Omsk VS Čeljabinsk


Omsk

Čeljabinsk

not draw --2--0---0
not win --3--0---0
not lost --3--0---0

Omsk (T1) VS Čeljabinsk (T2)

Omsk

Čeljabinsk

Zaujímavé

Omsk

  • Až 34 zápasov tímu Omsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 53 zápasov, to je až 64%.

Čeljabinsk

  • 26% zápasov tímu Čeljabinsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 14 z celkového počtu 54 zápasov.
  • 31 z celkového počtu 54 zápasov tímu Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 57%.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 21 z 25 vzájomných zápasov, čo je 84%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2022/2023
04.12.2022 12:00 Omsk Čeljabinsk over 5:1 1:1,3:0,1:0
19.10.2022 16:00 Čeljabinsk Omsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
19.09.2022 16:00 Čeljabinsk Omsk under 1:3 0:0,0:2,1:1
Rusko / KHL / 2021/2022
30.12.2021 14:00 Omsk Čeljabinsk under 1:3 0:2,0:1,1:0
02.10.2021 12:00 Čeljabinsk Omsk over 4:3 2:0,2:2,0:1
Rusko / KHL / 2020/2021
19.01.2021 15:00 Čeljabinsk Omsk under 2:3 0:2,1:1,1:0
28.12.2020 15:00 Omsk Čeljabinsk over 5:3 1:0,2:1,2:2
Rusko / KHL / 2019/2020
30.12.2019 15:00 Čeljabinsk Omsk over 1:5 1:0,0:3,0:2
25.12.2019 17:30 Omsk Čeljabinsk under 1:3 0:1,1:0,0:2
Rusko / KHL / 2018/2019
04.12.2018 17:30 Omsk Čeljabinsk under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
20.10.2018 13:30 Čeljabinsk Omsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
22.01.2018 15:00 Čeljabinsk Omsk under 3:1 0:0,3:1,0:0
18.01.2018 14:00 Omsk Čeljabinsk under 1:2 1:1,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
25.12.2016 12:00 Omsk Čeljabinsk under 3:1 0:0,2:0,1:1
28.10.2016 16:00 Čeljabinsk Omsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
01.10.2016 13:00 Omsk Čeljabinsk under 3:1 1:0,1:0,1:1
Rusko / KHL / 2015/2016
25.01.2016 14:00 Omsk Čeljabinsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
30.08.2015 13:30 Čeljabinsk Omsk under 1:2 1:2,0:0,0:0
Rusko / KHL / 2011/2012
06.04.2012 15:00 Čeljabinsk Omsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
04.04.2012 14:00 Omsk Čeljabinsk under 3:1 1:0,1:0,1:1
02.04.2012 14:00 Omsk Čeljabinsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
31.03.2012 13:00 Čeljabinsk Omsk under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
29.03.2012 15:00 Čeljabinsk Omsk under 3:1 0:1,2:0,1:0
11.12.2011 11:00 Omsk Čeljabinsk under 2:3ppsn 0:0,0:2,2:0,0:0,-:-
02.10.2011 13:00 Čeljabinsk Omsk under 2:0 0:0,1:0,1:0

