Sokol Krasnoyarsk VS Ermak Angarsk


Sokol Krasnoyarsk

Ermak Angarsk

not draw --3--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Sokol Krasnoyarsk (T1) VS Ermak Angarsk (T2)

Sokol Krasnoyarsk

Ermak Angarsk

Zaujímavé

Sokol Krasnoyarsk

  • Počet remíz tímu Sokol Krasnoyarsk je až 9 z celkového počtu 24 zápasov, čo je až 38%.

Ermak Angarsk

  • Mužsvo Ermak Angarsk prehralo až 71% svojích zápasov (17 prehier z 24).
  • 15 z celkového počtu 24 zápasov tímu Ermak Angarsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 63%.
  • Ermak Angarsk už 13 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 12 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2021/2022
03.12.2021 12:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk under 1:3 0:1,0:1,1:1
25.11.2021 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk over 2:5 1:1,1:1,0:3
Rusko / MHL / 2020/2021
16.02.2021 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk over 6:3 2:2,3:0,1:1
08.09.2020 13:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk under 3:1 2:0,0:0,1:1
Rusko / MHL / 2019/2020
27.12.2019 12:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk under 2:3ppsn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:3
26.12.2019 12:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk over 3:6 2:2,1:1,0:3
21.12.2019 11:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
20.12.2019 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk under 3:2 1:0,1:0,1:2
Rusko / VHL / 2018/2019
09.02.2019 10:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk under 3:2 0:0,1:1,2:1
11.11.2018 11:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
Rusko / VHL / 2017/2018
26.01.2018 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ermak Angarsk over 3:4 1:0,0:2,2:2
02.10.2017 13:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1

Sokol Krasnoyarsk

6 - 2 - 4

Ermak Angarsk

Sokol Krasnoyarsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.11.22 14:00 Omskie Krylia Sokol Krasnoyarsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
16.11.22 13:30 Novokuzněck Sokol Krasnoyarsk over 4:3 0:1,3:2,1:0
05.11.22 11:00 Dinamo St. Petersburg Sokol Krasnoyarsk under 1:3 0:0,0:2,1:1
03.11.22 17:00 Karelia SKA Sokol Krasnoyarsk under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,-:-
01.11.22 15:00 Ťumeň Sokol Krasnoyarsk over 1:7 0:0,1:3,0:4
30.10.22 09:00 Yugra Khanty-Mansiysk Sokol Krasnoyarsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
25.10.22 14:00 Sokol Krasnoyarsk Almetievsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
23.10.22 00:00 Sokol Krasnoyarsk Iževsk over 5:4sn 1:1,0:2,3:1,0:0,-:-
21.10.22 14:00 Sokol Krasnoyarsk Molot-Prikam'e Perm over 6:2 0:2,3:0,3:0
19.10.22 14:00 Sokol Krasnoyarsk Toros Neftekamsk over 3:5 0:1,3:2,0:2
14.10.22 18:00 Penza Sokol Krasnoyarsk over 5:2 3:0,1:2,1:0
12.10.22 17:30 Tambov Sokol Krasnoyarsk over 3:4sn 1:1,2:1,0:1,0:0,-:-
10.10.22 17:30 Khimik Voskresensk Sokol Krasnoyarsk over 6:4 0:2,5:1,1:1
08.10.22 16:00 Ryazan Sokol Krasnoyarsk under 2:3pp 0:0,0:0,2:2,0:1
02.10.22 12:00 Sokol Krasnoyarsk Kurgan under 4:0 1:0,2:0,1:0
30.09.22 14:00 Sokol Krasnoyarsk Gornyak Uchaly over 4:2 1:0,2:0,1:2
28.09.22 14:00 Sokol Krasnoyarsk Yuzhny Ural Orsk over 4:5pp 2:4,2:0,0:0,0:1
26.09.22 14:00 Sokol Krasnoyarsk Chelmet Čeljabinsk under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
21.09.22 18:00 Voroněž Sokol Krasnoyarsk under 1:3 0:1,0:1,1:1
19.09.22 18:30 Rostov Sokol Krasnoyarsk over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
13.09.22 14:00 Sokol Krasnoyarsk AKM under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
10.09.22 12:00 Sokol Krasnoyarsk Bars Kazan under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
08.09.22 14:00 Sokol Krasnoyarsk Togliatti over 5:2 1:0,0:2,4:0
06.09.22 14:00 Sokol Krasnoyarsk Zvezda Chekhov under 1:0 0:0,0:0,1:0

