Brest VS Shakhtar Soligorsk


Brest

Shakhtar Soligorsk

not draw --0--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Brest (T1) VS Shakhtar Soligorsk (T2)

Brest

Shakhtar Soligorsk

Zaujímavé

Brest

  • Počet remíz tímu Brest je až 1 z celkového počtu 1 zápasov, čo je až 100%.
  • Až 1 zápasov tímu Brest skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 1 zápasov, to je až 100%.

Shakhtar Soligorsk

  • 100% (1 z 1) výhier mužstva Shakhtar Soligorsk.
  • Tím Shakhtar Soligorsk odohral až 1 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 1 zápasov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 60% vzájomných zápasov, čo je 9 výhier z 15 zápasov.
  • 27% vzájomných zápasov (4 z 15) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 12 z 15 vzájomných zápasov, čo je 80%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2022/2023
25.02.2023 12:00 Shakhtar Soligorsk Brest over 5:3 2:0,3:2,0:1
09.01.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Brest under 0:1 0:1,0:0,0:0
07.01.2023 15:00 Shakhtar Soligorsk Brest under 1:2ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
18.10.2022 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
16.10.2022 16:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
06.08.2022 13:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
03.12.2021 17:00 Shakhtar Soligorsk Brest under 3:2ppsn 2:1,0:1,0:0,0:0,3:1
01.12.2021 17:00 Shakhtar Soligorsk Brest under 5:0 1:0,2:0,2:0
11.09.2021 16:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
09.09.2021 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
10.08.2021 18:00 Shakhtar Soligorsk Brest under 4:1 0:0,3:1,1:0
Bielorusko / Pohár / 2020/2021
26.08.2020 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:1,0:2,0:0
Bielorusko / Pohár / 2019/2020
01.08.2019 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk over 4:5 1:1,2:1,1:3
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
04.11.2017 17:00 Shakhtar Soligorsk Brest over 6:1 2:0,1:1,3:0
30.09.2017 12:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 1:4 0:0,0:1,1:3

Brest

2 - 4 - 9

Shakhtar Soligorsk

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.08.23 18:00 Brest Něman Grodno over 4:3sn 0:2,1:0,2:1,0:0,-:-

Shakhtar Soligorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.08.23 16:40 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4 2:2,0:1,1:1

Brest


nenájdený žiadny zápas

Shakhtar Soligorsk


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0