Penza VS Khimik Voskresensk


Penza

Khimik Voskresensk

Penza (T1) VS Khimik Voskresensk (T2)

Penza

Khimik Voskresensk

Zaujímavé

Penza

  • Penza vyhral 53% zápasov (z celkového počtu 17 vyhral 9 zápasov).
  • Až 12 zápasov tímu Penza skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 17 zápasov, to je až 71%.

Khimik Voskresensk

  • 40% zápasov tímu Khimik Voskresensk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 6 z celkového počtu 15 zápasov.
  • 11 z celkového počtu 15 zápasov tímu Khimik Voskresensk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 73%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 57% vzájomných zápasov, čo je 4 výhier z 7 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 7 vzájomných zápasov, čo je 71%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2020/2021
18.10.2020 16:00 Penza Khimik Voskresensk under 1:3 0:0,1:0,0:3
Rusko / VHL / 2019/2020
29.11.2019 16:30 Khimik Voskresensk Penza under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.11.2019 17:00 Penza Khimik Voskresensk under 1:3 0:1,0:2,1:0
Rusko / VHL / 2018/2019
23.12.2018 15:00 Khimik Voskresensk Penza over 3:4 1:2,0:2,2:0
03.10.2018 18:00 Penza Khimik Voskresensk over 4:5 2:2,1:1,1:2
Rusko / VHL / 2017/2018
02.12.2017 15:00 Khimik Voskresensk Penza under 1:4 1:1,0:3,0:0
12.11.2017 15:00 Penza Khimik Voskresensk under 1:0 1:0,0:0,0:0

Penza

3 - 0 - 4

Khimik Voskresensk

Penza


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.10.20 16:30 Almetievsk Penza over 3:4pp 2:0,0:2,1:1,0:1
26.10.20 16:00 Iževsk Penza under 1:4 0:2,0:2,1:0
20.10.20 18:00 Penza Ryazan under 1:3 0:2,0:1,1:0
18.10.20 16:00 Penza Khimik Voskresensk under 1:3 0:0,1:0,0:3
16.10.20 18:00 Penza Karelia SKA under 0:4 0:0,0:3,0:1
14.10.20 18:00 Penza Dinamo St. Petersburg under 1:4 0:1,1:2,0:1
10.10.20 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Penza under 2:3 1:2,0:0,1:1
08.10.20 16:00 Ťumeň Penza over 4:5pp 1:2,1:1,2:1,0:1
06.10.20 18:00 Zvezda Chekhov Penza over 3:4 0:0,1:3,2:1
04.10.20 16:00 Dynamo Tver Penza under 1:2 1:2,0:0,0:0
24.09.20 18:00 Penza Gornyak Uchaly under 2:0 0:0,2:0,0:0
22.09.20 18:00 Penza Kurgan over 4:3sn 2:2,1:1,0:0,0:0,1:0
20.09.20 16:00 Penza Chelmet Čeljabinsk under 2:1 0:1,2:0,0:0
16.09.20 18:30 Rostov Penza under 2:3 0:0,0:3,2:0
14.09.20 18:00 Voroněž Penza under 2:3 0:0,1:2,1:1
12.09.20 16:00 Tambov Penza over 4:3 3:2,1:0,0:1
08.09.20 18:00 Penza Bars Kazan under 2:1 0:0,2:1,0:0

