Novokuzněck VS Zvezda Chekhov


Novokuzněck

Zvezda Chekhov

Novokuzněck (T1) VS Zvezda Chekhov (T2)

Novokuzněck

Zvezda Chekhov

Zaujímavé

Novokuzněck

  • Počet remíz tímu Novokuzněck je až 16 z celkového počtu 55 zápasov, čo je až 29%.
  • Novokuzněck ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Zvezda Chekhov

  • 38 z celkového počtu 55 zápasov tímu Zvezda Chekhov skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 69%.
  • Zvezda Chekhov ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (4 z 16) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
02.03.2021 13:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov over 7:2 3:0,3:0,1:2
27.02.2021 15:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck over 4:3 2:2,1:0,1:1
26.02.2021 17:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck over 4:5pp 3:1,1:1,0:2,0:1
23.02.2021 11:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov over 6:2 1:1,4:1,1:0
22.02.2021 11:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov under 4:1 2:0,1:1,1:0
10.01.2021 15:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck over 4:3ppsn 0:1,0:1,3:1,0:0,1:0
14.10.2020 14:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov under 1:2 0:0,1:0,0:2
Rusko / VHL / 2019/2020
09.01.2020 17:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck over 4:2 1:2,0:0,3:0
Rusko / VHL / 2018/2019
05.03.2019 13:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov under 2:3 0:1,1:1,1:1
04.03.2019 13:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov under 0:4 0:0,0:2,0:2
01.03.2019 17:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck under 3:2 1:0,1:2,1:0
28.02.2019 17:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
05.01.2019 12:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov under 2:1 0:0,0:1,2:0
17.10.2018 18:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck over 5:3 0:1,0:1,5:1
Rusko / VHL / 2017/2018
13.01.2018 11:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck over 3:4 2:2,1:2,0:0
15.10.2017 12:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov under 2:3ppsn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-

Novokuzněck

5 - 4 - 7

Zvezda Chekhov

Novokuzněck


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.03.21 13:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov over 7:2 3:0,3:0,1:2
27.02.21 15:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck over 4:3 2:2,1:0,1:1
26.02.21 17:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck over 4:5pp 3:1,1:1,0:2,0:1
23.02.21 11:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov over 6:2 1:1,4:1,1:0
22.02.21 11:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov under 4:1 2:0,1:1,1:0
14.02.21 11:00 Novokuzněck Ermak Angarsk over 8:3 3:2,3:0,2:1
12.02.21 13:00 Novokuzněck Sokol Krasnoyarsk under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:2
07.02.21 11:00 Novokuzněck Voroněž over 5:4pp 1:1,2:2,1:1,1:0
05.02.21 11:00 Novokuzněck Rostov over 4:2 0:0,2:1,2:1
03.02.21 16:30 Tambov Novokuzněck over 7:3 1:2,3:0,3:1
01.02.21 17:00 Voroněž Novokuzněck under 0:3 0:2,0:1,0:0
30.01.21 11:00 Rostov Novokuzněck under 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,0:2
