Kuznetskie Medvedi U21 VS Irbis Kazan U21


Kuznetskie Medvedi U21

Irbis Kazan U21

Kuznetskie Medvedi U21 (T1) VS Irbis Kazan U21 (T2)

Kuznetskie Medvedi U21

Irbis Kazan U21

Zaujímavé

Kuznetskie Medvedi U21

  • Mužsvo Kuznetskie Medvedi U21 prehralo až 71% svojích zápasov. 44 prehier z 62 odohraných zápasov.
  • Až 42 zápasov tímu Kuznetskie Medvedi U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 62 zápasov, to je až 68%.
  • Kuznetskie Medvedi U21 už 10 zápasov v rade neremízovali.
  • Kuznetskie Medvedi U21 ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.
  • Kuznetskie Medvedi U21 už 5 zápasov v rade nevyhrali.

Irbis Kazan U21

  • Irbis Kazan U21 vyhral 57% zápasov (z celkového počtu 61 vyhral 35 zápasov).
  • 44 z celkového počtu 61 zápasov tímu Irbis Kazan U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 72%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 75% vzájomných zápasov, čo je 9 výhier z 12 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2019/2020
15.02.2020 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 over 2:10 1:3,0:4,1:3
14.02.2020 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 under 0:5 0:2,0:1,0:2
04.11.2019 11:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 2:1 0:0,0:1,2:0
03.11.2019 11:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:1 1:1,3:0,1:0
Rusko / MHL / 2018/2019
06.12.2018 15:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2 0:2,1:0,0:0
05.12.2018 15:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 8:1 2:1,4:0,2:0
10.09.2018 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 under 1:3 1:0,0:1,0:2
09.09.2018 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 under 1:3 0:2,1:0,0:1
Rusko / MHL / 2017/2018
09.12.2017 11:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
07.12.2017 15:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:4pp 0:2,3:1,1:1,1:0
09.09.2017 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 over 2:4 2:1,0:3,0:0
08.09.2017 12:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 over 2:4 1:0,1:2,0:2

Kuznetskie Medvedi U21

1 - 2 - 9

Irbis Kazan U21

Kuznetskie Medvedi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.02.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 3:5 1:2,2:2,0:1
18.02.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 0:6 0:2,0:1,0:3
15.02.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 over 2:10 1:3,0:4,1:3
14.02.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 under 0:5 0:2,0:1,0:2
09.02.20 09:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:1 1:0,1:0,4:1
08.02.20 09:00 Tyumen Legion U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2 0:1,0:0,1:1
05.02.20 14:00 Omskye Yastreby U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:2 2:1,3:1,1:0
04.02.20 14:00 Omskye Yastreby U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:3 2:1,2:0,2:2
27.01.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
26.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:13 0:2,1:7,2:4
20.01.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 3:4sn 1:0,1:1,1:2,0:0,2:3
18.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
16.01.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Altay Barnaul U21 over 5:2 1:0,1:1,3:1
15.01.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Altay Barnaul U21 over 2:5 2:2,0:2,0:1
08.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 3:5 1:3,0:1,2:1
07.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2 1:2,1:0,1:0
04.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:3 2:0,0:2,0:1
03.01.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 2:5 0:2,1:2,1:1
28.12.19 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
27.12.19 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
24.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:1 1:1,2:0,1:0
23.12.19 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:3 2:1,1:2,2:0
17.12.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
16.12.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 over 2:7 1:1,1:5,0:1
14.12.19 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:14 1:5,1:6,1:3
13.12.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 over 0:6 0:1,0:3,0:2
08.12.19 11:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 3:4 0:2,1:1,2:1
07.12.19 11:00 Ladia Tolyatti U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 8:1 2:0,4:0,2:1
04.12.19 14:30 Sarmaty Orenburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
03.12.19 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 7:2 4:1,2:0,1:1
28.11.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:5pp 2:3,1:1,1:0,0:1
27.11.19 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:5pp 0:1,3:1,1:2,0:1
24.11.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
23.11.19 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:3 0:0,1:0,0:3
16.11.19 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 5:6 1:2,2:2,2:2
14.11.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 1:7 1:3,0:1,0:3
08.11.19 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:1 0:0,4:0,2:1
07.11.19 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:1 0:0,2:0,2:1
04.11.19 11:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 2:1 0:0,0:1,2:0
03.11.19 11:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:1 1:1,3:0,1:0
30.10.19 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
29.10.19 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Tyumen Legion U21 over 6:0 3:0,1:0,2:0
26.10.19 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Omskye Yastreby U21 under 1:4 0:1,0:1,1:2
25.10.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Omskye Yastreby U21 over 3:6 1:3,1:3,1:0
17.10.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 5:0 0:0,1:0,4:0
16.10.19 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:3pp 0:0,1:3,2:0,1:0
09.10.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 3:4 0:1,1:2,2:1
08.10.19 15:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:2
05.10.19 13:00 Altay Barnaul U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 3:1 0:0,1:0,2:1
04.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:1 0:1,0:0,5:0
30.09.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 4:0 2:0,0:0,2:0
29.09.19 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:3 1:0,2:2,1:1
26.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1
25.09.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 6:3 2:1,3:1,1:1
19.09.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:6 2:1,2:4,0:1
18.09.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Ladia Tolyatti U21 over 4:2 2:1,1:1,1:0
16.09.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sarmaty Orenburg U21 over 4:5 1:1,1:2,2:2
15.09.19 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sarmaty Orenburg U21 over 5:6sn 3:1,0:3,2:1,0:0,0:1
09.09.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 6:3 2:2,0:1,4:0
07.09.19 08:00 Kuznetskie Medvedi U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 1:5 0:2,1:1,0:2
05.09.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sputnik Almetievsk U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
04.09.19 13:30 Kuznetskie Medvedi U21 Sputnik Almetievsk U21 over 4:5sn 2:1,2:2,0:1,0:0,-:-

