Chelmet Čeljabinsk VS Kazzinc-Torpedo


Chelmet Čeljabinsk

Kazzinc-Torpedo

Chelmet Čeljabinsk (T1) VS Kazzinc-Torpedo (T2)

Chelmet Čeljabinsk

Kazzinc-Torpedo

Zaujímavé

Chelmet Čeljabinsk

  • Počet remíz tímu Chelmet Čeljabinsk je až 8 z celkového počtu 25 zápasov, čo je až 32%.
  • Až 18 zápasov tímu Chelmet Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 25 zápasov, to je až 72%.
  • Chelmet Čeljabinsk už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Chelmet Čeljabinsk už 0 zápasov v rade neremízovali.
  • Chelmet Čeljabinsk už 2 zápasov v rade nevyhrali.
  • Chelmet Čeljabinsk ťahá aktuálne sériu 12 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Kazzinc-Torpedo

  • 31% zápasov tímu Kazzinc-Torpedo skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 8 z celkového počtu 26 zápasov.
  • 19 z celkového počtu 26 zápasov tímu Kazzinc-Torpedo skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 73%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 60% vzájomných zápasov, čo je 3 výhier z 5 zápasov.
  • 60% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 5 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2019/2020
20.11.2019 13:30 Kazzinc-Torpedo Chelmet Čeljabinsk under 2:3ppsn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:2
Rusko / VHL / 2018/2019
10.02.2019 12:00 Kazzinc-Torpedo Chelmet Čeljabinsk over 7:3 3:1,2:2,2:0
12.11.2018 14:30 Chelmet Čeljabinsk Kazzinc-Torpedo over 2:4 1:1,1:2,0:1
Rusko / VHL / 2017/2018
03.12.2017 12:00 Kazzinc-Torpedo Chelmet Čeljabinsk over 3:6 2:3,1:1,0:2
23.11.2017 14:30 Chelmet Čeljabinsk Kazzinc-Torpedo under 0:3 0:1,0:0,0:2

Chelmet Čeljabinsk

1 - 1 - 3

Kazzinc-Torpedo

Chelmet Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.11.19 13:30 Kazzinc-Torpedo Chelmet Čeljabinsk under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:2
17.11.19 11:00 Novokuzněck Chelmet Čeljabinsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
13.11.19 14:30 Chelmet Čeljabinsk Sokol Krasnoyarsk under 2:1 1:1,0:0,1:0
11.11.19 14:30 Chelmet Čeljabinsk Ermak Angarsk under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
08.11.19 14:30 Chelmet Čeljabinsk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3 1:1,1:2,0:0
06.11.19 14:30 Chelmet Čeljabinsk Ťumeň under 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
31.10.19 14:30 Chelmet Čeljabinsk Yuzhny Ural Orsk under 4:1 3:1,1:0,0:0
28.10.19 14:30 Chelmet Čeljabinsk Gornyak Uchaly under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:3
26.10.19 11:00 Chelmet Čeljabinsk Kurgan under 4:0 2:0,1:0,1:0
22.10.19 17:30 Torpedo Gorky Chelmet Čeljabinsk under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:1
20.10.19 16:00 Bars Kazan Chelmet Čeljabinsk under 5:0 1:0,2:0,2:0
18.10.19 18:00 Ryazan Chelmet Čeljabinsk under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:2
13.10.19 11:00 Chelmet Čeljabinsk Tseng Tou Jilin over 4:2 2:1,0:1,2:0
11.10.19 15:30 Chelmet Čeljabinsk ORG Beijing over 2:4 2:1,0:3,0:0
09.10.19 12:00 Chelmet Čeljabinsk Heilongjiang Harbin over 7:3 0:1,3:1,4:1
05.10.19 15:00 Samara Chelmet Čeljabinsk under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:3
03.10.19 17:00 Togliatti Chelmet Čeljabinsk over 4:2 1:0,2:2,1:0
01.10.19 18:00 Penza Chelmet Čeljabinsk under 3:2 1:0,1:2,1:0
26.09.19 15:30 Chelmet Čeljabinsk Humo Tashkent under 1:2 0:0,1:2,0:0
24.09.19 15:30 Chelmet Čeljabinsk Khimik Voskresensk over 4:2 2:0,0:1,2:1
22.09.19 10:00 Chelmet Čeljabinsk Zvezda Chekhov under 1:3 0:1,1:1,0:1
14.09.19 14:00 Toros Neftekamsk Chelmet Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
12.09.19 16:30 Molot-Prikam'e Perm Chelmet Čeljabinsk over 3:4pp 0:0,1:0,2:3,0:1
10.09.19 17:00 Iževsk Chelmet Čeljabinsk under 3:2 0:1,2:0,1:1
08.09.19 16:00 Almetievsk Chelmet Čeljabinsk over 2:4 1:2,1:0,0:2

