Karelia SKA VS Togliatti


Karelia SKA

Togliatti

Karelia SKA (T1) VS Togliatti (T2)

Karelia SKA

Togliatti

Zaujímavé

Karelia SKA

  • 75% (6 z 8) výhier mužstva Karelia SKA.
  • Až 5 zápasov tímu Karelia SKA skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 8 zápasov, to je až 63%.
  • Karelia SKA ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Togliatti

  • Togliatti vyhral 57% zápasov (z celkového počtu 7 vyhral 4 zápasov).
  • 5 z celkového počtu 7 zápasov tímu Togliatti skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 71%.

H2H

  • Z 7 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 4, čo je 57%.
  • 29% vzájomných zápasov (2 z 7) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 6 z 7 vzájomných zápasov, čo je 86%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2021/2022
15.09.2021 18:00 Karelia SKA Togliatti under 3:0 1:0,2:0,0:0
Rusko / VHL / 2020/2021
15.01.2021 17:00 Karelia SKA Togliatti under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
12.10.2020 17:00 Togliatti Karelia SKA under 2:3 0:2,2:1,0:0
Rusko / VHL / 2019/2020
27.01.2020 17:00 Karelia SKA Togliatti under 2:0 1:0,0:0,1:0
22.10.2019 17:00 Togliatti Karelia SKA over 3:4 1:1,0:2,2:1
Rusko / VHL / 2018/2019
10.02.2019 14:00 Togliatti Karelia SKA under 3:0 0:0,2:0,1:0
12.11.2018 17:00 Karelia SKA Togliatti under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0

Karelia SKA

4 - 2 - 1

Togliatti

Karelia SKA


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.09.21 16:00 AKM Karelia SKA under 1:4 1:2,0:2,0:0
24.09.21 17:30 Tambov Karelia SKA under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
22.09.21 18:30 Rostov Karelia SKA under 3:2 1:0,2:0,0:2
20.09.21 18:00 Voroněž Karelia SKA under 0:2 0:0,0:2,0:0
15.09.21 18:00 Karelia SKA Togliatti under 3:0 1:0,2:0,0:0
13.09.21 18:00 Karelia SKA Samara over 6:2 2:0,2:1,2:1
11.09.21 17:00 Karelia SKA Penza over 4:3 1:1,2:0,1:2
09.09.21 18:00 Karelia SKA Bars Kazan over 6:1 0:0,4:0,2:1

Togliatti


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.09.21 15:00 Togliatti Kurgan over 3:4sn 0:1,2:1,1:1,0:0,2:3
23.09.21 17:00 Togliatti Yuzhny Ural Orsk under 3:2 0:1,1:0,2:1
21.09.21 17:00 Togliatti Chelmet Čeljabinsk over 5:2 1:1,1:1,3:0
15.09.21 18:00 Karelia SKA Togliatti under 3:0 1:0,2:0,0:0
13.09.21 18:00 Dinamo St. Petersburg Togliatti under 2:1 1:0,1:1,0:0
11.09.21 16:00 Khimik Voskresensk Togliatti under 2:3 2:2,0:0,0:1
09.09.21 18:00 Ryazan Togliatti under 1:3 0:1,0:1,1:1

Karelia SKA


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
30.09.2021 18:00 Karelia SKA Omskie Krylia H2H
02.10.2021 16:00 Karelia SKA Novokuzněck H2H
04.10.2021 16:00 Karelia SKA Ermak Angarsk H2H
06.10.2021 16:00 Karelia SKA Sokol Krasnoyarsk H2H
12.10.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Karelia SKA H2H
14.10.2021 16:00 Ťumeň Karelia SKA H2H
16.10.2021 16:00 Zvezda Chekhov Karelia SKA H2H
22.10.2021 16:00 Karelia SKA Iževsk H2H
24.10.2021 16:00 Karelia SKA Almetievsk H2H
26.10.2021 16:00 Karelia SKA Molot-Prikam'e Perm H2H
28.10.2021 16:00 Karelia SKA Toros Neftekamsk H2H
01.11.2021 16:00 Karelia SKA Dinamo St. Petersburg H2H
05.11.2021 16:00 Khimik Voskresensk Karelia SKA H2H
07.11.2021 16:00 Ryazan Karelia SKA H2H
15.11.2021 16:00 Yuzhny Ural Orsk Karelia SKA H2H
17.11.2021 16:00 Chelmet Čeljabinsk Karelia SKA H2H
19.11.2021 16:00 Kurgan Karelia SKA H2H
21.11.2021 16:00 Gornyak Uchaly Karelia SKA H2H
26.11.2021 16:00 Karelia SKA Gornyak Uchaly H2H
28.11.2021 16:00 Karelia SKA Kurgan H2H
30.11.2021 16:00 Karelia SKA Yuzhny Ural Orsk H2H
02.12.2021 16:00 Karelia SKA Chelmet Čeljabinsk H2H
08.12.2021 16:00 Dinamo St. Petersburg Karelia SKA H2H
10.12.2021 16:00 Karelia SKA Khimik Voskresensk H2H
12.12.2021 16:00 Karelia SKA Ryazan H2H
19.12.2021 16:00 Toros Neftekamsk Karelia SKA H2H
21.12.2021 16:00 Molot-Prikam'e Perm Karelia SKA H2H
23.12.2021 16:00 Iževsk Karelia SKA H2H
25.12.2021 16:00 Almetievsk Karelia SKA H2H
06.01.2022 16:00 Karelia SKA Zvezda Chekhov H2H
10.01.2022 16:00 Karelia SKA Yugra Khanty-Mansiysk H2H
12.01.2022 16:00 Karelia SKA Ťumeň H2H
16.01.2022 16:00 Sokol Krasnoyarsk Karelia SKA H2H
18.01.2022 16:00 Ermak Angarsk Karelia SKA H2H
21.01.2022 16:00 Omskie Krylia Karelia SKA H2H
23.01.2022 16:00 Novokuzněck Karelia SKA H2H
27.01.2022 16:00 Karelia SKA AKM H2H
29.01.2022 16:00 Karelia SKA Tambov H2H
31.01.2022 16:00 Karelia SKA Voroněž H2H
02.02.2022 16:00 Karelia SKA Rostov H2H
11.02.2022 16:00 Penza Karelia SKA H2H
13.02.2022 16:00 Bars Kazan Karelia SKA H2H
15.02.2022 16:00 Samara Karelia SKA H2H
17.02.2022 16:00 Togliatti Karelia SKA H2H

