Blainville-Boisbriand Armada


Blainville-Boisbriand Armada

Blainville-Boisbriand Armada

not draw --12--0---0
not win --4--0---0
not lost --4--0---0

Zaujímavé

Blainville-Boisbriand Armada

  • 58% prehier (15 zápasov) z celkového počtu 26 tímu Blainville-Boisbriand Armada nenasvedčuje, že súperi to budú mať s tímom Blainville-Boisbriand Armada veľmi ťažké.
  • Až 19 zápasov tímu Blainville-Boisbriand Armada skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 26 zápasov, to je až 73%.
  • Blainville-Boisbriand Armada už 12 zápasov v rade neremízovali.
  • Blainville-Boisbriand Armada ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Blainville-Boisbriand Armada už 4 zápasov v rade nevyhrali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.11.22 21:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada under 2:1 0:0,2:0,0:1
26.11.22 01:30 Chicoutimi Saguenéens Blainville-Boisbriand Armada over 5:2 2:1,1:0,2:1
24.11.22 01:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada under 3:0 1:0,1:0,1:0
20.11.22 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques over 4:6 0:1,1:3,3:2
19.11.22 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes over 5:2 0:2,2:0,3:0
17.11.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Moncton Wildcats over 6:1 2:1,3:0,1:0
13.11.22 22:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada over 2:5 0:1,1:1,1:3
12.11.22 01:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada over 5:2 0:0,2:2,3:0
11.11.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres over 2:4 1:1,1:1,0:2
06.11.22 21:00 Moncton Wildcats Blainville-Boisbriand Armada over 8:5 3:2,1:2,4:1
05.11.22 23:00 Charlottetown Islanders Blainville-Boisbriand Armada under 3:2 2:0,0:1,1:1
04.11.22 23:00 Acadie–Bathurst Titan Blainville-Boisbriand Armada over 5:3 1:0,3:2,1:1
30.10.22 20:00 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,-:-
29.10.22 22:00 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada over 3:5 1:0,0:3,2:2
27.10.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Halifax Mooseheads under 2:3 1:2,0:1,1:0
23.10.22 22:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 6:2 3:1,1:0,2:1
22.10.22 22:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada over 3:6 0:3,1:2,2:1
16.10.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Chicoutimi Saguenéens over 7:2 2:1,3:1,2:0
15.10.22 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs over 1:5 0:2,0:1,1:2
09.10.22 22:00 Chicoutimi Saguenéens Blainville-Boisbriand Armada over 6:2 4:1,1:1,1:0
08.10.22 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Quebec Remparts over 3:4 0:3,1:0,2:1
06.10.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies under 1:0 0:0,1:0,0:0
02.10.22 21:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 2:5 0:2,1:1,1:2
01.10.22 22:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada under 0:5 0:0,0:1,0:4
25.09.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies over 2:5 1:4,0:0,1:1
24.09.22 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs over 4:2 2:1,0:0,2:1
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.12.2022 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs H2H
04.12.2022 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Saint John Sea Dogs H2H
08.12.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Blainville-Boisbriand Armada H2H
09.12.2022 00:00 Halifax Mooseheads Blainville-Boisbriand Armada H2H
11.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Blainville-Boisbriand Armada H2H
17.12.2022 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic H2H
22:00 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic H2H
29.12.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada H2H
31.12.2022 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
20:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H
04.01.2023 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs H2H
06.01.2023 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes H2H
08.01.2023 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada H2H
22:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada H2H
13.01.2023 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
14.01.2023 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H
15.01.2023 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres H2H
21.01.2023 01:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada H2H
22:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada H2H
28.01.2023 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Charlottetown Islanders H2H
29.01.2023 00:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada H2H
04.02.2023 01:00 Quebec Remparts Blainville-Boisbriand Armada H2H
05.02.2023 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Acadie–Bathurst Titan H2H
21:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs H2H
09.02.2023 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Chicoutimi Saguenéens H2H
11.02.2023 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix H2H
12.02.2023 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Cape Breton Screaming Eagles H2H
18.02.2023 01:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada H2H
19.02.2023 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Quebec Remparts H2H
23.02.2023 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada H2H
24.02.2023 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada H2H
25.02.2023 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies H2H
04.03.2023 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs H2H
05.03.2023 22:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada H2H
10.03.2023 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes H2H
11.03.2023 22:00 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada H2H
12.03.2023 21:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada H2H
16.03.2023 00:00 Quebec Remparts Blainville-Boisbriand Armada H2H
18.03.2023 00:30 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar H2H
21:00 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar H2H
24.03.2023 00:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
25.03.2023 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H