Ermak Angarsk VS Sarov


Ermak Angarsk

Sarov

Ermak Angarsk (T1) VS Sarov (T2)

Ermak Angarsk

Sarov

Zaujímavé

Ermak Angarsk

  • Mužsvo Ermak Angarsk prehralo až 63% svojích zápasov. 10 prehier z 16 odohraných zápasov.
  • Až 9 zápasov tímu Ermak Angarsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 16 zápasov, to je až 56%.
  • Ermak Angarsk už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Ermak Angarsk už 10 zápasov v rade neremízovali.
  • Ermak Angarsk už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Sarov

    H2H

    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 4 vzájomných zápasov, čo je 75%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / VHL / 2018/2019
    01.12.2018 15:00 Sarov Ermak Angarsk under 4:1 2:0,1:1,1:0
    08.09.2018 07:00 Ermak Angarsk Sarov under 0:3 0:1,0:1,0:1
    Rusko / VHL / 2017/2018
    15.12.2017 16:30 Sarov Ermak Angarsk under 0:3 0:0,0:1,0:2
    04.11.2017 10:00 Ermak Angarsk Sarov over 4:2 1:1,2:0,1:1

    Ermak Angarsk

    2 - 0 - 2

    Sarov

    Ermak Angarsk


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    22.10.19 13:30 ORG Beijing Ermak Angarsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
    20.10.19 09:00 Heilongjiang Harbin Ermak Angarsk over 5:3 1:1,2:0,2:2
    16.10.19 13:00 Ermak Angarsk Samara over 4:3 0:1,4:1,0:1
    14.10.19 13:00 Ermak Angarsk Togliatti under 0:2 0:0,0:1,0:1
    12.10.19 11:00 Ermak Angarsk Penza over 1:5 1:2,0:2,0:1
    07.10.19 16:30 Humo Tashkent Ermak Angarsk over 5:1 1:0,1:0,3:1
    05.10.19 16:00 Khimik Voskresensk Ermak Angarsk over 5:2 1:1,3:1,1:0
    03.10.19 18:00 Zvezda Chekhov Ermak Angarsk over 4:2 1:0,1:1,2:1
    28.09.19 11:00 Ermak Angarsk Toros Neftekamsk under 1:4 0:1,0:3,1:0
    26.09.19 13:00 Ermak Angarsk Almetievsk under 2:3 2:2,0:0,0:1
    24.09.19 13:00 Ermak Angarsk Iževsk under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,2:1
    22.09.19 11:00 Ermak Angarsk Molot-Prikam'e Perm over 5:2 2:0,0:1,3:1
    14.09.19 10:00 Novokuzněck Ermak Angarsk under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:3
    11.09.19 14:30 Kazzinc-Torpedo Ermak Angarsk under 3:2 0:2,3:0,0:0
    09.09.19 15:00 Nomad Astana Ermak Angarsk under 3:2 0:0,2:0,1:2
    07.09.19 13:00 Karaganda Ermak Angarsk under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-