28.01.21 16:30 Novokuzněck Tambov over 5:3 2:0,3:0,0:3
22.01.21 13:00 Novokuzněck Chelmet Čeljabinsk under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:0
20.01.21 13:00 Novokuzněck Kurgan under 4:1 2:1,1:0,1:0
18.01.21 13:00 Novokuzněck Gornyak Uchaly over 6:4 2:1,1:0,3:3
16.01.21 11:00 Novokuzněck Yuzhny Ural Orsk under 3:0 0:0,0:0,3:0
12.01.21 11:00 Dynamo Tver Novokuzněck over 5:2 1:1,3:0,1:1
10.01.21 15:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck over 4:3sn 0:1,0:1,3:1,0:0,1:0
08.01.21 13:00 Ťumeň Novokuzněck over 4:2 2:1,0:0,2:1
06.01.21 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck under 3:1 1:1,1:0,1:0
30.12.20 07:00 Chelmet Čeljabinsk Novokuzněck under 2:3 0:1,2:2,0:0
28.12.20 14:30 Kurgan Novokuzněck under 1:2 1:0,0:2,0:0
25.12.20 13:00 Novokuzněck Dinamo St. Petersburg over 2:5 1:1,1:1,0:3
23.12.20 13:00 Novokuzněck Karelia SKA under 2:1 0:0,1:0,1:1
21.12.20 09:00 Novokuzněck Khimik Voskresensk under 2:1 0:0,0:0,2:1
19.12.20 11:00 Novokuzněck Ryazan over 5:4 1:0,3:2,1:2
12.12.20 11:00 Almetievsk Novokuzněck under 3:1 1:0,1:1,1:0
10.12.20 16:00 Iževsk Novokuzněck under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,3:1
08.12.20 15:00 Toros Neftekamsk Novokuzněck under 1:4 0:1,0:1,1:2
06.12.20 13:00 Molot-Prikam'e Perm Novokuzněck under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
02.12.20 13:00 Novokuzněck Togliatti over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
30.11.20 09:00 Novokuzněck Samara under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,3:2
28.11.20 11:00 Novokuzněck Bars Kazan over 5:3 0:1,1:0,4:2
26.11.20 13:00 Novokuzněck Penza under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
22.11.20 10:00 Samara Novokuzněck under 3:2 0:2,2:0,1:0
20.11.20 16:00 Togliatti Novokuzněck over 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,3:1
18.11.20 16:30 Bars Kazan Novokuzněck over 4:3sn 2:2,1:0,0:1,0:0,3:2
16.11.20 17:00 Penza Novokuzněck under 0:5 0:2,0:3,0:0
12.11.20 13:00 Novokuzněck Molot-Prikam'e Perm over 5:1 2:0,2:1,1:0
10.11.20 13:00 Novokuzněck Toros Neftekamsk over 4:2 1:1,3:1,0:0
08.11.20 11:00 Novokuzněck Iževsk over 6:0 2:0,1:0,3:0
06.11.20 13:00 Novokuzněck Almetievsk under 1:2 0:0,0:0,1:2
30.10.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Novokuzněck under 1:3 0:1,0:2,1:0
28.10.20 17:00 Karelia SKA Novokuzněck over 4:2 0:0,2:0,2:2
26.10.20 17:00 Ryazan Novokuzněck under 3:0 1:0,1:0,1:0
24.10.20 16:00 Khimik Voskresensk Novokuzněck over 2:4 1:1,0:2,1:1
20.10.20 14:00 Novokuzněck Ťumeň under 2:3 1:0,1:2,0:1
18.10.20 12:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk under 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
16.10.20 14:00 Novokuzněck Dynamo Tver over 4:3pp 0:1,3:2,0:0,1:0
14.10.20 14:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov under 1:2 0:0,1:0,0:2
07.10.20 15:30 Gornyak Uchaly Novokuzněck under 0:4 0:0,0:2,0:2
13.09.20 12:00 Sokol Krasnoyarsk Novokuzněck under 0:2 0:1,0:0,0:1
11.09.20 13:00 Ermak Angarsk Novokuzněck over 2:4 1:2,1:1,0:1
09.10.20 15:30 Yuzhny Ural Orsk Novokuzněck under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1

