Nižnyj Novgorod VS Omsk


Nižnyj Novgorod

Omsk

not draw --1--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Nižnyj Novgorod (T1) VS Omsk (T2)

Nižnyj Novgorod

Omsk

Zaujímavé

Nižnyj Novgorod

    Omsk

    • Z celkového počtu 9 prehralo mužstvo Omsk až 56% svojích zápasov (5 prehraných zápasov).
    • 5 z celkového počtu 9 zápasov tímu Omsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 56%.
    • Omsk už 4 zápasov v rade neremízovali.

    H2H

    • 31% vzájomných zápasov (5 z 16) skončilo remízou.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 13 z 16 vzájomných zápasov, čo je 81%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2021/2022
    21.12.2021 17:30 Omsk Nižnyj Novgorod under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
    20.10.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
    Rusko / KHL / 2020/2021
    20.02.2021 17:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
    13.01.2021 15:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 3:5 1:1,1:1,1:3
    Rusko / KHL / 2019/2020
    15.09.2019 16:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
    08.09.2019 16:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:1,1:0
    Rusko / KHL / 2018/2019
    19.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Omsk over 2:4 1:1,0:0,1:3
    28.10.2018 14:30 Omsk Nižnyj Novgorod under 1:3 0:0,0:0,1:3
    Rusko / KHL / 2017/2018
    23.10.2017 18:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
    26.08.2017 13:00 Omsk Nižnyj Novgorod under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
    Rusko / KHL / 2016/2017
    08.11.2016 14:00 Omsk Nižnyj Novgorod under 2:1 1:0,0:0,1:1
    13.10.2016 18:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:2 0:1,2:1,1:0
    Rusko / KHL / 2015/2016
    01.02.2016 14:00 Omsk Nižnyj Novgorod under 4:1 0:0,1:1,3:0
    05.10.2015 18:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:2ppsn 1:2,0:0,1:0,0:0,-:-
    Rusko / KHL / 2011/2012
    14.01.2012 14:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 2:3 0:1,1:1,1:1
    10.10.2011 14:00 Omsk Nižnyj Novgorod under 3:2ppsn 0:2,1:0,1:0,0:0,-:-

    Nižnyj Novgorod

    4 - 5 - 7

    Omsk

    Nižnyj Novgorod


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    21.09.22 18:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk over 4:3 1:1,3:1,0:1
    19.09.22 18:30 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
    16.09.22 18:30 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
    14.09.22 18:30 Kazaň Nižnyj Novgorod under 2:1 0:1,1:0,1:0
    12.09.22 18:30 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod under 2:3 0:2,0:1,2:0
    08.09.22 18:30 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg over 7:3 0:1,5:1,2:1
    06.09.22 18:30 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur over 6:1 1:0,1:0,4:1
    03.09.22 17:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk over 4:5 3:2,1:2,0:1

    Omsk


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    21.09.22 18:30 Sochi Omsk under 1:4 1:2,0:0,0:2
    19.09.22 16:00 Čeljabinsk Omsk under 1:3 0:0,0:2,1:1
    16.09.22 15:30 Barys Astana Omsk over 2:5 1:2,0:3,1:0
    15.09.22 15:30 Barys Astana Omsk over 5:3 1:0,1:1,3:2
    13.09.22 14:30 Novosibirsk Omsk under 3:2sn 0:0,0:0,2:2,0:0,-:-
    11.09.22 14:00 Jekatěrinburg Omsk over 4:2 2:1,1:0,1:1
    07.09.22 18:30 Petrohrad Omsk under 4:1 0:0,3:0,1:1
    05.09.22 18:10 Dynamo Minsk Omsk over 6:3 2:1,1:2,3:0
    03.09.22 13:00 Vitiaz Chekhov Omsk under 3:2 0:0,1:2,2:0