Kazzinc-Torpedo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.11.19 13:30 Kazzinc-Torpedo Chelmet Čeljabinsk under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:2
18.11.19 13:30 Kazzinc-Torpedo Yuzhny Ural Orsk under 3:2 0:0,3:1,0:1
16.11.19 12:00 Kazzinc-Torpedo Gornyak Uchaly over 5:2 2:1,1:1,2:0
14.11.19 13:30 Kazzinc-Torpedo Kurgan under 0:2 0:0,0:0,0:2
09.11.19 12:00 Kazzinc-Torpedo Karaganda under 0:2 0:0,0:1,0:1
05.11.19 14:00 Karaganda Kazzinc-Torpedo over 4:3 1:1,1:2,2:0
03.11.19 12:00 Nomad Astana Kazzinc-Torpedo under 0:1 0:1,0:0,0:0
30.10.19 13:30 Kazzinc-Torpedo Nomad Astana under 2:1 1:1,1:0,0:0
26.10.19 14:00 Toros Neftekamsk Kazzinc-Torpedo under 2:1 1:0,1:1,0:0
24.10.19 17:30 Almetievsk Kazzinc-Torpedo under 3:1 0:0,1:1,2:0
22.10.19 17:00 Iževsk Kazzinc-Torpedo under 1:3 0:0,0:1,1:2
20.10.19 14:00 Molot-Prikam'e Perm Kazzinc-Torpedo under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
14.10.19 14:00 Novokuzněck Kazzinc-Torpedo under 2:3 1:1,0:1,1:1
13.10.19 12:00 Novokuzněck Kazzinc-Torpedo over 6:3 2:1,3:2,1:0
10.10.19 15:00 Karaganda Kazzinc-Torpedo over 4:3 0:0,2:0,2:3
06.10.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Karaganda under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
01.10.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Tambov over 5:2 1:2,0:0,4:0
29.09.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Voroněž under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
27.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Rostov over 5:4 3:2,0:1,2:1
23.09.19 18:30 Dinamo St. Petersburg Kazzinc-Torpedo over 4:3pp 2:1,0:2,1:0,1:0
21.09.19 16:00 Karelia SKA Kazzinc-Torpedo under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
19.09.19 18:00 Dynamo Tver Kazzinc-Torpedo under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:2
15.09.19 13:00 Kazzinc-Torpedo Sokol Krasnoyarsk under 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:3
13.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Yugra Khanty-Mansiysk under 1:0 1:0,0:0,0:0
11.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Ermak Angarsk under 3:2 0:2,3:0,0:0
09.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Ťumeň under 1:2 0:0,0:1,1:1

Chelmet Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.11.2019 10:00 Nomad Astana Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
24.11.2019 12:00 Karaganda Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
28.11.2019 09:00 Chelmet Čeljabinsk Novokuzněck porovnaj tímy
30.11.2019 10:00 Chelmet Čeljabinsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
02.12.2019 14:30 Chelmet Čeljabinsk Nomad Astana porovnaj tímy
04.12.2019 14:30 Chelmet Čeljabinsk Karaganda porovnaj tímy
08.12.2019 11:00 Gornyak Uchaly Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
10.12.2019 17:00 Yuzhny Ural Orsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
16.12.2019 17:00 Rostov Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
18.12.2019 17:00 Voroněž Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
20.12.2019 16:30 Tambov Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Karelia SKA porovnaj tímy
27.12.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Dynamo Tver porovnaj tímy
29.12.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Dinamo St. Petersburg porovnaj tímy
05.01.2020 17:00 Kurgan Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
08.01.2020 17:00 Chelmet Čeljabinsk Gornyak Uchaly porovnaj tímy
10.01.2020 17:00 Chelmet Čeljabinsk Kurgan porovnaj tímy
16.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
18.01.2020 11:00 Sokol Krasnoyarsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
21.01.2020 17:00 Ťumeň Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
23.01.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Yuzhny Ural Orsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
01.02.2020 17:00 Gornyak Uchaly Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
03.02.2020 17:00 Kurgan Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
07.02.2020 17:00 Chelmet Čeljabinsk Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
12.02.2020 17:00 Chelmet Čeljabinsk Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
14.02.2020 17:00 Chelmet Čeljabinsk Iževsk porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Chelmet Čeljabinsk Toros Neftekamsk porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Chelmet Čeljabinsk Almetievsk porovnaj tímy
ukáž viac

