Taifun Primorsky Krai U21 VS Dynamo St.Petersburg U21


Taifun Primorsky Krai U21

Dynamo St.Petersburg U21

Taifun Primorsky Krai U21 (T1) VS Dynamo St.Petersburg U21 (T2)

Taifun Primorsky Krai U21

Dynamo St.Petersburg U21

Zaujímavé

Taifun Primorsky Krai U21

  • Z celkového počtu 30 prehralo mužstvo Taifun Primorsky Krai U21 až 50% svojích zápasov. 15 prehraných zápasov.
  • Až 18 zápasov tímu Taifun Primorsky Krai U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 30 zápasov, to je až 60%.
  • Taifun Primorsky Krai U21 už 5 zápasov v rade neremízovali.

Dynamo St.Petersburg U21

  • Tím Dynamo St.Petersburg U21 odohral až 19 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 59% z celkového počtu 32 zápasov.
  • Dynamo St.Petersburg U21 už 9 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 78% vzájomných zápasov, čo je 14 výhier z 18 zápasov.
  • 56% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 10 z 18 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2021/2022
16.10.2021 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 7:1 3:0,2:1,2:0
15.10.2021 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 6:1 2:0,3:0,1:1
Rusko / MHL / 2020/2021
12.01.2021 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:5 0:1,1:2,1:2
11.01.2021 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:3 0:2,0:1,1:0
22.11.2020 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2 1:1,2:1,0:0
21.11.2020 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
Rusko / MHL / 2019/2020
10.11.2019 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
09.11.2019 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 0:2 0:0,0:2,0:0
10.09.2019 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 4:1 1:0,1:1,2:0
09.09.2019 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 4:1 1:0,3:1,0:0
Rusko / MHL / 2018/2019
25.01.2019 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
24.01.2019 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 7:4 4:1,0:1,3:2
21.10.2018 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:10 2:4,0:4,0:2
20.10.2018 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:6 0:4,1:1,1:1
Rusko / MHL / 2017/2018
30.01.2018 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 4:2 0:2,2:0,2:0
29.01.2018 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:4 1:0,0:1,0:3
15.10.2017 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 10:1 1:0,3:1,6:0
13.10.2017 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 4:3 1:3,2:0,1:0

Taifun Primorsky Krai U21

1 - 3 - 14

Dynamo St.Petersburg U21

Taifun Primorsky Krai U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.11.21 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 7:1 1:0,5:0,1:1
18.11.21 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 7:3 3:2,2:0,2:1
15.11.21 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:3 0:2,1:0,1:1
14.11.21 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:2 0:1,3:0,2:1
11.11.21 10:00 Taifun Primorsky Krai U21 Almaz Cherepovets U21 over 1:5 0:2,1:0,0:3
10.11.21 10:00 Taifun Primorsky Krai U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:3
07.11.21 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:2,1:1,0:0
06.11.21 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:1 1:0,0:1,1:0
31.10.21 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1
30.10.21 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 3:4pp 0:0,2:0,1:3,0:1
27.10.21 11:00 Taifun Primorsky Krai U21 HC MVD Balashikha U21 over 5:3 1:1,2:0,2:2
26.10.21 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 HC MVD Balashikha U21 over 0:6 0:2,0:3,0:1
16.10.21 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 7:1 3:0,2:1,2:0
15.10.21 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 6:1 2:0,3:0,1:1
12.10.21 18:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 4:3 0:0,1:1,3:2
11.10.21 18:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:1 1:1,0:0,2:0
08.10.21 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,2:1
07.10.21 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 1:3 1:1,0:1,0:1
02.10.21 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:6 0:2,3:4,1:0
01.10.21 11:00 Taifun Primorsky Krai U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
28.09.21 11:00 Taifun Primorsky Krai U21 Kapitan Stupino U21 over 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
27.09.21 11:00 Taifun Primorsky Krai U21 Kapitan Stupino U21 over 6:2 0:2,4:0,2:0
23.09.21 17:30 HK Riga U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:4 1:1,2:1,0:2
22.09.21 17:30 HK Riga U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:3 0:1,1:0,1:2
15.09.21 11:00 Taifun Primorsky Krai U21 MHC Spartak Moscow U21 over 2:4 2:0,0:2,0:2
14.09.21 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:2 2:1,0:1,1:0
11.09.21 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Mikhaylov Academy U21 over 5:2 1:1,2:0,2:1
10.09.21 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Mikhaylov Academy U21 over 4:2 1:1,2:0,1:1
06.09.21 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:3 0:2,1:1,1:0
05.09.21 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 6:2 1:0,2:1,3:1

