Snezhnye Barsy Astana U21 VS Reaktor Nizhnekamsk U21
Snezhnye Barsy Astana U21 |
Reaktor Nizhnekamsk U21 |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Snezhnye Barsy Astana U21 (T1) VS Reaktor Nizhnekamsk U21 (T2)
Snezhnye Barsy Astana U21
Reaktor Nizhnekamsk U21
Zaujímavé
Snezhnye Barsy Astana U21
- Počet remíz tímu Snezhnye Barsy Astana U21 je až 16 z celkového počtu 59 zápasov, čo je až 27%.
- Až 34 zápasov tímu Snezhnye Barsy Astana U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 59 zápasov, to je až 58%.
- Snezhnye Barsy Astana U21 už 4 zápasov v rade neremízovali.
Reaktor Nizhnekamsk U21
- Reaktor Nizhnekamsk U21 už 11 zápasov v rade neremízovali.
H2H
- Až 43% vzájomných zápasov (3 z 7) skončilo remízou.
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 4 z 7 vzájomných zápasov, čo je 57%.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Rusko / MHL / 2018/2019 | ||||||
02.03.2019 | 12:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 6:4 | 3:1,1:2,2:1 | |
10.09.2018 | 17:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 3:2pp | 0:0,1:1,1:1,1:0 | |
09.09.2018 | 12:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 2:4 | 0:1,0:1,2:2 | |
Rusko / MHL / 2017/2018 | ||||||
17.01.2018 | 14:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2:3pp | 0:1,0:0,2:1,0:1 | |
16.01.2018 | 14:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 1:3 | 1:1,0:1,0:1 | |
08.10.2017 | 12:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 5:0 | 2:0,2:0,1:0 | |
07.10.2017 | 12:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 3:4pp | 1:3,1:0,1:0,0:1 |
Snezhnye Barsy Astana U21 |
2 - 3 - 2 |
Reaktor Nizhnekamsk U21 |
Snezhnye Barsy Astana U21
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
02.03.19 | 12:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 6:4 | 3:1,1:2,2:1 | |
27.02.19 | 14:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Sputnik Almetievsk U21 | 2:3 | 0:1,0:2,2:0 | |
26.02.19 | 14:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Sputnik Almetievsk U21 | 4:1 | 1:0,1:1,2:0 | |
23.02.19 | 12:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Kuznetskie Medvedi U21 | 6:4 | 1:0,3:2,2:2 | |
22.02.19 | 14:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Kuznetskie Medvedi U21 | 2:1pp | 1:1,0:0,0:0,1:0 | |
19.02.19 | 14:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 4:2 | 1:0,2:1,1:1 | |
18.02.19 | 14:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 1:0pp | 0:0,0:0,0:0,1:0 | |
12.02.19 | 09:00 | Sarmaty Orenburg U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 6:7 | 3:0,1:4,2:3 | |
11.02.19 | 15:00 | Sarmaty Orenburg U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 3:2 | 0:0,1:1,2:1 | |
08.02.19 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 5:0 | 1:0,0:0,4:0 | |
07.02.19 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 2:1pp | 0:1,0:0,1:0,1:0 | |
31.01.19 | 09:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Tyumen Legion U21 | 3:1 | 0:0,2:1,1:0 | |
30.01.19 | 09:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Tyumen Legion U21 | 2:4 | 0:0,1:2,1:2 | |
27.01.19 | 12:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 1:4 | 0:0,0:2,1:2 | |
26.01.19 | 12:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2:1pp | 0:0,0:0,1:1,1:0 | |
20.01.19 | 09:00 | Tolpar Ufa U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4:0 | 2:0,1:0,1:0 | |
