Omsk (T2)

Jekatěrinburg

Omsk

Zaujímavé

Jekatěrinburg

  • Až 40 zápasov tímu Jekatěrinburg skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 65 zápasov, to je až 62%.

Omsk

  • 48 z celkového počtu 78 zápasov tímu Omsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 62%.
  • Omsk už 5 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 30% vzájomných zápasov (7 z 23) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 17 z 23 vzájomných zápasov, čo je 74%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
10.03.2021 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 3:1 0:1,3:0,0:0
08.03.2021 12:30 Jekatěrinburg Omsk over 3:4pp 2:0,1:1,0:2,0:1
06.03.2021 12:30 Jekatěrinburg Omsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
04.03.2021 17:30 Omsk Jekatěrinburg over 4:3 2:1,0:2,2:0
02.03.2021 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 3:0 1:0,0:0,2:0
17.01.2021 13:00 Jekatěrinburg Omsk under 4:1 0:1,1:0,3:0
08.12.2020 15:00 Omsk Jekatěrinburg under 3:1 1:1,2:0,0:0
24.10.2020 16:00 Omsk Jekatěrinburg over 6:3 2:1,1:0,3:2
20.09.2020 14:00 Jekatěrinburg Omsk over 4:3pp 0:0,1:1,2:2,1:0
Rusko / KHL / 2019/2020
25.02.2020 17:30 Omsk Jekatěrinburg over 2:4 1:1,1:2,0:1
21.11.2019 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
18.10.2019 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 1:3 1:2,0:0,0:1
17.09.2019 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
26.12.2018 15:00 Jekatěrinburg Omsk under 3:2 2:0,0:1,1:1
29.11.2018 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 3:0 2:0,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
09.12.2017 13:00 Jekatěrinburg Omsk under 3:2 0:0,2:0,1:2
05.12.2017 14:00 Omsk Jekatěrinburg under 2:1ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:1
Rusko / KHL / 2016/2017
16.02.2017 15:00 Jekatěrinburg Omsk under 2:3ppsn 2:0,0:1,0:1,0:0,-:-
25.08.2016 15:00 Omsk Jekatěrinburg under 3:1 1:0,1:0,1:1
Rusko / KHL / 2015/2016
07.01.2016 12:00 Omsk Jekatěrinburg under 3:0 2:0,0:0,1:0
18.09.2015 16:00 Jekatěrinburg Omsk under 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
05.01.2012 11:00 Omsk Jekatěrinburg under 1:3 0:0,0:0,1:3
30.09.2011 15:00 Jekatěrinburg Omsk over 3:5 1:1,1:2,1:2