Irbis Kazan U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.20 15:00 Irbis Kazan U21 Omskye Yastreby U21 under 1:4 0:0,1:3,0:1
19.02.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 over 5:4pp 4:0,0:2,0:2,1:0
18.02.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Irbis Kazan U21 under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
15.02.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 over 2:10 1:3,0:4,1:3
14.02.20 12:30 Kuznetskie Medvedi U21 Irbis Kazan U21 under 0:5 0:2,0:1,0:2
07.02.20 15:00 Irbis Kazan U21 Snezhnye Barsy Astana U21 over 5:2 2:1,2:1,1:0
06.02.20 15:00 Irbis Kazan U21 Snezhnye Barsy Astana U21 under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:1
04.02.20 15:00 Irbis Kazan U21 Altay Barnaul U21 over 4:5sn 1:0,2:1,1:3,0:0,2:3
02.02.20 11:00 Irbis Kazan U21 Altay Barnaul U21 over 6:2 2:0,2:0,2:2
29.01.20 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 under 3:2sn 0:0,0:0,2:2,0:0,3:2
28.01.20 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
25.01.20 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 over 3:4 1:0,1:4,1:0
24.01.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Irbis Kazan U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
20.01.20 15:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
19.01.20 11:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 over 5:6sn 1:1,1:0,3:4,0:0,0:1
16.01.20 15:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
15.01.20 15:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 over 6:5 0:1,4:2,2:2
09.01.20 11:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
08.01.20 11:00 Irbis Kazan U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:1 1:0,0:0,1:1
06.01.20 11:00 Irbis Kazan U21 Sarmaty Orenburg U21 under 3:1 0:0,3:0,0:1
04.01.20 11:00 Irbis Kazan U21 Sarmaty Orenburg U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
29.12.19 11:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 under 1:3 0:1,1:2,0:0
28.12.19 11:00 Ladia Tolyatti U21 Irbis Kazan U21 over 0:9 0:1,0:1,0:7
25.12.19 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Irbis Kazan U21 under 0:4 0:2,0:1,0:1
24.12.19 15:00 Sarmaty Orenburg U21 Irbis Kazan U21 under 2:3 1:0,1:1,0:2
17.12.19 15:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 5:2 1:1,0:1,4:0
16.12.19 15:00 Irbis Kazan U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
13.12.19 15:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
12.12.19 15:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:3 1:0,0:3,0:0
08.12.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
07.12.19 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
26.11.19 15:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 8:1 3:0,3:1,2:0
25.11.19 15:00 Irbis Kazan U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:2sn 2:0,0:0,0:2,0:0,2:1
18.11.19 15:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
17.11.19 09:00 Tyumen Legion U21 Irbis Kazan U21 under 1:4 0:2,0:0,1:2
14.11.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
13.11.19 14:00 Omskye Yastreby U21 Irbis Kazan U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
08.11.19 15:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
07.11.19 15:00 Irbis Kazan U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 3:0 0:0,3:0,0:0
04.11.19 11:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 2:1 0:0,0:1,2:0
03.11.19 11:00 Irbis Kazan U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:1 1:1,3:0,1:0
27.10.19 12:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Irbis Kazan U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
26.10.19 13:00 Snezhnye Barsy Astana U21 Irbis Kazan U21 under 2:1 2:0,0:1,0:0
23.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Irbis Kazan U21 over 5:4sn 1:2,2:0,1:2,0:0,1:0
22.10.19 14:30 Altay Barnaul U21 Irbis Kazan U21 over 4:5 0:1,0:3,4:1
18.10.19 16:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
17.10.19 12:00 Irbis Kazan U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,1:0
15.10.19 16:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 1:0,0:0,1:1
13.10.19 12:00 Irbis Kazan U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:2 2:0,2:1,0:1
09.10.19 10:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 3:2 1:1,1:1,1:0
08.10.19 14:00 Tolpar Ufa U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
06.10.19 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
04.10.19 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 under 1:4 0:1,0:0,1:3
29.09.19 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
27.09.19 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Irbis Kazan U21 over 6:4 2:2,0:1,4:1
24.09.19 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 under 3:2 0:0,2:2,1:0
15.09.19 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:0 2:0,0:0,0:0
14.09.19 12:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 1:0,2:1,0:1
06.09.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 over 2:4 0:2,1:1,1:1
05.09.19 17:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Irbis Kazan U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
25.09.19 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 under 2:1 0:0,2:0,0:1

