Karaganda VS Torpedo Gorky


Karaganda

Torpedo Gorky

Karaganda (T1) VS Torpedo Gorky (T2)

Karaganda

Torpedo Gorky

Zaujímavé

Karaganda

  • Počet remíz tímu Karaganda je až 7 z celkového počtu 23 zápasov, čo je až 30%.
  • Až 19 zápasov tímu Karaganda skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 23 zápasov, to je až 83%.
  • Karaganda už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Karaganda už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Karaganda už 1 zápasov v rade nevyhrali.

Torpedo Gorky

  • Z celkového počtu 23 prehralo mužstvo Torpedo Gorky až 52% svojích zápasov (12 prehraných zápasov).
  • 39% zápasov tímu Torpedo Gorky skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 9 z celkového počtu 23 zápasov.
  • 20 z celkového počtu 23 zápasov tímu Torpedo Gorky skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 87%.
  • Torpedo Gorky ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.
nenájdený žiadny zápas

Karaganda


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.11.19 14:00 Nomad Astana Karaganda under 3:2sn 1:2,1:0,0:0,0:0,4:3
09.11.19 12:00 Kazzinc-Torpedo Karaganda under 0:2 0:0,0:1,0:1
05.11.19 14:00 Karaganda Kazzinc-Torpedo over 4:3 1:1,1:2,2:0
02.11.19 12:00 Karaganda Novokuzněck under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
01.11.19 14:00 Karaganda Novokuzněck under 3:1 2:1,1:0,0:0
28.10.19 14:00 Karaganda Nomad Astana under 2:1 1:0,0:1,1:0
22.10.19 16:00 Toros Neftekamsk Karaganda under 3:0 1:0,2:0,0:0
20.10.19 16:00 Almetievsk Karaganda under 2:1 0:0,1:0,1:1
18.10.19 17:00 Iževsk Karaganda under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,2:0
16.10.19 16:00 Molot-Prikam'e Perm Karaganda under 1:2 0:0,0:2,1:0
10.10.19 15:00 Karaganda Kazzinc-Torpedo over 4:3 0:0,2:0,2:3
06.10.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Karaganda under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
04.10.19 15:00 Nomad Astana Karaganda under 1:2 0:0,0:2,1:0
27.09.19 15:00 Karaganda Tambov under 2:1 1:0,0:1,1:0
25.09.19 15:00 Karaganda Voroněž under 4:0 2:0,1:0,1:0
23.09.19 15:00 Karaganda Rostov over 6:0 3:0,1:0,2:0
19.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Karaganda under 2:1 1:0,1:0,0:1
17.09.19 18:00 Karelia SKA Karaganda under 2:1 1:0,0:1,1:0
15.09.19 16:00 Dynamo Tver Karaganda under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
11.09.19 15:00 Karaganda Sokol Krasnoyarsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
09.09.19 15:00 Karaganda Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4 1:1,1:0,1:3
07.09.19 13:00 Karaganda Ermak Angarsk under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
05.09.19 15:00 Karaganda Ťumeň under 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,-:-

