Almetievsk VS Toros Neftekamsk


Almetievsk

Toros Neftekamsk

Almetievsk (T1) VS Toros Neftekamsk (T2)

Almetievsk

Toros Neftekamsk

Zaujímavé

Almetievsk

  • 24 víťazstiev z celkového počtu 40 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Almetievsk. 60% úspešnosť výhier.
  • Až 26 zápasov tímu Almetievsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 40 zápasov, to je až 65%.
  • Almetievsk už 6 zápasov v rade neprehrali.
  • Almetievsk ťahá aktuálne sériu 8 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Toros Neftekamsk

  • Toros Neftekamsk už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 30% vzájomných zápasov (3 z 10) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
13.01.2021 16:30 Almetievsk Toros Neftekamsk under 3:2ppsn 0:0,0:0,2:2,0:0,3:1
13.10.2020 16:00 Toros Neftekamsk Almetievsk over 4:3 2:1,2:2,0:0
Rusko / VHL / 2019/2020
13.01.2020 16:30 Almetievsk Toros Neftekamsk under 3:2 1:1,1:0,1:1
19.12.2019 16:30 Almetievsk Toros Neftekamsk over 4:2 1:0,3:1,0:1
18.11.2019 15:00 Toros Neftekamsk Almetievsk under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
17.09.2019 16:00 Toros Neftekamsk Almetievsk under 2:1 1:1,0:0,1:0
Rusko / VHL / 2018/2019
29.12.2018 14:30 Almetievsk Toros Neftekamsk under 3:2ppsn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
06.09.2018 16:00 Toros Neftekamsk Almetievsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
Rusko / VHL / 2017/2018
30.11.2017 16:30 Almetievsk Toros Neftekamsk under 3:1 0:1,3:0,0:0
19.11.2017 13:00 Toros Neftekamsk Almetievsk over 2:4 2:1,0:1,0:2

Almetievsk

5 - 3 - 2

Toros Neftekamsk

Almetievsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.21 15:00 Almetievsk Ryazan under 3:0 1:0,1:0,2:0
21.01.21 16:30 Almetievsk Khimik Voskresensk under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
16.01.21 15:00 Almetievsk Iževsk under 3:1 0:0,2:1,1:0
13.01.21 16:30 Almetievsk Toros Neftekamsk under 3:2sn 0:0,0:0,2:2,0:0,3:1
11.01.21 16:30 Almetievsk Molot-Prikam'e Perm under 3:2 1:1,0:1,2:0
29.12.20 16:00 Togliatti Almetievsk under 2:3 1:1,1:1,0:1
27.12.20 14:00 Samara Almetievsk under 2:1 0:0,2:1,0:0
25.12.20 17:00 Penza Almetievsk under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
23.12.20 16:30 Bars Kazan Almetievsk over 3:4 1:0,1:1,1:3
18.12.20 16:30 Almetievsk Ermak Angarsk over 8:1 0:0,6:0,2:1
16.12.20 16:30 Almetievsk Sokol Krasnoyarsk over 4:2 1:1,2:1,1:0
12.12.20 11:00 Almetievsk Novokuzněck under 3:1 1:0,1:1,1:0
06.12.20 15:00 Tambov Almetievsk under 3:2 1:0,1:1,1:1
04.12.20 17:00 Voroněž Almetievsk over 1:5 0:3,1:1,0:1
02.12.20 17:30 Rostov Almetievsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
25.11.20 16:30 Almetievsk Ťumeň under 1:4 0:0,1:2,0:2
22.11.20 15:00 Almetievsk Rostov over 4:2 2:1,1:1,1:0
18.11.20 16:30 Almetievsk Voroněž under 3:0 0:0,1:0,2:0
16.11.20 16:30 Almetievsk Tambov over 7:1 3:0,4:1,0:0
06.11.20 13:00 Novokuzněck Almetievsk under 1:2 0:0,0:0,1:2
04.11.20 11:00 Sokol Krasnoyarsk Almetievsk under 1:4 0:2,1:1,0:1
02.11.20 12:00 Ermak Angarsk Almetievsk under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:1
28.10.20 16:30 Almetievsk Penza over 3:4pp 2:0,0:2,1:1,0:1
26.10.20 16:30 Almetievsk Bars Kazan over 1:6 0:3,1:2,0:1
24.10.20 16:00 Almetievsk Samara under 1:0 1:0,0:0,0:0
22.10.20 17:30 Almetievsk Togliatti under 3:1 2:1,1:0,0:0
15.10.20 16:30 Molot-Prikam'e Perm Almetievsk under 0:4 0:0,0:3,0:1
13.10.20 16:00 Toros Neftekamsk Almetievsk over 4:3 2:1,2:2,0:0
11.10.20 15:00 Iževsk Almetievsk under 1:3 1:1,0:2,0:0
05.10.20 18:00 Ryazan Almetievsk under 3:2 2:0,0:0,1:2
03.10.20 16:00 Khimik Voskresensk Almetievsk over 1:8 0:3,0:4,1:1
01.10.20 18:00 Karelia SKA Almetievsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
29.09.20 18:30 Dinamo St. Petersburg Almetievsk over 3:4sn 2:0,1:1,0:2,0:0,2:3
23.09.20 17:30 Almetievsk Yugra Khanty-Mansiysk under 4:1 2:0,2:0,0:1
21.09.20 17:30 Almetievsk Dynamo Tver over 6:2 3:1,2:1,1:0
19.09.20 16:00 Almetievsk Zvezda Chekhov under 2:0 0:0,0:0,2:0
11.09.20 15:30 Yuzhny Ural Orsk Almetievsk under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
09.09.20 15:30 Gornyak Uchaly Almetievsk over 3:4 0:1,0:0,3:3
07.09.20 15:30 Kurgan Almetievsk under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:1
05.09.20 14:00 Chelmet Čeljabinsk Almetievsk over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0

