Yugra Khanty-Mansiysk VS Khimik Voskresensk


Yugra Khanty-Mansiysk

Khimik Voskresensk

Yugra Khanty-Mansiysk (T1) VS Khimik Voskresensk (T2)

Yugra Khanty-Mansiysk

Khimik Voskresensk

Zaujímavé

Yugra Khanty-Mansiysk

  • Počet remíz tímu Yugra Khanty-Mansiysk je až 6 z celkového počtu 14 zápasov, čo je až 43%.
  • Až 8 zápasov tímu Yugra Khanty-Mansiysk skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 14 zápasov, to je až 57%.
  • Yugra Khanty-Mansiysk už 5 zápasov v rade neprehrali.

Khimik Voskresensk

  • 9 víťazstiev z celkového počtu 15 (60% výhier).
  • 9 z celkového počtu 15 zápasov tímu Khimik Voskresensk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 60%.
  • Khimik Voskresensk ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 15 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 11, čo je 73%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 12 z 15 vzájomných zápasov, čo je 80%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2021/2022
14.10.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 3:0 0:0,1:0,2:0
Rusko / VHL / 2020/2021
16.03.2021 16:30 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4 1:3,0:0,2:1
15.03.2021 16:30 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
12.03.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 2:1 0:1,1:0,1:0
11.03.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk over 6:3 3:1,2:2,1:0
15.02.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 2:0 2:0,0:0,0:0
06.09.2020 16:00 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3 1:0,0:0,1:3
Rusko / VHL / 2019/2020
01.03.2020 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 3:0 1:0,1:0,1:0
27.02.2020 16:30 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk under 0:1 0:0,0:0,0:1
26.02.2020 16:30 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk under 1:0 0:0,0:0,1:0
23.02.2020 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 1:0 0:0,0:0,1:0
22.02.2020 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 3:1 1:0,1:0,1:1
03.10.2019 17:30 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3ppsn 0:0,2:2,0:0,0:0,0:2
Rusko / VHL / 2018/2019
15.01.2019 16:30 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk under 3:1 0:0,2:1,1:0
28.10.2018 12:30 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 1:0 0:0,1:0,0:0

Yugra Khanty-Mansiysk

11 - 2 - 2

Khimik Voskresensk

Yugra Khanty-Mansiysk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.10.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.10.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Karelia SKA over 3:4pp 0:2,1:1,2:0,0:1
10.10.21 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Dinamo St. Petersburg under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:3
08.10.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ryazan over 4:2 1:0,1:0,2:2
03.10.21 14:00 Toros Neftekamsk Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4sn 2:0,1:0,0:3,0:0,1:3
01.10.21 16:00 Molot-Prikam'e Perm Yugra Khanty-Mansiysk under 2:0 0:0,1:0,1:0
29.09.21 17:00 Iževsk Yugra Khanty-Mansiysk over 6:3 1:2,4:1,1:0
27.09.21 17:30 Almetievsk Yugra Khanty-Mansiysk over 4:2 0:1,2:0,2:1
18.09.21 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Zvezda Chekhov over 6:1 0:0,4:1,2:0
15.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
09.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Sokol Krasnoyarsk over 4:2 1:1,2:1,1:0
07.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
05.09.21 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Omskie Krylia under 2:1 1:1,0:0,1:0
03.09.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck over 4:3sn 0:3,1:0,2:0,0:0,2:1