Jekatěrinburg

6 - 7 - 10

Omsk

Jekatěrinburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.03.21 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 3:1 0:1,3:0,0:0
08.03.21 12:30 Jekatěrinburg Omsk over 3:4pp 2:0,1:1,0:2,0:1
06.03.21 12:30 Jekatěrinburg Omsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
04.03.21 17:30 Omsk Jekatěrinburg over 4:3 2:1,0:2,2:0
02.03.21 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 3:0 1:0,0:0,2:0
27.02.21 12:30 Jekatěrinburg Novosibirsk under 0:4 0:1,0:1,0:2
25.02.21 17:30 Sochi Jekatěrinburg under 0:3 0:1,0:1,0:1
23.02.21 15:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg over 6:0 4:0,2:0,0:0
21.02.21 13:00 Jekatěrinburg Sochi over 4:3sn 2:0,0:0,1:3,0:0,1:0
18.02.21 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 2:1 1:0,0:0,1:1
16.02.21 10:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
05.02.21 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 4:3 1:0,3:2,0:1
03.02.21 15:00 Jekatěrinburg Kazaň under 2:3 1:1,0:0,1:2
01.02.21 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 2:3 1:2,1:0,0:1
28.01.21 15:00 Jekatěrinburg Kazaň under 1:3 0:0,1:2,0:1
26.01.21 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:5 2:1,0:1,1:3
21.01.21 15:00 Jekatěrinburg Čerepovec over 3:6 0:3,0:1,3:2
19.01.21 15:00 Jekatěrinburg Petrohrad under 1:3 1:0,0:3,0:0
17.01.21 13:00 Jekatěrinburg Omsk under 4:1 0:1,1:0,3:0
15.01.21 17:10 Dynamo Minsk Jekatěrinburg under 1:2 0:0,0:2,1:0
13.01.21 17:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 0:1 0:1,0:0,0:0
11.01.21 15:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki under 2:0 1:0,0:0,1:0
10.01.21 13:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg under 3:2 0:0,2:1,1:1
08.01.21 12:30 Jekatěrinburg Barys Astana under 2:3 0:2,1:1,1:0
05.01.21 15:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
03.01.21 12:30 Ufa Jekatěrinburg under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
28.12.20 15:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur under 3:0 1:0,0:0,2:0
26.12.20 13:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
24.12.20 15:00 Jekatěrinburg Ufa under 3:2 1:1,0:1,2:0
22.12.20 15:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
13.12.20 13:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 0:4 0:2,0:2,0:0
10.12.20 17:30 Petrohrad Jekatěrinburg over 7:2 5:1,1:1,1:0
08.12.20 15:00 Omsk Jekatěrinburg under 3:1 1:1,2:0,0:0
06.12.20 15:00 Kazaň Jekatěrinburg under 2:0 0:0,0:0,2:0
03.12.20 15:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva over 2:7 0:3,0:1,2:3
30.11.20 15:00 Jekatěrinburg Ufa under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
28.11.20 13:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva over 1:5 0:1,0:2,1:2
26.11.20 15:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
24.11.20 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg over 5:1 3:1,2:0,0:0
21.11.20 12:30 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:2
16.11.20 17:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:0 2:0,0:0,1:0
14.11.20 16:00 Dinamo Riga Jekatěrinburg under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
12.11.20 17:30 Jaroslavl Jekatěrinburg under 1:2 0:0,0:2,1:0
01.11.20 13:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga over 7:2 1:1,4:0,2:1
28.10.20 15:00 Jekatěrinburg Jaroslavl under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
24.10.20 16:00 Omsk Jekatěrinburg over 6:3 2:1,1:0,3:2
22.10.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 2:5 1:3,1:0,0:2
18.10.20 16:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 2:1 2:1,0:0,0:0
16.10.20 18:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg under 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,2:3
14.10.20 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg over 3:4 1:1,0:1,2:2
11.10.20 14:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:1 1:0,0:0,2:1
09.10.20 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:4sn 2:2,1:0,0:1,0:0,1:2
07.10.20 16:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 3:2 2:1,1:0,0:1
02.10.20 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 2:3 1:1,1:2,0:0
30.09.20 16:30 Ufa Jekatěrinburg under 1:4 0:1,0:3,1:0
28.09.20 14:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 6:4 0:1,3:2,3:1
25.09.20 16:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk over 3:4 1:1,1:3,1:0
22.09.20 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov over 3:4pp 1:1,2:2,0:0,0:1
20.09.20 14:00 Jekatěrinburg Omsk over 4:3pp 0:0,1:1,2:2,1:0
17.09.20 18:00 Red Star Kunlun Jekatěrinburg over 2:5 1:2,1:1,0:2
15.09.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:6 0:4,1:0,2:2
11.09.20 16:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod over 3:4sn 2:1,1:2,0:0,0:0,0:1
08.09.20 16:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun over 7:0 3:0,2:0,2:0
05.09.20 14:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
03.09.20 16:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 1:3 0:1,1:0,0:2