Toros Neftekamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.21 13:00 Toros Neftekamsk Dinamo St. Petersburg under 2:1 0:0,1:1,1:0
21.01.21 15:00 Toros Neftekamsk Karelia SKA under 3:2 2:2,1:0,0:0
19.01.21 15:00 Toros Neftekamsk Khimik Voskresensk over 4:5 1:0,2:4,1:1
17.01.21 13:00 Toros Neftekamsk Ryazan under 2:3 1:1,1:2,0:0
13.01.21 16:30 Almetievsk Toros Neftekamsk under 3:2sn 0:0,0:0,2:2,0:0,3:1
11.01.21 16:00 Iževsk Toros Neftekamsk over 0:6 0:1,0:1,0:4
27.12.20 09:00 Toros Neftekamsk Ťumeň over 2:6 0:2,2:2,0:2
24.12.20 16:00 Togliatti Toros Neftekamsk over 5:3 1:1,2:0,2:2
22.12.20 16:00 Samara Toros Neftekamsk under 1:4 0:2,1:2,0:0
20.12.20 15:00 Penza Toros Neftekamsk under 3:2 1:1,1:0,1:1
18.12.20 16:30 Bars Kazan Toros Neftekamsk under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:3
14.12.20 15:00 Toros Neftekamsk Sokol Krasnoyarsk under 2:3 0:0,1:3,1:0
12.12.20 13:00 Toros Neftekamsk Ermak Angarsk under 3:1 1:0,1:0,1:1
08.12.20 15:00 Toros Neftekamsk Novokuzněck over 1:5 0:1,0:2,1:2
02.12.20 16:30 Tambov Toros Neftekamsk over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
30.11.20 17:00 Voroněž Toros Neftekamsk over 4:5sn 1:0,1:3,2:1,0:0,0:2
28.11.20 11:00 Rostov Toros Neftekamsk over 2:4 0:2,0:1,2:1
22.11.20 13:00 Toros Neftekamsk Tambov over 5:2 1:2,3:0,1:0
20.11.20 15:00 Toros Neftekamsk Voroněž over 4:2 2:1,1:0,1:1
16.11.20 15:00 Toros Neftekamsk Rostov over 4:5pp 2:0,2:2,0:2,0:1
10.11.20 13:00 Novokuzněck Toros Neftekamsk over 4:2 1:1,3:1,0:0
08.11.20 11:00 Sokol Krasnoyarsk Toros Neftekamsk under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
06.11.20 12:00 Ermak Angarsk Toros Neftekamsk under 3:1 1:0,0:1,2:0
01.11.20 13:00 Toros Neftekamsk Bars Kazan under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:1
30.10.20 15:00 Toros Neftekamsk Penza under 0:3 0:1,0:1,0:1
28.10.20 15:00 Toros Neftekamsk Togliatti under 1:0 0:0,0:0,1:0
26.10.20 15:00 Toros Neftekamsk Samara over 8:2 3:1,5:1,0:0
19.10.20 16:30 Molot-Prikam'e Perm Toros Neftekamsk over 4:3sn 0:2,1:1,2:0,0:0,2:0
15.10.20 16:00 Toros Neftekamsk Iževsk under 2:1 0:1,2:0,0:0
13.10.20 16:00 Toros Neftekamsk Almetievsk over 4:3 2:1,2:2,0:0
09.10.20 18:00 Ryazan Toros Neftekamsk under 2:3 0:0,1:1,1:2
07.10.20 17:30 Khimik Voskresensk Toros Neftekamsk under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:3
05.10.20 18:00 Karelia SKA Toros Neftekamsk over 2:6 1:1,0:3,1:2
03.10.20 16:00 Dinamo St. Petersburg Toros Neftekamsk over 4:2 1:1,2:0,1:1
27.09.20 14:00 Toros Neftekamsk Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2 0:0,1:0,0:2
25.09.20 16:00 Toros Neftekamsk Zvezda Chekhov under 3:2 0:1,3:0,0:1
23.09.20 16:00 Toros Neftekamsk Dynamo Tver over 7:2 1:0,6:0,0:2
15.09.20 15:30 Yuzhny Ural Orsk Toros Neftekamsk over 7:3 3:0,2:0,2:3
13.09.20 10:00 Gornyak Uchaly Toros Neftekamsk over 3:5 0:1,2:1,1:3
11.09.20 15:30 Kurgan Toros Neftekamsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
09.09.20 16:00 Chelmet Čeljabinsk Toros Neftekamsk under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1

Almetievsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.01.2021 16:30 Almetievsk Dinamo St. Petersburg H2H
27.01.2021 16:00 Almetievsk Karelia SKA H2H
31.01.2021 13:00 Ťumeň Almetievsk H2H
02.02.2021 14:30 Yugra Khanty-Mansiysk Almetievsk H2H
04.02.2021 17:00 Dynamo Tver Almetievsk H2H
06.02.2021 15:00 Zvezda Chekhov Almetievsk H2H
11.02.2021 16:30 Almetievsk Chelmet Čeljabinsk H2H
13.02.2021 15:00 Almetievsk Kurgan H2H
15.02.2021 16:30 Almetievsk Yuzhny Ural Orsk H2H
17.02.2021 16:30 Almetievsk Gornyak Uchaly H2H

Toros Neftekamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.01.2021 15:00 Ťumeň Toros Neftekamsk H2H
29.01.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Toros Neftekamsk H2H
31.01.2021 15:00 Dynamo Tver Toros Neftekamsk H2H
02.02.2021 17:00 Zvezda Chekhov Toros Neftekamsk H2H
11.02.2021 15:00 Toros Neftekamsk Gornyak Uchaly H2H
13.02.2021 13:00 Toros Neftekamsk Yuzhny Ural Orsk H2H
15.02.2021 15:00 Toros Neftekamsk Kurgan H2H
17.02.2021 15:00 Toros Neftekamsk Chelmet Čeljabinsk H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 41 26 3 5 -1 57 132 75 69
2. Almetievsk 40 19 5 5 1 56 130 74 63
3. Ťumeň 41 18 5 4 5 33 113 80 60
4. Penza 42 15 7 2 9 28 125 97 60
5. Khimik Voskresensk 43 8 9 5 7 17 108 91 57
6. Novokuzněck 42 13 6 6 5 27 118 91 56
7. Gornyak Uchaly 42 13 6 5 7 22 115 93 55
8. Dinamo St. Petersburg 42 17 4 4 9 32 110 78 54
9. Bars Kazan 43 12 5 7 7 18 123 105 51
10. Toros Neftekamsk 41 11 6 4 10 14 124 110 50
11. Ryazan 43 10 6 5 11 0 111 111 49
12. Tambov 40 9 6 6 7 -10 107 117 48
13. Zvezda Chekhov 40 15 3 4 11 4 91 87 46
14. Karelia SKA 42 11 4 8 7 -1 95 96 46
15. Rostov 41 9 5 8 6 0 92 92 46
16. Dynamo Tver 40 5 8 3 13 -19 96 115 45
17. Togliatti 41 9 5 5 12 -5 105 110 43
18. Sokol Krasnoyarsk 44 7 6 5 15 -16 93 109 43
19. Chelmet Čeljabinsk 40 3 7 9 5 0 92 92 43
20. Yuzhny Ural Orsk 41 7 6 3 16 -11 104 115 41
21. Ermak Angarsk 43 5 6 5 16 -36 105 141 39
22. Samara 41 7 4 6 14 -27 84 111 36
23. Kurgan 41 8 3 7 13 -31 70 101 35
24. Voroněž 41 2 5 6 17 -37 80 117 30
25. Molot-Prikam'e Perm 41 2 4 5 21 -50 59 109 25
26. Iževsk 40 5 2 4 23 -65 62 127 22
