HokejLive.netRuskoKHL › Program

KHL - Rusko

Dátum Čas Zápas
27.09.2022 16:00 Ufa - Kazaň
18:30 Dynamo Moskva - Omsk
18:30 Vitiaz Chekhov - Chabarovsk Amur
18:30 Nižněkamsk - Novosibirsk
28.09.2022 16:00 Čeljabinsk - Red Star Kunlun
18:00 Jaroslavl - Nižnyj Novgorod
18:30 Spartak Moskva - Barys Astana
18:30 Petrohrad - Admiral Vladivostok
18:30 Sochi - Dynamo Minsk
29.09.2022 18:30 CSKA Moskva - Novosibirsk
18:30 Dynamo Moskva - Chabarovsk Amur
19:00 Jekatěrinburg - Kazaň
30.09.2022 18:00 Jaroslavl - Čerepovec
18:30 Vitiaz Chekhov - Admiral Vladivostok
19:00 Spartak Moskva - Nižnyj Novgorod
19:00 Čeljabinsk - Ufa
19:00 Magnitogorsk - Nižněkamsk
01.10.2022 15:30 Omsk - Novosibirsk
16:10 Dynamo Minsk - Petrohrad
17:00 Kazaň - Chabarovsk Amur
19:00 Red Star Kunlun - CSKA Moskva
02.10.2022 13:00 Barys Astana - Sochi
13:30 Jekatěrinburg - Ufa
16:00 Dynamo Moskva - Čerepovec
16:00 Spartak Moskva - Vitiaz Chekhov
19:00 Čeljabinsk - Nižněkamsk
03.10.2022 15:00 Red Star Kunlun - Dynamo Moskva
15:00 CSKA Moskva - Petrohrad
15:00 Nižnyj Novgorod - Dynamo Minsk
04.10.2022 15:00 Barys Astana - Nižněkamsk
15:00 Admiral Vladivostok - Sochi
15:00 Novosibirsk - Jaroslavl
15:00 Red Star Kunlun - Čerepovec
15:00 Kazaň - Jekatěrinburg
15:00 Čeljabinsk - Magnitogorsk
15:00 Ufa - Omsk
05.10.2022 15:00 Dynamo Minsk - Vitiaz Chekhov
15:00 Spartak Moskva - Petrohrad
06.10.2022 15:00 Ufa - Magnitogorsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Barys Astana
15:00 Chabarovsk Amur - Sochi
15:00 Novosibirsk - CSKA Moskva
15:00 Nižněkamsk - Dynamo Moskva
15:00 Kazaň - Jekatěrinburg
15:00 Admiral Vladivostok - Jaroslavl
07.10.2022 15:00 Petrohrad - Vitiaz Chekhov
15:00 Red Star Kunlun - Čeljabinsk
15:00 Čerepovec - Spartak Moskva
08.10.2022 15:00 Admiral Vladivostok - CSKA Moskva
15:00 Kazaň - Barys Astana
15:00 Ufa - Dynamo Moskva
15:00 Chabarovsk Amur - Jaroslavl
15:00 Novosibirsk - Sochi
15:00 Nižněkamsk - Jekatěrinburg
15:00 Omsk - Magnitogorsk
09.10.2022 15:00 Čerepovec - Čeljabinsk
15:00 Omsk - Red Star Kunlun
15:00 Vitiaz Chekhov - Spartak Moskva
15:00 Nižnyj Novgorod - Dynamo Minsk
10.10.2022 15:00 Chabarovsk Amur - CSKA Moskva
15:00 Magnitogorsk - Dynamo Moskva
11.10.2022 15:00 Petrohrad - Dynamo Minsk
15:00 Nižněkamsk - Čeljabinsk
15:00 Novosibirsk - Admiral Vladivostok
15:00 Barys Astana - Red Star Kunlun
15:00 Jekatěrinburg - Nižnyj Novgorod
18:30 Spartak Moskva - Vitiaz Chekhov
12.10.2022 15:00 Magnitogorsk - Kazaň
18:30 Dynamo Moskva - Čerepovec
13.10.2022 15:00 Vitiaz Chekhov - CSKA Moskva
15:00 Omsk - Chabarovsk Amur
15:00 Spartak Moskva - Dynamo Minsk
15:00 Ufa - Nižnyj Novgorod
15:00 Barys Astana - Admiral Vladivostok
15:00 Čeljabinsk - Novosibirsk
15:00 Sochi - Nižněkamsk
