Omsk VS Nižnyj Novgorod


Omsk

Nižnyj Novgorod

Omsk (T1) VS Nižnyj Novgorod (T2)

Omsk

Nižnyj Novgorod

Zaujímavé

Omsk

  • Omsk vyhral 52% zápasov (z celkového počtu 48 vyhral 25 zápasov).
  • Až 29 zápasov tímu Omsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 48 zápasov, to je až 60%.
  • Omsk už 6 zápasov v rade neremízovali.

Nižnyj Novgorod

  • 28 z celkového počtu 49 zápasov tímu Nižnyj Novgorod skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 57%.
  • Nižnyj Novgorod už 6 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 13 vzájomných zápasov, čo je 77%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
13.01.2021 15:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 3:5 1:1,1:1,1:3
Rusko / KHL / 2019/2020
15.09.2019 16:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
08.09.2019 16:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 4:2 1:1,2:1,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
19.11.2018 17:00 Nižnyj Novgorod Omsk over 2:4 1:1,0:0,1:3
28.10.2018 14:30 Omsk Nižnyj Novgorod under 1:3 0:0,0:0,1:3
Rusko / KHL / 2017/2018
23.10.2017 18:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
26.08.2017 13:00 Omsk Nižnyj Novgorod under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
08.11.2016 14:00 Omsk Nižnyj Novgorod under 2:1 1:0,0:0,1:1
13.10.2016 18:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:2 0:1,2:1,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
01.02.2016 14:00 Omsk Nižnyj Novgorod under 4:1 0:0,1:1,3:0
05.10.2015 18:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 3:2ppsn 1:2,0:0,1:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2011/2012
14.01.2012 14:00 Nižnyj Novgorod Omsk under 2:3 0:1,1:1,1:1
10.10.2011 14:00 Omsk Nižnyj Novgorod under 3:2ppsn 0:2,1:0,1:0,0:0,-:-

