Amurskie Tigry Khabarovsk U21 VS Kapitan Stupino U21


Amurskie Tigry Khabarovsk U21

Kapitan Stupino U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21 (T1) VS Kapitan Stupino U21 (T2)

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

Kapitan Stupino U21

Zaujímavé

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

  • Z celkového počtu 64 prehralo mužstvo Amurskie Tigry Khabarovsk U21 až 55% svojích zápasov. 35 prehraných zápasov.
  • Až 44 zápasov tímu Amurskie Tigry Khabarovsk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 64 zápasov, to je až 69%.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 0 zápasov v rade neprehrali.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 28 zápasov v rade neremízovali.
  • Amurskie Tigry Khabarovsk U21 už 2 zápasov v rade nevyhrali.

Kapitan Stupino U21

  • Kapitan Stupino U21 už 8 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 8 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 5, čo je 63%.
  • 25% vzájomných zápasov (2 z 8) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2018/2019
26.12.2018 09:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 over 2:8 0:4,1:1,1:3
25.12.2018 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 2:0,1:0,1:2
24.09.2018 18:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
23.09.2018 12:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1
Rusko / MHL / 2017/2018
21.02.2018 17:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 1:6 0:1,1:2,0:3
20.02.2018 17:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:5ppsn 1:2,2:2,2:1,0:0,1:0
18.09.2017 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
17.09.2017 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 2:1,1:0,0:0

Amurskie Tigry Khabarovsk U21

5 - 2 - 1

Kapitan Stupino U21

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
05.03.19 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:1 3:1,0:0,3:0
04.03.19 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:2 2:0,0:1,1:1
01.03.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
28.02.19 17:00 HC MVD Balashikha U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
24.02.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 3:1 0:1,1:0,2:0
23.02.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 0:2 0:1,0:1,0:0
15.02.19 06:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:2 2:0,0:1,1:1
13.02.19 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
06.02.19 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
05.02.19 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 4:1 2:0,1:1,1:0
02.02.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:1 0:1,2:0,0:0
01.02.19 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Atlanty Mytishchi U21 over 6:5 2:3,2:0,2:2
29.01.19 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:0 1:0,1:0,0:0
28.01.19 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 4:0 0:0,3:0,1:0
25.01.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:1 2:1,2:0,2:0
24.01.19 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
20.01.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 over 2:4 1:1,0:2,1:1
19.01.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
16.01.19 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:4 1:2,2:1,0:1
15.01.19 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
09.01.19 11:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
08.01.19 11:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 2:1,0:0,1:0
05.01.19 12:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 4:0 3:0,1:0,0:0
04.01.19 10:00 Almaz Cherepovets U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
30.12.18 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
29.12.18 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:1 0:1,1:0,2:0
26.12.18 09:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 over 2:8 0:4,1:1,1:3
25.12.18 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 2:0,1:0,1:2
17.12.18 06:00 Red Star Kunlun U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:4
16.12.18 10:00 Red Star Kunlun U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 1:5 0:2,1:2,0:1
06.12.18 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
05.12.18 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 under 1:3 0:1,1:2,0:0
02.12.18 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
01.12.18 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 2:3 1:2,1:0,0:1
28.11.18 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
27.11.18 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:3sn 2:1,0:0,1:2,0:0,2:0
18.11.18 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,2:1
17.11.18 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
04.11.18 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
03.11.18 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:3
31.10.18 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
30.10.18 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
25.10.18 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:4 2:1,0:1,0:2
24.10.18 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
21.10.18 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:5 1:0,0:3,1:2
20.10.18 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
16.10.18 12:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 0:1,2:0,1:0
15.10.18 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
12.10.18 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
11.10.18 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 4:3 2:1,1:2,1:0
07.10.18 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:4 0:2,1:1,0:1
06.10.18 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:4pp 2:2,1:0,0:1,0:1
03.10.18 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:2 2:1,2:0,0:1
02.10.18 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:4pp 2:0,1:1,0:2,0:1
28.09.18 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:2 0:1,3:0,2:1
27.09.18 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
24.09.18 18:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
23.09.18 12:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1
15.09.18 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Red Star Kunlun U21 over 7:3 0:1,5:1,2:1
14.09.18 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Red Star Kunlun U21 over 9:1 3:0,3:0,3:1
10.09.18 17:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
09.09.18 12:00 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 5:1 0:0,3:0,2:1
06.09.18 15:30 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 3:2 2:0,1:1,0:1
05.09.18 18:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0

