Dynamo Tver VS Karelia SKA


Dynamo Tver

Karelia SKA

Dynamo Tver (T1) VS Karelia SKA (T2)

Dynamo Tver

Karelia SKA

Zaujímavé

Dynamo Tver

  • Počet remíz tímu Dynamo Tver je až 14 z celkového počtu 34 zápasov, čo je až 41%.
  • Až 25 zápasov tímu Dynamo Tver skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 34 zápasov, to je až 74%.
  • Dynamo Tver už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Dynamo Tver už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Dynamo Tver už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Karelia SKA

  • 32% zápasov tímu Karelia SKA skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 11 z celkového počtu 34 zápasov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 75% vzájomných zápasov, čo je 3 výhier z 4 zápasov.
  • 25% vzájomných zápasov (1 z 4) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2019/2020
03.12.2019 17:00 Dynamo Tver Karelia SKA over 3:4 0:2,2:1,1:1
25.11.2019 17:00 Karelia SKA Dynamo Tver over 5:4 3:1,0:0,2:3
19.11.2019 17:00 Dynamo Tver Karelia SKA under 0:2 0:1,0:1,0:0
12.11.2019 17:00 Karelia SKA Dynamo Tver under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0

Dynamo Tver

0 - 1 - 3

Karelia SKA

Dynamo Tver


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.12.19 15:00 Dynamo Tver Ťumeň under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
12.12.19 15:00 Dynamo Tver Sokol Krasnoyarsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
08.12.19 15:00 Dynamo Tver Ermak Angarsk over 5:4pp 1:3,2:0,1:1,1:0
05.12.19 17:00 Dynamo Tver Dinamo St. Petersburg under 2:0 0:0,1:0,1:0
03.12.19 17:00 Dynamo Tver Karelia SKA over 3:4 0:2,2:1,1:1
27.11.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Dynamo Tver over 6:0 3:0,3:0,0:0
25.11.19 17:00 Karelia SKA Dynamo Tver over 5:4 3:1,0:0,2:3
21.11.19 17:00 Dynamo Tver Dinamo St. Petersburg under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,2:1
19.11.19 17:00 Dynamo Tver Karelia SKA under 0:2 0:1,0:1,0:0
14.11.19 17:30 Dinamo St. Petersburg Dynamo Tver under 2:1 1:0,0:0,1:1
12.11.19 17:00 Karelia SKA Dynamo Tver under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
07.11.19 16:30 Torpedo Gorky Dynamo Tver under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
05.11.19 16:30 Bars Kazan Dynamo Tver under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:3
03.11.19 15:00 Ryazan Dynamo Tver under 4:1 2:1,1:0,1:0
30.10.19 17:00 Dynamo Tver Tseng Tou Jilin under 2:1 0:0,1:1,1:0
28.10.19 17:00 Dynamo Tver ORG Beijing over 5:2 3:2,0:0,2:0
26.10.19 16:00 Dynamo Tver Heilongjiang Harbin over 4:2 0:1,3:1,1:0
22.10.19 17:00 Samara Dynamo Tver under 2:1 1:0,0:1,1:0
20.10.19 15:00 Togliatti Dynamo Tver under 4:0 1:0,0:0,3:0
18.10.19 18:00 Penza Dynamo Tver over 5:2 2:0,1:1,2:1
13.10.19 16:00 Dynamo Tver Humo Tashkent over 4:3pp 2:2,0:1,1:0,1:0
11.10.19 18:00 Dynamo Tver Khimik Voskresensk under 0:1 0:1,0:0,0:0
09.10.19 18:00 Dynamo Tver Zvezda Chekhov under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:2
04.10.19 16:00 Toros Neftekamsk Dynamo Tver under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,3:2
02.10.19 17:30 Almetievsk Dynamo Tver under 2:0 1:0,1:0,0:0
30.09.19 17:00 Iževsk Dynamo Tver under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,2:0
28.09.19 14:00 Molot-Prikam'e Perm Dynamo Tver under 0:1 0:0,0:0,0:1
21.09.19 16:00 Dynamo Tver Novokuzněck over 4:2 2:1,2:0,0:1
19.09.19 18:00 Dynamo Tver Kazzinc-Torpedo under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:2
17.09.19 18:00 Dynamo Tver Nomad Astana under 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
15.09.19 16:00 Dynamo Tver Karaganda under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
10.09.19 17:30 Tambov Dynamo Tver under 4:1 1:1,1:0,2:0
08.09.19 16:00 Voroněž Dynamo Tver under 3:2 1:2,1:0,1:0
06.09.19 18:30 Rostov Dynamo Tver under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-