Khimik Voskresensk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.10.20 16:30 Khimik Voskresensk Ermak Angarsk over 4:3pp 1:0,1:0,1:3,1:0
24.10.20 16:00 Khimik Voskresensk Novokuzněck over 2:4 1:1,0:2,1:1
20.10.20 13:00 Bars Kazan Khimik Voskresensk under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,3:1
18.10.20 16:00 Penza Khimik Voskresensk under 1:3 0:0,1:0,0:3
16.10.20 17:00 Samara Khimik Voskresensk under 2:1 1:0,0:1,1:0
14.10.20 17:00 Togliatti Khimik Voskresensk under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:3
07.10.20 17:30 Khimik Voskresensk Toros Neftekamsk under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:3
05.10.20 17:30 Khimik Voskresensk Iževsk over 6:0 1:0,1:0,4:0
03.10.20 16:00 Khimik Voskresensk Almetievsk over 1:8 0:3,0:4,1:1
28.09.20 17:30 Khimik Voskresensk Ryazan under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
22.09.20 17:30 Khimik Voskresensk Karelia SKA under 5:0 1:0,1:0,3:0
20.09.20 16:00 Khimik Voskresensk Dinamo St. Petersburg under 2:3 0:1,2:0,0:2
13.09.20 16:00 Dynamo Tver Khimik Voskresensk under 1:3 0:2,1:0,0:1
11.09.20 18:00 Zvezda Chekhov Khimik Voskresensk under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
06.09.20 16:00 Khimik Voskresensk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3 1:0,0:0,1:3

Penza


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
30.10.2020 15:00 Toros Neftekamsk Penza porovnaj tímy
01.11.2020 13:00 Molot-Prikam'e Perm Penza porovnaj tímy
07.11.2020 15:00 Penza Togliatti porovnaj tímy
09.11.2020 17:00 Penza Samara porovnaj tímy
16.11.2020 17:00 Penza Novokuzněck porovnaj tímy
20.11.2020 17:00 Penza Ermak Angarsk porovnaj tímy
22.11.2020 15:00 Penza Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
26.11.2020 13:00 Novokuzněck Penza porovnaj tímy
28.11.2020 11:00 Sokol Krasnoyarsk Penza porovnaj tímy
30.11.2020 12:00 Ermak Angarsk Penza porovnaj tímy
07.12.2020 16:30 Bars Kazan Penza porovnaj tímy
09.12.2020 16:00 Samara Penza porovnaj tímy
11.12.2020 16:00 Togliatti Penza porovnaj tímy
18.12.2020 17:00 Penza Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
20.12.2020 15:00 Penza Toros Neftekamsk porovnaj tímy
23.12.2020 17:00 Penza Iževsk porovnaj tímy
25.12.2020 17:00 Penza Almetievsk porovnaj tímy
07.01.2021 16:30 Khimik Voskresensk Penza porovnaj tímy
09.01.2021 15:00 Ryazan Penza porovnaj tímy
11.01.2021 17:30 Dinamo St. Petersburg Penza porovnaj tímy
13.01.2021 17:00 Karelia SKA Penza porovnaj tímy
17.01.2021 15:00 Penza Ťumeň porovnaj tímy
19.01.2021 17:00 Penza Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
21.01.2021 17:00 Penza Dynamo Tver porovnaj tímy
23.01.2021 15:00 Penza Zvezda Chekhov porovnaj tímy
27.01.2021 14:30 Gornyak Uchaly Penza porovnaj tímy
29.01.2021 14:30 Yuzhny Ural Orsk Penza porovnaj tímy
31.01.2021 13:00 Chelmet Čeljabinsk Penza porovnaj tímy
02.02.2021 14:30 Kurgan Penza porovnaj tímy
11.02.2021 17:00 Penza Rostov porovnaj tímy
15.02.2021 17:00 Penza Tambov porovnaj tímy
17.02.2021 17:00 Penza Voroněž porovnaj tímy

