Žlobin VS Junost Minsk


Žlobin

Junost Minsk

not draw --1--0---0
not win --3--0---0
not lost --3--0---0

Žlobin (T1) VS Junost Minsk (T2)

Žlobin

Junost Minsk

Zaujímavé

Žlobin

  • Mužsvo Žlobin prehralo až 67% svojích zápasov. 2 prehier z 3 odohraných zápasov.
  • Počet remíz tímu Žlobin je až 1 z celkového počtu 3 zápasov, čo je až 33%.
  • Až 2 zápasov tímu Žlobin skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 3 zápasov, to je až 67%.

Junost Minsk

  • 100% (1 z 1) výhier mužstva Junost Minsk.
  • Tím Junost Minsk odohral až 1 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 1 zápasov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 86% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 7 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 4 z 7 vzájomných zápasov, čo je 57%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Pohár / 2018/2019
20.08.2018 17:00 Žlobin Junost Minsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
17.02.2018 15:00 Žlobin Junost Minsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
11.02.2018 15:00 Junost Minsk Žlobin over 6:1 3:0,3:0,0:1
03.01.2018 17:00 Žlobin Junost Minsk under 1:4 0:3,0:1,1:0
09.12.2017 11:00 Junost Minsk Žlobin under 4:0 1:0,1:0,2:0
28.10.2017 12:00 Žlobin Junost Minsk over 1:8 1:3,0:3,0:2
23.09.2017 12:00 Junost Minsk Žlobin over 7:4 3:1,2:2,2:1

Žlobin

1 - 0 - 6

Junost Minsk

Žlobin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.09.18 18:00 Gomel Žlobin under 2:1 0:0,1:1,1:0
07.09.18 18:00 Bělorusko 20 Žlobin over 3:4sn 2:0,1:3,0:0,0:0,-:-
05.09.18 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:2 1:1,0:1,2:0

Junost Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.09.18 18:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk over 2:4 0:2,1:0,1:2

Žlobin


nenájdený žiadny zápas

Junost Minsk


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 13 8 1 1 1 31 62 31 21
2. Žlobin 13 6 2 1 1 18 45 27 21
3. Slavutych Smolensk 13 8 1 0 3 20 55 35 20
4. Brest 13 5 2 0 4 8 39 31 18
5. Gomel 13 6 1 2 1 15 44 29 18
6. Dinamo Maladzyechna 13 6 1 2 1 9 32 23 18
7. Lida 13 7 0 1 4 10 42 32 15
8. Vitebsk 13 5 1 1 4 5 39 34 15
9. Něman Grodno 13 2 2 1 5 -1 27 28 13
10. Baranavichy 13 6 0 1 5 -5 43 48 13
11. Khimvolokno Mogilev 13 4 0 0 9 -21 28 49 8
12. Lokomotiv Orsha 13 -1 2 1 8 -22 28 50 7
13. Junost Minsk 13 2 0 1 9 -31 24 55 5
14. Novopolock 13 1 0 1 10 -36 18 54 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 9 6 0 0 3 7 28 21 12
2. Vitebsk 7 3 1 1 0 8 21 13 11
3. Lida 7 5 0 0 2 15 26 11 10
4. Shakhtar Soligorsk 6 5 0 0 1 14 27 13 10
5. Slavutych Smolensk 8 3 1 0 3 4 29 25 10
6. Baranavichy 10 4 0 1 4 -6 33 39 9
7. Dinamo Maladzyechna 7 1 1 2 0 0 15 15 8
8. Gomel 5 3 0 1 0 5 17 12 7
9. Něman Grodno 7 3 0 1 2 3 16 13 7
10. Lokomotiv Orsha 8 -1 2 1 3 -10 21 31 7
11. Khimvolokno Mogilev 6 2 0 0 4 -5 14 19 4
12. Novopolock 4 1 0 0 3 -9 6 15 2
13. Žlobin 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
14. Junost Minsk 6 0 0 0 6 -19 11 30 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žlobin 12 6 2 0 2 19 43 24 20
2. Gomel 8 3 1 1 1 10 27 17 11
3. Shakhtar Soligorsk 7 3 1 1 0 17 35 18 11
4. Dinamo Maladzyechna 6 5 0 0 1 9 17 8 10
5. Slavutych Smolensk 5 5 0 0 0 16 26 10 10
6. Brest 4 -1 2 0 1 1 11 10 6
7. Něman Grodno 6 -1 2 0 3 -4 11 15 6
8. Lida 6 2 0 1 2 -5 16 21 5
9. Junost Minsk 7 2 0 1 3 -12 13 25 5
10. Baranavichy 3 2 0 0 1 1 10 9 4
11. Vitebsk 6 2 0 0 4 -3 18 21 4
12. Khimvolokno Mogilev 7 2 0 0 5 -16 14 30 4
13. Novopolock 9 0 0 1 7 -27 12 39 1
14. Lokomotiv Orsha 5 0 0 0 5 -12 7 19 0