18:00 Jaroslavl - Petrohrad
14.10.2022 15:00 Jekatěrinburg - Kazaň
15:00 Red Star Kunlun - Čerepovec
15.10.2022 15:00 Magnitogorsk - Nižnyj Novgorod
15:00 Dynamo Moskva - Novosibirsk
15:00 Omsk - Admiral Vladivostok
15:00 Ufa - Nižněkamsk
15:00 Jaroslavl - Dynamo Minsk
15:00 Barys Astana - Chabarovsk Amur
15:00 Vitiaz Chekhov - Petrohrad
16.10.2022 15:00 Čeljabinsk - Kazaň
15:00 Red Star Kunlun - Spartak Moskva
15:00 Sochi - Čerepovec
17.10.2022 15:00 Jekatěrinburg - Chabarovsk Amur
15:00 Magnitogorsk - Omsk
15:00 Barys Astana - Nižnyj Novgorod
15:00 Nižněkamsk - Novosibirsk
15:00 Dynamo Moskva - CSKA Moskva
18.10.2022 15:00 Spartak Moskva - Ufa
15:00 Dynamo Minsk - Sochi
15:00 Admiral Vladivostok - Vitiaz Chekhov
15:00 Čerepovec - Jaroslavl
19.10.2022 15:00 Kazaň - Magnitogorsk
15:00 CSKA Moskva - Red Star Kunlun
15:00 Petrohrad - Jekatěrinburg
19:00 Čeljabinsk - Omsk
20.10.2022 15:00 Čerepovec - Ufa
15:00 Chabarovsk Amur - Vitiaz Chekhov
15:00 Nižnyj Novgorod - Sochi
18:30 Dynamo Moskva - Jaroslavl
21.10.2022 15:00 Petrohrad - Red Star Kunlun
15:00 Barys Astana - Magnitogorsk
15:00 Admiral Vladivostok - Spartak Moskva
15:00 CSKA Moskva - Jekatěrinburg
22.10.2022 15:00 Novosibirsk - Vitiaz Chekhov
15:00 Kazaň - Ufa
15:00 Dynamo Minsk - Jaroslavl
23.10.2022 15:00 Sochi - Jekatěrinburg
15:00 Nižnyj Novgorod - Red Star Kunlun
15:00 Chabarovsk Amur - Spartak Moskva
15:00 Nižněkamsk - Barys Astana
15:00 Omsk - Čerepovec
24.10.2022 15:00 Magnitogorsk - Kazaň
15:00 CSKA Moskva - Čeljabinsk
15:00 Petrohrad - Jaroslavl
15:00 Dynamo Minsk - Dynamo Moskva
25.10.2022 15:00 Omsk - Barys Astana
15:00 Novosibirsk - Spartak Moskva
15:00 Admiral Vladivostok - Čerepovec
26.10.2022 15:00 Ufa - Kazaň
15:00 Magnitogorsk - Jekatěrinburg
15:00 Petrohrad - Nižněkamsk
15:00 Vitiaz Chekhov - Red Star Kunlun
15:00 Nižnyj Novgorod - Dynamo Moskva
15:00 Sochi - Čeljabinsk
27.10.2022 15:00 CSKA Moskva - Dynamo Minsk
15:00 Novosibirsk - Barys Astana
15:00 Chabarovsk Amur - Čerepovec
28.10.2022 15:00 Omsk - Admiral Vladivostok
15:00 Magnitogorsk - Čeljabinsk
15:00 Dynamo Moskva - Petrohrad
15:00 Red Star Kunlun - Nižněkamsk
15:00 Jaroslavl - Nižnyj Novgorod
29.10.2022 15:00 Ufa - Barys Astana
15:00 Novosibirsk - Čerepovec
15:00 Vitiaz Chekhov - Dynamo Minsk
30.10.2022 15:00 Spartak Moskva - Petrohrad
15:00 Red Star Kunlun - Omsk
15:00 Kazaň - Nižněkamsk
15:00 Čeljabinsk - Chabarovsk Amur
15:00 Sochi - CSKA Moskva
15:00 Dynamo Moskva - Nižnyj Novgorod
15:00 Jekatěrinburg - Admiral Vladivostok
31.10.2022 15:00 Jaroslavl - Dynamo Minsk
01.11.2022 15:00 Spartak Moskva - Omsk
15:00 Vitiaz Chekhov - Nižnyj Novgorod
15:00 Dynamo Moskva - Magnitogorsk
15:00 Kazaň - CSKA Moskva
15:00 Čeljabinsk - Admiral Vladivostok
15:00 Ufa - Chabarovsk Amur
