Tolpar Ufa U21 VS Altay Barnaul U21


Tolpar Ufa U21

Altay Barnaul U21

Tolpar Ufa U21 (T1) VS Altay Barnaul U21 (T2)

Tolpar Ufa U21

Altay Barnaul U21

Zaujímavé

Tolpar Ufa U21

  • 21 víťazstiev z celkového počtu 34 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Tolpar Ufa U21. 62% úspešnosť výhier.
  • Až 19 zápasov tímu Tolpar Ufa U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 34 zápasov, to je až 56%.
  • Tolpar Ufa U21 už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Tolpar Ufa U21 už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Tolpar Ufa U21 už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Altay Barnaul U21

  • 33% zápasov tímu Altay Barnaul U21 skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 12 z celkového počtu 36 zápasov.
  • Tím Altay Barnaul U21 odohral až 21 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 58% z celkového počtu 36 zápasov.

H2H

  • Z 12 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 8, čo je 67%.
  • 25% vzájomných zápasov (3 z 12) skončilo remízou.
  • 58% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 12 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
04.12.2019 13:00 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 over 6:1 2:0,1:1,3:0
03.12.2019 09:00 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 over 7:1 1:0,3:1,3:0
17.09.2019 14:30 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 over 5:4ppsn 3:1,0:0,1:3,0:0,2:1
16.09.2019 14:30 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
Rusko / MHL / 2018/2019
16.01.2019 13:00 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 over 11:0 4:0,2:0,5:0
15.01.2019 14:00 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 over 6:2 2:2,3:0,1:0
19.10.2018 10:00 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 under 0:5 0:2,0:2,0:1
18.10.2018 10:00 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 over 1:7 0:1,0:1,1:5
Rusko / MHL / 2017/2018
15.02.2018 09:00 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 under 4:1 3:0,1:0,0:1
14.02.2018 14:30 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
13.11.2017 13:30 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 over 3:4ppsn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:2
12.11.2017 12:00 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 under 2:3ppsn 1:0,0:2,1:0,0:0,0:1

Tolpar Ufa U21

8 - 3 - 1

Altay Barnaul U21

Tolpar Ufa U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.12.19 13:00 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 over 6:1 2:0,1:1,3:0
03.12.19 09:00 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 over 7:1 1:0,3:1,3:0
29.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3 0:0,3:1,1:2
27.11.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
25.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:1,0:0,0:2
24.11.19 08:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 under 1:3 0:3,1:0,0:0
21.11.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2 1:1,0:0,2:1
20.11.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 over 5:3 0:1,3:2,2:0
08.11.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 over 1:5 0:3,0:2,1:0
06.11.19 14:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 over 1:6 0:3,0:3,1:0
04.11.19 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Tolpar Ufa U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
03.11.19 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Tolpar Ufa U21 under 0:5 0:1,0:2,0:2
28.10.19 13:00 Tolpar Ufa U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 9:1 0:1,6:0,3:0
27.10.19 09:00 Tolpar Ufa U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 8:2 2:0,5:2,1:0
25.10.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Sputnik Almetievsk U21 over 6:5 5:1,0:2,1:2
24.10.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:2 2:0,0:1,1:1
19.10.19 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
18.10.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
09.10.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 3:2 1:1,1:1,1:0
08.10.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
05.10.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:3sn 0:1,1:0,2:2,0:0,2:1
04.10.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:4 0:1,0:0,2:3
30.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:3
29.09.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:2 1:1,1:1,3:0
26.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1
25.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:3 2:1,3:1,1:1
20.09.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tolpar Ufa U21 over 1:5 0:0,1:3,0:2
19.09.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Tolpar Ufa U21 over 2:4 1:2,1:1,0:1
17.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 over 5:4sn 3:1,0:0,1:3,0:0,2:1
16.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
09.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:4sn 0:0,2:1,1:2,0:0,-:-
08.09.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 0:0,3:0,0:1
05.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:1 0:1,4:0,1:0
04.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1

