mhl***

Russkie Vityazi Podolsk U21 VS Dynamo St.Petersburg U21


Russkie Vityazi Podolsk U21

Russkie Vityazi Podolsk U21


Notice: Undefined index: cur_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: cur_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 15

Notice: Undefined index: part_1_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_1_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 16

Notice: Undefined index: part_2_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_2_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 17

Notice: Undefined index: part_3_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: part_3_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 18

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 20

Notice: Undefined index: ot_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: ot_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_h in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: pen_a in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 28

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 37

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 42

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 46

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 50

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 55

Notice: Undefined index: status in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 64
:
(:,:,:)

Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01:00,
Notice: Undefined index: start_time in /home/picks/public_html/theme/hockeylive_pl/modules/stats/layout_match_main_result.tpl.php on line 69
01.01.1970
Dynamo St.Petersburg U21

Dynamo St.Petersburg U21

1117****77872

Hranica u/o: U/O typ:

Russkie Vityazi Podolsk U21 (T1) VS Dynamo St.Petersburg U21 (T2)

Russkie Vityazi Podolsk U21

Dynamo St.Petersburg U21

Zaujímavé

Russkie Vityazi Podolsk U21

  • Russkie Vityazi Podolsk U21 už 2 zápasov v rade neprehrali.
  • Russkie Vityazi Podolsk U21 už 3 zápasov v rade neremízovali.
  • Russkie Vityazi Podolsk U21 už 0 zápasov v rade nevyhrali.
  • Russkie Vityazi Podolsk U21 ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Dynamo St.Petersburg U21

  • 65% (40 z 62) výhier mužstva Dynamo St.Petersburg U21.
  • Dynamo St.Petersburg U21 už 6 zápasov v rade neprehrali.
  • Dynamo St.Petersburg U21 už 10 zápasov v rade neremízovali.
  • Dynamo St.Petersburg U21 ťahá aktuálne sériu 6 prehier v rade.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2018/2019
06.12.2018 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2ppsn 0:1,0:0,2:1,0:0,2:1
05.12.2018 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 4:2 3:1,1:0,0:1
06.09.2018 15:30 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:2 3:0,1:1,1:1
05.09.2018 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 0:2 0:0,0:2,0:0
Rusko / MHL / 2017/2018
21.01.2018 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 3:4 0:0,1:2,2:2
20.01.2018 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
24.10.2017 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:4 0:1,0:3,1:0
22.10.2017 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 3:5 2:2,0:2,1:1