18:00 Barys Astana - Novosibirsk
02.11.2022 15:00 Petrohrad - Sochi
15:00 Red Star Kunlun - Dynamo Minsk
03.11.2022 15:00 Nižněkamsk - CSKA Moskva
15:00 Barys Astana - Admiral Vladivostok
15:00 Omsk - Novosibirsk
15:00 Jekatěrinburg - Chabarovsk Amur
15:00 Jaroslavl - Magnitogorsk
15:00 Kazaň - Ufa
04.11.2022 15:00 Spartak Moskva - Red Star Kunlun
15:00 Čeljabinsk - Vitiaz Chekhov
15:00 Čerepovec - Sochi
05.11.2022 15:00 Nižnyj Novgorod - Jaroslavl
15:00 Jekatěrinburg - Novosibirsk
15:00 Nižněkamsk - Ufa
15:00 Petrohrad - Magnitogorsk
06.11.2022 15:00 Dynamo Minsk - Sochi
15:00 Čerepovec - Kazaň
15:00 Omsk - Vitiaz Chekhov
15:00 Admiral Vladivostok - Dynamo Moskva
07.11.2022 15:00 Red Star Kunlun - Ufa
15:00 CSKA Moskva - Jaroslavl
15:00 Čeljabinsk - Novosibirsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Spartak Moskva
08.11.2022 15:00 Chabarovsk Amur - Dynamo Moskva
15:00 Nižněkamsk - Kazaň
15:00 Čerepovec - Jekatěrinburg
15:00 Barys Astana - Vitiaz Chekhov
15:00 Admiral Vladivostok - Petrohrad
09.11.2022 15:00 Sochi - Jaroslavl
15:00 Dynamo Minsk - Spartak Moskva
15:00 Magnitogorsk - Omsk
10.11.2022 15:00 Novosibirsk - Dynamo Moskva
15:00 Red Star Kunlun - Jekatěrinburg
15:00 Chabarovsk Amur - Petrohrad
15:00 Admiral Vladivostok - Čeljabinsk
15:00 Čerepovec - Nižněkamsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Kazaň
11.11.2022 15:00 Ufa - Omsk
15:00 Dynamo Minsk - Jaroslavl
15:00 Magnitogorsk - Barys Astana
15:00 CSKA Moskva - Spartak Moskva
12.11.2022 15:00 Admiral Vladivostok - Čeljabinsk
15:00 Sochi - Nižnyj Novgorod
15:00 Red Star Kunlun - Nižněkamsk
15:00 Vitiaz Chekhov - Jekatěrinburg
15:00 Novosibirsk - Petrohrad
13.11.2022 15:00 Ufa - Barys Astana
15:00 Kazaň - Omsk
15:00 CSKA Moskva - Dynamo Minsk
14.11.2022 15:00 Dynamo Moskva - Spartak Moskva
15:00 Red Star Kunlun - Nižnyj Novgorod
15:00 Vitiaz Chekhov - Nižněkamsk
15:00 Chabarovsk Amur - Čeljabinsk
15:00 Jaroslavl - Čerepovec
15.11.2022 15:00 Petrohrad - Dynamo Minsk
15:00 Magnitogorsk - Novosibirsk
15:00 Jekatěrinburg - Barys Astana
15:00 Ufa - Sochi
15:00 CSKA Moskva - Admiral Vladivostok
16.11.2022 15:00 Chabarovsk Amur - Čeljabinsk
15:00 Spartak Moskva - Čerepovec
15:00 Vitiaz Chekhov - Nižnyj Novgorod
17.11.2022 15:00 Dynamo Minsk - Novosibirsk
15:00 Omsk - Sochi
15:00 Jekatěrinburg - Magnitogorsk
15:00 Dynamo Moskva - Admiral Vladivostok
15:00 Kazaň - Petrohrad
15:00 Jaroslavl - Red Star Kunlun
18.11.2022 15:00 Spartak Moskva - CSKA Moskva
15:00 Nižnyj Novgorod - Čerepovec
19.11.2022 15:00 Nižněkamsk - Petrohrad
15:00 Dynamo Minsk - Admiral Vladivostok
15:00 Omsk - Kazaň
15:00 Ufa - Novosibirsk
15:00 Jekatěrinburg - Sochi
15:00 Dynamo Moskva - Red Star Kunlun
15:00 Barys Astana - Chabarovsk Amur
