Kapitan Stupino U21 VS Russkie Vityazi Podolsk U21


Kapitan Stupino U21

Russkie Vityazi Podolsk U21

not draw --2--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Kapitan Stupino U21 (T1) VS Russkie Vityazi Podolsk U21 (T2)

Kapitan Stupino U21

Russkie Vityazi Podolsk U21

Zaujímavé

Kapitan Stupino U21

  • 67% (28 z 42) výhier mužstva Kapitan Stupino U21.
  • Až 24 zápasov tímu Kapitan Stupino U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 42 zápasov, to je až 57%.

Russkie Vityazi Podolsk U21

  • 24 z celkového počtu 39 zápasov tímu Russkie Vityazi Podolsk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 62%.
  • Russkie Vityazi Podolsk U21 už 13 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 14 výhier z 21 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 13 z 21 vzájomných zápasov, čo je 62%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL U21 / 2022/2023
03.10.2022 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 under 3:2 2:1,0:1,1:0
Rusko / MHL U21 / 2021/2022
27.12.2021 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 over 5:4pp 0:1,1:1,3:2,1:0
26.12.2021 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 over 9:3 3:1,4:1,2:1
18.09.2021 12:00 Kapitan Stupino U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 3:4 2:4,1:0,0:0
17.09.2021 18:00 Kapitan Stupino U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
Rusko / MHL U21 / 2020/2021
06.03.2021 11:00 Kapitan Stupino U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:1ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:1
05.03.2021 17:00 Kapitan Stupino U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:4 1:1,0:2,0:1
19.11.2020 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 under 2:1 1:0,0:0,1:1
18.11.2020 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 1:1,1:1,2:0
Rusko / MHL U21 / 2019/2020
02.03.2020 17:00 Kapitan Stupino U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
01.03.2020 11:00 Kapitan Stupino U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:3 0:0,1:1,0:2
18.11.2019 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 under 3:2ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,3:2
17.11.2019 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 0:1,2:1,2:0
Rusko / MHL / 2018/2019
06.02.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 1:5 1:1,0:2,0:2
05.02.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:3 1:2,1:1,2:0
01.11.2018 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
31.10.2018 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 under 3:2 1:0,1:1,1:1
Rusko / MHL / 2017/2018
14.02.2018 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 over 5:1 2:0,1:1,2:0
13.02.2018 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
25.09.2017 18:00 Kapitan Stupino U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:2ppsn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
24.09.2017 12:00 Kapitan Stupino U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1