    Sarov


    nenájdený žiadny zápas

    Ermak Angarsk


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    24.10.2019 12:30 Tseng Tou Jilin Ermak Angarsk porovnaj tímy
    28.10.2019 12:00 Ermak Angarsk Ryazan porovnaj tímy
    30.10.2019 12:00 Ermak Angarsk Bars Kazan porovnaj tímy
    01.11.2019 12:00 Ermak Angarsk Torpedo Gorky porovnaj tímy
    05.11.2019 17:00 Kurgan Ermak Angarsk porovnaj tímy
    07.11.2019 17:00 Gornyak Uchaly Ermak Angarsk porovnaj tímy
    09.11.2019 13:00 Yuzhny Ural Orsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
    11.11.2019 17:00 Chelmet Čeljabinsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
    18.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Ťumeň porovnaj tímy
    19.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Ťumeň porovnaj tímy
    22.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
    23.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk porovnaj tímy
    30.11.2019 17:00 Ermak Angarsk Rostov porovnaj tímy
    02.12.2019 17:00 Ermak Angarsk Voroněž porovnaj tímy
    04.12.2019 17:00 Ermak Angarsk Tambov porovnaj tímy
    08.12.2019 15:00 Dynamo Tver Ermak Angarsk porovnaj tímy
    10.12.2019 17:00 Karelia SKA Ermak Angarsk porovnaj tímy
    12.12.2019 17:00 Dinamo St. Petersburg Ermak Angarsk porovnaj tímy
    20.12.2019 17:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
    21.12.2019 17:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
    27.12.2019 17:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk porovnaj tímy
    06.01.2020 17:00 Ťumeň Ermak Angarsk porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Ťumeň Ermak Angarsk porovnaj tímy
    10.01.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk porovnaj tímy
    11.01.2020 17:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Chelmet Čeljabinsk porovnaj tímy
    18.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Yuzhny Ural Orsk porovnaj tímy
    20.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Gornyak Uchaly porovnaj tímy
    22.01.2020 17:00 Ermak Angarsk Kurgan porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Toros Neftekamsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
    01.02.2020 17:00 Iževsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
    03.02.2020 17:00 Molot-Prikam'e Perm Ermak Angarsk porovnaj tímy
    05.02.2020 17:00 Almetievsk Ermak Angarsk porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Karaganda porovnaj tímy
    13.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Nomad Astana porovnaj tímy
    16.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Kazzinc-Torpedo porovnaj tímy
    18.02.2020 17:00 Ermak Angarsk Novokuzněck porovnaj tímy
    ukáž viac

    Sarov


    nenájdený žiadny zápas

    Group 1

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Karelia SKA 18 4 5 3 -2 19 64 45 31
    2. Dinamo St. Petersburg 16 4 5 2 -2 29 52 23 30
    3. Zvezda Chekhov 17 6 3 3 -1 12 43 31 27
    4. Togliatti 17 6 3 1 3 19 53 34 25
    5. Bars Kazan 17 7 1 0 8 10 48 38 18
    6. Penza 17 6 1 2 5 14 50 36 18
    7. Khimik Voskresensk 17 2 3 2 5 0 38 38 18
    8. Heilongjiang Harbin 16 8 0 1 6 -7 36 43 17
    9. Humo Tashkent 16 5 1 3 3 5 40 35 17
    10. Samara 16 3 2 3 3 -3 38 41 17
    11. Tambov 16 1 3 3 3 2 35 33 17
    12. Ryazan 17 3 1 5 2 -17 22 39 15
    13. Voroněž 18 1 2 5 3 -14 40 54 15
    14. Dynamo Tver 17 -1 3 5 2 -14 25 39 15
    15. ORG Beijing 16 5 0 4 3 -11 35 46 14
    16. Torpedo Gorky 16 -2 4 1 8 -14 23 37 13
    17. Rostov 17 0 2 3 7 -27 29 56 11
    18. Tseng Tou Jilin 14 -3 3 2 7 -19 29 48 8

