Chelmet Čeljabinsk VS Khimik Voskresensk


Chelmet Čeljabinsk

Khimik Voskresensk

Chelmet Čeljabinsk (T1) VS Khimik Voskresensk (T2)

Chelmet Čeljabinsk

Khimik Voskresensk

Zaujímavé

Chelmet Čeljabinsk

  • Počet remíz tímu Chelmet Čeljabinsk je až 15 z celkového počtu 39 zápasov, čo je až 38%.
  • Až 29 zápasov tímu Chelmet Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 39 zápasov, to je až 74%.
  • Chelmet Čeljabinsk už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Chelmet Čeljabinsk ťahá aktuálne sériu 4 remíz v rade.
  • Chelmet Čeljabinsk už 6 zápasov v rade nevyhrali.

Khimik Voskresensk

  • 33% zápasov tímu Khimik Voskresensk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 13 z celkového počtu 40 zápasov.
  • 31 z celkového počtu 40 zápasov tímu Khimik Voskresensk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 78%.
  • Khimik Voskresensk už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Khimik Voskresensk ťahá aktuálne sériu 9 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 43% vzájomných zápasov (3 z 7) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 6 z 7 vzájomných zápasov, čo je 86%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
03.12.2020 10:00 Chelmet Čeljabinsk Khimik Voskresensk under 0:2 0:0,0:1,0:1
21.11.2020 15:00 Khimik Voskresensk Chelmet Čeljabinsk under 3:2ppsn 1:0,0:1,1:1,0:0,2:0
Rusko / VHL / 2019/2020
24.09.2019 15:30 Chelmet Čeljabinsk Khimik Voskresensk over 4:2 2:0,0:1,2:1
Rusko / VHL / 2018/2019
04.02.2019 16:30 Khimik Voskresensk Chelmet Čeljabinsk under 2:1ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,4:2
18.11.2018 09:00 Chelmet Čeljabinsk Khimik Voskresensk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
Rusko / VHL / 2017/2018
05.02.2018 16:30 Khimik Voskresensk Chelmet Čeljabinsk under 3:1 2:0,1:0,0:1
23.09.2017 10:00 Chelmet Čeljabinsk Khimik Voskresensk under 1:3 0:1,1:1,0:1

Chelmet Čeljabinsk

1 - 3 - 3

Khimik Voskresensk

Chelmet Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.21 13:00 Chelmet Čeljabinsk Tambov over 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
15.01.21 15:00 Chelmet Čeljabinsk Sokol Krasnoyarsk under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
13.01.21 15:00 Chelmet Čeljabinsk Voroněž under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
11.01.21 15:00 Chelmet Čeljabinsk Rostov over 4:5sn 1:1,2:2,1:1,0:0,2:4
30.12.20 07:00 Chelmet Čeljabinsk Novokuzněck under 2:3 0:1,2:2,0:0
28.12.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Gornyak Uchaly under 1:2 0:1,1:0,0:1
26.12.20 13:00 Chelmet Čeljabinsk Yuzhny Ural Orsk over 6:3 3:1,2:1,1:1
19.12.20 15:00 Zvezda Chekhov Chelmet Čeljabinsk under 2:1 1:0,0:1,1:0
17.12.20 17:00 Dynamo Tver Chelmet Čeljabinsk over 4:3 1:0,2:1,1:2
15.12.20 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Chelmet Čeljabinsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
13.12.20 13:00 Ťumeň Chelmet Čeljabinsk over 5:2 3:1,1:0,1:1
07.12.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Dinamo St. Petersburg over 5:3 3:1,1:1,1:1
05.12.20 13:00 Chelmet Čeljabinsk Karelia SKA over 4:3 2:0,0:1,2:2
03.12.20 10:00 Chelmet Čeljabinsk Khimik Voskresensk under 0:2 0:0,0:1,0:1
01.12.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Ryazan under 3:2 0:1,1:0,2:1
27.11.20 16:00 Karelia SKA Chelmet Čeljabinsk under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
25.11.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Chelmet Čeljabinsk under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:2
23.11.20 17:00 Ryazan Chelmet Čeljabinsk under 3:2 1:0,2:2,0:0
21.11.20 15:00 Khimik Voskresensk Chelmet Čeljabinsk under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,2:0
14.11.20 13:00 Chelmet Čeljabinsk Ermak Angarsk under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
11.11.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Kurgan under 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,2:0
07.11.20 13:00 Chelmet Čeljabinsk Ťumeň under 1:2 0:1,0:0,1:1
05.11.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Yugra Khanty-Mansiysk over 3:5 1:1,1:3,1:1
03.11.20 15:00 Chelmet Čeljabinsk Dynamo Tver over 4:2 2:0,0:2,2:0
01.11.20 13:00 Chelmet Čeljabinsk Zvezda Chekhov under 3:0 0:0,2:0,1:0
26.10.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Chelmet Čeljabinsk under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
24.10.20 10:00 Gornyak Uchaly Chelmet Čeljabinsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
22.10.20 15:30 Kurgan Chelmet Čeljabinsk under 1:2 0:2,1:0,0:0
13.10.20 18:30 Rostov Chelmet Čeljabinsk under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
11.10.20 16:00 Voroněž Chelmet Čeljabinsk under 1:3 0:0,0:2,1:1
09.10.20 17:30 Tambov Chelmet Čeljabinsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
22.09.20 17:30 Bars Kazan Chelmet Čeljabinsk under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:0
20.09.20 16:00 Penza Chelmet Čeljabinsk under 2:1 0:1,2:0,0:0
18.09.20 17:00 Samara Chelmet Čeljabinsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
16.09.20 17:00 Togliatti Chelmet Čeljabinsk under 3:1 2:0,0:1,1:0
11.09.20 14:00 Chelmet Čeljabinsk Molot-Prikam'e Perm under 1:3 1:1,0:2,0:0
09.09.20 16:00 Chelmet Čeljabinsk Toros Neftekamsk under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
07.09.20 16:00 Chelmet Čeljabinsk Iževsk under 5:0 0:0,1:0,4:0
05.09.20 14:00 Chelmet Čeljabinsk Almetievsk over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0