    Nižnyj Novgorod


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    03.10.2022 18:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk H2H
    06.10.2022 18:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana H2H
    09.10.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk H2H
    11.10.2022 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod H2H
    13.10.2022 15:00 Ufa Nižnyj Novgorod H2H
    15.10.2022 15:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod H2H
    17.10.2022 15:00 Barys Astana Nižnyj Novgorod H2H
    20.10.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Sochi H2H
    23.10.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun H2H
    26.10.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva H2H
    28.10.2022 15:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod H2H
    30.10.2022 15:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod H2H
    01.11.2022 15:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod H2H
    05.11.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl H2H
    07.11.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva H2H
    10.11.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Kazaň H2H
    12.11.2022 15:00 Sochi Nižnyj Novgorod H2H
    14.11.2022 15:00 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod H2H
    16.11.2022 15:00 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod H2H
    18.11.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec H2H
    22.11.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun H2H
    24.11.2022 15:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva H2H
    26.11.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad H2H
    30.11.2022 15:00 Admiral Vladivostok Nižnyj Novgorod H2H
    02.12.2022 15:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod H2H
    04.12.2022 15:00 Novosibirsk Nižnyj Novgorod H2H
    08.12.2022 15:00 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod H2H
    19.12.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec H2H
    21.12.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov H2H
    24.12.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk H2H
    26.12.2022 15:00 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod H2H
    28.12.2022 15:00 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod H2H
    30.12.2022 15:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod H2H
    03.01.2023 15:00 Nižnyj Novgorod Sochi H2H
    06.01.2023 15:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva H2H
    08.01.2023 15:00 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod H2H
    10.01.2023 15:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod H2H
    12.01.2023 15:00 Sochi Nižnyj Novgorod H2H
    17.01.2023 15:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva H2H
    19.01.2023 15:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl H2H
    21.01.2023 15:00 Nižnyj Novgorod Petrohrad H2H
    23.01.2023 15:00 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva H2H
    26.01.2023 15:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod H2H
    28.01.2023 15:00 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod H2H
    30.01.2023 15:00 Petrohrad Nižnyj Novgorod H2H
    01.02.2023 15:00 Nižnyj Novgorod Ufa H2H
    04.02.2023 15:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk H2H
    07.02.2023 15:00 Nižnyj Novgorod Admiral Vladivostok H2H
    09.02.2023 15:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod H2H
    11.02.2023 15:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva H2H
    14.02.2023 15:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk H2H
    18.02.2023 15:00 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod H2H
    20.02.2023 15:00 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod H2H
    22.02.2023 15:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec H2H
    24.02.2023 15:00 Omsk Nižnyj Novgorod H2H
    26.02.2023 15:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod H2H