Torpedo Gorky


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.11.19 16:30 Torpedo Gorky Dinamo St. Petersburg under 1:4 0:1,0:2,1:1
09.11.19 11:00 Torpedo Gorky Karelia SKA under 0:3 0:1,0:1,0:1
07.11.19 16:30 Torpedo Gorky Dynamo Tver under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
03.11.19 11:00 Sokol Krasnoyarsk Torpedo Gorky under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:2
01.11.19 12:00 Ermak Angarsk Torpedo Gorky over 3:4sn 2:1,0:1,1:1,0:0,2:3
29.10.19 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Torpedo Gorky under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
27.10.19 13:00 Ťumeň Torpedo Gorky under 2:1 1:0,1:1,0:0
22.10.19 17:30 Torpedo Gorky Chelmet Čeljabinsk under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:1
20.10.19 14:00 Torpedo Gorky Yuzhny Ural Orsk under 2:1 2:0,0:1,0:0
18.10.19 17:30 Torpedo Gorky Gornyak Uchaly under 0:2 0:0,0:1,0:1
16.10.19 17:30 Torpedo Gorky Kurgan under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:1
08.10.19 17:30 Torpedo Gorky Bars Kazan under 3:0 0:0,1:0,2:0
06.10.19 14:00 Torpedo Gorky Ryazan under 0:1 0:0,0:0,0:1
02.10.19 12:30 Tseng Tou Jilin Torpedo Gorky under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
30.09.19 13:00 ORG Beijing Torpedo Gorky under 4:1 3:0,1:1,0:0
28.09.19 08:00 Heilongjiang Harbin Torpedo Gorky under 3:1 0:0,2:1,1:0
23.09.19 17:30 Torpedo Gorky Samara over 2:6 1:0,1:3,0:3
21.09.19 14:00 Torpedo Gorky Togliatti under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
19.09.19 17:30 Torpedo Gorky Penza under 1:3 0:2,1:0,0:1
15.09.19 14:00 Humo Tashkent Torpedo Gorky under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:2
13.09.19 17:30 Khimik Voskresensk Torpedo Gorky under 3:1 1:0,1:1,1:0
11.09.19 18:00 Zvezda Chekhov Torpedo Gorky under 2:1 0:0,1:1,1:0
07.09.19 14:00 Torpedo Gorky Bars Kazan over 1:5 0:2,1:3,0:0

Karaganda


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.11.2019 14:00 Karaganda Kurgan porovnaj tímy
20.11.2019 14:00 Karaganda Gornyak Uchaly porovnaj tímy
22.11.2019 14:00 Karaganda Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
24.11.2019 12:00 Karaganda Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
28.11.2019 14:30 Kurgan Karaganda porovnaj tímy
30.11.2019 11:00 Gornyak Uchaly Karaganda porovnaj tímy
02.12.2019 14:30 Yuzhny Ural Orsk Karaganda porovnaj tímy
04.12.2019 14:30 Chelmet Čeljabinsk Karaganda porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Karaganda Ryazan porovnaj tímy
11.12.2019 17:00 Karaganda Bars Kazan porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 Karaganda Torpedo Gorky porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 ORG Beijing Karaganda porovnaj tímy
19.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Karaganda porovnaj tímy
21.12.2019 11:00 Tseng Tou Jilin Karaganda porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Karaganda Penza porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Karaganda Togliatti porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Karaganda Samara porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Humo Tashkent Karaganda porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Khimik Voskresensk Karaganda porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Zvezda Chekhov Karaganda porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Karaganda Toros Neftekamsk porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Karaganda Almetievsk porovnaj tímy
26.01.2020 17:00 Karaganda Iževsk porovnaj tímy
28.01.2020 17:00 Karaganda Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Karaganda Nomad Astana porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Novokuzněck Karaganda porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Novokuzněck Karaganda porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Karaganda porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Sokol Krasnoyarsk Karaganda porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Karaganda porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Ťumeň Karaganda porovnaj tímy
ukáž viac

