3317016-----------

Bars Kazan VS Almetievsk


Bars Kazan

Almetievsk

978****77868

Bars Kazan (T1) VS Almetievsk (T2)

Bars Kazan

Almetievsk

Zaujímavé

Bars Kazan

  • Počet remíz tímu Bars Kazan je až 15 z celkového počtu 56 zápasov, čo je až 27%.
  • Až 39 zápasov tímu Bars Kazan skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 56 zápasov, to je až 70%.
  • Bars Kazan už 1 zápasov v rade neprehrali.
  • Bars Kazan už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Bars Kazan už 0 zápasov v rade nevyhrali.

Almetievsk

  • 63% (41 z 65) výhier mužstva Almetievsk.
  • 40 z celkového počtu 65 zápasov tímu Almetievsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 62%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 100% vzájomných zápasov, čo je 4 výhier z 4 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / VHL / 2018/2019
11.01.2019 16:30 Bars Kazan Almetievsk over 1:6 0:2,0:1,1:3
13.10.2018 16:00 Almetievsk Bars Kazan over 6:3 1:2,3:1,2:0
Rusko / VHL / 2017/2018
15.02.2018 17:00 Bars Kazan Almetievsk under 1:3 0:2,1:0,0:1
14.09.2017 17:30 Almetievsk Bars Kazan under 3:0 2:0,1:0,0:0

