Shakhtar Soligorsk VS Junost Minsk


Shakhtar Soligorsk

Junost Minsk

not draw --5--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Shakhtar Soligorsk (T1) VS Junost Minsk (T2)

Shakhtar Soligorsk

Junost Minsk

Zaujímavé

Shakhtar Soligorsk

  • 80% (4 z 5) výhier mužstva Shakhtar Soligorsk.
  • Až 3 zápasov tímu Shakhtar Soligorsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 5 zápasov, to je až 60%.
  • Shakhtar Soligorsk už 5 zápasov v rade neremízovali.

Junost Minsk

  • 67% (4 z 6) výhier mužstva Junost Minsk.
  • Tím Junost Minsk odohral až 5 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 83% z celkového počtu 6 zápasov.
  • Junost Minsk už 6 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 28% vzájomných zápasov (16 z 57) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 34 z 57 vzájomných zápasov, čo je 60%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Pohár / 2023/2024
08.08.2023 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 4:2 0:1,3:1,1:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2022/2023
19.02.2023 13:55 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 1:2ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
28.11.2022 17:15 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
26.11.2022 12:15 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 4:3ppsn 0:2,1:0,2:1,0:0,-:-
19.09.2022 18:55 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:2 3:0,1:2,1:0
17.09.2022 13:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:1,1:0,0:2
14.08.2022 11:25 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
19.02.2022 12:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 2:4 0:1,0:0,2:3
30.01.2022 10:45 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 3:4ppsn 0:2,3:0,0:1,0:0,-:-
04.01.2022 16:45 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
28.12.2021 16:45 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 4:1 1:0,1:0,2:1
08.10.2021 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 3:0 0:0,2:0,1:0
06.10.2021 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
08.08.2021 16:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 0:2 0:2,0:0,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
23.02.2021 16:45 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 4:1 1:0,2:0,1:1
16.01.2021 15:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 2:0 2:0,0:0,0:0
09.01.2021 15:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:4ppsn 1:1,2:1,1:2,0:0,2:1
06.01.2021 17:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:4 0:1,0:1,1:2
20.10.2020 16:45 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 4:2 1:0,2:0,1:2
29.09.2020 18:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 4:3 1:2,2:1,1:0
06.09.2020 15:30 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
03.04.2020 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
01.04.2020 18:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 0:3 0:2,0:0,0:1
31.03.2020 18:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
28.03.2020 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
27.03.2020 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:1 2:0,2:1,1:0
24.02.2020 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:4ppsn 2:1,2:2,0:1,0:0,1:0
01.02.2020 11:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 0:2 0:0,0:0,0:2
20.01.2020 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
04.01.2020 16:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 3:2ppsn 1:2,1:0,0:0,0:0,2:1
17.12.2019 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 2:4 0:1,0:2,2:1
05.12.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
15.11.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 5:2 2:1,1:1,2:0
31.10.2019 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 7:1 2:0,3:1,2:0
19.09.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
13.09.2019 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:3
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
22.01.2019 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.01.2019 10:30 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
22.12.2018 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:1 0:0,1:0,1:1
13.11.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 4:3ppsn 2:0,1:2,0:1,0:0,1:0
30.10.2018 17:45 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:3ppsn 1:0,0:2,1:0,0:0,0:1
20.10.2018 17:15 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 2:0 2:0,0:0,0:0
22.09.2018 12:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 6:0 2:0,2:0,2:0
11.09.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 2:4 0:2,1:0,1:2
12.08.2018 16:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
22.03.2018 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 5:2 0:0,3:2,2:0
20.03.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 4:2 0:0,2:0,2:2
19.03.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 2:3 0:1,1:1,1:1
16.03.2018 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 4:3 0:0,3:1,1:2
15.03.2018 16:30 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 4:3 1:0,0:3,3:0
22.02.2018 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 7:3 2:1,4:0,1:2
25.01.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 2:3ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:3
17.01.2018 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:2
02.12.2017 15:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
14.10.2017 12:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
12.10.2017 17:15 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:3 0:0,1:2,1:1
24.08.2017 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 2:1 1:0,0:1,1:0

Shakhtar Soligorsk

13 - 16 - 28

Junost Minsk

Shakhtar Soligorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.08.23 13:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 4:0 1:0,1:0,2:0
10.08.23 18:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 2:0 0:0,2:0,0:0
08.08.23 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 4:2 0:1,3:1,1:1
04.08.23 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:2,0:0,1:1
02.08.23 16:40 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4 2:2,0:1,1:1

Junost Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.08.23 18:25 Žlobin Junost Minsk over 3:4 0:0,2:0,1:4
12.08.23 16:00 Junost Minsk Brest under 0:3 0:1,0:2,0:0
10.08.23 18:00 Něman Grodno Junost Minsk over 4:3 1:1,0:2,3:0
08.08.23 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 4:2 0:1,3:1,1:1
04.08.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 3:4 1:1,0:1,2:2
02.08.23 18:00 Lida Junost Minsk over 1:6 0:1,1:1,0:4

Shakhtar Soligorsk


nenájdený žiadny zápas

Junost Minsk


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0