15:00 Čeljabinsk - Magnitogorsk
20.11.2022 15:00 Vitiaz Chekhov - CSKA Moskva
15:00 Spartak Moskva - Jaroslavl
21.11.2022 15:00 Nižněkamsk - Admiral Vladivostok
15:00 Novosibirsk - Kazaň
15:00 Barys Astana - Ufa
15:00 Čeljabinsk - Chabarovsk Amur
22.11.2022 15:00 Čerepovec - Dynamo Moskva
15:00 Dynamo Minsk - Vitiaz Chekhov
15:00 Petrohrad - CSKA Moskva
15:00 Nižnyj Novgorod - Red Star Kunlun
15:00 Sochi - Jaroslavl
23.11.2022 15:00 Čeljabinsk - Jekatěrinburg
15:00 Magnitogorsk - Ufa
15:00 Omsk - Spartak Moskva
15:00 Novosibirsk - Chabarovsk Amur
15:00 Barys Astana - Kazaň
24.11.2022 15:00 Čerepovec - Vitiaz Chekhov
15:00 Dynamo Minsk - Dynamo Moskva
15:00 Petrohrad - Jaroslavl
15:00 Nižnyj Novgorod - CSKA Moskva
25.11.2022 15:00 Barys Astana - Spartak Moskva
15:00 Admiral Vladivostok - Nižněkamsk
15:00 Red Star Kunlun - Sochi
15:00 Ufa - Jekatěrinburg
26.11.2022 15:00 Admiral Vladivostok - Nižněkamsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Petrohrad
15:00 Jaroslavl - Novosibirsk
15:00 Čerepovec - Omsk
27.11.2022 15:00 Čeljabinsk - Spartak Moskva
15:00 Kazaň - Sochi
15:00 Ufa - Magnitogorsk
28.11.2022 15:00 CSKA Moskva - Vitiaz Chekhov
15:00 Čerepovec - Novosibirsk
15:00 Dynamo Moskva - Dynamo Minsk
15:00 Chabarovsk Amur - Nižněkamsk
15:00 Jekatěrinburg - Barys Astana
15:00 Jaroslavl - Omsk
29.11.2022 15:00 Red Star Kunlun - Magnitogorsk
15:00 Petrohrad - Sochi
30.11.2022 15:00 Dynamo Moskva - Vitiaz Chekhov
15:00 Kazaň - Novosibirsk
15:00 Admiral Vladivostok - Nižnyj Novgorod
15:00 Spartak Moskva - Dynamo Minsk
15:00 CSKA Moskva - Omsk
15:00 Chabarovsk Amur - Nižněkamsk
15:00 Čeljabinsk - Barys Astana
01.12.2022 15:00 Petrohrad - Čerepovec
02.12.2022 15:00 Barys Astana - Jekatěrinburg
15:00 Red Star Kunlun - Dynamo Moskva
15:00 Chabarovsk Amur - Nižnyj Novgorod
15:00 Magnitogorsk - CSKA Moskva
15:00 Ufa - Čeljabinsk
15:00 Kazaň - Jaroslavl
15:00 Sochi - Dynamo Minsk
03.12.2022 15:00 Vitiaz Chekhov - Čerepovec
04.12.2022 15:00 Kazaň - Dynamo Moskva
15:00 Novosibirsk - Nižnyj Novgorod
15:00 Nižněkamsk - Jaroslavl
15:00 Barys Astana - Ufa
15:00 Sochi - CSKA Moskva
15:00 Omsk - Čeljabinsk
15:00 Red Star Kunlun - Petrohrad
15:00 Magnitogorsk - Jekatěrinburg
15:00 Vitiaz Chekhov - Spartak Moskva
05.12.2022 15:00 Dynamo Minsk - Čerepovec
15:00 Admiral Vladivostok - Chabarovsk Amur
06.12.2022 15:00 Omsk - Ufa
15:00 Novosibirsk - Čeljabinsk
15:00 Nižněkamsk - Sochi
15:00 Barys Astana - Kazaň
15:00 Spartak Moskva - Jaroslavl
15:00 Red Star Kunlun - Vitiaz Chekhov
15:00 Dynamo Moskva - Petrohrad
15:00 Jekatěrinburg - Magnitogorsk
07.12.2022 15:00 Chabarovsk Amur - Admiral Vladivostok
08.12.2022 15:00 Omsk - Kazaň
15:00 Dynamo Minsk - Petrohrad
15:00 Vitiaz Chekhov - Sochi