    Omsk


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    01.10.2022 15:30 Omsk Novosibirsk H2H
    04.10.2022 16:00 Ufa Omsk H2H
    08.10.2022 15:00 Omsk Magnitogorsk H2H
    09.10.2022 15:00 Omsk Red Star Kunlun H2H
    13.10.2022 15:00 Omsk Chabarovsk Amur H2H
    15.10.2022 15:00 Omsk Admiral Vladivostok H2H
    17.10.2022 15:00 Magnitogorsk Omsk H2H
    19.10.2022 16:00 Čeljabinsk Omsk H2H
    23.10.2022 15:00 Omsk Čerepovec H2H
    25.10.2022 15:00 Omsk Barys Astana H2H
    28.10.2022 15:00 Omsk Admiral Vladivostok H2H
    30.10.2022 15:00 Red Star Kunlun Omsk H2H
    01.11.2022 15:00 Spartak Moskva Omsk H2H
    03.11.2022 15:00 Omsk Novosibirsk H2H
    06.11.2022 15:00 Omsk Vitiaz Chekhov H2H
    09.11.2022 15:00 Magnitogorsk Omsk H2H
    11.11.2022 18:00 Ufa Omsk H2H
    13.11.2022 15:00 Kazaň Omsk H2H
    17.11.2022 15:00 Omsk Sochi H2H
    19.11.2022 15:00 Omsk Kazaň H2H
    23.11.2022 15:00 Omsk Spartak Moskva H2H
    26.11.2022 15:00 Čerepovec Omsk H2H
    28.11.2022 15:00 Jaroslavl Omsk H2H
    30.11.2022 15:00 CSKA Moskva Omsk H2H
    04.12.2022 15:00 Omsk Čeljabinsk H2H
    06.12.2022 15:00 Omsk Ufa H2H
    08.12.2022 15:00 Omsk Kazaň H2H
    19.12.2022 15:00 Ufa Omsk H2H
    21.12.2022 15:00 Barys Astana Omsk H2H
    23.12.2022 15:00 Omsk Chabarovsk Amur H2H
    26.12.2022 15:00 Omsk Barys Astana H2H
    28.12.2022 15:00 Omsk Jekatěrinburg H2H
    30.12.2022 15:00 Omsk Ufa H2H
    03.01.2023 15:00 Jekatěrinburg Omsk H2H
    05.01.2023 15:00 Novosibirsk Omsk H2H
    08.01.2023 15:00 Omsk Jekatěrinburg H2H
    11.01.2023 15:00 Omsk Kazaň H2H
    16.01.2023 15:00 Omsk Nižněkamsk H2H
    18.01.2023 15:00 Omsk Magnitogorsk H2H
    20.01.2023 15:00 Kazaň Omsk H2H
    22.01.2023 15:00 Nižněkamsk Omsk H2H
    25.01.2023 15:00 Omsk Čeljabinsk H2H
    27.01.2023 15:00 Omsk Dynamo Moskva H2H
    30.01.2023 15:00 Admiral Vladivostok Omsk H2H
    01.02.2023 15:00 Admiral Vladivostok Omsk H2H
    03.02.2023 15:00 Chabarovsk Amur Omsk H2H
    04.02.2023 15:00 Chabarovsk Amur Omsk H2H
    09.02.2023 15:00 Omsk CSKA Moskva H2H
    11.02.2023 15:00 Omsk Petrohrad H2H
    13.02.2023 15:00 Omsk Dynamo Minsk H2H
    15.02.2023 15:00 Omsk Ufa H2H
    17.02.2023 15:00 Omsk Nižněkamsk H2H
    20.02.2023 15:00 Omsk Barys Astana H2H
    22.02.2023 15:00 Omsk Jaroslavl H2H
    24.02.2023 15:00 Omsk Nižnyj Novgorod H2H
    26.02.2023 15:00 Kazaň Omsk H2H

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 12 9 0 1 1 15 47 32 19
    2. Magnitogorsk 12 6 1 2 0 10 40 30 18
    3. Novosibirsk 13 1 3 2 2 2 30 28 16
    4. Kazaň 11 3 2 1 2 6 26 20 15
    5. Ufa 12 2 2 2 2 0 24 24 14
    6. Barys Astana 12 4 1 1 4 -6 27 33 13
    7. Admiral Vladivostok 13 1 2 2 4 -6 21 27 12
    8. Čeljabinsk 13 1 2 0 8 -6 30 36 10
    9. Omsk 12 4 0 1 6 -8 31 39 9
    10. Chabarovsk Amur 12 0 2 1 6 -15 19 34 9
    11. Nižněkamsk 12 0 1 1 8 -19 29 48 5

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 12 7 2 1 -1 25 42 17 23
    2. Dynamo Moskva 12 7 1 0 3 18 34 16 18
    3. Spartak Moskva 13 7 0 3 0 -2 23 25 17
    4. Nižnyj Novgorod 12 4 2 0 4 11 39 28 16
    5. Jaroslavl 13 5 1 2 2 4 31 27 16
    6. Vitiaz Chekhov 12 2 2 3 0 3 29 26 15
    7. Dynamo Minsk 12 2 2 2 2 0 34 34 14
    8. CSKA Moskva 11 2 2 1 3 0 31 31 13
    9. Čerepovec 12 3 1 2 3 1 34 33 12
    10. Red Star Kunlun 12 1 1 1 7 -19 16 35 7
    11. Sochi 11 2 0 1 7 -14 17 31 5

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Novosibirsk 13 1 3 2 2 2 30 28 16
    2. Ufa 12 2 2 2 2 0 24 24 14
    3. Barys Astana 12 4 1 1 4 -6 27 33 13
    4. Admiral Vladivostok 13 1 2 2 4 -6 21 27 12
    5. Omsk 12 4 0 1 6 -8 31 39 9
    6. Chabarovsk Amur 12 0 2 1 6 -15 19 34 9