Khimik Voskresensk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.10.21 14:00 Ťumeň Khimik Voskresensk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
14.10.21 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 3:0 0:0,1:0,2:0
10.10.21 16:00 Zvezda Chekhov Khimik Voskresensk under 1:3 0:0,1:1,0:2
04.10.21 17:30 Khimik Voskresensk Omskie Krylia under 3:2 1:0,1:2,1:0
02.10.21 16:00 Khimik Voskresensk Sokol Krasnoyarsk under 2:3 0:3,0:0,2:0
30.09.21 17:30 Khimik Voskresensk Ermak Angarsk over 4:3 2:3,1:0,1:0
28.09.21 17:30 Khimik Voskresensk Novokuzněck over 5:2 2:2,2:0,1:0
24.09.21 18:30 Rostov Khimik Voskresensk over 4:5 0:1,3:1,1:3
22.09.21 18:00 Voroněž Khimik Voskresensk over 3:4 0:1,1:1,2:2
20.09.21 18:00 AKM Khimik Voskresensk over 4:2 2:0,2:2,0:0
18.09.21 16:00 Tambov Khimik Voskresensk under 0:3 0:1,0:1,0:1
13.09.21 17:30 Khimik Voskresensk Bars Kazan under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,0:1
11.09.21 16:00 Khimik Voskresensk Togliatti under 2:3 2:2,0:0,0:1
09.09.21 17:30 Khimik Voskresensk Samara under 3:1 2:0,0:1,1:0
07.09.21 17:30 Khimik Voskresensk Penza over 5:1 3:0,2:1,0:0

Yugra Khanty-Mansiysk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.10.2021 15:30 Yuzhny Ural Orsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
21.10.2021 16:00 Chelmet Čeljabinsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
23.10.2021 14:00 Kurgan Yugra Khanty-Mansiysk H2H
25.10.2021 16:00 Gornyak Uchaly Yugra Khanty-Mansiysk H2H
01.11.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Penza H2H
03.11.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Bars Kazan H2H
05.11.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Samara H2H
07.11.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Togliatti H2H
14.11.2021 16:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk H2H
21.11.2021 16:00 AKM Yugra Khanty-Mansiysk H2H
23.11.2021 16:00 Tambov Yugra Khanty-Mansiysk H2H
25.11.2021 16:00 Rostov Yugra Khanty-Mansiysk H2H
27.11.2021 16:00 Voroněž Yugra Khanty-Mansiysk H2H
01.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk AKM H2H
03.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Tambov H2H
05.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Rostov H2H
07.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Voroněž H2H
11.12.2021 16:00 Togliatti Yugra Khanty-Mansiysk H2H
13.12.2021 16:00 Samara Yugra Khanty-Mansiysk H2H
15.12.2021 16:00 Bars Kazan Yugra Khanty-Mansiysk H2H
17.12.2021 16:00 Penza Yugra Khanty-Mansiysk H2H
23.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Gornyak Uchaly H2H
25.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Kurgan H2H
27.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Chelmet Čeljabinsk H2H
29.12.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Yuzhny Ural Orsk H2H
10.01.2022 16:00 Karelia SKA Yugra Khanty-Mansiysk H2H
12.01.2022 16:00 Dinamo St. Petersburg Yugra Khanty-Mansiysk H2H
14.01.2022 16:00 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
16.01.2022 16:00 Ryazan Yugra Khanty-Mansiysk H2H
20.01.2022 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Toros Neftekamsk H2H
22.01.2022 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Molot-Prikam'e Perm H2H
24.01.2022 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Iževsk H2H
26.01.2022 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Almetievsk H2H
01.02.2022 16:00 Zvezda Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk H2H
10.02.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
12.02.2022 16:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
15.02.2022 16:00 Omskie Krylia Yugra Khanty-Mansiysk H2H
17.02.2022 16:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk H2H

