Brest VS Khimvolokno Mogilev


Brest

Khimvolokno Mogilev

not draw --4--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Brest (T1) VS Khimvolokno Mogilev (T2)

Brest

Khimvolokno Mogilev

Zaujímavé

Brest

  • Až 3 zápasov tímu Brest skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 5 zápasov, to je až 60%.
  • Brest už 4 zápasov v rade neremízovali.

Khimvolokno Mogilev

  • Tím Khimvolokno Mogilev odohral až 3 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 60% z celkového počtu 5 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2022/2023
26.01.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:4 1:3,0:0,0:1
30.12.2022 15:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 6:1 3:0,2:1,1:0
28.12.2022 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 5:2 0:2,2:0,3:0
12.10.2022 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 2:4 1:2,1:2,0:0
10.10.2022 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:2 0:1,1:1,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
14.02.2022 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 1:0,0:1,0:1
27.01.2022 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
23.12.2021 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 3:1 0:0,0:0,3:1
25.11.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 3:1 1:1,2:0,0:0
15.10.2021 18:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 4:2 0:0,1:2,3:0
17.09.2021 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:4 1:0,0:3,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
14.02.2020 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 5:4 0:1,5:1,0:2
03.02.2020 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 3:4 1:1,1:2,1:1
15.01.2020 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 2:4 1:2,1:1,0:1
10.01.2020 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 1:1,0:0,0:1
04.12.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 2:7 1:1,1:3,0:3
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
02.03.2019 11:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 5:2 1:1,4:0,0:1
18.02.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 0:2,2:0,2:0
20.12.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 0:1,0:1,1:0
03.12.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 5:4 1:0,1:1,3:3
11.10.2018 18:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:3 1:0,0:2,0:1
01.10.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 4:0 1:0,0:0,3:0
26.08.2018 16:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 10:2 2:0,3:1,5:1
05.08.2018 16:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:2 0:1,1:0,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
20.02.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 1:1,0:1,0:0
27.01.2018 15:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 2:1,2:0,0:1
09.01.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 5:1 2:1,2:0,1:0
10.12.2017 11:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 4:1 1:0,0:0,3:1
14.10.2017 12:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 1:6 0:2,0:0,1:4
12.10.2017 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 2:1,1:1,1:0

Brest

14 - 1 - 15

Khimvolokno Mogilev

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.08.23 16:00 Junost Minsk Brest under 0:3 0:1,0:2,0:0
10.08.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest over 4:3 1:0,1:0,2:3
08.08.23 18:00 Brest Lida under 3:0 1:0,1:0,1:0
04.08.23 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:2,0:0,1:1
02.08.23 18:00 Brest Něman Grodno over 4:3sn 0:2,1:0,2:1,0:0,-:-

Khimvolokno Mogilev


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.08.23 16:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock over 5:2 2:0,1:1,2:1
11.08.23 18:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
09.08.23 18:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha over 4:2 2:1,1:0,1:1
05.08.23 16:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 4:6 2:0,0:3,2:3
03.08.23 18:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk under 0:3 0:0,0:2,0:1

Brest


nenájdený žiadny zápas

Khimvolokno Mogilev


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0