Krylya Sovetov MHC U21 VS Red Star Kunlun U21


Krylya Sovetov MHC U21

Red Star Kunlun U21

Krylya Sovetov MHC U21 (T1) VS Red Star Kunlun U21 (T2)

Krylya Sovetov MHC U21

Red Star Kunlun U21

Zaujímavé

Krylya Sovetov MHC U21

  • Krylya Sovetov MHC U21 už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Krylya Sovetov MHC U21 už 8 zápasov v rade neremízovali.
  • Krylya Sovetov MHC U21 ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Krylya Sovetov MHC U21 už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Red Star Kunlun U21

    H2H

    • Z 8 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 75%.
    • 25% vzájomných zápasov (2 z 8) skončilo remízou.
    • 63% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 5 z 8 zápasov.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / MHL / 2018/2019
    17.02.2019 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Red Star Kunlun U21 over 6:1 1:1,3:0,2:0
    16.02.2019 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Red Star Kunlun U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
    17.11.2018 10:00 Red Star Kunlun U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
    16.11.2018 13:00 Red Star Kunlun U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 1:6 0:2,0:2,1:2
    Rusko / MHL / 2017/2018
    06.03.2018 18:00 Red Star Kunlun U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:6 1:0,1:4,1:2
    05.03.2018 18:00 Red Star Kunlun U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:5 1:2,2:1,0:2
    05.09.2017 18:30 Krylya Sovetov MHC U21 Red Star Kunlun U21 under 2:3ppsn 0:1,2:1,0:0,0:0,-:-
    04.09.2017 18:30 Krylya Sovetov MHC U21 Red Star Kunlun U21 over 4:3 1:1,3:1,0:1

    Krylya Sovetov MHC U21

    6 - 2 - 0

    Red Star Kunlun U21

    Krylya Sovetov MHC U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    21.10.19 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:1 1:0,0:1,4:0
    19.10.19 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:2 1:0,3:1,0:1
    17.10.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 0:2,3:0,0:0
    16.10.19 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:1 3:1,2:0,0:0
    12.10.19 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
    11.10.19 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2 1:1,1:1,1:0
    07.10.19 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 2:3 1:1,0:0,1:2
    06.10.19 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:2 1:0,0:1,2:1
    29.09.19 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
    28.09.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 2:4 1:1,1:2,0:1
    21.09.19 12:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 2:0,1:1,0:1
    20.09.19 17:30 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:4pp 0:3,3:0,1:1,1:0
    17.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:5 0:4,1:0,2:1
    16.09.19 18:00 ORG Beijing U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 2:6 0:1,2:1,0:4
    10.09.19 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 6:0 0:0,3:0,3:0
    08.09.19 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
    06.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
    05.09.19 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:1 3:0,0:1,0:0

    Red Star Kunlun U21


    nenájdený žiadny zápas

    Krylya Sovetov MHC U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    25.10.2019 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
    26.10.2019 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 porovnaj tímy
    30.10.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
    31.10.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 porovnaj tímy
    05.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
    06.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Atlanty Mytishchi U21 porovnaj tímy
    09.11.2019 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
    10.11.2019 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 porovnaj tímy
    15.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
    16.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-Varyagi U21 porovnaj tímy
    19.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
    20.11.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 porovnaj tímy
    25.11.2019 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    26.11.2019 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    05.12.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    06.12.2019 17:00 Kapitan Stupino U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    09.12.2019 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    10.12.2019 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    15.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
    16.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Kapitan Stupino U21 porovnaj tímy
    19.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
    20.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 porovnaj tímy
    24.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
    25.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 ORG Beijing U21 porovnaj tímy
    28.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
    29.12.2019 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 porovnaj tímy
    07.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
    08.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 porovnaj tímy
    16.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    17.01.2020 17:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    20.01.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    21.01.2020 17:00 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    26.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
    27.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 porovnaj tímy
    30.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
    31.01.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HC MVD Balashikha U21 porovnaj tímy
    06.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    07.02.2020 17:00 Almaz Cherepovets U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    10.02.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    11.02.2020 17:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    20.02.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
    21.02.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 MHC Spartak Moscow U21 porovnaj tímy
    26.02.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    27.02.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    01.03.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    02.03.2020 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 porovnaj tímy
    ukáž viac