Omsk

11 - 4 - 10

Čeljabinsk

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.01.23 15:00 Nižněkamsk Omsk under 2:1 2:1,0:0,0:0
20.01.23 17:00 Kazaň Omsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
18.01.23 14:30 Omsk Magnitogorsk over 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0
16.01.23 14:30 Omsk Nižněkamsk under 3:0 2:0,0:0,1:0
11.01.23 14:30 Omsk Kazaň under 1:2 1:1,0:0,0:1
08.01.23 12:00 Omsk Jekatěrinburg under 2:1 0:0,2:1,0:0
05.01.23 11:30 Novosibirsk Omsk under 3:1 2:0,0:1,1:0
03.01.23 12:30 Jekatěrinburg Omsk over 1:7 0:1,1:3,0:3
30.12.22 14:30 Omsk Ufa under 3:2sn 0:2,2:0,0:0,0:0,-:-
28.12.22 14:30 Omsk Jekatěrinburg under 5:0 1:0,4:0,0:0
26.12.22 14:30 Omsk Barys Astana over 5:2 2:1,1:1,2:0
23.12.22 14:30 Omsk Chabarovsk Amur under 3:1 1:0,1:1,1:0
21.12.22 14:30 Barys Astana Omsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
19.12.22 15:00 Ufa Omsk under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
08.12.22 14:30 Omsk Kazaň under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
06.12.22 14:30 Omsk Ufa under 1:3 1:2,0:0,0:1
04.12.22 12:00 Omsk Čeljabinsk over 5:1 1:1,3:0,1:0
30.11.22 17:30 CSKA Moskva Omsk under 2:3 0:0,2:2,0:1
28.11.22 17:30 Jaroslavl Omsk under 3:2 1:0,0:2,2:0
26.11.22 15:00 Čerepovec Omsk under 1:2 1:0,0:2,0:0
23.11.22 14:30 Omsk Spartak Moskva under 1:3 0:0,0:2,1:1
19.11.22 11:00 Omsk Kazaň under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
17.11.22 14:30 Omsk Sochi over 5:4pp 2:3,1:0,1:1,1:0
13.11.22 14:30 Kazaň Omsk over 3:4 1:2,2:0,0:2
11.11.22 15:00 Ufa Omsk over 3:4sn 0:0,1:2,2:1,0:0,-:-
09.11.22 15:00 Magnitogorsk Omsk under 2:3 0:1,0:1,2:1
06.11.22 11:30 Omsk Vitiaz Chekhov under 3:1 1:1,1:0,1:0
03.11.22 14:30 Omsk Novosibirsk under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
01.11.22 17:30 Spartak Moskva Omsk over 2:4 0:2,1:0,1:2
30.10.22 15:00 Red Star Kunlun Omsk over 2:5 1:2,1:0,0:3
28.10.22 15:30 Omsk Admiral Vladivostok under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
25.10.22 15:30 Omsk Barys Astana over 6:0 1:0,3:0,2:0
23.10.22 13:00 Omsk Čerepovec over 4:3 2:0,0:2,2:1
19.10.22 16:00 Čeljabinsk Omsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
17.10.22 16:00 Magnitogorsk Omsk over 7:4 4:2,3:2,0:0
15.10.22 13:00 Omsk Admiral Vladivostok over 3:4sn 1:1,2:0,0:2,0:0,-:-
13.10.22 15:30 Omsk Chabarovsk Amur under 4:1 1:0,1:1,2:0
09.10.22 13:00 Omsk Red Star Kunlun under 0:4 0:0,0:1,0:3
08.10.22 13:00 Omsk Magnitogorsk over 5:1 1:0,1:0,3:1
04.10.22 16:00 Ufa Omsk under 5:0 1:0,2:0,2:0
01.10.22 15:30 Omsk Novosibirsk under 2:1 0:1,1:0,1:0
27.09.22 18:30 Dynamo Moskva Omsk under 4:1 0:0,1:0,3:1
25.09.22 16:00 Nižněkamsk Omsk under 2:3 1:2,0:0,1:1
23.09.22 18:00 Nižnyj Novgorod Omsk over 4:2 1:0,0:0,3:2
21.09.22 18:30 Sochi Omsk under 1:4 1:2,0:0,0:2
19.09.22 16:00 Čeljabinsk Omsk under 1:3 0:0,0:2,1:1
16.09.22 15:30 Barys Astana Omsk over 2:5 1:2,0:3,1:0
15.09.22 15:30 Barys Astana Omsk over 5:3 1:0,1:1,3:2
13.09.22 14:30 Novosibirsk Omsk under 3:2sn 0:0,0:0,2:2,0:0,-:-
11.09.22 14:00 Jekatěrinburg Omsk over 4:2 2:1,1:0,1:1
07.09.22 18:30 Petrohrad Omsk under 4:1 0:0,3:0,1:1
05.09.22 18:10 Dynamo Minsk Omsk over 6:3 2:1,1:2,3:0
03.09.22 13:00 Vitiaz Chekhov Omsk under 3:2 0:0,1:2,2:0