Ermak Angarsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.11.22 14:00 Omskie Krylia Ermak Angarsk under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
14.11.22 13:30 Novokuzněck Ermak Angarsk over 9:3 4:0,2:3,3:0
05.11.22 15:00 Karelia SKA Ermak Angarsk under 4:1 3:0,1:1,0:0
03.11.22 17:00 Dinamo St. Petersburg Ermak Angarsk over 7:3 3:2,3:0,1:1
01.11.22 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk under 4:0 0:0,2:0,2:0
30.10.22 13:00 Ťumeň Ermak Angarsk under 3:2 2:0,0:0,1:2
25.10.22 13:00 Ermak Angarsk Iževsk under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
23.10.22 11:00 Ermak Angarsk Almetievsk under 2:3 0:0,2:3,0:0
21.10.22 13:00 Ermak Angarsk Toros Neftekamsk over 3:4 0:0,3:3,0:1
19.10.22 13:00 Ermak Angarsk Molot-Prikam'e Perm under 2:3 0:0,1:2,1:1
14.10.22 17:30 Tambov Ermak Angarsk over 6:3 3:1,1:2,2:0
12.10.22 18:00 Penza Ermak Angarsk over 5:2 4:0,1:1,0:1
10.10.22 18:00 Ryazan Ermak Angarsk under 2:1 2:0,0:0,0:1
08.10.22 12:00 Khimik Voskresensk Ermak Angarsk under 2:3 2:2,0:1,0:0
02.10.22 11:00 Ermak Angarsk Gornyak Uchaly under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
30.09.22 13:00 Ermak Angarsk Kurgan under 0:1 0:0,0:1,0:0
28.09.22 13:00 Ermak Angarsk Chelmet Čeljabinsk over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
26.09.22 13:00 Ermak Angarsk Yuzhny Ural Orsk over 4:3 1:0,0:2,3:1
19.09.22 18:00 Voroněž Ermak Angarsk under 4:1 1:1,1:0,2:0
17.09.22 12:00 Rostov Ermak Angarsk over 3:6 1:1,0:1,2:4
11.09.22 11:00 Ermak Angarsk AKM over 4:5 0:2,3:0,1:3
08.09.22 13:00 Ermak Angarsk Bars Kazan under 2:3 0:1,1:2,1:0
06.09.22 13:00 Ermak Angarsk Togliatti under 1:2 0:0,1:0,0:2
04.09.22 11:00 Ermak Angarsk Zvezda Chekhov under 1:2 1:0,0:1,0:1

Sokol Krasnoyarsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
04.12.2022 10:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk H2H
11.12.2022 11:00 Sokol Krasnoyarsk Dinamo St. Petersburg H2H
13.12.2022 13:00 Sokol Krasnoyarsk Karelia SKA H2H
15.12.2022 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ťumeň H2H
17.12.2022 11:00 Sokol Krasnoyarsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
22.12.2022 16:30 Almetievsk Sokol Krasnoyarsk H2H
24.12.2022 14:00 Iževsk Sokol Krasnoyarsk H2H
26.12.2022 15:00 Molot-Prikam'e Perm Sokol Krasnoyarsk H2H
28.12.2022 15:00 Toros Neftekamsk Sokol Krasnoyarsk H2H
10.01.2023 13:00 Sokol Krasnoyarsk Tambov H2H
12.01.2023 13:00 Sokol Krasnoyarsk Penza H2H
14.01.2023 11:00 Sokol Krasnoyarsk Khimik Voskresensk H2H
16.01.2023 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ryazan H2H
22.01.2023 13:00 Kurgan Sokol Krasnoyarsk H2H
24.01.2023 14:30 Gornyak Uchaly Sokol Krasnoyarsk H2H
26.01.2023 14:30 Yuzhny Ural Orsk Sokol Krasnoyarsk H2H
28.01.2023 13:00 Chelmet Čeljabinsk Sokol Krasnoyarsk H2H
02.02.2023 13:00 Sokol Krasnoyarsk Voroněž H2H
04.02.2023 11:00 Sokol Krasnoyarsk Rostov H2H
11.02.2023 14:00 Togliatti Sokol Krasnoyarsk H2H
13.02.2023 16:30 Bars Kazan Sokol Krasnoyarsk H2H
15.02.2023 17:00 Zvezda Chekhov Sokol Krasnoyarsk H2H
17.02.2023 17:00 AKM Sokol Krasnoyarsk H2H