Altay Barnaul U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.12.19 13:00 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 over 6:1 2:0,1:1,3:0
03.12.19 09:00 Tolpar Ufa U21 Altay Barnaul U21 over 7:1 1:0,3:1,3:0
28.11.19 13:30 Altay Barnaul U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
27.11.19 13:30 Altay Barnaul U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:3 2:0,1:2,1:1
24.11.19 12:00 Altay Barnaul U21 Sarmaty Orenburg U21 over 4:2 0:1,3:0,1:1
23.11.19 12:00 Altay Barnaul U21 Sarmaty Orenburg U21 over 3:4pp 1:3,1:0,1:0,0:1
19.11.19 13:30 Altay Barnaul U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 7:5 3:1,3:1,1:3
17.11.19 12:00 Altay Barnaul U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 4:2 1:1,2:0,1:1
15.11.19 13:30 Altay Barnaul U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:1 0:0,2:1,1:0
13.11.19 13:30 Altay Barnaul U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
08.11.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 5:2 2:0,3:1,0:1
07.11.19 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Altay Barnaul U21 over 1:5 0:2,0:2,1:1
27.10.19 12:00 Altay Barnaul U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:4 1:2,1:0,4:2
26.10.19 13:00 Altay Barnaul U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
23.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Irbis Kazan U21 over 5:4sn 1:2,2:0,1:2,0:0,1:0
22.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Irbis Kazan U21 over 4:5 0:1,0:3,4:1
19.10.19 10:00 Tyumen Legion U21 Altay Barnaul U21 over 8:3 0:1,5:1,3:1
18.10.19 16:00 Tyumen Legion U21 Altay Barnaul U21 under 0:4 0:0,0:3,0:1
15.10.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Altay Barnaul U21 over 5:4 0:1,2:0,3:3
14.10.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Altay Barnaul U21 under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
09.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,2:1
08.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:1 0:0,2:0,1:1
05.10.19 13:00 Altay Barnaul U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 3:1 0:0,1:0,2:1
04.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:1 0:1,0:0,5:0
29.09.19 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
28.09.19 10:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Altay Barnaul U21 over 4:2 1:0,0:2,3:0
26.09.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Altay Barnaul U21 under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:2
24.09.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Altay Barnaul U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
20.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
19.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
17.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 over 5:4sn 3:1,0:0,1:3,0:0,2:1
16.09.19 14:30 Altay Barnaul U21 Tolpar Ufa U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
09.09.19 15:00 Ladia Tolyatti U21 Altay Barnaul U21 over 6:3 1:1,2:0,3:2
07.09.19 13:00 Ladia Tolyatti U21 Altay Barnaul U21 over 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
05.09.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Altay Barnaul U21 over 2:4 1:2,1:2,0:0
04.09.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Altay Barnaul U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1

Tolpar Ufa U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
06.12.2019 13:00 Tolpar Ufa U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
07.12.2019 09:00 Tolpar Ufa U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
13.12.2019 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
14.12.2019 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
16.12.2019 12:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
26.12.2019 13:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
03.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
04.01.2020 17:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Tyumen Legion U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
08.02.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
09.02.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 porovnaj tímy
16.02.2020 09:00 Tolpar Ufa U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Sarmaty Orenburg U21 porovnaj tímy
20.02.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
21.02.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Ladia Tolyatti U21 porovnaj tímy
28.02.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
29.02.2020 17:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Altay Barnaul U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
06.12.2019 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
08.12.2019 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
13.12.2019 12:30 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
14.12.2019 12:00 Altay Barnaul U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 porovnaj tímy
16.12.2019 12:00 Altay Barnaul U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
17.12.2019 12:00 Altay Barnaul U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Kuznetskie Medvedi U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Irbis Kazan U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
06.02.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
10.02.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
19.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 porovnaj tímy
22.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
23.02.2020 17:00 Altay Barnaul U21 Snezhnye Barsy Astana U21 porovnaj tímy
26.02.2020 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
27.02.2020 17:00 Sputnik Almetievsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
01.03.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
02.03.2020 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Altay Barnaul U21 porovnaj tímy
ukáž viac