15:00 Novosibirsk - Ufa
15:00 Jaroslavl - Red Star Kunlun
15:00 Jekatěrinburg - Čeljabinsk
15:00 Chabarovsk Amur - Admiral Vladivostok
15:00 CSKA Moskva - Nižnyj Novgorod
15:00 Spartak Moskva - Dynamo Moskva
15:00 Nižněkamsk - Magnitogorsk
19.12.2022 15:00 Kazaň - Red Star Kunlun
15:00 Nižněkamsk - Barys Astana
15:00 Magnitogorsk - Chabarovsk Amur
15:00 Čeljabinsk - Novosibirsk
15:00 Dynamo Minsk - CSKA Moskva
15:00 Ufa - Omsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Čerepovec
15:00 Jekatěrinburg - Admiral Vladivostok
15:00 Jaroslavl - Sochi
15:00 Petrohrad - Vitiaz Chekhov
20.12.2022 15:00 Dynamo Moskva - Spartak Moskva
21.12.2022 15:00 Nižněkamsk - Red Star Kunlun
15:00 Magnitogorsk - Admiral Vladivostok
15:00 Barys Astana - Omsk
15:00 Ufa - Chabarovsk Amur
15:00 Petrohrad - CSKA Moskva
15:00 Nižnyj Novgorod - Vitiaz Chekhov
15:00 Jaroslavl - Kazaň
15:00 Čerepovec - Sochi
15:00 Jekatěrinburg - Novosibirsk
22.12.2022 15:00 Dynamo Moskva - Dynamo Minsk
23.12.2022 15:00 Jaroslavl - CSKA Moskva
15:00 Sochi - Red Star Kunlun
15:00 Magnitogorsk - Novosibirsk
15:00 Omsk - Chabarovsk Amur
15:00 Vitiaz Chekhov - Kazaň
15:00 Ufa - Admiral Vladivostok
24.12.2022 15:00 Barys Astana - Jekatěrinburg
15:00 Čerepovec - Dynamo Minsk
15:00 Dynamo Moskva - Čeljabinsk
15:00 Petrohrad - Spartak Moskva
15:00 Nižnyj Novgorod - Nižněkamsk
25.12.2022 15:00 Sochi - Kazaň
26.12.2022 15:00 CSKA Moskva - Dynamo Moskva
15:00 Ufa - Jekatěrinburg
15:00 Magnitogorsk - Čeljabinsk
15:00 Dynamo Minsk - Nižněkamsk
15:00 Čerepovec - Vitiaz Chekhov
15:00 Omsk - Barys Astana
15:00 Red Star Kunlun - Nižnyj Novgorod
15:00 Jaroslavl - Spartak Moskva
27.12.2022 15:00 Chabarovsk Amur - Admiral Vladivostok
28.12.2022 15:00 Red Star Kunlun - Jaroslavl
15:00 Omsk - Jekatěrinburg
15:00 CSKA Moskva - Petrohrad
15:00 Sochi - Nižněkamsk
15:00 Čerepovec - Spartak Moskva
15:00 Kazaň - Magnitogorsk
15:00 Dynamo Minsk - Nižnyj Novgorod
15:00 Čeljabinsk - Ufa
15:00 Novosibirsk - Barys Astana
29.12.2022 15:00 Admiral Vladivostok - Chabarovsk Amur
30.12.2022 15:00 Čerepovec - Nižnyj Novgorod
15:00 Admiral Vladivostok - Chabarovsk Amur
15:00 CSKA Moskva - Jaroslavl
15:00 Čeljabinsk - Magnitogorsk
15:00 Omsk - Ufa
15:00 Novosibirsk - Jekatěrinburg
15:00 Dynamo Minsk - Spartak Moskva
15:00 Vitiaz Chekhov - Petrohrad
15:00 Kazaň - Nižněkamsk
15:00 Sochi - Dynamo Moskva
03.01.2023 15:00 Vitiaz Chekhov - Red Star Kunlun
15:00 CSKA Moskva - Dynamo Moskva
15:00 Chabarovsk Amur - Dynamo Minsk
15:00 Jekatěrinburg - Omsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Sochi
15:00 Barys Astana - Magnitogorsk
04.01.2023 15:00 Kazaň - Čerepovec
15:00 Ufa - Jaroslavl
15:00 Nižněkamsk - Spartak Moskva
15:00 Čeljabinsk - Petrohrad
