Omskye Yastreby U21 VS Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Omskye Yastreby U21

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Omskye Yastreby U21 (T1) VS Belye Medvedi Chelyabinsk U21 (T2)

Omskye Yastreby U21

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Zaujímavé

Omskye Yastreby U21

  • 33 víťazstiev z celkového počtu 52 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Omskye Yastreby U21. 63% úspešnosť výhier.
  • Omskye Yastreby U21 už 5 zápasov v rade neremízovali.

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

  • 35% zápasov tímu Belye Medvedi Chelyabinsk U21 skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 18 z celkového počtu 52 zápasov.
  • Belye Medvedi Chelyabinsk U21 už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 42% vzájomných zápasov (5 z 12) skončilo remízou.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 12 zápasov.

Pravdepodobnosť výsledku

26.80%
51.40%
21.80%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
15.01.2020 14:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 3:1,1:0,0:1
14.01.2020 14:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3pp 2:0,0:3,1:0,1:0
05.10.2019 11:30 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
04.10.2019 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
Rusko / MHL / 2018/2019
20.02.2019 12:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:3 2:0,0:2,0:1
19.02.2019 12:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:4 1:1,1:2,0:1
08.01.2019 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 over 5:4pp 3:2,0:2,1:0,1:0
07.01.2019 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 over 7:1 1:0,2:0,4:1
Rusko / MHL / 2017/2018
19.01.2018 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 over 3:4 1:0,2:1,0:3
18.01.2018 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 4:1 0:1,2:0,2:0
09.10.2017 13:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 3:4pp 0:1,0:2,3:0,0:1
08.10.2017 09:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3ppsn 0:0,3:2,0:1,0:0,-:-

Omskye Yastreby U21

3 - 5 - 4

Belye Medvedi Chelyabinsk U21

Omskye Yastreby U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.01.20 12:00 Altay Barnaul U21 Omskye Yastreby U21 over 1:5 0:2,0:3,1:0
23.01.20 13:30 Altay Barnaul U21 Omskye Yastreby U21 over 2:5 1:2,0:2,1:1
19.01.20 08:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
18.01.20 08:00 Omskye Yastreby U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 2:5 0:3,1:1,1:1
15.01.20 14:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 3:1,1:0,0:1
14.01.20 14:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3pp 2:0,0:3,1:0,1:0
09.01.20 14:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:4 1:0,0:1,0:3
08.01.20 08:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:2 1:0,2:1,1:1
06.01.20 08:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
05.01.20 08:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 under 1:3 0:0,0:1,1:2
28.12.19 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 over 3:5 1:1,1:3,1:1
27.12.19 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 under 2:0 2:0,0:0,0:0
24.12.19 13:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 over 5:4sn 0:1,3:2,1:1,0:0,3:2
23.12.19 13:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 over 6:4 1:3,3:1,2:0
18.12.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:1 2:1,0:0,1:0
17.12.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Ladia Tolyatti U21 over 10:3 1:0,4:3,5:0
14.12.19 08:00 Omskye Yastreby U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:1 0:0,1:1,2:0
13.12.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Sarmaty Orenburg U21 under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:2
07.12.19 10:30 Reaktor Nizhnekamsk U21 Omskye Yastreby U21 over 6:5sn 1:3,3:1,1:1,0:0,2:0
06.12.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Omskye Yastreby U21 over 0:6 0:0,0:3,0:3
04.12.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Omskye Yastreby U21 over 3:5 1:2,1:2,1:1
03.12.19 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Omskye Yastreby U21 over 4:6 3:2,1:2,0:2
24.11.19 08:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
23.11.19 08:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
18.11.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:4 0:0,0:3,2:1
17.11.19 08:00 Omskye Yastreby U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:2 1:0,2:0,1:2
14.11.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
13.11.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
08.11.19 12:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
07.11.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Tyumen Legion U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
30.10.19 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Omskye Yastreby U21 under 0:4 0:3,0:1,0:0
29.10.19 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Omskye Yastreby U21 over 2:4 0:2,2:0,0:2
26.10.19 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Omskye Yastreby U21 under 1:4 0:1,0:1,1:2
25.10.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Omskye Yastreby U21 over 3:6 1:3,1:3,1:0
19.10.19 09:00 Omskye Yastreby U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 4:2 2:1,0:1,2:0
18.10.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:2 1:0,3:0,1:2
15.10.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Altay Barnaul U21 over 5:4 0:1,2:0,3:3
14.10.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Altay Barnaul U21 under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:2
09.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 over 4:2 0:1,1:0,3:1
08.10.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
05.10.19 11:30 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
04.10.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
29.09.19 11:00 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 under 3:1 1:0,0:1,2:0
28.09.19 13:00 Ladia Tolyatti U21 Omskye Yastreby U21 over 2:11 1:1,0:4,1:6
25.09.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Omskye Yastreby U21 under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
24.09.19 16:00 Sarmaty Orenburg U21 Omskye Yastreby U21 over 6:2 1:0,3:1,2:1
20.09.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 4:0 0:0,3:0,1:0
19.09.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
16.09.19 13:00 Omskye Yastreby U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
15.09.19 09:00 Omskye Yastreby U21 Sputnik Almetievsk U21 over 4:2 2:0,1:0,1:2
09.09.19 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:1,0:2,2:0
08.09.19 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 0:0,0:2,2:1

Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.01.20 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 over 3:4 1:0,1:4,1:0
24.01.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
19.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:7 0:3,0:4,2:0
18.01.20 09:00 Tyumen Legion U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 1:7 0:3,0:2,1:2
15.01.20 14:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 3:1,1:0,0:1
14.01.20 14:00 Omskye Yastreby U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3pp 2:0,0:3,1:0,1:0
08.01.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:6sn 1:1,4:3,0:1,0:0,1:2
07.01.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:1 0:0,2:1,1:0
04.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:3 2:0,0:2,0:1
03.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:5 0:2,1:2,1:1
28.12.19 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:4pp 2:0,0:3,2:1,1:0
27.12.19 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,3:1
24.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:1 1:1,2:0,1:0
23.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:3 2:1,1:2,2:0
17.12.19 12:00 Altay Barnaul U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:5pp 1:2,1:2,2:0,0:1
16.12.19 12:00 Altay Barnaul U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:6 0:2,1:2,1:2
13.12.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:4 0:1,0:3,2:0
12.12.19 14:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 3:7 0:3,0:1,3:3
06.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 4:2 2:0,1:2,1:0
05.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:1 0:0,0:0,3:1
29.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
27.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
25.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:1,0:0,0:2
24.11.19 08:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 under 1:3 0:3,1:0,0:0
18.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:1
16.11.19 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
14.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 over 4:3 1:0,1:2,2:1
13.11.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
09.11.19 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:4 3:0,1:2,1:2
08.11.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:3 1:1,0:1,4:1
05.11.19 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
04.11.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
29.10.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
28.10.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
18.10.19 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0
17.10.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 1:2,2:0,1:0
15.10.19 16:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 1:0,0:0,1:1
13.10.19 12:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 2:0,2:1,0:1
09.10.19 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:1,3:0,0:0
08.10.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
05.10.19 11:30 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
04.10.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
29.09.19 09:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:1 2:0,1:1,2:0
28.09.19 11:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:1 1:0,1:0,3:1
26.09.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Altay Barnaul U21 under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:2
24.09.19 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Altay Barnaul U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
17.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
16.09.19 14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:6pp 2:2,2:0,1:3,0:1
09.09.19 11:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
08.09.19 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
05.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:1 0:1,4:0,1:0
04.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1

Omskye Yastreby U21


Belye Medvedi Chelyabinsk U21


Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 54 34 3 5 4 103 213 110 85
2. Omskye Yastreby U21 52 29 4 5 5 60 178 118 79
3. Avto Yekaterinburg U21 52 18 9 4 8 62 162 100 76
4. Irbis Kazan U21 50 27 4 3 9 53 140 87 73
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 53 20 5 9 5 33 176 143 69
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 52 9 10 8 7 24 161 137 66
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 52 20 5 5 12 22 147 125 65
8. Sputnik Almetievsk U21 51 17 5 7 10 22 134 112 61
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 50 13 7 4 15 13 152 139 58
10. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 50 21 3 3 17 28 135 107 57
11. Sarmaty Orenburg U21 52 11 7 6 15 0 136 136 56
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 50 18 3 4 18 -27 141 168 52
13. Altay Barnaul U21 48 6 8 6 14 -30 137 167 50
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 53 8 4 3 31 -62 132 194 35
16. Kuznetskie Medvedi U21 53 7 3 4 32 -109 128 237 30
17. Snezhnye Barsy Astana U21 48 4 3 6 26 -63 119 182 26
18. Tyumen Legion U21 52 6 1 2 40 -129 76 205 18

