Něman Grodno


Něman Grodno

Něman Grodno

not draw --12--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Zaujímavé

Něman Grodno

  • Něman Grodno vyhral 58% zápasov (z celkového počtu 12 vyhral 7 zápasov).
  • Něman Grodno už 12 zápasov v rade neremízovali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.10.22 18:00 Něman Grodno Lida over 4:3 0:0,1:1,3:2
29.09.22 19:10 Něman Grodno Žlobin under 1:3 0:0,1:0,0:3
19:10 Něman Grodno Žlobin under 3:1 1:0,0:1,2:0
25.09.22 12:00 Novopolock Něman Grodno under 1:4 0:2,1:0,0:2
23.09.22 18:00 Novopolock Něman Grodno under 2:3 1:2,1:0,0:1
18.09.22 13:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha over 4:6 3:1,1:2,0:3
16.09.22 18:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha over 3:5 1:1,0:0,2:4
13.09.22 18:00 Brest Něman Grodno under 3:1 0:1,1:0,2:0
11.09.22 16:00 Brest Něman Grodno over 4:7 1:1,2:2,1:4
06.09.22 18:25 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,0:1,2:0
04.09.22 13:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 7:2 2:2,3:0,2:0
01.09.22 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 4:2 1:0,3:0,0:2
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
06.10.2022 18:25 Něman Grodno Lida H2H
10.10.2022 18:00 Vitebsk Něman Grodno H2H
12.10.2022 18:00 Vitebsk Něman Grodno H2H
17.10.2022 18:00 Něman Grodno Junost Minsk H2H
19.10.2022 18:00 Něman Grodno Junost Minsk H2H
22.10.2022 16:00 Gomel Něman Grodno H2H
24.10.2022 18:00 Gomel Něman Grodno H2H
29.10.2022 13:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev H2H
31.10.2022 17:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev H2H
03.11.2022 17:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk H2H
05.11.2022 15:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk H2H
15.11.2022 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno H2H
17.11.2022 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno H2H
20.11.2022 15:00 Něman Grodno Brest H2H
22.11.2022 17:00 Něman Grodno Brest H2H
27.11.2022 15:00 Lokomotiv Orsha Něman Grodno H2H
29.11.2022 17:00 Lokomotiv Orsha Něman Grodno H2H
02.12.2022 17:00 Něman Grodno Novopolock H2H
04.12.2022 12:00 Něman Grodno Novopolock H2H
08.12.2022 17:00 Žlobin Něman Grodno H2H
10.12.2022 15:00 Žlobin Něman Grodno H2H
20.12.2022 17:00 Lida Něman Grodno H2H
22.12.2022 17:00 Lida Něman Grodno H2H
27.12.2022 17:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
29.12.2022 17:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
04.01.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno H2H
06.01.2023 17:00 Junost Minsk Něman Grodno H2H
08.01.2023 15:00 Junost Minsk Něman Grodno H2H
12.01.2023 17:00 Něman Grodno Gomel H2H
14.01.2023 15:00 Něman Grodno Gomel H2H
18.01.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno H2H
20.01.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno H2H
24.01.2023 17:00 Žlobin Něman Grodno H2H
26.01.2023 17:00 Gomel Něman Grodno H2H
28.01.2023 12:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno H2H
01.02.2023 17:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
03.02.2023 17:00 Něman Grodno Novopolock H2H
05.02.2023 12:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha H2H
15.02.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno H2H
17.02.2023 17:00 Něman Grodno Junost Minsk H2H
19.02.2023 12:00 Brest Něman Grodno H2H
23.02.2023 17:00 Něman Grodno Lida H2H
25.02.2023 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna H2H