Omsk

6 - 3 - 4

Nižnyj Novgorod

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.01.21 15:00 Čeljabinsk Omsk under 2:3 0:2,1:1,1:0
17.01.21 13:00 Jekatěrinburg Omsk under 4:1 0:1,1:0,3:0
15.01.21 17:00 Kazaň Omsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
13.01.21 15:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 3:5 1:1,1:1,1:3
09.01.21 16:00 Omsk Magnitogorsk over 4:2 3:0,0:1,1:1
07.01.21 15:00 Omsk Čerepovec over 4:3 1:2,3:0,0:1
05.01.21 12:30 Ufa Omsk over 5:6pp 2:2,0:1,3:2,0:1
03.01.21 15:10 Dynamo Minsk Omsk over 5:4pp 0:0,1:2,3:2,1:0
30.12.20 14:00 Omsk Red Star Kunlun over 3:4sn 1:1,2:1,0:1,0:0,1:2
28.12.20 15:00 Omsk Čeljabinsk over 5:3 1:0,2:1,2:2
26.12.20 15:00 Omsk Spartak Moskva under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
23.12.20 15:00 Omsk Barys Astana under 1:3 1:1,0:1,0:1
21.12.20 17:00 Red Star Kunlun Omsk over 1:5 0:0,1:3,0:2
13.12.20 15:00 Vitiaz Chekhov Omsk over 4:3 2:0,1:2,1:1
10.12.20 15:00 Omsk CSKA Moskva under 1:4 1:1,0:2,0:1
08.12.20 15:00 Omsk Jekatěrinburg under 3:1 1:1,2:0,0:0
06.12.20 15:00 Čerepovec Omsk under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:1
01.12.20 15:00 Omsk Kazaň under 3:0 1:0,2:0,0:0
29.11.20 15:00 Red Star Kunlun Omsk under 1:2 0:2,1:0,0:0
26.11.20 15:00 Omsk Chabarovsk Amur over 4:2 2:1,1:0,1:1
23.11.20 17:30 Omsk Kazaň under 3:0 2:0,0:0,1:0
19.11.20 14:30 Barys Astana Omsk over 2:5 1:3,0:1,1:1
17.11.20 10:00 Chabarovsk Amur Omsk under 2:3 1:1,0:2,1:0
15.11.20 08:00 Chabarovsk Amur Omsk under 2:1 1:0,1:1,0:0
13.11.20 13:30 Novosibirsk Omsk under 1:4 0:0,1:0,0:4
10.11.20 17:30 Omsk Sochi under 3:2 2:1,1:1,0:0
01.11.20 15:00 Spartak Moskva Omsk under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
28.10.20 17:30 Dynamo Moskva Omsk under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
26.10.20 17:30 Petrohrad Omsk over 5:2 0:0,2:2,3:0
24.10.20 16:00 Omsk Jekatěrinburg over 6:3 2:1,1:0,3:2
17.10.20 16:00 Omsk Ufa over 3:4sn 2:0,0:2,1:1,0:0,1:2
14.10.20 16:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.10.20 18:30 Sochi Omsk over 2:7 1:3,1:1,0:3
10.10.20 16:30 Omsk Novosibirsk under 4:0 2:0,0:0,2:0
04.10.20 16:00 CSKA Moskva Omsk over 4:2 1:0,2:0,1:2
01.10.20 18:30 Omsk Vitiaz Chekhov under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:3
29.09.20 18:00 Omsk Jokerit Helsinki under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
27.09.20 17:30 Omsk Magnitogorsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
25.09.20 18:30 Omsk Red Star Kunlun under 3:1 1:0,2:1,0:0
22.09.20 18:00 Kazaň Omsk under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
20.09.20 14:00 Jekatěrinburg Omsk over 4:3pp 0:0,1:1,2:2,1:0
18.09.20 18:00 Nižněkamsk Omsk under 1:2 0:0,1:2,0:0
15.09.20 18:30 Omsk Petrohrad over 4:3 3:0,0:3,1:0
13.09.20 13:30 Ufa Omsk under 3:2 2:1,1:0,0:1
11.09.20 16:00 Magnitogorsk Omsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
07.09.20 18:30 Omsk Chabarovsk Amur over 8:2 1:1,5:1,2:0
05.09.20 17:00 Omsk Dynamo Moskva under 2:1 2:1,0:0,0:0
03.09.20 18:30 Omsk Novosibirsk under 1:0 0:0,0:0,1:0