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.23 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 1:4 0:1,0:2,1:1
19.01.23 15:00 Čeljabinsk Barys Astana under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
15.01.23 15:00 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk over 4:3sn 2:1,0:1,1:1,0:0,-:-
13.01.23 17:30 Spartak Moskva Čeljabinsk over 2:4 0:0,2:2,0:2
11.01.23 17:00 Jaroslavl Čeljabinsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
08.01.23 12:30 Čeljabinsk CSKA Moskva under 1:2 0:0,1:1,0:1
06.01.23 12:30 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 4:3sn 1:1,2:0,0:2,0:0,-:-
04.01.23 12:30 Čeljabinsk Petrohrad over 3:9 0:3,2:3,1:3
30.12.22 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk over 5:2 2:1,1:0,2:1
28.12.22 15:00 Čeljabinsk Ufa over 4:2 2:0,1:2,1:0
26.12.22 15:00 Magnitogorsk Čeljabinsk over 4:5sn 2:1,1:1,1:2,0:0,-:-
24.12.22 12:00 Dynamo Moskva Čeljabinsk over 4:3pp 1:2,1:0,1:1,1:0
19.12.22 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 3:2 2:0,1:1,0:1
08.12.22 15:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 2:1 1:1,1:0,0:0
06.12.22 13:30 Novosibirsk Čeljabinsk over 2:4 1:0,0:2,1:2
04.12.22 12:00 Omsk Čeljabinsk over 5:1 1:1,3:0,1:0
02.12.22 15:00 Ufa Čeljabinsk over 6:4 2:1,1:1,3:2
30.11.22 15:00 Čeljabinsk Barys Astana under 1:4 0:1,1:2,0:1
27.11.22 12:30 Čeljabinsk Spartak Moskva over 3:5 1:2,1:3,1:0
23.11.22 15:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 2:3pp 2:0,0:0,0:2,0:1
21.11.22 15:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 3:2 0:0,2:1,1:1
19.11.22 12:30 Čeljabinsk Magnitogorsk under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
16.11.22 10:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 2:3sn 0:0,2:2,0:0,0:0,-:-
14.11.22 10:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 2:0 1:0,1:0,0:0
12.11.22 08:00 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
10.11.22 10:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
07.11.22 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 3:2 3:1,0:0,0:1
04.11.22 12:30 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov over 2:5 0:2,1:1,1:2
01.11.22 15:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
30.10.22 12:30 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 1:0 0:0,1:0,0:0
28.10.22 16:00 Magnitogorsk Čeljabinsk over 4:3 2:1,2:0,0:2
26.10.22 18:30 Sochi Čeljabinsk over 3:4 3:2,0:1,0:1
24.10.22 18:30 CSKA Moskva Čeljabinsk over 5:2 1:0,2:1,2:1
19.10.22 16:00 Čeljabinsk Omsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
16.10.22 13:30 Čeljabinsk Kazaň over 5:2 2:0,2:1,1:1
13.10.22 16:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
11.10.22 18:00 Nižněkamsk Čeljabinsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
09.10.22 16:00 Čerepovec Čeljabinsk over 4:3sn 2:2,1:1,0:0,0:0,-:-
07.10.22 18:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
04.10.22 16:00 Čeljabinsk Magnitogorsk over 2:5 1:1,0:3,1:1
02.10.22 13:30 Čeljabinsk Nižněkamsk under 1:2 0:0,0:2,1:0
30.09.22 16:00 Čeljabinsk Ufa under 0:3 0:1,0:1,0:1
28.09.22 16:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun under 3:1 2:0,0:1,1:0
25.09.22 16:00 Kazaň Čeljabinsk under 3:2 1:0,0:2,2:0
23.09.22 18:00 Nižněkamsk Čeljabinsk over 3:5 0:2,1:2,2:1
21.09.22 18:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk over 4:3 1:1,3:1,0:1
19.09.22 16:00 Čeljabinsk Omsk under 1:3 0:0,0:2,1:1
16.09.22 16:00 Čeljabinsk Nižněkamsk under 4:0 2:0,2:0,0:0
13.09.22 15:30 Barys Astana Čeljabinsk under 3:1 2:1,0:0,1:0
11.09.22 11:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
09.09.22 16:00 Ufa Čeljabinsk under 3:2 1:1,1:1,1:0
06.09.22 16:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
04.09.22 13:30 Čeljabinsk Jaroslavl under 0:4 0:2,0:1,0:1
02.09.22 16:00 Čeljabinsk Čerepovec over 2:4 1:1,1:2,0:1