    Group 2

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Yugra Khanty-Mansiysk 17 4 6 0 1 21 52 31 32
    2. Ťumeň 18 3 6 1 1 17 48 31 31
    3. Toros Neftekamsk 17 4 4 1 3 13 43 30 25
    4. Novokuzněck 16 7 1 4 -1 11 54 43 22
    5. Kazzinc-Torpedo 16 3 3 4 -1 3 42 39 22
    6. Gornyak Uchaly 17 6 2 1 5 4 38 34 21
    7. Molot-Prikam'e Perm 18 6 1 5 0 9 49 40 21
    8. Kurgan 17 7 1 2 4 5 38 33 20
    9. Almetievsk 17 4 2 3 3 1 39 38 19
    10. Karaganda 17 4 2 3 3 3 35 32 19
    11. Sokol Krasnoyarsk 15 6 1 2 3 2 34 32 18
    12. Yuzhny Ural Orsk 16 2 3 1 6 -3 39 42 17
    13. Chelmet Čeljabinsk 16 2 3 1 6 -1 40 41 17
    14. Nomad Astana 17 6 0 2 7 -28 29 57 14
    15. Iževsk 18 1 2 2 9 -25 28 53 12
    16. Ermak Angarsk 16 1 2 1 9 -16 36 52 11
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Yugra Khanty-Mansiysk 17 4 6 0 1 21 52 31 32
    2. Ťumeň 18 3 6 1 1 17 48 31 31
    3. Karelia SKA 18 4 5 3 -2 19 64 45 31
    4. Dinamo St. Petersburg 16 4 5 2 -2 29 52 23 30
    5. Zvezda Chekhov 17 6 3 3 -1 12 43 31 27
    6. Togliatti 17 6 3 1 3 19 53 34 25
    7. Toros Neftekamsk 17 4 4 1 3 13 43 30 25
    8. Novokuzněck 16 7 1 4 -1 11 54 43 22
    9. Kazzinc-Torpedo 16 3 3 4 -1 3 42 39 22
    10. Gornyak Uchaly 17 6 2 1 5 4 38 34 21
    11. Molot-Prikam'e Perm 18 6 1 5 0 9 49 40 21
    12. Kurgan 17 7 1 2 4 5 38 33 20
    13. Almetievsk 17 4 2 3 3 1 39 38 19
    14. Karaganda 17 4 2 3 3 3 35 32 19
    15. Bars Kazan 17 7 1 0 8 10 48 38 18
    16. Penza 17 6 1 2 5 14 50 36 18
    17. Sokol Krasnoyarsk 15 6 1 2 3 2 34 32 18
    18. Khimik Voskresensk 17 2 3 2 5 0 38 38 18
    19. Heilongjiang Harbin 16 8 0 1 6 -7 36 43 17
    20. Humo Tashkent 16 5 1 3 3 5 40 35 17
    21. Yuzhny Ural Orsk 16 2 3 1 6 -3 39 42 17
    22. Chelmet Čeljabinsk 16 2 3 1 6 -1 40 41 17
    23. Samara 16 3 2 3 3 -3 38 41 17
    24. Tambov 16 1 3 3 3 2 35 33 17
    25. Ryazan 17 3 1 5 2 -17 22 39 15
    26. Voroněž 18 1 2 5 3 -14 40 54 15
    27. Dynamo Tver 17 -1 3 5 2 -14 25 39 15
    28. Nomad Astana 17 6 0 2 7 -28 29 57 14
    29. ORG Beijing 16 5 0 4 3 -11 35 46 14
    30. Torpedo Gorky 16 -2 4 1 8 -14 23 37 13
    31. Iževsk 18 1 2 2 9 -25 28 53 12
    32. Ermak Angarsk 16 1 2 1 9 -16 36 52 11
    33. Rostov 17 0 2 3 7 -27 29 56 11
    34. Tseng Tou Jilin 14 -3 3 2 7 -19 29 48 8

    Group 1

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Karelia SKA 8 4 1 2 -2 7 26 19 14
    2. Dinamo St. Petersburg 8 3 2 1 -1 16 28 12 15
    3. Zvezda Chekhov 10 3 2 3 -3 9 28 19 17
    4. Togliatti 10 4 2 0 2 16 37 21 16
    5. Bars Kazan 8 6 0 0 2 18 30 12 12
    6. Penza 10 3 1 1 3 10 32 22 11
    7. Khimik Voskresensk 10 0 3 2 0 4 25 21 14
    8. Heilongjiang Harbin 7 4 0 1 1 3 17 14 9
    9. Humo Tashkent 9 5 0 1 2 10 26 16 11
    10. Samara 8 2 1 2 0 0 21 21 10
    11. Tambov 9 1 2 2 0 5 23 18 12
    12. Ryazan 8 1 1 3 -1 -1 11 12 9
    13. Voroněž 9 2 1 2 1 2 24 22 10
    14. Dynamo Tver 7 -1 2 3 -2 0 13 13 9
    15. ORG Beijing 7 3 0 0 4 -2 12 14 6
    16. Torpedo Gorky 10 0 2 1 4 -8 15 23 9
    17. Rostov 8 0 1 2 2 -10 16 26 6
    18. Tseng Tou Jilin 7 -1 1 1 4 -6 15 21 3