Ermak Angarsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
04.12.2022 10:00 Ermak Angarsk Sokol Krasnoyarsk H2H
11.12.2022 10:00 Ermak Angarsk Karelia SKA H2H
13.12.2022 12:00 Ermak Angarsk Dinamo St. Petersburg H2H
15.12.2022 12:00 Ermak Angarsk Yugra Khanty-Mansiysk H2H
17.12.2022 10:00 Ermak Angarsk Ťumeň H2H
22.12.2022 15:30 Iževsk Ermak Angarsk H2H
24.12.2022 15:00 Almetievsk Ermak Angarsk H2H
26.12.2022 15:00 Toros Neftekamsk Ermak Angarsk H2H
28.12.2022 15:00 Molot-Prikam'e Perm Ermak Angarsk H2H
10.01.2023 12:00 Ermak Angarsk Penza H2H
12.01.2023 12:00 Ermak Angarsk Tambov H2H
14.01.2023 10:00 Ermak Angarsk Ryazan H2H
16.01.2023 12:00 Ermak Angarsk Khimik Voskresensk H2H
22.01.2023 09:00 Gornyak Uchaly Ermak Angarsk H2H
24.01.2023 14:30 Kurgan Ermak Angarsk H2H
26.01.2023 15:00 Chelmet Čeljabinsk Ermak Angarsk H2H
28.01.2023 13:00 Yuzhny Ural Orsk Ermak Angarsk H2H
04.02.2023 10:00 Ermak Angarsk Voroněž H2H
06.02.2023 12:00 Ermak Angarsk Rostov H2H
11.02.2023 15:00 Bars Kazan Ermak Angarsk H2H
13.02.2023 16:00 Togliatti Ermak Angarsk H2H
15.02.2023 17:00 AKM Ermak Angarsk H2H
17.02.2023 17:00 Zvezda Chekhov Ermak Angarsk H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 27 12 4 4 -1 30 83 53 44
2. Novokuzněck 28 6 7 2 4 35 103 68 42
3. Penza 28 5 7 4 1 27 88 61 42
4. Ťumeň 27 6 5 7 -3 9 74 65 39
5. Togliatti 29 11 3 4 4 10 81 71 38
6. Khimik Voskresensk 27 9 4 3 4 29 96 67 37
7. Dinamo St. Petersburg 28 4 7 1 8 14 88 74 37
8. Sokol Krasnoyarsk 27 6 5 5 1 20 85 65 37
9. Almetievsk 27 11 3 2 6 11 69 58 36
10. Tambov 28 4 5 5 4 -3 75 78 33
11. Iževsk 27 4 5 5 3 -8 74 82 33
12. Toros Neftekamsk 26 12 1 4 4 8 71 63 32
13. Karelia SKA 28 7 4 2 9 9 91 82 32
14. Bars Kazan 28 3 5 5 5 -11 60 71 31
15. AKM 27 1 6 5 4 -9 80 89 31
16. Gornyak Uchaly 28 8 3 2 10 -1 78 79 30
17. Chelmet Čeljabinsk 26 1 6 4 5 -7 58 65 30
18. Kurgan 28 7 3 3 9 -2 59 61 29
19. Omskie Krylia 27 7 3 2 10 -5 75 80 28
20. Molot-Prikam'e Perm 25 5 4 2 8 -6 68 74 28
21. Rostov 27 1 5 6 4 -17 69 86 28
22. Yuzhny Ural Orsk 26 6 1 7 4 -16 64 80 23
23. Ryazan 27 4 2 6 7 -22 55 77 22
24. Zvezda Chekhov 27 7 1 3 12 -25 54 79 21
25. Voroněž 28 3 1 5 13 -28 60 88 15