Khimik Voskresensk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.10.2021 17:30 Khimik Voskresensk Almetievsk H2H
22.10.2021 17:30 Khimik Voskresensk Molot-Prikam'e Perm H2H
24.10.2021 16:00 Khimik Voskresensk Toros Neftekamsk H2H
26.10.2021 16:00 Khimik Voskresensk Iževsk H2H
30.10.2021 16:00 Khimik Voskresensk Ryazan H2H
03.11.2021 16:00 Khimik Voskresensk Dinamo St. Petersburg H2H
05.11.2021 16:00 Khimik Voskresensk Karelia SKA H2H
11.11.2021 16:00 Yuzhny Ural Orsk Khimik Voskresensk H2H
13.11.2021 16:00 Chelmet Čeljabinsk Khimik Voskresensk H2H
15.11.2021 16:00 Kurgan Khimik Voskresensk H2H
17.11.2021 16:00 Gornyak Uchaly Khimik Voskresensk H2H
23.11.2021 16:00 Ryazan Khimik Voskresensk H2H
28.11.2021 16:00 Khimik Voskresensk Chelmet Čeljabinsk H2H
30.11.2021 16:00 Khimik Voskresensk Gornyak Uchaly H2H
02.12.2021 16:00 Khimik Voskresensk Kurgan H2H
04.12.2021 16:00 Khimik Voskresensk Yuzhny Ural Orsk H2H
10.12.2021 16:00 Karelia SKA Khimik Voskresensk H2H
12.12.2021 16:00 Dinamo St. Petersburg Khimik Voskresensk H2H
21.12.2021 16:00 Iževsk Khimik Voskresensk H2H
23.12.2021 16:00 Almetievsk Khimik Voskresensk H2H
25.12.2021 16:00 Toros Neftekamsk Khimik Voskresensk H2H
27.12.2021 16:00 Molot-Prikam'e Perm Khimik Voskresensk H2H
08.01.2022 16:00 Khimik Voskresensk Ťumeň H2H
10.01.2022 16:00 Khimik Voskresensk Zvezda Chekhov H2H
14.01.2022 16:00 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
18.01.2022 16:00 Omskie Krylia Khimik Voskresensk H2H
20.01.2022 16:00 Novokuzněck Khimik Voskresensk H2H
23.01.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Khimik Voskresensk H2H
25.01.2022 16:00 Ermak Angarsk Khimik Voskresensk H2H
29.01.2022 16:00 Khimik Voskresensk Rostov H2H
31.01.2022 16:00 Khimik Voskresensk AKM H2H
02.02.2022 16:00 Khimik Voskresensk Tambov H2H
04.02.2022 16:00 Khimik Voskresensk Voroněž H2H
11.02.2022 16:00 Samara Khimik Voskresensk H2H
13.02.2022 16:00 Togliatti Khimik Voskresensk H2H
15.02.2022 16:00 Penza Khimik Voskresensk H2H
17.02.2022 16:00 Bars Kazan Khimik Voskresensk H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 15 8 2 1 1 28 56 28 25
2. Dinamo St. Petersburg 15 8 2 1 1 20 49 29 25
3. Ťumeň 14 6 2 3 -2 14 45 31 23
4. Khimik Voskresensk 15 8 1 1 3 11 45 34 21
5. Rostov 16 5 2 3 1 5 46 41 21
6. Gornyak Uchaly 14 -1 5 3 -1 13 49 36 21
7. Molot-Prikam'e Perm 14 7 1 2 1 21 49 28 20
8. Novokuzněck 15 5 2 2 2 8 42 34 20
9. Toros Neftekamsk 14 6 1 4 -2 6 45 39 20
10. Yugra Khanty-Mansiysk 14 1 4 2 1 8 41 33 20
11. Kurgan 15 -1 5 2 2 -1 36 37 20
12. AKM 15 6 1 3 1 4 39 35 19
13. Bars Kazan 14 2 3 2 2 7 41 34 18
14. Zvezda Chekhov 14 6 1 1 4 -1 36 37 17