    Group 2

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Yugra Khanty-Mansiysk 7 3 2 0 0 7 19 12 14
    2. Ťumeň 8 -1 3 1 1 2 20 18 11
    3. Toros Neftekamsk 10 2 2 0 4 4 21 17 12
    4. Novokuzněck 11 7 0 3 -2 14 43 29 17
    5. Kazzinc-Torpedo 8 3 1 2 -1 4 21 17 12
    6. Gornyak Uchaly 7 5 0 0 2 6 20 14 10
    7. Molot-Prikam'e Perm 11 3 1 3 0 8 28 20 13
    8. Kurgan 6 3 1 0 1 12 15 3 10
    9. Almetievsk 9 1 2 2 0 1 21 20 12
    10. Karaganda 8 3 1 1 1 8 24 16 11
    11. Sokol Krasnoyarsk 7 4 0 1 1 -1 15 16 9
    12. Yuzhny Ural Orsk 6 0 1 1 2 -6 14 20 5
    13. Chelmet Čeljabinsk 6 3 0 0 3 3 19 16 6
    14. Nomad Astana 8 4 0 0 4 -6 14 20 8
    15. Iževsk 11 0 2 1 5 -16 17 33 9
    16. Ermak Angarsk 7 1 1 0 4 -5 16 21 6
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Zvezda Chekhov 10 3 2 3 -3 9 28 19 17
    2. Novokuzněck 11 7 0 3 -2 14 43 29 17
    3. Togliatti 10 4 2 0 2 16 37 21 16
    4. Dinamo St. Petersburg 8 3 2 1 -1 16 28 12 15
    5. Yugra Khanty-Mansiysk 7 3 2 0 0 7 19 12 14
    6. Karelia SKA 8 4 1 2 -2 7 26 19 14
    7. Khimik Voskresensk 10 0 3 2 0 4 25 21 14
    8. Molot-Prikam'e Perm 11 3 1 3 0 8 28 20 13
    9. Bars Kazan 8 6 0 0 2 18 30 12 12
    10. Toros Neftekamsk 10 2 2 0 4 4 21 17 12
    11. Kazzinc-Torpedo 8 3 1 2 -1 4 21 17 12
    12. Tambov 9 1 2 2 0 5 23 18 12
    13. Almetievsk 9 1 2 2 0 1 21 20 12
    14. Humo Tashkent 9 5 0 1 2 10 26 16 11
    15. Karaganda 8 3 1 1 1 8 24 16 11
    16. Ťumeň 8 -1 3 1 1 2 20 18 11
    17. Penza 10 3 1 1 3 10 32 22 11
    18. Kurgan 6 3 1 0 1 12 15 3 10
    19. Gornyak Uchaly 7 5 0 0 2 6 20 14 10
    20. Samara 8 2 1 2 0 0 21 21 10
    21. Voroněž 9 2 1 2 1 2 24 22 10
    22. Ryazan 8 1 1 3 -1 -1 11 12 9
    23. Dynamo Tver 7 -1 2 3 -2 0 13 13 9
    24. Heilongjiang Harbin 7 4 0 1 1 3 17 14 9
    25. Sokol Krasnoyarsk 7 4 0 1 1 -1 15 16 9
    26. Torpedo Gorky 10 0 2 1 4 -8 15 23 9
    27. Iževsk 11 0 2 1 5 -16 17 33 9
    28. Nomad Astana 8 4 0 0 4 -6 14 20 8
    29. ORG Beijing 7 3 0 0 4 -2 12 14 6
    30. Chelmet Čeljabinsk 6 3 0 0 3 3 19 16 6
    31. Ermak Angarsk 7 1 1 0 4 -5 16 21 6
    32. Rostov 8 0 1 2 2 -10 16 26 6
    33. Yuzhny Ural Orsk 6 0 1 1 2 -6 14 20 5
    34. Tseng Tou Jilin 7 -1 1 1 4 -6 15 21 3

    Group 1

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Karelia SKA 10 0 4 1 0 12 38 26 17
    2. Dinamo St. Petersburg 8 1 3 1 -1 13 24 11 15
    3. Zvezda Chekhov 7 3 1 0 2 3 15 12 10
    4. Togliatti 7 2 1 1 1 3 16 13 9
    5. Bars Kazan 9 1 1 0 6 -8 18 26 6
    6. Penza 7 3 0 1 2 4 18 14 7
    7. Khimik Voskresensk 7 2 0 0 5 -4 13 17 4
    8. Heilongjiang Harbin 9 4 0 0 5 -10 19 29 8
    9. Humo Tashkent 7 0 1 2 1 -5 14 19 6
    10. Samara 8 1 1 1 3 -3 17 20 7
    11. Tambov 7 0 1 1 3 -3 12 15 5
    12. Ryazan 9 2 0 2 3 -16 11 27 6
    13. Voroněž 9 -1 1 3 2 -16 16 32 5
    14. Dynamo Tver 10 0 1 2 4 -14 12 26 6
    15. ORG Beijing 9 2 0 4 -1 -9 23 32 8
    16. Torpedo Gorky 6 -2 2 0 4 -6 8 14 4
    17. Rostov 9 0 1 1 5 -17 13 30 5
    18. Tseng Tou Jilin 7 -2 2 1 3 -13 14 27 5

