Žlobin



Žlobin

not draw --1--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Zaujímavé

Žlobin

  • Až 39 zápasov tímu Žlobin skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 68 zápasov, to je až 57%.
  • Žlobin už 7 zápasov v rade neprehrali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.04.24 18:55 Brest Žlobin under 0:4 0:0,0:1,0:3
14.04.24 15:25 Brest Žlobin under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
12.04.24 18:55 Žlobin Brest under 3:1 1:0,2:1,0:0
10.04.24 16:55 Žlobin Brest over 6:1 1:1,3:0,2:0
03.04.24 16:55 Gomel Žlobin over 4:5 1:2,2:3,1:0
01.04.24 16:55 Žlobin Gomel under 2:1 0:0,1:1,1:0
30.03.24 10:55 Žlobin Gomel under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
28.03.24 17:25 Gomel Žlobin under 1:0 1:0,0:0,0:0
26.03.24 17:25 Gomel Žlobin under 0:3 0:0,0:0,0:3
18.03.24 17:25 Junost Minsk Žlobin under 0:3 0:1,0:1,0:1
16.03.24 09:55 Žlobin Junost Minsk under 3:1 0:1,2:0,1:0
14.03.24 17:55 Žlobin Junost Minsk under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
12.03.24 15:55 Junost Minsk Žlobin under 1:3 1:1,0:1,0:1
10.03.24 12:25 Junost Minsk Žlobin under 4:1 1:0,1:1,2:0
26.02.24 16:45 Žlobin Něman Grodno over 4:3 3:2,1:0,0:1
23.02.24 17:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 5:1 2:0,1:0,2:1
21.02.24 17:55 Žlobin Lokomotiv Orsha under 3:1 2:1,0:0,1:0
17.02.24 11:00 Žlobin Gomel under 1:0 0:0,1:0,0:0
15.02.24 17:00 Vitebsk Žlobin under 1:2 1:1,0:0,0:1
13.02.24 17:00 Novopolock Žlobin under 1:4 0:1,1:0,0:3
03.02.24 11:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 4:8 1:2,0:3,3:3
01.02.24 17:25 Junost Minsk Žlobin over 4:3sn 0:2,2:1,1:0,0:0,-:-
30.01.24 18:10 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 4:5 2:2,1:1,1:2
28.01.24 17:25 Žlobin Brest over 4:3pp 1:0,2:2,0:1,1:0
26.01.24 17:00 Žlobin Lida over 5:3 2:0,2:3,1:0
24.01.24 17:00 Žlobin Něman Grodno over 4:3pp 2:0,0:1,1:2,1:0
19.01.24 17:00 Brest Žlobin under 2:0 1:0,0:0,1:0
17.01.24 17:00 Brest Žlobin under 3:1 1:1,2:0,0:0
13.01.24 16:55 Žlobin Vitebsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
11.01.24 17:00 Žlobin Vitebsk under 3:0 2:0,1:0,0:0
07.01.24 12:00 Novopolock Žlobin over 4:2 2:1,0:1,2:0
05.01.24 17:00 Novopolock Žlobin under 1:3 0:0,1:0,0:3
29.12.23 17:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev under 3:1 0:1,2:0,1:0
27.12.23 15:55 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 5:2 2:0,1:1,2:1
20.12.23 18:15 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 7:0 0:0,5:0,2:0
18.12.23 18:10 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 3:0 1:0,0:0,2:0
09.12.23 13:55 Žlobin Junost Minsk under 1:4 0:2,0:2,1:0
07.12.23 18:25 Žlobin Junost Minsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
03.12.23 12:00 Lida Žlobin over 2:7 1:3,1:3,0:1
01.12.23 17:00 Lida Žlobin over 2:6 1:3,1:0,0:3
27.11.23 18:10 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,1:1,0:0
25.11.23 15:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 6:4 3:1,1:3,2:0
22.11.23 17:00 Gomel Žlobin under 1:2 0:0,1:1,0:1
20.11.23 17:00 Gomel Žlobin under 2:1 1:0,0:1,1:0
16.11.23 17:00 Žlobin Lokomotiv Orsha over 4:3 1:1,2:2,1:0
14.11.23 17:00 Žlobin Lokomotiv Orsha over 2:4 0:1,0:1,2:2
05.11.23 15:00 Něman Grodno Žlobin under 2:0 0:0,1:0,1:0
03.11.23 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:0 1:0,0:0,2:0
29.10.23 14:00 Žlobin Brest over 5:1 1:0,1:0,3:1
27.10.23 18:00 Žlobin Brest under 0:1 0:0,0:1,0:0
23.10.23 18:00 Vitebsk Žlobin under 4:0 1:0,2:0,1:0
21.10.23 13:00 Vitebsk Žlobin under 5:0 1:0,2:0,2:0
18.10.23 18:00 Žlobin Novopolock under 1:3 0:1,1:0,0:2
16.10.23 18:00 Žlobin Novopolock under 3:2 1:0,2:0,0:2
12.10.23 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 6:5 2:0,2:3,2:2
10.10.23 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 2:5 0:4,1:0,1:1
06.10.23 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 4:5 1:2,1:1,2:2
04.10.23 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 3:4 0:2,1:2,2:0
30.09.23 12:55 Junost Minsk Žlobin under 4:0 1:0,2:0,1:0
28.09.23 18:25 Junost Minsk Žlobin under 3:2 0:0,2:1,1:1
24.09.23 13:00 Žlobin Lida over 6:0 4:0,0:0,2:0
22.09.23 18:00 Žlobin Lida over 2:4 2:0,0:3,0:1
18.09.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 2:5 1:1,1:2,0:2
16.09.23 16:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
11.09.23 18:25 Žlobin Gomel over 3:4 0:0,1:0,2:4
09.09.23 14:25 Žlobin Gomel over 7:4 0:3,5:1,2:0
05.09.23 18:00 Lokomotiv Orsha Žlobin over 4:3sn 1:0,2:1,0:2,0:0,-:-
03.09.23 11:25 Lokomotiv Orsha Žlobin under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,-:-
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
31.07.2024 17:00 Slavutych Smolensk Žlobin H2H
02.08.2024 17:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev H2H
04.08.2024 17:00 Lokomotiv Orsha Žlobin H2H
07.08.2024 17:00 Žlobin Novopolock H2H
09.08.2024 17:00 Vitebsk Žlobin H2H
12.08.2024 17:00 Žlobin Gomel H2H