Kazzinc-Torpedo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
24.11.2019 13:00 Kurgan Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
26.11.2019 14:30 Gornyak Uchaly Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
28.11.2019 14:30 Yuzhny Ural Orsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
30.11.2019 10:00 Chelmet Čeljabinsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
05.12.2019 13:30 Kazzinc-Torpedo Ryazan porovnaj tímy
07.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Bars Kazan porovnaj tímy
09.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Torpedo Gorky porovnaj tímy
13.12.2019 17:00 ORG Beijing Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
15.12.2019 17:00 Heilongjiang Harbin Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
17.12.2019 17:00 Tseng Tou Jilin Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
21.12.2019 12:00 Kazzinc-Torpedo Penza porovnaj tímy
23.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Togliatti porovnaj tímy
25.12.2019 17:00 Kazzinc-Torpedo Samara porovnaj tímy
07.01.2020 17:00 Humo Tashkent Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
09.01.2020 17:00 Khimik Voskresensk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
11.01.2020 17:00 Zvezda Chekhov Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
18.01.2020 12:00 Kazzinc-Torpedo Toros Neftekamsk porovnaj tímy
20.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Almetievsk porovnaj tímy
22.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Iževsk porovnaj tímy
24.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Molot-Prikam'e Perm porovnaj tímy
29.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Novokuzněck porovnaj tímy
30.01.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Novokuzněck porovnaj tímy
02.02.2020 17:00 Kazzinc-Torpedo Nomad Astana porovnaj tímy
05.02.2020 17:00 Nomad Astana Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
11.02.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
13.02.2020 17:00 Ťumeň Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
16.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
18.02.2020 17:00 Sokol Krasnoyarsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
ukáž viac

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 27 9 6 3 0 44 84 40 45
2. Karelia SKA 27 9 6 3 0 32 89 57 45
3. Zvezda Chekhov 27 11 4 3 2 21 78 57 41
4. Togliatti 27 9 5 2 4 26 88 62 40
5. Bars Kazan 28 14 1 2 8 22 87 65 34
6. Khimik Voskresensk 26 8 3 3 6 5 58 53 31
7. Penza 26 10 1 4 6 20 72 52 28
8. Samara 26 7 2 5 5 -2 66 68 27
9. Dynamo Tver 27 0 5 7 3 -14 46 60 27
10. Humo Tashkent 25 9 1 4 6 -3 65 68 26
11. Tambov 26 3 4 3 9 -7 57 64 25
12. Voroněž 27 2 4 5 7 -15 66 81 25
13. Torpedo Gorky 26 -5 8 2 11 -16 43 59 24
14. Heilongjiang Harbin 27 10 0 3 11 -22 61 83 23
15. Ryazan 28 6 1 6 8 -29 36 65 22
16. Rostov 26 1 4 4 9 -26 54 80 22
17. ORG Beijing 26 6 1 4 10 -22 55 77 20
18. Tseng Tou Jilin 25 -3 4 3 14 -41 46 87 13