Karelia SKA


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.12.19 15:00 Karelia SKA Yugra Khanty-Mansiysk over 5:3 2:2,2:1,1:0
10.12.19 17:00 Karelia SKA Ermak Angarsk over 3:5 1:1,2:2,0:2
08.12.19 15:00 Karelia SKA Sokol Krasnoyarsk under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
03.12.19 17:00 Dynamo Tver Karelia SKA over 3:4 0:2,2:1,1:1
30.11.19 15:00 Karelia SKA Dinamo St. Petersburg over 0:6 0:0,0:2,0:4
25.11.19 17:00 Karelia SKA Dynamo Tver over 5:4 3:1,0:0,2:3
23.11.19 15:00 Karelia SKA Dinamo St. Petersburg under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
19.11.19 17:00 Dynamo Tver Karelia SKA under 0:2 0:1,0:1,0:0
17.11.19 15:00 Dinamo St. Petersburg Karelia SKA under 0:2 0:1,0:0,0:1
12.11.19 17:00 Karelia SKA Dynamo Tver under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
09.11.19 11:00 Torpedo Gorky Karelia SKA under 0:3 0:1,0:1,0:1
07.11.19 16:30 Bars Kazan Karelia SKA over 4:3 1:1,1:1,2:1
05.11.19 17:00 Ryazan Karelia SKA under 0:2 0:1,0:0,0:1
01.11.19 17:00 Karelia SKA Tseng Tou Jilin over 6:1 2:0,4:1,0:0
28.10.19 17:00 Karelia SKA Heilongjiang Harbin under 3:2 1:0,1:1,1:1
24.10.19 17:00 Samara Karelia SKA over 4:2 0:0,2:2,2:0
22.10.19 17:00 Togliatti Karelia SKA over 3:4 1:1,0:2,2:1
20.10.19 16:00 Penza Karelia SKA over 3:4pp 1:1,0:2,2:0,0:1
15.10.19 18:00 Karelia SKA Humo Tashkent over 3:4pp 1:0,0:1,2:2,0:1
13.10.19 16:00 Karelia SKA Khimik Voskresensk under 2:1 1:0,1:1,0:0
11.10.19 18:00 Karelia SKA Zvezda Chekhov under 3:1 2:0,1:1,0:0
06.10.19 14:00 Toros Neftekamsk Karelia SKA over 3:5 2:1,0:3,1:1
04.10.19 17:30 Almetievsk Karelia SKA under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
02.10.19 17:00 Iževsk Karelia SKA over 1:6 0:1,1:4,0:1
30.09.19 16:30 Molot-Prikam'e Perm Karelia SKA under 3:2 1:1,1:0,1:1
23.09.19 18:00 Karelia SKA Novokuzněck over 4:5pp 2:0,0:3,2:1,0:1
21.09.19 16:00 Karelia SKA Kazzinc-Torpedo under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
19.09.19 18:00 Karelia SKA Nomad Astana over 5:2 1:1,3:0,1:1
17.09.19 18:00 Karelia SKA Karaganda under 2:1 1:0,0:1,1:0
16.09.19 18:00 Karelia SKA ORG Beijing over 4:3 3:2,0:0,1:1
12.09.19 17:30 Tambov Karelia SKA under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
10.09.19 18:00 Voroněž Karelia SKA over 4:5sn 0:1,1:1,3:2,0:0,-:-
08.09.19 16:00 Rostov Karelia SKA over 2:4 0:0,1:3,1:1
06.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Karelia SKA under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-