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 10:30 Admiral Vladivostok Omsk H2H
03.02.2023 10:00 Chabarovsk Amur Omsk H2H
04.02.2023 08:00 Chabarovsk Amur Omsk H2H
09.02.2023 15:00 Omsk CSKA Moskva H2H
11.02.2023 12:00 Omsk Petrohrad H2H
13.02.2023 18:00 Omsk Dynamo Minsk H2H
15.02.2023 15:00 Omsk Ufa H2H
17.02.2023 15:00 Omsk Nižněkamsk H2H
20.02.2023 15:00 Omsk Barys Astana H2H
22.02.2023 15:00 Omsk Jaroslavl H2H
24.02.2023 15:00 Omsk Nižnyj Novgorod H2H
26.02.2023 15:00 Kazaň Omsk H2H

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
31.01.2023 15:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva H2H
03.02.2023 15:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk H2H
05.02.2023 13:00 Magnitogorsk Čeljabinsk H2H
07.02.2023 15:00 Novosibirsk Čeljabinsk H2H
09.02.2023 15:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk H2H
11.02.2023 12:30 Čeljabinsk Admiral Vladivostok H2H
16.02.2023 15:00 Čeljabinsk Sochi H2H
19.02.2023 15:00 Petrohrad Čeljabinsk H2H
21.02.2023 15:00 Dynamo Minsk Čeljabinsk H2H
24.02.2023 15:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk H2H
26.02.2023 15:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 58 5 15 5 13 20 154 134 75
2. Kazaň 57 6 13 9 7 17 148 131 73
3. Jekatěrinburg 56 18 7 8 8 18 159 141 72
4. Magnitogorsk 56 22 4 10 6 16 154 138 70
5. Omsk 56 16 8 5 14 22 154 132 69
6. Ufa 57 16 7 9 9 24 146 122 69
7. Admiral Vladivostok 57 7 11 7 14 -4 111 115 65
8. Nižněkamsk 57 14 6 5 21 -30 140 170 57
9. Barys Astana 59 15 5 7 20 -31 128 159 57
10. Chabarovsk Amur 56 9 8 7 17 -21 115 136 57
11. Čeljabinsk 57 11 6 8 18 -34 132 166 54

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 58 25 9 5 5 78 200 122 91
2. Nižnyj Novgorod 57 17 10 4 12 37 169 132 78
3. Jaroslavl 58 26 4 8 8 32 139 107 76
4. CSKA Moskva 56 23 6 6 9 39 165 126 76
5. Dynamo Moskva 57 15 9 9 6 26 147 121 75
6. Vitiaz Chekhov 57 11 9 8 12 1 144 143 66
7. Dynamo Minsk 58 11 6 13 9 -25 147 172 59
8. Spartak Moskva 57 11 7 8 16 -26 130 156 58
9. Čerepovec 57 5 9 12 10 -16 147 163 58
10. Red Star Kunlun 58 8 6 5 28 -43 133 176 45
11. Sochi 55 2 2 9 31 -100 107 207 21

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 58 5 15 5 13 20 154 134 75
2. Omsk 56 16 8 5 14 22 154 132 69
3. Ufa 57 16 7 9 9 24 146 122 69
4. Admiral Vladivostok 57 7 11 7 14 -4 111 115 65
5. Barys Astana 59 15 5 7 20 -31 128 159 57
6. Chabarovsk Amur 56 9 8 7 17 -21 115 136 57