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.04.21 18:00 Kazaň Omsk over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
13.04.21 18:00 Omsk Kazaň under 0:2 0:0,0:0,0:2
11.04.21 16:00 Kazaň Omsk under 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
09.04.21 18:00 Omsk Kazaň under 1:2 0:1,0:0,1:1
07.04.21 18:00 Omsk Kazaň under 1:2 0:2,1:0,0:0
05.04.21 18:00 Kazaň Omsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
03.04.21 16:00 Kazaň Omsk under 1:3 0:1,1:0,0:2
28.03.21 13:30 Magnitogorsk Omsk over 1:5 0:1,1:3,0:1
26.03.21 17:30 Omsk Magnitogorsk under 4:0 2:0,0:0,2:0
24.03.21 15:00 Magnitogorsk Omsk over 7:1 2:1,2:0,3:0
22.03.21 15:00 Magnitogorsk Omsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
20.03.21 15:00 Omsk Magnitogorsk under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
18.03.21 17:30 Omsk Magnitogorsk over 2:5 1:1,1:1,0:3
10.03.21 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 3:1 0:1,3:0,0:0
08.03.21 12:30 Jekatěrinburg Omsk over 3:4pp 2:0,1:1,0:2,0:1
06.03.21 12:30 Jekatěrinburg Omsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
04.03.21 17:30 Omsk Jekatěrinburg over 4:3 2:1,0:2,2:0
02.03.21 17:30 Omsk Jekatěrinburg under 3:0 1:0,0:0,2:0
27.02.21 12:30 Omsk Barys Astana over 5:2 1:1,1:0,3:1
25.02.21 17:30 Omsk Ufa under 1:2 0:1,1:0,0:1
20.02.21 17:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
18.02.21 13:30 Novosibirsk Omsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
16.02.21 14:30 Barys Astana Omsk under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
09.02.21 17:00 Omsk Dinamo Riga over 5:1 0:1,4:0,1:0
07.02.21 15:00 Omsk Nižněkamsk over 4:2 1:1,2:0,1:1
02.02.21 17:30 Omsk Dynamo Minsk under 3:1 0:0,1:0,2:1
31.01.21 15:00 Omsk Jaroslavl over 4:2 0:1,2:0,2:1
29.01.21 17:00 Jaroslavl Omsk under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
27.01.21 18:30 Dinamo Riga Omsk under 1:2 1:0,0:2,0:0
25.01.21 17:30 Jokerit Helsinki Omsk over 2:5 0:1,1:1,1:3
19.01.21 15:00 Čeljabinsk Omsk under 2:3 0:2,1:1,1:0
17.01.21 13:00 Jekatěrinburg Omsk under 4:1 0:1,1:0,3:0
15.01.21 17:00 Kazaň Omsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
13.01.21 15:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 3:5 1:1,1:1,1:3
09.01.21 16:00 Omsk Magnitogorsk over 4:2 3:0,0:1,1:1
07.01.21 15:00 Omsk Čerepovec over 4:3 1:2,3:0,0:1
05.01.21 12:30 Ufa Omsk over 5:6pp 2:2,0:1,3:2,0:1
03.01.21 15:10 Dynamo Minsk Omsk over 5:4pp 0:0,1:2,3:2,1:0
30.12.20 14:00 Omsk Red Star Kunlun over 3:4sn 1:1,2:1,0:1,0:0,1:2
28.12.20 15:00 Omsk Čeljabinsk over 5:3 1:0,2:1,2:2
26.12.20 15:00 Omsk Spartak Moskva under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
23.12.20 15:00 Omsk Barys Astana under 1:3 1:1,0:1,0:1
21.12.20 17:00 Red Star Kunlun Omsk over 1:5 0:0,1:3,0:2
13.12.20 15:00 Vitiaz Chekhov Omsk over 4:3 2:0,1:2,1:1
10.12.20 15:00 Omsk CSKA Moskva under 1:4 1:1,0:2,0:1
08.12.20 15:00 Omsk Jekatěrinburg under 3:1 1:1,2:0,0:0
06.12.20 15:00 Čerepovec Omsk under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:1
01.12.20 15:00 Omsk Kazaň under 3:0 1:0,2:0,0:0
29.11.20 15:00 Red Star Kunlun Omsk under 1:2 0:2,1:0,0:0
26.11.20 15:00 Omsk Chabarovsk Amur over 4:2 2:1,1:0,1:1
23.11.20 17:30 Omsk Kazaň under 3:0 2:0,0:0,1:0
19.11.20 14:30 Barys Astana Omsk over 2:5 1:3,0:1,1:1
17.11.20 10:00 Chabarovsk Amur Omsk under 2:3 1:1,0:2,1:0
15.11.20 08:00 Chabarovsk Amur Omsk under 2:1 1:0,1:1,0:0
13.11.20 13:30 Novosibirsk Omsk under 1:4 0:0,1:0,0:4
10.11.20 17:30 Omsk Sochi under 3:2 2:1,1:1,0:0
01.11.20 15:00 Spartak Moskva Omsk under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
28.10.20 17:30 Dynamo Moskva Omsk under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
26.10.20 17:30 Petrohrad Omsk over 5:2 0:0,2:2,3:0
24.10.20 16:00 Omsk Jekatěrinburg over 6:3 2:1,1:0,3:2
17.10.20 16:00 Omsk Ufa over 3:4sn 2:0,0:2,1:1,0:0,1:2
14.10.20 16:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.10.20 18:30 Sochi Omsk over 2:7 1:3,1:1,0:3
10.10.20 16:30 Omsk Novosibirsk under 4:0 2:0,0:0,2:0
04.10.20 16:00 CSKA Moskva Omsk over 4:2 1:0,2:0,1:2
01.10.20 18:30 Omsk Vitiaz Chekhov under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:3
29.09.20 18:00 Omsk Jokerit Helsinki under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
27.09.20 17:30 Omsk Magnitogorsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
25.09.20 18:30 Omsk Red Star Kunlun under 3:1 1:0,2:1,0:0
22.09.20 18:00 Kazaň Omsk under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
20.09.20 14:00 Jekatěrinburg Omsk over 4:3pp 0:0,1:1,2:2,1:0
18.09.20 18:00 Nižněkamsk Omsk under 1:2 0:0,1:2,0:0
15.09.20 18:30 Omsk Petrohrad over 4:3 3:0,0:3,1:0
13.09.20 13:30 Ufa Omsk under 3:2 2:1,1:0,0:1
11.09.20 16:00 Magnitogorsk Omsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
07.09.20 18:30 Omsk Chabarovsk Amur over 8:2 1:1,5:1,2:0
05.09.20 17:00 Omsk Dynamo Moskva under 2:1 2:1,0:0,0:0
03.09.20 18:30 Omsk Novosibirsk under 1:0 0:0,0:0,1:0