15. Yuzhny Ural Orsk 15 3 2 3 2 -1 30 31 17
16. Tambov 16 3 2 2 5 -14 36 50 16
17. Sokol Krasnoyarsk 14 5 1 1 5 1 34 33 15
18. Togliatti 14 4 1 3 2 2 45 43 15
19. Voroněž 16 1 3 1 7 -12 33 45 15
20. Chelmet Čeljabinsk 15 -1 4 1 6 -6 36 42 15
21. Penza 14 3 1 3 3 -11 30 41 13
22. Omskie Krylia 15 3 1 2 6 -9 37 46 12
23. Almetievsk 13 3 1 1 6 -12 27 39 11
24. Ermak Angarsk 15 -2 3 2 7 -18 35 53 10
25. Ryazan 15 -1 2 3 6 -18 31 49 9
26. Iževsk 13 0 2 0 9 -11 28 39 8
27. Samara 15 0 0 3 9 -34 21 55 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 10 2 3 2 -2 14 32 18 18
2. Karelia SKA 8 6 1 0 0 21 33 12 16
3. Dinamo St. Petersburg 8 8 0 0 0 18 31 13 16
4. Molot-Prikam'e Perm 9 5 1 2 -2 15 30 15 16
5. Novokuzněck 8 3 2 0 1 13 26 13 14
6. Ťumeň 9 4 1 2 -1 6 25 19 14
7. Toros Neftekamsk 10 5 0 3 -1 3 29 26 13
8. Sokol Krasnoyarsk 7 3 1 1 0 8 20 12 11
9. Khimik Voskresensk 8 5 0 1 1 8 26 18 11
10. Rostov 8 5 0 1 1 6 27 21 11
11. Zvezda Chekhov 8 5 0 0 3 2 23 21 10
12. Tambov 8 3 1 0 3 -4 20 24 10
13. Omskie Krylia 8 4 0 2 0 -2 24 26 10
14. Kurgan 5 -2 3 1 -1 4 16 12 9
15. Chelmet Čeljabinsk 6 -2 3 1 0 4 16 12 9
16. Bars Kazan 6 0 2 1 0 3 18 15 9
17. Yuzhny Ural Orsk 7 2 1 0 3 0 16 16 8
18. AKM 7 2 1 0 3 -1 16 17 8
19. Ryazan 8 -1 2 2 1 -5 17 22 8
20. Voroněž 8 0 2 0 4 -5 20 25 8
21. Almetievsk 7 3 0 1 2 -1 17 18 7
22. Ermak Angarsk 8 -1 2 1 3 -6 23 29 7
23. Togliatti 4 2 0 2 -2 2 14 12 6
24. Iževsk 7 1 1 0 4 -1 17 18 6
25. Penza 6 2 0 2 0 -6 13 19 6
26. Gornyak Uchaly 4 0 1 0 2 0 11 11 4
27. Samara 5 0 0 2 1 -8 5 13 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gornyak Uchaly 10 -1 4 3 -3 13 38 25 17
2. AKM 8 4 0 3 -2 5 23 18 11
3. Kurgan 10 1 2 1 3 -5 20 25 11
4. Khimik Voskresensk 7 3 1 0 2 3 19 16 10
5. Rostov 8 0 2 2 0 -1 19 20 10
6. Ťumeň 5 2 1 1 -1 8 20 12 9
7. Yuzhny Ural Orsk 8 1 1 3 -1 -1 14 15 9
8. Karelia SKA 7 2 1 1 1 7 23 16 9
9. Dinamo St. Petersburg 7 0 2 1 1 2 18 16 9
10. Bars Kazan 8 2 1 1 2 4 23 19 9
11. Togliatti 10 2 1 1 4 0 31 31 9
12. Toros Neftekamsk 4 1 1 1 -1 3 16 13 7
13. Zvezda Chekhov 6 1 1 1 1 -3 13 16 7
14. Voroněž 8 1 1 1 3 -7 13 20 7
15. Penza 8 1 1 1 3 -5 17 22 7
16. Novokuzněck 7 2 0 2 1 -5 16 21 6
17. Tambov 8 0 1 2 2 -10 16 26 6
18. Chelmet Čeljabinsk 9 1 1 0 6 -10 20 30 6
19. Molot-Prikam'e Perm 5 2 0 0 3 6 19 13 4
20. Sokol Krasnoyarsk 7 2 0 0 5 -7 14 21 4
21. Almetievsk 6 0 1 0 4 -11 10 21 4
22. Ermak Angarsk 7 -1 1 1 4 -12 12 24 3
23. Yugra Khanty-Mansiysk 4 -1 1 0 3 -6 9 15 2
24. Omskie Krylia 7 -1 1 0 6 -7 13 20 2
25. Iževsk 6 -1 1 0 5 -10 11 21 2
26. Ryazan 7 0 0 1 5 -13 14 27 1
27. Samara 10 0 0 1 8 -26 16 42 1