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 32 19 3 2 3 42 106 64 52
2. Tolpar Ufa U21 34 19 2 4 3 58 129 71 50
3. Avto Yekaterinburg U21 34 10 6 2 8 16 83 67 46
4. Altay Barnaul U21 36 5 8 4 7 5 114 109 46
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 34 12 4 4 6 18 108 90 44
6. Irbis Kazan U21 30 15 3 1 7 31 82 51 43
7. Reaktor Nizhnekamsk U21 36 16 2 3 10 -5 111 116 43
8. Sputnik Almetievsk U21 36 11 4 5 7 16 96 80 43
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 33 10 4 4 7 6 87 81 40
10. Sarmaty Orenburg U21 34 8 5 4 8 10 100 90 40
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 33 3 6 7 4 -5 79 84 37
12. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 34 12 2 2 14 12 90 78 34
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 9 3 4 9 0 90 90 34
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 34 8 2 3 16 -30 94 124 27
16. Snezhnye Barsy Astana U21 36 5 2 6 15 -38 96 134 24
17. Kuznetskie Medvedi U21 34 3 3 3 19 -52 85 137 21
18. Tyumen Legion U21 32 2 1 2 24 -84 47 131 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 31 21 4 1 0 85 131 46 59
2. Loko Yaroslavl U21 34 21 3 2 3 78 139 61 56
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 14 5 4 0 57 102 45 52
4. MHC Spartak Moscow U21 36 18 3 2 8 37 118 81 50
5. Almaz Cherepovets U21 34 18 3 2 6 43 111 68 50
6. HK Riga U21 35 14 3 4 7 4 101 97 44
7. Dynamo St.Petersburg U21 33 15 2 6 2 36 95 59 44
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 33 16 1 1 13 18 100 82 37
9. HC MVD Balashikha U21 31 12 2 1 13 4 71 67 33
10. Sakhalinskie Akuly U21 34 8 4 0 18 3 88 85 32
11. Taifun Primorsky Krai U21 34 12 1 3 14 -7 95 102 31
12. Kapitan Stupino U21 33 9 2 2 16 -2 100 102 28
13. Krylya Sovetov MHC U21 33 6 3 3 15 -26 77 103 27
14. SKA-Varyagi U21 33 9 1 2 18 -38 69 107 24
15. Atlanty Mytishchi U21 32 7 1 4 15 -29 68 97 22
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 33 7 0 1 24 -53 53 106 15
17. ORG Beijing U21 35 0 0 0 35 -210 40 250 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 31 21 4 1 0 85 131 46 59
2. Loko Yaroslavl U21 34 21 3 2 3 78 139 61 56
3. Omskye Yastreby U21 32 19 3 2 3 42 106 64 52
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 14 5 4 0 57 102 45 52
5. MHC Spartak Moscow U21 36 18 3 2 8 37 118 81 50
6. Almaz Cherepovets U21 34 18 3 2 6 43 111 68 50
7. Tolpar Ufa U21 34 19 2 4 3 58 129 71 50
8. Avto Yekaterinburg U21 34 10 6 2 8 16 83 67 46
9. Altay Barnaul U21 36 5 8 4 7 5 114 109 46
10. HK Riga U21 35 14 3 4 7 4 101 97 44
11. Dynamo St.Petersburg U21 33 15 2 6 2 36 95 59 44
12. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 34 12 4 4 6 18 108 90 44
13. Irbis Kazan U21 30 15 3 1 7 31 82 51 43
14. Reaktor Nizhnekamsk U21 36 16 2 3 10 -5 111 116 43
15. Sputnik Almetievsk U21 36 11 4 5 7 16 96 80 43
16. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 33 10 4 4 7 6 87 81 40
17. Sarmaty Orenburg U21 34 8 5 4 8 10 100 90 40
