Krylya Sovetov MHC U21 VS HK Riga U21


Krylya Sovetov MHC U21

HK Riga U21

Krylya Sovetov MHC U21 (T1) VS HK Riga U21 (T2)

Krylya Sovetov MHC U21

HK Riga U21

Zaujímavé

Krylya Sovetov MHC U21

  • Až 28 zápasov tímu Krylya Sovetov MHC U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 46 zápasov, to je až 61%.

HK Riga U21

    H2H

    • 25% vzájomných zápasov (4 z 16) skončilo remízou.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 16 vzájomných zápasov, čo je 63%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / MHL / 2020/2021
    30.11.2020 17:30 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:4 1:1,2:2,0:1
    29.11.2020 12:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:5 1:2,0:1,2:2
    27.10.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
    26.10.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
    Rusko / MHL / 2019/2020
    29.12.2019 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 over 4:2 0:1,2:1,2:0
    28.12.2019 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 1:2 1:0,0:0,0:2
    21.09.2019 12:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 2:0,1:1,0:1
    20.09.2019 17:30 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:4pp 0:3,3:0,1:1,1:0
    Rusko / MHL / 2018/2019
    04.02.2019 17:30 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:3ppsn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:1
    03.02.2019 12:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:2 1:0,2:1,2:1
    04.11.2018 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 over 6:1 3:1,1:0,2:0
    03.11.2018 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
    Rusko / MHL / 2017/2018
    12.02.2018 17:30 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 1:1,1:1,1:0
    11.02.2018 12:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
    23.09.2017 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 2:0 0:0,2:0,0:0
    22.09.2017 18:30 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0

    Krylya Sovetov MHC U21

    7 - 4 - 5

    HK Riga U21

    Krylya Sovetov MHC U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    24.01.21 12:00 Almaz Cherepovets U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:5 0:3,2:2,2:0
    23.01.21 12:00 Almaz Cherepovets U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 7:2 2:1,3:1,2:0
    20.01.21 16:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 5:0 0:0,2:0,3:0
    19.01.21 16:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
    16.01.21 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 4:1 0:1,2:0,2:0
    15.01.21 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 4:3 1:0,3:2,0:1
    11.01.21 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:2 0:1,2:1,2:0
    10.01.21 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 HC MVD Balashikha U21 over 2:5 1:1,0:3,1:1
    07.01.21 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
    06.01.21 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:3 0:0,0:0,0:3
    29.12.20 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 4:1 1:1,0:0,3:0
    28.12.20 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 2:4 1:1,1:2,0:1
    25.12.20 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
    24.12.20 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:5 2:2,0:3,2:0
    21.12.20 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 0:9 0:1,0:4,0:4
    20.12.20 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 0:1,1:0,0:1
    13.12.20 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 4:2 0:0,0:1,4:1
    12.12.20 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:2 2:0,2:0,3:2
    08.12.20 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 3:1 2:0,1:0,0:1
    07.12.20 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
    04.12.20 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Kapitan Stupino U21 over 4:2 0:2,4:0,0:0
    03.12.20 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 Kapitan Stupino U21 under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
    30.11.20 17:30 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:4 1:1,2:2,0:1
    29.11.20 12:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:5 1:2,0:1,2:2
    22.11.20 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:4sn 0:1,1:2,2:0,0:0,0:2
    21.11.20 10:00 Atlanty Mytishchi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2 0:0,2:1,1:1
    17.11.20 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
    16.11.20 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:0 1:0,0:0,0:0
    11.11.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
    10.11.20 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:1 0:1,1:0,2:0
    07.11.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 0:0,0:1,1:1
    06.11.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 2:4 2:2,0:1,0:1
    27.10.20 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
    26.10.20 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
    23.10.20 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 over 3:4sn 0:0,2:3,1:0,0:0,1:2
    22.10.20 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Almaz Cherepovets U21 under 1:4 1:0,0:2,0:2
    19.10.20 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:2,1:1,1:0
    18.10.20 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:3sn 0:1,0:0,3:2,0:0,2:1
    12.10.20 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 5:0 0:0,3:0,2:0
    11.10.20 12:00 HC MVD Balashikha U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 5:1 1:0,4:1,0:0
    04.10.20 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 MHC Spartak Moscow U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
    10.09.20 18:00 Kapitan Stupino U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:3 0:1,0:1,1:1
    09.09.20 18:00 Kapitan Stupino U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 1:2 1:0,0:2,0:0
    06.09.20 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 4:1 0:0,2:0,2:1
    05.09.20 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:0
    03.10.20 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0