Russkie Vityazi Podolsk U21

3 - 1 - 4

Dynamo St.Petersburg U21

Russkie Vityazi Podolsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.02.2019 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:1 2:0,0:1,1:0
16.02.2019 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Almaz Cherepovets U21 under 4:1 1:0,3:1,0:0
13.02.2019 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:2 0:1,0:0,1:1
12.02.2019 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
06.02.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 1:5 1:1,0:2,0:2
05.02.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:3 1:2,1:1,2:0
29.01.2019 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Red Star Kunlun U21 over 9:0 2:0,2:0,5:0
28.01.2019 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Red Star Kunlun U21 over 6:2 3:0,2:1,1:1
20.01.2019 11:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
19.01.2019 11:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0
16.01.2019 17:30 HK Riga U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
15.01.2019 17:30 HK Riga U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 3:4sn 1:1,2:2,0:0,0:0,1:2
09.01.2019 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:3pp 2:1,1:2,0:0,1:0
08.01.2019 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 5:2 1:0,0:1,4:1
05.01.2019 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 5:0 1:0,3:0,1:0
04.01.2019 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
30.12.2018 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
29.12.2018 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:1 0:1,1:0,2:0
26.12.2018 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 1:7 1:2,0:3,0:2
25.12.2018 07:30 Taifun Primorsky Krai U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
19.12.2018 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
18.12.2018 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:5 1:3,1:2,0:0
15.12.2018 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:3 1:1,1:1,0:1
14.12.2018 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:4 0:1,2:1,0:2
10.12.2018 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:5 0:1,0:3,1:1
09.12.2018 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
06.12.2018 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,2:1
05.12.2018 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 4:2 3:1,1:0,0:1
30.11.2018 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:4pp 1:1,2:2,1:1,1:0
29.11.2018 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:6 1:0,0:2,2:4
26.11.2018 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 MHC Spartak Moscow U21 over 6:3 2:1,2:2,2:0
25.11.2018 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 MHC Spartak Moscow U21 over 5:4pp 1:1,1:1,2:2,1:0
21.11.2018 12:00 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 7:0 2:0,3:0,2:0
20.11.2018 16:30 Almaz Cherepovets U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:5sn 0:1,1:3,3:0,0:0,2:3
17.11.2018 11:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:1 2:1,3:0,0:0
16.11.2018 16:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:3sn 2:0,1:2,0:1,0:0,2:1
01.11.2018 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
31.10.2018 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 under 3:2 1:0,1:1,1:1
21.10.2018 11:00 Red Star Kunlun U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,4:5
20.10.2018 11:00 Red Star Kunlun U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:1
16.10.2018 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-Varyagi U21 over 2:5 0:0,1:2,1:3
15.10.2018 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-Varyagi U21 over 4:2 0:0,2:1,2:1
12.10.2018 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HK Riga U21 over 4:3 1:0,2:2,1:1
11.10.2018 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 HK Riga U21 over 6:1 2:1,4:0,0:0
07.10.2018 12:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
06.10.2018 12:00 HC MVD Balashikha U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 2:0 0:0,2:0,0:0
03.10.2018 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 8:1 2:0,4:0,2:1
02.10.2018 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:2 1:2,0:0,0:0
28.09.2018 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:2 0:1,3:0,2:1
27.09.2018 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:2 0:0,1:1,0:0
24.09.2018 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 4:3sn 1:0,2:2,0:1,0:0,1:0
23.09.2018 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 1:4 0:0,1:2,0:2
19.09.2018 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Atlanty Mytishchi U21 over 4:2 0:0,3:1,1:1
18.09.2018 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
15.09.2018 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:5 0:2,1:1,1:2
14.09.2018 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:2 0:1,2:1,1:0
10.09.2018 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 4:1 3:0,1:0,0:1
08.09.2018 07:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:1 0:0,1:1,2:0
06.09.2018 15:30 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:2 3:0,1:1,1:1
