Dinamo Maladzyechna VS Shakhtar Soligorsk


Dinamo Maladzyechna

Shakhtar Soligorsk

not draw --0--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Dinamo Maladzyechna (T1) VS Shakhtar Soligorsk (T2)

Dinamo Maladzyechna

Shakhtar Soligorsk

Zaujímavé

Dinamo Maladzyechna

    Shakhtar Soligorsk

      H2H

      • 27% vzájomných zápasov (15 z 55) skončilo remízou.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Bielorusko / Ekstralegue / 2022/2023
      20.03.2023 18:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
      18.03.2023 15:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 3:4pp 0:2,1:1,2:0,0:1
      16.03.2023 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:5 0:1,2:0,1:4
      14.03.2023 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
      12.03.2023 16:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,1:0,1:1
      10.03.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 6:2 1:1,3:1,2:0
      23.02.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 4:1 0:0,3:1,1:0
      29.12.2022 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:0,0:1,0:2
      27.12.2022 15:55 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:0,0:2,0:1
      13.10.2022 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 5:1 3:1,0:0,2:0
      11.10.2022 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 6:0 1:0,3:0,2:0
      04.08.2022 16:55 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
      Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
      08.01.2022 10:45 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3 2:1,1:0,1:2
      06.01.2022 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 2:1 0:0,2:0,0:1
      20.11.2021 15:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 7:3 3:2,3:1,1:0
      18.11.2021 16:45 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 7:6ppsn 0:2,2:2,4:2,0:0,2:0
      02.08.2021 18:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 3:2 2:0,1:2,0:0
      Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
      20.02.2021 15:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 1:5 1:1,0:1,0:3
      28.01.2021 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3ppsn 0:0,1:1,2:2,0:0,3:1
      29.12.2020 15:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:0 0:0,1:0,2:0
      03.12.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3 0:2,3:0,1:1
      24.10.2020 16:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
      15.10.2020 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
      12.09.2020 19:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:1,1:0,1:0
      Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
      13.02.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4ppsn 2:2,0:1,1:0,0:0,2:3
      28.01.2020 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,0:1,2:0
      23.01.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 1:7 0:7,1:0,0:0
      14.01.2020 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,2:1,0:0
      19.12.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3 1:0,1:2,2:1
      03.12.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
      02.11.2019 14:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:5ppsn 0:1,2:2,2:1,0:0,1:2
      24.10.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 1:3 1:0,0:2,0:1
      22.09.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
      07.09.2019 15:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 4:1 4:1,0:0,0:0
      12.08.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 0:1ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
      Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
      14.04.2019 16:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 6:2 1:0,4:0,1:2
      12.04.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 5:4pp 0:1,1:3,3:0,1:0
      11.04.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4 2:1,1:2,0:1
      09.04.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1
      08.04.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
      26.02.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 2:7 0:3,1:3,1:1
      21.02.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:3 2:0,2:2,0:1
      10.01.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
      29.12.2018 11:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:1,1:0,0:2
      17.11.2018 11:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 4:1 1:0,2:1,1:0
      04.11.2018 11:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 5:0 1:0,3:0,1:0
      27.09.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
      20.09.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,1:0,1:1
      17.08.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
      Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
      19.02.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 1:2 1:1,0:0,0:1
      23.01.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 6:3 1:1,3:0,2:2
      15.01.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,0:0,2:1
      07.12.2017 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4 0:2,1:1,2:1
      23.11.2017 16:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
      06.09.2017 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 6:4 2:0,4:1,0:3

      Dinamo Maladzyechna

      13 - 15 - 27

      Shakhtar Soligorsk

      Dinamo Maladzyechna


      nenájdený žiadny zápas

      Shakhtar Soligorsk


      nenájdený žiadny zápas

      Dinamo Maladzyechna


      nenájdený žiadny zápas

      Shakhtar Soligorsk


      nenájdený žiadny zápas

      Group A

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Group B

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Group A

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Group B

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Group A

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Group B

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0