18. Russkie Vityazi Podolsk U21 33 16 1 1 13 18 100 82 37
19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 33 3 6 7 4 -5 79 84 37
20. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 34 12 2 2 14 12 90 78 34
21. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 9 3 4 9 0 90 90 34
22. HC MVD Balashikha U21 31 12 2 1 13 4 71 67 33
23. Sakhalinskie Akuly U21 34 8 4 0 18 3 88 85 32
24. Taifun Primorsky Krai U21 34 12 1 3 14 -7 95 102 31
25. Kapitan Stupino U21 33 9 2 2 16 -2 100 102 28
26. Ladia Tolyatti U21 34 8 2 3 16 -30 94 124 27
27. Krylya Sovetov MHC U21 33 6 3 3 15 -26 77 103 27
28. SKA-Varyagi U21 33 9 1 2 18 -38 69 107 24
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Snezhnye Barsy Astana U21 36 5 2 6 15 -38 96 134 24
31. Atlanty Mytishchi U21 32 7 1 4 15 -29 68 97 22
32. Kuznetskie Medvedi U21 34 3 3 3 19 -52 85 137 21
33. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 33 7 0 1 24 -53 53 106 15
34. Tyumen Legion U21 32 2 1 2 24 -84 47 131 10
35. ORG Beijing U21 35 0 0 0 35 -210 40 250 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 16 10 1 2 0 17 44 27 26
2. Tolpar Ufa U21 18 11 1 3 -1 37 78 41 29
3. Avto Yekaterinburg U21 20 6 3 1 6 6 46 40 25
4. Altay Barnaul U21 20 4 6 3 -2 23 76 53 35
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 8 2 0 4 22 57 35 24
6. Irbis Kazan U21 12 8 2 0 0 25 38 13 24
7. Reaktor Nizhnekamsk U21 20 10 2 3 0 13 68 55 31
8. Sputnik Almetievsk U21 18 6 3 2 2 20 54 34 26
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 20 9 2 2 3 17 64 47 28
10. Sarmaty Orenburg U21 18 5 3 3 1 10 51 41 25
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 19 6 3 4 -1 16 49 33 28
12. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 14 6 0 0 8 8 40 32 12
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 3 1 1 5 1 33 32 11
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 16 7 1 0 7 -1 53 54 18
16. Snezhnye Barsy Astana U21 20 4 1 2 10 -13 56 69 14
17. Kuznetskie Medvedi U21 14 3 0 2 7 -14 45 59 8
18. Tyumen Legion U21 14 0 1 0 12 -30 25 55 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 10 1 1 0 36 59 23 25
2. Loko Yaroslavl U21 14 8 1 1 2 27 52 25 21
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 20 9 3 3 -1 41 65 24 33
4. MHC Spartak Moscow U21 20 12 1 1 4 21 64 43 29
5. Almaz Cherepovets U21 14 8 1 1 2 30 54 24 21
6. HK Riga U21 22 7 2 4 3 2 66 64 26
7. Dynamo St.Petersburg U21 17 9 0 3 2 28 56 28 21
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 11 3 1 0 6 5 33 28 10
9. HC MVD Balashikha U21 18 8 1 0 8 8 46 38 20
10. Sakhalinskie Akuly U21 14 2 2 0 8 -3 32 35 12
11. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 1 0 9 0 46 46 14
12. Kapitan Stupino U21 9 5 0 1 2 17 41 24 11
13. Krylya Sovetov MHC U21 16 2 2 1 8 -7 36 43 13
14. SKA-Varyagi U21 19 4 1 2 9 -18 43 61 14
15. Atlanty Mytishchi U21 20 6 0 2 10 -16 46 62 14
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 3 0 1 13 -33 25 58 7
