Něman Grodno VS Junost Minsk


Něman Grodno

Junost Minsk

not draw --2--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Něman Grodno (T1) VS Junost Minsk (T2)

Něman Grodno

Junost Minsk

Zaujímavé

Něman Grodno

  • Počet remíz tímu Něman Grodno je až 1 z celkového počtu 3 zápasov, čo je až 33%.
  • Až 2 zápasov tímu Něman Grodno skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 3 zápasov, to je až 67%.

Junost Minsk

  • 100% (3 z 3) výhier mužstva Junost Minsk.
  • Tím Junost Minsk odohral až 3 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 3 zápasov.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (18 z 72) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 53 z 72 vzájomných zápasov, čo je 74%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2022/2023
08.04.2023 12:55 Něman Grodno Junost Minsk over 4:2 1:1,1:1,2:0
06.04.2023 18:25 Junost Minsk Něman Grodno under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
04.04.2023 18:25 Něman Grodno Junost Minsk under 2:1 0:0,2:1,0:0
02.04.2023 12:25 Junost Minsk Něman Grodno under 2:3 0:2,1:0,1:1
31.03.2023 18:25 Junost Minsk Něman Grodno over 5:2 2:1,1:1,2:0
29.03.2023 18:25 Něman Grodno Junost Minsk under 1:3 1:1,0:0,0:2
27.03.2023 18:25 Něman Grodno Junost Minsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
17.02.2023 16:55 Něman Grodno Junost Minsk over 4:5ppsn 3:2,0:0,1:2,0:0,-:-
08.01.2023 13:25 Junost Minsk Něman Grodno under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
06.01.2023 18:10 Junost Minsk Něman Grodno under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
19.10.2022 16:40 Něman Grodno Junost Minsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
17.10.2022 18:00 Něman Grodno Junost Minsk over 5:1 1:0,4:1,0:0
12.08.2022 18:00 Junost Minsk Něman Grodno over 2:4 1:0,0:2,1:2
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
05.04.2022 18:25 Něman Grodno Junost Minsk under 2:3 1:3,1:0,0:0
03.04.2022 16:30 Junost Minsk Něman Grodno over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
01.04.2022 18:55 Něman Grodno Junost Minsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
30.03.2022 18:25 Něman Grodno Junost Minsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
28.03.2022 16:25 Junost Minsk Něman Grodno under 2:0 1:0,0:0,1:0
26.03.2022 13:25 Junost Minsk Něman Grodno under 4:1 1:0,2:0,1:1
04.02.2022 17:00 Něman Grodno Junost Minsk over 4:7 2:2,0:2,2:3
21.01.2022 17:00 Junost Minsk Něman Grodno over 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
03.12.2021 17:00 Junost Minsk Něman Grodno under 3:0 0:0,2:0,1:0
01.12.2021 16:45 Junost Minsk Něman Grodno under 2:1 1:0,1:0,0:1
11.09.2021 13:00 Něman Grodno Junost Minsk over 3:4 0:2,2:1,1:1
09.09.2021 18:00 Něman Grodno Junost Minsk under 1:2ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:3
31.07.2021 18:30 Junost Minsk Něman Grodno under 4:1 0:0,2:0,2:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
06.02.2021 10:00 Junost Minsk Něman Grodno under 3:2 1:0,1:1,1:1
28.01.2021 17:30 Něman Grodno Junost Minsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
29.12.2020 17:45 Junost Minsk Něman Grodno over 6:1 3:0,2:1,1:0
17.12.2020 16:30 Něman Grodno Junost Minsk under 3:1 1:0,0:1,2:0
03.12.2020 17:00 Něman Grodno Junost Minsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
24.10.2020 16:00 Junost Minsk Něman Grodno over 5:1 0:0,2:0,3:1
12.09.2020 11:15 Junost Minsk Něman Grodno under 5:0 2:0,1:0,2:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
22.02.2020 16:00 Junost Minsk Něman Grodno under 1:0 1:0,0:0,0:0
30.01.2020 17:00 Junost Minsk Něman Grodno under 2:3ppsn 0:1,1:1,1:0,0:0,3:4
