Dynamo St.Petersburg U21 VS HC MVD Balashikha U21


Dynamo St.Petersburg U21

HC MVD Balashikha U21

not draw --3--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Dynamo St.Petersburg U21 (T1) VS HC MVD Balashikha U21 (T2)

Dynamo St.Petersburg U21

HC MVD Balashikha U21

Zaujímavé

Dynamo St.Petersburg U21

  • Až 33 zápasov tímu Dynamo St.Petersburg U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 48 zápasov, to je až 69%.
  • Dynamo St.Petersburg U21 už 10 zápasov v rade neprehrali.

HC MVD Balashikha U21

  • HC MVD Balashikha U21 už 5 zápasov v rade neremízovali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL U21 / 2023/2024
11.02.2024 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:1 0:0,2:1,1:0
Rusko / MHL U21 / 2022/2023
17.03.2023 17:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 5:1 0:0,3:0,2:1
15.03.2023 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
14.03.2023 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 over 5:3 2:0,1:0,2:3
11.03.2023 11:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 3:5 1:0,0:4,2:1
10.03.2023 17:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2 2:1,1:1,0:0
02.02.2023 17:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3 0:1,1:0,1:2
01.02.2023 17:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 6:1 3:0,1:0,2:1
12.09.2022 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:3pp 1:0,2:0,0:3,1:0
11.09.2022 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:3 1:0,0:2,0:1
Rusko / MHL U21 / 2021/2022
15.03.2022 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
12.03.2022 11:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
11.03.2022 17:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 6:1 1:0,5:0,0:1
19.12.2021 11:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2pp 0:0,0:0,2:2,1:0
18.12.2021 11:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 6:1 2:0,2:0,2:1
16.11.2021 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 over 0:6 0:1,0:5,0:0
15.11.2021 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
Rusko / MHL U21 / 2020/2021
30.11.2020 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
29.11.2020 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:2ppsn 0:0,0:1,2:1,0:0,2:1
10.09.2020 18:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
09.09.2020 18:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
Rusko / MHL U21 / 2019/2020
20.12.2019 11:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:2 1:0,0:1,0:1
19.12.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
10.12.2019 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 over 6:4 2:1,3:1,1:2
09.12.2019 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 over 7:3 0:1,4:2,3:0
Rusko / MHL / 2018/2019
26.02.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 3:4pp 0:1,2:2,1:0,0:1
25.02.2019 17:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 0:7 0:1,0:2,0:4
04.11.2018 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
03.11.2018 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 over 6:4 4:0,1:2,1:2
Rusko / MHL / 2017/2018
24.12.2017 11:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
22.12.2017 17:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 0:2 0:0,0:2,0:0
29.10.2017 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
27.10.2017 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1

Dynamo St.Petersburg U21

17 - 5 - 11

HC MVD Balashikha U21

Dynamo St.Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.02.24 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:1 0:0,2:1,1:0
05.02.24 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:2 1:1,0:1,0:0
03.02.24 11:00 AKM U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 3:5 0:2,2:1,1:2
26.01.24 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 3:4sn 0:2,1:1,2:0,0:0,-:-
23.01.24 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:2 2:1,2:1,1:0
21.01.24 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 5:1 2:1,2:0,1:0
15.01.24 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 6:3 3:0,0:1,3:2
14.01.24 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 under 3:2 2:0,1:1,0:1
11.01.24 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 over 3:4sn 1:2,1:1,1:0,0:0,-:-
10.01.24 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 over 3:4pp 1:1,1:0,1:2,0:1
28.12.23 16:30 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 9:5 1:0,5:2,3:3
27.12.23 16:30 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 9:3 2:0,5:1,2:2
25.12.23 16:30 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:1 1:0,0:0,2:1
23.12.23 11:00 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 3:6 1:5,2:0,0:1
18.12.23 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:1 0:0,1:0,2:1
17.12.23 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 5:1 1:1,0:0,4:0
11.12.23 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 0:6 0:1,0:3,0:2
10.12.23 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 5:1 1:0,3:0,1:1
07.12.23 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 over 1:5 0:2,0:1,1:2
06.12.23 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 over 4:5sn 0:3,3:0,1:1,0:0,-:-
30.11.23 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 4:5 1:1,0:1,3:3
28.11.23 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 5:2 1:0,3:0,1:2
25.11.23 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 3:6 2:4,1:1,0:1
24.11.23 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:6 0:5,1:1,1:0
20.11.23 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 AKM U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
18.11.23 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:1 1:1,0:0,1:0
14.11.23 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3pp 0:0,0:2,2:0,0:1
12.11.23 11:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 7:3 2:0,3:2,2:1
08.11.23 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-GUOR Karelia U21 over 8:2 3:0,3:1,2:1
03.11.23 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,-:-
31.10.23 10:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 0:8 0:2,0:2,0:4
28.10.23 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 1:5 0:2,0:3,1:0
17.10.23 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:5 1:1,2:1,1:3
15.10.23 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 5:3 1:2,3:0,1:1
06.10.23 18:00 Kapitan Stupino U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:7 0:3,0:2,2:2
05.10.23 18:00 Kapitan Stupino U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0
02.10.23 18:00 Mikhaylov Academy U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 4:1 2:0,1:0,1:1
01.10.23 12:00 Mikhaylov Academy U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 7:2 1:0,4:1,2:1
28.09.23 13:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
25.09.23 15:30 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:4 0:1,2:1,0:2
22.09.23 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:3 1:0,2:1,1:2
20.09.23 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 6:4 2:2,1:1,3:1
16.09.23 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:8 0:3,1:3,1:2
15.09.23 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
11.09.23 16:00 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
10.09.23 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:5 1:2,1:1,1:2
07.09.23 16:00 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:4pp 1:0,2:1,0:2,0:1
06.09.23 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3 2:2,0:0,0:1