    HK Riga U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    14.01.21 17:30 HK Riga U21 MHC Spartak Moscow U21 over 1:6 0:3,1:2,0:1
    13.01.21 17:30 HK Riga U21 MHC Spartak Moscow U21 over 3:4pp 2:1,0:1,1:1,0:1
    05.01.21 17:30 HK Riga U21 Mikhaylov Academy U21 over 6:2 1:1,4:1,1:0
    04.01.21 17:30 HK Riga U21 Mikhaylov Academy U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
    22.12.20 17:30 HK Riga U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 1:7 1:3,0:2,0:2
    21.12.20 17:30 HK Riga U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
    30.11.20 17:30 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:4 1:1,2:2,0:1
    29.11.20 12:00 HK Riga U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 3:5 1:2,0:1,2:2
    26.11.20 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 7:3 1:1,3:2,3:0
    25.11.20 17:30 HK Riga U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
    18.11.20 12:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:0,1:1,0:2
    17.11.20 17:30 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:2,0:0,0:0
    14.11.20 11:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
    13.11.20 17:00 Kapitan Stupino U21 HK Riga U21 over 7:3 3:1,1:0,3:2
    05.11.20 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
    04.11.20 17:30 HK Riga U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:4 0:0,2:2,0:2
    31.10.20 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 under 1:4 0:0,1:0,0:4
    30.10.20 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 HK Riga U21 over 2:4 0:1,1:2,1:1
    27.10.20 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
    26.10.20 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 HK Riga U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
    13.10.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 under 0:4 0:1,0:1,0:2
    12.10.20 11:00 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 under 3:2 1:2,1:0,1:0
    10.10.20 12:00 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 under 1:2 0:0,0:2,1:0
    09.10.20 17:30 Sakhalinskie Akuly U21 HK Riga U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
    08.10.20 17:30 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 8:3 2:0,4:2,2:1
    07.10.20 17:30 HK Riga U21 Sakhalinskie Akuly U21 under 3:1 1:1,1:0,1:0
    04.10.20 12:00 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 over 5:2 0:0,3:1,2:1
    03.10.20 12:00 HK Riga U21 HC MVD Balashikha U21 over 0:6 0:1,0:1,0:4
    30.09.20 17:30 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
    29.09.20 17:30 HK Riga U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1
    18.09.20 18:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 over 3:4sn 2:0,0:3,1:0,0:0,0:1
    17.09.20 12:00 Atlanty Mytishchi U21 HK Riga U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
    14.09.20 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HK Riga U21 over 6:2 1:1,2:0,3:1
    13.09.20 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HK Riga U21 over 6:1 1:1,4:0,1:0
    10.09.20 18:00 Mikhaylov Academy U21 HK Riga U21 over 3:6 0:3,0:2,3:1
    09.09.20 18:00 Mikhaylov Academy U21 HK Riga U21 under 0:2 0:0,0:0,0:2
    06.09.20 12:00 MHC Spartak Moscow U21 HK Riga U21 under 2:3 0:1,2:1,0:1
    05.09.20 12:00 MHC Spartak Moscow U21 HK Riga U21 under 1:0 0:0,1:0,0:0