05.09.2018 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 0:2 0:0,0:2,0:0

Dynamo St.Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.02.2019 16:30 Red Star Kunlun U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 0:13 0:6,0:3,0:4
20.02.2019 16:30 Red Star Kunlun U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:13 0:4,1:4,1:5
17.02.2019 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 over 7:4 3:2,1:2,3:0
16.02.2019 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 under 2:1 0:1,1:0,1:0
13.02.2019 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 over 5:2 2:2,1:0,2:0
12.02.2019 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 over 6:0 3:0,0:0,3:0
04.02.2019 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2 0:1,2:0,1:1
03.02.2019 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3 1:1,1:0,0:2
29.01.2019 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
28.01.2019 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 4:0 0:0,3:0,1:0
25.01.2019 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
24.01.2019 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 7:4 4:1,0:1,3:2
20.01.2019 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:3 1:1,0:0,0:2
19.01.2019 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 0:3 0:2,0:0,0:1
16.01.2019 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 0:6 0:0,0:3,0:3
15.01.2019 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 0:7 0:2,0:1,0:4
09.01.2019 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 5:4pp 2:1,2:0,0:3,1:0
08.01.2019 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
27.12.2018 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:2 1:0,1:0,1:2
26.12.2018 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
23.12.2018 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
22.12.2018 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 5:0 0:0,4:0,1:0
19.12.2018 16:30 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
18.12.2018 16:30 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
15.12.2018 11:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3pp 2:0,0:1,0:1,0:1
14.12.2018 16:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 0:4 0:0,0:2,0:2
10.12.2018 17:00 Kapitan Stupino U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 1:6 0:3,1:2,0:1
09.12.2018 11:00 Kapitan Stupino U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
06.12.2018 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,2:1
05.12.2018 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 4:2 3:1,1:0,0:1
26.11.2018 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Red Star Kunlun U21 over 6:2 3:1,0:1,3:0
25.11.2018 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Red Star Kunlun U21 under 2:1 0:0,2:0,0:1
21.11.2018 17:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
20.11.2018 17:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 5:4pp 1:1,0:1,3:2,1:0
17.11.2018 12:00 HK Riga U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:3 1:0,0:1,0:2
16.11.2018 17:30 HK Riga U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
04.11.2018 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
03.11.2018 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 over 6:4 4:0,1:2,1:2
31.10.2018 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
30.10.2018 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 3:4sn 0:3,2:0,1:0,0:0,0:2
25.10.2018 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:4 2:1,0:1,0:2
24.10.2018 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
21.10.2018 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:10 2:4,0:4,0:2
20.10.2018 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:6 0:4,1:1,1:1
16.10.2018 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 over 6:0 2:0,2:0,2:0
15.10.2018 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:2 1:0,1:1,3:1
12.10.2018 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 6:2 4:1,1:1,1:0
11.10.2018 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 8:0 1:0,3:0,4:0
06.10.2018 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:1 0:0,0:0,0:0
05.10.2018 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:4 0:0,1:2,0:2
28.09.2018 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
27.09.2018 12:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 3:5 1:0,1:4,1:1
24.09.2018 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 4:5sn 2:0,2:3,0:1,0:0,0:1
23.09.2018 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2 1:0,0:1,1:1
19.09.2018 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
18.09.2018 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:3 0:0,0:1,1:2
15.09.2018 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:4 1:2,0:1,0:1
14.09.2018 14:30 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,2:1
10.09.2018 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 5:2 3:0,1:2,1:0
09.09.2018 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 6:2 2:0,2:1,2:1
06.09.2018 15:30 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 5:2 3:0,1:1,1:1
05.09.2018 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 0:2 0:0,0:2,0:0

