Toros Neftekamsk VS Iževsk


Toros Neftekamsk

Iževsk

Toros Neftekamsk (T1) VS Iževsk (T2)

Toros Neftekamsk

Iževsk

Zaujímavé

Toros Neftekamsk

  • Toros Neftekamsk vyhral 52% zápasov (z celkového počtu 25 vyhral 13 zápasov).
  • Počet remíz tímu Toros Neftekamsk je až 8 z celkového počtu 25 zápasov, čo je až 32%.
  • Až 19 zápasov tímu Toros Neftekamsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 25 zápasov, to je až 76%.
  • Toros Neftekamsk už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Toros Neftekamsk už 1 zápasov v rade neremízovali.
  • Toros Neftekamsk už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Iževsk

  • 64% prehier (16 zápasov) z celkového počtu 25 tímu Iževsk.
  • 20 z celkového počtu 25 zápasov tímu Iževsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 80%.

H2H

  • 29% vzájomných zápasov (2 z 7) skončilo remízou.
  • 71% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 5 z 7 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2019/2020
14.11.2019 16:00 Iževsk Toros Neftekamsk over 2:5 0:1,1:3,1:1
08.11.2019 15:00 Toros Neftekamsk Iževsk under 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:1
02.11.2019 14:00 Iževsk Toros Neftekamsk over 2:6 0:0,0:5,2:1
Rusko / VHL / 2018/2019
25.12.2018 16:00 Iževsk Toros Neftekamsk over 3:4pp 2:0,0:2,1:1,0:1
02.10.2018 16:00 Toros Neftekamsk Iževsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
Rusko / VHL / 2017/2018
28.11.2017 15:30 Iževsk Toros Neftekamsk over 4:2 0:1,2:1,2:0
17.11.2017 15:00 Toros Neftekamsk Iževsk over 3:6 0:0,1:0,0:1

Toros Neftekamsk

2 - 2 - 3

Iževsk

Toros Neftekamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.11.19 16:00 Iževsk Toros Neftekamsk over 2:5 0:1,1:3,1:1
12.11.19 15:00 Molot-Prikam'e Perm Toros Neftekamsk over 4:3pp 1:1,1:0,1:2,1:0
08.11.19 15:00 Toros Neftekamsk Iževsk under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:1
06.11.19 15:00 Toros Neftekamsk Molot-Prikam'e Perm over 4:3pp 1:1,0:0,2:2,1:0
02.11.19 14:00 Iževsk Toros Neftekamsk over 2:6 0:0,0:5,2:1
31.10.19 15:00 Molot-Prikam'e Perm Toros Neftekamsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
26.10.19 14:00 Toros Neftekamsk Kazzinc-Torpedo under 2:1 1:0,1:1,0:0
24.10.19 16:00 Toros Neftekamsk Novokuzněck under 2:1 2:0,0:0,0:1
22.10.19 16:00 Toros Neftekamsk Karaganda under 3:0 1:0,2:0,0:0
20.10.19 14:00 Toros Neftekamsk Nomad Astana under 0:2 0:1,0:0,0:1
16.10.19 17:30 Tambov Toros Neftekamsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
14.10.19 18:00 Voroněž Toros Neftekamsk under 2:3 2:1,0:2,0:0
12.10.19 12:00 Rostov Toros Neftekamsk over 3:6 1:2,1:1,1:3
08.10.19 16:00 Toros Neftekamsk Dinamo St. Petersburg under 1:2 1:0,0:0,0:2
06.10.19 14:00 Toros Neftekamsk Karelia SKA over 3:5 2:1,0:3,1:1
04.10.19 16:00 Toros Neftekamsk Dynamo Tver under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,3:2
28.09.19 11:00 Ermak Angarsk Toros Neftekamsk under 1:4 0:1,0:3,1:0
26.09.19 14:00 Sokol Krasnoyarsk Toros Neftekamsk under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
23.09.19 16:00 Ťumeň Toros Neftekamsk under 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,1:2
21.09.19 13:30 Yugra Khanty-Mansiysk Toros Neftekamsk under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:1
17.09.19 16:00 Toros Neftekamsk Almetievsk under 2:1 1:1,0:0,1:0
14.09.19 14:00 Toros Neftekamsk Chelmet Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
12.09.19 16:00 Toros Neftekamsk Kurgan under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
10.09.19 16:00 Toros Neftekamsk Gornyak Uchaly under 4:1 0:0,2:0,2:1
08.09.19 14:00 Toros Neftekamsk Yuzhny Ural Orsk under 2:1 0:0,2:0,0:1

Iževsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.11.19 14:00 Iževsk Almetievsk under 1:3 0:1,1:0,0:2
14.11.19 16:00 Iževsk Toros Neftekamsk over 2:5 0:1,1:3,1:1
08.11.19 15:00 Toros Neftekamsk Iževsk under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,2:1
06.11.19 15:00 Almetievsk Iževsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
02.11.19 14:00 Iževsk Toros Neftekamsk over 2:6 0:0,0:5,2:1
31.10.19 16:00 Iževsk Almetievsk under 2:1 2:0,0:1,0:0
26.10.19 15:00 Iževsk Molot-Prikam'e Perm under 0:2 0:1,0:1,0:0
22.10.19 17:00 Iževsk Kazzinc-Torpedo under 1:3 0:0,0:1,1:2
20.10.19 15:00 Iževsk Novokuzněck under 0:2 0:1,0:0,0:1
18.10.19 17:00 Iževsk Karaganda under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,2:0
16.10.19 17:00 Iževsk Nomad Astana under 2:3 1:0,1:2,0:1
12.10.19 16:00 Tambov Iževsk under 3:1 0:1,2:0,1:0
10.10.19 18:00 Voroněž Iževsk over 4:2 1:1,2:1,1:0
08.10.19 18:30 Rostov Iževsk under 1:3 1:1,0:0,0:2
04.10.19 17:00 Iževsk Dinamo St. Petersburg over 1:8 1:5,0:2,0:1
02.10.19 17:00 Iževsk Karelia SKA over 1:6 0:1,1:4,0:1
30.09.19 17:00 Iževsk Dynamo Tver under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,2:0
24.09.19 13:00 Ermak Angarsk Iževsk under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,2:1
22.09.19 12:00 Sokol Krasnoyarsk Iževsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
19.09.19 16:00 Ťumeň Iževsk under 3:1 2:0,1:0,0:1
17.09.19 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Iževsk under 3:2 1:0,1:1,1:1
12.09.19 17:00 Iževsk Yuzhny Ural Orsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
10.09.19 17:00 Iževsk Chelmet Čeljabinsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
08.09.19 15:00 Iževsk Kurgan under 2:1 0:0,2:1,0:0
06.09.19 17:00 Iževsk Gornyak Uchaly under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-

Toros Neftekamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.11.2019 15:00 Toros Neftekamsk Almetievsk porovnaj tímy
26.11.2019 17:00 Ryazan Toros Neftekamsk porovnaj tímy
28.11.2019 16:30 Bars Kazan Toros Neftekamsk porovnaj tímy
30.11.2019 13:00 Torpedo Gorky Toros Neftekamsk porovnaj tímy
04.12.2019 15:00 Toros Neftekamsk Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
06.12.2019 15:00 Toros Neftekamsk ORG Beijing porovnaj tímy
08.12.2019 13:00 Toros Neftekamsk Tseng Tou Jilin porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 Penza Toros Neftekamsk porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 Togliatti Toros Neftekamsk porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Samara Toros Neftekamsk porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Almetievsk Toros Neftekamsk porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Toros Neftekamsk Zvezda Chekhov porovnaj tímy
26.12.2019 17:00 Toros Neftekamsk Khimik Voskresensk porovnaj tímy
28.12.2019 17:00 Toros Neftekamsk Humo Tashkent porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Toros Neftekamsk Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Toros Neftekamsk Iževsk porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Almetievsk Toros Neftekamsk porovnaj tímy
18.01.2020 12:00 Kazzinc-Torpedo Toros Neftekamsk porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Nomad Astana Toros Neftekamsk porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Karaganda Toros Neftekamsk porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Novokuzněck Toros Neftekamsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Toros Neftekamsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Toros Neftekamsk Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Toros Neftekamsk Ťumeň porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Toros Neftekamsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
12.02.2020 17:00 Kurgan Toros Neftekamsk porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Gornyak Uchaly Toros Neftekamsk porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Chelmet Čeljabinsk Toros Neftekamsk porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Yuzhny Ural Orsk Toros Neftekamsk porovnaj tímy
ukáž viac

Iževsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.11.2019 17:00 Ryazan Iževsk porovnaj tímy
23.11.2019 15:00 Bars Kazan Iževsk porovnaj tímy
25.11.2019 16:30 Torpedo Gorky Iževsk porovnaj tímy
30.11.2019 14:00 Iževsk Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
02.12.2019 16:00 Iževsk ORG Beijing porovnaj tímy
04.12.2019 15:00 Iževsk Tseng Tou Jilin porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Penza Iževsk porovnaj tímy
11.12.2019 17:00 Togliatti Iževsk porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 Samara Iževsk porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Iževsk Zvezda Chekhov porovnaj tímy
22.12.2019 17:00 Iževsk Khimik Voskresensk porovnaj tímy
24.12.2019 17:00 Iževsk Humo Tashkent porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Molot-Prikam'e Perm Iževsk porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Iževsk Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Toros Neftekamsk Iževsk porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Almetievsk Iževsk porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Molot-Prikam'e Perm Iževsk porovnaj tímy
19.01.2020 17:00 Novokuzněck Iževsk porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Iževsk porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Nomad Astana Iževsk porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Karaganda Iževsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Iževsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Iževsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Iževsk Ťumeň porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Iževsk Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
12.02.2020 17:00 Yuzhny Ural Orsk Iževsk porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Chelmet Čeljabinsk Iževsk porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Kurgan Iževsk porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Gornyak Uchaly Iževsk porovnaj tímy
ukáž viac

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 25 9 6 2 0 47 82 35 44
2. Karelia SKA 25 7 6 3 0 28 85 57 41
3. Togliatti 25 10 4 2 3 26 85 59 38
4. Zvezda Chekhov 25 11 3 3 2 19 72 53 37
5. Bars Kazan 26 12 1 2 8 15 78 63 30
6. Khimik Voskresensk 24 7 3 2 7 5 56 51 28
7. Penza 25 9 1 4 6 19 70 51 26
8. Samara 25 7 2 4 6 -1 65 66 26
9. Dynamo Tver 25 1 4 7 2 -13 43 56 25
10. Humo Tashkent 23 8 1 4 5 -4 59 63 24
11. Tambov 24 2 4 3 8 -5 53 58 23
12. Voroněž 26 3 3 5 7 -16 63 79 23
13. Torpedo Gorky 24 -5 8 1 11 -13 40 53 23
14. Heilongjiang Harbin 25 10 0 2 11 -20 58 78 22
15. Ryazan 26 6 1 6 6 -23 34 57 22
16. Rostov 26 1 4 4 9 -26 54 80 22
17. ORG Beijing 24 5 1 4 9 -22 50 72 18
18. Tseng Tou Jilin 23 -2 3 3 13 -40 43 83 11