    Krylya Sovetov MHC U21


    HK Riga U21


    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Chaika Nizhny Novgorod U21 46 25 3 4 7 69 157 88 66
    2. Irbis Kazan U21 44 21 5 4 5 52 148 96 66
    3. Sputnik Almetievsk U21 45 27 1 2 12 25 127 102 60
    4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 42 21 4 2 9 43 144 101 60
    5. Avto Yekaterinburg U21 44 21 3 5 7 29 121 92 59
    6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 45 6 10 6 7 15 125 110 58
    7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 42 15 5 3 11 28 130 102 53
    8. Tolpar Ufa U21 42 22 1 4 10 49 143 94 52
    9. Omskye Yastreby U21 41 11 6 0 18 16 110 94 46
    10. Ladia Tolyatti U21 43 10 5 5 13 -15 123 138 45
    11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 42 9 5 7 9 -9 116 125 45
    12. Reaktor Nizhnekamsk U21 43 2 5 3 25 -67 109 176 27
    13. Sarmaty Orenburg U21 40 10 1 2 24 -47 79 126 26
    14. Tyumen Legion U21 44 2 3 7 22 -96 67 163 23
    15. Kuznetskie Medvedi U21 39 1 2 5 24 -92 62 154 15
    16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. HC MVD Balashikha U21 48 30 4 4 2 94 185 91 80
    2. Loko Yaroslavl U21 48 32 3 3 4 90 177 87 79
    3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 48 27 4 4 5 88 192 104 74
    4. MHC Spartak Moscow U21 48 22 5 3 10 49 153 104 67
    5. Krasnaya Armiya Moscow U21 49 20 6 3 11 49 148 99 67
    6. Almaz Cherepovets U21 48 24 3 4 10 42 164 122 64
    7. Russkie Vityazi Podolsk U21 48 24 2 5 10 33 155 122 61
    8. Atlanty Mytishchi U21 50 13 8 3 15 6 155 149 61
    9. Dynamo St.Petersburg U21 49 23 1 7 10 10 124 114 57
    10. Krylya Sovetov MHC U21 46 17 4 4 13 1 116 115 54
    11. Taifun Primorsky Krai U21 48 7 6 5 19 -36 117 153 43
    12. HK Riga U21 38 12 2 4 14 -12 98 110 36
    13. SKA-Varyagi U21 48 3 6 4 25 -47 109 156 34
    14. Sakhalinskie Akuly U21 52 -1 7 3 33 -75 104 179 29
    15. Mikhaylov Academy U21 46 9 1 5 25 -71 84 155 27
    16. Kapitan Stupino U21 48 6 3 3 30 -57 108 165 27
    17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 50 4 2 3 36 -164 96 260 19
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. HC MVD Balashikha U21 48 30 4 4 2 94 185 91 80
    2. Loko Yaroslavl U21 48 32 3 3 4 90 177 87 79
    3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 48 27 4 4 5 88 192 104 74
    4. MHC Spartak Moscow U21 48 22 5 3 10 49 153 104 67
    5. Krasnaya Armiya Moscow U21 49 20 6 3 11 49 148 99 67
    6. Chaika Nizhny Novgorod U21 46 25 3 4 7 69 157 88 66
    7. Irbis Kazan U21 44 21 5 4 5 52 148 96 66
    8. Almaz Cherepovets U21 48 24 3 4 10 42 164 122 64
    9. Russkie Vityazi Podolsk U21 48 24 2 5 10 33 155 122 61
    10. Atlanty Mytishchi U21 50 13 8 3 15 6 155 149 61
    11. Sputnik Almetievsk U21 45 27 1 2 12 25 127 102 60
    12. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 42 21 4 2 9 43 144 101 60
    13. Avto Yekaterinburg U21 44 21 3 5 7 29 121 92 59
    14. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 45 6 10 6 7 15 125 110 58
    15. Dynamo St.Petersburg U21 49 23 1 7 10 10 124 114 57
    16. Krylya Sovetov MHC U21 46 17 4 4 13 1 116 115 54
    17. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 42 15 5 3 11 28 130 102 53
    18. Tolpar Ufa U21 42 22 1 4 10 49 143 94 52
    19. Omskye Yastreby U21 41 11 6 0 18 16 110 94 46
    20. Ladia Tolyatti U21 43 10 5 5 13 -15 123 138 45
    21. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 42 9 5 7 9 -9 116 125 45
    22. Taifun Primorsky Krai U21 48 7 6 5 19 -36 117 153 43
    23. HK Riga U21 38 12 2 4 14 -12 98 110 36
    24. SKA-Varyagi U21 48 3 6 4 25 -47 109 156 34
    25. Sakhalinskie Akuly U21 52 -1 7 3 33 -75 104 179 29
    26. Mikhaylov Academy U21 46 9 1 5 25 -71 84 155 27
    27. Kapitan Stupino U21 48 6 3 3 30 -57 108 165 27
    28. Reaktor Nizhnekamsk U21 43 2 5 3 25 -67 109 176 27
    29. Sarmaty Orenburg U21 40 10 1 2 24 -47 79 126 26
    30. Tyumen Legion U21 44 2 3 7 22 -96 67 163 23
    31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 50 4 2 3 36 -164 96 260 19