Dynamo Tver


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.12.2019 17:00 Dynamo Tver Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
23.12.2019 14:30 Gornyak Uchaly Dynamo Tver porovnaj tímy
25.12.2019 14:30 Kurgan Dynamo Tver porovnaj tímy
27.12.2019 06:00 Chelmet Čeljabinsk Dynamo Tver porovnaj tímy
29.12.2019 13:00 Yuzhny Ural Orsk Dynamo Tver porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Dynamo Tver Torpedo Gorky porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Dynamo Tver Bars Kazan porovnaj tímy
13.01.2020 17:00 Dynamo Tver Ryazan porovnaj tímy
18.01.2020 11:00 Tseng Tou Jilin Dynamo Tver porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Heilongjiang Harbin Dynamo Tver porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 ORG Beijing Dynamo Tver porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Dynamo Tver Samara porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Dynamo Tver Togliatti porovnaj tímy
31.01.2020 17:00 Dynamo Tver Penza porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Humo Tashkent Dynamo Tver porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Khimik Voskresensk Dynamo Tver porovnaj tímy
09.02.2020 17:00 Zvezda Chekhov Dynamo Tver porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Dynamo Tver Tambov porovnaj tímy
16.02.2020 15:00 Dynamo Tver Voroněž porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Dynamo Tver Rostov porovnaj tímy
ukáž viac

Karelia SKA


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.12.2019 17:00 Karelia SKA Ťumeň porovnaj tímy
23.12.2019 14:30 Chelmet Čeljabinsk Karelia SKA porovnaj tímy
25.12.2019 14:30 Yuzhny Ural Orsk Karelia SKA porovnaj tímy
27.12.2019 14:30 Gornyak Uchaly Karelia SKA porovnaj tímy
29.12.2019 13:00 Kurgan Karelia SKA porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Karelia SKA Torpedo Gorky porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Karelia SKA Bars Kazan porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Karelia SKA Ryazan porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Tseng Tou Jilin Karelia SKA porovnaj tímy
18.01.2020 08:00 ORG Beijing Karelia SKA porovnaj tímy
17:00 Heilongjiang Harbin Karelia SKA porovnaj tímy
25.01.2020 17:00 Karelia SKA Samara porovnaj tímy
27.01.2020 17:00 Karelia SKA Togliatti porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Karelia SKA Penza porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Humo Tashkent Karelia SKA porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Khimik Voskresensk Karelia SKA porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Zvezda Chekhov Karelia SKA porovnaj tímy
12.02.2020 17:00 Karelia SKA Tambov porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Karelia SKA Voroněž porovnaj tímy
16.02.2020 15:00 Karelia SKA Rostov porovnaj tímy
ukáž viac

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zvezda Chekhov 34 12 7 3 2 35 100 65 55
2. Karelia SKA 34 10 8 3 2 30 112 82 55
3. Dinamo St. Petersburg 33 13 6 4 0 59 106 47 54
4. Togliatti 34 13 5 2 7 30 106 76 48
5. Bars Kazan 35 20 1 2 9 34 116 82 46
6. Khimik Voskresensk 33 13 3 4 6 11 77 66 42
7. Penza 34 12 2 5 8 15 86 71 37
8. Humo Tashkent 34 11 2 6 7 0 89 89 36
9. Dynamo Tver 34 -1 7 7 7 -21 62 83 33
10. Tambov 33 6 4 4 11 -11 71 82 32
11. Torpedo Gorky 34 -4 9 4 12 -21 57 78 32
12. Ryazan 34 8 2 6 10 -34 47 81 30
13. Samara 33 6 3 6 9 -15 77 92 30
14. Voroněž 34 2 5 6 10 -25 79 104 30
15. Heilongjiang Harbin 34 10 1 5 12 -26 80 106 29
16. Rostov 33 1 5 5 12 -31 68 99 27
17. ORG Beijing 33 6 1 4 17 -38 68 106 20
18. Tseng Tou Jilin 33 -3 5 5 16 -51 62 113 19