Torpedo Gorky


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
15.11.2019 17:30 Rostov Torpedo Gorky porovnaj tímy
17.11.2019 15:00 Voroněž Torpedo Gorky porovnaj tímy
19.11.2019 16:30 Tambov Torpedo Gorky porovnaj tímy
23.11.2019 13:00 Torpedo Gorky Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
25.11.2019 16:30 Torpedo Gorky Iževsk porovnaj tímy
27.11.2019 16:30 Torpedo Gorky Almetievsk porovnaj tímy
30.11.2019 13:00 Torpedo Gorky Toros Neftekamsk porovnaj tímy
06.12.2019 13:00 Novokuzněck Torpedo Gorky porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Torpedo Gorky porovnaj tímy
11.12.2019 17:00 Nomad Astana Torpedo Gorky porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 Karaganda Torpedo Gorky porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Ryazan Torpedo Gorky porovnaj tímy
20.12.2019 17:00 Bars Kazan Torpedo Gorky porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Torpedo Gorky Rostov porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Torpedo Gorky Voroněž porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Torpedo Gorky Tambov porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Dinamo St. Petersburg Torpedo Gorky porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Karelia SKA Torpedo Gorky porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Dynamo Tver Torpedo Gorky porovnaj tímy
15.01.2020 17:00 Bars Kazan Torpedo Gorky porovnaj tímy
17.01.2020 17:00 Ryazan Torpedo Gorky porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Torpedo Gorky Ryazan porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Torpedo Gorky Tseng Tou Jilin porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Torpedo Gorky Heilongjiang Harbin porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Torpedo Gorky ORG Beijing porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Samara Torpedo Gorky porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Togliatti Torpedo Gorky porovnaj tímy
04.02.2020 17:00 Penza Torpedo Gorky porovnaj tímy
10.02.2020 17:00 Torpedo Gorky Humo Tashkent porovnaj tímy
12.02.2020 17:00 Torpedo Gorky Khimik Voskresensk porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Torpedo Gorky Zvezda Chekhov porovnaj tímy
ukáž viac

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 25 9 6 2 0 47 82 35 44
2. Karelia SKA 25 7 6 3 0 28 85 57 41
3. Togliatti 25 10 4 2 3 26 85 59 38
4. Zvezda Chekhov 24 10 3 3 2 14 67 53 35
5. Bars Kazan 25 11 1 2 8 13 74 61 28
6. Khimik Voskresensk 23 6 3 2 7 4 55 51 26
7. Samara 24 7 2 4 5 1 65 64 26
8. Dynamo Tver 25 1 4 7 2 -13 43 56 25
9. Penza 24 8 1 4 6 17 68 51 24
10. Voroněž 25 3 3 5 6 -14 61 75 23
11. Heilongjiang Harbin 24 10 0 2 10 -17 56 73 22
12. Humo Tashkent 22 7 1 4 5 -7 54 61 22
13. Ryazan 25 6 1 6 5 -20 34 54 22
14. Rostov 25 1 4 4 8 -22 53 75 22
15. Tambov 23 1 4 3 8 -8 50 58 21
16. Torpedo Gorky 23 -6 8 1 11 -17 35 52 21
17. ORG Beijing 23 5 1 4 8 -21 50 71 18
18. Tseng Tou Jilin 22 -2 3 3 12 -35 43 78 11