Kapitan Stupino U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
05.03.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 0:0,2:1,2:1
04.03.19 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Kapitan Stupino U21 over 2:4 1:2,0:0,1:2
01.03.19 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 1:0,0:1,2:0
28.02.19 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Kapitan Stupino U21 over 5:2 3:2,2:0,0:0
22.02.19 17:00 Kapitan Stupino U21 HC MVD Balashikha U21 over 5:3 1:0,2:0,2:3
21.02.19 17:00 Kapitan Stupino U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
17.02.19 11:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:8 0:1,0:4,1:3
16.02.19 11:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:4 0:0,0:1,1:3
13.02.19 17:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:2
12.02.19 17:00 Kapitan Stupino U21 Almaz Cherepovets U21 under 3:2 1:1,0:1,2:0
06.02.19 17:00 Kapitan Stupino U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 1:5 1:1,0:2,0:2
05.02.19 17:00 Kapitan Stupino U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:3 1:2,1:1,2:0
25.01.19 17:00 Kapitan Stupino U21 Red Star Kunlun U21 over 9:2 5:1,3:1,1:0
24.01.19 17:00 Kapitan Stupino U21 Red Star Kunlun U21 over 7:5 2:0,3:2,2:3
20.01.19 12:00 HK Riga U21 Kapitan Stupino U21 under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
19.01.19 12:00 HK Riga U21 Kapitan Stupino U21 over 5:3 0:0,2:1,3:2
16.01.19 17:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 over 5:3 0:0,2:1,3:2
15.01.19 17:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 over 1:5 1:1,0:1,0:3
09.01.19 17:00 Kapitan Stupino U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
08.01.19 11:00 Kapitan Stupino U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 1:4 0:1,0:0,1:3
29.12.18 03:00 Taifun Primorsky Krai U21 Kapitan Stupino U21 under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
28.12.18 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 Kapitan Stupino U21 over 3:6 0:5,3:1,0:0
26.12.18 09:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 over 2:8 0:4,1:1,1:3
25.12.18 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 2:0,1:0,1:2
19.12.18 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kapitan Stupino U21 over 3:5 1:1,2:0,0:4
18.12.18 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Kapitan Stupino U21 under 0:5 0:2,0:3,0:0
15.12.18 15:00 Atlanty Mytishchi U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
14.12.18 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Kapitan Stupino U21 over 5:7 1:1,3:2,1:4
10.12.18 17:00 Kapitan Stupino U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 1:6 0:3,1:2,0:1
09.12.18 11:00 Kapitan Stupino U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
06.12.18 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:0 0:0,0:0,1:0
05.12.18 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:5 2:1,0:2,2:2
30.11.18 17:00 Kapitan Stupino U21 MHC Spartak Moscow U21 under 1:4 0:1,1:2,0:1
29.11.18 17:00 Kapitan Stupino U21 MHC Spartak Moscow U21 over 5:3 3:1,2:0,0:2
26.11.18 17:00 Kapitan Stupino U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
25.11.18 11:00 Kapitan Stupino U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,3:2
21.11.18 16:00 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
20.11.18 15:00 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 under 3:2 0:0,2:1,1:1
18.11.18 12:00 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 over 8:3 5:1,1:2,2:0
16.11.18 16:30 Almaz Cherepovets U21 Kapitan Stupino U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
01.11.18 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
31.10.18 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Kapitan Stupino U21 under 3:2 1:0,1:1,1:1
25.10.18 13:00 Red Star Kunlun U21 Kapitan Stupino U21 over 3:4 1:1,0:0,2:3
24.10.18 13:00 Red Star Kunlun U21 Kapitan Stupino U21 under 1:2 0:0,0:0,1:2
16.10.18 18:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 under 3:0 2:0,0:0,1:0
15.10.18 18:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
12.10.18 18:00 Kapitan Stupino U21 SKA-Varyagi U21 under 4:1 3:0,1:1,0:0
11.10.18 18:00 Kapitan Stupino U21 SKA-Varyagi U21 over 2:4 1:1,1:2,0:1
07.10.18 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Kapitan Stupino U21 over 7:2 5:1,2:0,0:1
06.10.18 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Kapitan Stupino U21 over 3:4 2:1,0:2,1:1
03.10.18 18:00 HC MVD Balashikha U21 Kapitan Stupino U21 under 1:2 1:0,0:2,0:0
02.10.18 18:00 HC MVD Balashikha U21 Kapitan Stupino U21 over 3:4 3:1,0:2,0:1
28.09.18 18:00 Kapitan Stupino U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2sn 0:2,2:0,0:0,0:0,2:1
27.09.18 18:00 Kapitan Stupino U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:1 1:0,2:1,2:0
24.09.18 18:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
23.09.18 12:00 Kapitan Stupino U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1
19.09.18 18:00 Kapitan Stupino U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:5sn 2:2,1:0,1:2,0:0,1:3
18.09.18 18:00 Kapitan Stupino U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
15.09.18 12:00 Kapitan Stupino U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:3 0:1,2:1,0:1
14.09.18 18:00 Kapitan Stupino U21 Atlanty Mytishchi U21 over 4:2 2:1,1:0,1:1
10.09.18 17:00 Dynamo St.Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 5:2 3:0,1:2,1:0
09.09.18 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 6:2 2:0,2:1,2:1
06.09.18 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:2
05.09.18 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 5:2 3:0,0:2,2:0