    Group 2

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Yugra Khanty-Mansiysk 10 1 4 0 1 14 33 19 18
    2. Ťumeň 10 4 3 0 0 15 28 13 20
    3. Toros Neftekamsk 7 2 2 1 -1 9 22 13 13
    4. Novokuzněck 5 0 1 1 1 -3 11 14 5
    5. Kazzinc-Torpedo 8 0 2 2 0 -1 21 22 10
    6. Gornyak Uchaly 10 1 2 1 3 -2 18 20 11
    7. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 1 21 20 8
    8. Kurgan 11 4 0 2 3 -7 23 30 10
    9. Almetievsk 8 3 0 1 3 0 18 18 7
    10. Karaganda 9 1 1 2 2 -5 11 16 8
    11. Sokol Krasnoyarsk 8 2 1 1 2 3 19 16 9
    12. Yuzhny Ural Orsk 10 2 2 0 4 3 25 22 12
    13. Chelmet Čeljabinsk 10 -1 3 1 3 -4 21 25 11
    14. Nomad Astana 9 2 0 2 3 -22 15 37 6
    15. Iževsk 7 1 0 1 4 -9 11 20 3
    16. Ermak Angarsk 9 0 1 1 5 -11 20 31 5
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Ťumeň 10 4 3 0 0 15 28 13 20
    2. Yugra Khanty-Mansiysk 10 1 4 0 1 14 33 19 18
    3. Karelia SKA 10 0 4 1 0 12 38 26 17
    4. Dinamo St. Petersburg 8 1 3 1 -1 13 24 11 15
    5. Toros Neftekamsk 7 2 2 1 -1 9 22 13 13
    6. Yuzhny Ural Orsk 10 2 2 0 4 3 25 22 12
    7. Gornyak Uchaly 10 1 2 1 3 -2 18 20 11
    8. Chelmet Čeljabinsk 10 -1 3 1 3 -4 21 25 11
    9. Zvezda Chekhov 7 3 1 0 2 3 15 12 10
    10. Kazzinc-Torpedo 8 0 2 2 0 -1 21 22 10
    11. Kurgan 11 4 0 2 3 -7 23 30 10
    12. Togliatti 7 2 1 1 1 3 16 13 9
    13. Sokol Krasnoyarsk 8 2 1 1 2 3 19 16 9
    14. Karaganda 9 1 1 2 2 -5 11 16 8
    15. Molot-Prikam'e Perm 7 3 0 2 0 1 21 20 8
    16. Heilongjiang Harbin 9 4 0 0 5 -10 19 29 8
    17. ORG Beijing 9 2 0 4 -1 -9 23 32 8
    18. Penza 7 3 0 1 2 4 18 14 7
    19. Almetievsk 8 3 0 1 3 0 18 18 7
    20. Samara 8 1 1 1 3 -3 17 20 7
    21. Humo Tashkent 7 0 1 2 1 -5 14 19 6
    22. Bars Kazan 9 1 1 0 6 -8 18 26 6
    23. Dynamo Tver 10 0 1 2 4 -14 12 26 6
    24. Ryazan 9 2 0 2 3 -16 11 27 6
    25. Nomad Astana 9 2 0 2 3 -22 15 37 6
    26. Novokuzněck 5 0 1 1 1 -3 11 14 5
    27. Tambov 7 0 1 1 3 -3 12 15 5
    28. Tseng Tou Jilin 7 -2 2 1 3 -13 14 27 5
    29. Rostov 9 0 1 1 5 -17 13 30 5
    30. Ermak Angarsk 9 0 1 1 5 -11 20 31 5
    31. Voroněž 9 -1 1 3 2 -16 16 32 5
    32. Torpedo Gorky 6 -2 2 0 4 -6 8 14 4
    33. Khimik Voskresensk 7 2 0 0 5 -4 13 17 4
    34. Iževsk 7 1 0 1 4 -9 11 20 3