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 50 26 10 1 2 145 218 73 93
2. Loko Yaroslavl U21 48 28 4 3 6 99 182 83 75
3. Almaz Cherepovets U21 51 20 8 3 9 54 164 110 75
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 49 21 6 8 0 66 141 75 74
5. Dynamo St.Petersburg U21 49 22 4 11 -3 61 157 96 71
6. HC MVD Balashikha U21 51 22 4 1 19 25 135 110 61
7. MHC Spartak Moscow U21 51 19 5 2 18 23 144 121 60
8. HK Riga U21 49 20 3 6 11 7 143 136 58
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 53 23 2 3 20 7 140 133 57
10. Krylya Sovetov MHC U21 51 16 5 5 15 8 143 135 57
11. Taifun Primorsky Krai U21 52 17 3 4 21 2 145 143 50
12. Sakhalinskie Akuly U21 52 10 7 0 28 -6 129 135 48
13. Atlanty Mytishchi U21 49 16 1 6 19 -26 109 135 42
14. Kapitan Stupino U21 52 10 3 7 22 -28 142 170 39
15. SKA-Varyagi U21 48 13 1 4 25 -62 93 155 34
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 51 9 2 4 30 -64 105 169 30
17. ORG Beijing U21 52 1 0 0 51 -311 66 377 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 50 26 10 1 2 145 218 73 93
2. Tolpar Ufa U21 54 34 3 5 4 103 213 110 85
3. Omskye Yastreby U21 52 29 4 5 5 60 178 118 79
4. Avto Yekaterinburg U21 52 18 9 4 8 62 162 100 76
5. Loko Yaroslavl U21 48 28 4 3 6 99 182 83 75
6. Almaz Cherepovets U21 51 20 8 3 9 54 164 110 75
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 49 21 6 8 0 66 141 75 74
8. Irbis Kazan U21 50 27 4 3 9 53 140 87 73
9. Dynamo St.Petersburg U21 49 22 4 11 -3 61 157 96 71
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 53 20 5 9 5 33 176 143 69
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 52 9 10 8 7 24 161 137 66
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 52 20 5 5 12 22 147 125 65
13. HC MVD Balashikha U21 51 22 4 1 19 25 135 110 61
14. Sputnik Almetievsk U21 51 17 5 7 10 22 134 112 61
15. MHC Spartak Moscow U21 51 19 5 2 18 23 144 121 60
16. HK Riga U21 49 20 3 6 11 7 143 136 58
17. Chaika Nizhny Novgorod U21 50 13 7 4 15 13 152 139 58
18. Russkie Vityazi Podolsk U21 53 23 2 3 20 7 140 133 57
19. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 50 21 3 3 17 28 135 107 57
20. Krylya Sovetov MHC U21 51 16 5 5 15 8 143 135 57
21. Sarmaty Orenburg U21 52 11 7 6 15 0 136 136 56
22. Reaktor Nizhnekamsk U21 50 18 3 4 18 -27 141 168 52
23. Taifun Primorsky Krai U21 52 17 3 4 21 2 145 143 50
24. Altay Barnaul U21 48 6 8 6 14 -30 137 167 50
25. Sakhalinskie Akuly U21 52 10 7 0 28 -6 129 135 48
26. Atlanty Mytishchi U21 49 16 1 6 19 -26 109 135 42
27. Kapitan Stupino U21 52 10 3 7 22 -28 142 170 39
28. Ladia Tolyatti U21 53 8 4 3 31 -62 132 194 35
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. SKA-Varyagi U21 48 13 1 4 25 -62 93 155 34
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 51 9 2 4 30 -64 105 169 30
32. Kuznetskie Medvedi U21 53 7 3 4 32 -109 128 237 30
33. Snezhnye Barsy Astana U21 48 4 3 6 26 -63 119 182 26
34. Tyumen Legion U21 52 6 1 2 40 -129 76 205 18
35. ORG Beijing U21 52 1 0 0 51 -311 66 377 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 26 17 2 3 -1 58 112 54 45
2. Omskye Yastreby U21 28 16 2 3 2 26 82 56 43
3. Avto Yekaterinburg U21 26 11 3 1 7 23 68 45 35
4. Irbis Kazan U21 24 15 2 2 1 30 68 38 40
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 14 3 2 4 33 99 66 42
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 7 5 4 1 23 75 52 38
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 13 2 3 3 28 89 61 37
8. Sputnik Almetievsk U21 24 10 3 2 4 29 74 45 34
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 5 4 1 9 6 72 66 27
10. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 11 1 1 9 20 67 47 27
11. Sarmaty Orenburg U21 26 5 4 4 5 -1 64 65 30
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 9 3 3 3 2 77 75 33
13. Altay Barnaul U21 26 4 6 5 0 9 90 81 37
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 25 7 3 0 12 -7 78 85 26
16. Kuznetskie Medvedi U21 27 6 0 3 15 -50 79 129 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 26 4 1 2 16 -30 66 96 14
18. Tyumen Legion U21 26 2 1 0 22 -58 44 102 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 14 4 1 1 78 116 38 45
2. Loko Yaroslavl U21 24 12 2 2 4 45 86 41 34
3. Almaz Cherepovets U21 24 10 4 2 2 32 80 48 38
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
5. Dynamo St.Petersburg U21 25 14 1 4 1 44 93 49 36
6. HC MVD Balashikha U21 26 9 3 0 11 16 66 50 30
7. MHC Spartak Moscow U21 26 12 2 1 8 17 75 58 33
8. HK Riga U21 23 8 2 4 3 5 70 65 28
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 23 6 2 0 13 -8 57 65 20
10. Krylya Sovetov MHC U21 27 6 4 2 9 18 82 64 30
11. Taifun Primorsky Krai U21 28 7 3 1 13 8 84 76 27
12. Sakhalinskie Akuly U21 26 4 3 0 16 -11 57 68 20
13. Atlanty Mytishchi U21 26 9 0 3 11 -17 58 75 21
14. Kapitan Stupino U21 20 5 1 3 7 4 64 60 17
15. SKA-Varyagi U21 25 7 1 3 10 -18 57 75 21
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 5 1 1 18 -34 55 89 15
17. ORG Beijing U21 26 0 0 0 26 -149 34 183 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 14 4 1 1 78 116 38 45
2. Tolpar Ufa U21 26 17 2 3 -1 58 112 54 45
3. Omskye Yastreby U21 28 16 2 3 2 26 82 56 43
4. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 14 3 2 4 33 99 66 42
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
6. Irbis Kazan U21 24 15 2 2 1 30 68 38 40
7. Almaz Cherepovets U21 24 10 4 2 2 32 80 48 38
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 7 5 4 1 23 75 52 38
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 13 2 3 3 28 89 61 37
10. Altay Barnaul U21 26 4 6 5 0 9 90 81 37
11. Dynamo St.Petersburg U21 25 14 1 4 1 44 93 49 36
12. Avto Yekaterinburg U21 26 11 3 1 7 23 68 45 35
13. Loko Yaroslavl U21 24 12 2 2 4 45 86 41 34
14. Sputnik Almetievsk U21 24 10 3 2 4 29 74 45 34
15. MHC Spartak Moscow U21 26 12 2 1 8 17 75 58 33
16. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 9 3 3 3 2 77 75 33
17. HC MVD Balashikha U21 26 9 3 0 11 16 66 50 30
18. Krylya Sovetov MHC U21 27 6 4 2 9 18 82 64 30
19. Sarmaty Orenburg U21 26 5 4 4 5 -1 64 65 30
20. HK Riga U21 23 8 2 4 3 5 70 65 28
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 24 11 1 1 9 20 67 47 27
22. Chaika Nizhny Novgorod U21 24 5 4 1 9 6 72 66 27
23. Taifun Primorsky Krai U21 28 7 3 1 13 8 84 76 27
24. Ladia Tolyatti U21 25 7 3 0 12 -7 78 85 26
25. Atlanty Mytishchi U21 26 9 0 3 11 -17 58 75 21
26. SKA-Varyagi U21 25 7 1 3 10 -18 57 75 21
27. Russkie Vityazi Podolsk U21 23 6 2 0 13 -8 57 65 20
28. Sakhalinskie Akuly U21 26 4 3 0 16 -11 57 68 20
29. Kapitan Stupino U21 20 5 1 3 7 4 64 60 17
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 5 1 1 18 -34 55 89 15
31. Kuznetskie Medvedi U21 27 6 0 3 15 -50 79 129 15
32. Snezhnye Barsy Astana U21 26 4 1 2 16 -30 66 96 14
33. Tyumen Legion U21 26 2 1 0 22 -58 44 102 8
34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35. ORG Beijing U21 26 0 0 0 26 -149 34 183 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 28 17 1 2 5 45 101 56 40
2. Omskye Yastreby U21 24 13 2 2 3 34 96 62 36
3. Avto Yekaterinburg U21 26 7 6 3 1 39 94 55 41
4. Irbis Kazan U21 26 12 2 1 8 23 72 49 33
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 6 2 7 1 0 77 77 27
