Samara VS Tambov


Samara

Tambov

Samara (T1) VS Tambov (T2)

Samara

Tambov

Zaujímavé

Samara

  • Z celkového počtu 47 prehralo mužstvo Samara až 53% svojích zápasov. 25 prehraných zápasov.
  • Počet remíz tímu Samara je až 13 z celkového počtu 47 zápasov, čo je až 28%.
  • Samara už 23 zápasov v rade nevyhrali.

Tambov

  • 31 z celkového počtu 46 zápasov tímu Tambov skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 67%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 75% vzájomných zápasov, čo je 3 výhier z 4 zápasov.
  • 25% vzájomných zápasov (1 z 4) skončilo remízou.
  • 75% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 4 zápasov.

Pravdepodobnosť výsledku

15.60%
35.80%
48.60%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2019/2020
14.01.2020 16:00 Samara Tambov over 2:6 1:0,1:3,0:3
03.11.2019 15:00 Tambov Samara over 5:4ppsn 2:1,1:2,1:1,0:0,3:2
Rusko / VHL / 2018/2019
18.02.2019 16:30 Tambov Samara over 6:2 1:0,4:1,1:1
25.11.2018 14:00 Samara Tambov under 1:4 0:2,1:2,0:0

Samara

0 - 1 - 3

Tambov

Samara


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.01.20 15:00 Karelia SKA Samara over 4:2 2:0,2:0,0:2
23.01.20 17:30 Dinamo St. Petersburg Samara over 5:4 2:1,1:1,2:2
18.01.20 14:00 Samara Rostov over 5:6sn 4:3,1:0,0:2,0:0,0:3
16.01.20 16:00 Samara Voroněž under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
14.01.20 16:00 Samara Tambov over 2:6 1:0,1:3,0:3
11.01.20 15:00 Penza Samara over 4:3 1:2,3:0,0:1
09.01.20 16:00 Samara Togliatti over 1:7 0:2,1:1,0:4
05.01.20 14:00 Samara Penza under 2:3 1:1,0:0,1:2
29.12.19 12:00 Karaganda Samara under 3:0 2:0,1:0,0:0
27.12.19 08:00 Nomad Astana Samara under 2:0 1:0,0:0,1:0
25.12.19 13:30 Kazzinc-Torpedo Samara over 8:0 3:0,4:0,1:0
22.12.19 11:00 Novokuzněck Samara under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
17.12.19 16:00 Samara Toros Neftekamsk over 5:4pp 2:0,1:3,1:1,1:0
15.12.19 14:00 Samara Almetievsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
13.12.19 16:00 Samara Iževsk under 0:3 0:2,0:0,0:1
11.12.19 16:00 Samara Molot-Prikam'e Perm over 4:3sn 3:0,0:2,0:1,0:0,1:0
05.12.19 15:30 Humo Tashkent Samara over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
03.12.19 16:30 Khimik Voskresensk Samara under 3:2 0:0,2:2,1:0
01.12.19 15:00 Zvezda Chekhov Samara under 5:0 1:0,4:0,0:0
24.11.19 14:00 Togliatti Samara over 4:2 2:0,0:0,2:2
22.11.19 17:00 Penza Samara under 2:0 1:0,1:0,0:0
18.11.19 16:00 Samara Togliatti under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,3:4
15.11.19 16:00 Samara Penza under 0:2 0:0,0:1,0:1
11.11.19 14:00 Samara Humo Tashkent over 5:2 0:0,1:1,4:1
09.11.19 14:00 Samara Khimik Voskresensk over 2:4 0:1,2:0,0:3
07.11.19 16:00 Samara Zvezda Chekhov over 5:3 2:0,2:1,1:2
03.11.19 15:00 Tambov Samara over 5:4sn 2:1,1:2,1:1,0:0,3:2
01.11.19 17:00 Voroněž Samara over 2:6 1:2,0:2,1:2
30.10.19 17:30 Rostov Samara under 2:0 1:0,0:0,1:0
26.10.19 15:00 Samara Dinamo St. Petersburg under 1:3 0:0,1:3,0:0
24.10.19 17:00 Samara Karelia SKA over 4:2 0:0,2:2,2:0
22.10.19 17:00 Samara Dynamo Tver under 2:1 1:0,0:1,1:0
18.10.19 14:00 Sokol Krasnoyarsk Samara under 2:3 1:0,1:1,0:2
16.10.19 13:00 Ermak Angarsk Samara over 4:3 0:1,4:1,0:1
13.10.19 13:30 Yugra Khanty-Mansiysk Samara under 2:1 0:0,1:0,1:1
11.10.19 16:00 Ťumeň Samara under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
05.10.19 15:00 Samara Chelmet Čeljabinsk under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:3
03.10.19 17:00 Samara Yuzhny Ural Orsk over 3:4 2:2,1:1,0:1
01.10.19 17:00 Samara Gornyak Uchaly under 0:3 0:1,0:2,0:0
29.09.19 15:00 Samara Kurgan under 3:2 0:0,2:1,1:1
23.09.19 17:30 Torpedo Gorky Samara over 2:6 1:0,1:3,0:3
21.09.19 16:00 Bars Kazan Samara over 5:2 2:0,0:1,3:1
19.09.19 18:00 Ryazan Samara under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:2
14.09.19 15:00 Samara Tseng Tou Jilin over 3:4sn 0:1,0:0,3:2,0:0,1:2
12.09.19 17:00 Samara ORG Beijing over 4:3sn 2:1,1:0,0:2,0:0,-:-
10.09.19 17:00 Samara Heilongjiang Harbin over 5:2 2:2,1:0,2:0
06.09.19 17:00 Togliatti Samara under 3:0 0:0,2:0,1:0