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 24 2 9 1 2 19 63 44 41
2. Toros Neftekamsk 25 7 6 2 2 24 69 45 40
3. Yugra Khanty-Mansiysk 24 7 6 1 3 22 71 49 39
4. Kurgan 25 11 2 2 6 11 59 48 32
5. Gornyak Uchaly 24 7 4 2 5 5 56 51 32
6. Sokol Krasnoyarsk 24 10 2 3 4 17 64 47 31
7. Almetievsk 24 8 3 3 4 11 59 48 31
8. Karaganda 23 7 3 4 2 9 50 41 30
9. Kazzinc-Torpedo 23 5 3 4 4 -3 50 53 26
10. Chelmet Čeljabinsk 23 5 3 4 4 3 55 52 26
11. Molot-Prikam'e Perm 25 6 2 6 3 5 61 56 26
12. Novokuzněck 24 6 2 6 2 -1 72 73 26
13. Yuzhny Ural Orsk 23 5 3 2 8 -10 54 64 24
14. Nomad Astana 23 6 1 3 9 -26 45 71 19
15. Ermak Angarsk 24 -1 4 3 11 -25 56 81 17
16. Iževsk 24 2 2 3 12 -37 35 72 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 25 9 6 2 0 47 82 35 44
2. Karelia SKA 25 7 6 3 0 28 85 57 41
3. Ťumeň 24 2 9 1 2 19 63 44 41
4. Toros Neftekamsk 25 7 6 2 2 24 69 45 40
5. Yugra Khanty-Mansiysk 24 7 6 1 3 22 71 49 39
6. Togliatti 25 10 4 2 3 26 85 59 38
7. Zvezda Chekhov 24 10 3 3 2 14 67 53 35
8. Kurgan 25 11 2 2 6 11 59 48 32
9. Gornyak Uchaly 24 7 4 2 5 5 56 51 32
10. Sokol Krasnoyarsk 24 10 2 3 4 17 64 47 31
11. Almetievsk 24 8 3 3 4 11 59 48 31
12. Karaganda 23 7 3 4 2 9 50 41 30
13. Bars Kazan 25 11 1 2 8 13 74 61 28
14. Khimik Voskresensk 23 6 3 2 7 4 55 51 26
15. Samara 24 7 2 4 5 1 65 64 26
16. Kazzinc-Torpedo 23 5 3 4 4 -3 50 53 26
17. Chelmet Čeljabinsk 23 5 3 4 4 3 55 52 26
18. Molot-Prikam'e Perm 25 6 2 6 3 5 61 56 26
19. Novokuzněck 24 6 2 6 2 -1 72 73 26
20. Dynamo Tver 25 1 4 7 2 -13 43 56 25
21. Penza 24 8 1 4 6 17 68 51 24
22. Yuzhny Ural Orsk 23 5 3 2 8 -10 54 64 24
23. Voroněž 25 3 3 5 6 -14 61 75 23
24. Heilongjiang Harbin 24 10 0 2 10 -17 56 73 22
25. Humo Tashkent 22 7 1 4 5 -7 54 61 22
26. Ryazan 25 6 1 6 5 -20 34 54 22
27. Rostov 25 1 4 4 8 -22 53 75 22
28. Tambov 23 1 4 3 8 -8 50 58 21
29. Torpedo Gorky 23 -6 8 1 11 -17 35 52 21
30. Nomad Astana 23 6 1 3 9 -26 45 71 19
31. ORG Beijing 23 5 1 4 8 -21 50 71 18
32. Ermak Angarsk 24 -1 4 3 11 -25 56 81 17
33. Iževsk 24 2 2 3 12 -37 35 72 15
34. Tseng Tou Jilin 22 -2 3 3 12 -35 43 78 11

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 12 7 2 1 -1 31 46 15 23
2. Karelia SKA 11 5 2 2 -2 14 37 23 20
3. Togliatti 15 5 3 1 2 18 57 39 23
4. Zvezda Chekhov 13 6 2 3 -3 18 42 24 23
5. Bars Kazan 11 8 0 1 1 20 39 19 17
6. Khimik Voskresensk 13 1 3 2 2 2 29 27 16
7. Samara 13 5 1 2 2 3 38 35 16
8. Dynamo Tver 10 2 2 3 -2 6 24 18 15
9. Penza 13 5 1 1 4 17 44 27 15
10. Voroněž 13 2 2 2 3 0 34 34 14
11. Heilongjiang Harbin 10 6 0 2 0 5 29 24 14
12. Humo Tashkent 10 6 0 1 2 11 29 18 13
13. Ryazan 11 3 1 3 0 1 16 15 13
14. Rostov 13 1 2 2 4 -9 30 39 12
15. Tambov 12 1 3 2 1 5 32 27 16
16. Torpedo Gorky 13 -1 3 1 6 -13 18 31 11
17. ORG Beijing 11 3 1 0 6 -3 24 27 10
18. Tseng Tou Jilin 12 0 1 2 6 -12 26 38 6