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 25 3 9 1 2 21 66 45 43
2. Toros Neftekamsk 25 7 6 2 2 24 69 45 40
3. Yugra Khanty-Mansiysk 25 7 6 1 4 20 72 52 39
4. Kurgan 26 12 2 2 6 12 61 49 34
5. Almetievsk 25 9 3 3 4 13 62 49 33
6. Gornyak Uchaly 25 7 4 2 6 2 58 56 32
7. Sokol Krasnoyarsk 24 10 2 3 4 17 64 47 31
8. Karaganda 23 7 3 4 2 9 50 41 30
9. Kazzinc-Torpedo 24 6 3 4 4 0 55 55 28
10. Novokuzněck 25 7 2 6 2 4 78 74 28
11. Chelmet Čeljabinsk 23 5 3 4 4 3 55 52 26
12. Molot-Prikam'e Perm 25 6 2 6 3 5 61 56 26
13. Yuzhny Ural Orsk 24 5 3 2 9 -15 55 70 24
14. Nomad Astana 24 6 1 3 10 -27 46 73 19
15. Ermak Angarsk 24 -1 4 3 11 -25 56 81 17
16. Iževsk 25 2 2 3 13 -39 36 75 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 25 9 6 2 0 47 82 35 44
2. Ťumeň 25 3 9 1 2 21 66 45 43
3. Karelia SKA 25 7 6 3 0 28 85 57 41
4. Toros Neftekamsk 25 7 6 2 2 24 69 45 40
5. Yugra Khanty-Mansiysk 25 7 6 1 4 20 72 52 39
6. Togliatti 25 10 4 2 3 26 85 59 38
7. Zvezda Chekhov 25 11 3 3 2 19 72 53 37
8. Kurgan 26 12 2 2 6 12 61 49 34
9. Almetievsk 25 9 3 3 4 13 62 49 33
10. Gornyak Uchaly 25 7 4 2 6 2 58 56 32
11. Sokol Krasnoyarsk 24 10 2 3 4 17 64 47 31
12. Bars Kazan 26 12 1 2 8 15 78 63 30
13. Karaganda 23 7 3 4 2 9 50 41 30
14. Khimik Voskresensk 24 7 3 2 7 5 56 51 28
15. Kazzinc-Torpedo 24 6 3 4 4 0 55 55 28
16. Novokuzněck 25 7 2 6 2 4 78 74 28
17. Penza 25 9 1 4 6 19 70 51 26
18. Samara 25 7 2 4 6 -1 65 66 26
19. Chelmet Čeljabinsk 23 5 3 4 4 3 55 52 26
20. Molot-Prikam'e Perm 25 6 2 6 3 5 61 56 26
21. Dynamo Tver 25 1 4 7 2 -13 43 56 25
22. Humo Tashkent 23 8 1 4 5 -4 59 63 24
23. Yuzhny Ural Orsk 24 5 3 2 9 -15 55 70 24
24. Tambov 24 2 4 3 8 -5 53 58 23
25. Voroněž 26 3 3 5 7 -16 63 79 23
26. Torpedo Gorky 24 -5 8 1 11 -13 40 53 23
27. Heilongjiang Harbin 25 10 0 2 11 -20 58 78 22
28. Ryazan 26 6 1 6 6 -23 34 57 22
29. Rostov 26 1 4 4 9 -26 54 80 22
30. Nomad Astana 24 6 1 3 10 -27 46 73 19
31. ORG Beijing 24 5 1 4 9 -22 50 72 18
32. Ermak Angarsk 24 -1 4 3 11 -25 56 81 17
33. Iževsk 25 2 2 3 13 -39 36 75 15
34. Tseng Tou Jilin 23 -2 3 3 13 -40 43 83 11

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 12 7 2 1 -1 31 46 15 23
2. Karelia SKA 11 5 2 2 -2 14 37 23 20
3. Togliatti 15 5 3 1 2 18 57 39 23
4. Zvezda Chekhov 14 7 2 3 -3 23 47 24 25
5. Bars Kazan 11 8 0 1 1 20 39 19 17
6. Khimik Voskresensk 14 2 3 2 2 3 30 27 18
7. Penza 13 5 1 1 4 17 44 27 15
8. Samara 14 5 1 2 3 1 38 37 16
9. Dynamo Tver 10 2 2 3 -2 6 24 18 15
10. Humo Tashkent 11 7 0 1 2 14 34 20 15
11. Tambov 13 2 3 2 1 8 35 27 18
12. Voroněž 14 2 2 2 4 -2 36 38 14
13. Torpedo Gorky 13 -1 3 1 6 -13 18 31 11
14. Heilongjiang Harbin 10 6 0 2 0 5 29 24 14
15. Ryazan 11 3 1 3 0 1 16 15 13
16. Rostov 14 1 2 2 5 -13 31 44 12
17. ORG Beijing 11 3 1 0 6 -3 24 27 10
18. Tseng Tou Jilin 12 0 1 2 6 -12 26 38 6