Kuznetskie Medvedi U21


Irbis Kazan U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.02.2020 15:00 Irbis Kazan U21 Omskye Yastreby U21 porovnaj tímy
01.03.2020 11:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy
02.03.2020 15:00 Irbis Kazan U21 Tyumen Legion U21 porovnaj tímy

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 62 40 3 7 2 135 258 123 99
2. Omskye Yastreby U21 61 37 4 5 6 96 229 133 95
3. Irbis Kazan U21 61 29 6 6 8 67 182 115 88
4. Avto Yekaterinburg U21 62 23 9 5 11 80 205 125 87
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 63 24 6 11 5 37 204 167 83
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 61 11 13 8 8 38 193 155 82
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 61 24 6 6 13 26 174 148 78
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 61 29 4 3 18 53 174 121 77
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 61 19 8 5 16 34 197 163 75
10. Sputnik Almetievsk U21 61 15 8 9 12 15 155 140 71
11. Sarmaty Orenburg U21 61 16 7 6 19 -11 162 173 66
12. Altay Barnaul U21 59 4 10 9 17 -48 160 208 57
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 61 18 4 4 27 -52 169 221 56
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 61 9 4 3 38 -96 144 240 37
16. Snezhnye Barsy Astana U21 61 4 5 8 31 -76 154 230 36
17. Kuznetskie Medvedi U21 62 8 3 4 40 -142 141 283 32
18. Tyumen Legion U21 59 7 1 2 46 -156 85 241 20