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 62 36 6 5 4 103 213 110 101
2. Dynamo St.Petersburg U21 62 36 4 9 0 126 240 114 97
3. Loko Yaroslavl U21 60 32 5 6 6 89 208 119 90
4. Almaz Cherepovets U21 62 31 5 4 13 96 214 118 86
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 60 25 8 4 11 59 168 109 86
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 60 19 10 4 13 29 179 150 82
7. Krylya Sovetov MHC U21 60 15 9 7 13 13 167 154 73
8. SKA-Varyagi U21 60 24 5 3 20 45 173 128 71
9. MHC Spartak Moscow U21 58 17 8 5 15 41 174 133 71
10. Kapitan Stupino U21 60 18 6 3 24 -6 175 181 63
11. HC MVD Balashikha U21 58 19 3 5 23 -14 141 155 55
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 58 10 6 4 28 -38 122 160 48
13. HK Riga U21 58 15 1 10 21 -67 108 175 44
14. Atlanty Mytishchi U21 58 18 1 3 32 -48 141 189 43
15. Taifun Primorsky Krai U21 60 12 2 8 28 -80 146 226 40
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 58 5 6 4 33 -96 119 215 38
17. Red Star Kunlun U21 62 0 3 4 48 -252 89 341 16

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 56 30 6 6 2 116 194 78 90
2. Avto Yekaterinburg U21 58 38 2 3 10 81 183 102 87
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 56 30 5 4 8 81 199 118 84
4. Tolpar Ufa U21 58 33 2 6 9 75 185 110 80
5. Omskye Yastreby U21 56 20 5 8 10 26 170 144 68
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 56 22 4 5 16 4 154 150 65
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 56 11 9 6 15 47 189 142 64
8. Snezhnye Barsy Astana U21 55 8 9 7 15 -26 138 164 59
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 57 16 5 6 19 -11 129 140 58
10. Sputnik Almetievsk U21 56 17 5 3 23 -17 122 139 57
11. Irbis Kazan U21 56 14 6 5 20 -4 139 143 57
12. Ladia Tolyatti U21 56 14 6 3 24 -21 151 172 55
13. Tyumen Legion U21 56 1 12 4 23 -52 120 172 54
14. Sarmaty Orenburg U21 56 17 3 2 29 -45 129 174 48
15. Kuznetskie Medvedi U21 57 10 1 8 29 -103 128 231 32
16. Altay Barnaul U21 55 5 2 6 34 -151 100 251 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 62 36 6 5 4 103 213 110 101
2. Dynamo St.Petersburg U21 62 36 4 9 0 126 240 114 97
3. Loko Yaroslavl U21 60 32 5 6 6 89 208 119 90
4. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 56 30 6 6 2 116 194 78 90
5. Avto Yekaterinburg U21 58 38 2 3 10 81 183 102 87
6. Almaz Cherepovets U21 62 31 5 4 13 96 214 118 86
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 60 25 8 4 11 59 168 109 86
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 56 30 5 4 8 81 199 118 84
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 60 19 10 4 13 29 179 150 82
10. Tolpar Ufa U21 58 33 2 6 9 75 185 110 80
11. Krylya Sovetov MHC U21 60 15 9 7 13 13 167 154 73
12. SKA-Varyagi U21 60 24 5 3 20 45 173 128 71
13. MHC Spartak Moscow U21 58 17 8 5 15 41 174 133 71
14. Omskye Yastreby U21 56 20 5 8 10 26 170 144 68
15. Reaktor Nizhnekamsk U21 56 22 4 5 16 4 154 150 65
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 56 11 9 6 15 47 189 142 64
17. Kapitan Stupino U21 60 18 6 3 24 -6 175 181 63
18. Snezhnye Barsy Astana U21 55 8 9 7 15 -26 138 164 59
19. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 57 16 5 6 19 -11 129 140 58
20. Sputnik Almetievsk U21 56 17 5 3 23 -17 122 139 57
21. Irbis Kazan U21 56 14 6 5 20 -4 139 143 57
22. HC MVD Balashikha U21 58 19 3 5 23 -14 141 155 55
23. Ladia Tolyatti U21 56 14 6 3 24 -21 151 172 55
24. Tyumen Legion U21 56 1 12 4 23 -52 120 172 54
25. Sarmaty Orenburg U21 56 17 3 2 29 -45 129 174 48
26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 58 10 6 4 28 -38 122 160 48
27. HK Riga U21 58 15 1 10 21 -67 108 175 44
28. Atlanty Mytishchi U21 58 18 1 3 32 -48 141 189 43
29. Taifun Primorsky Krai U21 60 12 2 8 28 -80 146 226 40
30. Chaika Nizhny Novgorod U21 58 5 6 4 33 -96 119 215 38
31. Kuznetskie Medvedi U21 57 10 1 8 29 -103 128 231 32
32. Altay Barnaul U21 55 5 2 6 34 -151 100 251 24
33. Red Star Kunlun U21 62 0 3 4 48 -252 89 341 16

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 22 2 4 -2 63 116 53 56
2. Dynamo St.Petersburg U21 32 22 1 3 2 62 118 56 51
3. Loko Yaroslavl U21 30 16 3 2 4 49 105 56 46
4. Almaz Cherepovets U21 32 19 2 2 5 64 122 58 48
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 10 5 2 4 41 91 50 42
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 11 6 2 5 34 112 78 48
7. Krylya Sovetov MHC U21 28 9 3 2 9 16 79 63 32
8. SKA-Varyagi U21 28 9 3 2 9 12 78 66 32
9. MHC Spartak Moscow U21 26 11 4 1 5 36 89 53 39
10. Kapitan Stupino U21 32 10 3 3 10 0 90 90 35
11. HC MVD Balashikha U21 26 11 1 1 11 6 61 55 27
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 30 8 3 3 10 0 81 81 31
13. HK Riga U21 28 11 0 4 9 -10 60 70 26
14. Atlanty Mytishchi U21 30 10 1 2 14 -19 72 91 26
15. Taifun Primorsky Krai U21 32 10 0 5 12 -32 85 117 25
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 3 4 2 17 -44 72 116 24
17. Red Star Kunlun U21 30 -1 3 4 17 -105 44 149 14