19.01.19 | 09:00 | Tolpar Ufa U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 5:2 | 1:2,4:0,0:0 | |
16.01.19 | 14:30 | Avto Yekaterinburg U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
15.01.19 | 14:30 | Avto Yekaterinburg U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4:1 | 2:1,1:0,1:0 | |
10.01.19 | 09:00 | Ladia Tolyatti U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 3:6 | 2:1,1:3,0:2 | |
09.01.19 | 10:00 | Ladia Tolyatti U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4:5 | 2:1,1:2,1:2 | |
01.12.18 | 07:00 | Kuznetskie Medvedi U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 3:4pp | 0:3,2:0,1:0,0:1 | |
30.11.18 | 12:30 | Kuznetskie Medvedi U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 2:3sn | 1:1,0:1,1:0,0:0,1:2 | |
27.11.18 | 12:30 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4:2 | 1:1,0:1,3:0 | |
26.11.18 | 12:30 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 2:1pp | 1:0,0:1,0:0,1:0 | |
21.11.18 | 14:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Sarmaty Orenburg U21 | 3:1 | 1:0,0:0,2:1 | |
20.11.18 | 14:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Sarmaty Orenburg U21 | 3:0 | 2:0,1:0,0:0 | |
17.11.18 | 12:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:6 | 1:2,2:2,0:2 | |
16.11.18 | 09:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
12.11.18 | 13:30 | Altay Barnaul U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 1:3 | 1:0,0:0,0:3 | |
11.11.18 | 12:00 | Altay Barnaul U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4:2 | 1:1,3:1,0:0 | |
08.11.18 | 14:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Altay Barnaul U21 | 6:1 | 0:0,5:0,1:1 | |
07.11.18 | 14:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Altay Barnaul U21 | 4:3pp | 0:2,3:0,0:1,1:0 | |
03.11.18 | 12:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 2:1pp | 0:1,1:0,0:0,1:0 | |
02.11.18 | 14:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 2:3sn | 1:0,1:0,0:2,0:0,1:2 | |
31.10.18 | 14:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Omskye Yastreby U21 | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
29.10.18 | 14:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Omskye Yastreby U21 | 2:5 | 0:1,0:1,2:3 | |
23.10.18 | 15:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Tolpar Ufa U21 | 0:2 | 0:1,0:0,0:1 | |
21.10.18 | 13:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Tolpar Ufa U21 | 4:2 | 0:0,2:0,2:2 | |
19.10.18 | 15:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Avto Yekaterinburg U21 | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
18.10.18 | 15:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Avto Yekaterinburg U21 | 0:5 | 0:2,0:0,0:3 | |
12.10.18 | 15:00 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 10:0 | 5:0,2:0,3:0 | |
11.10.18 | 15:00 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 2:3sn | 0:1,1:0,1:1,0:0,0:3 | |
08.10.18 | 13:00 | Omskye Yastreby U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 2:3pp | 1:1,0:0,1:1,0:1 | |
07.10.18 | 09:00 | Omskye Yastreby U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 6:4 | 2:1,0:2,4:1 | |
04.10.18 | 16:00 | Irbis Kazan U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4:3 | 1:1,2:1,1:1 | |
03.10.18 | 16:00 | Irbis Kazan U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 5:3 | 1:1,2:2,2:0 | |