Tambov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.01.20 15:00 Tambov Khimik Voskresensk under 3:1 2:1,0:0,1:0
23.01.20 16:30 Tambov Humo Tashkent under 3:1 0:1,0:0,3:0
18.01.20 15:00 Penza Tambov over 4:3 1:2,2:1,1:0
16.01.20 16:00 Togliatti Tambov under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
14.01.20 16:00 Samara Tambov over 2:6 1:0,1:3,0:3
09.01.20 16:30 Tambov Heilongjiang Harbin under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,3:2
07.01.20 15:00 Tambov ORG Beijing over 3:4pp 0:0,2:2,1:1,0:1
05.01.20 15:00 Tambov Tseng Tou Jilin over 6:2 2:1,2:1,2:0
29.12.19 11:00 Torpedo Gorky Tambov over 5:1 1:0,2:1,2:0
27.12.19 16:30 Bars Kazan Tambov over 4:3 2:2,2:0,0:1
25.12.19 17:00 Ryazan Tambov under 0:3 0:1,0:0,0:2
20.12.19 16:30 Tambov Chelmet Čeljabinsk under 1:3 0:0,1:3,0:0
18.12.19 16:30 Tambov Yuzhny Ural Orsk under 2:1 0:0,2:0,0:1
14.12.19 15:00 Tambov Kurgan under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
09.12.19 15:00 Ťumeň Tambov under 3:2 2:0,0:1,1:1
07.12.19 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Tambov under 2:3 0:0,0:2,2:1
04.12.19 12:00 Ermak Angarsk Tambov under 4:1 0:1,3:0,1:0
02.12.19 13:00 Sokol Krasnoyarsk Tambov over 6:1 2:1,2:0,2:0
26.11.19 17:00 Voroněž Tambov under 1:4 1:2,0:1,0:1
24.11.19 11:00 Rostov Tambov under 0:2 0:0,0:2,0:0
19.11.19 16:30 Tambov Torpedo Gorky under 3:1 1:0,2:1,0:0
17.11.19 15:00 Tambov Bars Kazan over 1:5 0:1,0:3,1:1
15.11.19 16:30 Tambov Ryazan under 3:0 2:0,0:0,1:0
11.11.19 11:30 Tseng Tou Jilin Tambov over 5:1 3:0,1:0,1:1
09.11.19 08:00 ORG Beijing Tambov under 4:1 2:1,1:0,1:0
07.11.19 12:30 Heilongjiang Harbin Tambov over 4:2 1:1,0:1,3:0
03.11.19 15:00 Tambov Samara over 5:4sn 2:1,1:2,1:1,0:0,3:2
01.11.19 16:30 Tambov Togliatti over 2:4 1:1,0:2,1:1
30.10.19 16:30 Tambov Penza under 2:1 1:0,1:0,0:1
25.10.19 16:30 Humo Tashkent Tambov under 3:2 1:1,2:1,0:0
23.10.19 17:30 Khimik Voskresensk Tambov under 0:3 0:1,0:0,0:2
21.10.19 18:00 Zvezda Chekhov Tambov under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:1
16.10.19 17:30 Tambov Toros Neftekamsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
14.10.19 17:30 Tambov Almetievsk over 5:2 2:1,0:0,3:1
12.10.19 16:00 Tambov Iževsk under 3:1 0:1,2:0,1:0
10.10.19 17:30 Tambov Molot-Prikam'e Perm under 1:3 0:2,1:0,0:1
04.10.19 14:00 Novokuzněck Tambov over 4:3 1:3,1:0,2:0
01.10.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Tambov over 5:2 1:2,0:0,4:0
29.09.19 13:00 Nomad Astana Tambov under 1:0 0:0,1:0,0:0
27.09.19 15:00 Karaganda Tambov under 2:1 1:0,0:1,1:0
21.09.19 16:00 Tambov Voroněž under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,3:1
16.09.19 17:30 Tambov Rostov under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
14.09.19 16:00 Tambov Dinamo St. Petersburg under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
12.09.19 17:30 Tambov Karelia SKA under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
10.09.19 17:30 Tambov Dynamo Tver under 4:1 1:1,1:0,2:0
06.09.19 18:00 Voroněž Tambov under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1