Kapitan Stupino U21

3 - 4 - 14

Russkie Vityazi Podolsk U21

Kapitan Stupino U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.01.23 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Kapitan Stupino U21 under 1:2 0:1,1:0,0:1
17.01.23 17:00 HC MVD Balashikha U21 Kapitan Stupino U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
13.01.23 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 5:4pp 1:3,2:0,1:1,1:0
12.01.23 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 under 3:2 1:0,1:0,1:2
09.01.23 17:00 Kapitan Stupino U21 Mikhaylov Academy U21 under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
08.01.23 11:00 Kapitan Stupino U21 Mikhaylov Academy U21 over 3:4 0:2,0:1,3:1
05.01.23 11:00 Kapitan Stupino U21 AKM U21 over 4:3 1:1,3:0,0:2
04.01.23 11:00 Kapitan Stupino U21 AKM U21 under 3:1 2:0,0:1,1:1
27.12.22 17:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:2 1:0,4:1,1:1
26.12.22 17:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 4:2 1:0,2:0,1:2
23.12.22 17:00 Kapitan Stupino U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 6:5sn 0:3,2:1,3:1,0:0,-:-
22.12.22 17:00 Kapitan Stupino U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 6:2 0:2,4:1,2:0
18.12.22 11:00 Kapitan Stupino U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 5:2 2:2,1:0,2:0
17.12.22 11:00 Kapitan Stupino U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 5:2 3:0,2:1,0:1
13.12.22 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Kapitan Stupino U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
10.12.22 11:00 Kapitan Stupino U21 SKA-Varyagi U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
09.12.22 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-Varyagi U21 under 4:0 2:0,1:0,1:0
06.12.22 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-GUOR Karelia U21 over 4:3 1:1,2:1,1:1
05.12.22 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-GUOR Karelia U21 over 4:2 1:0,1:2,2:0
27.11.22 11:00 Kapitan Stupino U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 7:4 2:0,4:3,1:1
26.11.22 11:00 Kapitan Stupino U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,-:-
19.11.22 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Kapitan Stupino U21 under 1:4 1:3,0:0,0:1
13.11.22 11:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 under 0:4 0:2,0:0,0:2
12.11.22 11:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 over 5:2 2:0,2:1,1:1
09.11.22 17:00 SKA-GUOR Karelia U21 Kapitan Stupino U21 over 3:5 0:0,2:3,1:2
08.11.22 17:00 SKA-GUOR Karelia U21 Kapitan Stupino U21 under 0:3 0:1,0:2,0:0
29.10.22 12:00 Atlanty Mytishchi U21 Kapitan Stupino U21 under 0:4 0:0,0:2,0:2
23.10.22 12:00 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 over 8:1 1:0,5:0,2:1
21.10.22 16:00 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 under 1:4 1:2,0:1,0:1
13.10.22 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Kapitan Stupino U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
08.10.22 12:00 Kapitan Stupino U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:4 0:0,1:2,0:2
06.10.22 18:00 Kapitan Stupino U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
03.10.22 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 under 3:2 2:1,0:1,1:0
28.09.22 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 over 3:4 1:2,1:1,1:1
27.09.22 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1
24.09.22 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 Kapitan Stupino U21 over 5:4 2:2,1:0,2:2
23.09.22 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Kapitan Stupino U21 under 2:3 1:0,1:2,0:1
20.09.22 11:00 Taifun Primorsky Krai U21 Kapitan Stupino U21 under 1:4 0:0,0:1,1:3
19.09.22 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Kapitan Stupino U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
10.09.22 12:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 over 5:2 1:0,3:1,1:1
08.09.22 18:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
05.09.22 18:00 Kapitan Stupino U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 1:1,2:1,0:0

Russkie Vityazi Podolsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.01.23 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:4 0:2,1:0,0:2
20.01.23 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:2 1:0,0:0,0:2
17.01.23 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 0:6 0:2,0:0,0:4
16.01.23 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:3 2:1,0:0,2:2
06.01.23 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-Varyagi U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
04.01.23 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-GUOR Karelia U21 over 1:5 1:2,0:2,0:1
30.12.22 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
24.12.22 10:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:1 0:1,0:0,3:0
13.12.22 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 1:6 1:2,0:3,0:1
12.12.22 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:4 2:0,0:0,0:4
07.12.22 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Mikhaylov Academy U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
05.12.22 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 AKM U21 under 4:1 2:0,2:1,0:0
01.12.22 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 MHC Spartak Moscow U21 under 4:1 3:0,0:0,1:1
24.11.22 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:3pp 0:1,0:2,3:0,1:0
23.11.22 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
21.11.22 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
19.11.22 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 1:5 0:0,0:2,1:3
14.11.22 11:00 AKM U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 3:4 0:1,1:3,2:0
07.11.22 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:2 0:1,3:0,2:1
04.11.22 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:2 0:0,0:2,1:0
01.11.22 10:00 Taifun Primorsky Krai U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
25.10.22 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 1:5 0:0,1:3,0:2
22.10.22 13:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 1:4 0:2,0:2,1:0
21.10.22 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 4:5sn 2:3,0:1,2:0,0:0,-:-
17.10.22 17:30 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:0 0:0,0:0,2:0
16.10.22 12:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 6:5sn 0:1,1:2,4:2,0:0,-:-
13.10.22 16:00 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
12.10.22 16:00 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1
07.10.22 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 MHC Spartak Moscow U21 under 1:4 0:2,0:0,1:2
03.10.22 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 under 3:2 2:1,0:1,1:0
01.10.22 13:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0
27.09.22 18:00 Mikhaylov Academy U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 4:1 1:0,0:1,3:0
22.09.22 18:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:2pp 0:0,2:0,0:2,1:0
21.09.22 18:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
16.09.22 18:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
14.09.22 18:00 SKA-GUOR Karelia U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,-:-
08.09.22 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 4:2 0:0,2:0,2:2
06.09.22 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 5:3 2:1,1:2,2:0
04.09.22 13:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 8:0 4:0,0:0,4:0