Dynamo St.Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.11.21 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:10 2:3,0:4,0:3
19.11.21 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 1:7 0:2,1:3,0:2
16.11.21 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 over 0:6 0:1,0:5,0:0
15.11.21 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 HC MVD Balashikha U21 under 3:1 2:0,0:0,1:1
11.11.21 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 1:7 1:5,0:0,0:2
10.11.21 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:3 3:1,1:1,0:1
07.11.21 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 6:4 1:3,3:0,2:1
06.11.21 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 1:0,1:1,2:1
03.11.21 12:00 HK Riga U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 6:3 3:1,2:1,1:1
02.11.21 12:00 HK Riga U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 4:3sn 2:0,0:1,1:2,0:0,1:0
26.10.21 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
25.10.21 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2pp 0:0,2:0,0:2,1:0
22.10.21 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:4 2:2,0:1,0:1
21.10.21 18:00 Atlanty Mytishchi U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 8:2 3:0,2:2,3:0
16.10.21 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 7:1 3:0,2:1,2:0
15.10.21 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 6:1 2:0,3:0,1:1
12.10.21 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 4:1 0:0,3:1,1:0
11.10.21 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:1 2:1,1:0,0:0
06.10.21 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,2:3
05.10.21 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 0:1,2:0,1:0
02.10.21 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 under 4:1 0:0,3:1,1:0
01.10.21 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Mikhaylov Academy U21 over 4:5sn 1:1,3:1,0:2,0:0,0:3
27.09.21 18:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
26.09.21 12:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
21.09.21 12:00 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:2 0:0,2:1,1:1
20.09.21 17:30 Almaz Cherepovets U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:3 0:2,1:0,0:1
17.09.21 17:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 4:3pp 0:1,3:0,0:2,1:0
16.09.21 17:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 4:5pp 2:3,2:1,0:0,0:1
10.09.21 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 8:1 3:0,2:0,3:1
09.09.21 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:1 4:1,3:0,0:0
06.09.21 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
05.09.21 12:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 0:2,0:0,1:0

Taifun Primorsky Krai U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.11.2021 10:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 H2H
30.11.2021 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 H2H
04.12.2021 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
05.12.2021 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
08.12.2021 09:00 Taifun Primorsky Krai U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
09.12.2021 09:00 Taifun Primorsky Krai U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
16.12.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
17.12.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
20.12.2021 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
21.12.2021 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
25.12.2021 03:00 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
26.12.2021 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
05.01.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
06.01.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
16.01.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
17.01.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
20.01.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
21.01.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
03.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
04.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
07.02.2022 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
08.02.2022 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
15.02.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 H2H
16.02.2022 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 H2H
22.02.2022 15:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
23.02.2022 15:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
26.02.2022 15:00 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
27.02.2022 15:00 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
02.03.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
03.03.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
06.03.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
07.03.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H