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 27 3 10 1 2 23 70 47 47
2. Toros Neftekamsk 26 6 7 2 2 25 71 46 42
3. Yugra Khanty-Mansiysk 27 8 6 1 5 20 75 55 41
4. Kurgan 27 11 3 2 6 13 64 51 36
5. Almetievsk 26 9 3 4 3 12 63 51 34
6. Sokol Krasnoyarsk 26 11 2 3 5 17 67 50 33
7. Karaganda 25 8 3 5 1 10 57 47 33
8. Gornyak Uchaly 27 7 4 2 8 -1 63 64 32
9. Kazzinc-Torpedo 26 7 3 5 3 0 60 60 31
10. Novokuzněck 26 8 2 6 2 6 80 74 30
11. Molot-Prikam'e Perm 27 7 2 6 4 5 66 61 28
12. Chelmet Čeljabinsk 25 4 4 4 5 2 58 56 28
13. Yuzhny Ural Orsk 26 5 3 2 11 -17 58 75 24
14. Nomad Astana 26 8 1 3 10 -25 51 76 23
15. Ermak Angarsk 26 -1 4 4 11 -27 58 85 18
16. Iževsk 26 3 2 3 13 -36 40 76 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 27 3 10 1 2 23 70 47 47
2. Dinamo St. Petersburg 27 9 6 3 0 44 84 40 45
3. Karelia SKA 27 9 6 3 0 32 89 57 45
4. Toros Neftekamsk 26 6 7 2 2 25 71 46 42
5. Zvezda Chekhov 27 11 4 3 2 21 78 57 41
6. Yugra Khanty-Mansiysk 27 8 6 1 5 20 75 55 41
7. Togliatti 27 9 5 2 4 26 88 62 40
8. Kurgan 27 11 3 2 6 13 64 51 36
9. Bars Kazan 28 14 1 2 8 22 87 65 34
10. Almetievsk 26 9 3 4 3 12 63 51 34
11. Sokol Krasnoyarsk 26 11 2 3 5 17 67 50 33
12. Karaganda 25 8 3 5 1 10 57 47 33
13. Gornyak Uchaly 27 7 4 2 8 -1 63 64 32
14. Khimik Voskresensk 26 8 3 3 6 5 58 53 31
15. Kazzinc-Torpedo 26 7 3 5 3 0 60 60 31
16. Novokuzněck 26 8 2 6 2 6 80 74 30
17. Penza 26 10 1 4 6 20 72 52 28
18. Molot-Prikam'e Perm 27 7 2 6 4 5 66 61 28
19. Chelmet Čeljabinsk 25 4 4 4 5 2 58 56 28
20. Samara 26 7 2 5 5 -2 66 68 27
21. Dynamo Tver 27 0 5 7 3 -14 46 60 27
22. Humo Tashkent 25 9 1 4 6 -3 65 68 26
23. Tambov 26 3 4 3 9 -7 57 64 25
24. Voroněž 27 2 4 5 7 -15 66 81 25
25. Yuzhny Ural Orsk 26 5 3 2 11 -17 58 75 24
26. Torpedo Gorky 26 -5 8 2 11 -16 43 59 24
27. Heilongjiang Harbin 27 10 0 3 11 -22 61 83 23
28. Nomad Astana 26 8 1 3 10 -25 51 76 23
29. Ryazan 28 6 1 6 8 -29 36 65 22
30. Rostov 26 1 4 4 9 -26 54 80 22
31. ORG Beijing 26 6 1 4 10 -22 55 77 20
32. Ermak Angarsk 26 -1 4 4 11 -27 58 85 18
33. Iževsk 26 3 2 3 13 -36 40 76 17
34. Tseng Tou Jilin 25 -3 4 3 14 -41 46 87 13

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 13 7 2 1 0 29 46 17 23
2. Karelia SKA 11 5 2 2 -2 14 37 23 20
3. Zvezda Chekhov 14 7 2 3 -3 23 47 24 25
4. Togliatti 15 5 3 1 2 18 57 39 23
5. Bars Kazan 12 9 0 1 1 23 43 20 19
6. Khimik Voskresensk 15 2 3 3 1 2 30 28 19
7. Penza 14 6 1 1 4 18 46 28 17
8. Samara 15 5 1 3 2 0 39 39 17
9. Dynamo Tver 12 1 3 3 -1 5 27 22 17
10. Humo Tashkent 13 8 0 1 3 15 40 25 17
11. Tambov 15 3 3 2 2 6 39 33 20
12. Voroněž 15 1 3 2 4 -1 39 40 16
13. Torpedo Gorky 13 -1 3 1 6 -13 18 31 11
14. Heilongjiang Harbin 12 6 0 3 0 3 32 29 15
15. Ryazan 13 3 1 3 2 -5 18 23 13
16. Rostov 14 1 2 2 5 -13 31 44 12
17. ORG Beijing 12 3 1 0 7 -4 26 30 10
18. Tseng Tou Jilin 12 0 1 2 6 -12 26 38 6