Nižnyj Novgorod


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.01.21 17:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk over 7:1 4:1,2:0,1:0
17.01.21 15:30 Kazaň Nižnyj Novgorod under 2:0 0:0,0:0,2:0
15.01.21 17:30 Dynamo Moskva Nižnyj Novgorod over 5:3 0:1,4:2,1:0
13.01.21 15:00 Omsk Nižnyj Novgorod over 3:5 1:1,1:1,1:3
10.01.21 15:30 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
07.01.21 15:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
05.01.21 15:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
03.01.21 15:00 Sochi Nižnyj Novgorod over 2:5 1:2,0:1,1:2
30.12.20 17:00 Nižnyj Novgorod Jaroslavl over 6:5 3:2,2:2,1:1
28.12.20 17:00 Nižnyj Novgorod Dinamo Riga under 3:2 2:1,0:1,1:0
23.12.20 17:30 Nižnyj Novgorod Sochi under 4:1 3:1,1:0,0:0
21.12.20 17:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
15.12.20 18:30 Dinamo Riga Nižnyj Novgorod over 4:6 3:2,0:1,1:3
13.12.20 15:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod under 3:0 1:0,0:0,2:0
11.12.20 14:30 Barys Astana Nižnyj Novgorod under 2:3 0:1,2:2,0:0
08.12.20 17:30 Nižnyj Novgorod CSKA Moskva under 1:2 0:0,0:1,1:1
05.12.20 15:30 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod over 4:5pp 2:1,1:3,1:0,0:1
03.12.20 17:30 Vitiaz Chekhov Nižnyj Novgorod under 2:3 0:2,1:1,1:0
01.12.20 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk under 2:0 1:0,0:0,1:0
29.11.20 15:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk over 2:4 1:1,0:0,1:3
26.11.20 17:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki under 3:2 0:1,2:0,1:1
24.11.20 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg over 5:1 3:1,2:0,0:0
21.11.20 12:30 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:2
19.11.20 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod over 7:5 2:1,2:1,3:3
17.11.20 13:30 Novosibirsk Nižnyj Novgorod under 3:1 1:0,1:1,1:0
12.11.20 17:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun under 2:0 1:0,1:0,0:0
10.11.20 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 2:6 1:2,1:1,0:3
01.11.20 15:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur over 3:4pp 2:1,0:1,1:1,0:1
30.10.20 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk over 6:3 1:2,1:1,4:0
28.10.20 15:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod under 4:1 1:0,2:0,1:1
26.10.20 15:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
21.10.20 18:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
19.10.20 18:00 Red Star Kunlun Nižnyj Novgorod under 3:1 0:0,2:0,1:1
16.10.20 18:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg under 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,2:3
12.10.20 18:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
06.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod under 2:1 1:1,0:0,1:0
04.10.20 09:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod under 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:2
02.10.20 14:30 Novosibirsk Nižnyj Novgorod over 4:2 2:1,2:0,0:1
29.09.20 18:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 4:2 1:0,3:2,0:0
27.09.20 16:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk over 5:1 2:0,0:0,3:1
24.09.20 18:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
20.09.20 16:30 Petrohrad Nižnyj Novgorod under 2:1 0:1,2:0,0:0
17.09.20 18:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec over 3:4pp 1:2,0:0,2:1,0:1
15.09.20 16:00 Ufa Nižnyj Novgorod over 6:2 1:0,3:1,2:1
13.09.20 14:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 3:1 1:0,2:1,0:0
11.09.20 16:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod over 3:4sn 2:1,1:2,0:0,0:0,0:1
08.09.20 18:30 Nižnyj Novgorod Petrohrad over 4:6 0:1,1:3,3:2
05.09.20 16:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk over 4:3 3:1,1:1,0:1
03.09.20 18:30 Nižnyj Novgorod Ufa under 2:3 0:2,1:0,1:1

Omsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.01.2021 15:00 Omsk Dinamo Riga H2H
25.01.2021 17:30 Jokerit Helsinki Omsk H2H
27.01.2021 18:30 Dinamo Riga Omsk H2H
29.01.2021 17:00 Jaroslavl Omsk H2H
31.01.2021 15:00 Omsk Jaroslavl H2H
02.02.2021 17:30 Omsk Dynamo Minsk H2H
07.02.2021 15:00 Omsk Nižněkamsk H2H
16.02.2021 18:00 Barys Astana Omsk H2H
18.02.2021 18:00 Novosibirsk Omsk H2H
20.02.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Omsk H2H
25.02.2021 18:00 Omsk Ufa H2H
27.02.2021 18:00 Omsk Barys Astana H2H

Nižnyj Novgorod


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.01.2021 17:30 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod H2H
27.01.2021 17:10 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod H2H
29.01.2021 17:30 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod H2H
01.02.2021 17:00 Nižnyj Novgorod Red Star Kunlun H2H
03.02.2021 17:00 Nižnyj Novgorod Vitiaz Chekhov H2H
05.02.2021 17:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Moskva H2H
18.02.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva H2H
20.02.2021 18:00 Nižnyj Novgorod Omsk H2H
23.02.2021 18:00 Jaroslavl Nižnyj Novgorod H2H
25.02.2021 18:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod H2H
27.02.2021 18:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 49 21 7 6 2 53 159 106 76
2. Omsk 48 23 2 10 1 28 141 113 64
3. Ufa 50 13 8 5 11 20 150 130 63
4. Magnitogorsk 47 20 4 5 9 17 131 114 61
5. Jekatěrinburg 49 16 5 7 9 9 130 121 59
6. Čeljabinsk 48 19 4 3 15 12 124 112 57
7. Nižnyj Novgorod 49 13 6 6 12 4 143 139 56
8. Barys Astana 46 7 9 5 11 -6 112 118 55
9. Novosibirsk 49 12 4 4 21 -16 115 131 44
10. Chabarovsk Amur 48 8 5 4 22 -26 117 143 40
11. Nižněkamsk 48 8 4 0 32 -66 110 176 32
12. Red Star Kunlun 45 8 1 8 19 -53 110 163 28