Kapitan Stupino U21


Russkie Vityazi Podolsk U21


Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 42 16 7 4 4 54 139 85 64
2. Omskye Yastreby U21 41 22 4 2 7 47 153 106 62
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 42 15 8 0 11 38 127 89 62
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 41 12 8 2 9 30 138 108 58
5. Avto Yekaterinburg U21 43 21 3 1 14 48 169 121 55
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 41 19 3 5 6 41 142 101 55
7. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 43 12 6 7 5 22 153 131 55
8. Tolpar Ufa U21 44 10 7 4 12 26 150 124 52
9. Oktan Perm U21 43 13 4 5 12 -8 111 119 47
10. Sputnik Almetievsk U21 41 19 0 6 10 -16 111 127 44
11. Irbis Kazan U21 42 8 6 4 14 2 102 100 44
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 43 5 7 5 14 -20 140 160 43
13. Ladia Tolyatti U21 42 15 2 3 17 -31 101 132 41
14. Loko-76 U21 42 6 6 4 16 -21 110 131 40
15. Tyumen Legion U21 43 7 4 9 10 -45 124 169 39
16. Kuznetskie Medvedi U21 41 3 4 10 10 -31 105 136 32
17. Krasnoyarskie Rysi U21 45 6 2 5 25 -80 85 165 25
18. Sarmaty Orenburg U21 39 6 1 6 19 -56 104 160 22

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 43 22 6 5 -1 87 165 78 73
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 42 28 2 4 2 93 176 83 68
3. HC MVD Balashikha U21 44 15 9 2 7 57 145 88 68
4. Kapitan Stupino U21 45 28 2 3 7 43 149 106 67
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 44 12 8 4 8 42 147 105 60
6. Mikhaylov Academy U21 44 23 3 1 13 45 149 104 59
7. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 46 16 6 2 14 34 164 130 58
8. MHC Spartak Moscow U21 42 14 6 2 12 26 140 114 54
9. Atlanty Mytishchi U21 44 15 4 7 7 11 129 118 53
10. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 44 14 5 2 16 7 134 127 50
11. Dynamo St.Petersburg U21 42 11 6 3 13 -10 132 142 49
12. Sakhalinskie Akuly U21 45 15 3 4 16 -26 140 166 46
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 41 14 2 5 13 -8 99 107 41
14. Almaz Cherepovets U21 42 6 5 9 8 -19 117 136 41
15. Krylya Sovetov MHC U21 46 11 2 8 15 -47 90 137 38
16. SKA-Varyagi U21 46 8 1 7 22 -52 110 162 27
17. AKM U21 45 7 2 3 28 -58 107 165 25
18. SKA-GUOR Karelia U21 44 2 3 3 30 -98 80 178 19
19. Taifun Primorsky Krai U21 47 1 3 4 32 -127 84 211 18
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 43 22 6 5 -1 87 165 78 73
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 42 28 2 4 2 93 176 83 68
3. HC MVD Balashikha U21 44 15 9 2 7 57 145 88 68
4. Kapitan Stupino U21 45 28 2 3 7 43 149 106 67
5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 42 16 7 4 4 54 139 85 64
6. Omskye Yastreby U21 41 22 4 2 7 47 153 106 62
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 42 15 8 0 11 38 127 89 62
8. Krasnaya Armiya Moscow U21 44 12 8 4 8 42 147 105 60
9. Mikhaylov Academy U21 44 23 3 1 13 45 149 104 59
10. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 46 16 6 2 14 34 164 130 58
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 41 12 8 2 9 30 138 108 58
12. Avto Yekaterinburg U21 43 21 3 1 14 48 169 121 55
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 41 19 3 5 6 41 142 101 55
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 43 12 6 7 5 22 153 131 55
15. MHC Spartak Moscow U21 42 14 6 2 12 26 140 114 54
16. Atlanty Mytishchi U21 44 15 4 7 7 11 129 118 53
17. Tolpar Ufa U21 44 10 7 4 12 26 150 124 52
18. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 44 14 5 2 16 7 134 127 50
19. Dynamo St.Petersburg U21 42 11 6 3 13 -10 132 142 49
20. Oktan Perm U21 43 13 4 5 12 -8 111 119 47
21. Sakhalinskie Akuly U21 45 15 3 4 16 -26 140 166 46
22. Sputnik Almetievsk U21 41 19 0 6 10 -16 111 127 44
23. Irbis Kazan U21 42 8 6 4 14 2 102 100 44
24. Reaktor Nizhnekamsk U21 43 5 7 5 14 -20 140 160 43
25. Ladia Tolyatti U21 42 15 2 3 17 -31 101 132 41
26. Russkie Vityazi Podolsk U21 41 14 2 5 13 -8 99 107 41
27. Almaz Cherepovets U21 42 6 5 9 8 -19 117 136 41
28. Loko-76 U21 42 6 6 4 16 -21 110 131 40
29. Tyumen Legion U21 43 7 4 9 10 -45 124 169 39
30. Krylya Sovetov MHC U21 46 11 2 8 15 -47 90 137 38
31. Kuznetskie Medvedi U21 41 3 4 10 10 -31 105 136 32
32. SKA-Varyagi U21 46 8 1 7 22 -52 110 162 27
33. AKM U21 45 7 2 3 28 -58 107 165 25
34. Krasnoyarskie Rysi U21 45 6 2 5 25 -80 85 165 25
35. Sarmaty Orenburg U21 39 6 1 6 19 -56 104 160 22
36. SKA-GUOR Karelia U21 44 2 3 3 30 -98 80 178 19
37. Taifun Primorsky Krai U21 47 1 3 4 32 -127 84 211 18