Bars Kazan

0 - 0 - 4

Almetievsk

Bars Kazan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.02.2019 15:00 Sarov Bars Kazan under 1:2 0:0,1:2,0:0
22.02.2019 16:30 Tambov Bars Kazan under 2:1 0:0,0:1,2:0
20.02.2019 17:00 Voroněž Bars Kazan over 2:4 1:1,0:2,1:1
18.02.2019 17:00 Ryazan Bars Kazan over 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:2
14.02.2019 16:30 Bars Kazan Karelia SKA under 1:2 0:0,0:1,1:1
12.02.2019 16:30 Bars Kazan Dinamo St. Petersburg under 3:1 1:0,1:1,1:0
10.02.2019 15:00 Bars Kazan Yugra Khanty-Mansiysk over 2:5 0:2,2:3,0:0
08.02.2019 16:30 Bars Kazan Ťumeň over 7:2 2:1,3:1,2:0
04.02.2019 12:00 Ermak Angarsk Bars Kazan under 3:1 1:0,1:1,1:0
02.02.2019 11:00 Sokol Krasnoyarsk Bars Kazan over 4:3sn 1:2,0:1,2:0,0:0,2:1
31.01.2019 13:00 Novokuzněck Bars Kazan under 1:2 0:1,1:1,0:0
23.01.2019 16:30 Bars Kazan Penza over 5:1 0:0,4:1,1:0
20.01.2019 15:00 Bars Kazan Samara under 1:4 1:0,0:2,0:2
18.01.2019 15:00 Bars Kazan Togliatti under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
15.01.2019 16:30 Bars Kazan Molot-Prikam'e Perm under 3:1 0:0,3:1,0:0
13.01.2019 15:00 Bars Kazan Iževsk over 4:3pp 1:0,2:1,0:2,1:0
11.01.2019 16:30 Bars Kazan Almetievsk over 1:6 0:2,0:1,1:3
09.01.2019 16:30 Bars Kazan Toros Neftekamsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
23.12.2018 15:00 Zvezda Chekhov Bars Kazan under 2:0 1:0,0:0,1:0
21.12.2018 16:30 Khimik Voskresensk Bars Kazan under 0:3 0:2,0:0,0:1
19.12.2018 13:30 Kazzinc-Torpedo Bars Kazan under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
17.12.2018 12:00 Karaganda Bars Kazan over 9:3 2:1,3:0,4:2
12.12.2018 16:30 Bars Kazan Heilongjiang Harbin over 11:3 4:1,2:0,5:2
10.12.2018 16:30 Bars Kazan Tseng Tou Jilin under 1:3 0:0,1:2,0:1
05.12.2018 14:30 Chelmet Čeljabinsk Bars Kazan under 1:2 1:1,0:1,0:0
03.12.2018 14:30 Kurgan Bars Kazan under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
01.12.2018 11:00 Gornyak Uchaly Bars Kazan over 5:2 1:0,2:0,2:2
29.11.2018 14:30 Yuzhny Ural Orsk Bars Kazan under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
25.11.2018 15:00 Bars Kazan Voroněž over 3:4pp 1:0,2:1,0:2,0:1
23.11.2018 16:30 Bars Kazan Ryazan under 2:0 1:0,1:0,0:0
21.11.2018 16:30 Bars Kazan Sarov over 1:6 0:2,1:2,0:2
19.11.2018 16:30 Bars Kazan Tambov under 0:5 0:1,0:1,0:3
14.11.2018 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Bars Kazan under 3:1 0:0,1:1,2:0
12.11.2018 15:00 Ťumeň Bars Kazan under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
10.11.2018 15:00 Dinamo St. Petersburg Bars Kazan under 3:1 0:1,3:0,0:0
08.11.2018 17:00 Karelia SKA Bars Kazan under 3:1 1:1,1:0,1:0
02.11.2018 16:30 Bars Kazan Novokuzněck under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:2
31.10.2018 16:30 Bars Kazan Sokol Krasnoyarsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
29.10.2018 16:30 Bars Kazan Ermak Angarsk under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,2:3
25.10.2018 17:00 Samara Bars Kazan under 2:3sn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:2
23.10.2018 17:00 Togliatti Bars Kazan under 2:1 1:0,1:0,0:1
21.10.2018 16:00 Penza Bars Kazan over 3:4pp 2:0,0:2,1:1,0:1
15.10.2018 16:00 Toros Neftekamsk Bars Kazan under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
13.10.2018 16:00 Almetievsk Bars Kazan over 6:3 1:2,3:1,2:0
11.10.2018 17:00 Iževsk Bars Kazan under 0:2 0:0,0:1,0:1
09.10.2018 16:00 Molot-Prikam'e Perm Bars Kazan under 2:0 1:0,1:0,0:0
03.10.2018 17:30 Bars Kazan Zvezda Chekhov under 1:2 0:0,1:1,0:1
01.10.2018 17:30 Bars Kazan Khimik Voskresensk under 1:0 0:0,1:0,0:0
29.09.2018 16:00 Bars Kazan Kazzinc-Torpedo over 6:2 4:1,1:1,1:0
27.09.2018 17:30 Bars Kazan Karaganda over 4:3 1:1,0:2,3:0
19.09.2018 13:30 Heilongjiang Harbin Bars Kazan under 1:2 0:1,1:0,0:1
17.09.2018 13:00 Tseng Tou Jilin Bars Kazan under 2:1 1:0,1:1,0:0
12.09.2018 17:30 Bars Kazan Kurgan under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
10.09.2018 17:30 Bars Kazan Chelmet Čeljabinsk under 2:1 0:1,1:0,1:0
08.09.2018 16:00 Bars Kazan Gornyak Uchaly under 3:1 1:1,0:0,2:0
06.09.2018 15:30 Bars Kazan Yuzhny Ural Orsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
ukáž viac

Almetievsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.03.2019 12:00 Karaganda Almetievsk over 5:4pp 2:1,0:1,2:2,1:0
20.03.2019 16:30 Almetievsk Karaganda under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
17.03.2019 12:00 Karaganda Almetievsk over 6:5 3:3,2:2,1:0
16.03.2019 12:00 Karaganda Almetievsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
13.03.2019 16:30 Almetievsk Karaganda under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.03.2019 16:30 Almetievsk Karaganda over 4:2 1:0,2:1,1:1
04.03.2019 11:30 Tseng Tou Jilin Almetievsk over 2:5 1:2,0:3,1:0
01.03.2019 16:30 Almetievsk Tseng Tou Jilin over 5:4 4:2,0:2,1:0
28.02.2019 16:30 Almetievsk Tseng Tou Jilin under 2:1 0:1,2:0,0:0
24.02.2019 13:00 Yuzhny Ural Orsk Almetievsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
22.02.2019 14:30 Gornyak Uchaly Almetievsk under 2:3 1:1,1:2,0:0
20.02.2019 14:30 Kurgan Almetievsk over 4:2 1:0,1:0,2:2
18.02.2019 14:30 Chelmet Čeljabinsk Almetievsk under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:0
10.02.2019 15:00 Almetievsk Tambov under 3:1 0:1,2:0,1:0
08.02.2019 16:30 Almetievsk Sarov under 2:1 0:0,2:1,0:0
06.02.2019 16:30 Almetievsk Ryazan over 6:3 1:1,4:0,1:2
04.02.2019 16:30 Almetievsk Voroněž over 5:1 3:1,1:0,1:0
31.01.2019 17:30 Dinamo St. Petersburg Almetievsk under 1:2 1:1,0:1,0:0
29.01.2019 17:00 Karelia SKA Almetievsk under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
27.01.2019 13:00 Ťumeň Almetievsk over 4:3sn 2:0,0:1,1:2,0:0,4:1
25.01.2019 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Almetievsk under 2:1 1:0,0:1,1:0
21.01.2019 16:30 Almetievsk Ermak Angarsk over 6:0 3:0,2:0,1:0
19.01.2019 15:00 Almetievsk Sokol Krasnoyarsk under 3:2 2:0,1:2,0:0
17.01.2019 16:30 Almetievsk Novokuzněck over 4:5 1:2,1:2,2:1
11.01.2019 16:30 Bars Kazan Almetievsk over 1:6 0:2,0:1,1:3
09.01.2019 17:00 Penza Almetievsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
07.01.2019 14:00 Togliatti Almetievsk over 4:7 3:1,1:4,0:2
05.01.2019 14:00 Samara Almetievsk under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,3:2
29.12.2018 14:30 Almetievsk Toros Neftekamsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
25.12.2018 15:00 Molot-Prikam'e Perm Almetievsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
23.12.2018 14:00 Iževsk Almetievsk over 0:6 0:3,0:2,0:1
17.12.2018 16:30 Almetievsk Zvezda Chekhov under 3:2 2:0,1:0,0:2
15.12.2018 15:00 Almetievsk Khimik Voskresensk under 2:3sn 2:1,0:1,0:0,0:0,2:4
13.12.2018 16:30 Almetievsk Kazzinc-Torpedo under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
11.12.2018 16:30 Almetievsk Karaganda under 3:1 0:0,1:1,2:0
06.12.2018 12:30 Heilongjiang Harbin Almetievsk over 1:5 0:1,1:0,0:4
04.12.2018 11:30 Tseng Tou Jilin Almetievsk under 0:2 0:0,0:2,0:0
29.11.2018 16:30 Almetievsk Kurgan over 4:3pp 0:2,3:1,0:0,1:0
27.11.2018 16:30 Almetievsk Chelmet Čeljabinsk under 5:0 0:0,0:0,5:0
25.11.2018 15:00 Almetievsk Gornyak Uchaly over 7:1 2:0,3:0,2:1
23.11.2018 16:30 Almetievsk Yuzhny Ural Orsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
19.11.2018 17:00 Voroněž Almetievsk under 1:4 1:0,0:3,0:1
17.11.2018 15:00 Ryazan Almetievsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
15.11.2018 16:30 Sarov Almetievsk under 1:4 1:2,0:1,0:1
13.11.2018 16:30 Tambov Almetievsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
08.11.2018 16:30 Almetievsk Ťumeň over 5:1 2:1,2:0,1:0
06.11.2018 15:00 Almetievsk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3 2:1,0:0,0:2
04.11.2018 15:00 Almetievsk Dinamo St. Petersburg under 2:1 1:1,0:0,1:0
02.11.2018 16:30 Almetievsk Karelia SKA under 2:1 1:0,1:0,0:1
27.10.2018 12:00 Novokuzněck Almetievsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
25.10.2018 14:00 Sokol Krasnoyarsk Almetievsk under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
23.10.2018 13:00 Ermak Angarsk Almetievsk over 3:6 1:4,2:1,0:1
19.10.2018 17:30 Almetievsk Samara under 3:1 2:0,1:0,0:1
17.10.2018 17:30 Almetievsk Togliatti over 4:2 2:0,1:0,1:2
15.10.2018 17:30 Almetievsk Penza over 3:4 1:2,1:2,1:0
13.10.2018 16:00 Almetievsk Bars Kazan over 6:3 1:2,3:1,2:0
04.10.2018 17:30 Almetievsk Iževsk over 4:2 0:0,2:2,2:0
02.10.2018 17:30 Almetievsk Molot-Prikam'e Perm under 3:2 0:0,2:1,1:1
26.09.2018 18:00 Zvezda Chekhov Almetievsk over 5:1 3:0,1:1,1:0
24.09.2018 17:30 Khimik Voskresensk Almetievsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
22.09.2018 13:00 Kazzinc-Torpedo Almetievsk under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:0
20.09.2018 15:00 Karaganda Almetievsk under 1:2 0:1,0:0,1:1
12.09.2018 17:30 Almetievsk Heilongjiang Harbin over 4:2 1:0,1:2,2:0
10.09.2018 17:30 Almetievsk Tseng Tou Jilin under 3:1 0:1,1:0,2:0
06.09.2018 16:00 Toros Neftekamsk Almetievsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
ukáž viac