05.01.2023 15:00 Admiral Vladivostok - Dynamo Minsk
15:00 CSKA Moskva - Sochi
15:00 Novosibirsk - Omsk
15:00 Chabarovsk Amur - Barys Astana
06.01.2023 15:00 Nižnyj Novgorod - Spartak Moskva
15:00 Dynamo Moskva - Red Star Kunlun
15:00 Čeljabinsk - Jekatěrinburg
15:00 Chabarovsk Amur - Barys Astana
15:00 Nižněkamsk - Čerepovec
15:00 Magnitogorsk - Jaroslavl
15:00 Kazaň - Vitiaz Chekhov
15:00 Ufa - Petrohrad
07.01.2023 15:00 Novosibirsk - Dynamo Minsk
08.01.2023 15:00 Omsk - Jekatěrinburg
15:00 Čerepovec - Red Star Kunlun
15:00 Magnitogorsk - Ufa
15:00 Admiral Vladivostok - Barys Astana
15:00 Dynamo Moskva - Nižnyj Novgorod
15:00 Sochi - Petrohrad
15:00 Nižněkamsk - Vitiaz Chekhov
15:00 Jaroslavl - Spartak Moskva
15:00 Čeljabinsk - CSKA Moskva
09.01.2023 15:00 Admiral Vladivostok - Barys Astana
15:00 Novosibirsk - Kazaň
10.01.2023 15:00 Čerepovec - Nižnyj Novgorod
15:00 Jekatěrinburg - CSKA Moskva
15:00 Petrohrad - Spartak Moskva
15:00 Dynamo Moskva - Ufa
15:00 Sochi - Vitiaz Chekhov
11.01.2023 15:00 Nižněkamsk - Chabarovsk Amur
15:00 Dynamo Minsk - Red Star Kunlun
15:00 Jaroslavl - Čeljabinsk
15:00 Omsk - Kazaň
12.01.2023 15:00 Sochi - Nižnyj Novgorod
15:00 Barys Astana - CSKA Moskva
15:00 Magnitogorsk - Admiral Vladivostok
13.01.2023 15:00 Jaroslavl - Čerepovec
15:00 Spartak Moskva - Čeljabinsk
15:00 Red Star Kunlun - Vitiaz Chekhov
15:00 Dynamo Minsk - Chabarovsk Amur
15:00 Petrohrad - Dynamo Moskva
14.01.2023 15:00 Barys Astana - Nižněkamsk
15:00 Ufa - Admiral Vladivostok
15:00 Kazaň - Novosibirsk
15:00 Sochi - Magnitogorsk
15.01.2023 15:00 Jaroslavl - Dynamo Moskva
15:00 CSKA Moskva - Čerepovec
15:00 Petrohrad - Chabarovsk Amur
15:00 Vitiaz Chekhov - Čeljabinsk
15:00 Dynamo Minsk - Jekatěrinburg
15:00 Spartak Moskva - Red Star Kunlun
16.01.2023 15:00 Ufa - Magnitogorsk
15:00 Kazaň - Admiral Vladivostok
15:00 Barys Astana - Novosibirsk
15:00 Omsk - Nižněkamsk
17.01.2023 15:00 Spartak Moskva - Jekatěrinburg
15:00 Nižnyj Novgorod - Dynamo Moskva
15:00 CSKA Moskva - Petrohrad
15:00 Red Star Kunlun - Jaroslavl
15:00 Dynamo Minsk - Čerepovec
18.01.2023 15:00 Vitiaz Chekhov - Sochi
15:00 Kazaň - Ufa
15:00 Chabarovsk Amur - Admiral Vladivostok
15:00 Novosibirsk - Nižněkamsk
15:00 Omsk - Magnitogorsk
19.01.2023 15:00 Nižnyj Novgorod - Jaroslavl
15:00 Čerepovec - Petrohrad
15:00 Dynamo Moskva - Jekatěrinburg
15:00 Čeljabinsk - Barys Astana
20.01.2023 15:00 Red Star Kunlun - Sochi
15:00 Kazaň - Omsk
15:00 Novosibirsk - Magnitogorsk
15:00 Nižněkamsk - Ufa
21.01.2023 15:00 Nižnyj Novgorod - Petrohrad
15:00 Jekatěrinburg - Barys Astana
15:00 Admiral Vladivostok - Chabarovsk Amur
15:00 Dynamo Moskva - CSKA Moskva
22.01.2023 15:00 Nižněkamsk - Omsk
15:00 Spartak Moskva - Sochi
15:00 Red Star Kunlun - Vitiaz Chekhov