    32. Kuznetskie Medvedi U21 39 1 2 5 24 -92 62 154 15
    33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 14 1 2 6 33 86 53 34
    2. Irbis Kazan U21 23 10 2 3 3 22 78 56 31
    3. Sputnik Almetievsk U21 27 15 1 0 10 13 80 67 34
    4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 8 2 0 2 27 54 27 24
    5. Avto Yekaterinburg U21 18 8 2 2 2 14 51 37 26
    6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 4 7 4 0 25 78 53 40
    7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 6 2 0 4 7 40 33 20
    8. Tolpar Ufa U21 16 9 1 2 1 28 61 33 24
    9. Omskye Yastreby U21 17 9 0 0 8 15 53 38 18
    10. Ladia Tolyatti U21 26 9 2 2 9 -8 74 82 28
    11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 5 3 3 1 13 52 39 25
    12. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 3 2 1 16 -35 62 97 15
    13. Sarmaty Orenburg U21 25 6 1 1 15 -23 60 83 17
    14. Tyumen Legion U21 26 -2 3 7 8 -56 40 96 15
    15. Kuznetskie Medvedi U21 20 2 0 3 12 -46 26 72 7
    16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. HC MVD Balashikha U21 24 19 1 2 -1 54 98 44 44
    2. Loko Yaroslavl U21 22 14 2 2 0 53 91 38 38
    3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 16 3 2 2 59 119 60 46
    4. MHC Spartak Moscow U21 24 13 3 1 3 39 79 40 39
    5. Krasnaya Armiya Moscow U21 25 14 2 2 3 36 80 44 38
    6. Almaz Cherepovets U21 22 17 0 1 3 39 84 45 35
    7. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 11 2 2 5 20 81 61 32
    8. Atlanty Mytishchi U21 28 10 3 2 8 7 95 88 34
    9. Dynamo St.Petersburg U21 28 14 1 5 2 13 79 66 37
    10. Krylya Sovetov MHC U21 20 9 1 2 5 7 50 43 24
    11. Taifun Primorsky Krai U21 22 4 2 3 8 -17 51 68 19
    12. HK Riga U21 20 4 1 3 8 -15 53 68 15
    13. SKA-Varyagi U21 29 6 3 2 13 -10 70 80 26
    14. Sakhalinskie Akuly U21 22 3 1 3 11 -28 42 70 13
    15. Mikhaylov Academy U21 24 4 0 3 14 -40 42 82 11
    16. Kapitan Stupino U21 22 4 1 3 10 -20 52 72 15
    17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 22 0 1 2 16 -74 38 112 6
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 16 3 2 2 59 119 60 46
    2. HC MVD Balashikha U21 24 19 1 2 -1 54 98 44 44
    3. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 4 7 4 0 25 78 53 40
    4. MHC Spartak Moscow U21 24 13 3 1 3 39 79 40 39
    5. Loko Yaroslavl U21 22 14 2 2 0 53 91 38 38
    6. Krasnaya Armiya Moscow U21 25 14 2 2 3 36 80 44 38
    7. Dynamo St.Petersburg U21 28 14 1 5 2 13 79 66 37
    8. Almaz Cherepovets U21 22 17 0 1 3 39 84 45 35
    9. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 14 1 2 6 33 86 53 34
    10. Sputnik Almetievsk U21 27 15 1 0 10 13 80 67 34
    11. Atlanty Mytishchi U21 28 10 3 2 8 7 95 88 34
    12. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 11 2 2 5 20 81 61 32
    13. Irbis Kazan U21 23 10 2 3 3 22 78 56 31
    14. Ladia Tolyatti U21 26 9 2 2 9 -8 74 82 28
    15. Avto Yekaterinburg U21 18 8 2 2 2 14 51 37 26
    16. SKA-Varyagi U21 29 6 3 2 13 -10 70 80 26
    17. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 5 3 3 1 13 52 39 25
    18. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 8 2 0 2 27 54 27 24
    19. Tolpar Ufa U21 16 9 1 2 1 28 61 33 24
    20. Krylya Sovetov MHC U21 20 9 1 2 5 7 50 43 24
    21. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 6 2 0 4 7 40 33 20
    22. Taifun Primorsky Krai U21 22 4 2 3 8 -17 51 68 19
    23. Omskye Yastreby U21 17 9 0 0 8 15 53 38 18
    24. Sarmaty Orenburg U21 25 6 1 1 15 -23 60 83 17
    25. HK Riga U21 20 4 1 3 8 -15 53 68 15
    26. Kapitan Stupino U21 22 4 1 3 10 -20 52 72 15
    27. Tyumen Legion U21 26 -2 3 7 8 -56 40 96 15
    28. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 3 2 1 16 -35 62 97 15
    29. Sakhalinskie Akuly U21 22 3 1 3 11 -28 42 70 13
    30. Mikhaylov Academy U21 24 4 0 3 14 -40 42 82 11
    31. Kuznetskie Medvedi U21 20 2 0 3 12 -46 26 72 7
    32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 22 0 1 2 16 -74 38 112 6
    33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 11 2 2 1 36 71 35 32