Jekatěrinburg


nenájdený žiadny zápas

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.04.2021 17:00 CSKA Moskva Omsk H2H
20.04.2021 18:30 CSKA Moskva Omsk H2H
22.04.2021 18:00 Omsk CSKA Moskva H2H
24.04.2021 17:00 Omsk CSKA Moskva H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 60 25 8 8 3 54 185 131 90
2. Omsk 60 30 3 12 0 46 180 134 84
3. Magnitogorsk 60 25 6 7 9 27 165 138 81
4. Ufa 60 18 10 5 12 30 181 151 81
5. Čeljabinsk 60 20 7 6 14 14 157 143 74
6. Barys Astana 60 9 11 7 15 -10 147 157 69
7. Jekatěrinburg 60 18 6 8 14 -2 152 154 68
8. Nižnyj Novgorod 60 15 7 9 13 2 170 168 67
9. Novosibirsk 60 13 7 4 25 -9 146 155 58
10. Chabarovsk Amur 60 10 7 7 22 -25 146 171 55
11. Nižněkamsk 60 7 6 2 37 -81 133 214 40
12. Red Star Kunlun 60 9 2 8 31 -74 139 213 34

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 25 9 5 7 61 182 121 91
2. Dynamo Moskva 60 29 5 6 9 58 195 137 84
3. Jaroslavl 60 22 8 7 8 55 181 126 83
4. Petrohrad 60 29 4 8 7 52 178 126 82
5. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
6. Čerepovec 60 14 9 4 20 -10 149 159 68
7. Dynamo Minsk 60 2 15 3 22 -7 167 174 67
8. Spartak Moskva 60 12 8 7 18 -16 157 173 63
9. Vitiaz Chekhov 60 15 6 5 23 -20 155 175 59
10. Sochi 60 10 2 9 28 -81 121 202 37
11. Dinamo Riga 60 1 4 10 31 -85 126 211 28