15:00 Jaroslavl - Ufa
15:00 Čerepovec - Dynamo Minsk
23.01.2023 15:00 Nižnyj Novgorod - CSKA Moskva
15:00 Novosibirsk - Chabarovsk Amur
15:00 Magnitogorsk - Barys Astana
15:00 Čeljabinsk - Kazaň
24.01.2023 15:00 Jaroslavl - Vitiaz Chekhov
15:00 Spartak Moskva - Dynamo Minsk
25.01.2023 15:00 Omsk - Čeljabinsk
15:00 Jekatěrinburg - Dynamo Moskva
15:00 Ufa - Kazaň
15:00 Barys Astana - Čerepovec
15:00 Petrohrad - CSKA Moskva
15:00 Nižněkamsk - Chabarovsk Amur
26.01.2023 15:00 Spartak Moskva - Nižnyj Novgorod
15:00 Red Star Kunlun - Dynamo Minsk
15:00 Admiral Vladivostok - Novosibirsk
15:00 Sochi - Vitiaz Chekhov
27.01.2023 15:00 Magnitogorsk - Kazaň
15:00 CSKA Moskva - Chabarovsk Amur
15:00 Omsk - Dynamo Moskva
15:00 Jekatěrinburg - Nižněkamsk
15:00 Ufa - Čerepovec
15:00 Jaroslavl - Petrohrad
15:00 Barys Astana - Čeljabinsk
15:00 Sochi - Vitiaz Chekhov
28.01.2023 15:00 Red Star Kunlun - Spartak Moskva
15:00 Admiral Vladivostok - Novosibirsk
15:00 Dynamo Minsk - Nižnyj Novgorod
29.01.2023 15:00 Jaroslavl - Jekatěrinburg
15:00 Barys Astana - Dynamo Moskva
15:00 Ufa - Nižněkamsk
15:00 CSKA Moskva - Čerepovec
15:00 Kazaň - Čeljabinsk
15:00 Vitiaz Chekhov - Magnitogorsk
30.01.2023 15:00 Petrohrad - Nižnyj Novgorod
15:00 Chabarovsk Amur - Novosibirsk
15:00 Admiral Vladivostok - Omsk
15:00 Dynamo Minsk - Red Star Kunlun
31.01.2023 15:00 Čeljabinsk - Dynamo Moskva
15:00 Čerepovec - Magnitogorsk
15:00 Spartak Moskva - Sochi
15:00 Nižněkamsk - Jekatěrinburg
01.02.2023 15:00 Petrohrad - Jaroslavl
15:00 CSKA Moskva - Red Star Kunlun
15:00 Chabarovsk Amur - Novosibirsk
15:00 Admiral Vladivostok - Omsk
15:00 Nižnyj Novgorod - Ufa
15:00 Kazaň - Barys Astana
02.02.2023 15:00 Dynamo Minsk - Magnitogorsk
15:00 Vitiaz Chekhov - Sochi
03.02.2023 15:00 Spartak Moskva - Nižněkamsk
15:00 Čerepovec - Jaroslavl
15:00 CSKA Moskva - Ufa
15:00 Jekatěrinburg - Čeljabinsk
15:00 Petrohrad - Kazaň
15:00 Dynamo Moskva - Barys Astana
15:00 Chabarovsk Amur - Omsk
04.02.2023 15:00 Nižnyj Novgorod - Dynamo Minsk
15:00 Chabarovsk Amur - Omsk
05.02.2023 15:00 Jaroslavl - Sochi
15:00 Novosibirsk - Admiral Vladivostok
15:00 Magnitogorsk - Čeljabinsk
15:00 CSKA Moskva - Barys Astana
15:00 Vitiaz Chekhov - Nižněkamsk
15:00 Red Star Kunlun - Kazaň
07.02.2023 15:00 Dynamo Minsk - Spartak Moskva
15:00 Nižněkamsk - Kazaň
15:00 Magnitogorsk - Petrohrad
15:00 Dynamo Moskva - Sochi
15:00 Novosibirsk - Čeljabinsk
15:00 Ufa - CSKA Moskva
15:00 Nižnyj Novgorod - Admiral Vladivostok
15:00 Jaroslavl - Chabarovsk Amur
15:00 Jekatěrinburg - Vitiaz Chekhov
15:00 Čerepovec - Red Star Kunlun
09.02.2023 15:00 Magnitogorsk - Vitiaz Chekhov
15:00 Čeljabinsk - Dynamo Minsk
15:00 Omsk - CSKA Moskva
15:00 Čerepovec - Nižnyj Novgorod