Amurskie Tigry Khabarovsk U21


nenájdený žiadny zápas

Kapitan Stupino U21


nenájdený žiadny zápas

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 64 38 6 5 4 118 230 112 105
2. Dynamo St.Petersburg U21 64 36 5 9 0 134 251 117 101
3. Loko Yaroslavl U21 64 33 6 6 7 93 221 128 96
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 64 27 9 4 11 71 183 112 94
5. Almaz Cherepovets U21 64 32 5 4 14 96 220 124 88
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 64 22 10 4 14 32 193 161 88
7. MHC Spartak Moscow U21 64 22 8 5 16 60 201 141 81
8. SKA-Varyagi U21 64 25 6 3 21 53 189 136 77
9. Krylya Sovetov MHC U21 64 16 9 7 16 8 178 170 75
10. Kapitan Stupino U21 64 19 6 3 27 -11 184 195 65
11. HC MVD Balashikha U21 64 18 4 7 24 -26 152 178 59
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 64 13 6 4 31 -40 133 173 54
13. HK Riga U21 64 18 1 11 22 -64 119 183 51
14. Atlanty Mytishchi U21 64 17 2 5 33 -60 151 211 47
15. Taifun Primorsky Krai U21 64 11 3 10 27 -86 153 239 44
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 64 7 6 4 37 -111 126 237 42
17. Red Star Kunlun U21 64 0 3 4 50 -267 91 358 16