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 60 30 3 12 0 46 180 134 84
2. Ufa 60 18 10 5 12 30 181 151 81
3. Barys Astana 60 9 11 7 15 -10 147 157 69
4. Novosibirsk 60 13 7 4 25 -9 146 155 58
5. Chabarovsk Amur 60 10 7 7 22 -25 146 171 55
6. Red Star Kunlun 60 9 2 8 31 -74 139 213 34

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 60 29 4 8 7 52 178 126 82
2. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
3. Čerepovec 60 14 9 4 20 -10 149 159 68
4. Spartak Moskva 60 12 8 7 18 -16 157 173 63
5. Vitiaz Chekhov 60 15 6 5 23 -20 155 175 59
6. Sochi 60 10 2 9 28 -81 121 202 37

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 60 25 8 8 3 54 185 131 90
2. Magnitogorsk 60 25 6 7 9 27 165 138 81
3. Čeljabinsk 60 20 7 6 14 14 157 143 74
4. Jekatěrinburg 60 18 6 8 14 -2 152 154 68
5. Nižnyj Novgorod 60 15 7 9 13 2 170 168 67
6. Nižněkamsk 60 7 6 2 37 -81 133 214 40

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 25 9 5 7 61 182 121 91
2. Dynamo Moskva 60 29 5 6 9 58 195 137 84
3. Jaroslavl 60 22 8 7 8 55 181 126 83
4. Dynamo Minsk 60 2 15 3 22 -7 167 174 67
5. Dinamo Riga 60 1 4 10 31 -85 126 211 28
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 25 9 5 7 61 182 121 91
2. Kazaň 60 25 8 8 3 54 185 131 90
3. Dynamo Moskva 60 29 5 6 9 58 195 137 84
4. Omsk 60 30 3 12 0 46 180 134 84
5. Jaroslavl 60 22 8 7 8 55 181 126 83
6. Petrohrad 60 29 4 8 7 52 178 126 82
7. Magnitogorsk 60 25 6 7 9 27 165 138 81
8. Ufa 60 18 10 5 12 30 181 151 81
9. Čeljabinsk 60 20 7 6 14 14 157 143 74
10. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
11. Barys Astana 60 9 11 7 15 -10 147 157 69
12. Jekatěrinburg 60 18 6 8 14 -2 152 154 68
13. Čerepovec 60 14 9 4 20 -10 149 159 68
14. Nižnyj Novgorod 60 15 7 9 13 2 170 168 67
15. Dynamo Minsk 60 2 15 3 22 -7 167 174 67
16. Spartak Moskva 60 12 8 7 18 -16 157 173 63
17. Vitiaz Chekhov 60 15 6 5 23 -20 155 175 59
18. Novosibirsk 60 13 7 4 25 -9 146 155 58
19. Chabarovsk Amur 60 10 7 7 22 -25 146 171 55
20. Nižněkamsk 60 7 6 2 37 -81 133 214 40
21. Sochi 60 10 2 9 28 -81 121 202 37
22. Red Star Kunlun 60 9 2 8 31 -74 139 213 34
23. Dinamo Riga 60 1 4 10 31 -85 126 211 28

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 4 6 -4 37 94 57 50
2. Omsk 30 20 1 4 0 38 98 60 48
3. Magnitogorsk 30 18 0 3 6 10 82 72 39
4. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
5. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
6. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
7. Jekatěrinburg 30 8 3 5 6 1 80 79 33
8. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
9. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
10. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
11. Nižněkamsk 30 2 5 1 16 -22 68 90 25
12. Red Star Kunlun 30 7 0 6 11 -28 79 107 20

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
2. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
3. Jaroslavl 30 16 4 2 2 49 101 52 50
4. Petrohrad 30 13 3 4 3 23 90 67 42
5. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
6. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
7. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
8. Spartak Moskva 30 3 5 5 7 -10 79 89 31
9. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
10. Sochi 30 6 0 6 12 -38 62 100 18
11. Dinamo Riga 30 2 1 5 16 -54 60 114 13

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 30 20 1 4 0 38 98 60 48
2. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
3. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
4. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
5. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
6. Red Star Kunlun 30 7 0 6 11 -28 79 107 20

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 13 3 4 3 23 90 67 42
2. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
3. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
4. Spartak Moskva 30 3 5 5 7 -10 79 89 31
5. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
6. Sochi 30 6 0 6 12 -38 62 100 18