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 10 -1 4 1 1 4 24 20 15
2. Toros Neftekamsk 14 2 4 0 4 8 31 23 20
3. Yugra Khanty-Mansiysk 10 5 2 1 -1 10 27 17 19
4. Kurgan 10 4 2 0 2 15 26 11 16
5. Gornyak Uchaly 11 7 0 1 2 3 32 29 15
6. Sokol Krasnoyarsk 10 4 1 2 0 1 21 20 14
7. Almetievsk 13 3 3 2 0 8 35 27 20
8. Karaganda 12 5 2 1 1 13 35 22 19
9. Kazzinc-Torpedo 11 4 1 2 1 1 23 22 14
10. Chelmet Čeljabinsk 13 6 0 3 1 7 34 27 15
11. Molot-Prikam'e Perm 15 2 2 3 3 4 34 30 15
12. Novokuzněck 13 7 0 3 0 11 46 35 17
13. Yuzhny Ural Orsk 12 3 1 2 3 -10 28 38 12
14. Nomad Astana 12 4 1 1 4 -2 28 30 13
15. Ermak Angarsk 10 1 1 1 5 -12 24 36 7
16. Iževsk 15 1 2 1 8 -24 23 47 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 12 7 2 1 -1 31 46 15 23
2. Zvezda Chekhov 13 6 2 3 -3 18 42 24 23
3. Togliatti 15 5 3 1 2 18 57 39 23
4. Karelia SKA 11 5 2 2 -2 14 37 23 20
5. Toros Neftekamsk 14 2 4 0 4 8 31 23 20
6. Almetievsk 13 3 3 2 0 8 35 27 20
7. Yugra Khanty-Mansiysk 10 5 2 1 -1 10 27 17 19
8. Karaganda 12 5 2 1 1 13 35 22 19
9. Bars Kazan 11 8 0 1 1 20 39 19 17
10. Novokuzněck 13 7 0 3 0 11 46 35 17
11. Kurgan 10 4 2 0 2 15 26 11 16
12. Tambov 12 1 3 2 1 5 32 27 16
13. Khimik Voskresensk 13 1 3 2 2 2 29 27 16
14. Samara 13 5 1 2 2 3 38 35 16
15. Dynamo Tver 10 2 2 3 -2 6 24 18 15
16. Ťumeň 10 -1 4 1 1 4 24 20 15
17. Penza 13 5 1 1 4 17 44 27 15
18. Chelmet Čeljabinsk 13 6 0 3 1 7 34 27 15
19. Gornyak Uchaly 11 7 0 1 2 3 32 29 15
20. Molot-Prikam'e Perm 15 2 2 3 3 4 34 30 15
21. Sokol Krasnoyarsk 10 4 1 2 0 1 21 20 14
22. Kazzinc-Torpedo 11 4 1 2 1 1 23 22 14
23. Heilongjiang Harbin 10 6 0 2 0 5 29 24 14
24. Voroněž 13 2 2 2 3 0 34 34 14
25. Ryazan 11 3 1 3 0 1 16 15 13
26. Humo Tashkent 10 6 0 1 2 11 29 18 13
27. Nomad Astana 12 4 1 1 4 -2 28 30 13
28. Yuzhny Ural Orsk 12 3 1 2 3 -10 28 38 12
29. Rostov 13 1 2 2 4 -9 30 39 12
30. Torpedo Gorky 13 -1 3 1 6 -13 18 31 11
31. Iževsk 15 1 2 1 8 -24 23 47 11
32. ORG Beijing 11 3 1 0 6 -3 24 27 10
33. Ermak Angarsk 10 1 1 1 5 -12 24 36 7
34. Tseng Tou Jilin 12 0 1 2 6 -12 26 38 6

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 13 2 4 1 1 16 36 20 21
2. Karelia SKA 14 2 4 1 2 14 48 34 21
3. Togliatti 10 5 1 1 1 8 28 20 15
4. Zvezda Chekhov 11 4 1 0 5 -4 25 29 12
5. Bars Kazan 14 3 1 1 7 -7 35 42 11
6. Khimik Voskresensk 10 5 0 0 5 2 26 24 10
7. Samara 11 2 1 2 3 -2 27 29 10
8. Dynamo Tver 15 -1 2 4 4 -19 19 38 10
9. Penza 11 3 0 3 2 0 24 24 9
10. Voroněž 12 1 1 3 3 -14 27 41 9
11. Heilongjiang Harbin 14 4 0 0 10 -22 27 49 8
12. Humo Tashkent 12 1 1 3 3 -18 25 43 9
13. Ryazan 14 3 0 3 5 -21 18 39 9
14. Rostov 12 0 2 2 4 -13 23 36 10
15. Tambov 11 0 1 1 7 -13 18 31 5
16. Torpedo Gorky 10 -5 5 0 5 -4 17 21 10
17. ORG Beijing 12 2 0 4 2 -18 26 44 8
18. Tseng Tou Jilin 10 -2 2 1 6 -23 17 40 5