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 58 25 9 5 5 78 200 122 91
2. Nižnyj Novgorod 57 17 10 4 12 37 169 132 78
3. Vitiaz Chekhov 57 11 9 8 12 1 144 143 66
4. Spartak Moskva 57 11 7 8 16 -26 130 156 58
5. Sochi 55 2 2 9 31 -100 107 207 21

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 58 26 4 8 8 32 139 107 76
2. CSKA Moskva 56 23 6 6 9 39 165 126 76
3. Dynamo Moskva 57 15 9 9 6 26 147 121 75
4. Dynamo Minsk 58 11 6 13 9 -25 147 172 59
5. Čerepovec 57 5 9 12 10 -16 147 163 58
6. Red Star Kunlun 58 8 6 5 28 -43 133 176 45

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 57 6 13 9 7 17 148 131 73
2. Jekatěrinburg 56 18 7 8 8 18 159 141 72
3. Magnitogorsk 56 22 4 10 6 16 154 138 70
4. Nižněkamsk 57 14 6 5 21 -30 140 170 57
5. Čeljabinsk 57 11 6 8 18 -34 132 166 54
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 58 25 9 5 5 78 200 122 91
2. Nižnyj Novgorod 57 17 10 4 12 37 169 132 78
3. Jaroslavl 58 26 4 8 8 32 139 107 76
4. CSKA Moskva 56 23 6 6 9 39 165 126 76
5. Dynamo Moskva 57 15 9 9 6 26 147 121 75
6. Novosibirsk 58 5 15 5 13 20 154 134 75
7. Kazaň 57 6 13 9 7 17 148 131 73
8. Jekatěrinburg 56 18 7 8 8 18 159 141 72
9. Magnitogorsk 56 22 4 10 6 16 154 138 70
10. Omsk 56 16 8 5 14 22 154 132 69
11. Ufa 57 16 7 9 9 24 146 122 69
12. Vitiaz Chekhov 57 11 9 8 12 1 144 143 66
13. Admiral Vladivostok 57 7 11 7 14 -4 111 115 65
14. Dynamo Minsk 58 11 6 13 9 -25 147 172 59
15. Spartak Moskva 57 11 7 8 16 -26 130 156 58
16. Čerepovec 57 5 9 12 10 -16 147 163 58
17. Nižněkamsk 57 14 6 5 21 -30 140 170 57
18. Barys Astana 59 15 5 7 20 -31 128 159 57
19. Chabarovsk Amur 56 9 8 7 17 -21 115 136 57
20. Čeljabinsk 57 11 6 8 18 -34 132 166 54
21. Red Star Kunlun 58 8 6 5 28 -43 133 176 45
22. Sochi 55 2 2 9 31 -100 107 207 21

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 28 8 5 2 6 16 84 68 38
2. Kazaň 30 5 7 4 3 20 83 63 42
3. Jekatěrinburg 28 14 3 1 6 26 90 64 41
4. Magnitogorsk 28 11 3 6 -1 17 79 62 40
5. Omsk 26 6 6 3 2 27 77 50 39
6. Ufa 30 5 6 5 3 16 79 63 39
7. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 2 55 53 34
8. Nižněkamsk 27 8 4 2 7 -1 65 66 34
9. Barys Astana 31 9 3 2 12 -8 70 78 32
10. Chabarovsk Amur 26 7 3 6 1 0 59 59 32
11. Čeljabinsk 29 7 3 4 8 -15 65 80 30