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 11 0 4 1 1 6 27 21 17
2. Toros Neftekamsk 15 1 5 0 4 9 33 24 22
3. Yugra Khanty-Mansiysk 10 5 2 1 -1 10 27 17 19
4. Kurgan 10 4 2 0 2 15 26 11 16
5. Almetievsk 13 3 3 2 0 8 35 27 20
6. Sokol Krasnoyarsk 12 5 1 2 1 1 24 23 16
7. Karaganda 14 6 2 2 0 14 42 28 22
8. Gornyak Uchaly 11 7 0 1 2 3 32 29 15
9. Kazzinc-Torpedo 14 6 1 3 0 4 33 29 19
10. Novokuzněck 15 9 0 3 0 18 54 36 21
11. Molot-Prikam'e Perm 15 2 2 3 3 4 34 30 15
12. Chelmet Čeljabinsk 13 6 0 3 1 7 34 27 15
13. Yuzhny Ural Orsk 12 3 1 2 3 -10 28 38 12
14. Nomad Astana 15 6 1 1 5 -1 34 35 17
15. Ermak Angarsk 12 1 1 2 5 -14 26 40 8
16. Iževsk 16 1 2 1 9 -26 24 50 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Zvezda Chekhov 14 7 2 3 -3 23 47 24 25
2. Dinamo St. Petersburg 13 7 2 1 0 29 46 17 23
3. Togliatti 15 5 3 1 2 18 57 39 23
4. Toros Neftekamsk 15 1 5 0 4 9 33 24 22
5. Karaganda 14 6 2 2 0 14 42 28 22
6. Novokuzněck 15 9 0 3 0 18 54 36 21
7. Karelia SKA 11 5 2 2 -2 14 37 23 20
8. Almetievsk 13 3 3 2 0 8 35 27 20
9. Tambov 15 3 3 2 2 6 39 33 20
10. Yugra Khanty-Mansiysk 10 5 2 1 -1 10 27 17 19
11. Bars Kazan 12 9 0 1 1 23 43 20 19
12. Khimik Voskresensk 15 2 3 3 1 2 30 28 19
13. Kazzinc-Torpedo 14 6 1 3 0 4 33 29 19
14. Ťumeň 11 0 4 1 1 6 27 21 17
15. Dynamo Tver 12 1 3 3 -1 5 27 22 17
16. Humo Tashkent 13 8 0 1 3 15 40 25 17
17. Penza 14 6 1 1 4 18 46 28 17
18. Nomad Astana 15 6 1 1 5 -1 34 35 17
19. Samara 15 5 1 3 2 0 39 39 17
20. Kurgan 10 4 2 0 2 15 26 11 16
21. Sokol Krasnoyarsk 12 5 1 2 1 1 24 23 16
22. Voroněž 15 1 3 2 4 -1 39 40 16
23. Chelmet Čeljabinsk 13 6 0 3 1 7 34 27 15
24. Heilongjiang Harbin 12 6 0 3 0 3 32 29 15
25. Gornyak Uchaly 11 7 0 1 2 3 32 29 15
26. Molot-Prikam'e Perm 15 2 2 3 3 4 34 30 15
27. Ryazan 13 3 1 3 2 -5 18 23 13
28. Yuzhny Ural Orsk 12 3 1 2 3 -10 28 38 12
29. Rostov 14 1 2 2 5 -13 31 44 12
30. Torpedo Gorky 13 -1 3 1 6 -13 18 31 11
31. Iževsk 16 1 2 1 9 -26 24 50 11
32. ORG Beijing 12 3 1 0 7 -4 26 30 10
33. Ermak Angarsk 12 1 1 2 5 -14 26 40 8
34. Tseng Tou Jilin 12 0 1 2 6 -12 26 38 6

Group 1

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 14 2 4 2 0 15 38 23 22
2. Karelia SKA 16 4 4 1 2 18 52 34 25
3. Zvezda Chekhov 13 4 2 0 5 -2 31 33 16
4. Togliatti 12 4 2 1 2 8 31 23 17
5. Bars Kazan 16 5 1 1 7 -1 44 45 15
6. Khimik Voskresensk 11 6 0 0 5 3 28 25 12
7. Penza 12 4 0 3 2 2 26 24 11
8. Samara 11 2 1 2 3 -2 27 29 10
9. Dynamo Tver 15 -1 2 4 4 -19 19 38 10
10. Humo Tashkent 12 1 1 3 3 -18 25 43 9
11. Tambov 11 0 1 1 7 -13 18 31 5
12. Voroněž 12 1 1 3 3 -14 27 41 9
13. Torpedo Gorky 13 -4 5 1 5 -3 25 28 13
14. Heilongjiang Harbin 15 4 0 0 11 -25 29 54 8
15. Ryazan 15 3 0 3 6 -24 18 42 9
16. Rostov 12 0 2 2 4 -13 23 36 10
17. ORG Beijing 14 3 0 4 3 -18 29 47 10
18. Tseng Tou Jilin 13 -3 3 1 8 -29 20 49 7