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 60 34 6 6 2 123 205 82 98
2. Avto Yekaterinburg U21 60 38 2 4 10 77 188 111 88
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 60 31 5 5 9 72 211 139 87
4. Tolpar Ufa U21 60 33 3 6 9 79 194 115 84
5. Omskye Yastreby U21 60 22 5 8 12 26 177 151 72
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 60 25 4 5 17 12 174 162 71
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 60 13 9 6 17 55 207 152 68
8. Irbis Kazan U21 60 16 7 5 20 8 158 150 65
9. Snezhnye Barsy Astana U21 60 11 9 7 17 -23 157 180 65
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 60 18 5 7 18 -7 140 147 63
11. Sputnik Almetievsk U21 60 19 5 3 25 -17 132 149 61
12. Ladia Tolyatti U21 60 16 6 3 26 -21 167 188 59
13. Tyumen Legion U21 60 1 12 4 27 -67 126 193 54
14. Sarmaty Orenburg U21 60 18 3 2 32 -48 140 188 50
15. Kuznetskie Medvedi U21 60 9 2 8 31 -108 138 246 34
16. Altay Barnaul U21 60 6 2 6 38 -161 110 271 26
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 64 38 6 5 4 118 230 112 105
2. Dynamo St.Petersburg U21 64 36 5 9 0 134 251 117 101
3. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 60 34 6 6 2 123 205 82 98
4. Loko Yaroslavl U21 64 33 6 6 7 93 221 128 96
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 64 27 9 4 11 71 183 112 94
6. Avto Yekaterinburg U21 60 38 2 4 10 77 188 111 88
7. Almaz Cherepovets U21 64 32 5 4 14 96 220 124 88
8. Russkie Vityazi Podolsk U21 64 22 10 4 14 32 193 161 88
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 60 31 5 5 9 72 211 139 87
10. Tolpar Ufa U21 60 33 3 6 9 79 194 115 84
11. MHC Spartak Moscow U21 64 22 8 5 16 60 201 141 81
12. SKA-Varyagi U21 64 25 6 3 21 53 189 136 77
13. Krylya Sovetov MHC U21 64 16 9 7 16 8 178 170 75
14. Omskye Yastreby U21 60 22 5 8 12 26 177 151 72
15. Reaktor Nizhnekamsk U21 60 25 4 5 17 12 174 162 71
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 60 13 9 6 17 55 207 152 68
17. Kapitan Stupino U21 64 19 6 3 27 -11 184 195 65
18. Irbis Kazan U21 60 16 7 5 20 8 158 150 65
19. Snezhnye Barsy Astana U21 60 11 9 7 17 -23 157 180 65
20. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 60 18 5 7 18 -7 140 147 63
21. Sputnik Almetievsk U21 60 19 5 3 25 -17 132 149 61
22. Ladia Tolyatti U21 60 16 6 3 26 -21 167 188 59
23. HC MVD Balashikha U21 64 18 4 7 24 -26 152 178 59
24. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 64 13 6 4 31 -40 133 173 54
25. Tyumen Legion U21 60 1 12 4 27 -67 126 193 54
26. HK Riga U21 64 18 1 11 22 -64 119 183 51
27. Sarmaty Orenburg U21 60 18 3 2 32 -48 140 188 50
28. Atlanty Mytishchi U21 64 17 2 5 33 -60 151 211 47
29. Taifun Primorsky Krai U21 64 11 3 10 27 -86 153 239 44
30. Chaika Nizhny Novgorod U21 64 7 6 4 37 -111 126 237 42
31. Kuznetskie Medvedi U21 60 9 2 8 31 -108 138 246 34
32. Altay Barnaul U21 60 6 2 6 38 -161 110 271 26
33. Red Star Kunlun U21 64 0 3 4 50 -267 91 358 16

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 22 2 4 -2 63 116 53 56
2. Dynamo St.Petersburg U21 32 22 1 3 2 62 118 56 51
3. Loko Yaroslavl U21 32 17 3 2 5 49 111 62 48
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 12 6 2 4 53 106 53 50
5. Almaz Cherepovets U21 32 19 2 2 5 64 122 58 48
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 11 6 2 5 34 112 78 48
7. MHC Spartak Moscow U21 32 16 4 1 6 55 116 61 49
8. SKA-Varyagi U21 32 10 4 2 10 20 94 74 38
9. Krylya Sovetov MHC U21 32 10 3 2 12 11 90 79 34
10. Kapitan Stupino U21 32 10 3 3 10 0 90 90 35
11. HC MVD Balashikha U21 32 10 2 3 12 -6 72 78 31
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 9 3 3 11 0 84 84 33
13. HK Riga U21 32 13 0 5 9 -7 68 75 31
14. Atlanty Mytishchi U21 32 10 1 3 14 -23 75 98 27
15. Taifun Primorsky Krai U21 32 10 0 5 12 -32 85 117 25
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 3 4 2 17 -44 72 116 24
17. Red Star Kunlun U21 32 -1 3 4 19 -120 46 166 14