    Red Star Kunlun U21


    nenájdený žiadny zápas

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omskye Yastreby U21 18 8 3 1 2 22 60 38 29
    2. Avto Yekaterinburg U21 18 7 3 2 1 17 49 32 28
    3. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 8 2 2 2 20 62 42 26
    4. Tolpar Ufa U21 18 9 1 4 -1 17 57 40 26
    5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 18 4 4 2 2 15 56 41 26
    6. Sputnik Almetievsk U21 18 7 2 2 3 8 46 38 24
    7. Altay Barnaul U21 21 1 5 2 6 3 61 58 24
    8. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 9 1 1 5 5 49 44 23
    9. Irbis Kazan U21 17 7 2 0 6 8 43 35 22
    10. Ladia Tolyatti U21 18 8 1 0 8 -2 57 59 20
    11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 18 3 2 5 1 -1 45 46 19
    12. Chaika Nizhny Novgorod U21 17 4 2 2 5 3 46 43 18
    13. Sarmaty Orenburg U21 18 -1 4 4 3 -5 52 57 18
    14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Kuznetskie Medvedi U21 18 3 1 3 7 -23 49 72 13
    16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 3 1 1 9 -5 33 38 11
    17. Snezhnye Barsy Astana U21 21 1 1 4 10 -30 56 86 10
    18. Tyumen Legion U21 18 1 1 1 13 -52 28 80 7