29.09.18 | 13:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Ladia Tolyatti U21 | 7:2 | 1:0,5:1,1:1 | |
28.09.18 | 15:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Ladia Tolyatti U21 | 2:3pp | 0:0,2:0,0:2,0:1 | |
25.09.18 | 15:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Irbis Kazan U21 | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
24.09.18 | 15:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Irbis Kazan U21 | 3:1 | 0:0,3:1,0:0 | |
20.09.18 | 16:00 | Tyumen Legion U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 3:2pp | 2:0,0:2,0:0,1:0 | |
19.09.18 | 16:00 | Tyumen Legion U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4:2 | 1:0,2:0,1:2 | |
16.09.18 | 14:00 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 3:0 | 0:0,1:0,2:0 | |
15.09.18 | 09:00 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4:3pp | 1:1,1:2,1:0,1:0 | |
10.09.18 | 17:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 3:2pp | 0:0,1:1,1:1,1:0 | |
09.09.18 | 12:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 2:4 | 0:1,0:1,2:2 | |
06.09.18 | 16:00 | Sputnik Almetievsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 7:4 | 1:3,3:1,3:0 | |
05.09.18 | 16:00 | Sputnik Almetievsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 1:3 | 0:0,1:2,0:1 |
Reaktor Nizhnekamsk U21
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
02.03.19 | 12:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 6:4 | 3:1,1:2,2:1 | |
27.02.19 | 13:30 | Altay Barnaul U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 5:7 | 1:4,3:2,1:1 | |
26.02.19 | 13:30 | Altay Barnaul U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 0:5 | 0:2,0:1,0:2 | |
14.02.19 | 12:30 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 0:5 | 0:1,0:1,0:3 | |
13.02.19 | 12:30 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 4:2 | 1:1,3:1,0:0 | |
10.02.19 | 07:00 | Kuznetskie Medvedi U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 1:2 | 0:1,0:0,1:1 | |
09.02.19 | 07:00 | Kuznetskie Medvedi U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2:3 | 0:0,0:0,2:3 | |
31.01.19 | 16:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 6:2 | 1:0,1:2,4:0 | |
30.01.19 | 16:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 2:1 | 0:1,1:0,1:0 | |
28.01.19 | 16:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Sarmaty Orenburg U21 | 7:1 | 1:0,3:1,3:0 | |
26.01.19 | 11:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Sarmaty Orenburg U21 | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
21.01.19 | 15:00 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 3:4pp | 0:0,1:1,2:2,0:1 | |
20.01.19 | 09:00 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
17.01.19 | 15:00 | Tyumen Legion U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 4:2 | 2:0,0:1,2:1 | |
16.01.19 | 15:00 | Tyumen Legion U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 0:5 | 0:1,0:2,0:2 | |
09.01.19 | 11:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Avto Yekaterinburg U21 | 1:3 | 1:1,0:2,0:0 | |
08.01.19 | 11:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Avto Yekaterinburg U21 | 2:1sn | 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0 | |
06.01.19 | 11:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Tolpar Ufa U21 | 4:1 | 4:0,0:0,0:1 | |
04.01.19 | 11:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Tolpar Ufa U21 | 2:4 | 0:0,0:2,2:2 | |