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 13 4 4 1 44 87 43 46
2. Avto Yekaterinburg U21 30 21 1 0 7 57 103 46 46
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 16 3 2 4 41 106 65 46
4. Tolpar Ufa U21 30 17 2 4 1 51 107 56 46
5. Omskye Yastreby U21 30 15 1 4 5 17 89 72 38
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 15 2 4 3 18 93 75 42
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 30 7 7 1 7 60 127 67 43
8. Irbis Kazan U21 30 9 5 1 9 27 90 63 39
9. Snezhnye Barsy Astana U21 30 9 5 2 7 14 82 68 40
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 16 2 2 6 22 82 60 42
11. Sputnik Almetievsk U21 30 13 1 2 11 -4 75 79 32
12. Ladia Tolyatti U21 30 12 2 0 14 -1 92 93 32
13. Tyumen Legion U21 30 0 8 2 10 -30 67 97 34
14. Sarmaty Orenburg U21 30 11 2 2 11 6 90 84 32
15. Kuznetskie Medvedi U21 30 4 2 4 14 -39 72 111 20
16. Altay Barnaul U21 30 6 1 3 16 -55 64 119 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 22 2 4 -2 63 116 53 56
2. Dynamo St.Petersburg U21 32 22 1 3 2 62 118 56 51
3. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 12 6 2 4 53 106 53 50
4. MHC Spartak Moscow U21 32 16 4 1 6 55 116 61 49
5. Almaz Cherepovets U21 32 19 2 2 5 64 122 58 48
6. Loko Yaroslavl U21 32 17 3 2 5 49 111 62 48
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 11 6 2 5 34 112 78 48
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 13 4 4 1 44 87 43 46
9. Avto Yekaterinburg U21 30 21 1 0 7 57 103 46 46
10. Tolpar Ufa U21 30 17 2 4 1 51 107 56 46
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 16 3 2 4 41 106 65 46
12. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 30 7 7 1 7 60 127 67 43
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 16 2 2 6 22 82 60 42
14. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 15 2 4 3 18 93 75 42
15. Snezhnye Barsy Astana U21 30 9 5 2 7 14 82 68 40
16. Irbis Kazan U21 30 9 5 1 9 27 90 63 39
17. Omskye Yastreby U21 30 15 1 4 5 17 89 72 38
18. SKA-Varyagi U21 32 10 4 2 10 20 94 74 38
19. Kapitan Stupino U21 32 10 3 3 10 0 90 90 35
20. Krylya Sovetov MHC U21 32 10 3 2 12 11 90 79 34
21. Tyumen Legion U21 30 0 8 2 10 -30 67 97 34
22. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 9 3 3 11 0 84 84 33
23. Sputnik Almetievsk U21 30 13 1 2 11 -4 75 79 32
24. Sarmaty Orenburg U21 30 11 2 2 11 6 90 84 32
25. Ladia Tolyatti U21 30 12 2 0 14 -1 92 93 32
26. HK Riga U21 32 13 0 5 9 -7 68 75 31
27. HC MVD Balashikha U21 32 10 2 3 12 -6 72 78 31
28. Atlanty Mytishchi U21 32 10 1 3 14 -23 75 98 27
29. Taifun Primorsky Krai U21 32 10 0 5 12 -32 85 117 25
30. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 3 4 2 17 -44 72 116 24
31. Kuznetskie Medvedi U21 30 4 2 4 14 -39 72 111 20
32. Altay Barnaul U21 30 6 1 3 16 -55 64 119 19
33. Red Star Kunlun U21 32 -1 3 4 19 -120 46 166 14

Západná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 16 4 1 6 55 114 59 49
2. Dynamo St.Petersburg U21 32 14 4 6 -2 72 133 61 50
3. Loko Yaroslavl U21 32 16 3 4 2 44 110 66 48
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 15 3 2 7 18 77 59 44
5. Almaz Cherepovets U21 32 13 3 2 9 32 98 66 40
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 11 4 2 9 -2 81 83 40
7. MHC Spartak Moscow U21 32 6 4 4 10 5 85 80 32
8. SKA-Varyagi U21 32 15 2 1 11 33 95 62 39
9. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 5 4 -3 88 91 41
10. Kapitan Stupino U21 32 9 3 0 17 -11 94 105 30
11. HC MVD Balashikha U21 32 8 2 4 12 -20 80 100 28
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 3 1 20 -40 49 89 21
13. HK Riga U21 32 5 1 6 13 -57 51 108 20
14. Atlanty Mytishchi U21 32 7 1 2 19 -37 76 113 20
15. Taifun Primorsky Krai U21 32 1 3 5 15 -54 68 122 19
16. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 4 2 2 20 -67 54 121 18
17. Red Star Kunlun U21 32 1 0 0 31 -147 45 192 2