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 17 4 3 -2 51 99 48 53
2. Nižnyj Novgorod 28 11 5 1 5 28 95 67 43
3. Jaroslavl 30 17 1 3 5 17 65 48 41
4. CSKA Moskva 28 11 4 2 5 25 89 64 40
5. Dynamo Moskva 29 8 5 4 3 21 82 61 40
6. Vitiaz Chekhov 28 2 7 3 6 3 76 73 35
7. Dynamo Minsk 30 7 3 7 3 -11 83 94 33
8. Spartak Moskva 27 5 3 3 10 -24 55 79 25
9. Čerepovec 27 4 5 5 3 6 78 72 33
10. Red Star Kunlun 32 4 4 4 12 -26 76 102 28
11. Sochi 28 2 1 4 16 -45 53 98 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 28 8 5 2 6 16 84 68 38
2. Omsk 26 6 6 3 2 27 77 50 39
3. Ufa 30 5 6 5 3 16 79 63 39
4. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 2 55 53 34
5. Barys Astana 31 9 3 2 12 -8 70 78 32
6. Chabarovsk Amur 26 7 3 6 1 0 59 59 32

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 17 4 3 -2 51 99 48 53
2. Nižnyj Novgorod 28 11 5 1 5 28 95 67 43
3. Vitiaz Chekhov 28 2 7 3 6 3 76 73 35
4. Spartak Moskva 27 5 3 3 10 -24 55 79 25
5. Sochi 28 2 1 4 16 -45 53 98 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 30 17 1 3 5 17 65 48 41
2. CSKA Moskva 28 11 4 2 5 25 89 64 40
3. Dynamo Moskva 29 8 5 4 3 21 82 61 40
4. Dynamo Minsk 30 7 3 7 3 -11 83 94 33
5. Čerepovec 27 4 5 5 3 6 78 72 33
6. Red Star Kunlun 32 4 4 4 12 -26 76 102 28

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 5 7 4 3 20 83 63 42
2. Jekatěrinburg 28 14 3 1 6 26 90 64 41
3. Magnitogorsk 28 11 3 6 -1 17 79 62 40
4. Nižněkamsk 27 8 4 2 7 -1 65 66 34
5. Čeljabinsk 29 7 3 4 8 -15 65 80 30
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 17 4 3 -2 51 99 48 53
2. Nižnyj Novgorod 28 11 5 1 5 28 95 67 43
3. Kazaň 30 5 7 4 3 20 83 63 42
4. Jaroslavl 30 17 1 3 5 17 65 48 41
5. Jekatěrinburg 28 14 3 1 6 26 90 64 41
6. Dynamo Moskva 29 8 5 4 3 21 82 61 40
7. Magnitogorsk 28 11 3 6 -1 17 79 62 40
8. CSKA Moskva 28 11 4 2 5 25 89 64 40
9. Omsk 26 6 6 3 2 27 77 50 39
10. Ufa 30 5 6 5 3 16 79 63 39
11. Novosibirsk 28 8 5 2 6 16 84 68 38
12. Vitiaz Chekhov 28 2 7 3 6 3 76 73 35
13. Admiral Vladivostok 28 4 6 2 8 2 55 53 34
14. Nižněkamsk 27 8 4 2 7 -1 65 66 34
15. Čerepovec 27 4 5 5 3 6 78 72 33
16. Dynamo Minsk 30 7 3 7 3 -11 83 94 33
17. Chabarovsk Amur 26 7 3 6 1 0 59 59 32
18. Barys Astana 31 9 3 2 12 -8 70 78 32
19. Čeljabinsk 29 7 3 4 8 -15 65 80 30
20. Red Star Kunlun 32 4 4 4 12 -26 76 102 28
21. Spartak Moskva 27 5 3 3 10 -24 55 79 25
22. Sochi 28 2 1 4 16 -45 53 98 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 30 -3 10 3 7 4 70 66 37
2. Kazaň 27 1 6 5 4 -3 65 68 31
3. Jekatěrinburg 28 4 4 7 2 -8 69 77 31
4. Magnitogorsk 28 11 1 4 7 -1 75 76 30
5. Omsk 30 10 2 2 12 -5 77 82 30
6. Ufa 27 11 1 4 6 8 67 59 30
7. Admiral Vladivostok 29 3 5 5 6 -6 56 62 31
8. Nižněkamsk 30 6 2 3 14 -29 75 104 23
9. Barys Astana 28 6 2 5 8 -23 58 81 25
10. Chabarovsk Amur 30 2 5 1 16 -21 56 77 25
11. Čeljabinsk 28 4 3 4 10 -19 67 86 24