    2. Irbis Kazan U21 21 11 3 1 2 30 70 40 35
    3. Sputnik Almetievsk U21 18 12 0 2 2 12 47 35 26
    4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 13 2 2 7 16 90 74 36
    5. Avto Yekaterinburg U21 26 13 1 3 5 15 70 55 33
    6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 19 2 3 2 7 -10 47 57 18
    7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 9 3 3 7 21 90 69 33
    8. Tolpar Ufa U21 26 13 0 2 9 21 82 61 28
    9. Omskye Yastreby U21 24 2 6 0 10 1 57 56 28
    10. Ladia Tolyatti U21 17 1 3 3 4 -7 49 56 17
    11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 4 2 4 8 -22 64 86 20
    12. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 -1 3 2 9 -32 47 79 12
    13. Sarmaty Orenburg U21 15 4 0 1 9 -24 19 43 9
    14. Tyumen Legion U21 18 4 0 0 14 -40 27 67 8
    15. Kuznetskie Medvedi U21 19 -1 2 2 12 -46 36 82 8
    16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. HC MVD Balashikha U21 24 11 3 2 3 40 87 47 36
    2. Loko Yaroslavl U21 26 18 1 1 4 37 86 49 41
    3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 1 2 3 29 73 44 28
    4. MHC Spartak Moscow U21 24 9 2 2 7 10 74 64 28
    5. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 6 4 1 8 13 68 55 29
    6. Almaz Cherepovets U21 26 7 3 3 7 3 80 77 29
    7. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 13 0 3 5 13 74 61 29
    8. Atlanty Mytishchi U21 22 3 5 1 7 -1 60 61 27
    9. Dynamo St.Petersburg U21 21 9 0 2 8 -3 45 48 20
    10. Krylya Sovetov MHC U21 26 8 3 2 8 -6 66 72 30
    11. Taifun Primorsky Krai U21 26 3 4 2 11 -19 66 85 24
    12. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
    13. SKA-Varyagi U21 19 -3 3 2 12 -37 39 76 8
    14. Sakhalinskie Akuly U21 30 -4 6 0 22 -47 62 109 16
    15. Mikhaylov Academy U21 22 5 1 2 11 -31 42 73 16
    16. Kapitan Stupino U21 26 2 2 0 20 -37 56 93 12
    17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 4 1 1 20 -90 58 148 13
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Loko Yaroslavl U21 26 18 1 1 4 37 86 49 41
    2. HC MVD Balashikha U21 24 11 3 2 3 40 87 47 36
    3. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 13 2 2 7 16 90 74 36
    4. Irbis Kazan U21 21 11 3 1 2 30 70 40 35
    5. Avto Yekaterinburg U21 26 13 1 3 5 15 70 55 33
    6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 9 3 3 7 21 90 69 33
    7. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 11 2 2 1 36 71 35 32
    8. Krylya Sovetov MHC U21 26 8 3 2 8 -6 66 72 30
    9. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 6 4 1 8 13 68 55 29
    10. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 13 0 3 5 13 74 61 29
    11. Almaz Cherepovets U21 26 7 3 3 7 3 80 77 29
    12. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 1 2 3 29 73 44 28
    13. Omskye Yastreby U21 24 2 6 0 10 1 57 56 28
    14. Tolpar Ufa U21 26 13 0 2 9 21 82 61 28
    15. MHC Spartak Moscow U21 24 9 2 2 7 10 74 64 28
    16. Atlanty Mytishchi U21 22 3 5 1 7 -1 60 61 27
    17. Sputnik Almetievsk U21 18 12 0 2 2 12 47 35 26
    18. Taifun Primorsky Krai U21 26 3 4 2 11 -19 66 85 24
    19. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
    20. Dynamo St.Petersburg U21 21 9 0 2 8 -3 45 48 20
    21. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 4 2 4 8 -22 64 86 20
    22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 19 2 3 2 7 -10 47 57 18
    23. Ladia Tolyatti U21 17 1 3 3 4 -7 49 56 17
    24. Mikhaylov Academy U21 22 5 1 2 11 -31 42 73 16
    25. Sakhalinskie Akuly U21 30 -4 6 0 22 -47 62 109 16
    26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 4 1 1 20 -90 58 148 13
    27. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 -1 3 2 9 -32 47 79 12
    28. Kapitan Stupino U21 26 2 2 0 20 -37 56 93 12
    29. Sarmaty Orenburg U21 15 4 0 1 9 -24 19 43 9
    30. Tyumen Legion U21 18 4 0 0 14 -40 27 67 8
    31. SKA-Varyagi U21 19 -3 3 2 12 -37 39 76 8
    32. Kuznetskie Medvedi U21 19 -1 2 2 12 -46 36 82 8
    33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0