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 12 7 2 1 -1 25 42 17 23
    2. Spartak Moskva 13 7 0 3 0 -2 23 25 17
    3. Nižnyj Novgorod 12 4 2 0 4 11 39 28 16
    4. Vitiaz Chekhov 12 2 2 3 0 3 29 26 15
    5. Sochi 11 2 0 1 7 -14 17 31 5

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dynamo Moskva 12 7 1 0 3 18 34 16 18
    2. Jaroslavl 13 5 1 2 2 4 31 27 16
    3. Dynamo Minsk 12 2 2 2 2 0 34 34 14
    4. CSKA Moskva 11 2 2 1 3 0 31 31 13
    5. Čerepovec 12 3 1 2 3 1 34 33 12
    6. Red Star Kunlun 12 1 1 1 7 -19 16 35 7

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 12 9 0 1 1 15 47 32 19
    2. Magnitogorsk 12 6 1 2 0 10 40 30 18
    3. Kazaň 11 3 2 1 2 6 26 20 15
    4. Čeljabinsk 13 1 2 0 8 -6 30 36 10
    5. Nižněkamsk 12 0 1 1 8 -19 29 48 5
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 12 7 2 1 -1 25 42 17 23
    2. Jekatěrinburg 12 9 0 1 1 15 47 32 19
    3. Dynamo Moskva 12 7 1 0 3 18 34 16 18
    4. Magnitogorsk 12 6 1 2 0 10 40 30 18
    5. Spartak Moskva 13 7 0 3 0 -2 23 25 17
    6. Nižnyj Novgorod 12 4 2 0 4 11 39 28 16
    7. Jaroslavl 13 5 1 2 2 4 31 27 16
    8. Novosibirsk 13 1 3 2 2 2 30 28 16
    9. Kazaň 11 3 2 1 2 6 26 20 15
    10. Vitiaz Chekhov 12 2 2 3 0 3 29 26 15
    11. Dynamo Minsk 12 2 2 2 2 0 34 34 14
    12. Ufa 12 2 2 2 2 0 24 24 14
    13. Barys Astana 12 4 1 1 4 -6 27 33 13
    14. CSKA Moskva 11 2 2 1 3 0 31 31 13
    15. Čerepovec 12 3 1 2 3 1 34 33 12
    16. Admiral Vladivostok 13 1 2 2 4 -6 21 27 12
    17. Čeljabinsk 13 1 2 0 8 -6 30 36 10
    18. Omsk 12 4 0 1 6 -8 31 39 9
    19. Chabarovsk Amur 12 0 2 1 6 -15 19 34 9
    20. Red Star Kunlun 12 1 1 1 7 -19 16 35 7
    21. Sochi 11 2 0 1 7 -14 17 31 5
    22. Nižněkamsk 12 0 1 1 8 -19 29 48 5

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 8 8 0 0 0 20 36 16 16
    2. Magnitogorsk 6 1 1 2 -1 5 22 17 8
    3. Novosibirsk 5 1 1 1 0 3 15 12 7
    4. Kazaň 5 1 1 1 0 0 9 9 7
    5. Ufa 4 0 1 0 2 -3 7 10 4
    6. Barys Astana 5 4 0 0 1 5 14 9 8
    7. Admiral Vladivostok 5 1 1 0 2 1 8 7 6
    8. Čeljabinsk 7 1 1 0 4 -4 14 18 6
    9. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10. Chabarovsk Amur 5 1 0 1 2 -6 6 12 3
    11. Nižněkamsk 5 -1 1 0 4 -7 10 17 2

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 8 3 2 1 -1 17 26 9 15
    2. Dynamo Moskva 7 5 0 0 2 14 22 8 10
    3. Spartak Moskva 7 4 0 1 1 -2 13 15 9
    4. Nižnyj Novgorod 6 3 1 0 1 12 27 15 10
    5. Jaroslavl 8 2 1 1 2 0 17 17 9
    6. Vitiaz Chekhov 9 2 2 1 1 7 26 19 13
    7. Dynamo Minsk 6 2 1 1 0 4 20 16 9
    8. CSKA Moskva 7 1 2 0 2 5 25 20 10
    9. Čerepovec 6 3 0 1 1 3 17 14 7
    10. Red Star Kunlun 6 1 1 1 1 -1 12 13 7
    11. Sochi 8 2 0 1 4 -7 14 21 5