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 18 10 4 0 0 60 82 22 36
    2. HK Riga U21 21 10 2 1 5 9 62 53 29
    3. Loko Yaroslavl U21 18 9 2 1 3 37 75 38 27
    4. Almaz Cherepovets U21 18 9 2 1 3 35 68 33 27
    5. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 10 1 2 2 29 55 26 26
    6. HC MVD Balashikha U21 18 8 2 1 4 19 51 32 25
    7. MHC Spartak Moscow U21 16 8 2 1 2 7 46 39 25
    8. Dynamo St.Petersburg U21 16 8 1 3 0 15 46 31 23
    9. Taifun Primorsky Krai U21 18 9 0 0 9 0 59 59 18
    10. Sakhalinskie Akuly U21 18 7 1 0 9 9 52 43 18
    11. Krylya Sovetov MHC U21 18 6 1 2 6 -8 46 54 18
    12. Kapitan Stupino U21 18 6 0 1 10 -2 54 56 13
    13. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 5 0 1 11 -9 45 54 11
    14. Atlanty Mytishchi U21 18 4 0 3 8 -25 39 64 11
    15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 4 0 1 12 -26 33 59 9
    16. SKA-Varyagi U21 16 2 1 1 10 -29 28 57 9
    17. ORG Beijing U21 21 0 0 0 21 -121 26 147 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 18 10 4 0 0 60 82 22 36
    2. HK Riga U21 21 10 2 1 5 9 62 53 29
    3. Omskye Yastreby U21 18 8 3 1 2 22 60 38 29
    4. Avto Yekaterinburg U21 18 7 3 2 1 17 49 32 28
    5. Loko Yaroslavl U21 18 9 2 1 3 37 75 38 27
    6. Almaz Cherepovets U21 18 9 2 1 3 35 68 33 27
    7. Krasnaya Armiya Moscow U21 18 10 1 2 2 29 55 26 26
    8. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 8 2 2 2 20 62 42 26
    9. Tolpar Ufa U21 18 9 1 4 -1 17 57 40 26
    10. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 18 4 4 2 2 15 56 41 26
    11. HC MVD Balashikha U21 18 8 2 1 4 19 51 32 25
    12. MHC Spartak Moscow U21 16 8 2 1 2 7 46 39 25
    13. Sputnik Almetievsk U21 18 7 2 2 3 8 46 38 24
    14. Altay Barnaul U21 21 1 5 2 6 3 61 58 24
    15. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 9 1 1 5 5 49 44 23
    16. Dynamo St.Petersburg U21 16 8 1 3 0 15 46 31 23
    17. Irbis Kazan U21 17 7 2 0 6 8 43 35 22
    18. Ladia Tolyatti U21 18 8 1 0 8 -2 57 59 20
    19. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 18 3 2 5 1 -1 45 46 19
    20. Taifun Primorsky Krai U21 18 9 0 0 9 0 59 59 18
    21. Sakhalinskie Akuly U21 18 7 1 0 9 9 52 43 18
    22. Krylya Sovetov MHC U21 18 6 1 2 6 -8 46 54 18
    23. Chaika Nizhny Novgorod U21 17 4 2 2 5 3 46 43 18
    24. Sarmaty Orenburg U21 18 -1 4 4 3 -5 52 57 18
    25. Kapitan Stupino U21 18 6 0 1 10 -2 54 56 13
    26. Kuznetskie Medvedi U21 18 3 1 3 7 -23 49 72 13
    27. Russkie Vityazi Podolsk U21 18 5 0 1 11 -9 45 54 11
    28. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 3 1 1 9 -5 33 38 11
    29. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    30. Atlanty Mytishchi U21 18 4 0 3 8 -25 39 64 11
    31. Snezhnye Barsy Astana U21 21 1 1 4 10 -30 56 86 10
    32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 18 4 0 1 12 -26 33 59 9
    33. SKA-Varyagi U21 16 2 1 1 10 -29 28 57 9
    34. Tyumen Legion U21 18 1 1 1 13 -52 28 80 7
    35. ORG Beijing U21 21 0 0 0 21 -121 26 147 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omskye Yastreby U21 8 5 1 1 -1 13 27 14 15
    2. Avto Yekaterinburg U21 12 4 2 1 2 8 28 20 17
    3. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 7 1 0 1 22 39 17 18
    4. Tolpar Ufa U21 12 5 1 3 -1 10 39 29 17
    5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 4 2 1 0 18 39 21 17
    6. Sputnik Almetievsk U21 8 5 1 1 -1 10 24 14 15
    7. Altay Barnaul U21 9 1 3 1 0 11 32 21 15
    8. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 5 1 1 1 3 26 23 15
    9. Irbis Kazan U21 6 4 1 0 0 8 15 7 12
    10. Ladia Tolyatti U21 10 6 1 0 2 10 38 28 16
    11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 5 0 2 -1 12 24 12 12
    12. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 1 1 0 5 -4 19 23 6
    13. Sarmaty Orenburg U21 10 -1 3 3 -1 2 30 28 13
    14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Kuznetskie Medvedi U21 8 2 0 2 2 -6 28 34 6
    16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 0 0 6 -3 17 20 4
    17. Snezhnye Barsy Astana U21 9 1 0 1 6 -15 23 38 3
    18. Tyumen Legion U21 8 0 1 0 6 -16 18 34 4