HC MVD Balashikha U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.02.24 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:1 0:0,2:1,1:0
08.02.24 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 over 6:2 1:0,1:0,4:2
07.02.24 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 over 7:3 3:0,2:3,2:0
04.02.24 11:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:1 0:0,1:1,3:0
03.02.24 11:00 HC MVD Balashikha U21 Almaz Cherepovets U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
30.01.24 17:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,-:-
29.01.24 11:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:6 2:1,0:2,1:3
26.01.24 17:00 Atlanty Mytishchi U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:5 2:1,0:1,0:3
24.01.24 17:00 AKM U21 HC MVD Balashikha U21 over 2:6 0:1,1:2,1:3
21.01.24 11:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 over 4:3 0:1,2:1,2:1
16.01.24 17:00 HC MVD Balashikha U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 under 3:2 1:1,0:0,2:1
14.01.24 11:00 HC MVD Balashikha U21 AKM U21 over 9:3 4:0,2:0,3:3
11.01.24 17:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 7:1 4:1,3:0,0:0
08.01.24 11:00 HC MVD Balashikha U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
05.01.24 14:30 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
24.12.23 11:00 HC MVD Balashikha U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 0:0,1:1,2:0
23.12.23 11:00 HC MVD Balashikha U21 MHC Spartak Moscow U21 under 1:3 0:0,0:0,1:3
19.12.23 17:00 Mikhaylov Academy U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
18.12.23 17:00 Mikhaylov Academy U21 HC MVD Balashikha U21 over 5:2 2:0,2:0,1:2
15.12.23 17:00 Kapitan Stupino U21 HC MVD Balashikha U21 over 2:9 1:2,1:1,0:6
14.12.23 17:00 Kapitan Stupino U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:7 0:0,0:2,1:5
30.11.23 15:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:1 2:1,0:0,0:0
25.11.23 11:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 over 2:4 0:1,1:1,1:2
23.11.23 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
20.11.23 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0
17.11.23 15:00 SKA-GUOR Karelia U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:5 1:2,0:0,0:3
11.11.23 08:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:3 3:1,0:1,1:1
09.11.23 10:00 Taifun Primorsky Krai U21 HC MVD Balashikha U21 over 5:8 1:4,1:0,3:4
06.11.23 04:00 Sakhalinskie Akuly U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
01.11.23 17:30 MHC Spartak Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:2 0:0,1:1,3:1
30.10.23 16:00 MHC Spartak Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
28.10.23 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
26.10.23 17:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:2 0:1,2:0,2:1
18.10.23 11:30 HC MVD Balashikha U21 Mikhaylov Academy U21 over 5:4 0:2,3:2,2:0
17.10.23 18:30 HC MVD Balashikha U21 Mikhaylov Academy U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
14.10.23 12:00 HC MVD Balashikha U21 Kapitan Stupino U21 over 6:5sn 2:1,2:3,1:1,0:0,-:-
13.10.23 18:30 HC MVD Balashikha U21 Kapitan Stupino U21 under 1:2 0:1,0:0,1:1
09.10.23 18:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-GUOR Karelia U21 over 7:1 2:1,3:0,2:0
05.10.23 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 3:4 1:1,2:2,0:1
03.10.23 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 4:2 1:0,1:0,2:2
25.09.23 17:30 Almaz Cherepovets U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1
24.09.23 12:00 Almaz Cherepovets U21 HC MVD Balashikha U21 over 5:1 2:0,1:1,2:0
21.09.23 17:30 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
20.09.23 17:30 Loko Yaroslavl U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3 0:0,0:1,2:2
12.09.23 15:00 HC MVD Balashikha U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 4:0 0:0,1:0,3:0
08.09.23 18:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:5sn 2:2,1:3,2:0,0:0,-:-
05.09.23 18:00 HC MVD Balashikha U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 6:1 2:0,4:0,0:1