Východná konferencia

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 21 2 2 1 79 118 39 52
2. Avto Yekaterinburg U21 30 17 1 4 3 20 85 65 42
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 15 2 3 5 31 105 74 41
4. Tolpar Ufa U21 30 16 1 2 8 28 87 59 38
5. Omskye Yastreby U21 30 7 4 4 7 9 88 79 34
6. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 10 2 1 14 -6 81 87 29
7. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 30 6 2 5 10 -5 80 85 25
8. Irbis Kazan U21 30 7 2 4 11 -19 68 87 26
9. Snezhnye Barsy Astana U21 30 2 4 5 10 -37 75 112 25
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 2 3 5 12 -29 58 87 21
11. Sputnik Almetievsk U21 30 6 4 1 14 -13 57 70 29
12. Ladia Tolyatti U21 30 4 4 3 12 -20 75 95 27
13. Tyumen Legion U21 30 1 4 2 17 -37 59 96 20
14. Sarmaty Orenburg U21 30 7 1 0 21 -54 50 104 18
15. Kuznetskie Medvedi U21 30 5 0 4 17 -69 66 135 14
16. Altay Barnaul U21 30 0 1 3 22 -106 46 152 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 30 21 2 2 1 79 118 39 52
2. Dynamo St.Petersburg U21 32 14 4 6 -2 72 133 61 50
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 32 16 4 1 6 55 114 59 49
4. Loko Yaroslavl U21 32 16 3 4 2 44 110 66 48
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 32 15 3 2 7 18 77 59 44
6. Avto Yekaterinburg U21 30 17 1 4 3 20 85 65 42
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 30 15 2 3 5 31 105 74 41
8. Krylya Sovetov MHC U21 32 6 6 5 4 -3 88 91 41
9. Almaz Cherepovets U21 32 13 3 2 9 32 98 66 40
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 32 11 4 2 9 -2 81 83 40
11. SKA-Varyagi U21 32 15 2 1 11 33 95 62 39
12. Tolpar Ufa U21 30 16 1 2 8 28 87 59 38
13. Omskye Yastreby U21 30 7 4 4 7 9 88 79 34
14. MHC Spartak Moscow U21 32 6 4 4 10 5 85 80 32
15. Kapitan Stupino U21 32 9 3 0 17 -11 94 105 30
16. Sputnik Almetievsk U21 30 6 4 1 14 -13 57 70 29
17. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 10 2 1 14 -6 81 87 29
18. HC MVD Balashikha U21 32 8 2 4 12 -20 80 100 28
19. Ladia Tolyatti U21 30 4 4 3 12 -20 75 95 27
20. Irbis Kazan U21 30 7 2 4 11 -19 68 87 26
21. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 30 6 2 5 10 -5 80 85 25
22. Snezhnye Barsy Astana U21 30 2 4 5 10 -37 75 112 25
23. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 30 2 3 5 12 -29 58 87 21
24. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 32 4 3 1 20 -40 49 89 21
25. Tyumen Legion U21 30 1 4 2 17 -37 59 96 20
26. HK Riga U21 32 5 1 6 13 -57 51 108 20
27. Atlanty Mytishchi U21 32 7 1 2 19 -37 76 113 20
28. Taifun Primorsky Krai U21 32 1 3 5 15 -54 68 122 19
29. Sarmaty Orenburg U21 30 7 1 0 21 -54 50 104 18
30. Chaika Nizhny Novgorod U21 32 4 2 2 20 -67 54 121 18
31. Kuznetskie Medvedi U21 30 5 0 4 17 -69 66 135 14
32. Altay Barnaul U21 30 0 1 3 22 -106 46 152 7
33. Red Star Kunlun U21 32 1 0 0 31 -147 45 192 2