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 23 9 5 1 2 46 87 41 39
2. Omskye Yastreby U21 19 8 3 0 5 23 74 51 28
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 22 8 4 0 6 25 76 51 32
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 19 10 2 1 3 23 72 49 29
5. Avto Yekaterinburg U21 20 11 1 0 7 26 72 46 26
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 23 15 1 1 4 39 87 48 35
7. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 20 2 5 4 0 8 81 73 28
8. Tolpar Ufa U21 21 6 5 0 5 34 83 49 32
9. Oktan Perm U21 24 7 4 3 3 17 65 48 33
10. Sputnik Almetievsk U21 20 10 0 4 2 4 61 57 24
11. Irbis Kazan U21 21 5 2 2 8 1 53 52 20
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 -1 7 4 4 -2 75 77 30
13. Ladia Tolyatti U21 21 8 1 0 11 -18 45 63 20
14. Loko-76 U21 20 5 3 2 5 8 58 50 24
15. Tyumen Legion U21 20 4 1 4 6 -29 55 84 16
16. Kuznetskie Medvedi U21 20 3 1 5 5 -17 53 70 15
17. Krasnoyarskie Rysi U21 22 4 0 3 12 -38 41 79 11
18. Sarmaty Orenburg U21 19 2 1 2 11 -28 55 83 10