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 6 1 0 0 23 32 9 16
    2. HK Riga U21 12 3 2 1 3 0 34 34 15
    3. Loko Yaroslavl U21 8 4 0 1 2 12 30 18 9
    4. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 26 38 12 12
    5. Krasnaya Armiya Moscow U21 12 6 1 2 0 24 39 15 18
    6. HC MVD Balashikha U21 12 7 1 0 3 17 40 23 18
    7. MHC Spartak Moscow U21 12 7 1 1 1 5 32 27 19
    8. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 2 -1 11 25 14 12
    9. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 18 20 4
    10. Sakhalinskie Akuly U21 4 2 0 0 2 0 7 7 4
    11. Krylya Sovetov MHC U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
    12. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
    13. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
    14. Atlanty Mytishchi U21 14 4 0 2 6 -15 34 49 10
    15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 1 3 -8 12 20 3
    16. SKA-Varyagi U21 10 1 1 1 5 -16 20 36 7
    17. ORG Beijing U21 13 0 0 0 13 -61 20 81 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. MHC Spartak Moscow U21 12 7 1 1 1 5 32 27 19
    2. Krasnaya Armiya Moscow U21 12 6 1 2 0 24 39 15 18
    3. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 10 7 1 0 1 22 39 17 18
    4. HC MVD Balashikha U21 12 7 1 0 3 17 40 23 18
    5. Avto Yekaterinburg U21 12 4 2 1 2 8 28 20 17
    6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 10 4 2 1 0 18 39 21 17
    7. Tolpar Ufa U21 12 5 1 3 -1 10 39 29 17
    8. SKA-1946 Saint Petersburg U21 8 6 1 0 0 23 32 9 16
    9. Ladia Tolyatti U21 10 6 1 0 2 10 38 28 16
    10. Omskye Yastreby U21 8 5 1 1 -1 13 27 14 15
    11. Sputnik Almetievsk U21 8 5 1 1 -1 10 24 14 15
    12. Altay Barnaul U21 9 1 3 1 0 11 32 21 15
    13. Reaktor Nizhnekamsk U21 10 5 1 1 1 3 26 23 15
    14. HK Riga U21 12 3 2 1 3 0 34 34 15
    15. Sarmaty Orenburg U21 10 -1 3 3 -1 2 30 28 13
    16. Irbis Kazan U21 6 4 1 0 0 8 15 7 12
    17. Almaz Cherepovets U21 8 6 0 0 2 26 38 12 12
    18. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 5 0 2 -1 12 24 12 12
    19. Dynamo St.Petersburg U21 8 5 0 2 -1 11 25 14 12
    20. Atlanty Mytishchi U21 14 4 0 2 6 -15 34 49 10
    21. Loko Yaroslavl U21 8 4 0 1 2 12 30 18 9
    22. Kapitan Stupino U21 8 4 0 1 2 11 34 23 9
    23. SKA-Varyagi U21 10 1 1 1 5 -16 20 36 7
    24. Krylya Sovetov MHC U21 4 3 0 0 1 4 11 7 6
    25. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 1 1 0 5 -4 19 23 6
    26. Kuznetskie Medvedi U21 8 2 0 2 2 -6 28 34 6
    27. Sakhalinskie Akuly U21 4 2 0 0 2 0 7 7 4
    28. Taifun Primorsky Krai U21 6 2 0 0 4 -2 18 20 4
    29. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 2 0 0 6 -3 17 20 4
    30. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 2 0 0 6 0 23 23 4
    31. Tyumen Legion U21 8 0 1 0 6 -16 18 34 4
    32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6 1 0 1 3 -8 12 20 3
    33. Snezhnye Barsy Astana U21 9 1 0 1 6 -15 23 38 3
    34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    35. ORG Beijing U21 13 0 0 0 13 -61 20 81 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omskye Yastreby U21 10 3 2 0 3 9 33 24 14
    2. Avto Yekaterinburg U21 6 3 1 1 -1 9 21 12 11
    3. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 2 1 -2 23 25 8
    4. Tolpar Ufa U21 6 4 0 1 0 7 18 11 9
    5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 0 2 1 2 -3 17 20 9
    6. Sputnik Almetievsk U21 10 2 1 1 4 -2 22 24 9
    7. Altay Barnaul U21 12 0 2 1 6 -8 29 37 9
    8. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 4 0 0 4 2 23 21 8
    9. Irbis Kazan U21 11 3 1 0 6 0 28 28 10
    10. Ladia Tolyatti U21 8 2 0 0 6 -12 19 31 4
    11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 10 -2 2 3 2 -13 21 34 7
    12. Chaika Nizhny Novgorod U21 9 3 1 2 0 7 27 20 12
    13. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 1 4 -7 22 29 5
    14. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15. Kuznetskie Medvedi U21 10 1 1 1 5 -17 21 38 7
    16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 1 1 1 3 -2 16 18 7
    17. Snezhnye Barsy Astana U21 12 0 1 3 4 -15 33 48 7
    18. Tyumen Legion U21 10 1 0 1 7 -36 10 46 3