Zvezda Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.03.21 13:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov over 7:2 3:0,3:0,1:2
27.02.21 15:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck over 4:3 2:2,1:0,1:1
26.02.21 17:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck over 4:5pp 3:1,1:1,0:2,0:1
23.02.21 11:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov over 6:2 1:1,4:1,1:0
22.02.21 11:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov under 4:1 2:0,1:1,1:0
17.02.21 11:00 Karelia SKA Zvezda Chekhov under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
15.02.21 17:30 Dinamo St. Petersburg Zvezda Chekhov over 4:3 0:1,2:1,2:1
11.02.21 17:00 Ryazan Zvezda Chekhov under 0:3 0:1,0:1,0:1
09.02.21 16:30 Khimik Voskresensk Zvezda Chekhov over 8:0 1:0,3:0,4:0
06.02.21 15:00 Zvezda Chekhov Almetievsk under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,3:1
04.02.21 17:00 Zvezda Chekhov Iževsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
02.02.21 17:00 Zvezda Chekhov Toros Neftekamsk under 4:0 2:0,2:0,0:0
31.01.21 15:00 Zvezda Chekhov Molot-Prikam'e Perm under 2:3 0:0,2:0,0:3
27.01.21 16:00 Togliatti Zvezda Chekhov under 2:3 1:0,1:1,0:2
25.01.21 16:00 Samara Zvezda Chekhov under 2:3 1:0,0:2,1:1
23.01.21 15:00 Penza Zvezda Chekhov over 4:3sn 2:2,1:1,0:0,0:0,2:0
21.01.21 16:30 Bars Kazan Zvezda Chekhov under 3:1 0:1,0:0,3:0
16.01.21 11:00 Zvezda Chekhov Ermak Angarsk under 4:1 2:0,0:1,2:0
12.01.21 17:00 Zvezda Chekhov Sokol Krasnoyarsk under 3:1 1:0,0:1,2:0
10.01.21 15:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck over 4:3sn 0:1,0:1,3:1,0:0,1:0
29.12.20 16:30 Tambov Zvezda Chekhov over 4:3 2:0,1:2,1:1
27.12.20 15:00 Voroněž Zvezda Chekhov under 3:2 0:1,2:1,1:0
25.12.20 17:30 Rostov Zvezda Chekhov under 1:3 0:2,1:1,0:0
19.12.20 15:00 Zvezda Chekhov Chelmet Čeljabinsk under 2:1 1:0,0:1,1:0
17.12.20 17:00 Zvezda Chekhov Kurgan under 2:1 0:0,2:1,0:0
15.12.20 17:00 Zvezda Chekhov Gornyak Uchaly over 2:5 1:2,1:3,0:0
13.12.20 16:00 Zvezda Chekhov Yuzhny Ural Orsk under 2:1 0:1,1:0,1:0
06.12.20 15:00 Dynamo Tver Zvezda Chekhov over 2:4 1:3,1:1,0:0
04.12.20 17:00 Molot-Prikam'e Perm Zvezda Chekhov under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
02.12.20 17:00 Zvezda Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2 0:1,1:1,0:0
29.11.20 15:00 Zvezda Chekhov Ťumeň over 4:3 1:0,1:2,2:1
24.11.20 17:00 Zvezda Chekhov Dynamo Tver under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:0
19.11.20 15:00 Ťumeň Zvezda Chekhov under 0:2 0:1,0:0,0:1
17.11.20 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Zvezda Chekhov over 4:3 0:1,0:2,4:0
07.11.20 13:00 Yuzhny Ural Orsk Zvezda Chekhov under 1:3 0:2,0:1,1:0
05.11.20 14:30 Gornyak Uchaly Zvezda Chekhov under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
03.11.20 14:30 Kurgan Zvezda Chekhov under 3:1 0:1,3:0,0:0
01.11.20 13:00 Chelmet Čeljabinsk Zvezda Chekhov under 3:0 0:0,2:0,1:0
27.10.20 17:00 Zvezda Chekhov Rostov under 1:3 0:0,0:1,1:2
25.10.20 15:00 Zvezda Chekhov Voroněž under 1:3 0:1,1:0,0:2
21.10.20 18:00 Zvezda Chekhov Tambov under 2:1 1:0,1:0,0:1
14.10.20 14:00 Novokuzněck Zvezda Chekhov under 1:2 0:0,1:0,0:2
12.10.20 14:00 Sokol Krasnoyarsk Zvezda Chekhov under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
10.10.20 11:00 Ermak Angarsk Zvezda Chekhov over 3:5 1:1,1:2,1:2
06.10.20 18:00 Zvezda Chekhov Penza over 3:4 0:0,1:3,2:1
04.10.20 16:00 Zvezda Chekhov Bars Kazan under 2:1 1:0,1:0,0:1
01.10.20 18:00 Zvezda Chekhov Samara over 4:2 2:0,1:1,1:1
29.09.20 18:00 Zvezda Chekhov Togliatti over 2:4 0:0,0:2,2:2
25.09.20 16:00 Toros Neftekamsk Zvezda Chekhov under 3:2 0:1,3:0,0:1
21.09.20 17:00 Iževsk Zvezda Chekhov under 0:1 0:0,0:0,0:1
19.09.20 16:00 Almetievsk Zvezda Chekhov under 2:0 0:0,0:0,2:0
13.09.20 17:00 Zvezda Chekhov Ryazan under 4:0 2:0,2:0,0:0
11.09.20 18:00 Zvezda Chekhov Khimik Voskresensk under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
06.09.20 16:00 Zvezda Chekhov Karelia SKA under 3:2 0:0,0:0,3:2
04.09.20 18:00 Zvezda Chekhov Dinamo St. Petersburg under 1:2 0:1,0:1,1:0