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 24 13 4 1 1 57 94 37 43
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 15 2 3 -1 63 112 49 41
3. HC MVD Balashikha U21 19 7 4 0 4 33 65 32 30
4. Kapitan Stupino U21 24 15 2 2 1 33 89 56 40
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 19 3 4 2 4 11 53 42 24
6. Mikhaylov Academy U21 19 13 0 0 6 32 74 42 26
7. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 20 10 3 1 2 44 88 44 33
8. MHC Spartak Moscow U21 17 7 2 1 4 18 61 43 23
9. Atlanty Mytishchi U21 26 11 2 5 1 20 84 64 35
10. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 21 6 2 2 7 13 66 53 22
11. Dynamo St.Petersburg U21 24 4 5 1 8 -2 70 72 29
12. Sakhalinskie Akuly U21 21 9 0 1 10 -17 62 79 19
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 17 7 0 2 6 -7 43 50 16
14. Almaz Cherepovets U21 24 4 4 4 4 6 75 69 28
15. Krylya Sovetov MHC U21 22 5 1 4 7 -24 44 68 18
16. SKA-Varyagi U21 27 6 0 4 13 -36 61 97 16
17. AKM U21 20 4 1 1 12 -18 55 73 13
18. SKA-GUOR Karelia U21 27 1 1 3 18 -59 49 108 9
19. Taifun Primorsky Krai U21 23 1 1 3 14 -46 44 90 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 24 13 4 1 1 57 94 37 43
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 15 2 3 -1 63 112 49 41
3. Kapitan Stupino U21 24 15 2 2 1 33 89 56 40
4. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 23 9 5 1 2 46 87 41 39
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 23 15 1 1 4 39 87 48 35
6. Atlanty Mytishchi U21 26 11 2 5 1 20 84 64 35
7. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 20 10 3 1 2 44 88 44 33
8. Oktan Perm U21 24 7 4 3 3 17 65 48 33
9. Tolpar Ufa U21 21 6 5 0 5 34 83 49 32
10. Chaika Nizhny Novgorod U21 22 8 4 0 6 25 76 51 32
11. HC MVD Balashikha U21 19 7 4 0 4 33 65 32 30
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 -1 7 4 4 -2 75 77 30
13. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 19 10 2 1 3 23 72 49 29
14. Dynamo St.Petersburg U21 24 4 5 1 8 -2 70 72 29
15. Omskye Yastreby U21 19 8 3 0 5 23 74 51 28
16. Almaz Cherepovets U21 24 4 4 4 4 6 75 69 28
17. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 20 2 5 4 0 8 81 73 28
18. Mikhaylov Academy U21 19 13 0 0 6 32 74 42 26
19. Avto Yekaterinburg U21 20 11 1 0 7 26 72 46 26
20. Krasnaya Armiya Moscow U21 19 3 4 2 4 11 53 42 24
21. Loko-76 U21 20 5 3 2 5 8 58 50 24
22. Sputnik Almetievsk U21 20 10 0 4 2 4 61 57 24
23. MHC Spartak Moscow U21 17 7 2 1 4 18 61 43 23
24. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 21 6 2 2 7 13 66 53 22
25. Irbis Kazan U21 21 5 2 2 8 1 53 52 20
26. Ladia Tolyatti U21 21 8 1 0 11 -18 45 63 20
27. Sakhalinskie Akuly U21 21 9 0 1 10 -17 62 79 19
28. Krylya Sovetov MHC U21 22 5 1 4 7 -24 44 68 18
29. Russkie Vityazi Podolsk U21 17 7 0 2 6 -7 43 50 16
30. Tyumen Legion U21 20 4 1 4 6 -29 55 84 16
31. SKA-Varyagi U21 27 6 0 4 13 -36 61 97 16
32. Kuznetskie Medvedi U21 20 3 1 5 5 -17 53 70 15
33. AKM U21 20 4 1 1 12 -18 55 73 13
34. Krasnoyarskie Rysi U21 22 4 0 3 12 -38 41 79 11
35. Sarmaty Orenburg U21 19 2 1 2 11 -28 55 83 10
36. Taifun Primorsky Krai U21 23 1 1 3 14 -46 44 90 9
37. SKA-GUOR Karelia U21 27 1 1 3 18 -59 49 108 9

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 19 7 2 3 2 8 52 44 25
2. Omskye Yastreby U21 22 14 1 2 2 24 79 55 34
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 7 4 0 5 13 51 38 30
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 22 2 6 1 6 7 66 59 29
5. Avto Yekaterinburg U21 23 10 2 1 7 22 97 75 29
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 18 4 2 4 2 2 55 53 20
7. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 23 10 1 3 5 14 72 58 27
8. Tolpar Ufa U21 23 4 2 4 7 -8 67 75 20
9. Oktan Perm U21 19 6 0 2 9 -25 46 71 14
10. Sputnik Almetievsk U21 21 9 0 2 8 -20 50 70 20
11. Irbis Kazan U21 21 3 4 2 6 1 49 48 24
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 6 0 1 10 -18 65 83 13
13. Ladia Tolyatti U21 21 7 1 3 6 -13 56 69 21
14. Loko-76 U21 22 1 3 2 11 -29 52 81 16
15. Tyumen Legion U21 23 3 3 5 4 -16 69 85 23
16. Kuznetskie Medvedi U21 21 0 3 5 5 -14 52 66 17
17. Krasnoyarskie Rysi U21 23 2 2 2 13 -42 44 86 14
18. Sarmaty Orenburg U21 20 4 0 4 8 -28 49 77 12