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 60 32 11 2 2 171 268 97 110
2. Loko Yaroslavl U21 60 38 5 3 6 131 240 109 99
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 60 28 7 9 0 98 192 94 93
4. Dynamo St.Petersburg U21 60 26 6 12 -2 86 203 117 88
5. Almaz Cherepovets U21 60 25 8 3 13 58 193 135 85
6. HC MVD Balashikha U21 60 27 5 1 21 41 170 129 75
7. MHC Spartak Moscow U21 61 21 6 4 20 24 170 146 70
8. HK Riga U21 60 24 3 9 12 4 172 168 69
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 62 27 2 4 23 4 161 157 66
10. Krylya Sovetov MHC U21 61 16 7 6 19 -8 160 168 66
11. Taifun Primorsky Krai U21 63 19 3 5 28 -22 172 194 55
12. Sakhalinskie Akuly U21 62 11 8 0 35 -19 152 171 54
13. Atlanty Mytishchi U21 62 19 2 7 25 -27 147 174 53
14. Kapitan Stupino U21 62 11 5 9 23 -33 171 204 51
15. SKA-Varyagi U21 61 10 5 5 31 -81 124 205 45
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 60 9 3 6 33 -79 133 212 36
17. ORG Beijing U21 58 1 0 1 55 -348 77 425 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 60 32 11 2 2 171 268 97 110
2. Loko Yaroslavl U21 60 38 5 3 6 131 240 109 99
3. Tolpar Ufa U21 62 40 3 7 2 135 258 123 99
4. Omskye Yastreby U21 61 37 4 5 6 96 229 133 95
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 60 28 7 9 0 98 192 94 93
6. Irbis Kazan U21 61 29 6 6 8 67 182 115 88
7. Dynamo St.Petersburg U21 60 26 6 12 -2 86 203 117 88
8. Avto Yekaterinburg U21 62 23 9 5 11 80 205 125 87
9. Almaz Cherepovets U21 60 25 8 3 13 58 193 135 85
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 63 24 6 11 5 37 204 167 83
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 61 11 13 8 8 38 193 155 82
12. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 61 24 6 6 13 26 174 148 78
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 61 29 4 3 18 53 174 121 77
14. HC MVD Balashikha U21 60 27 5 1 21 41 170 129 75
15. Chaika Nizhny Novgorod U21 61 19 8 5 16 34 197 163 75
16. Sputnik Almetievsk U21 61 15 8 9 12 15 155 140 71
17. MHC Spartak Moscow U21 61 21 6 4 20 24 170 146 70
18. HK Riga U21 60 24 3 9 12 4 172 168 69
19. Russkie Vityazi Podolsk U21 62 27 2 4 23 4 161 157 66
20. Krylya Sovetov MHC U21 61 16 7 6 19 -8 160 168 66
21. Sarmaty Orenburg U21 61 16 7 6 19 -11 162 173 66
22. Altay Barnaul U21 59 4 10 9 17 -48 160 208 57
23. Reaktor Nizhnekamsk U21 61 18 4 4 27 -52 169 221 56
24. Taifun Primorsky Krai U21 63 19 3 5 28 -22 172 194 55
25. Sakhalinskie Akuly U21 62 11 8 0 35 -19 152 171 54
26. Atlanty Mytishchi U21 62 19 2 7 25 -27 147 174 53
27. Kapitan Stupino U21 62 11 5 9 23 -33 171 204 51
28. SKA-Varyagi U21 61 10 5 5 31 -81 124 205 45
29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30. Ladia Tolyatti U21 61 9 4 3 38 -96 144 240 37
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 60 9 3 6 33 -79 133 212 36
32. Snezhnye Barsy Astana U21 61 4 5 8 31 -76 154 230 36
33. Kuznetskie Medvedi U21 62 8 3 4 40 -142 141 283 32
34. Tyumen Legion U21 59 7 1 2 46 -156 85 241 20
35. ORG Beijing U21 58 1 0 1 55 -348 77 425 3