Group 2

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 16 3 6 0 1 17 43 26 30
2. Toros Neftekamsk 11 5 2 2 -2 16 38 22 20
3. Yugra Khanty-Mansiysk 17 3 4 0 6 10 48 38 22
4. Kurgan 17 7 1 2 4 -2 38 40 20
5. Almetievsk 13 6 0 2 3 4 28 24 14
6. Sokol Krasnoyarsk 14 6 1 1 4 16 43 27 17
7. Karaganda 11 2 1 3 1 -4 15 19 11
8. Gornyak Uchaly 16 0 4 1 6 -4 31 35 17
9. Kazzinc-Torpedo 12 1 2 2 3 -4 27 31 12
10. Novokuzněck 11 -1 2 3 2 -12 26 38 9
11. Molot-Prikam'e Perm 12 5 0 3 1 1 32 31 13
12. Chelmet Čeljabinsk 12 -2 4 1 4 -5 24 29 13
13. Yuzhny Ural Orsk 14 2 2 0 8 -7 30 37 12
14. Nomad Astana 11 2 0 2 5 -24 17 41 6
15. Ermak Angarsk 14 -2 3 2 6 -13 32 45 10
16. Iževsk 10 2 0 2 4 -10 16 26 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 16 3 6 0 1 17 43 26 30
2. Karelia SKA 16 4 4 1 2 18 52 34 25
3. Dinamo St. Petersburg 14 2 4 2 0 15 38 23 22
4. Yugra Khanty-Mansiysk 17 3 4 0 6 10 48 38 22
5. Toros Neftekamsk 11 5 2 2 -2 16 38 22 20
6. Kurgan 17 7 1 2 4 -2 38 40 20
7. Togliatti 12 4 2 1 2 8 31 23 17
8. Sokol Krasnoyarsk 14 6 1 1 4 16 43 27 17
9. Gornyak Uchaly 16 0 4 1 6 -4 31 35 17
10. Zvezda Chekhov 13 4 2 0 5 -2 31 33 16
11. Bars Kazan 16 5 1 1 7 -1 44 45 15
12. Almetievsk 13 6 0 2 3 4 28 24 14
13. Torpedo Gorky 13 -4 5 1 5 -3 25 28 13
14. Chelmet Čeljabinsk 12 -2 4 1 4 -5 24 29 13
15. Molot-Prikam'e Perm 12 5 0 3 1 1 32 31 13
16. Khimik Voskresensk 11 6 0 0 5 3 28 25 12
17. Kazzinc-Torpedo 12 1 2 2 3 -4 27 31 12
18. Yuzhny Ural Orsk 14 2 2 0 8 -7 30 37 12
19. Karaganda 11 2 1 3 1 -4 15 19 11
20. Penza 12 4 0 3 2 2 26 24 11
21. Samara 11 2 1 2 3 -2 27 29 10
22. Rostov 12 0 2 2 4 -13 23 36 10
23. Dynamo Tver 15 -1 2 4 4 -19 19 38 10
24. Ermak Angarsk 14 -2 3 2 6 -13 32 45 10
25. ORG Beijing 14 3 0 4 3 -18 29 47 10
26. Novokuzněck 11 -1 2 3 2 -12 26 38 9
27. Voroněž 12 1 1 3 3 -14 27 41 9
28. Ryazan 15 3 0 3 6 -24 18 42 9
29. Humo Tashkent 12 1 1 3 3 -18 25 43 9
30. Heilongjiang Harbin 15 4 0 0 11 -25 29 54 8
31. Tseng Tou Jilin 13 -3 3 1 8 -29 20 49 7
32. Iževsk 10 2 0 2 4 -10 16 26 6
33. Nomad Astana 11 2 0 2 5 -24 17 41 6
34. Tambov 11 0 1 1 7 -13 18 31 5