30.12.18 | 08:00 | Omskye Yastreby U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 3:2 | 2:1,0:0,1:1 | |
29.12.18 | 12:00 | Omskye Yastreby U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 5:2 | 3:0,1:0,1:2 | |
27.12.18 | 14:00 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2:1sn | 1:0,0:1,0:0,0:0,2:0 | |
25.12.18 | 14:00 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2:0 | 1:0,0:0,1:0 | |
20.12.18 | 16:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Irbis Kazan U21 | 2:4 | 0:3,2:0,0:1 | |
18.12.18 | 16:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Irbis Kazan U21 | 4:5sn | 2:1,1:2,1:1,0:0,2:3 | |
16.12.18 | 11:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 3:2 | 2:1,1:0,0:1 | |
15.12.18 | 11:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 2:1 | 1:1,1:0,0:0 | |
09.12.18 | 10:30 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Sputnik Almetievsk U21 | 2:3pp | 1:1,1:1,0:0,0:1 | |
08.12.18 | 11:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Sputnik Almetievsk U21 | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 | |
29.11.18 | 11:00 | Sputnik Almetievsk U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 5:1 | 3:1,1:0,1:0 | |
28.11.18 | 15:00 | Sputnik Almetievsk U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2:1 | 1:1,1:0,0:0 | |
21.11.18 | 16:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 1:3 | 0:1,1:1,0:1 | |
20.11.18 | 15:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 3:2 | 2:1,1:1,0:0 | |
18.11.18 | 11:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Kuznetskie Medvedi U21 | 7:3 | 4:1,2:0,1:2 | |
16.11.18 | 16:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Kuznetskie Medvedi U21 | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 | |
03.11.18 | 09:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 5:2 | 0:1,3:0,2:1 | |
01.11.18 | 13:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 4:2 | 3:0,1:1,0:1 | |
30.10.18 | 15:00 | Sarmaty Orenburg U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 11:3 | 0:2,5:1,6:0 | |
29.10.18 | 15:00 | Sarmaty Orenburg U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 1:2sn | 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1 | |
23.10.18 | 17:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 1:2sn | 0:1,1:0,0:0,0:0,4:5 | |
22.10.18 | 17:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2:10 | 0:5,1:4,1:1 | |
19.10.18 | 17:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Tyumen Legion U21 | 5:4 | 3:1,1:1,1:2 | |
18.10.18 | 17:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Tyumen Legion U21 | 4:1 | 2:1,1:0,1:0 | |
13.10.18 | 10:00 | Avto Yekaterinburg U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2:1 | 0:1,2:0,0:0 | |
11.10.18 | 15:30 | Avto Yekaterinburg U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 6:2 | 1:0,1:1,4:1 | |
09.10.18 | 10:00 | Tolpar Ufa U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 3:4 | 0:3,0:1,3:0 | |
08.10.18 | 14:00 | Tolpar Ufa U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 3:1 | 0:0,2:1,1:0 | |
30.09.18 | 12:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 3:4pp | 1:1,1:0,1:2,0:1 | |
29.09.18 | 12:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Omskye Yastreby U21 | 2:1 | 1:1,1:0,0:0 | |
27.09.18 | 17:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 2:4 | 0:2,1:1,1:1 | |