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 4 3 0 0 37 50 13 20
    2. HK Riga U21 9 7 0 0 2 9 28 19 14
    3. Loko Yaroslavl U21 10 5 2 0 1 25 45 20 18
    4. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 9 30 21 15
    5. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 0 0 2 5 16 11 8
    6. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 1 1 2 11 9 7
    7. MHC Spartak Moscow U21 4 1 1 0 1 2 14 12 6
    8. Dynamo St.Petersburg U21 8 3 1 1 1 4 21 17 11
    9. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
    10. Sakhalinskie Akuly U21 14 5 1 0 7 9 45 36 14
    11. Krylya Sovetov MHC U21 14 3 1 2 5 -12 35 47 12
    12. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 20 33 4
    13. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 3 0 1 5 -9 22 31 7
    14. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -10 5 15 1
    15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 3 0 0 9 -18 21 39 6
    16. SKA-Varyagi U21 6 1 0 0 5 -13 8 21 2
    17. ORG Beijing U21 8 0 0 0 8 -60 6 66 0
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 4 3 0 0 37 50 13 20
    2. Loko Yaroslavl U21 10 5 2 0 1 25 45 20 18
    3. Almaz Cherepovets U21 10 3 2 1 1 9 30 21 15
    4. HK Riga U21 9 7 0 0 2 9 28 19 14
    5. Omskye Yastreby U21 10 3 2 0 3 9 33 24 14
    6. Sakhalinskie Akuly U21 14 5 1 0 7 9 45 36 14
    7. Taifun Primorsky Krai U21 12 7 0 0 5 2 41 39 14
    8. Chaika Nizhny Novgorod U21 9 3 1 2 0 7 27 20 12
    9. Krylya Sovetov MHC U21 14 3 1 2 5 -12 35 47 12
    10. Avto Yekaterinburg U21 6 3 1 1 -1 9 21 12 11
    11. Dynamo St.Petersburg U21 8 3 1 1 1 4 21 17 11
    12. Irbis Kazan U21 11 3 1 0 6 0 28 28 10
    13. Tolpar Ufa U21 6 4 0 1 0 7 18 11 9
    14. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 0 2 1 2 -3 17 20 9
    15. Sputnik Almetievsk U21 10 2 1 1 4 -2 22 24 9
    16. Altay Barnaul U21 12 0 2 1 6 -8 29 37 9
    17. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 4 0 0 2 5 16 11 8
    18. Reaktor Nizhnekamsk U21 8 4 0 0 4 2 23 21 8
    19. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 1 1 2 1 -2 23 25 8
    20. HC MVD Balashikha U21 6 1 1 1 1 2 11 9 7
    21. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 8 1 1 1 3 -2 16 18 7
    22. Russkie Vityazi Podolsk U21 10 3 0 1 5 -9 22 31 7
    23. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 10 -2 2 3 2 -13 21 34 7
    24. Kuznetskie Medvedi U21 10 1 1 1 5 -17 21 38 7
    25. Snezhnye Barsy Astana U21 12 0 1 3 4 -15 33 48 7
    26. MHC Spartak Moscow U21 4 1 1 0 1 2 14 12 6
    27. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 12 3 0 0 9 -18 21 39 6
    28. Sarmaty Orenburg U21 8 0 1 1 4 -7 22 29 5
    29. Ladia Tolyatti U21 8 2 0 0 6 -12 19 31 4
    30. Kapitan Stupino U21 10 2 0 0 8 -13 20 33 4
    31. Tyumen Legion U21 10 1 0 1 7 -36 10 46 3
    32. SKA-Varyagi U21 6 1 0 0 5 -13 8 21 2
    33. Atlanty Mytishchi U21 4 0 0 1 2 -10 5 15 1
    34. Snezhnye Barsy U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    35. ORG Beijing U21 8 0 0 0 8 -60 6 66 0