Samara


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.01.2020 17:00 Dynamo Tver Samara porovnaj tímy
31.01.2020 16:00 Samara Torpedo Gorky porovnaj tímy
02.02.2020 14:00 Samara Bars Kazan porovnaj tímy
04.02.2020 16:00 Samara Ryazan porovnaj tímy
10.02.2020 11:30 Tseng Tou Jilin Samara porovnaj tímy
12.02.2020 12:30 ORG Beijing Samara porovnaj tímy
14.02.2020 11:30 Heilongjiang Harbin Samara porovnaj tímy

Tambov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.01.2020 16:30 Tambov Zvezda Chekhov porovnaj tímy
29.01.2020 16:30 Tambov Gornyak Uchaly porovnaj tímy
02.02.2020 11:00 Rostov Tambov porovnaj tímy
05.02.2020 16:30 Tambov Rostov porovnaj tímy
10.02.2020 17:30 Dinamo St. Petersburg Tambov porovnaj tímy
12.02.2020 17:00 Karelia SKA Tambov porovnaj tímy
14.02.2020 16:30 Dynamo Tver Tambov porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Tambov Voroněž porovnaj tímy

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 47 21 8 4 2 78 145 67 78
2. Karelia SKA 46 15 11 3 3 53 155 102 77
3. Zvezda Chekhov 45 14 10 3 5 45 131 86 71
4. Togliatti 46 18 6 3 10 31 138 107 63
5. Bars Kazan 45 28 1 2 11 49 154 105 62
6. Khimik Voskresensk 46 16 5 5 10 5 101 96 57
7. Humo Tashkent 47 19 2 7 10 3 119 116 53
8. Penza 45 18 2 7 9 19 116 97 51
9. Tambov 46 10 6 5 14 -2 110 112 49
10. Dynamo Tver 45 2 8 10 7 -18 91 109 46
11. Voroněž 45 5 6 8 12 -24 107 131 42
12. Torpedo Gorky 46 -2 10 5 18 -26 81 107 41
13. Rostov 44 3 7 5 17 -35 94 129 39
14. Heilongjiang Harbin 46 13 1 8 15 -43 112 155 38
15. ORG Beijing 46 8 4 4 22 -42 105 147 36
16. Ryazan 45 8 3 8 15 -53 59 112 36
17. Samara 47 4 5 8 17 -44 105 149 36
18. Tseng Tou Jilin 47 -3 6 5 28 -72 90 162 23