25.09.18 | 17:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 6:2 | 4:1,1:1,1:0 | |
20.09.18 | 16:00 | Irbis Kazan U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2:3 | 0:2,1:0,1:1 | |
19.09.18 | 16:00 | Irbis Kazan U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 1:5 | 0:3,0:1,1:1 | |
16.09.18 | 10:00 | Ladia Tolyatti U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2:1 | 0:0,2:0,0:1 | |
15.09.18 | 11:00 | Ladia Tolyatti U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2:4 | 0:3,1:0,1:1 | |
10.09.18 | 17:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 3:2pp | 0:0,1:1,1:1,1:0 | |
09.09.18 | 12:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 2:4 | 0:1,0:1,2:2 | |
06.09.18 | 15:30 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Altay Barnaul U21 | 2:1 | 2:1,0:0,0:0 | |
05.09.18 | 12:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Altay Barnaul U21 | 5:1 | 1:1,4:0,0:0 |
Snezhnye Barsy Astana U21
nenájdený žiadny zápas
Reaktor Nizhnekamsk U21
nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ťumeň | 56 | 24 | 7 | 8 | 2 | 64 | 175 | 111 | 84 | |
2. | Molot-Prikam'e Perm | 56 | 19 | 11 | 2 | 11 | 64 | 192 | 128 | 84 | |
3. | Kurgan | 56 | 14 | 13 | 3 | 10 | 47 | 169 | 122 | 83 | |
4. | AKM | 56 | 31 | 4 | 4 | 9 | 67 | 162 | 95 | 82 | |
5. | Yugra Khanty-Mansiysk | 56 | 22 | 8 | 6 | 6 | 59 | 185 | 126 | 82 | |
6. | Khimik Voskresensk | 56 | 19 | 9 | 5 | 9 | 57 | 201 | 144 | 79 | |
7. | Karelia SKA | 56 | 17 | 9 | 4 | 13 | 44 | 172 | 128 | 74 | |
8. | Dinamo St. Petersburg | 56 | 25 | 4 | 6 | 10 | 43 | 191 | 148 | 73 | |
9. | Almetievsk | 56 | 15 | 8 | 11 | 3 | 25 | 167 | 142 | 73 | |
10. | Tambov | 56 | 19 | 7 | 4 | 15 | 31 | 159 | 128 | 70 | |
11. | Voroněž | 56 | 19 | 6 | 8 | 9 | 13 | 152 | 139 | 70 | |
12. | Yuzhny Ural Orsk | 56 | 15 | 8 | 8 | 9 | 12 | 152 | 140 | 70 | |
13. | Toros Neftekamsk | 56 | 19 | 6 | 5 | 15 | 22 | 170 | 148 | 67 | |
14. | Zvezda Chekhov | 56 | 15 | 7 | 9 | 9 | 2 | 153 | 151 | 67 | |
15. | Sokol Krasnoyarsk | 56 | 23 | 3 | 6 | 15 | 4 | 165 | 161 | 64 | |
16. | Norilsk | 56 | 18 | 5 | 8 | 12 | 8 | 167 | 159 | 64 | |
17. | Chelmet Čeljabinsk | 56 | 21 | 4 | 5 | 17 | 11 | 151 | 140 | 63 | |
18. | Novokuzněck | 56 | 19 | 5 | 5 | 17 | 16 | 163 | 147 | 63 | |
19. | Gornyak Uchaly | 56 | 14 | 7 | 4 | 20 | -13 | 148 | 161 | 60 | |
20. | Dynamo Altay | 56 | 13 | 5 | 10 | 13 | -33 | 131 | 164 | 56 | |
21. | Ryazan | 56 | 11 | 6 | 7 | 19 | -18 | 124 | 142 | 53 | |
22. | Penza | 56 | 20 | 1 | 8 | 18 | -20 | 134 | 154 | 52 | |
23. | Samara | 56 | 8 | 7 | 4 | 26 | -43 | 143 | 186 | 48 | |
24. | Omskie Krylia | 56 | 7 | 7 | 6 | 23 | -41 | 143 | 184 | 48 | |
25. | Bars Kazan | 56 | 13 | 4 | 4 | 27 | -17 | 122 | 139 | 46 | |
26. | Iževsk | 56 | 3 | 7 | 7 | 25 | -67 | 110 | 177 | 41 | |
27. | Rostov | 56 | 4 | 4 | 8 | 27 | -72 | 118 | 190 | 33 | |
28. | Saratov | 56 | 8 | 1 | 7 | 32 | -119 | 121 | 240 | 27 | |
29. | Chelny | 56 | 4 | 3 | 4 | 38 | -146 | 99 | 245 | 24 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Yugra Khanty-Mansiysk | 28 | 12 | 5 | 3 | 0 | 49 | 103 | 54 | 47 | |
2. | Khimik Voskresensk | 28 | 11 | 5 | 3 | 1 | 42 | 107 | 65 | 45 | |
3. | Toros Neftekamsk | 28 | 12 | 4 | 3 | 2 | 34 | 97 | 63 | 43 | |
4. | Almetievsk | 28 | 15 | 2 | 4 | 1 | 33 | 90 | 57 | 42 | |
5. | Molot-Prikam'e Perm | 28 | 12 | 4 | 1 | 6 | 32 | 102 | 70 | 41 | |