25.01.2020 11:00 Něman Grodno Junost Minsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
26.12.2019 17:00 Junost Minsk Něman Grodno under 2:1 2:0,0:0,0:1
21.12.2019 15:45 Něman Grodno Junost Minsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
07.12.2019 15:00 Něman Grodno Junost Minsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
25.11.2019 17:00 Něman Grodno Junost Minsk over 4:2 2:0,1:1,1:1
05.10.2019 16:00 Něman Grodno Junost Minsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
29.09.2019 12:00 Junost Minsk Něman Grodno under 3:2ppsn 0:0,0:2,2:0,0:0,2:1
25.08.2019 17:30 Junost Minsk Něman Grodno under 2:0 0:0,0:0,2:0
17.08.2019 14:00 Něman Grodno Junost Minsk under 0:3 0:3,0:0,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
10.04.2019 18:30 Junost Minsk Něman Grodno under 2:0 0:0,0:0,2:0
08.04.2019 17:45 Něman Grodno Junost Minsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
07.04.2019 12:00 Něman Grodno Junost Minsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
04.04.2019 18:30 Junost Minsk Něman Grodno under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
03.04.2019 19:00 Junost Minsk Něman Grodno over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
16.02.2019 10:30 Něman Grodno Junost Minsk under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
14.02.2019 16:00 Něman Grodno Junost Minsk over 4:5ppsn 1:1,2:1,1:2,0:0,3:4
03.02.2019 12:45 Junost Minsk Něman Grodno under 3:0 0:0,1:0,2:0
05.01.2019 11:00 Něman Grodno Junost Minsk under 4:0 0:0,1:0,3:0
09.12.2018 12:30 Junost Minsk Něman Grodno over 6:3 2:0,2:1,2:2
27.11.2018 16:30 Něman Grodno Junost Minsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
20.11.2018 17:00 Junost Minsk Něman Grodno over 7:1 1:0,3:1,3:0
22.10.2018 18:00 Junost Minsk Něman Grodno under 0:1 0:0,0:0,0:1
07.08.2018 18:00 Něman Grodno Junost Minsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
06.04.2018 18:00 Junost Minsk Něman Grodno under 2:3 2:1,0:2,0:0
04.04.2018 18:00 Něman Grodno Junost Minsk under 1:3 0:1,0:1,1:1
02.04.2018 18:00 Junost Minsk Něman Grodno under 1:2 0:0,0:1,1:0
01.04.2018 12:00 Junost Minsk Něman Grodno under 0:3 0:2,0:1,0:0
29.03.2018 17:30 Něman Grodno Junost Minsk under 2:3 1:1,1:1,0:0
28.03.2018 17:30 Něman Grodno Junost Minsk under 2:1 1:1,1:0,0:0
26.02.2018 17:00 Něman Grodno Junost Minsk under 3:2 2:0,1:1,0:1
13.02.2018 17:00 Junost Minsk Něman Grodno under 0:2 0:1,0:1,0:0
08.02.2018 17:30 Něman Grodno Junost Minsk under 4:1 0:1,2:0,2:0
26.12.2017 17:45 Junost Minsk Něman Grodno over 6:5ppsn 1:2,2:3,2:0,0:0,1:0
27.11.2017 17:00 Něman Grodno Junost Minsk under 2:1ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:0
19.10.2017 18:00 Junost Minsk Něman Grodno over 6:0 2:0,3:0,1:0
26.09.2017 17:30 Něman Grodno Junost Minsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
19.09.2017 19:00 Junost Minsk Něman Grodno over 4:6 2:3,0:1,2:2

Něman Grodno

22 - 18 - 32

Junost Minsk

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.08.23 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 4:1 1:0,1:1,2:0
04.08.23 18:00 Lida Něman Grodno over 4:2 0:2,1:0,3:0
02.08.23 18:00 Brest Něman Grodno over 4:3sn 0:2,1:0,2:1,0:0,-:-

Junost Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.08.23 18:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk over 4:2 0:1,3:1,1:1
04.08.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 3:4 1:1,0:1,2:2
02.08.23 18:00 Lida Junost Minsk over 1:6 0:1,1:1,0:4

Něman Grodno


nenájdený žiadny zápas

Junost Minsk


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0