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Novosibirsk 5 1 1 1 0 3 15 12 7
    2. Ufa 4 0 1 0 2 -3 7 10 4
    3. Barys Astana 5 4 0 0 1 5 14 9 8
    4. Admiral Vladivostok 5 1 1 0 2 1 8 7 6
    5. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    6. Chabarovsk Amur 5 1 0 1 2 -6 6 12 3

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 8 3 2 1 -1 17 26 9 15
    2. Spartak Moskva 7 4 0 1 1 -2 13 15 9
    3. Nižnyj Novgorod 6 3 1 0 1 12 27 15 10
    4. Vitiaz Chekhov 9 2 2 1 1 7 26 19 13
    5. Sochi 8 2 0 1 4 -7 14 21 5

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dynamo Moskva 7 5 0 0 2 14 22 8 10
    2. Jaroslavl 8 2 1 1 2 0 17 17 9
    3. Dynamo Minsk 6 2 1 1 0 4 20 16 9
    4. CSKA Moskva 7 1 2 0 2 5 25 20 10
    5. Čerepovec 6 3 0 1 1 3 17 14 7
    6. Red Star Kunlun 6 1 1 1 1 -1 12 13 7

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 8 8 0 0 0 20 36 16 16
    2. Magnitogorsk 6 1 1 2 -1 5 22 17 8
    3. Kazaň 5 1 1 1 0 0 9 9 7
    4. Čeljabinsk 7 1 1 0 4 -4 14 18 6
    5. Nižněkamsk 5 -1 1 0 4 -7 10 17 2
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 8 8 0 0 0 20 36 16 16
    2. Petrohrad 8 3 2 1 -1 17 26 9 15
    3. Vitiaz Chekhov 9 2 2 1 1 7 26 19 13
    4. Dynamo Moskva 7 5 0 0 2 14 22 8 10
    5. Nižnyj Novgorod 6 3 1 0 1 12 27 15 10
    6. CSKA Moskva 7 1 2 0 2 5 25 20 10
    7. Spartak Moskva 7 4 0 1 1 -2 13 15 9
    8. Dynamo Minsk 6 2 1 1 0 4 20 16 9
    9. Jaroslavl 8 2 1 1 2 0 17 17 9
    10. Barys Astana 5 4 0 0 1 5 14 9 8
    11. Magnitogorsk 6 1 1 2 -1 5 22 17 8
    12. Kazaň 5 1 1 1 0 0 9 9 7
    13. Novosibirsk 5 1 1 1 0 3 15 12 7
    14. Red Star Kunlun 6 1 1 1 1 -1 12 13 7
    15. Čerepovec 6 3 0 1 1 3 17 14 7
    16. Admiral Vladivostok 5 1 1 0 2 1 8 7 6
    17. Čeljabinsk 7 1 1 0 4 -4 14 18 6
    18. Sochi 8 2 0 1 4 -7 14 21 5
    19. Ufa 4 0 1 0 2 -3 7 10 4
    20. Chabarovsk Amur 5 1 0 1 2 -6 6 12 3
    21. Nižněkamsk 5 -1 1 0 4 -7 10 17 2
    22. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 4 1 0 1 1 -5 11 16 3
    2. Magnitogorsk 6 5 0 0 1 5 18 13 10
    3. Novosibirsk 8 0 2 1 2 -1 15 16 9
    4. Kazaň 6 2 1 0 2 6 17 11 8
    5. Ufa 8 2 1 2 0 3 17 14 10
    6. Barys Astana 7 0 1 1 3 -11 13 24 5
    7. Admiral Vladivostok 8 0 1 2 2 -7 13 20 6
    8. Čeljabinsk 6 0 1 0 4 -2 16 18 4
    9. Omsk 12 4 0 1 6 -8 31 39 9
    10. Chabarovsk Amur 7 -1 2 0 4 -9 13 22 6
    11. Nižněkamsk 7 1 0 1 4 -12 19 31 3