Khimik Voskresensk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
30.10.2020 16:30 Khimik Voskresensk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
06.11.2020 16:30 Tambov Khimik Voskresensk porovnaj tímy
08.11.2020 15:00 Voroněž Khimik Voskresensk porovnaj tímy
10.11.2020 17:30 Rostov Khimik Voskresensk porovnaj tímy
13.11.2020 16:30 Khimik Voskresensk Ťumeň porovnaj tímy
17.11.2020 16:30 Khimik Voskresensk Gornyak Uchaly porovnaj tímy
19.11.2020 16:30 Khimik Voskresensk Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
21.11.2020 15:00 Khimik Voskresensk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
23.11.2020 16:30 Khimik Voskresensk Kurgan porovnaj tímy
27.11.2020 14:30 Yuzhny Ural Orsk Khimik Voskresensk porovnaj tímy
29.11.2020 09:00 Gornyak Uchaly Khimik Voskresensk porovnaj tímy
01.12.2020 14:30 Kurgan Khimik Voskresensk porovnaj tímy
03.12.2020 15:00 Chelmet Čeljabinsk Khimik Voskresensk porovnaj tímy
08.12.2020 16:30 Khimik Voskresensk Rostov porovnaj tímy
10.12.2020 16:30 Khimik Voskresensk Voroněž porovnaj tímy
14.12.2020 16:30 Khimik Voskresensk Tambov porovnaj tímy
21.12.2020 13:00 Novokuzněck Khimik Voskresensk porovnaj tímy
23.12.2020 13:00 Sokol Krasnoyarsk Khimik Voskresensk porovnaj tímy
25.12.2020 12:00 Ermak Angarsk Khimik Voskresensk porovnaj tímy
07.01.2021 16:30 Khimik Voskresensk Penza porovnaj tímy
09.01.2021 15:00 Khimik Voskresensk Bars Kazan porovnaj tímy
11.01.2021 16:30 Khimik Voskresensk Samara porovnaj tímy
13.01.2021 16:30 Khimik Voskresensk Togliatti porovnaj tímy
17.01.2021 13:00 Molot-Prikam'e Perm Khimik Voskresensk porovnaj tímy
19.01.2021 15:00 Toros Neftekamsk Khimik Voskresensk porovnaj tímy
21.01.2021 16:30 Almetievsk Khimik Voskresensk porovnaj tímy
23.01.2021 14:00 Iževsk Khimik Voskresensk porovnaj tímy
28.01.2021 17:00 Ryazan Khimik Voskresensk porovnaj tímy
03.02.2021 17:00 Karelia SKA Khimik Voskresensk porovnaj tímy
05.02.2021 17:30 Dinamo St. Petersburg Khimik Voskresensk porovnaj tímy
09.02.2021 16:30 Khimik Voskresensk Zvezda Chekhov porovnaj tímy
11.02.2021 16:30 Khimik Voskresensk Dynamo Tver porovnaj tímy
15.02.2021 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk porovnaj tímy
17.02.2021 15:00 Ťumeň Khimik Voskresensk porovnaj tímy
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Almetievsk 18 6 3 3 0 19 56 37 27
2. Penza 17 6 3 0 5 3 44 41 24
3. Ryazan 15 4 4 0 3 14 43 29 24
4. Bars Kazan 17 5 3 2 2 16 51 35 24
5. Yugra Khanty-Mansiysk 16 10 0 3 0 21 49 28 23
6. Toros Neftekamsk 16 7 2 1 3 14 52 38 23
7. Dinamo St. Petersburg 15 4 3 2 1 10 40 30 22
8. Dynamo Tver 17 -2 6 1 5 -3 43 46 21
9. Rostov 14 5 2 2 1 10 36 26 20