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 45 11 12 5 0 37 116 79 75
2. Yugra Khanty-Mansiysk 45 13 9 4 6 28 125 97 66
3. Sokol Krasnoyarsk 46 17 6 5 7 39 123 84 63
4. Toros Neftekamsk 46 13 8 4 9 29 128 99 62
5. Almetievsk 46 19 4 5 9 18 109 91 59
6. Karaganda 46 16 5 7 6 19 109 90 59
7. Novokuzněck 46 15 5 7 7 20 146 126 57
8. Kurgan 46 12 7 4 12 13 108 95 56
9. Kazzinc-Torpedo 46 13 5 9 5 17 122 105 55
10. Gornyak Uchaly 43 10 7 5 9 10 105 95 53
11. Chelmet Čeljabinsk 46 6 7 7 12 -10 97 107 47
12. Molot-Prikam'e Perm 45 5 6 10 8 -6 105 111 44
13. Yuzhny Ural Orsk 45 10 4 5 17 -21 99 120 41
14. Nomad Astana 46 12 2 9 12 -38 92 130 41
15. Iževsk 45 6 6 4 19 -32 90 122 40
16. Ermak Angarsk 46 5 4 8 17 -47 103 150 34
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 47 21 8 4 2 78 145 67 78
2. Karelia SKA 46 15 11 3 3 53 155 102 77
3. Ťumeň 45 11 12 5 0 37 116 79 75
4. Zvezda Chekhov 45 14 10 3 5 45 131 86 71
5. Yugra Khanty-Mansiysk 45 13 9 4 6 28 125 97 66
6. Togliatti 46 18 6 3 10 31 138 107 63
7. Sokol Krasnoyarsk 46 17 6 5 7 39 123 84 63
8. Bars Kazan 45 28 1 2 11 49 154 105 62
9. Toros Neftekamsk 46 13 8 4 9 29 128 99 62
10. Almetievsk 46 19 4 5 9 18 109 91 59
11. Karaganda 46 16 5 7 6 19 109 90 59
12. Khimik Voskresensk 46 16 5 5 10 5 101 96 57
13. Novokuzněck 46 15 5 7 7 20 146 126 57
14. Kurgan 46 12 7 4 12 13 108 95 56
15. Kazzinc-Torpedo 46 13 5 9 5 17 122 105 55
16. Humo Tashkent 47 19 2 7 10 3 119 116 53
17. Gornyak Uchaly 43 10 7 5 9 10 105 95 53
18. Penza 45 18 2 7 9 19 116 97 51
19. Tambov 46 10 6 5 14 -2 110 112 49
20. Chelmet Čeljabinsk 46 6 7 7 12 -10 97 107 47
21. Dynamo Tver 45 2 8 10 7 -18 91 109 46
22. Molot-Prikam'e Perm 45 5 6 10 8 -6 105 111 44
23. Voroněž 45 5 6 8 12 -24 107 131 42
24. Yuzhny Ural Orsk 45 10 4 5 17 -21 99 120 41
25. Nomad Astana 46 12 2 9 12 -38 92 130 41
26. Torpedo Gorky 46 -2 10 5 18 -26 81 107 41
27. Iževsk 45 6 6 4 19 -32 90 122 40
28. Rostov 44 3 7 5 17 -35 94 129 39
29. Heilongjiang Harbin 46 13 1 8 15 -43 112 155 38
30. ORG Beijing 46 8 4 4 22 -42 105 147 36
31. Ryazan 45 8 3 8 15 -53 59 112 36
32. Samara 47 4 5 8 17 -44 105 149 36
33. Ermak Angarsk 46 5 4 8 17 -47 103 150 34
34. Tseng Tou Jilin 47 -3 6 5 28 -72 90 162 23

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 23 14 3 1 1 49 79 30 41
2. Karelia SKA 22 8 5 2 0 25 76 51 38
3. Zvezda Chekhov 24 10 5 3 -2 41 80 39 43
4. Togliatti 24 10 4 2 2 32 84 52 38
5. Bars Kazan 21 18 0 1 1 45 80 35 37
6. Khimik Voskresensk 24 5 5 4 1 7 50 43 34
7. Humo Tashkent 24 12 1 4 2 23 76 53 32
8. Penza 24 13 2 1 5 32 76 44 35
9. Tambov 23 6 4 4 1 12 60 48 32
10. Dynamo Tver 21 -1 6 4 2 1 46 45 26
11. Voroněž 22 2 4 4 4 -3 58 61 24
12. Torpedo Gorky 23 4 3 2 9 -10 42 52 22
13. Rostov 22 5 2 2 9 -11 51 62 20
14. Heilongjiang Harbin 22 9 1 4 3 -1 62 63 26
15. ORG Beijing 23 6 2 0 13 -14 58 72 20
16. Ryazan 21 4 1 5 5 -23 26 49 17
17. Samara 24 2 4 4 6 -13 61 74 24
18. Tseng Tou Jilin 23 -1 3 2 14 -29 41 70 12