Dynamo St.Petersburg U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.11.2021 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
30.11.2021 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
18.12.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
19.12.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
25.12.2021 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
26.12.2021 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
04.01.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 H2H
05.01.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 H2H
11.01.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
12.01.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
15.01.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
16.01.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
21.01.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
22.01.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
25.01.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
26.01.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
02.02.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 H2H
03.02.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 HK Riga U21 H2H
13.02.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
14.02.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
17.02.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
18.02.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
22.02.2022 15:00 Kapitan Stupino U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
23.02.2022 15:00 Kapitan Stupino U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
25.02.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
27.02.2022 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
03.03.2022 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
04.03.2022 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
07.03.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
08.03.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 17 3 1 3 69 118 49 47
2. Tolpar Ufa U21 29 16 2 3 3 49 103 54 43
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 12 3 3 4 24 89 65 39
4. Omskye Yastreby U21 29 12 3 2 7 31 110 79 38
5. Sputnik Almetievsk U21 28 14 1 5 2 25 82 57 37
6. Avto Yekaterinburg U21 29 11 3 3 6 12 83 71 37
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 16 1 0 10 29 109 80 36
8. Loko-76 U21 28 11 3 0 11 -5 73 78 34
9. Irbis Kazan U21 30 7 4 3 9 9 77 68 33
10. Ladia Tolyatti U21 27 10 2 2 9 10 86 76 30
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 7 3 3 9 -14 76 90 29
12. Oktan Perm U21 29 4 3 9 1 -22 60 82 29
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 2 5 3 12 -29 81 110 27
14. Kuznetskie Medvedi U21 26 4 3 4 8 -18 57 75 24
15. Sarmaty Orenburg U21 27 2 4 2 13 -34 66 100 22
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 2 3 2 16 -40 56 96 18
17. Tyumen Legion U21 30 2 0 1 26 -96 39 135 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 35 26 2 1 3 82 154 72 61
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 18 2 1 4 60 113 53 45
3. Loko Yaroslavl U21 30 15 3 3 3 40 121 81 45
4. Dynamo St.Petersburg U21 34 14 2 6 4 9 112 103 42
5. Almaz Cherepovets U21 28 17 1 0 9 26 92 66 38
6. HC MVD Balashikha U21 30 15 2 0 11 24 94 70 38
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 12 2 4 6 28 103 75 36
8. MHC Spartak Moscow U21 28 9 4 0 11 17 82 65 34
9. Mikhaylov Academy U21 28 8 4 2 8 5 86 81 34
10. HK Riga U21 37 5 4 2 20 -31 104 135 28
11. Taifun Primorsky Krai U21 32 10 1 3 14 -42 76 118 27
12. SKA-Varyagi U21 34 8 2 3 16 -38 88 126 27
13. Krylya Sovetov MHC U21 28 8 2 2 12 -13 68 81 26
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 30 8 1 3 14 -53 64 117 23
15. Atlanty Mytishchi U21 32 6 2 2 18 -23 82 105 22
16. Sakhalinskie Akuly U21 32 8 0 2 20 -41 77 118 18
17. Kapitan Stupino U21 30 4 2 2 18 -50 55 105 18
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 35 26 2 1 3 82 154 72 61
2. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 17 3 1 3 69 118 49 47
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 18 2 1 4 60 113 53 45
4. Loko Yaroslavl U21 30 15 3 3 3 40 121 81 45
5. Tolpar Ufa U21 29 16 2 3 3 49 103 54 43
6. Dynamo St.Petersburg U21 34 14 2 6 4 9 112 103 42
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 28 12 3 3 4 24 89 65 39
8. Almaz Cherepovets U21 28 17 1 0 9 26 92 66 38
9. HC MVD Balashikha U21 30 15 2 0 11 24 94 70 38
10. Omskye Yastreby U21 29 12 3 2 7 31 110 79 38
11. Sputnik Almetievsk U21 28 14 1 5 2 25 82 57 37
12. Avto Yekaterinburg U21 29 11 3 3 6 12 83 71 37
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 28 16 1 0 10 29 109 80 36
14. Russkie Vityazi Podolsk U21 30 12 2 4 6 28 103 75 36
15. Loko-76 U21 28 11 3 0 11 -5 73 78 34
16. MHC Spartak Moscow U21 28 9 4 0 11 17 82 65 34
17. Mikhaylov Academy U21 28 8 4 2 8 5 86 81 34
18. Irbis Kazan U21 30 7 4 3 9 9 77 68 33
19. Ladia Tolyatti U21 27 10 2 2 9 10 86 76 30
20. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 7 3 3 9 -14 76 90 29
21. Oktan Perm U21 29 4 3 9 1 -22 60 82 29
22. HK Riga U21 37 5 4 2 20 -31 104 135 28
23. Taifun Primorsky Krai U21 32 10 1 3 14 -42 76 118 27
24. SKA-Varyagi U21 34 8 2 3 16 -38 88 126 27
25. Reaktor Nizhnekamsk U21 30 2 5 3 12 -29 81 110 27
26. Krylya Sovetov MHC U21 28 8 2 2 12 -13 68 81 26
27. Kuznetskie Medvedi U21 26 4 3 4 8 -18 57 75 24
28. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 30 8 1 3 14 -53 64 117 23
29. Atlanty Mytishchi U21 32 6 2 2 18 -23 82 105 22
30. Sarmaty Orenburg U21 27 2 4 2 13 -34 66 100 22
31. Sakhalinskie Akuly U21 32 8 0 2 20 -41 77 118 18
32. Kapitan Stupino U21 30 4 2 2 18 -50 55 105 18
33. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 28 2 3 2 16 -40 56 96 18
34. Tyumen Legion U21 30 2 0 1 26 -96 39 135 5