6. | Karelia SKA | 28 | 11 | 4 | 2 | 5 | 34 | 96 | 62 | 40 | |
7. | Dinamo St. Petersburg | 28 | 14 | 2 | 2 | 5 | 26 | 97 | 71 | 39 | |
8. | Ťumeň | 28 | 7 | 5 | 4 | 3 | 21 | 80 | 59 | 38 | |
9. | Kurgan | 28 | 6 | 6 | 2 | 6 | 13 | 82 | 69 | 38 | |
10. | Voroněž | 28 | 16 | 0 | 5 | 2 | 19 | 82 | 63 | 37 | |
11. | Zvezda Chekhov | 28 | 10 | 3 | 5 | 2 | 16 | 86 | 70 | 37 | |
12. | Gornyak Uchaly | 28 | 10 | 4 | 1 | 8 | 11 | 86 | 75 | 37 | |
13. | Dynamo Altay | 28 | 9 | 3 | 6 | 1 | 7 | 70 | 63 | 36 | |
14. | Yuzhny Ural Orsk | 28 | 9 | 3 | 6 | 1 | 3 | 74 | 71 | 36 | |
15. | AKM | 28 | 13 | 2 | 1 | 9 | 32 | 89 | 57 | 35 | |
16. | Sokol Krasnoyarsk | 28 | 13 | 2 | 0 | 11 | 7 | 81 | 74 | 34 | |
17. | Tambov | 28 | 11 | 2 | 2 | 9 | 20 | 82 | 62 | 32 | |
18. | Chelmet Čeljabinsk | 28 | 9 | 3 | 2 | 9 | 7 | 75 | 68 | 32 | |
19. | Novokuzněck | 28 | 13 | 1 | 2 | 9 | 10 | 84 | 74 | 32 | |
20. | Samara | 28 | 6 | 4 | 4 | 6 | 3 | 78 | 75 | 32 | |
21. | Norilsk | 28 | 9 | 2 | 5 | 5 | 0 | 79 | 79 | 31 | |
22. | Penza | 28 | 12 | 0 | 5 | 6 | -8 | 66 | 74 | 29 | |
23. | Omskie Krylia | 28 | 7 | 3 | 2 | 11 | -13 | 81 | 94 | 28 | |
24. | Bars Kazan | 28 | 4 | 3 | 3 | 12 | -11 | 62 | 73 | 23 | |
25. | Ryazan | 28 | 2 | 4 | 3 | 12 | -16 | 60 | 76 | 23 | |
26. | Iževsk | 28 | 0 | 5 | 1 | 16 | -33 | 52 | 85 | 21 | |
27. | Rostov | 28 | 2 | 3 | 4 | 12 | -30 | 68 | 98 | 20 | |
28. | Saratov | 28 | 3 | 1 | 6 | 11 | -42 | 66 | 108 | 16 | |
29. | Chelny | 28 | 1 | 3 | 1 | 19 | -61 | 47 | 108 | 15 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AKM | 28 | 18 | 2 | 3 | 0 | 35 | 73 | 38 | 47 | |
2. | Ťumeň | 28 | 17 | 2 | 4 | -1 | 43 | 95 | 52 | 46 | |
3. | Kurgan | 28 | 8 | 7 | 1 | 4 | 34 | 87 | 53 | 45 | |
4. | Molot-Prikam'e Perm | 28 | 7 | 7 | 1 | 5 | 32 | 90 | 58 | 43 | |
5. | Tambov | 28 | 8 | 5 | 2 | 6 | 11 | 77 | 66 | 38 | |
6. | Yugra Khanty-Mansiysk | 28 | 10 | 3 | 3 | 6 | 10 | 82 | 72 | 35 | |
7. | Karelia SKA | 28 | 6 | 5 | 2 | 8 | 10 | 76 | 66 | 34 | |
8. | Yuzhny Ural Orsk | 28 | 6 | 5 | 2 | 8 | 9 | 78 | 69 | 34 | |
9. | Dinamo St. Petersburg | 28 | 11 | 2 | 4 | 5 | 17 | 94 | 77 | 34 | |
10. | Khimik Voskresensk | 28 | 8 | 4 | 2 | 8 | 15 | 94 | 79 | 34 | |
11. | Voroněž | 28 | 3 | 6 | 3 | 7 | -6 | 70 | 76 | 33 | |
12. | Norilsk | 28 | 9 | 3 | 3 | 7 | 8 | 88 | 80 | 33 | |
13. | Chelmet Čeljabinsk | 28 | 12 | 1 | 3 | 8 | 4 | 76 | 72 | 31 | |
14. | Novokuzněck | 28 | 6 | 4 | 3 | 8 | 6 | 79 | 73 | 31 | |
15. | Almetievsk | 28 | 0 | 6 | 7 | 2 | -8 | 77 | 85 | 31 | |
16. | Ryazan | 28 | 9 | 2 | 4 | 7 | -2 | 64 | 66 | 30 | |
17. | Zvezda Chekhov | 28 | 5 | 4 | 4 | 7 | -14 | 67 | 81 | 30 | |
18. | Sokol Krasnoyarsk | 28 | 10 | 1 | 6 | 4 | -3 | 84 | 87 | 30 | |
19. | Toros Neftekamsk | 28 | 7 | 2 | 2 | 13 | -12 | 73 | 85 | 24 | |
20. | Bars Kazan | 28 | 9 | 1 | 1 | 15 | -6 | 60 | 66 | 23 | |
21. | Penza | 28 | 8 | 1 | 3 | 12 | -12 | 68 | 80 | 23 | |
22. | Gornyak Uchaly | 28 | 4 | 3 | 3 | 12 | -24 | 62 | 86 | 23 | |
23. | Omskie Krylia | 28 | 0 | 4 | 4 | 12 | -28 | 62 | 90 | 20 | |
24. | Iževsk | 28 | 3 | 2 | 6 | 9 | -34 | 58 | 92 | 20 | |
25. | Dynamo Altay | 28 | 4 | 2 | 4 | 12 | -40 | 61 | 101 | 20 | |
26. | Samara | 28 | 2 | 3 | 0 | 20 | -46 | 65 | 111 | 16 | |
27. | Rostov | 28 | 2 | 1 | 4 | 15 | -42 | 50 | 92 | 13 | |
28. | Saratov | 28 | 5 | 0 | 1 | 21 | -77 | 55 | 132 | 11 | |
29. | Chelny | 28 | 3 | 0 | 3 | 19 | -85 | 52 | 137 | 9 |