Žlobin VS Junost Minsk


Žlobin

Junost Minsk

not draw --1--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Žlobin (T1) VS Junost Minsk (T2)

Žlobin

Junost Minsk

Zaujímavé

Žlobin

  • 3 víťazstiev z celkového počtu 5 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Žlobin. 60% úspešnosť výhier.
  • Až 3 zápasov tímu Žlobin skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 5 zápasov, to je až 60%.

Junost Minsk

  • 3 víťazstiev z celkového počtu 5 (60% výhier).
  • Tím Junost Minsk odohral až 4 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 80% z celkového počtu 5 zápasov.
  • Junost Minsk už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 60% vzájomných zápasov, čo je 34 výhier z 57 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2022/2023
02.02.2023 17:00 Junost Minsk Žlobin under 3:2 2:1,1:0,0:1
03.01.2023 18:10 Žlobin Junost Minsk over 4:5 1:2,2:1,1:2
06.11.2022 15:00 Junost Minsk Žlobin over 6:1 2:1,2:0,2:0
04.11.2022 17:55 Junost Minsk Žlobin over 4:3 1:1,3:2,0:0
31.08.2022 17:55 Žlobin Junost Minsk under 2:1 1:1,1:0,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
25.04.2022 17:55 Junost Minsk Žlobin under 0:3 0:1,0:1,0:1
23.04.2022 15:55 Žlobin Junost Minsk under 3:2 1:1,1:0,1:1
21.04.2022 17:55 Junost Minsk Žlobin under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
19.04.2022 17:55 Žlobin Junost Minsk over 4:3 1:1,2:0,1:2
17.04.2022 17:00 Žlobin Junost Minsk over 6:5 1:0,3:1,2:4
15.04.2022 18:25 Junost Minsk Žlobin over 4:3pp 1:0,2:2,0:1,1:0
13.04.2022 18:25 Junost Minsk Žlobin under 2:1 1:0,1:1,0:0
26.02.2022 10:45 Junost Minsk Žlobin over 5:4pp 1:1,3:2,0:1,1:0
24.02.2022 16:10 Žlobin Junost Minsk under 0:3 0:0,0:2,0:1
09.12.2021 16:45 Žlobin Junost Minsk over 5:7 0:1,2:2,3:4
29.10.2021 17:55 Junost Minsk Žlobin over 3:4ppsn 1:1,2:0,0:2,0:0,1:3
01.10.2021 18:00 Žlobin Junost Minsk over 4:3ppsn 1:2,1:0,1:1,0:0,4:3
02.09.2021 18:00 Junost Minsk Žlobin over 3:4pp 1:1,1:0,1:2,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
30.03.2021 18:00 Junost Minsk Žlobin under 4:1 1:0,1:1,2:0
28.03.2021 12:00 Žlobin Junost Minsk over 5:1 2:1,1:0,2:0
26.03.2021 16:00 Junost Minsk Žlobin under 2:3 2:1,0:1,0:1
24.03.2021 17:00 Žlobin Junost Minsk over 2:6 1:4,1:1,0:1
22.03.2021 17:45 Žlobin Junost Minsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
20.03.2021 13:00 Junost Minsk Žlobin under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
18.03.2021 16:45 Junost Minsk Žlobin over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
16.02.2021 17:00 Žlobin Junost Minsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
20.01.2021 16:00 Junost Minsk Žlobin under 1:2 0:0,1:1,0:1
24.12.2020 17:00 Žlobin Junost Minsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
27.11.2020 17:00 Junost Minsk Žlobin over 5:1 2:0,0:0,3:1
25.11.2020 17:00 Junost Minsk Žlobin over 5:4 1:1,1:3,3:0
31.10.2020 15:00 Žlobin Junost Minsk under 0:1 -:-,-:-,-:-
19.09.2020 16:00 Žlobin Junost Minsk over 4:2 1:0,3:1,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
13.02.2020 17:00 Junost Minsk Žlobin under 2:3 0:1,2:1,0:1
28.01.2020 17:00 Žlobin Junost Minsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
23.01.2020 17:00 Junost Minsk Žlobin over 5:1 1:0,4:1,0:0
13.01.2020 16:00 Žlobin Junost Minsk under 0:3 0:0,0:2,0:1
19.12.2019 17:00 Junost Minsk Žlobin under 1:2ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3
03.12.2019 17:00 Žlobin Junost Minsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
17.11.2019 11:00 Junost Minsk Žlobin over 5:2 2:0,2:2,1:0
10.11.2019 15:00 Žlobin Junost Minsk under 1:3 0:1,1:2,0:0
19.10.2019 12:00 Žlobin Junost Minsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
25.09.2019 18:00 Junost Minsk Žlobin under 2:1 0:1,1:0,1:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
05.03.2019 17:00 Junost Minsk Žlobin over 7:2 2:0,3:1,2:1
24.01.2019 17:00 Žlobin Junost Minsk over 3:4pp 0:2,1:1,2:0,0:1
16.01.2019 16:15 Junost Minsk Žlobin over 6:2 3:2,1:0,2:0
18.12.2018 17:00 Žlobin Junost Minsk under 1:4 0:1,1:3,0:0
22.11.2018 17:00 Junost Minsk Žlobin under 3:2ppsn 0:0,2:2,0:0,0:0,1:0
25.10.2018 18:00 Žlobin Junost Minsk over 1:8 0:1,1:5,0:2
02.10.2018 18:00 Junost Minsk Žlobin over 5:2 3:0,1:1,1:1
13.09.2018 18:00 Žlobin Junost Minsk over 0:6 0:2,0:2,0:2
20.08.2018 17:00 Žlobin Junost Minsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
17.02.2018 15:00 Žlobin Junost Minsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
11.02.2018 15:00 Junost Minsk Žlobin over 6:1 3:0,3:0,0:1
03.01.2018 17:00 Žlobin Junost Minsk under 1:4 0:3,0:1,1:0
09.12.2017 11:00 Junost Minsk Žlobin under 4:0 1:0,1:0,2:0
28.10.2017 12:00 Žlobin Junost Minsk over 1:8 1:3,0:3,0:2
23.09.2017 12:00 Junost Minsk Žlobin over 7:4 3:1,2:2,2:1

Žlobin

11 - 12 - 34

Junost Minsk

Žlobin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.08.23 13:00 Gomel Žlobin under 1:0 1:0,0:0,0:0
11.08.23 18:00 Žlobin Vitebsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
09.08.23 18:00 Žlobin Novopolock under 3:1 0:0,2:0,1:1
05.08.23 16:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 4:6 2:0,0:3,2:3
03.08.23 16:55 Žlobin Lokomotiv Orsha over 5:2 2:2,0:0,3:0

Junost Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.08.23 16:00 Junost Minsk Brest under 0:3 0:1,0:2,0:0
10.08.23 18:00 Něman Grodno Junost Minsk over 4:3 1:1,0:2,3:0
08.08.23 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 4:2 0:1,3:1,1:1
04.08.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 3:4 1:1,0:1,2:2
02.08.23 18:00 Lida Junost Minsk over 1:6 0:1,1:1,0:4

Žlobin


nenájdený žiadny zápas

Junost Minsk


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0