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 19 9 2 4 -2 30 71 41 30
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 18 13 0 1 3 30 64 34 27
3. HC MVD Balashikha U21 25 8 5 2 3 24 80 56 38
4. Kapitan Stupino U21 21 13 0 1 6 10 60 50 27
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 25 9 4 2 4 31 94 63 36
6. Mikhaylov Academy U21 25 10 3 1 7 13 75 62 33
7. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 26 6 3 1 12 -10 76 86 25
8. MHC Spartak Moscow U21 25 7 4 1 8 8 79 71 31
9. Atlanty Mytishchi U21 18 4 2 2 6 -9 45 54 18
10. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 23 8 3 0 9 -6 68 74 28
11. Dynamo St.Petersburg U21 18 7 1 2 5 -8 62 70 20
12. Sakhalinskie Akuly U21 24 6 3 3 6 -9 78 87 27
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 7 2 3 7 -1 56 57 25
14. Almaz Cherepovets U21 18 2 1 5 4 -25 42 67 13
15. Krylya Sovetov MHC U21 24 6 1 4 8 -23 46 69 20
16. SKA-Varyagi U21 19 2 1 3 9 -16 49 65 11
17. AKM U21 25 3 1 2 16 -40 52 92 12
18. SKA-GUOR Karelia U21 17 1 2 0 12 -39 31 70 10
19. Taifun Primorsky Krai U21 24 0 2 1 18 -81 40 121 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 25 8 5 2 3 24 80 56 38
2. Krasnaya Armiya Moscow U21 25 9 4 2 4 31 94 63 36
3. Omskye Yastreby U21 22 14 1 2 2 24 79 55 34
4. Mikhaylov Academy U21 25 10 3 1 7 13 75 62 33
5. MHC Spartak Moscow U21 25 7 4 1 8 8 79 71 31
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 7 4 0 5 13 51 38 30
7. Loko Yaroslavl U21 19 9 2 4 -2 30 71 41 30
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 22 2 6 1 6 7 66 59 29
9. Avto Yekaterinburg U21 23 10 2 1 7 22 97 75 29
10. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 23 8 3 0 9 -6 68 74 28
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 18 13 0 1 3 30 64 34 27
12. Kapitan Stupino U21 21 13 0 1 6 10 60 50 27
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 23 10 1 3 5 14 72 58 27
14. Sakhalinskie Akuly U21 24 6 3 3 6 -9 78 87 27
15. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 19 7 2 3 2 8 52 44 25
16. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 7 2 3 7 -1 56 57 25
17. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 26 6 3 1 12 -10 76 86 25
18. Irbis Kazan U21 21 3 4 2 6 1 49 48 24
19. Tyumen Legion U21 23 3 3 5 4 -16 69 85 23
20. Ladia Tolyatti U21 21 7 1 3 6 -13 56 69 21
21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 18 4 2 4 2 2 55 53 20
22. Krylya Sovetov MHC U21 24 6 1 4 8 -23 46 69 20
23. Dynamo St.Petersburg U21 18 7 1 2 5 -8 62 70 20
24. Sputnik Almetievsk U21 21 9 0 2 8 -20 50 70 20
25. Tolpar Ufa U21 23 4 2 4 7 -8 67 75 20
26. Atlanty Mytishchi U21 18 4 2 2 6 -9 45 54 18
27. Kuznetskie Medvedi U21 21 0 3 5 5 -14 52 66 17
28. Loko-76 U21 22 1 3 2 11 -29 52 81 16
29. Oktan Perm U21 19 6 0 2 9 -25 46 71 14
30. Krasnoyarskie Rysi U21 23 2 2 2 13 -42 44 86 14
31. Almaz Cherepovets U21 18 2 1 5 4 -25 42 67 13
32. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 6 0 1 10 -18 65 83 13
33. Sarmaty Orenburg U21 20 4 0 4 8 -28 49 77 12
34. AKM U21 25 3 1 2 16 -40 52 92 12
35. SKA-Varyagi U21 19 2 1 3 9 -16 49 65 11
36. SKA-GUOR Karelia U21 17 1 2 0 12 -39 31 70 10
37. Taifun Primorsky Krai U21 24 0 2 1 18 -81 40 121 9