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 2 5 4 6 1 86 85 28
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 7 3 2 9 -6 58 64 28
8. Sputnik Almetievsk U21 27 7 2 5 6 -7 60 67 27
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 8 3 3 6 7 80 73 31
10. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 10 2 2 8 8 68 60 30
11. Sarmaty Orenburg U21 26 6 3 2 10 1 72 71 26
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 9 0 1 15 -29 64 93 19
13. Altay Barnaul U21 22 2 2 1 14 -39 47 86 13
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
16. Kuznetskie Medvedi U21 26 1 3 1 17 -59 49 108 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 22 0 2 4 10 -33 53 86 12
18. Tyumen Legion U21 26 4 0 2 18 -71 32 103 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 12 6 0 1 67 102 35 48
2. Loko Yaroslavl U21 24 16 2 1 2 54 96 42 41
3. Almaz Cherepovets U21 27 10 4 1 7 22 84 62 37
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 21 9 3 3 0 24 61 37 33
5. Dynamo St.Petersburg U21 24 8 3 7 -4 17 64 47 35
6. HC MVD Balashikha U21 25 13 1 1 8 9 69 60 31
7. MHC Spartak Moscow U21 25 7 3 1 10 6 69 63 27
8. HK Riga U21 26 12 1 2 8 2 73 71 30
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
10. Krylya Sovetov MHC U21 24 10 1 3 6 -10 61 71 27
11. Taifun Primorsky Krai U21 24 10 0 3 8 -6 61 67 23
12. Sakhalinskie Akuly U21 26 6 4 0 12 5 72 67 28
13. Atlanty Mytishchi U21 23 7 1 3 8 -9 51 60 21
14. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
15. SKA-Varyagi U21 23 6 0 1 15 -44 36 80 13
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 24 4 1 3 12 -30 50 80 15
17. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 12 6 0 1 67 102 35 48
2. Loko Yaroslavl U21 24 16 2 1 2 54 96 42 41
3. Avto Yekaterinburg U21 26 7 6 3 1 39 94 55 41
4. Tolpar Ufa U21 28 17 1 2 5 45 101 56 40
5. Almaz Cherepovets U21 27 10 4 1 7 22 84 62 37
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
7. Omskye Yastreby U21 24 13 2 2 3 34 96 62 36
8. Dynamo St.Petersburg U21 24 8 3 7 -4 17 64 47 35
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 21 9 3 3 0 24 61 37 33
10. Irbis Kazan U21 26 12 2 1 8 23 72 49 33
11. HC MVD Balashikha U21 25 13 1 1 8 9 69 60 31
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 8 3 3 6 7 80 73 31
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 10 2 2 8 8 68 60 30
14. HK Riga U21 26 12 1 2 8 2 73 71 30
15. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 7 3 2 9 -6 58 64 28
16. Sakhalinskie Akuly U21 26 6 4 0 12 5 72 67 28
17. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 2 5 4 6 1 86 85 28
18. MHC Spartak Moscow U21 25 7 3 1 10 6 69 63 27
19. Sputnik Almetievsk U21 27 7 2 5 6 -7 60 67 27
20. Krylya Sovetov MHC U21 24 10 1 3 6 -10 61 71 27
21. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 6 2 7 1 0 77 77 27
22. Sarmaty Orenburg U21 26 6 3 2 10 1 72 71 26
23. Taifun Primorsky Krai U21 24 10 0 3 8 -6 61 67 23
24. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
25. Atlanty Mytishchi U21 23 7 1 3 8 -9 51 60 21
26. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 9 0 1 15 -29 64 93 19
27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 24 4 1 3 12 -30 50 80 15
28. Kuznetskie Medvedi U21 26 1 3 1 17 -59 49 108 15
29. SKA-Varyagi U21 23 6 0 1 15 -44 36 80 13
30. Altay Barnaul U21 22 2 2 1 14 -39 47 86 13
31. Snezhnye Barsy Astana U21 22 0 2 4 10 -33 53 86 12
32. Tyumen Legion U21 26 4 0 2 18 -71 32 103 10
33. Ladia Tolyatti U21 28 1 1 3 19 -55 54 109 9
34. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0