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Almetievsk 19 13 1 2 0 31 64 33 32
2. Dinamo St. Petersburg 21 9 3 2 2 27 61 34 32
3. Novokuzněck 20 5 5 1 3 23 64 41 31
4. Bars Kazan 22 5 4 5 -1 16 65 49 31
5. Yuzhny Ural Orsk 21 4 5 2 3 12 64 52 30
6. Gornyak Uchaly 21 5 4 3 2 4 54 50 29
7. Ryazan 22 7 3 3 3 8 60 52 29
8. Ermak Angarsk 23 1 6 3 4 -5 66 71 29
9. Karelia SKA 21 7 3 2 4 7 50 43 28
10. Khimik Voskresensk 23 4 4 4 3 7 60 53 28
11. Yugra Khanty-Mansiysk 16 9 2 1 1 23 51 28 27
12. Zvezda Chekhov 21 9 2 1 6 7 51 44 27
13. Penza 21 7 3 1 6 5 57 52 27
14. Tambov 20 6 3 3 2 1 55 54 27
15. Chelmet Čeljabinsk 21 3 4 4 2 8 60 52 26
16. Toros Neftekamsk 20 10 1 1 6 9 61 52 25
17. Dynamo Tver 21 0 6 1 7 -3 53 56 25
18. Samara 20 7 2 2 5 -2 44 46 24
19. Rostov 22 6 2 4 4 0 49 49 24
20. Ťumeň 17 11 0 1 4 15 54 39 23
21. Kurgan 21 6 2 3 5 -6 37 43 23
22. Sokol Krasnoyarsk 23 3 3 3 8 -11 45 56 21
23. Togliatti 20 6 1 3 6 -2 51 53 19
24. Voroněž 22 3 2 4 7 -17 45 62 18
25. Iževsk 19 3 2 0 12 -22 31 53 14
26. Molot-Prikam'e Perm 21 2 1 3 11 -35 20 55 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 25 17 1 4 -2 34 81 47 42
2. Ťumeň 24 7 5 3 1 18 59 41 37
3. Penza 21 8 4 1 3 23 68 45 33
4. Almetievsk 21 6 4 3 1 25 66 41 31
5. Khimik Voskresensk 20 4 5 1 4 10 48 38 29
6. Gornyak Uchaly 21 8 2 2 5 18 61 43 26
7. Novokuzněck 22 8 1 5 2 4 54 50 25
8. Toros Neftekamsk 21 1 5 3 4 5 63 58 25
9. Togliatti 21 3 4 2 6 -3 54 57 24
10. Rostov 19 3 3 4 2 0 43 43 22
11. Dinamo St. Petersburg 21 8 1 2 7 5 49 44 22
12. Sokol Krasnoyarsk 21 4 3 2 7 -5 48 53 22
13. Tambov 20 3 3 3 5 -11 52 63 21
14. Bars Kazan 21 7 1 2 8 2 58 56 20
15. Ryazan 21 3 3 2 8 -8 51 59 20
16. Dynamo Tver 19 5 2 2 6 -16 43 59 20
17. Zvezda Chekhov 19 6 1 3 5 -3 40 43 19
18. Karelia SKA 21 4 1 6 3 -8 45 53 18
19. Chelmet Čeljabinsk 19 0 3 5 3 -8 32 40 17
20. Molot-Prikam'e Perm 20 0 3 2 10 -15 39 54 14
21. Voroněž 19 -1 3 2 10 -20 35 55 12
22. Kurgan 20 2 1 4 8 -25 33 58 12
23. Samara 21 0 2 4 9 -25 40 65 12
24. Yuzhny Ural Orsk 20 3 1 1 13 -23 40 63 11
25. Ermak Angarsk 20 4 0 2 12 -31 39 70 10
26. Iževsk 21 2 0 4 11 -43 31 74 8