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 8 1 0 2 34 51 17 20
2. Tolpar Ufa U21 14 10 1 0 2 32 51 19 24
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 18 7 3 2 1 17 54 37 28
4. Omskye Yastreby U21 13 5 1 2 2 12 41 29 16
5. Sputnik Almetievsk U21 12 7 0 2 1 6 33 27 16
6. Avto Yekaterinburg U21 13 1 2 1 6 -7 31 38 11
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 8 0 0 4 15 49 34 16
8. Loko-76 U21 18 8 2 0 6 -2 49 51 24
9. Irbis Kazan U21 18 4 4 3 0 20 57 37 27
10. Ladia Tolyatti U21 17 9 0 2 4 10 58 48 20
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 16 4 2 1 6 -6 43 49 17
12. Oktan Perm U21 12 3 1 3 1 -3 29 32 13
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 12 3 0 0 9 -26 30 56 6
14. Kuznetskie Medvedi U21 14 0 3 4 0 -10 29 39 16
15. Sarmaty Orenburg U21 16 1 3 1 7 -19 44 63 15
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 12 1 1 1 7 -19 25 44 7
17. Tyumen Legion U21 12 1 0 0 11 -31 20 51 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 16 14 1 0 0 60 85 25 32
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 12 9 0 0 3 24 45 21 18
3. Loko Yaroslavl U21 14 6 2 2 0 21 61 40 22
4. Dynamo St.Petersburg U21 20 12 0 2 4 11 70 59 26
5. Almaz Cherepovets U21 14 8 0 0 6 -1 37 38 16
6. HC MVD Balashikha U21 14 7 1 0 5 8 40 32 18
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 5 1 4 1 12 52 40 18
8. MHC Spartak Moscow U21 10 0 3 0 4 2 28 26 12
9. Mikhaylov Academy U21 10 4 1 0 4 4 28 24 12
10. HK Riga U21 23 0 4 2 11 -15 66 81 18
11. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 1 2 7 -16 44 60 16
12. SKA-Varyagi U21 22 8 1 1 10 -4 57 61 21
13. Krylya Sovetov MHC U21 12 1 2 1 5 -4 41 45 11
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 10 3 0 0 7 -15 25 40 6
15. Atlanty Mytishchi U21 16 5 1 0 9 5 50 45 14
16. Sakhalinskie Akuly U21 20 5 0 1 13 -20 48 68 11
17. Kapitan Stupino U21 16 -1 2 1 11 -35 27 62 7
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 16 14 1 0 0 60 85 25 32
2. Chaika Nizhny Novgorod U21 18 7 3 2 1 17 54 37 28
3. Irbis Kazan U21 18 4 4 3 0 20 57 37 27
4. Dynamo St.Petersburg U21 20 12 0 2 4 11 70 59 26
5. Tolpar Ufa U21 14 10 1 0 2 32 51 19 24
6. Loko-76 U21 18 8 2 0 6 -2 49 51 24
7. Loko Yaroslavl U21 14 6 2 2 0 21 61 40 22
8. SKA-Varyagi U21 22 8 1 1 10 -4 57 61 21
9. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 8 1 0 2 34 51 17 20
10. Ladia Tolyatti U21 17 9 0 2 4 10 58 48 20
11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 12 9 0 0 3 24 45 21 18