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 30 21 2 3 -1 87 143 56 53
2. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
3. Irbis Kazan U21 29 16 3 3 1 34 86 52 47
4. Avto Yekaterinburg U21 32 14 3 1 10 39 101 62 41
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 29 13 2 1 10 30 84 54 35
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 29 8 5 1 9 21 95 74 37
10. Sputnik Almetievsk U21 29 9 5 2 6 29 88 59 40
11. Sarmaty Orenburg U21 29 7 4 4 6 3 76 73 34
12. Altay Barnaul U21 30 4 6 6 2 -1 97 98 38
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 29 9 4 3 6 -5 90 95 37
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 29 8 3 0 15 -9 87 96 28
16. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
17. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
18. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 20 4 1 2 99 150 51 57
2. Loko Yaroslavl U21 30 18 2 2 4 68 121 53 46
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
4. Dynamo St.Petersburg U21 28 15 1 5 1 42 99 57 39
5. Almaz Cherepovets U21 28 13 4 2 3 37 93 56 44
6. HC MVD Balashikha U21 30 13 3 0 11 28 86 58 38
7. MHC Spartak Moscow U21 29 12 3 1 9 20 83 63 37
8. HK Riga U21 30 11 2 6 3 6 91 85 36
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 10 2 1 16 -11 78 89 29
10. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 2 10 19 93 74 38
11. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 3 1 16 6 96 90 29
12. Sakhalinskie Akuly U21 32 5 4 0 19 -13 74 87 26
13. Atlanty Mytishchi U21 30 11 0 4 11 -17 69 86 26
14. Kapitan Stupino U21 30 6 3 5 8 -1 93 94 29
15. SKA-Varyagi U21 29 6 2 3 13 -31 64 95 23
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
17. ORG Beijing U21 32 0 0 1 30 -186 45 231 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 20 4 1 2 99 150 51 57
2. Tolpar Ufa U21 30 21 2 3 -1 87 143 56 53
3. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 32 7 8 4 1 35 98 63 50
4. Omskye Yastreby U21 32 19 2 3 3 35 101 66 49
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 32 16 3 4 2 38 110 72 48
6. Irbis Kazan U21 29 16 3 3 1 34 86 52 47
7. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 32 14 4 3 4 32 113 81 47
8. Loko Yaroslavl U21 30 18 2 2 4 68 121 53 46
9. Almaz Cherepovets U21 28 13 4 2 3 37 93 56 44
10. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 12 3 5 0 42 80 38 41
11. Avto Yekaterinburg U21 32 14 3 1 10 39 101 62 41
12. Sputnik Almetievsk U21 29 9 5 2 6 29 88 59 40
13. Dynamo St.Petersburg U21 28 15 1 5 1 42 99 57 39
14. HC MVD Balashikha U21 30 13 3 0 11 28 86 58 38
15. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 2 10 19 93 74 38
16. Altay Barnaul U21 30 4 6 6 2 -1 97 98 38
17. MHC Spartak Moscow U21 29 12 3 1 9 20 83 63 37
18. Chaika Nizhny Novgorod U21 29 8 5 1 9 21 95 74 37
19. Reaktor Nizhnekamsk U21 29 9 4 3 6 -5 90 95 37
20. HK Riga U21 30 11 2 6 3 6 91 85 36
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 29 13 2 1 10 30 84 54 35
22. Sarmaty Orenburg U21 29 7 4 4 6 3 76 73 34
23. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 10 2 1 16 -11 78 89 29
24. Taifun Primorsky Krai U21 32 8 3 1 16 6 96 90 29
25. Kapitan Stupino U21 30 6 3 5 8 -1 93 94 29
26. Ladia Tolyatti U21 29 8 3 0 15 -9 87 96 28
27. Atlanty Mytishchi U21 30 11 0 4 11 -17 69 86 26
28. Sakhalinskie Akuly U21 32 5 4 0 19 -13 74 87 26
29. SKA-Varyagi U21 29 6 2 3 13 -31 64 95 23
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 2 3 18 -41 71 112 19
31. Snezhnye Barsy Astana U21 32 3 2 3 19 -39 77 116 17
32. Kuznetskie Medvedi U21 32 6 0 3 20 -72 84 156 15
33. Tyumen Legion U21 32 3 1 0 27 -79 52 131 10
34. ORG Beijing U21 32 0 0 1 30 -186 45 231 1
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