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 22 7 5 1 3 19 57 38 35
2. Yugra Khanty-Mansiysk 22 6 5 4 -2 11 59 48 36
3. Sokol Krasnoyarsk 23 9 3 3 2 16 55 39 33
4. Toros Neftekamsk 23 6 5 1 5 16 59 43 33
5. Almetievsk 23 8 4 3 1 14 63 49 35
6. Karaganda 25 11 3 2 4 23 72 49 36
7. Novokuzněck 25 12 2 3 3 27 82 55 35
8. Kurgan 20 5 3 2 5 10 45 35 24
9. Kazzinc-Torpedo 24 11 2 4 1 24 70 46 34
10. Gornyak Uchaly 21 11 1 2 4 11 60 49 28
11. Chelmet Čeljabinsk 22 6 2 5 2 3 54 51 25
12. Molot-Prikam'e Perm 23 3 3 4 6 0 52 52 22
13. Yuzhny Ural Orsk 22 7 1 5 3 -8 54 62 23
14. Nomad Astana 25 9 1 5 4 -6 52 58 27
15. Iževsk 23 4 3 2 9 -17 47 64 22
16. Ermak Angarsk 23 6 1 4 7 -20 51 71 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zvezda Chekhov 24 10 5 3 -2 41 80 39 43
2. Dinamo St. Petersburg 23 14 3 1 1 49 79 30 41
3. Karelia SKA 22 8 5 2 0 25 76 51 38
4. Togliatti 24 10 4 2 2 32 84 52 38
5. Bars Kazan 21 18 0 1 1 45 80 35 37
6. Yugra Khanty-Mansiysk 22 6 5 4 -2 11 59 48 36
7. Karaganda 25 11 3 2 4 23 72 49 36
8. Ťumeň 22 7 5 1 3 19 57 38 35
9. Penza 24 13 2 1 5 32 76 44 35
10. Almetievsk 23 8 4 3 1 14 63 49 35
11. Novokuzněck 25 12 2 3 3 27 82 55 35
12. Khimik Voskresensk 24 5 5 4 1 7 50 43 34
13. Kazzinc-Torpedo 24 11 2 4 1 24 70 46 34
14. Sokol Krasnoyarsk 23 9 3 3 2 16 55 39 33
15. Toros Neftekamsk 23 6 5 1 5 16 59 43 33
16. Tambov 23 6 4 4 1 12 60 48 32
17. Humo Tashkent 24 12 1 4 2 23 76 53 32
18. Gornyak Uchaly 21 11 1 2 4 11 60 49 28
19. Nomad Astana 25 9 1 5 4 -6 52 58 27
20. Dynamo Tver 21 -1 6 4 2 1 46 45 26
21. Heilongjiang Harbin 22 9 1 4 3 -1 62 63 26
22. Chelmet Čeljabinsk 22 6 2 5 2 3 54 51 25
23. Kurgan 20 5 3 2 5 10 45 35 24
24. Voroněž 22 2 4 4 4 -3 58 61 24
25. Samara 24 2 4 4 6 -13 61 74 24
26. Yuzhny Ural Orsk 22 7 1 5 3 -8 54 62 23
27. Molot-Prikam'e Perm 23 3 3 4 6 0 52 52 22
28. Torpedo Gorky 23 4 3 2 9 -10 42 52 22
29. Iževsk 23 4 3 2 9 -17 47 64 22
30. Rostov 22 5 2 2 9 -11 51 62 20
31. Ermak Angarsk 23 6 1 4 7 -20 51 71 20
32. ORG Beijing 23 6 2 0 13 -14 58 72 20
33. Ryazan 21 4 1 5 5 -23 26 49 17
34. Tseng Tou Jilin 23 -1 3 2 14 -29 41 70 12

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 24 7 5 3 1 29 66 37 37
2. Karelia SKA 24 7 6 1 3 28 79 51 39
3. Zvezda Chekhov 21 4 5 0 7 4 51 47 28
4. Togliatti 22 8 2 1 8 -1 54 55 25
5. Bars Kazan 24 10 1 1 10 4 74 70 25
6. Khimik Voskresensk 22 11 0 1 9 -2 51 53 23
7. Humo Tashkent 23 7 1 3 8 -20 43 63 21
8. Penza 21 5 0 6 4 -13 40 53 16
9. Tambov 23 4 2 1 13 -14 50 64 17
10. Dynamo Tver 24 3 2 6 5 -19 45 64 20
11. Voroněž 23 3 2 4 8 -21 49 70 18
12. Torpedo Gorky 23 -6 7 3 9 -16 39 55 19
13. Rostov 22 -2 5 3 8 -24 43 67 19
14. Heilongjiang Harbin 24 4 0 4 12 -42 50 92 12
15. ORG Beijing 23 2 2 4 9 -28 47 75 16
16. Ryazan 24 4 2 3 10 -30 33 63 19
17. Samara 23 2 1 4 11 -31 44 75 12
18. Tseng Tou Jilin 24 -2 3 3 14 -43 49 92 11