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 13 4 4 1 44 87 43 46
2. Avto Yekaterinburg U21 30 21 1 0 7 57 103 46 46
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 16 3 2 4 41 106 65 46
4. Tolpar Ufa U21 28 17 1 4 1 47 98 51 42
5. Omskye Yastreby U21 26 13 1 4 3 17 82 65 34
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 15 2 4 3 18 93 75 42
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 5 7 1 5 52 109 57 39
8. Snezhnye Barsy Astana U21 25 6 5 2 5 11 63 52 34
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 16 2 2 6 22 82 60 42
10. Sputnik Almetievsk U21 30 13 1 2 11 -4 75 79 32
11. Irbis Kazan U21 26 7 4 1 9 15 71 56 31
12. Ladia Tolyatti U21 26 10 2 0 12 -1 76 77 28
13. Tyumen Legion U21 30 0 8 2 10 -30 67 97 34
14. Sarmaty Orenburg U21 30 11 2 2 11 6 90 84 32
15. Kuznetskie Medvedi U21 28 5 1 4 13 -36 66 102 18
16. Altay Barnaul U21 25 5 1 3 12 -45 54 99 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 22 2 4 -2 63 116 53 56
2. Dynamo St.Petersburg U21 32 22 1 3 2 62 118 56 51
3. Almaz Cherepovets U21 32 19 2 2 5 64 122 58 48
4. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 11 6 2 5 34 112 78 48
5. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 13 4 4 1 44 87 43 46
6. Avto Yekaterinburg U21 30 21 1 0 7 57 103 46 46
7. Loko Yaroslavl U21 30 16 3 2 4 49 105 56 46
8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 16 3 2 4 41 106 65 46
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 28 10 5 2 4 41 91 50 42
10. Tolpar Ufa U21 28 17 1 4 1 47 98 51 42
11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 16 2 2 6 22 82 60 42
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 15 2 4 3 18 93 75 42
13. MHC Spartak Moscow U21 26 11 4 1 5 36 89 53 39
14. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 26 5 7 1 5 52 109 57 39
15. Kapitan Stupino U21 32 10 3 3 10 0 90 90 35
16. Snezhnye Barsy Astana U21 25 6 5 2 5 11 63 52 34
17. Omskye Yastreby U21 26 13 1 4 3 17 82 65 34
18. Tyumen Legion U21 30 0 8 2 10 -30 67 97 34
19. Krylya Sovetov MHC U21 28 9 3 2 9 16 79 63 32
20. SKA-Varyagi U21 28 9 3 2 9 12 78 66 32
21. Sputnik Almetievsk U21 30 13 1 2 11 -4 75 79 32
22. Sarmaty Orenburg U21 30 11 2 2 11 6 90 84 32
23. Irbis Kazan U21 26 7 4 1 9 15 71 56 31
24. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 30 8 3 3 10 0 81 81 31
25. Ladia Tolyatti U21 26 10 2 0 12 -1 76 77 28
26. HC MVD Balashikha U21 26 11 1 1 11 6 61 55 27
27. HK Riga U21 28 11 0 4 9 -10 60 70 26
28. Atlanty Mytishchi U21 30 10 1 2 14 -19 72 91 26
29. Taifun Primorsky Krai U21 32 10 0 5 12 -32 85 117 25
30. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 3 4 2 17 -44 72 116 24
31. Kuznetskie Medvedi U21 28 5 1 4 13 -36 66 102 18
32. Altay Barnaul U21 25 5 1 3 12 -45 54 99 17
33. Red Star Kunlun U21 30 -1 3 4 17 -105 44 149 14

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 30 14 4 1 6 40 97 57 45
2. Dynamo St.Petersburg U21 30 14 3 6 -2 64 122 58 46
3. Loko Yaroslavl U21 30 16 2 4 2 40 103 63 44
4. Almaz Cherepovets U21 30 12 3 2 8 32 92 60 38
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 15 3 2 7 18 77 59 44
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 28 8 4 2 8 -5 67 72 34
7. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 5 4 -3 88 91 41
8. SKA-Varyagi U21 32 15 2 1 11 33 95 62 39
9. MHC Spartak Moscow U21 32 6 4 4 10 5 85 80 32
10. Kapitan Stupino U21 28 8 3 0 14 -6 85 91 28
11. HC MVD Balashikha U21 32 8 2 4 12 -20 80 100 28
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 2 3 1 18 -38 41 79 17
13. HK Riga U21 30 4 1 6 12 -57 48 105 18
14. Atlanty Mytishchi U21 28 8 0 1 18 -29 69 98 17
15. Taifun Primorsky Krai U21 28 2 2 3 16 -48 61 109 15
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 2 2 2 16 -52 47 99 14
17. Red Star Kunlun U21 32 1 0 0 31 -147 45 192 2