12. HC MVD Balashikha U21 14 7 1 0 5 8 40 32 18
13. Russkie Vityazi Podolsk U21 16 5 1 4 1 12 52 40 18
14. HK Riga U21 23 0 4 2 11 -15 66 81 18
15. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 16 4 2 1 6 -6 43 49 17
16. Sputnik Almetievsk U21 12 7 0 2 1 6 33 27 16
17. Omskye Yastreby U21 13 5 1 2 2 12 41 29 16
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 8 0 0 4 15 49 34 16
19. Almaz Cherepovets U21 14 8 0 0 6 -1 37 38 16
20. Kuznetskie Medvedi U21 14 0 3 4 0 -10 29 39 16
21. Taifun Primorsky Krai U21 18 5 1 2 7 -16 44 60 16
22. Sarmaty Orenburg U21 16 1 3 1 7 -19 44 63 15
23. Atlanty Mytishchi U21 16 5 1 0 9 5 50 45 14
24. Oktan Perm U21 12 3 1 3 1 -3 29 32 13
25. Mikhaylov Academy U21 10 4 1 0 4 4 28 24 12
26. MHC Spartak Moscow U21 10 0 3 0 4 2 28 26 12
27. Avto Yekaterinburg U21 13 1 2 1 6 -7 31 38 11
28. Krylya Sovetov MHC U21 12 1 2 1 5 -4 41 45 11
29. Sakhalinskie Akuly U21 20 5 0 1 13 -20 48 68 11
30. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 12 1 1 1 7 -19 25 44 7
31. Kapitan Stupino U21 16 -1 2 1 11 -35 27 62 7
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 10 3 0 0 7 -15 25 40 6
33. Reaktor Nizhnekamsk U21 12 3 0 0 9 -26 30 56 6
34. Tyumen Legion U21 12 1 0 0 11 -31 20 51 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 9 2 1 1 35 67 32 27
2. Tolpar Ufa U21 15 6 1 3 1 17 52 35 19
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 10 5 0 1 3 7 35 28 11
4. Omskye Yastreby U21 16 7 2 0 5 19 69 50 22
5. Sputnik Almetievsk U21 16 7 1 3 1 19 49 30 21
6. Avto Yekaterinburg U21 16 10 1 2 0 19 52 33 26
7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 8 1 0 6 14 60 46 20
8. Loko-76 U21 10 3 1 0 5 -3 24 27 10
9. Irbis Kazan U21 12 3 0 0 9 -11 20 31 6
10. Ladia Tolyatti U21 10 1 2 0 5 0 28 28 10
11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 3 1 2 3 -8 33 41 12
12. Oktan Perm U21 17 1 2 6 0 -19 31 50 16
13. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 -1 5 3 3 -3 51 54 21
14. Kuznetskie Medvedi U21 12 4 0 0 8 -8 28 36 8
15. Sarmaty Orenburg U21 11 1 1 1 6 -15 22 37 7
16. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 1 2 1 9 -21 31 52 11
17. Tyumen Legion U21 18 1 0 1 15 -65 19 84 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 19 12 1 1 3 22 69 47 29
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 9 2 1 1 36 68 32 27
3. Loko Yaroslavl U21 16 9 1 1 3 19 60 41 23
4. Dynamo St.Petersburg U21 14 2 2 4 0 -2 42 44 16
5. Almaz Cherepovets U21 14 9 1 0 3 27 55 28 22
6. HC MVD Balashikha U21 16 8 1 0 6 16 54 38 20