17. ORG Beijing U21 21 0 0 0 21 -116 26 142 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Altay Barnaul U21 20 4 6 3 -2 23 76 53 35
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 20 9 3 3 -1 41 65 24 33
3. Reaktor Nizhnekamsk U21 20 10 2 3 0 13 68 55 31
4. Tolpar Ufa U21 18 11 1 3 -1 37 78 41 29
5. MHC Spartak Moscow U21 20 12 1 1 4 21 64 43 29
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 19 6 3 4 -1 16 49 33 28
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 20 9 2 2 3 17 64 47 28
8. Omskye Yastreby U21 16 10 1 2 0 17 44 27 26
9. Sputnik Almetievsk U21 18 6 3 2 2 20 54 34 26
10. HK Riga U21 22 7 2 4 3 2 66 64 26
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 14 10 1 1 0 36 59 23 25
12. Avto Yekaterinburg U21 20 6 3 1 6 6 46 40 25
13. Sarmaty Orenburg U21 18 5 3 3 1 10 51 41 25
14. Irbis Kazan U21 12 8 2 0 0 25 38 13 24
15. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 8 2 0 4 22 57 35 24
16. Almaz Cherepovets U21 14 8 1 1 2 30 54 24 21
17. Loko Yaroslavl U21 14 8 1 1 2 27 52 25 21
18. Dynamo St.Petersburg U21 17 9 0 3 2 28 56 28 21
19. HC MVD Balashikha U21 18 8 1 0 8 8 46 38 20
20. Ladia Tolyatti U21 16 7 1 0 7 -1 53 54 18
21. Taifun Primorsky Krai U21 16 5 1 0 9 0 46 46 14
22. SKA-Varyagi U21 19 4 1 2 9 -18 43 61 14
23. Atlanty Mytishchi U21 20 6 0 2 10 -16 46 62 14
24. Snezhnye Barsy Astana U21 20 4 1 2 10 -13 56 69 14
25. Krylya Sovetov MHC U21 16 2 2 1 8 -7 36 43 13
26. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 14 6 0 0 8 8 40 32 12
27. Sakhalinskie Akuly U21 14 2 2 0 8 -3 32 35 12
28. Kapitan Stupino U21 9 5 0 1 2 17 41 24 11
29. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 3 1 1 5 1 33 32 11
30. Russkie Vityazi Podolsk U21 11 3 1 0 6 5 33 28 10
31. Kuznetskie Medvedi U21 14 3 0 2 7 -14 45 59 8
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 3 0 1 13 -33 25 58 7
33. Tyumen Legion U21 14 0 1 0 12 -30 25 55 4
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 21 0 0 0 21 -116 26 142 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omskye Yastreby U21 16 9 2 0 3 25 62 37 26
2. Tolpar Ufa U21 16 8 1 1 4 21 51 30 21
3. Avto Yekaterinburg U21 14 4 3 1 2 10 37 27 21
4. Altay Barnaul U21 16 1 2 1 9 -18 38 56 11
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 4 2 4 2 -4 51 55 20
6. Irbis Kazan U21 18 7 1 1 7 6 44 38 19
7. Reaktor Nizhnekamsk U21 16 6 0 0 10 -18 43 61 12
8. Sputnik Almetievsk U21 18 5 1 3 5 -4 42 46 17
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 13 1 2 2 4 -11 23 34 12
10. Sarmaty Orenburg U21 16 3 2 1 7 0 49 49 15
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 -3 3 3 5 -21 30 51 9
12. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 20 6 2 2 6 4 50 46 22
13. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 6 2 3 4 -1 57 58 23
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 18 1 1 3 9 -29 41 70 9
16. Snezhnye Barsy Astana U21 16 1 1 4 5 -25 40 65 10