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 34 7 11 2 1 32 90 58 60
2. Toros Neftekamsk 33 9 8 2 4 35 96 61 52
3. Yugra Khanty-Mansiysk 34 11 6 3 5 23 98 75 49
4. Kurgan 35 10 6 3 7 18 83 65 47
5. Almetievsk 34 13 4 4 5 18 84 66 46
6. Novokuzněck 36 13 3 7 3 15 114 99 45
7. Karaganda 34 9 5 5 5 8 76 68 43
8. Sokol Krasnoyarsk 34 13 3 4 7 24 91 67 42
9. Gornyak Uchaly 33 8 5 3 9 2 82 80 39
10. Kazzinc-Torpedo 34 7 4 6 7 -5 80 85 36
11. Chelmet Čeljabinsk 33 4 6 4 9 -3 74 77 36
12. Yuzhny Ural Orsk 34 10 3 2 14 -11 82 93 34
13. Molot-Prikam'e Perm 34 7 3 8 5 0 79 79 34
14. Nomad Astana 34 9 1 8 7 -34 67 101 30
15. Iževsk 34 6 3 3 16 -30 66 96 27
16. Ermak Angarsk 34 2 4 6 12 -33 80 113 26
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 34 7 11 2 1 32 90 58 60
2. Zvezda Chekhov 34 12 7 3 2 35 100 65 55
3. Karelia SKA 34 10 8 3 2 30 112 82 55
4. Dinamo St. Petersburg 33 13 6 4 0 59 106 47 54
5. Toros Neftekamsk 33 9 8 2 4 35 96 61 52
6. Yugra Khanty-Mansiysk 34 11 6 3 5 23 98 75 49
7. Togliatti 34 13 5 2 7 30 106 76 48
8. Kurgan 35 10 6 3 7 18 83 65 47
9. Bars Kazan 35 20 1 2 9 34 116 82 46
10. Almetievsk 34 13 4 4 5 18 84 66 46
11. Novokuzněck 36 13 3 7 3 15 114 99 45
12. Karaganda 34 9 5 5 5 8 76 68 43
13. Sokol Krasnoyarsk 34 13 3 4 7 24 91 67 42
14. Khimik Voskresensk 33 13 3 4 6 11 77 66 42
15. Gornyak Uchaly 33 8 5 3 9 2 82 80 39
16. Penza 34 12 2 5 8 15 86 71 37
17. Humo Tashkent 34 11 2 6 7 0 89 89 36
18. Kazzinc-Torpedo 34 7 4 6 7 -5 80 85 36
19. Chelmet Čeljabinsk 33 4 6 4 9 -3 74 77 36
20. Yuzhny Ural Orsk 34 10 3 2 14 -11 82 93 34
21. Molot-Prikam'e Perm 34 7 3 8 5 0 79 79 34
22. Dynamo Tver 34 -1 7 7 7 -21 62 83 33
23. Tambov 33 6 4 4 11 -11 71 82 32
24. Torpedo Gorky 34 -4 9 4 12 -21 57 78 32
25. Ryazan 34 8 2 6 10 -34 47 81 30
26. Nomad Astana 34 9 1 8 7 -34 67 101 30
27. Samara 33 6 3 6 9 -15 77 92 30
28. Voroněž 34 2 5 6 10 -25 79 104 30
29. Heilongjiang Harbin 34 10 1 5 12 -26 80 106 29
30. Iževsk 34 6 3 3 16 -30 66 96 27
31. Rostov 33 1 5 5 12 -31 68 99 27
32. Ermak Angarsk 34 2 4 6 12 -33 80 113 26
33. ORG Beijing 33 6 1 4 17 -38 68 106 20
34. Tseng Tou Jilin 33 -3 5 5 16 -51 62 113 19

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zvezda Chekhov 18 9 3 3 -3 32 60 28 33
2. Karelia SKA 17 5 4 2 0 11 56 45 28
3. Dinamo St. Petersburg 16 10 2 1 0 41 60 19 29
4. Togliatti 19 8 3 1 3 23 68 45 29
5. Bars Kazan 15 12 0 1 1 29 54 25 25
6. Khimik Voskresensk 18 5 3 3 1 5 37 32 25
7. Penza 19 8 2 1 5 21 57 36 25
8. Humo Tashkent 19 8 1 3 3 16 58 42 23
9. Dynamo Tver 17 0 5 3 1 5 39 34 23
10. Tambov 16 3 3 3 1 5 40 35 21
11. Torpedo Gorky 17 1 3 2 6 -11 26 37 16
12. Ryazan 15 3 1 3 4 -15 20 35 13
13. Samara 17 4 2 3 3 -2 43 45 19
14. Voroněž 17 1 3 3 4 -5 42 47 17
15. Heilongjiang Harbin 15 5 1 4 0 1 40 39 18
16. Rostov 17 2 2 2 7 -16 36 52 14
17. ORG Beijing 15 3 1 0 10 -11 34 45 10
18. Tseng Tou Jilin 16 0 2 2 8 -16 31 47 10

