Loko Yaroslavl U21


Loko Yaroslavl U21

Loko Yaroslavl U21

not draw --0--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Zaujímavé

Loko Yaroslavl U21

  • 68% (45 z 66) výhier mužstva Loko Yaroslavl U21 nasvedčuje tomu, že súperi to nebudú mať oproti tímu Loko Yaroslavl U21 ľahké.
  • Až 37 zápasov tímu Loko Yaroslavl U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 66 zápasov, to je až 56%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.04.24 17:30 Chaika Nizhny Novgorod U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
08.04.24 17:30 Loko Yaroslavl U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:1 0:1,0:0,3:0
05.04.24 17:30 Chaika Nizhny Novgorod U21 Loko Yaroslavl U21 under 3:0 2:0,1:0,0:0
04.04.24 17:30 Chaika Nizhny Novgorod U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:3 1:2,1:0,2:1
01.04.24 17:30 Loko Yaroslavl U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
31.03.24 12:00 Loko Yaroslavl U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 5:4pp 3:0,0:4,1:0,1:0
25.03.24 16:30 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
23.03.24 11:00 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 over 0:6 0:2,0:3,0:1
20.03.24 16:30 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3 1:2,1:1,0:0
19.03.24 16:30 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:0 2:0,2:0,0:0
13.03.24 17:30 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:5 0:1,1:1,1:3
12.03.24 17:30 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:5 0:3,1:2,1:0
09.03.24 11:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 over 6:1 3:1,3:0,0:0
08.03.24 11:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:2 0:1,1:0,0:1
24.02.24 11:00 Loko Yaroslavl U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 5:1 0:1,1:0,4:0
21.02.24 16:30 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 7:4 1:0,4:1,2:3
17.02.24 11:30 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,-:-
16.02.24 16:30 Almaz Cherepovets U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,-:-
10.02.24 11:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-GUOR Karelia U21 over 7:0 3:0,2:0,2:0
04.02.24 11:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:4 1:0,0:3,0:1
02.02.24 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:0,2:2,0:1
30.01.24 17:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,-:-
29.01.24 11:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:6 2:1,0:2,1:3
24.01.24 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:1 2:1,0:0,0:0
23.01.24 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
20.01.24 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:6 2:1,1:2,1:3
19.01.24 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:4 0:2,1:1,1:1
13.01.24 11:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:2 2:1,0:0,1:1
08.01.24 11:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:3 1:1,2:2,2:0
04.01.24 11:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 13:0 8:0,2:0,3:0
28.12.23 16:30 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 9:5 1:0,5:2,3:3
27.12.23 16:30 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 9:3 2:0,5:1,2:2
24.12.23 11:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:4 0:3,0:1,0:0
23.12.23 11:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
18.12.23 16:30 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:1 3:0,0:1,2:0
15.12.23 16:30 Loko Yaroslavl U21 AKM U21 over 8:2 4:1,3:1,1:0
11.12.23 17:00 Mikhaylov Academy U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:5 0:1,1:1,1:3
10.12.23 15:00 Mikhaylov Academy U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:4 0:2,1:0,0:2
07.12.23 17:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:4 0:0,0:1,0:3
06.12.23 17:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:6 0:1,1:5,1:0
28.11.23 16:30 Loko Yaroslavl U21 Mikhaylov Academy U21 under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
27.11.23 16:30 Loko Yaroslavl U21 Mikhaylov Academy U21 under 4:0 1:0,3:0,0:0
24.11.23 16:30 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 under 5:0 2:0,2:0,1:0
23.11.23 16:30 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 over 9:1 0:0,3:0,6:1
17.11.23 15:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:1,0:3,1:1
14.11.23 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:5 0:0,0:3,2:2
05.11.23 08:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 7:4 2:1,3:2,2:1
03.11.23 10:00 Taifun Primorsky Krai U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:3 0:2,0:1,0:0
31.10.23 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:6 0:4,0:1,1:1
24.10.23 17:30 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 over 6:1 1:0,3:1,2:0
23.10.23 17:30 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 over 5:1 1:1,1:0,3:0
16.10.23 17:30 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
15.10.23 12:00 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 over 7:3 2:1,3:1,2:1
11.10.23 17:30 Loko Yaroslavl U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 5:3 1:1,1:2,3:0
10.10.23 17:30 Loko Yaroslavl U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 7:0 1:0,4:0,2:0
03.10.23 18:00 SKA-GUOR Karelia U21 Loko Yaroslavl U21 over 0:9 0:2,0:1,0:6
28.09.23 18:00 AKM U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:4 0:0,1:1,0:3
26.09.23 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:6 1:2,1:3,1:1
21.09.23 17:30 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
20.09.23 17:30 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3 0:0,0:1,2:2
17.09.23 12:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 over 3:4sn 0:1,1:1,2:1,0:0,-:-
15.09.23 17:30 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
11.09.23 16:00 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
10.09.23 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:5 1:2,1:1,1:2
08.09.23 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 6:4 3:0,1:2,2:2
06.09.23 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 5:3 0:1,3:1,2:1
nenájdený žiadny zápas