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 4 4 0 0 0 8 16 8 8
    2. Dynamo Moskva 5 2 1 0 1 4 12 8 8
    3. Spartak Moskva 6 3 0 2 -1 0 10 10 8
    4. Nižnyj Novgorod 6 1 1 0 3 -1 12 13 6
    5. Jaroslavl 5 3 0 1 0 4 14 10 7
    6. Vitiaz Chekhov 3 0 0 2 -1 -4 3 7 2
    7. Dynamo Minsk 6 0 1 1 2 -4 14 18 5
    8. CSKA Moskva 4 1 0 1 1 -5 6 11 3
    9. Čerepovec 6 0 1 1 2 -2 17 19 5
    10. Red Star Kunlun 6 0 0 0 6 -18 4 22 0
    11. Sochi 3 0 0 0 3 -7 3 10 0

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Novosibirsk 8 0 2 1 2 -1 15 16 9
    2. Ufa 8 2 1 2 0 3 17 14 10
    3. Barys Astana 7 0 1 1 3 -11 13 24 5
    4. Admiral Vladivostok 8 0 1 2 2 -7 13 20 6
    5. Omsk 12 4 0 1 6 -8 31 39 9
    6. Chabarovsk Amur 7 -1 2 0 4 -9 13 22 6

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 4 4 0 0 0 8 16 8 8
    2. Spartak Moskva 6 3 0 2 -1 0 10 10 8
    3. Nižnyj Novgorod 6 1 1 0 3 -1 12 13 6
    4. Vitiaz Chekhov 3 0 0 2 -1 -4 3 7 2
    5. Sochi 3 0 0 0 3 -7 3 10 0

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dynamo Moskva 5 2 1 0 1 4 12 8 8
    2. Jaroslavl 5 3 0 1 0 4 14 10 7
    3. Dynamo Minsk 6 0 1 1 2 -4 14 18 5
    4. CSKA Moskva 4 1 0 1 1 -5 6 11 3
    5. Čerepovec 6 0 1 1 2 -2 17 19 5
    6. Red Star Kunlun 6 0 0 0 6 -18 4 22 0

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jekatěrinburg 4 1 0 1 1 -5 11 16 3
    2. Magnitogorsk 6 5 0 0 1 5 18 13 10
    3. Kazaň 6 2 1 0 2 6 17 11 8
    4. Čeljabinsk 6 0 1 0 4 -2 16 18 4
    5. Nižněkamsk 7 1 0 1 4 -12 19 31 3
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Magnitogorsk 6 5 0 0 1 5 18 13 10
    2. Ufa 8 2 1 2 0 3 17 14 10
    3. Novosibirsk 8 0 2 1 2 -1 15 16 9
    4. Omsk 12 4 0 1 6 -8 31 39 9
    5. Petrohrad 4 4 0 0 0 8 16 8 8
    6. Dynamo Moskva 5 2 1 0 1 4 12 8 8
    7. Spartak Moskva 6 3 0 2 -1 0 10 10 8
    8. Kazaň 6 2 1 0 2 6 17 11 8
    9. Jaroslavl 5 3 0 1 0 4 14 10 7
    10. Nižnyj Novgorod 6 1 1 0 3 -1 12 13 6
    11. Admiral Vladivostok 8 0 1 2 2 -7 13 20 6
    12. Chabarovsk Amur 7 -1 2 0 4 -9 13 22 6
    13. Dynamo Minsk 6 0 1 1 2 -4 14 18 5
    14. Čerepovec 6 0 1 1 2 -2 17 19 5
    15. Barys Astana 7 0 1 1 3 -11 13 24 5
    16. Čeljabinsk 6 0 1 0 4 -2 16 18 4
    17. CSKA Moskva 4 1 0 1 1 -5 6 11 3
    18. Jekatěrinburg 4 1 0 1 1 -5 11 16 3
    19. Nižněkamsk 7 1 0 1 4 -12 19 31 3
    20. Vitiaz Chekhov 3 0 0 2 -1 -4 3 7 2
    21. Sochi 3 0 0 0 3 -7 3 10 0
    22. Red Star Kunlun 6 0 0 0 6 -18 4 22 0