10. Zvezda Chekhov 17 8 0 2 5 0 36 36 18
11. Gornyak Uchaly 15 4 2 1 5 2 36 34 17
12. Karelia SKA 15 3 2 3 2 -2 33 35 17
13. Tambov 16 3 2 3 3 -7 38 45 17
14. Chelmet Čeljabinsk 14 1 3 3 1 5 28 23 17
15. Khimik Voskresensk 15 1 3 3 2 3 38 35 17
16. Samara 18 -1 4 2 7 -18 33 51 16
17. Ťumeň 10 4 1 3 -2 7 31 24 15
18. Togliatti 17 5 0 3 5 -9 37 46 14
19. Yuzhny Ural Orsk 10 2 2 2 0 7 25 18 14
20. Novokuzněck 11 2 2 1 3 4 26 22 13
21. Ermak Angarsk 14 4 0 3 4 -13 35 48 11
22. Kurgan 14 2 1 2 6 -13 20 33 10
23. Molot-Prikam'e Perm 10 2 1 0 6 -10 17 27 8
24. Voroněž 13 3 0 2 6 -16 21 37 8
25. Sokol Krasnoyarsk 12 -1 2 2 5 -14 19 33 8
26. Iževsk 18 2 0 2 11 -30 26 56 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Tver 11 -3 5 0 4 2 26 24 14
2. Bars Kazan 7 0 3 1 -1 7 18 11 13
3. Rostov 10 2 2 1 2 5 24 19 13
4. Toros Neftekamsk 7 6 0 0 1 14 26 12 12
5. Yuzhny Ural Orsk 7 1 2 2 -2 9 21 12 12
6. Ryazan 8 2 2 0 2 6 21 15 12
7. Almetievsk 7 5 0 1 0 6 20 14 11
8. Dinamo St. Petersburg 7 1 2 1 0 7 22 15 11
9. Karelia SKA 8 1 2 1 1 3 19 16 11
10. Tambov 8 3 1 1 1 0 21 21 11
11. Zvezda Chekhov 11 5 0 1 4 0 25 25 11
12. Samara 7 1 2 0 2 0 14 14 10
13. Penza 8 2 1 0 4 -6 13 19 8
14. Gornyak Uchaly 8 2 1 0 4 -3 19 22 8
15. Khimik Voskresensk 9 1 1 2 2 -1 24 25 8
16. Ermak Angarsk 9 3 0 2 2 -7 24 31 8
17. Ťumeň 5 3 0 1 0 4 19 15 7
18. Kurgan 5 1 1 0 2 1 9 8 6
19. Sokol Krasnoyarsk 8 -1 2 0 5 -7 12 19 6
20. Togliatti 7 2 0 2 1 -5 15 20 6
21. Voroněž 8 2 0 2 2 -6 15 21 6
22. Chelmet Čeljabinsk 4 0 1 1 0 3 11 8 5
23. Yugra Khanty-Mansiysk 5 2 0 1 1 5 15 10 5
24. Novokuzněck 4 -2 2 0 2 0 10 10 4
25. Molot-Prikam'e Perm 6 0 1 0 4 -13 6 19 4
26. Iževsk 8 1 0 0 6 -13 13 26 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 11 8 0 2 -1 16 34 18 18
2. Penza 9 4 2 0 1 9 31 22 16
3. Almetievsk 11 1 3 2 0 13 36 23 16
4. Ryazan 7 2 2 0 1 8 22 14 12
5. Chelmet Čeljabinsk 10 1 2 2 1 2 17 15 12
6. Dinamo St. Petersburg 8 3 1 1 1 3 18 15 11
7. Bars Kazan 10 5 0 1 3 9 33 24 11
8. Toros Neftekamsk 9 1 2 1 2 0 26 26 11
9. Khimik Voskresensk 6 0 2 1 0 4 14 10 9
10. Gornyak Uchaly 7 2 1 1 1 5 17 12 9
11. Novokuzněck 7 4 0 1 1 4 16 12 9
12. Ťumeň 5 1 1 2 -2 3 12 9 8
13. Togliatti 10 3 0 1 4 -4 22 26 8
14. Rostov 4 3 0 1 -1 5 12 7 7
15. Zvezda Chekhov 6 3 0 1 1 0 11 11 7
16. Dynamo Tver 6 1 1 1 1 -5 17 22 7
17. Karelia SKA 7 2 0 2 1 -5 14 19 6
18. Tambov 8 0 1 2 2 -7 17 24 6
19. Samara 11 -2 2 2 5 -18 19 37 6
20. Molot-Prikam'e Perm 4 2 0 0 2 3 11 8 4
21. Kurgan 9 1 0 2 4 -14 11 25 4
22. Iževsk 10 1 0 2 5 -17 13 30 4
23. Ermak Angarsk 5 1 0 1 2 -6 11 17 3
24. Yuzhny Ural Orsk 3 1 0 0 2 -2 4 6 2
25. Sokol Krasnoyarsk 4 0 0 2 0 -7 7 14 2
26. Voroněž 5 1 0 0 4 -10 6 16 2