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 14 3 5 0 1 15 39 24 26
2. Toros Neftekamsk 11 5 2 2 -2 16 38 22 20
3. Yugra Khanty-Mansiysk 14 2 4 0 4 12 44 32 20
4. Kurgan 15 7 0 2 4 -4 33 37 16
5. Gornyak Uchaly 13 0 4 1 3 2 24 22 17
6. Sokol Krasnoyarsk 14 6 1 1 4 16 43 27 17
7. Almetievsk 11 5 0 1 4 3 24 21 11
8. Karaganda 11 2 1 3 1 -4 15 19 11
9. Kazzinc-Torpedo 12 1 2 2 3 -4 27 31 12
10. Chelmet Čeljabinsk 10 -1 3 1 3 -4 21 25 11
11. Molot-Prikam'e Perm 10 4 0 3 0 1 27 26 11
12. Novokuzněck 11 -1 2 3 2 -12 26 38 9
13. Yuzhny Ural Orsk 11 2 2 0 5 0 26 26 12
14. Nomad Astana 11 2 0 2 5 -24 17 41 6
15. Ermak Angarsk 14 -2 3 2 6 -13 32 45 10
16. Iževsk 9 1 0 2 4 -13 12 25 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 14 3 5 0 1 15 39 24 26
2. Dinamo St. Petersburg 13 2 4 1 1 16 36 20 21
3. Karelia SKA 14 2 4 1 2 14 48 34 21
4. Toros Neftekamsk 11 5 2 2 -2 16 38 22 20
5. Yugra Khanty-Mansiysk 14 2 4 0 4 12 44 32 20
6. Gornyak Uchaly 13 0 4 1 3 2 24 22 17
7. Sokol Krasnoyarsk 14 6 1 1 4 16 43 27 17
8. Kurgan 15 7 0 2 4 -4 33 37 16
9. Togliatti 10 5 1 1 1 8 28 20 15
10. Yuzhny Ural Orsk 11 2 2 0 5 0 26 26 12
11. Zvezda Chekhov 11 4 1 0 5 -4 25 29 12
12. Kazzinc-Torpedo 12 1 2 2 3 -4 27 31 12
13. Karaganda 11 2 1 3 1 -4 15 19 11
14. Almetievsk 11 5 0 1 4 3 24 21 11
15. Chelmet Čeljabinsk 10 -1 3 1 3 -4 21 25 11
16. Molot-Prikam'e Perm 10 4 0 3 0 1 27 26 11
17. Bars Kazan 14 3 1 1 7 -7 35 42 11
18. Torpedo Gorky 10 -5 5 0 5 -4 17 21 10
19. Khimik Voskresensk 10 5 0 0 5 2 26 24 10
20. Samara 11 2 1 2 3 -2 27 29 10
21. Rostov 12 0 2 2 4 -13 23 36 10
22. Dynamo Tver 15 -1 2 4 4 -19 19 38 10
23. Ermak Angarsk 14 -2 3 2 6 -13 32 45 10
24. Penza 11 3 0 3 2 0 24 24 9
25. Novokuzněck 11 -1 2 3 2 -12 26 38 9
26. Ryazan 14 3 0 3 5 -21 18 39 9
27. Voroněž 12 1 1 3 3 -14 27 41 9
28. Humo Tashkent 12 1 1 3 3 -18 25 43 9
29. ORG Beijing 12 2 0 4 2 -18 26 44 8
30. Heilongjiang Harbin 14 4 0 0 10 -22 27 49 8
31. Nomad Astana 11 2 0 2 5 -24 17 41 6
32. Tambov 11 0 1 1 7 -13 18 31 5
33. Tseng Tou Jilin 10 -2 2 1 6 -23 17 40 5
34. Iževsk 9 1 0 2 4 -13 12 25 4