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 17 2 2 1 72 107 35 44
2. Avto Yekaterinburg U21 28 17 1 3 3 24 80 56 41
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 14 2 2 4 40 93 53 38
4. Tolpar Ufa U21 30 16 1 2 8 28 87 59 38
5. Omskye Yastreby U21 30 7 4 4 7 9 88 79 34
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 7 2 1 13 -14 61 75 23
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 30 6 2 5 10 -5 80 85 25
8. Snezhnye Barsy Astana U21 30 2 4 5 10 -37 75 112 25
9. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 27 0 3 4 13 -33 47 80 16
10. Sputnik Almetievsk U21 26 4 4 1 12 -13 47 60 25
11. Irbis Kazan U21 30 7 2 4 11 -19 68 87 26
12. Ladia Tolyatti U21 30 4 4 3 12 -20 75 95 27
13. Tyumen Legion U21 26 1 4 2 13 -22 53 75 20
14. Sarmaty Orenburg U21 26 6 1 0 18 -51 39 90 16
15. Kuznetskie Medvedi U21 29 5 0 4 16 -67 62 129 14
16. Altay Barnaul U21 30 0 1 3 22 -106 46 152 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo St.Petersburg U21 30 14 3 6 -2 64 122 58 46
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 30 14 4 1 6 40 97 57 45
3. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 17 2 2 1 72 107 35 44
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 15 3 2 7 18 77 59 44
5. Loko Yaroslavl U21 30 16 2 4 2 40 103 63 44
6. Avto Yekaterinburg U21 28 17 1 3 3 24 80 56 41
7. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 5 4 -3 88 91 41
8. SKA-Varyagi U21 32 15 2 1 11 33 95 62 39
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 26 14 2 2 4 40 93 53 38
10. Tolpar Ufa U21 30 16 1 2 8 28 87 59 38
11. Almaz Cherepovets U21 30 12 3 2 8 32 92 60 38
12. Russkie Vityazi Podolsk U21 28 8 4 2 8 -5 67 72 34
13. Omskye Yastreby U21 30 7 4 4 7 9 88 79 34
14. MHC Spartak Moscow U21 32 6 4 4 10 5 85 80 32
15. Kapitan Stupino U21 28 8 3 0 14 -6 85 91 28
16. HC MVD Balashikha U21 32 8 2 4 12 -20 80 100 28
17. Ladia Tolyatti U21 30 4 4 3 12 -20 75 95 27
18. Irbis Kazan U21 30 7 2 4 11 -19 68 87 26
19. Sputnik Almetievsk U21 26 4 4 1 12 -13 47 60 25
20. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 30 6 2 5 10 -5 80 85 25
21. Snezhnye Barsy Astana U21 30 2 4 5 10 -37 75 112 25
22. Reaktor Nizhnekamsk U21 26 7 2 1 13 -14 61 75 23
23. Tyumen Legion U21 26 1 4 2 13 -22 53 75 20
24. HK Riga U21 30 4 1 6 12 -57 48 105 18
25. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 2 3 1 18 -38 41 79 17
26. Atlanty Mytishchi U21 28 8 0 1 18 -29 69 98 17
27. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 27 0 3 4 13 -33 47 80 16
28. Sarmaty Orenburg U21 26 6 1 0 18 -51 39 90 16
29. Taifun Primorsky Krai U21 28 2 2 3 16 -48 61 109 15
30. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 2 2 2 16 -52 47 99 14
31. Kuznetskie Medvedi U21 29 5 0 4 16 -67 62 129 14
32. Altay Barnaul U21 30 0 1 3 22 -106 46 152 7
33. Red Star Kunlun U21 32 1 0 0 31 -147 45 192 2