Novokuzněck


nenájdený žiadny zápas

Zvezda Chekhov


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 50 31 4 6 -1 74 162 88 84
2. Almetievsk 50 22 6 7 2 57 158 101 75
3. Penza 50 18 8 4 8 42 156 114 72
4. Gornyak Uchaly 50 15 9 5 7 36 145 109 71
5. Ťumeň 50 22 5 6 6 36 141 105 70
6. Novokuzněck 50 15 8 7 5 35 150 115 69
7. Dinamo St. Petersburg 50 21 5 4 11 43 135 92 66
8. Khimik Voskresensk 50 6 12 5 10 21 128 107 65
9. Chelmet Čeljabinsk 50 4 11 10 4 17 124 107 62
10. Bars Kazan 50 12 7 8 8 22 145 123 60
11. Zvezda Chekhov 50 19 4 5 13 5 117 112 59
12. Toros Neftekamsk 50 12 7 6 12 10 153 143 58
13. Tambov 50 13 6 8 9 -8 143 151 58
14. Ryazan 50 11 7 7 11 -7 125 132 57
15. Rostov 50 10 7 9 8 4 120 116 57
16. Dynamo Tver 50 8 9 4 16 -20 121 141 56
17. Karelia SKA 50 9 7 9 9 -5 111 116 55
18. Togliatti 50 11 6 7 13 -2 134 136 53
19. Sokol Krasnoyarsk 50 5 9 5 17 -13 113 126 51
20. Kurgan 50 11 4 9 13 -29 98 127 47
21. Samara 50 9 5 8 15 -24 113 137 46
22. Yuzhny Ural Orsk 50 7 6 4 23 -42 123 165 42
23. Ermak Angarsk 50 5 6 5 23 -67 115 182 39
24. Voroněž 50 4 5 9 18 -49 99 148 37
25. Molot-Prikam'e Perm 50 6 4 6 24 -52 85 137 34
26. Iževsk 50 6 2 6 28 -84 80 164 26
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 25 14 3 2 1 40 81 41 42
2. Novokuzněck 25 7 6 2 2 32 88 56 40
3. Dinamo St. Petersburg 25 12 3 2 3 35 76 41 38
4. Almetievsk 25 14 2 2 3 31 80 49 38
5. Gornyak Uchaly 25 5 6 3 2 8 68 60 37
6. Bars Kazan 25 5 5 5 0 17 74 57 35
7. Chelmet Čeljabinsk 25 3 6 4 2 15 72 57 34
8. Penza 25 10 3 2 5 17 76 59 34
9. Tambov 25 9 3 4 2 11 77 66 34
10. Zvezda Chekhov 25 10 3 1 7 13 63 50 33
11. Karelia SKA 25 5 5 3 4 5 57 52 33
12. Ťumeň 25 15 0 3 4 21 80 59 33
13. Khimik Voskresensk 25 4 5 4 3 16 70 54 32
14. Ryazan 25 8 3 4 3 6 66 60 32
15. Samara 25 8 3 3 5 1 61 60 31
16. Dynamo Tver 25 3 6 1 8 2 67 65 31
17. Toros Neftekamsk 25 10 2 3 5 11 81 70 31
18. Yuzhny Ural Orsk 25 4 5 3 5 -1 72 73 31
19. Rostov 25 8 2 5 3 6 60 54 29
20. Ermak Angarsk 25 1 6 3 6 -14 68 82 29
21. Kurgan 25 7 2 5 4 -10 47 57 27
22. Togliatti 25 8 1 4 7 1 67 66 24
23. Sokol Krasnoyarsk 25 4 3 3 9 -9 52 61 23
24. Voroněž 25 4 2 5 7 -18 52 70 21
25. Iževsk 25 4 2 2 13 -29 46 75 18
26. Molot-Prikam'e Perm 25 4 1 3 13 -33 33 66 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 25 17 1 4 -2 34 81 47 42
2. Penza 25 8 5 2 3 25 80 55 38
3. Ťumeň 25 7 5 3 2 15 61 46 37
4. Almetievsk 25 8 4 5 -1 26 78 52 37
5. Gornyak Uchaly 25 10 3 2 5 28 77 49 34
6. Khimik Voskresensk 25 2 7 1 7 5 58 53 33
7. Novokuzněck 25 8 2 5 3 3 62 59 29
8. Togliatti 25 3 5 3 6 -3 67 70 29
9. Chelmet Čeljabinsk 25 1 5 6 2 2 52 50 28
10. Dinamo St. Petersburg 25 9 2 2 8 8 59 51 28
11. Rostov 25 2 5 4 5 -2 60 62 28
12. Sokol Krasnoyarsk 25 1 6 2 8 -4 61 65 28
13. Toros Neftekamsk 25 2 5 3 7 -1 72 73 27
14. Zvezda Chekhov 25 9 1 4 6 -8 54 62 26
15. Bars Kazan 25 7 2 3 8 5 71 66 25
16. Ryazan 25 3 4 3 8 -13 59 72 25
17. Dynamo Tver 25 5 3 3 8 -22 54 76 25
18. Tambov 25 4 3 4 7 -19 66 85 24
19. Karelia SKA 25 4 2 6 5 -10 54 64 22
20. Kurgan 25 4 2 4 9 -19 51 70 20
21. Molot-Prikam'e Perm 25 2 3 3 11 -19 52 71 19
22. Voroněž 25 0 3 4 11 -31 47 78 16
23. Samara 25 1 2 5 10 -25 52 77 15
24. Yuzhny Ural Orsk 25 3 1 1 18 -41 51 92 11
25. Ermak Angarsk 25 4 0 2 17 -53 47 100 10
26. Iževsk 25 2 0 4 15 -55 34 89 8