Dynamo St.Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.02.2024 11:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
24.02.2024 11:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H

HC MVD Balashikha U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.02.2024 11:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
24.02.2024 11:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 50 27 7 2 5 92 175 83 84
2. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 49 25 4 2 12 40 163 123 68
3. Omskye Yastreby U21 48 14 9 3 10 36 154 118 67
4. Chaika Nizhny Novgorod U21 48 24 3 4 10 54 161 107 64
5. Kuznetskie Medvedi U21 48 23 3 4 10 48 169 121 63
6. Irbis Kazan U21 48 14 6 9 4 14 145 131 61
7. Ladia Tolyatti U21 48 18 4 7 8 34 163 129 59
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 49 13 6 5 13 21 144 123 56
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 50 16 3 8 11 0 177 177 53
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 48 17 3 5 14 -10 150 160 52
11. Avto Yekaterinburg U21 48 19 3 1 21 -1 116 117 51
12. Loko-76 U21 48 16 3 5 16 14 171 157 49
13. Tolpar Ufa U21 48 17 3 2 21 -5 152 157 48
14. Oktan Perm U21 48 7 7 3 21 -38 129 167 45
15. Tyumen Legion U21 46 11 3 8 13 -19 121 140 42
16. Sputnik Almetievsk U21 48 5 7 3 23 -79 120 199 41
17. Snezhnye Barsy Astana U21 46 5 2 7 23 -75 92 167 25
18. Krasnoyarskie Rysi U21 48 0 4 2 36 -126 97 223 18