17. Kuznetskie Medvedi U21 20 0 3 1 12 -38 40 78 13
18. Tyumen Legion U21 18 2 0 2 12 -54 22 76 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 17 11 3 0 0 49 72 23 34
2. Loko Yaroslavl U21 20 13 2 1 1 51 87 36 35
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 12 5 2 1 1 16 37 21 19
4. MHC Spartak Moscow U21 16 6 2 1 4 16 54 38 21
5. Almaz Cherepovets U21 20 10 2 1 4 13 57 44 29
6. HK Riga U21 13 7 1 0 4 2 35 33 18
7. Dynamo St.Petersburg U21 16 6 2 3 0 8 39 31 23
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 13 0 1 7 13 67 54 27
9. HC MVD Balashikha U21 13 4 1 1 5 -4 25 29 13
10. Sakhalinskie Akuly U21 20 6 2 0 10 6 56 50 20
11. Taifun Primorsky Krai U21 18 7 0 3 5 -7 49 56 17
12. Kapitan Stupino U21 24 4 2 1 14 -19 59 78 17
13. Krylya Sovetov MHC U21 17 4 1 2 7 -19 41 60 14
14. SKA-Varyagi U21 14 5 0 0 9 -20 26 46 10
15. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -13 22 35 8
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 15 4 0 0 11 -20 28 48 8
17. ORG Beijing U21 14 0 0 0 14 -94 14 108 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 20 13 2 1 1 51 87 36 35
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 17 11 3 0 0 49 72 23 34
3. Almaz Cherepovets U21 20 10 2 1 4 13 57 44 29
4. Russkie Vityazi Podolsk U21 22 13 0 1 7 13 67 54 27
5. Omskye Yastreby U21 16 9 2 0 3 25 62 37 26
6. Dynamo St.Petersburg U21 16 6 2 3 0 8 39 31 23
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 6 2 3 4 -1 57 58 23
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 20 6 2 2 6 4 50 46 22
9. Avto Yekaterinburg U21 14 4 3 1 2 10 37 27 21
10. Tolpar Ufa U21 16 8 1 1 4 21 51 30 21
11. MHC Spartak Moscow U21 16 6 2 1 4 16 54 38 21
12. Sakhalinskie Akuly U21 20 6 2 0 10 6 56 50 20
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 4 2 4 2 -4 51 55 20
14. Krasnaya Armiya Moscow U21 12 5 2 1 1 16 37 21 19
15. Irbis Kazan U21 18 7 1 1 7 6 44 38 19
16. HK Riga U21 13 7 1 0 4 2 35 33 18
17. Sputnik Almetievsk U21 18 5 1 3 5 -4 42 46 17
18. Taifun Primorsky Krai U21 18 7 0 3 5 -7 49 56 17
19. Kapitan Stupino U21 24 4 2 1 14 -19 59 78 17
20. Sarmaty Orenburg U21 16 3 2 1 7 0 49 49 15
21. Krylya Sovetov MHC U21 17 4 1 2 7 -19 41 60 14
22. HC MVD Balashikha U21 13 4 1 1 5 -4 25 29 13
23. Kuznetskie Medvedi U21 20 0 3 1 12 -38 40 78 13
24. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 13 1 2 2 4 -11 23 34 12
25. Reaktor Nizhnekamsk U21 16 6 0 0 10 -18 43 61 12
26. Altay Barnaul U21 16 1 2 1 9 -18 38 56 11
27. SKA-Varyagi U21 14 5 0 0 9 -20 26 46 10
28. Snezhnye Barsy Astana U21 16 1 1 4 5 -25 40 65 10
29. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 -3 3 3 5 -21 30 51 9
30. Ladia Tolyatti U21 18 1 1 3 9 -29 41 70 9
31. Atlanty Mytishchi U21 12 1 1 2 5 -13 22 35 8
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 15 4 0 0 11 -20 28 48 8
33. Tyumen Legion U21 18 2 0 2 12 -54 22 76 6
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 14 0 0 0 14 -94 14 108 0