26. Ermak Angarsk 27 2 1 3 17 -42 55 97 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 14 2 5 1 0 24 57 33 25
2. Iževsk 17 3 4 3 0 6 51 45 25
3. Khimik Voskresensk 14 8 2 0 2 27 58 31 24
4. Yugra Khanty-Mansiysk 14 8 1 3 -2 19 45 26 23
5. Sokol Krasnoyarsk 15 4 3 3 -1 16 48 32 23
6. Almetievsk 16 7 2 1 3 12 45 33 23
7. Novokuzněck 14 6 2 1 2 21 54 33 21
8. Penza 13 6 2 0 3 21 48 27 20
9. Togliatti 13 9 0 2 0 10 40 30 20
10. Ťumeň 14 6 1 4 -2 2 39 37 20
11. Toros Neftekamsk 14 6 1 3 0 7 38 31 19
12. Karelia SKA 13 5 2 1 2 13 46 33 19
13. Gornyak Uchaly 15 6 1 2 3 6 43 37 18
14. Tambov 14 1 3 4 -1 2 39 37 18
15. Omskie Krylia 15 4 2 1 5 10 45 35 17
16. Chelmet Čeljabinsk 13 5 1 2 2 5 31 26 16
17. AKM 11 1 3 2 0 7 38 31 16
18. Molot-Prikam'e Perm 12 4 1 1 4 -1 31 32 13
19. Ryazan 14 4 0 4 2 -11 26 37 12
20. Bars Kazan 13 -1 3 2 4 -11 27 38 12
21. Rostov 12 1 2 2 3 -6 36 42 12
22. Zvezda Chekhov 11 3 1 1 4 -6 27 33 11
23. Kurgan 14 0 2 3 4 -9 25 34 11
24. Yuzhny Ural Orsk 12 2 0 5 0 -15 26 41 9
25. Voroněž 13 2 0 3 5 -8 30 38 7
26. Ermak Angarsk 14 1 0 3 7 -16 26 42 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Penza 15 -1 5 4 -2 6 40 34 22
2. Yugra Khanty-Mansiysk 13 4 3 1 1 11 38 27 21
3. Novokuzněck 14 0 5 1 2 14 49 35 21
4. Ťumeň 13 0 4 3 -1 7 35 28 19
5. Bars Kazan 15 4 2 3 1 0 33 33 19
6. Kurgan 14 7 1 0 5 7 34 27 18
7. Togliatti 16 2 3 2 4 0 41 41 18
8. Rostov 15 0 3 4 1 -11 33 44 16
9. Tambov 14 3 2 1 5 -5 36 41 15
10. Molot-Prikam'e Perm 13 1 3 1 4 -5 37 42 15
11. AKM 16 0 3 3 4 -16 42 58 15
12. Sokol Krasnoyarsk 12 2 2 2 2 4 37 33 14
13. Yuzhny Ural Orsk 14 4 1 2 4 -1 38 39 14
14. Chelmet Čeljabinsk 13 -4 5 2 3 -12 27 39 14
15. Almetievsk 11 4 1 1 3 -1 24 25 13
16. Toros Neftekamsk 12 6 0 1 4 1 33 32 13
17. Khimik Voskresensk 13 1 2 3 2 2 38 36 13
18. Karelia SKA 15 2 2 1 7 -4 45 49 13
19. Dinamo St. Petersburg 14 2 2 0 8 -10 31 41 12
20. Gornyak Uchaly 13 2 2 0 7 -7 35 42 12
21. Omskie Krylia 12 3 1 1 5 -15 30 45 11
22. Ryazan 13 0 2 2 5 -11 29 40 10
23. Zvezda Chekhov 16 4 0 2 8 -19 27 46 10
24. Iževsk 10 1 1 2 3 -14 23 37 8
25. Voroněž 15 1 1 2 8 -20 30 50 8
26. Ermak Angarsk 13 1 1 0 10 -26 29 55 6