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 11 0 4 1 1 6 27 21 17
2. Toros Neftekamsk 14 2 4 0 4 8 31 23 20
3. Yugra Khanty-Mansiysk 10 5 2 1 -1 10 27 17 19
4. Kurgan 10 4 2 0 2 15 26 11 16
5. Almetievsk 13 3 3 2 0 8 35 27 20
6. Gornyak Uchaly 11 7 0 1 2 3 32 29 15
7. Sokol Krasnoyarsk 10 4 1 2 0 1 21 20 14
8. Karaganda 12 5 2 1 1 13 35 22 19
9. Kazzinc-Torpedo 12 5 1 2 1 4 28 24 16
10. Novokuzněck 14 8 0 3 0 16 52 36 19
11. Chelmet Čeljabinsk 13 6 0 3 1 7 34 27 15
12. Molot-Prikam'e Perm 15 2 2 3 3 4 34 30 15
13. Yuzhny Ural Orsk 12 3 1 2 3 -10 28 38 12
14. Nomad Astana 13 4 1 1 5 -3 29 32 13
15. Ermak Angarsk 10 1 1 1 5 -12 24 36 7
16. Iževsk 16 1 2 1 9 -26 24 50 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zvezda Chekhov 14 7 2 3 -3 23 47 24 25
2. Dinamo St. Petersburg 12 7 2 1 -1 31 46 15 23
3. Togliatti 15 5 3 1 2 18 57 39 23
4. Karelia SKA 11 5 2 2 -2 14 37 23 20
5. Toros Neftekamsk 14 2 4 0 4 8 31 23 20
6. Almetievsk 13 3 3 2 0 8 35 27 20
7. Yugra Khanty-Mansiysk 10 5 2 1 -1 10 27 17 19
8. Karaganda 12 5 2 1 1 13 35 22 19
9. Novokuzněck 14 8 0 3 0 16 52 36 19
10. Tambov 13 2 3 2 1 8 35 27 18
11. Khimik Voskresensk 14 2 3 2 2 3 30 27 18
12. Bars Kazan 11 8 0 1 1 20 39 19 17
13. Ťumeň 11 0 4 1 1 6 27 21 17
14. Kurgan 10 4 2 0 2 15 26 11 16
15. Kazzinc-Torpedo 12 5 1 2 1 4 28 24 16
16. Samara 14 5 1 2 3 1 38 37 16
17. Dynamo Tver 10 2 2 3 -2 6 24 18 15
18. Humo Tashkent 11 7 0 1 2 14 34 20 15
19. Penza 13 5 1 1 4 17 44 27 15
20. Chelmet Čeljabinsk 13 6 0 3 1 7 34 27 15
21. Gornyak Uchaly 11 7 0 1 2 3 32 29 15
22. Molot-Prikam'e Perm 15 2 2 3 3 4 34 30 15
23. Sokol Krasnoyarsk 10 4 1 2 0 1 21 20 14
24. Heilongjiang Harbin 10 6 0 2 0 5 29 24 14
25. Voroněž 14 2 2 2 4 -2 36 38 14
26. Ryazan 11 3 1 3 0 1 16 15 13
27. Nomad Astana 13 4 1 1 5 -3 29 32 13
28. Yuzhny Ural Orsk 12 3 1 2 3 -10 28 38 12
29. Rostov 14 1 2 2 5 -13 31 44 12
30. Torpedo Gorky 13 -1 3 1 6 -13 18 31 11
31. Iževsk 16 1 2 1 9 -26 24 50 11
32. ORG Beijing 11 3 1 0 6 -3 24 27 10
33. Ermak Angarsk 10 1 1 1 5 -12 24 36 7
34. Tseng Tou Jilin 12 0 1 2 6 -12 26 38 6

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 13 2 4 1 1 16 36 20 21
2. Karelia SKA 14 2 4 1 2 14 48 34 21
3. Togliatti 10 5 1 1 1 8 28 20 15
4. Zvezda Chekhov 11 4 1 0 5 -4 25 29 12
5. Bars Kazan 15 4 1 1 7 -5 39 44 13
6. Khimik Voskresensk 10 5 0 0 5 2 26 24 10
7. Penza 12 4 0 3 2 2 26 24 11
8. Samara 11 2 1 2 3 -2 27 29 10
9. Dynamo Tver 15 -1 2 4 4 -19 19 38 10
10. Humo Tashkent 12 1 1 3 3 -18 25 43 9
11. Tambov 11 0 1 1 7 -13 18 31 5
12. Voroněž 12 1 1 3 3 -14 27 41 9
13. Torpedo Gorky 11 -4 5 0 5 0 22 22 12
14. Heilongjiang Harbin 15 4 0 0 11 -25 29 54 8
15. Ryazan 15 3 0 3 6 -24 18 42 9
16. Rostov 12 0 2 2 4 -13 23 36 10
17. ORG Beijing 13 2 0 4 3 -19 26 45 8
18. Tseng Tou Jilin 11 -2 2 1 7 -28 17 45 5