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 51 31 6 2 4 139 243 104 88
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 51 37 0 6 2 136 234 98 80
3. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 52 23 5 9 1 62 191 129 75
4. MHC Spartak Moscow U21 50 23 5 5 7 52 171 119 71
5. Almaz Cherepovets U21 51 26 3 6 7 34 175 141 70
6. HC MVD Balashikha U21 50 14 10 1 14 53 180 127 69
7. Mikhaylov Academy U21 50 22 4 6 8 47 168 121 66
8. Atlanty Mytishchi U21 53 21 5 3 16 15 148 133 65
9. Krylya Sovetov MHC U21 54 10 9 6 14 -1 137 138 62
10. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 53 15 6 6 14 3 179 176 60
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 50 24 2 3 16 29 185 156 59
12. Dynamo St.Petersburg U21 50 20 3 6 12 -1 168 169 58
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 53 14 7 2 21 5 151 146 58
14. SKA-Varyagi U21 52 8 8 2 23 -14 164 178 51
15. Sakhalinskie Akuly U21 54 14 1 3 32 -67 122 189 35
16. Kapitan Stupino U21 49 8 3 5 25 -92 113 205 33
17. AKM U21 53 6 1 6 32 -121 122 243 23
18. Taifun Primorsky Krai U21 52 7 1 1 41 -138 120 258 19
19. SKA-GUOR Karelia U21 52 4 2 3 38 -141 115 256 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 51 31 6 2 4 139 243 104 88
2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 50 27 7 2 5 92 175 83 84
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 51 37 0 6 2 136 234 98 80
4. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 52 23 5 9 1 62 191 129 75
5. MHC Spartak Moscow U21 50 23 5 5 7 52 171 119 71
6. Almaz Cherepovets U21 51 26 3 6 7 34 175 141 70
7. HC MVD Balashikha U21 50 14 10 1 14 53 180 127 69
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 49 25 4 2 12 40 163 123 68
9. Omskye Yastreby U21 48 14 9 3 10 36 154 118 67
10. Mikhaylov Academy U21 50 22 4 6 8 47 168 121 66
11. Atlanty Mytishchi U21 53 21 5 3 16 15 148 133 65
12. Chaika Nizhny Novgorod U21 48 24 3 4 10 54 161 107 64
13. Kuznetskie Medvedi U21 48 23 3 4 10 48 169 121 63
14. Krylya Sovetov MHC U21 54 10 9 6 14 -1 137 138 62
15. Irbis Kazan U21 48 14 6 9 4 14 145 131 61
16. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 53 15 6 6 14 3 179 176 60
17. Krasnaya Armiya Moscow U21 50 24 2 3 16 29 185 156 59
18. Ladia Tolyatti U21 48 18 4 7 8 34 163 129 59
19. Dynamo St.Petersburg U21 50 20 3 6 12 -1 168 169 58
20. Russkie Vityazi Podolsk U21 53 14 7 2 21 5 151 146 58
21. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 49 13 6 5 13 21 144 123 56
22. Reaktor Nizhnekamsk U21 50 16 3 8 11 0 177 177 53
23. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 48 17 3 5 14 -10 150 160 52
24. Avto Yekaterinburg U21 48 19 3 1 21 -1 116 117 51
25. SKA-Varyagi U21 52 8 8 2 23 -14 164 178 51
26. Loko-76 U21 48 16 3 5 16 14 171 157 49
27. Tolpar Ufa U21 48 17 3 2 21 -5 152 157 48
28. Oktan Perm U21 48 7 7 3 21 -38 129 167 45
29. Tyumen Legion U21 46 11 3 8 13 -19 121 140 42
30. Sputnik Almetievsk U21 48 5 7 3 23 -79 120 199 41
31. Sakhalinskie Akuly U21 54 14 1 3 32 -67 122 189 35
32. Kapitan Stupino U21 49 8 3 5 25 -92 113 205 33
33. Snezhnye Barsy Astana U21 46 5 2 7 23 -75 92 167 25
34. AKM U21 53 6 1 6 32 -121 122 243 23
35. Taifun Primorsky Krai U21 52 7 1 1 41 -138 120 258 19
36. SKA-GUOR Karelia U21 52 4 2 3 38 -141 115 256 19
37. Krasnoyarskie Rysi U21 48 0 4 2 36 -126 97 223 18

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 11 6 0 2 59 97 38 46
2. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 24 14 1 1 6 29 89 60 33
3. Omskye Yastreby U21 23 9 4 0 6 22 80 58 34
4. Chaika Nizhny Novgorod U21 25 15 1 2 4 32 84 52 36
5. Kuznetskie Medvedi U21 23 11 2 0 8 19 82 63 30
6. Irbis Kazan U21 25 5 4 4 4 10 75 65 30
7. Ladia Tolyatti U21 25 11 1 5 2 26 89 63 31
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 8 3 4 2 22 76 54 33
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 8 0 5 7 -20 77 97 21
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 23 12 1 4 0 19 76 57 33
11. Avto Yekaterinburg U21 23 6 3 0 11 -1 56 57 24
12. Loko-76 U21 25 12 1 4 3 20 94 74 32
13. Tolpar Ufa U21 25 13 2 1 6 18 95 77 35
14. Oktan Perm U21 23 2 1 3 13 -37 57 94 11
15. Tyumen Legion U21 23 7 1 5 4 -8 54 62 23
16. Sputnik Almetievsk U21 23 3 2 1 14 -42 54 96 15
17. Snezhnye Barsy Astana U21 23 3 1 5 8 -22 52 74 15
18. Krasnoyarskie Rysi U21 25 2 1 1 19 -69 51 120 9