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 47 22 6 5 3 57 155 98 73
2. Petrohrad 49 23 3 8 4 38 146 108 66
3. Jaroslavl 47 16 7 5 7 43 144 101 65
4. Dynamo Moskva 47 19 4 5 10 25 143 118 59
5. Dynamo Minsk 47 0 13 3 15 5 137 132 55
6. Čerepovec 48 11 7 4 15 -11 119 130 54
7. Jokerit Helsinki 44 14 5 5 10 16 128 112 53
8. Spartak Moskva 48 10 6 6 14 -12 126 138 50
9. Vitiaz Chekhov 47 10 6 3 19 -11 123 134 47
10. Sochi 49 9 2 8 20 -59 103 162 34
11. Dinamo Riga 43 0 4 7 21 -67 100 167 23

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 48 23 2 10 1 28 141 113 64
2. Ufa 50 13 8 5 11 20 150 130 63
3. Barys Astana 46 7 9 5 11 -6 112 118 55
4. Novosibirsk 49 12 4 4 21 -16 115 131 44
5. Chabarovsk Amur 48 8 5 4 22 -26 117 143 40
6. Red Star Kunlun 45 8 1 8 19 -53 110 163 28

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 49 23 3 8 4 38 146 108 66
2. Čerepovec 48 11 7 4 15 -11 119 130 54
3. Jokerit Helsinki 44 14 5 5 10 16 128 112 53
4. Spartak Moskva 48 10 6 6 14 -12 126 138 50
5. Vitiaz Chekhov 47 10 6 3 19 -11 123 134 47
6. Sochi 49 9 2 8 20 -59 103 162 34

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 49 21 7 6 2 53 159 106 76
2. Magnitogorsk 47 20 4 5 9 17 131 114 61
3. Jekatěrinburg 49 16 5 7 9 9 130 121 59
4. Čeljabinsk 48 19 4 3 15 12 124 112 57
5. Nižnyj Novgorod 49 13 6 6 12 4 143 139 56
6. Nižněkamsk 48 8 4 0 32 -66 110 176 32

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 47 22 6 5 3 57 155 98 73
2. Jaroslavl 47 16 7 5 7 43 144 101 65
3. Dynamo Moskva 47 19 4 5 10 25 143 118 59
4. Dynamo Minsk 47 0 13 3 15 5 137 132 55
5. Dinamo Riga 43 0 4 7 21 -67 100 167 23
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 49 21 7 6 2 53 159 106 76
2. CSKA Moskva 47 22 6 5 3 57 155 98 73
3. Petrohrad 49 23 3 8 4 38 146 108 66
4. Jaroslavl 47 16 7 5 7 43 144 101 65
5. Omsk 48 23 2 10 1 28 141 113 64
6. Ufa 50 13 8 5 11 20 150 130 63
7. Magnitogorsk 47 20 4 5 9 17 131 114 61
8. Dynamo Moskva 47 19 4 5 10 25 143 118 59
9. Jekatěrinburg 49 16 5 7 9 9 130 121 59
10. Čeljabinsk 48 19 4 3 15 12 124 112 57
11. Nižnyj Novgorod 49 13 6 6 12 4 143 139 56
12. Barys Astana 46 7 9 5 11 -6 112 118 55
13. Dynamo Minsk 47 0 13 3 15 5 137 132 55
14. Čerepovec 48 11 7 4 15 -11 119 130 54
15. Jokerit Helsinki 44 14 5 5 10 16 128 112 53
16. Spartak Moskva 48 10 6 6 14 -12 126 138 50
17. Vitiaz Chekhov 47 10 6 3 19 -11 123 134 47
18. Novosibirsk 49 12 4 4 21 -16 115 131 44
19. Chabarovsk Amur 48 8 5 4 22 -26 117 143 40
20. Sochi 49 9 2 8 20 -59 103 162 34
21. Nižněkamsk 48 8 4 0 32 -66 110 176 32
22. Red Star Kunlun 45 8 1 8 19 -53 110 163 28
23. Dinamo Riga 43 0 4 7 21 -67 100 167 23