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 7 1 0 5 16 51 35 18
8. MHC Spartak Moscow U21 18 9 1 0 7 15 54 39 22
9. Mikhaylov Academy U21 18 4 3 2 4 1 58 57 22
10. HK Riga U21 14 5 0 0 9 -16 38 54 10
11. Taifun Primorsky Krai U21 14 5 0 1 7 -26 32 58 11
12. SKA-Varyagi U21 12 0 1 2 6 -34 31 65 6
13. Krylya Sovetov MHC U21 16 7 0 1 7 -9 27 36 15
14. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 20 5 1 3 7 -38 39 77 17
15. Atlanty Mytishchi U21 16 1 1 2 9 -28 32 60 8
16. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 0 1 7 -21 29 50 7
17. Kapitan Stupino U21 14 5 0 1 7 -15 28 43 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Krasnaya Armiya Moscow U21 19 12 1 1 3 22 69 47 29
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 16 9 2 1 1 36 68 32 27
3. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 16 9 2 1 1 35 67 32 27
4. Avto Yekaterinburg U21 16 10 1 2 0 19 52 33 26
5. Loko Yaroslavl U21 16 9 1 1 3 19 60 41 23
6. Almaz Cherepovets U21 14 9 1 0 3 27 55 28 22
7. MHC Spartak Moscow U21 18 9 1 0 7 15 54 39 22
8. Omskye Yastreby U21 16 7 2 0 5 19 69 50 22
9. Mikhaylov Academy U21 18 4 3 2 4 1 58 57 22
10. Sputnik Almetievsk U21 16 7 1 3 1 19 49 30 21
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 -1 5 3 3 -3 51 54 21
12. HC MVD Balashikha U21 16 8 1 0 6 16 54 38 20
13. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 16 8 1 0 6 14 60 46 20
14. Tolpar Ufa U21 15 6 1 3 1 17 52 35 19
15. Russkie Vityazi Podolsk U21 14 7 1 0 5 16 51 35 18
16. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 20 5 1 3 7 -38 39 77 17
17. Dynamo St.Petersburg U21 14 2 2 4 0 -2 42 44 16
18. Oktan Perm U21 17 1 2 6 0 -19 31 50 16
19. Krylya Sovetov MHC U21 16 7 0 1 7 -9 27 36 15
20. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 3 1 2 3 -8 33 41 12
21. Chaika Nizhny Novgorod U21 10 5 0 1 3 7 35 28 11
22. Kapitan Stupino U21 14 5 0 1 7 -15 28 43 11
23. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 16 1 2 1 9 -21 31 52 11
24. Taifun Primorsky Krai U21 14 5 0 1 7 -26 32 58 11
25. Loko-76 U21 10 3 1 0 5 -3 24 27 10
26. Ladia Tolyatti U21 10 1 2 0 5 0 28 28 10
27. HK Riga U21 14 5 0 0 9 -16 38 54 10
28. Kuznetskie Medvedi U21 12 4 0 0 8 -8 28 36 8
29. Atlanty Mytishchi U21 16 1 1 2 9 -28 32 60 8
30. Sarmaty Orenburg U21 11 1 1 1 6 -15 22 37 7
31. Sakhalinskie Akuly U21 12 3 0 1 7 -21 29 50 7
32. Irbis Kazan U21 12 3 0 0 9 -11 20 31 6
33. SKA-Varyagi U21 12 0 1 2 6 -34 31 65 6
34. Tyumen Legion U21 18 1 0 1 15 -65 19 84 3