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 14 3 4 1 1 11 36 25 23
2. Toros Neftekamsk 18 4 5 0 4 13 45 32 28
3. Yugra Khanty-Mansiysk 14 6 2 3 -2 8 37 29 23
4. Kurgan 16 5 3 1 3 18 40 22 23
5. Almetievsk 16 4 4 2 0 11 46 35 26
6. Novokuzněck 18 11 0 3 1 20 61 41 25
7. Karaganda 19 6 3 2 3 11 53 42 26
8. Sokol Krasnoyarsk 17 6 2 2 3 7 41 34 22
9. Gornyak Uchaly 16 8 1 2 2 7 49 42 22
10. Kazzinc-Torpedo 17 7 1 3 2 5 42 37 21
11. Chelmet Čeljabinsk 17 7 1 3 2 8 44 36 21
12. Yuzhny Ural Orsk 17 7 1 2 4 0 46 46 20
13. Molot-Prikam'e Perm 18 2 3 3 4 6 41 35 19
14. Nomad Astana 19 6 1 4 3 -7 42 49 20
15. Iževsk 19 2 3 1 9 -18 38 56 17
16. Ermak Angarsk 17 3 1 3 6 -16 39 55 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zvezda Chekhov 18 9 3 3 -3 32 60 28 33
2. Dinamo St. Petersburg 16 10 2 1 0 41 60 19 29
3. Togliatti 19 8 3 1 3 23 68 45 29
4. Toros Neftekamsk 18 4 5 0 4 13 45 32 28
5. Karelia SKA 17 5 4 2 0 11 56 45 28
6. Almetievsk 16 4 4 2 0 11 46 35 26
7. Karaganda 19 6 3 2 3 11 53 42 26
8. Bars Kazan 15 12 0 1 1 29 54 25 25
9. Khimik Voskresensk 18 5 3 3 1 5 37 32 25
10. Penza 19 8 2 1 5 21 57 36 25
11. Novokuzněck 18 11 0 3 1 20 61 41 25
12. Kurgan 16 5 3 1 3 18 40 22 23
13. Ťumeň 14 3 4 1 1 11 36 25 23
14. Yugra Khanty-Mansiysk 14 6 2 3 -2 8 37 29 23
15. Dynamo Tver 17 0 5 3 1 5 39 34 23
16. Humo Tashkent 19 8 1 3 3 16 58 42 23
17. Sokol Krasnoyarsk 17 6 2 2 3 7 41 34 22
18. Gornyak Uchaly 16 8 1 2 2 7 49 42 22
19. Tambov 16 3 3 3 1 5 40 35 21
20. Chelmet Čeljabinsk 17 7 1 3 2 8 44 36 21
21. Kazzinc-Torpedo 17 7 1 3 2 5 42 37 21
22. Yuzhny Ural Orsk 17 7 1 2 4 0 46 46 20
23. Nomad Astana 19 6 1 4 3 -7 42 49 20
24. Molot-Prikam'e Perm 18 2 3 3 4 6 41 35 19
25. Samara 17 4 2 3 3 -2 43 45 19
26. Heilongjiang Harbin 15 5 1 4 0 1 40 39 18
27. Voroněž 17 1 3 3 4 -5 42 47 17
28. Iževsk 19 2 3 1 9 -18 38 56 17
29. Torpedo Gorky 17 1 3 2 6 -11 26 37 16
30. Rostov 17 2 2 2 7 -16 36 52 14
31. Ryazan 15 3 1 3 4 -15 20 35 13
32. Ermak Angarsk 17 3 1 3 6 -16 39 55 13
33. ORG Beijing 15 3 1 0 10 -11 34 45 10
34. Tseng Tou Jilin 16 0 2 2 8 -16 31 47 10

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zvezda Chekhov 16 3 4 0 5 3 40 37 22
2. Karelia SKA 17 5 4 1 2 19 56 37 27
3. Dinamo St. Petersburg 17 3 4 3 0 18 46 28 25
4. Togliatti 15 5 2 1 4 7 38 31 19
5. Bars Kazan 20 8 1 1 8 5 62 57 21
6. Khimik Voskresensk 15 8 0 1 5 6 40 34 17
7. Penza 15 4 0 4 3 -6 29 35 12
8. Humo Tashkent 15 3 1 3 4 -16 31 47 13
9. Dynamo Tver 17 -1 2 4 6 -26 23 49 10
10. Tambov 17 3 1 1 10 -16 31 47 11
11. Torpedo Gorky 17 -5 6 2 6 -10 31 41 16
12. Ryazan 19 5 1 3 6 -19 27 46 17
13. Samara 16 2 1 3 6 -13 34 47 11
14. Voroněž 17 1 2 3 6 -20 37 57 13
15. Heilongjiang Harbin 19 5 0 1 12 -27 40 67 11
16. Rostov 16 -1 3 3 5 -15 32 47 13
17. ORG Beijing 18 3 0 4 7 -27 34 61 10
18. Tseng Tou Jilin 17 -3 3 3 8 -35 31 66 9

