Žlobin VS Vitebsk


Žlobin

Vitebsk

not draw --3--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Žlobin (T1) VS Vitebsk (T2)

Žlobin

Vitebsk

Zaujímavé

Žlobin

  • 100% (3 z 3) výhier mužstva Žlobin.
  • Až 2 zápasov tímu Žlobin skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 3 zápasov, to je až 67%.

Vitebsk

  • 100% (3 z 3) výhier mužstva Vitebsk.
  • 3 z celkového počtu 3 zápasov tímu Vitebsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 100%.

H2H

  • 33% vzájomných zápasov (6 z 18) skončilo remízou.
  • 56% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 10 z 18 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2022/2023
16.02.2023 17:00 Vitebsk Žlobin over 2:5 0:1,0:3,2:1
14.01.2023 12:00 Žlobin Vitebsk over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
12.01.2023 15:55 Žlobin Vitebsk over 2:5 1:0,0:2,1:3
24.10.2022 18:00 Vitebsk Žlobin under 3:2ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
22.10.2022 16:00 Vitebsk Žlobin under 1:3 0:1,0:2,1:0
11.08.2022 16:55 Žlobin Vitebsk over 2:4 0:2,1:2,1:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
04.02.2022 17:00 Vitebsk Žlobin over 3:4ppsn 0:1,2:1,1:1,0:0,-:-
21.01.2022 17:00 Žlobin Vitebsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
22.10.2021 18:00 Žlobin Vitebsk under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
20.10.2021 18:00 Žlobin Vitebsk over 4:5ppsn 0:2,3:2,1:0,0:0,0:2
25.09.2021 13:00 Vitebsk Žlobin over 2:5 1:3,0:0,1:2
23.09.2021 18:00 Vitebsk Žlobin over 0:6 0:1,0:1,0:4
30.07.2021 18:00 Vitebsk Žlobin under 1:3 0:1,1:0,0:2
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
28.02.2021 15:00 Žlobin Vitebsk over 5:2 1:0,3:0,1:2
26.02.2021 17:00 Vitebsk Žlobin under 1:3 0:1,0:1,1:1
26.08.2020 18:00 Vitebsk Žlobin under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
04.11.2017 17:00 Vitebsk Žlobin over 6:4 1:0,4:0,1:4
30.09.2017 12:00 Žlobin Vitebsk under 3:0 1:0,0:0,2:0

Žlobin

9 - 6 - 3

Vitebsk

Žlobin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.08.23 18:00 Žlobin Novopolock under 3:1 0:0,2:0,1:1
05.08.23 16:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 4:6 2:0,0:3,2:3
03.08.23 16:55 Žlobin Lokomotiv Orsha over 5:2 2:2,0:0,3:0

Vitebsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.08.23 18:00 Vitebsk Gomel under 4:0 0:0,0:0,4:0
05.08.23 13:00 Novopolock Vitebsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
03.08.23 18:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk under 0:3 0:0,0:2,0:1

Žlobin


nenájdený žiadny zápas

Vitebsk


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0