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 25 14 3 4 -3 37 83 46 44
2. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
3. Ufa 26 8 4 3 4 15 83 68 35
4. Magnitogorsk 25 15 0 2 6 8 69 61 32
5. Jekatěrinburg 24 8 2 5 2 8 66 58 29
6. Čeljabinsk 23 7 3 2 6 8 61 53 28
7. Nižnyj Novgorod 25 14 0 5 1 16 82 66 33
8. Barys Astana 23 5 3 4 4 -4 56 60 26
9. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
10. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
11. Nižněkamsk 26 2 4 0 16 -20 61 81 20
12. Red Star Kunlun 22 5 0 6 5 -23 58 81 16

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 14 2 4 -1 31 80 49 40
2. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
3. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
4. Dynamo Moskva 24 8 3 3 4 10 72 62 31
5. Dynamo Minsk 23 -4 8 1 9 2 64 62 25
6. Čerepovec 24 10 2 1 8 3 61 58 29
7. Jokerit Helsinki 19 8 2 0 7 17 61 44 24
8. Spartak Moskva 24 3 4 4 5 -6 64 70 26
9. Vitiaz Chekhov 26 9 2 1 11 -8 68 76 27
10. Sochi 25 6 0 6 7 -26 56 82 18
11. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
2. Ufa 26 8 4 3 4 15 83 68 35
3. Barys Astana 23 5 3 4 4 -4 56 60 26
4. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
5. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
6. Red Star Kunlun 22 5 0 6 5 -23 58 81 16

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
2. Čerepovec 24 10 2 1 8 3 61 58 29
3. Jokerit Helsinki 19 8 2 0 7 17 61 44 24
4. Spartak Moskva 24 3 4 4 5 -6 64 70 26
5. Vitiaz Chekhov 26 9 2 1 11 -8 68 76 27
6. Sochi 25 6 0 6 7 -26 56 82 18

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 25 14 3 4 -3 37 83 46 44
2. Magnitogorsk 25 15 0 2 6 8 69 61 32
3. Jekatěrinburg 24 8 2 5 2 8 66 58 29
4. Čeljabinsk 23 7 3 2 6 8 61 53 28
5. Nižnyj Novgorod 25 14 0 5 1 16 82 66 33
6. Nižněkamsk 26 2 4 0 16 -20 61 81 20

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 25 14 2 4 -1 31 80 49 40
2. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
3. Dynamo Moskva 24 8 3 3 4 10 72 62 31
4. Dynamo Minsk 23 -4 8 1 9 2 64 62 25
5. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 25 14 3 4 -3 37 83 46 44
2. CSKA Moskva 25 14 2 4 -1 31 80 49 40
3. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
4. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
5. Ufa 26 8 4 3 4 15 83 68 35
6. Nižnyj Novgorod 25 14 0 5 1 16 82 66 33
7. Magnitogorsk 25 15 0 2 6 8 69 61 32
8. Dynamo Moskva 24 8 3 3 4 10 72 62 31
9. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
10. Jekatěrinburg 24 8 2 5 2 8 66 58 29
11. Čerepovec 24 10 2 1 8 3 61 58 29
12. Čeljabinsk 23 7 3 2 6 8 61 53 28
13. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
14. Vitiaz Chekhov 26 9 2 1 11 -8 68 76 27
15. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
16. Barys Astana 23 5 3 4 4 -4 56 60 26
17. Spartak Moskva 24 3 4 4 5 -6 64 70 26
18. Dynamo Minsk 23 -4 8 1 9 2 64 62 25
19. Jokerit Helsinki 19 8 2 0 7 17 61 44 24
20. Nižněkamsk 26 2 4 0 16 -20 61 81 20
21. Sochi 25 6 0 6 7 -26 56 82 18
22. Red Star Kunlun 22 5 0 6 5 -23 58 81 16
23. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
2. Omsk 24 8 1 6 2 2 65 63 26
3. Ufa 24 5 4 2 7 5 67 62 28
4. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
5. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
6. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
7. Nižnyj Novgorod 24 -1 6 1 11 -12 61 73 23
8. Barys Astana 23 2 6 1 7 -2 56 58 29
9. Novosibirsk 24 6 1 1 14 -8 53 61 17
10. Chabarovsk Amur 25 -2 4 2 15 -37 52 89 14
11. Nižněkamsk 22 6 0 0 16 -46 49 95 12
12. Red Star Kunlun 23 3 1 2 14 -30 52 82 12