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 4 6 -4 37 94 57 50
2. Magnitogorsk 30 18 0 3 6 10 82 72 39
3. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
4. Jekatěrinburg 30 8 3 5 6 1 80 79 33
5. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
6. Nižněkamsk 30 2 5 1 16 -22 68 90 25

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
2. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
3. Jaroslavl 30 16 4 2 2 49 101 52 50
4. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
5. Dinamo Riga 30 2 1 5 16 -54 60 114 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 30 16 4 2 2 49 101 52 50
2. Kazaň 30 14 4 6 -4 37 94 57 50
3. Omsk 30 20 1 4 0 38 98 60 48
4. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
5. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
6. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
7. Petrohrad 30 13 3 4 3 23 90 67 42
8. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
9. Magnitogorsk 30 18 0 3 6 10 82 72 39
10. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
11. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
12. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
13. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
14. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
15. Jekatěrinburg 30 8 3 5 6 1 80 79 33
16. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
17. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
18. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
19. Spartak Moskva 30 3 5 5 7 -10 79 89 31
20. Nižněkamsk 30 2 5 1 16 -22 68 90 25
21. Red Star Kunlun 30 7 0 6 11 -28 79 107 20
22. Sochi 30 6 0 6 12 -38 62 100 18
23. Dinamo Riga 30 2 1 5 16 -54 60 114 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
2. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
3. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
4. Ufa 30 8 5 2 8 8 81 73 38
5. Čeljabinsk 30 13 2 3 7 5 75 70 37
6. Barys Astana 30 3 7 2 9 -4 75 79 36
7. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
8. Nižnyj Novgorod 30 0 6 3 12 -19 72 91 27
9. Novosibirsk 30 8 2 1 16 -1 71 72 25
10. Chabarovsk Amur 30 -2 5 4 14 -41 66 107 20
11. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15
12. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 11 6 1 5 38 97 59 47
2. Dynamo Moskva 30 15 2 3 5 31 102 71 41
3. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
4. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
5. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
6. Čerepovec 30 1 7 3 9 -13 72 85 33
7. Dynamo Minsk 30 5 6 2 9 0 86 86 36
8. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
9. Vitiaz Chekhov 30 4 4 2 14 -10 81 91 26
10. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19
11. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
2. Ufa 30 8 5 2 8 8 81 73 38
3. Barys Astana 30 3 7 2 9 -4 75 79 36
4. Novosibirsk 30 8 2 1 16 -1 71 72 25
5. Chabarovsk Amur 30 -2 5 4 14 -41 66 107 20
6. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
2. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
3. Čerepovec 30 1 7 3 9 -13 72 85 33
4. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
5. Vitiaz Chekhov 30 4 4 2 14 -10 81 91 26
6. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
2. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
3. Čeljabinsk 30 13 2 3 7 5 75 70 37
4. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
5. Nižnyj Novgorod 30 0 6 3 12 -19 72 91 27
6. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 11 6 1 5 38 97 59 47
2. Dynamo Moskva 30 15 2 3 5 31 102 71 41
3. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
4. Dynamo Minsk 30 5 6 2 9 0 86 86 36
5. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 11 6 1 5 38 97 59 47
2. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
3. Dynamo Moskva 30 15 2 3 5 31 102 71 41
4. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
5. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
6. Ufa 30 8 5 2 8 8 81 73 38
7. Čeljabinsk 30 13 2 3 7 5 75 70 37
8. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
9. Barys Astana 30 3 7 2 9 -4 75 79 36
10. Dynamo Minsk 30 5 6 2 9 0 86 86 36
11. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
12. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
13. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
14. Čerepovec 30 1 7 3 9 -13 72 85 33
15. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
16. Nižnyj Novgorod 30 0 6 3 12 -19 72 91 27
17. Vitiaz Chekhov 30 4 4 2 14 -10 81 91 26
18. Novosibirsk 30 8 2 1 16 -1 71 72 25
19. Chabarovsk Amur 30 -2 5 4 14 -41 66 107 20
20. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19
21. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15
22. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15
23. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14