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 14 3 5 0 1 15 39 24 26
2. Toros Neftekamsk 11 5 2 2 -2 16 38 22 20
3. Yugra Khanty-Mansiysk 15 2 4 0 5 10 45 35 20
4. Kurgan 16 8 0 2 4 -3 35 38 18
5. Almetievsk 12 6 0 1 4 5 27 22 13
6. Gornyak Uchaly 14 0 4 1 4 -1 26 27 17
7. Sokol Krasnoyarsk 14 6 1 1 4 16 43 27 17
8. Karaganda 11 2 1 3 1 -4 15 19 11
9. Kazzinc-Torpedo 12 1 2 2 3 -4 27 31 12
10. Novokuzněck 11 -1 2 3 2 -12 26 38 9
11. Chelmet Čeljabinsk 10 -1 3 1 3 -4 21 25 11
12. Molot-Prikam'e Perm 10 4 0 3 0 1 27 26 11
13. Yuzhny Ural Orsk 12 2 2 0 6 -5 27 32 12
14. Nomad Astana 11 2 0 2 5 -24 17 41 6
15. Ermak Angarsk 14 -2 3 2 6 -13 32 45 10
16. Iževsk 9 1 0 2 4 -13 12 25 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 14 3 5 0 1 15 39 24 26
2. Dinamo St. Petersburg 13 2 4 1 1 16 36 20 21
3. Karelia SKA 14 2 4 1 2 14 48 34 21
4. Toros Neftekamsk 11 5 2 2 -2 16 38 22 20
5. Yugra Khanty-Mansiysk 15 2 4 0 5 10 45 35 20
6. Kurgan 16 8 0 2 4 -3 35 38 18
7. Sokol Krasnoyarsk 14 6 1 1 4 16 43 27 17
8. Gornyak Uchaly 14 0 4 1 4 -1 26 27 17
9. Togliatti 10 5 1 1 1 8 28 20 15
10. Almetievsk 12 6 0 1 4 5 27 22 13
11. Bars Kazan 15 4 1 1 7 -5 39 44 13
12. Torpedo Gorky 11 -4 5 0 5 0 22 22 12
13. Zvezda Chekhov 11 4 1 0 5 -4 25 29 12
14. Kazzinc-Torpedo 12 1 2 2 3 -4 27 31 12
15. Yuzhny Ural Orsk 12 2 2 0 6 -5 27 32 12
16. Karaganda 11 2 1 3 1 -4 15 19 11
17. Penza 12 4 0 3 2 2 26 24 11
18. Chelmet Čeljabinsk 10 -1 3 1 3 -4 21 25 11
19. Molot-Prikam'e Perm 10 4 0 3 0 1 27 26 11
20. Khimik Voskresensk 10 5 0 0 5 2 26 24 10
21. Samara 11 2 1 2 3 -2 27 29 10
22. Rostov 12 0 2 2 4 -13 23 36 10
23. Dynamo Tver 15 -1 2 4 4 -19 19 38 10
24. Ermak Angarsk 14 -2 3 2 6 -13 32 45 10
25. Novokuzněck 11 -1 2 3 2 -12 26 38 9
26. Voroněž 12 1 1 3 3 -14 27 41 9
27. Ryazan 15 3 0 3 6 -24 18 42 9
28. Humo Tashkent 12 1 1 3 3 -18 25 43 9
29. ORG Beijing 13 2 0 4 3 -19 26 45 8
30. Heilongjiang Harbin 15 4 0 0 11 -25 29 54 8
31. Nomad Astana 11 2 0 2 5 -24 17 41 6
32. Tambov 11 0 1 1 7 -13 18 31 5
33. Tseng Tou Jilin 11 -2 2 1 7 -28 17 45 5
34. Iževsk 9 1 0 2 4 -13 12 25 4