Khimik Voskresensk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.21 13:00 Molot-Prikam'e Perm Khimik Voskresensk under 0:1 0:0,0:0,0:1
13.01.21 16:30 Khimik Voskresensk Togliatti under 2:3 0:1,1:1,1:1
11.01.21 16:30 Khimik Voskresensk Samara under 3:1 1:0,0:0,2:1
09.01.21 15:00 Khimik Voskresensk Bars Kazan under 3:1 1:0,1:0,1:1
07.01.21 15:00 Khimik Voskresensk Penza under 0:3 0:0,0:3,0:0
25.12.20 12:00 Ermak Angarsk Khimik Voskresensk under 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,1:2
23.12.20 13:00 Sokol Krasnoyarsk Khimik Voskresensk under 2:0 1:0,1:0,0:0
21.12.20 09:00 Novokuzněck Khimik Voskresensk under 2:1 0:0,0:0,2:1
16.12.20 16:30 Khimik Voskresensk Molot-Prikam'e Perm under 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:2
14.12.20 16:30 Khimik Voskresensk Tambov over 5:2 2:0,1:0,2:2
10.12.20 16:30 Khimik Voskresensk Voroněž under 4:1 1:1,2:0,1:0
08.12.20 16:30 Khimik Voskresensk Rostov under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:0
03.12.20 10:00 Chelmet Čeljabinsk Khimik Voskresensk under 0:2 0:0,0:1,0:1
01.12.20 14:30 Kurgan Khimik Voskresensk under 1:3 1:1,0:1,0:1
29.11.20 09:00 Gornyak Uchaly Khimik Voskresensk over 2:5 0:0,1:3,1:2
27.11.20 14:30 Yuzhny Ural Orsk Khimik Voskresensk over 5:2 1:1,2:1,2:0
23.11.20 15:00 Khimik Voskresensk Kurgan under 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,0:1
21.11.20 15:00 Khimik Voskresensk Chelmet Čeljabinsk under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,2:0
19.11.20 16:30 Khimik Voskresensk Yuzhny Ural Orsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
17.11.20 16:30 Khimik Voskresensk Gornyak Uchaly under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
13.11.20 16:30 Khimik Voskresensk Ťumeň under 0:3 0:2,0:0,0:1
10.11.20 17:30 Rostov Khimik Voskresensk under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
08.11.20 15:00 Voroněž Khimik Voskresensk over 2:4 1:3,1:0,0:1
06.11.20 16:30 Tambov Khimik Voskresensk under 4:1 2:1,2:0,0:0
30.10.20 16:30 Khimik Voskresensk Sokol Krasnoyarsk over 5:2 2:1,2:1,1:0
26.10.20 16:30 Khimik Voskresensk Ermak Angarsk over 4:3pp 1:0,1:0,1:3,1:0
24.10.20 16:00 Khimik Voskresensk Novokuzněck over 2:4 1:1,0:2,1:1
20.10.20 13:00 Bars Kazan Khimik Voskresensk under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,3:1
18.10.20 16:00 Penza Khimik Voskresensk under 1:3 0:0,1:0,0:3
16.10.20 17:00 Samara Khimik Voskresensk under 2:1 1:0,0:1,1:0
14.10.20 17:00 Togliatti Khimik Voskresensk under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:3
07.10.20 17:30 Khimik Voskresensk Toros Neftekamsk under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:3
05.10.20 17:30 Khimik Voskresensk Iževsk over 6:0 1:0,1:0,4:0
03.10.20 16:00 Khimik Voskresensk Almetievsk over 1:8 0:3,0:4,1:1
28.09.20 17:30 Khimik Voskresensk Ryazan under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
22.09.20 17:30 Khimik Voskresensk Karelia SKA under 5:0 1:0,1:0,3:0
20.09.20 16:00 Khimik Voskresensk Dinamo St. Petersburg under 2:3 0:1,2:0,0:2
13.09.20 16:00 Dynamo Tver Khimik Voskresensk under 1:3 0:2,1:0,0:1
11.09.20 18:00 Zvezda Chekhov Khimik Voskresensk under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
06.09.20 16:00 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3 1:0,0:0,1:3