15:00 Nižněkamsk - Admiral Vladivostok
15:00 Jekatěrinburg - Petrohrad
15:00 Kazaň - Chabarovsk Amur
15:00 Sochi - Spartak Moskva
15:00 Ufa - Red Star Kunlun
10.02.2023 15:00 Jaroslavl - Dynamo Moskva
11.02.2023 15:00 Sochi - Red Star Kunlun
15:00 Ufa - Vitiaz Chekhov
15:00 Omsk - Petrohrad
15:00 Čeljabinsk - Admiral Vladivostok
15:00 Čerepovec - Chabarovsk Amur
15:00 Nižnyj Novgorod - Spartak Moskva
15:00 Jekatěrinburg - Dynamo Minsk
12.02.2023 15:00 Dynamo Moskva - CSKA Moskva
15:00 Novosibirsk - Magnitogorsk
13.02.2023 15:00 Omsk - Dynamo Minsk
15:00 Sochi - Ufa
15:00 Nižněkamsk - Vitiaz Chekhov
15:00 Čerepovec - Jaroslavl
14.02.2023 15:00 Admiral Vladivostok - Kazaň
15:00 Nižnyj Novgorod - Novosibirsk
15:00 Spartak Moskva - Dynamo Moskva
15:00 Chabarovsk Amur - Jekatěrinburg
15.02.2023 15:00 CSKA Moskva - Jaroslavl
15:00 Omsk - Ufa
15:00 Magnitogorsk - Nižněkamsk
15:00 Barys Astana - Dynamo Minsk
16.02.2023 15:00 Chabarovsk Amur - Jekatěrinburg
15:00 Admiral Vladivostok - Kazaň
15:00 Čeljabinsk - Sochi
15:00 Petrohrad - Novosibirsk
15:00 Vitiaz Chekhov - Red Star Kunlun
15:00 Spartak Moskva - Dynamo Moskva
17.02.2023 15:00 Omsk - Nižněkamsk
18.02.2023 15:00 Magnitogorsk - Sochi
15:00 Admiral Vladivostok - Jekatěrinburg
15:00 Dynamo Minsk - Nižnyj Novgorod
15:00 Spartak Moskva - Čerepovec
15:00 Red Star Kunlun - Barys Astana
15:00 Jaroslavl - CSKA Moskva
15:00 Vitiaz Chekhov - Dynamo Moskva
15:00 Chabarovsk Amur - Kazaň
15:00 Ufa - Novosibirsk
19.02.2023 15:00 Petrohrad - Čeljabinsk
15:00 Admiral Vladivostok - Jekatěrinburg
15:00 Chabarovsk Amur - Kazaň
20.02.2023 15:00 Omsk - Barys Astana
15:00 Spartak Moskva - Magnitogorsk
15:00 CSKA Moskva - Nižnyj Novgorod
15:00 Vitiaz Chekhov - Čerepovec
15:00 Nižněkamsk - Sochi
21.02.2023 15:00 Dynamo Minsk - Čeljabinsk
15:00 Petrohrad - Red Star Kunlun
22.02.2023 15:00 Nižněkamsk - Magnitogorsk
15:00 Dynamo Moskva - Vitiaz Chekhov
15:00 Jekatěrinburg - Ufa
15:00 Novosibirsk - Barys Astana
15:00 Nižnyj Novgorod - Čerepovec
15:00 Omsk - Jaroslavl
15:00 Spartak Moskva - CSKA Moskva
23.02.2023 15:00 Admiral Vladivostok - Chabarovsk Amur
15:00 Sochi - Petrohrad
24.02.2023 15:00 Nižněkamsk - Red Star Kunlun
15:00 Barys Astana - Jaroslavl
15:00 Jekatěrinburg - Čeljabinsk
15:00 Omsk - Nižnyj Novgorod
15:00 Novosibirsk - Ufa
15:00 CSKA Moskva - Dynamo Moskva
15:00 Kazaň - Magnitogorsk
15:00 Sochi - Čerepovec
25.02.2023 15:00 Barys Astana - Petrohrad
15:00 Chabarovsk Amur - Admiral Vladivostok
15:00 Vitiaz Chekhov - Dynamo Minsk
26.02.2023 15:00 Kazaň - Omsk
15:00 Sochi - Red Star Kunlun
15:00 Čerepovec - CSKA Moskva
15:00 Dynamo Moskva - Spartak Moskva
15:00 Čeljabinsk - Nižnyj Novgorod
15:00 Novosibirsk - Jekatěrinburg
15:00 Magnitogorsk - Ufa