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 23 4 7 4 -3 18 59 41 40
2. Yugra Khanty-Mansiysk 23 7 4 0 8 17 66 49 30
3. Sokol Krasnoyarsk 23 8 3 2 5 23 68 45 30
4. Toros Neftekamsk 23 7 3 3 4 13 69 56 29
5. Almetievsk 23 11 0 2 8 4 46 42 24
6. Karaganda 21 5 2 5 2 -4 37 41 23
7. Novokuzněck 21 3 3 4 4 -7 64 71 22
8. Kurgan 26 7 4 2 7 3 63 60 32
9. Kazzinc-Torpedo 22 2 3 5 4 -7 52 59 21
10. Gornyak Uchaly 22 -1 6 3 5 -1 45 46 25
11. Chelmet Čeljabinsk 24 0 5 2 10 -13 43 56 22
12. Molot-Prikam'e Perm 22 2 3 6 2 -6 53 59 22
13. Yuzhny Ural Orsk 23 3 3 0 14 -13 45 58 18
14. Nomad Astana 21 3 1 4 8 -32 40 72 14
15. Iževsk 22 2 3 2 10 -15 43 58 18
16. Ermak Angarsk 23 -1 3 4 10 -27 52 79 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 23 4 7 4 -3 18 59 41 40
2. Karelia SKA 24 7 6 1 3 28 79 51 39
3. Dinamo St. Petersburg 24 7 5 3 1 29 66 37 37
4. Kurgan 26 7 4 2 7 3 63 60 32
5. Sokol Krasnoyarsk 23 8 3 2 5 23 68 45 30
6. Yugra Khanty-Mansiysk 23 7 4 0 8 17 66 49 30
7. Toros Neftekamsk 23 7 3 3 4 13 69 56 29
8. Zvezda Chekhov 21 4 5 0 7 4 51 47 28
9. Gornyak Uchaly 22 -1 6 3 5 -1 45 46 25
10. Togliatti 22 8 2 1 8 -1 54 55 25
11. Bars Kazan 24 10 1 1 10 4 74 70 25
12. Almetievsk 23 11 0 2 8 4 46 42 24
13. Karaganda 21 5 2 5 2 -4 37 41 23
14. Khimik Voskresensk 22 11 0 1 9 -2 51 53 23
15. Chelmet Čeljabinsk 24 0 5 2 10 -13 43 56 22
16. Molot-Prikam'e Perm 22 2 3 6 2 -6 53 59 22
17. Novokuzněck 21 3 3 4 4 -7 64 71 22
18. Kazzinc-Torpedo 22 2 3 5 4 -7 52 59 21
19. Humo Tashkent 23 7 1 3 8 -20 43 63 21
20. Dynamo Tver 24 3 2 6 5 -19 45 64 20
21. Torpedo Gorky 23 -6 7 3 9 -16 39 55 19
22. Ryazan 24 4 2 3 10 -30 33 63 19
23. Rostov 22 -2 5 3 8 -24 43 67 19
24. Yuzhny Ural Orsk 23 3 3 0 14 -13 45 58 18
25. Iževsk 22 2 3 2 10 -15 43 58 18
26. Voroněž 23 3 2 4 8 -21 49 70 18
27. Tambov 23 4 2 1 13 -14 50 64 17
28. Penza 21 5 0 6 4 -13 40 53 16
29. ORG Beijing 23 2 2 4 9 -28 47 75 16
30. Nomad Astana 21 3 1 4 8 -32 40 72 14
31. Ermak Angarsk 23 -1 3 4 10 -27 52 79 14
32. Samara 23 2 1 4 11 -31 44 75 12
33. Heilongjiang Harbin 24 4 0 4 12 -42 50 92 12
34. Tseng Tou Jilin 24 -2 3 3 14 -43 49 92 11