Chelmet Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.01.2021 12:00 Novokuzněck Chelmet Čeljabinsk H2H
24.01.2021 11:00 Sokol Krasnoyarsk Chelmet Čeljabinsk H2H
26.01.2021 12:00 Ermak Angarsk Chelmet Čeljabinsk H2H
31.01.2021 13:00 Chelmet Čeljabinsk Penza H2H
02.02.2021 14:30 Chelmet Čeljabinsk Bars Kazan H2H
04.02.2021 15:00 Chelmet Čeljabinsk Samara H2H
06.02.2021 13:00 Chelmet Čeljabinsk Togliatti H2H
11.02.2021 16:30 Almetievsk Chelmet Čeljabinsk H2H
13.02.2021 14:00 Iževsk Chelmet Čeljabinsk H2H
15.02.2021 15:00 Molot-Prikam'e Perm Chelmet Čeljabinsk H2H
17.02.2021 15:00 Toros Neftekamsk Chelmet Čeljabinsk H2H

Khimik Voskresensk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.01.2021 15:00 Toros Neftekamsk Khimik Voskresensk H2H
21.01.2021 16:30 Almetievsk Khimik Voskresensk H2H
23.01.2021 10:00 Iževsk Khimik Voskresensk H2H
28.01.2021 17:00 Ryazan Khimik Voskresensk H2H
03.02.2021 17:00 Karelia SKA Khimik Voskresensk H2H
05.02.2021 17:30 Dinamo St. Petersburg Khimik Voskresensk H2H
09.02.2021 16:30 Khimik Voskresensk Zvezda Chekhov H2H
11.02.2021 16:30 Khimik Voskresensk Dynamo Tver H2H
15.02.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk H2H
17.02.2021 15:00 Ťumeň Khimik Voskresensk H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 38 25 3 4 -1 59 124 65 66
2. Almetievsk 38 18 5 4 2 54 125 71 60
3. Penza 39 17 5 2 8 29 115 86 56
4. Ťumeň 38 19 3 4 5 30 106 76 54
5. Dinamo St. Petersburg 40 16 4 4 8 31 107 76 52
6. Novokuzněck 40 13 5 6 5 23 112 89 52
7. Gornyak Uchaly 40 13 5 5 7 17 108 91 51
8. Khimik Voskresensk 40 7 8 5 7 14 98 84 51
9. Ryazan 40 10 6 5 8 5 110 105 49
10. Tambov 40 9 6 6 7 -10 107 117 48
11. Toros Neftekamsk 38 9 6 4 9 13 115 102 46
12. Bars Kazan 40 10 5 6 8 9 111 102 46
13. Zvezda Chekhov 38 15 3 3 11 7 87 80 45
14. Karelia SKA 40 10 4 8 6 -4 89 93 44
15. Rostov 40 8 5 8 6 -1 91 92 44
16. Dynamo Tver 38 4 8 3 12 -14 92 106 43
17. Sokol Krasnoyarsk 42 7 6 4 15 -14 90 104 42
18. Chelmet Čeljabinsk 39 3 7 8 6 1 91 90 42
19. Togliatti 39 8 5 5 11 -7 98 105 41
20. Yuzhny Ural Orsk 40 7 6 2 17 -10 99 109 40
21. Ermak Angarsk 41 6 5 5 15 -33 98 131 37
22. Samara 39 7 4 5 14 -24 83 107 35
23. Kurgan 39 7 3 7 12 -29 66 95 33