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 20 4 7 1 0 21 54 33 37
2. Toros Neftekamsk 15 5 3 2 0 22 51 29 24
3. Yugra Khanty-Mansiysk 20 5 4 0 7 15 61 46 26
4. Kurgan 19 5 3 2 4 0 43 43 24
5. Almetievsk 18 9 0 2 5 7 38 31 20
6. Novokuzněck 18 2 3 4 2 -5 53 58 20
7. Karaganda 15 3 2 3 2 -3 23 26 17
8. Sokol Krasnoyarsk 17 7 1 2 4 17 50 33 20
9. Gornyak Uchaly 17 0 4 1 7 -5 33 38 17
10. Kazzinc-Torpedo 17 0 3 3 5 -10 38 48 15
11. Chelmet Čeljabinsk 16 -3 5 1 7 -11 30 41 15
12. Yuzhny Ural Orsk 17 3 2 0 10 -11 36 47 14
13. Molot-Prikam'e Perm 16 5 0 5 1 -6 38 44 15
14. Nomad Astana 15 3 0 4 4 -27 25 52 10
15. Iževsk 15 4 0 2 7 -12 28 40 10
16. Ermak Angarsk 17 -1 3 3 6 -17 41 58 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 20 4 7 1 0 21 54 33 37
2. Karelia SKA 17 5 4 1 2 19 56 37 27
3. Yugra Khanty-Mansiysk 20 5 4 0 7 15 61 46 26
4. Dinamo St. Petersburg 17 3 4 3 0 18 46 28 25
5. Toros Neftekamsk 15 5 3 2 0 22 51 29 24
6. Kurgan 19 5 3 2 4 0 43 43 24
7. Zvezda Chekhov 16 3 4 0 5 3 40 37 22
8. Bars Kazan 20 8 1 1 8 5 62 57 21
9. Almetievsk 18 9 0 2 5 7 38 31 20
10. Sokol Krasnoyarsk 17 7 1 2 4 17 50 33 20
11. Novokuzněck 18 2 3 4 2 -5 53 58 20
12. Togliatti 15 5 2 1 4 7 38 31 19
13. Karaganda 15 3 2 3 2 -3 23 26 17
14. Khimik Voskresensk 15 8 0 1 5 6 40 34 17
15. Gornyak Uchaly 17 0 4 1 7 -5 33 38 17
16. Ryazan 19 5 1 3 6 -19 27 46 17
17. Torpedo Gorky 17 -5 6 2 6 -10 31 41 16
18. Chelmet Čeljabinsk 16 -3 5 1 7 -11 30 41 15
19. Molot-Prikam'e Perm 16 5 0 5 1 -6 38 44 15
20. Kazzinc-Torpedo 17 0 3 3 5 -10 38 48 15
21. Yuzhny Ural Orsk 17 3 2 0 10 -11 36 47 14
22. Rostov 16 -1 3 3 5 -15 32 47 13
23. Humo Tashkent 15 3 1 3 4 -16 31 47 13
24. Voroněž 17 1 2 3 6 -20 37 57 13
25. Ermak Angarsk 17 -1 3 3 6 -17 41 58 13
26. Penza 15 4 0 4 3 -6 29 35 12
27. Samara 16 2 1 3 6 -13 34 47 11
28. Tambov 17 3 1 1 10 -16 31 47 11
29. Heilongjiang Harbin 19 5 0 1 12 -27 40 67 11
30. Iževsk 15 4 0 2 7 -12 28 40 10
31. Dynamo Tver 17 -1 2 4 6 -26 23 49 10
32. Nomad Astana 15 3 0 4 4 -27 25 52 10
33. ORG Beijing 18 3 0 4 7 -27 34 61 10
34. Tseng Tou Jilin 17 -3 3 3 8 -35 31 66 9