Togliatti


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.09.2021 17:00 Togliatti Gornyak Uchaly H2H
02.10.2021 16:00 Penza Togliatti H2H
04.10.2021 16:00 Bars Kazan Togliatti H2H
06.10.2021 16:00 Samara Togliatti H2H
13.10.2021 16:00 Voroněž Togliatti H2H
15.10.2021 16:00 Rostov Togliatti H2H
17.10.2021 16:00 Tambov Togliatti H2H
19.10.2021 16:00 AKM Togliatti H2H
25.10.2021 16:00 Togliatti Omskie Krylia H2H
27.10.2021 16:00 Togliatti Novokuzněck H2H
29.10.2021 16:00 Togliatti Ermak Angarsk H2H
31.10.2021 16:00 Togliatti Sokol Krasnoyarsk H2H
07.11.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Togliatti H2H
09.11.2021 16:00 Ťumeň Togliatti H2H
11.11.2021 16:00 Zvezda Chekhov Togliatti H2H
16.11.2021 16:00 Togliatti Iževsk H2H
18.11.2021 16:00 Togliatti Almetievsk H2H
20.11.2021 16:00 Togliatti Molot-Prikam'e Perm H2H
22.11.2021 16:00 Togliatti Toros Neftekamsk H2H
26.11.2021 16:00 Toros Neftekamsk Togliatti H2H
28.11.2021 16:00 Molot-Prikam'e Perm Togliatti H2H
30.11.2021 16:00 Iževsk Togliatti H2H
02.12.2021 16:00 Almetievsk Togliatti H2H
09.12.2021 16:00 Togliatti Zvezda Chekhov H2H
11.12.2021 16:00 Togliatti Yugra Khanty-Mansiysk H2H
13.12.2021 16:00 Togliatti Ťumeň H2H
18.12.2021 16:00 Sokol Krasnoyarsk Togliatti H2H
20.12.2021 16:00 Ermak Angarsk Togliatti H2H
23.12.2021 16:00 Omskie Krylia Togliatti H2H
25.12.2021 16:00 Novokuzněck Togliatti H2H
08.01.2022 16:00 Togliatti AKM H2H
10.01.2022 16:00 Togliatti Tambov H2H
12.01.2022 16:00 Togliatti Voroněž H2H
14.01.2022 16:00 Togliatti Rostov H2H
20.01.2022 16:00 Togliatti Samara H2H
22.01.2022 16:00 Togliatti Bars Kazan H2H
24.01.2022 16:00 Togliatti Penza H2H
28.01.2022 16:00 Gornyak Uchaly Togliatti H2H
30.01.2022 16:00 Kurgan Togliatti H2H
01.02.2022 16:00 Chelmet Čeljabinsk Togliatti H2H
03.02.2022 16:00 Yuzhny Ural Orsk Togliatti H2H
11.02.2022 16:00 Togliatti Ryazan H2H
13.02.2022 16:00 Togliatti Khimik Voskresensk H2H
15.02.2022 16:00 Togliatti Dinamo St. Petersburg H2H
17.02.2022 16:00 Togliatti Karelia SKA H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 8 6 0 1 0 16 29 13 13
2. Dinamo St. Petersburg 8 6 0 1 0 10 25 15 13
3. Molot-Prikam'e Perm 8 4 1 0 2 16 31 15 12
4. Toros Neftekamsk 8 3 1 2 -1 3 25 22 12
5. Yugra Khanty-Mansiysk 6 -2 4 0 0 11 21 10 12
6. Khimik Voskresensk 8 5 0 1 1 7 26 19 11
7. Novokuzněck 8 5 0 1 1 6 23 17 11
8. Kurgan 7 -1 3 0 2 1 17 16 10
9. Gornyak Uchaly 6 0 2 2 -2 9 22 13 10
10. Yuzhny Ural Orsk 7 4 0 1 1 3 16 13 9
11. Togliatti 7 4 0 1 1 2 18 16 9
12. AKM 8 4 0 1 2 0 16 16 9
13. Ťumeň 6 2 1 1 0 4 16 12 9