24. Voroněž 40 2 5 6 16 -36 80 116 30
25. Molot-Prikam'e Perm 38 1 4 5 19 -45 58 103 23
26. Iževsk 38 4 2 4 22 -65 59 124 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 21 9 3 2 2 27 61 34 32
2. Yuzhny Ural Orsk 21 4 5 2 3 12 64 52 30
3. Almetievsk 17 12 1 1 1 29 59 30 29
4. Gornyak Uchaly 21 5 4 3 2 4 54 50 29
5. Ryazan 22 7 3 3 3 8 60 52 29
6. Karelia SKA 21 7 3 2 4 7 50 43 28
7. Khimik Voskresensk 23 4 4 4 3 7 60 53 28
8. Yugra Khanty-Mansiysk 16 9 2 1 1 23 51 28 27
9. Novokuzněck 18 5 4 1 3 19 58 39 27
10. Zvezda Chekhov 21 9 2 1 6 7 51 44 27
11. Tambov 20 6 3 3 2 1 55 54 27
12. Ermak Angarsk 21 2 5 3 3 -2 59 61 27
13. Bars Kazan 19 3 4 4 0 7 53 46 26
14. Chelmet Čeljabinsk 21 3 4 4 2 8 60 52 26
15. Dynamo Tver 21 0 6 1 7 -3 53 56 25
16. Rostov 22 6 2 4 4 0 49 49 24
17. Ťumeň 17 11 0 1 4 15 54 39 23
18. Penza 18 9 1 1 5 6 47 41 23
19. Samara 18 7 2 1 5 1 43 42 23
20. Kurgan 21 6 2 3 5 -6 37 43 23
21. Toros Neftekamsk 17 8 1 1 5 8 52 44 21
22. Sokol Krasnoyarsk 21 3 3 2 8 -9 42 51 20
23. Voroněž 21 3 2 4 6 -16 45 61 18
24. Togliatti 18 5 1 3 5 -4 44 48 17
25. Iževsk 17 2 2 0 11 -22 28 50 12
26. Molot-Prikam'e Perm 18 1 1 3 9 -30 19 49 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 22 16 1 3 -2 36 73 37 39
2. Penza 21 8 4 1 3 23 68 45 33
3. Ťumeň 21 8 3 3 1 15 52 37 31
4. Almetievsk 21 6 4 3 1 25 66 41 31
5. Novokuzněck 22 8 1 5 2 4 54 50 25
6. Toros Neftekamsk 21 1 5 3 4 5 63 58 25
7. Togliatti 21 3 4 2 6 -3 54 57 24
8. Khimik Voskresensk 17 3 4 1 4 7 38 31 23
9. Gornyak Uchaly 19 8 1 2 5 13 54 41 22
10. Sokol Krasnoyarsk 21 4 3 2 7 -5 48 53 22
11. Tambov 20 3 3 3 5 -11 52 63 21
12. Dinamo St. Petersburg 19 7 1 2 6 4 46 42 20
13. Rostov 18 2 3 4 2 -1 42 43 20
14. Ryazan 18 3 3 2 5 -3 50 53 20
15. Bars Kazan 21 7 1 2 8 2 58 56 20
16. Zvezda Chekhov 17 6 1 2 5 0 36 36 18
17. Dynamo Tver 17 4 2 2 5 -11 39 50 18
18. Chelmet Čeljabinsk 18 0 3 4 4 -7 31 38 16
19. Karelia SKA 19 3 1 6 2 -11 39 50 16
20. Molot-Prikam'e Perm 20 0 3 2 10 -15 39 54 14
21. Voroněž 19 -1 3 2 10 -20 35 55 12
22. Samara 21 0 2 4 9 -25 40 65 12
23. Kurgan 18 1 1 4 7 -23 29 52 10
24. Yuzhny Ural Orsk 19 3 1 0 14 -22 35 57 10
25. Ermak Angarsk 20 4 0 2 12 -31 39 70 10
26. Iževsk 21 2 0 4 11 -43 31 74 8