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
2. Petrohrad 26 14 1 4 2 26 78 52 36
3. Jaroslavl 24 4 4 4 4 6 66 60 28
4. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
5. Dynamo Minsk 24 4 5 2 6 3 73 70 30
6. Čerepovec 24 1 5 3 7 -14 58 72 25
7. Jokerit Helsinki 25 6 3 5 3 -1 67 68 29
8. Spartak Moskva 24 7 2 2 9 -6 62 68 24
9. Vitiaz Chekhov 21 1 4 2 8 -3 55 58 20
10. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16
11. Dinamo Riga 24 -2 3 3 14 -41 51 92 11

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 24 8 1 6 2 2 65 63 26
2. Ufa 24 5 4 2 7 5 67 62 28
3. Barys Astana 23 2 6 1 7 -2 56 58 29
4. Novosibirsk 24 6 1 1 14 -8 53 61 17
5. Chabarovsk Amur 25 -2 4 2 15 -37 52 89 14
6. Red Star Kunlun 23 3 1 2 14 -30 52 82 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 26 14 1 4 2 26 78 52 36
2. Čerepovec 24 1 5 3 7 -14 58 72 25
3. Jokerit Helsinki 25 6 3 5 3 -1 67 68 29
4. Spartak Moskva 24 7 2 2 9 -6 62 68 24
5. Vitiaz Chekhov 21 1 4 2 8 -3 55 58 20
6. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
2. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
3. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
4. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
5. Nižnyj Novgorod 24 -1 6 1 11 -12 61 73 23
6. Nižněkamsk 22 6 0 0 16 -46 49 95 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
2. Jaroslavl 24 4 4 4 4 6 66 60 28
3. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
4. Dynamo Minsk 24 4 5 2 6 3 73 70 30
5. Dinamo Riga 24 -2 3 3 14 -41 51 92 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 26 14 1 4 2 26 78 52 36
2. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
3. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
4. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
5. Dynamo Minsk 24 4 5 2 6 3 73 70 30
6. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
7. Barys Astana 23 2 6 1 7 -2 56 58 29
8. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
9. Jokerit Helsinki 25 6 3 5 3 -1 67 68 29
10. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
11. Jaroslavl 24 4 4 4 4 6 66 60 28
12. Ufa 24 5 4 2 7 5 67 62 28
13. Omsk 24 8 1 6 2 2 65 63 26
14. Čerepovec 24 1 5 3 7 -14 58 72 25
15. Spartak Moskva 24 7 2 2 9 -6 62 68 24
16. Nižnyj Novgorod 24 -1 6 1 11 -12 61 73 23
17. Vitiaz Chekhov 21 1 4 2 8 -3 55 58 20
18. Novosibirsk 24 6 1 1 14 -8 53 61 17
19. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16
20. Chabarovsk Amur 25 -2 4 2 15 -37 52 89 14
21. Red Star Kunlun 23 3 1 2 14 -30 52 82 12
22. Nižněkamsk 22 6 0 0 16 -46 49 95 12
23. Dinamo Riga 24 -2 3 3 14 -41 51 92 11