14. Bars Kazan 8 0 2 1 2 -4 17 21 9
15. Sokol Krasnoyarsk 7 4 0 0 3 2 19 17 8
16. Rostov 8 4 0 0 4 1 21 20 8
17. Chelmet Čeljabinsk 7 0 2 0 3 1 19 18 8
18. Tambov 8 0 2 0 4 -8 18 26 8
19. Zvezda Chekhov 6 3 0 1 1 -2 13 15 7
20. Almetievsk 8 3 0 1 3 -4 19 23 7
21. Voroněž 8 -3 3 1 3 -5 17 22 7
22. Omskie Krylia 7 2 0 2 1 -8 17 25 6
23. Iževsk 8 -1 2 0 5 -5 16 21 6
24. Ryazan 9 -2 2 1 5 -11 17 28 5
25. Ermak Angarsk 7 -1 1 2 2 -9 15 24 4
26. Penza 8 0 0 3 2 -16 14 30 3
27. Samara 8 0 0 2 4 -20 11 31 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 6 -2 4 0 0 11 21 10 12
2. Karelia SKA 4 4 0 0 0 13 19 6 8
3. Molot-Prikam'e Perm 4 2 1 0 0 9 15 6 8
4. Dinamo St. Petersburg 4 4 0 0 0 9 15 6 8
5. Ťumeň 5 2 1 0 1 5 14 9 8
6. Zvezda Chekhov 4 3 0 0 1 4 10 6 6
7. Novokuzněck 4 3 0 0 1 5 12 7 6
8. Sokol Krasnoyarsk 4 3 0 0 1 3 10 7 6
9. Tambov 4 1 1 0 1 0 11 11 6
10. Khimik Voskresensk 4 2 0 1 0 4 12 8 5
11. Togliatti 3 2 0 1 -1 3 11 8 5
12. Toros Neftekamsk 4 2 0 1 0 0 9 9 5
13. Bars Kazan 4 0 1 1 0 -1 8 9 5
14. Almetievsk 4 2 0 1 0 2 12 10 5
15. Omskie Krylia 4 2 0 1 0 -3 14 17 5
16. Chelmet Čeljabinsk 2 0 1 0 0 4 7 3 4
17. Yuzhny Ural Orsk 3 2 0 0 1 1 7 6 4
18. Iževsk 4 0 1 0 2 0 7 7 4
19. Rostov 4 2 0 0 2 2 12 10 4
20. Voroněž 4 -2 2 0 2 -1 9 10 4
21. AKM 4 2 0 0 2 -2 8 10 4
22. Ryazan 5 -2 2 0 3 -5 10 15 4
23. Ermak Angarsk 4 -1 1 1 1 -4 13 17 3
24. Kurgan 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
25. Penza 4 0 0 2 0 -9 7 16 2
26. Samara 4 0 0 1 2 -7 4 11 1
27. Gornyak Uchaly 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gornyak Uchaly 6 0 2 2 -2 9 22 13 10
2. Kurgan 6 0 2 0 2 0 13 13 8
3. Toros Neftekamsk 4 1 1 1 -1 3 16 13 7
4. Khimik Voskresensk 4 3 0 0 1 3 14 11 6
5. AKM 4 2 0 1 0 2 8 6 5
6. Karelia SKA 4 2 0 1 0 3 10 7 5
7. Yuzhny Ural Orsk 4 2 0 1 0 2 9 7 5
8. Dinamo St. Petersburg 4 2 0 1 0 1 10 9 5
9. Novokuzněck 4 2 0 1 0 1 11 10 5
10. Togliatti 4 2 0 0 2 -1 7 8 4
11. Molot-Prikam'e Perm 4 2 0 0 2 7 16 9 4
12. Rostov 4 2 0 0 2 -1 9 10 4
13. Bars Kazan 4 0 1 0 2 -3 9 12 4
14. Chelmet Čeljabinsk 5 0 1 0 3 -3 12 15 4
15. Voroněž 4 -1 1 1 1 -4 8 12 3
16. Sokol Krasnoyarsk 3 1 0 0 2 -1 9 10 2
17. Almetievsk 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
18. Iževsk 4 -1 1 0 3 -5 9 14 2
19. Tambov 4 -1 1 0 3 -8 7 15 2
20. Ťumeň 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
21. Ermak Angarsk 3 0 0 1 1 -5 2 7 1
22. Omskie Krylia 3 0 0 1 1 -5 3 8 1
23. Zvezda Chekhov 2 0 0 1 0 -6 3 9 1
24. Ryazan 4 0 0 1 2 -6 7 13 1
25. Penza 4 0 0 1 2 -7 7 14 1
26. Samara 4 0 0 1 2 -13 7 20 1
27. Yugra Khanty-Mansiysk 0 0 0 0 0 0 0 0 0