Bars Kazan


nenájdený žiadny zápas

Almetievsk


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 56 30 7 2 8 88 181 93 90
2. Almetievsk 56 31 5 7 1 74 173 99 89
3. Toros Neftekamsk 56 24 8 6 4 58 162 104 86
4. Ťumeň 56 20 9 5 8 39 149 110 81
5. Togliatti 56 22 8 3 12 51 171 120 79
6. Zvezda Chekhov 56 28 4 6 8 51 159 108 78
7. Yugra Khanty-Mansiysk 56 20 8 3 14 53 173 120 75
8. Kurgan 56 14 9 11 2 27 161 134 75
9. Karaganda 56 20 7 4 14 48 164 116 72
10. Khimik Voskresensk 56 13 10 6 11 29 127 98 72
11. Novokuzněck 56 21 6 3 17 29 173 144 69
12. Sokol Krasnoyarsk 56 16 7 8 10 7 132 125 68
13. Dinamo St. Petersburg 56 17 7 5 15 20 132 112 67
14. Ryazan 56 18 5 11 6 -2 131 133 67
15. Yuzhny Ural Orsk 56 17 5 7 15 3 135 132 61
16. Tseng Tou Jilin 56 15 6 7 15 -2 132 134 61
17. Kazzinc-Torpedo 56 17 4 11 9 26 173 147 61
18. Bars Kazan 56 11 8 7 15 -10 130 140 61
19. Samara 56 7 9 7 17 -18 156 174 57
20. Chelmet Čeljabinsk 56 7 9 6 19 -30 125 155 56
21. Voroněž 56 15 4 5 23 -51 131 182 51
22. Tambov 56 11 5 9 17 -30 123 153 51
23. Penza 56 7 8 5 23 -35 132 167 51
24. Gornyak Uchaly 56 12 5 5 24 -15 160 175 49
25. Sarov 56 7 5 8 23 -57 119 176 42
26. Iževsk 56 6 5 8 24 -77 108 185 40
27. Molot-Prikam'e Perm 56 8 3 6 30 -80 112 192 34
28. Ermak Angarsk 56 5 4 7 29 -78 97 175 33
29. Heilongjiang Harbin 56 3 5 7 29 -118 129 247 33
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Almetievsk 28 18 3 1 2 53 103 50 49
2. Karelia SKA 28 16 3 1 4 45 92 47 45
3. Ťumeň 28 9 6 3 1 29 81 52 45
4. Toros Neftekamsk 28 15 3 2 3 34 78 44 44
5. Zvezda Chekhov 28 17 2 2 3 40 88 48 44
6. Kurgan 28 12 4 4 0 33 94 61 44
7. Karaganda 28 16 2 3 2 48 99 51 43
8. Togliatti 28 13 4 1 5 36 89 53 43
9. Ryazan 28 9 4 7 -3 10 65 55 41
10. Khimik Voskresensk 28 8 5 3 4 20 70 50 39
11. Kazzinc-Torpedo 28 10 3 6 0 32 102 70 38
12. Dinamo St. Petersburg 28 11 3 3 5 15 60 45 37
13. Yugra Khanty-Mansiysk 28 9 4 1 9 23 83 60 35