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 8 5 2 7 27 101 74 38
2. Nižnyj Novgorod 29 6 5 3 7 9 74 65 35
3. Jaroslavl 28 9 3 5 3 15 74 59 35
4. CSKA Moskva 28 12 2 4 4 14 76 62 36
5. Dynamo Moskva 28 7 4 5 3 5 65 60 35
6. Vitiaz Chekhov 29 9 2 5 6 -2 68 70 31
7. Dynamo Minsk 28 4 3 6 6 -14 64 78 26
8. Spartak Moskva 30 6 4 5 6 -2 75 77 33
9. Čerepovec 30 1 4 7 7 -22 69 91 25
10. Red Star Kunlun 26 4 2 1 16 -17 57 74 17
11. Sochi 27 0 1 5 15 -55 54 109 9

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 30 -3 10 3 7 4 70 66 37
2. Omsk 30 10 2 2 12 -5 77 82 30
3. Ufa 27 11 1 4 6 8 67 59 30
4. Admiral Vladivostok 29 3 5 5 6 -6 56 62 31
5. Barys Astana 28 6 2 5 8 -23 58 81 25
6. Chabarovsk Amur 30 2 5 1 16 -21 56 77 25

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 8 5 2 7 27 101 74 38
2. Nižnyj Novgorod 29 6 5 3 7 9 74 65 35
3. Vitiaz Chekhov 29 9 2 5 6 -2 68 70 31
4. Spartak Moskva 30 6 4 5 6 -2 75 77 33
5. Sochi 27 0 1 5 15 -55 54 109 9

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 28 9 3 5 3 15 74 59 35
2. CSKA Moskva 28 12 2 4 4 14 76 62 36
3. Dynamo Moskva 28 7 4 5 3 5 65 60 35
4. Dynamo Minsk 28 4 3 6 6 -14 64 78 26
5. Čerepovec 30 1 4 7 7 -22 69 91 25
6. Red Star Kunlun 26 4 2 1 16 -17 57 74 17

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 27 1 6 5 4 -3 65 68 31
2. Jekatěrinburg 28 4 4 7 2 -8 69 77 31
3. Magnitogorsk 28 11 1 4 7 -1 75 76 30
4. Nižněkamsk 30 6 2 3 14 -29 75 104 23
5. Čeljabinsk 28 4 3 4 10 -19 67 86 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 8 5 2 7 27 101 74 38
2. Novosibirsk 30 -3 10 3 7 4 70 66 37
3. CSKA Moskva 28 12 2 4 4 14 76 62 36
4. Jaroslavl 28 9 3 5 3 15 74 59 35
5. Dynamo Moskva 28 7 4 5 3 5 65 60 35
6. Nižnyj Novgorod 29 6 5 3 7 9 74 65 35
7. Spartak Moskva 30 6 4 5 6 -2 75 77 33
8. Admiral Vladivostok 29 3 5 5 6 -6 56 62 31
9. Kazaň 27 1 6 5 4 -3 65 68 31
10. Vitiaz Chekhov 29 9 2 5 6 -2 68 70 31
11. Jekatěrinburg 28 4 4 7 2 -8 69 77 31
12. Ufa 27 11 1 4 6 8 67 59 30
13. Magnitogorsk 28 11 1 4 7 -1 75 76 30
14. Omsk 30 10 2 2 12 -5 77 82 30
15. Dynamo Minsk 28 4 3 6 6 -14 64 78 26
16. Chabarovsk Amur 30 2 5 1 16 -21 56 77 25
17. Barys Astana 28 6 2 5 8 -23 58 81 25
18. Čerepovec 30 1 4 7 7 -22 69 91 25
19. Čeljabinsk 28 4 3 4 10 -19 67 86 24
20. Nižněkamsk 30 6 2 3 14 -29 75 104 23
21. Red Star Kunlun 26 4 2 1 16 -17 57 74 17
22. Sochi 27 0 1 5 15 -55 54 109 9