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 25 16 3 1 1 86 133 47 45
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 22 0 2 0 92 136 44 46
3. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 15 2 4 0 45 104 59 42
4. MHC Spartak Moscow U21 26 13 2 4 1 24 84 60 38
5. Almaz Cherepovets U21 25 13 1 4 2 19 84 65 34
6. HC MVD Balashikha U21 24 10 4 0 6 33 91 58 36
7. Mikhaylov Academy U21 24 13 0 3 5 21 79 58 29
8. Atlanty Mytishchi U21 27 11 2 2 8 14 77 63 32
9. Krylya Sovetov MHC U21 27 5 5 4 4 6 73 67 34
10. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 27 7 4 5 2 16 102 86 35
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 26 12 1 2 8 15 98 83 30
12. Dynamo St.Petersburg U21 26 11 1 5 3 -2 85 87 31
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 10 2 1 11 7 82 75 29
14. SKA-Varyagi U21 27 10 1 1 12 -3 82 85 26
15. Sakhalinskie Akuly U21 27 7 1 2 14 -27 68 95 20
16. Kapitan Stupino U21 23 4 2 2 11 -44 54 98 18
17. AKM U21 26 7 0 2 15 -42 69 111 16
18. Taifun Primorsky Krai U21 25 4 1 1 17 -53 62 115 13
19. SKA-GUOR Karelia U21 25 0 2 2 17 -51 58 109 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 11 6 0 2 59 97 38 46
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 26 22 0 2 0 92 136 44 46
3. Loko Yaroslavl U21 25 16 3 1 1 86 133 47 45
4. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 15 2 4 0 45 104 59 42
5. MHC Spartak Moscow U21 26 13 2 4 1 24 84 60 38
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 25 15 1 2 4 32 84 52 36
7. HC MVD Balashikha U21 24 10 4 0 6 33 91 58 36
8. Tolpar Ufa U21 25 13 2 1 6 18 95 77 35
9. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 27 7 4 5 2 16 102 86 35
10. Omskye Yastreby U21 23 9 4 0 6 22 80 58 34
11. Almaz Cherepovets U21 25 13 1 4 2 19 84 65 34
12. Krylya Sovetov MHC U21 27 5 5 4 4 6 73 67 34
13. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 8 3 4 2 22 76 54 33
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 23 12 1 4 0 19 76 57 33
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 24 14 1 1 6 29 89 60 33
16. Atlanty Mytishchi U21 27 11 2 2 8 14 77 63 32
17. Loko-76 U21 25 12 1 4 3 20 94 74 32
18. Ladia Tolyatti U21 25 11 1 5 2 26 89 63 31
19. Dynamo St.Petersburg U21 26 11 1 5 3 -2 85 87 31
20. Kuznetskie Medvedi U21 23 11 2 0 8 19 82 63 30
21. Irbis Kazan U21 25 5 4 4 4 10 75 65 30
22. Krasnaya Armiya Moscow U21 26 12 1 2 8 15 98 83 30
23. Mikhaylov Academy U21 24 13 0 3 5 21 79 58 29
24. Russkie Vityazi Podolsk U21 27 10 2 1 11 7 82 75 29
25. SKA-Varyagi U21 27 10 1 1 12 -3 82 85 26
26. Avto Yekaterinburg U21 23 6 3 0 11 -1 56 57 24
27. Tyumen Legion U21 23 7 1 5 4 -8 54 62 23
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 8 0 5 7 -20 77 97 21
29. Sakhalinskie Akuly U21 27 7 1 2 14 -27 68 95 20
30. Kapitan Stupino U21 23 4 2 2 11 -44 54 98 18
31. AKM U21 26 7 0 2 15 -42 69 111 16
32. Snezhnye Barsy Astana U21 23 3 1 5 8 -22 52 74 15
33. Sputnik Almetievsk U21 23 3 2 1 14 -42 54 96 15
34. Taifun Primorsky Krai U21 25 4 1 1 17 -53 62 115 13
35. Oktan Perm U21 23 2 1 3 13 -37 57 94 11
36. SKA-GUOR Karelia U21 25 0 2 2 17 -51 58 109 10
37. Krasnoyarskie Rysi U21 25 2 1 1 19 -69 51 120 9

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 16 1 2 3 33 78 45 38
2. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 11 3 1 6 11 74 63 35
3. Omskye Yastreby U21 25 5 5 3 4 14 74 60 33
4. Chaika Nizhny Novgorod U21 23 9 2 2 6 22 77 55 28
5. Kuznetskie Medvedi U21 25 12 1 4 2 29 87 58 33
6. Irbis Kazan U21 23 9 2 5 0 4 70 66 31
7. Ladia Tolyatti U21 23 7 3 2 6 8 74 66 28
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 5 3 1 11 -1 68 69 23
9. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 8 3 3 4 20 100 80 32
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 5 2 1 14 -29 74 103 19
11. Avto Yekaterinburg U21 25 13 0 1 10 0 60 60 27
12. Loko-76 U21 23 4 2 1 13 -6 77 83 17
13. Tolpar Ufa U21 23 4 1 1 15 -23 57 80 13
14. Oktan Perm U21 25 5 6 0 8 -1 72 73 34
15. Tyumen Legion U21 23 4 2 3 9 -11 67 78 19
16. Sputnik Almetievsk U21 25 2 5 2 9 -37 66 103 26
17. Snezhnye Barsy Astana U21 23 2 1 2 15 -53 40 93 10
18. Krasnoyarskie Rysi U21 23 -2 3 1 17 -57 46 103 9