14. Yuzhny Ural Orsk 28 9 3 5 3 10 73 63 35
15. Novokuzněck 28 14 1 3 6 16 89 73 35
16. Samara 28 3 6 4 5 4 83 79 34
17. Sokol Krasnoyarsk 28 7 4 3 7 6 72 66 33
18. Bars Kazan 28 9 3 3 7 5 73 68 33
19. Gornyak Uchaly 28 8 3 2 10 7 82 75 30
20. Penza 28 4 5 1 12 -7 72 79 29
21. Tambov 28 6 2 8 2 -5 62 67 28
22. Tseng Tou Jilin 28 2 5 3 10 -13 61 74 27
23. Voroněž 28 11 1 1 13 -21 70 91 27
24. Chelmet Čeljabinsk 28 5 3 2 13 -14 62 76 24
25. Iževsk 28 5 2 6 7 -23 56 79 24
26. Sarov 28 5 2 6 7 -18 63 81 24
27. Ermak Angarsk 28 5 1 7 7 -24 65 89 21
28. Molot-Prikam'e Perm 28 5 2 2 15 -21 64 85 20
29. Heilongjiang Harbin 28 8 0 3 14 -36 66 102 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Karelia SKA 28 14 4 1 4 43 89 46 45
2. Toros Neftekamsk 28 9 5 4 1 24 84 60 42
3. Almetievsk 28 13 2 6 -1 21 70 49 40
4. Yugra Khanty-Mansiysk 28 11 4 2 5 30 90 60 40
5. Ťumeň 28 11 3 2 7 10 68 58 36
6. Togliatti 28 9 4 2 7 15 82 67 36
7. Sokol Krasnoyarsk 28 9 3 5 3 1 60 59 35
8. Tseng Tou Jilin 28 13 1 4 5 11 71 60 34
9. Zvezda Chekhov 28 11 2 4 5 11 71 60 34
10. Novokuzněck 28 7 5 0 11 13 84 71 34
11. Khimik Voskresensk 28 5 5 3 7 9 57 48 33
12. Chelmet Čeljabinsk 28 2 6 4 6 -16 63 79 32
13. Kurgan 28 2 5 7 2 -6 67 73 31
14. Dinamo St. Petersburg 28 6 4 2 10 5 72 67 30
15. Karaganda 28 4 5 1 12 0 65 65 29
16. Bars Kazan 28 2 5 4 8 -15 57 72 28
17. Yuzhny Ural Orsk 28 8 2 2 12 -7 62 69 26
18. Ryazan 28 9 1 4 9 -12 66 78 26
19. Voroněž 28 4 3 4 10 -30 61 91 24
20. Kazzinc-Torpedo 28 7 1 5 9 -6 71 77 23
21. Tambov 28 5 3 1 15 -25 61 86 23
22. Samara 28 4 3 3 12 -22 73 95 23
23. Penza 28 3 3 4 11 -28 60 88 22
24. Gornyak Uchaly 28 4 2 3 14 -22 78 100 19
25. Sarov 28 2 3 2 16 -39 56 95 18
26. Iževsk 28 1 3 2 17 -54 52 106 16
27. Molot-Prikam'e Perm 28 3 1 4 15 -59 48 107 14
28. Heilongjiang Harbin 28 -5 5 4 15 -82 63 145 14
29. Ermak Angarsk 28 0 3 0 22 -54 32 86 12