2. Omskye Yastreby U21 29 18 2 2 3 61 128 67 46
3. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
4. Avto Yekaterinburg U21 30 9 6 4 1 41 104 63 46
5. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 31 10 2 8 1 5 91 86 36
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 29 4 5 4 7 3 95 92 32
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 29 8 3 2 11 -12 64 76 30
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
10. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
11. Sarmaty Orenburg U21 32 9 3 2 13 -14 86 100 32
12. Altay Barnaul U21 29 0 4 3 15 -47 63 110 19
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Ladia Tolyatti U21 32 1 1 3 23 -87 57 144 9
16. Snezhnye Barsy Astana U21 29 1 3 5 12 -37 77 114 19
17. Kuznetskie Medvedi U21 30 2 3 1 20 -70 57 127 17
18. Tyumen Legion U21 27 4 0 2 19 -77 33 110 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 12 7 1 0 72 118 46 53
2. Loko Yaroslavl U21 30 20 3 1 2 63 119 56 53
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 16 4 4 0 56 112 56 52
4. Dynamo St.Petersburg U21 32 11 5 7 -3 44 104 60 49
5. Almaz Cherepovets U21 32 12 4 1 10 21 100 79 41
6. HC MVD Balashikha U21 30 14 2 1 10 13 84 71 37
7. MHC Spartak Moscow U21 32 9 3 3 11 4 87 83 33
8. HK Riga U21 30 13 1 3 9 -2 81 83 33
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
10. Krylya Sovetov MHC U21 29 10 1 4 9 -27 67 94 28
11. Taifun Primorsky Krai U21 31 11 0 4 12 -28 76 104 26
12. Sakhalinskie Akuly U21 30 6 4 0 16 -6 78 84 28
13. Atlanty Mytishchi U21 32 8 2 3 14 -10 78 88 27
14. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
15. SKA-Varyagi U21 32 4 3 2 18 -50 60 110 22
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 5 1 3 15 -38 62 100 17
17. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 12 7 1 0 72 118 46 53
2. Loko Yaroslavl U21 30 20 3 1 2 63 119 56 53
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 16 4 4 0 56 112 56 52
4. Dynamo St.Petersburg U21 32 11 5 7 -3 44 104 60 49
5. Avto Yekaterinburg U21 30 9 6 4 1 41 104 63 46
6. Omskye Yastreby U21 29 18 2 2 3 61 128 67 46
7. Tolpar Ufa U21 32 19 1 4 3 48 115 67 46
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 32 16 2 2 8 23 90 67 42
9. Irbis Kazan U21 32 13 3 3 7 33 96 63 41
10. Almaz Cherepovets U21 32 12 4 1 10 21 100 79 41
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 11 3 4 7 13 102 89 38
12. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 17 0 3 7 15 83 68 37
13. HC MVD Balashikha U21 30 14 2 1 10 13 84 71 37
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 31 10 2 8 1 5 91 86 36
15. MHC Spartak Moscow U21 32 9 3 3 11 4 87 83 33
16. HK Riga U21 30 13 1 3 9 -2 81 83 33
17. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 29 4 5 4 7 3 95 92 32
18. Sarmaty Orenburg U21 32 9 3 2 13 -14 86 100 32
19. Sputnik Almetievsk U21 32 6 3 7 6 -14 67 81 31
20. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 29 8 3 2 11 -12 64 76 30
21. Sakhalinskie Akuly U21 30 6 4 0 16 -6 78 84 28
22. Krylya Sovetov MHC U21 29 10 1 4 9 -27 67 94 28
23. Atlanty Mytishchi U21 32 8 2 3 14 -10 78 88 27
24. Taifun Primorsky Krai U21 31 11 0 4 12 -28 76 104 26
25. Kapitan Stupino U21 32 5 2 4 15 -32 78 110 22
26. SKA-Varyagi U21 32 4 3 2 18 -50 60 110 22
27. Altay Barnaul U21 29 0 4 3 15 -47 63 110 19
28. Snezhnye Barsy Astana U21 29 1 3 5 12 -37 77 114 19
29. Reaktor Nizhnekamsk U21 32 9 0 1 21 -47 79 126 19
30. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 5 1 3 15 -38 62 100 17
31. Kuznetskie Medvedi U21 30 2 3 1 20 -70 57 127 17
32. Tyumen Legion U21 27 4 0 2 19 -77 33 110 10
33. Ladia Tolyatti U21 32 1 1 3 23 -87 57 144 9
34. ORG Beijing U21 26 1 0 0 25 -162 32 194 2
35. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0