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 26 15 3 1 3 53 110 57 43
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 15 0 4 2 44 98 54 34
3. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 25 8 3 5 1 17 87 70 33
4. MHC Spartak Moscow U21 24 10 3 1 6 28 87 59 33
5. Almaz Cherepovets U21 26 13 2 2 5 15 91 76 36
6. HC MVD Balashikha U21 26 4 6 1 8 20 89 69 33
7. Mikhaylov Academy U21 26 9 4 3 3 26 89 63 37
8. Atlanty Mytishchi U21 26 10 3 1 8 1 71 70 33
9. Krylya Sovetov MHC U21 27 5 4 2 10 -7 64 71 28
10. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 26 8 2 1 12 -13 77 90 25
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 12 1 1 8 14 87 73 29
12. Dynamo St.Petersburg U21 24 9 2 1 9 1 83 82 27
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 26 4 5 1 10 -2 69 71 29
14. SKA-Varyagi U21 25 -2 7 1 11 -11 82 93 25
15. Sakhalinskie Akuly U21 27 7 0 1 18 -40 54 94 15
16. Kapitan Stupino U21 26 4 1 3 14 -48 59 107 15
17. AKM U21 27 -1 1 4 17 -79 53 132 7
18. Taifun Primorsky Krai U21 27 3 0 0 24 -85 58 143 6
19. SKA-GUOR Karelia U21 27 4 0 1 21 -90 57 147 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 26 15 3 1 3 53 110 57 43
2. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 16 1 2 3 33 78 45 38
3. Mikhaylov Academy U21 26 9 4 3 3 26 89 63 37
4. Almaz Cherepovets U21 26 13 2 2 5 15 91 76 36
5. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 11 3 1 6 11 74 63 35
6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 25 15 0 4 2 44 98 54 34
7. Oktan Perm U21 25 5 6 0 8 -1 72 73 34
8. Kuznetskie Medvedi U21 25 12 1 4 2 29 87 58 33
9. MHC Spartak Moscow U21 24 10 3 1 6 28 87 59 33
10. Omskye Yastreby U21 25 5 5 3 4 14 74 60 33
11. HC MVD Balashikha U21 26 4 6 1 8 20 89 69 33
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 25 8 3 5 1 17 87 70 33
13. Atlanty Mytishchi U21 26 10 3 1 8 1 71 70 33
14. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 8 3 3 4 20 100 80 32
15. Irbis Kazan U21 23 9 2 5 0 4 70 66 31
16. Russkie Vityazi Podolsk U21 26 4 5 1 10 -2 69 71 29
17. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 12 1 1 8 14 87 73 29
18. Chaika Nizhny Novgorod U21 23 9 2 2 6 22 77 55 28
19. Ladia Tolyatti U21 23 7 3 2 6 8 74 66 28
20. Krylya Sovetov MHC U21 27 5 4 2 10 -7 64 71 28
21. Avto Yekaterinburg U21 25 13 0 1 10 0 60 60 27
22. Dynamo St.Petersburg U21 24 9 2 1 9 1 83 82 27
23. Sputnik Almetievsk U21 25 2 5 2 9 -37 66 103 26
24. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 26 8 2 1 12 -13 77 90 25
25. SKA-Varyagi U21 25 -2 7 1 11 -11 82 93 25
26. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 24 5 3 1 11 -1 68 69 23
27. Tyumen Legion U21 23 4 2 3 9 -11 67 78 19
28. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 5 2 1 14 -29 74 103 19
29. Loko-76 U21 23 4 2 1 13 -6 77 83 17
30. Sakhalinskie Akuly U21 27 7 0 1 18 -40 54 94 15
31. Kapitan Stupino U21 26 4 1 3 14 -48 59 107 15
32. Tolpar Ufa U21 23 4 1 1 15 -23 57 80 13
33. Snezhnye Barsy Astana U21 23 2 1 2 15 -53 40 93 10
34. Krasnoyarskie Rysi U21 23 -2 3 1 17 -57 46 103 9
35. SKA-GUOR Karelia U21 27 4 0 1 21 -90 57 147 9
36. AKM U21 27 -1 1 4 17 -79 53 132 7
37. Taifun Primorsky Krai U21 27 3 0 0 24 -85 58 143 6