Brest VS Lida


Brest

Lida

not draw --1--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Brest (T1) VS Lida (T2)

Brest

Lida

Zaujímavé

Brest

  • Z celkového počtu 2 prehralo mužstvo Brest až 50% svojích zápasov. 1 prehraných zápasov.
  • Počet remíz tímu Brest je až 1 z celkového počtu 2 zápasov, čo je až 50%.

Lida

  • Tím Lida odohral až 2 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 2 zápasov.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 21 z 34 vzájomných zápasov, čo je 62%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2022/2023
15.02.2023 17:00 Lida Brest over 2:4 0:0,1:2,1:2
29.11.2022 17:00 Brest Lida under 3:1 0:0,2:1,1:0
27.11.2022 12:00 Brest Lida over 5:2 1:1,3:1,1:0
18.09.2022 16:00 Lida Brest over 2:5 0:0,2:3,0:2
16.09.2022 18:00 Lida Brest over 4:5pp 1:1,2:1,1:2,0:1
10.08.2022 18:00 Brest Lida under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
22.02.2022 17:00 Brest Lida over 5:4 1:2,3:0,1:2
20.02.2022 12:00 Lida Brest over 3:4pp 1:0,1:0,1:3,0:1
30.12.2021 16:00 Lida Brest over 5:6 0:2,2:1,3:3
28.12.2021 16:55 Lida Brest under 1:3 1:1,0:2,0:0
08.10.2021 18:00 Brest Lida under 1:0 1:0,0:0,0:0
06.10.2021 18:00 Brest Lida under 4:1 0:0,3:1,1:0
04.08.2021 18:00 Brest Lida under 2:1ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,4:3
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
17.02.2021 17:00 Brest Lida over 2:5 1:1,1:3,0:1
20.01.2021 17:00 Lida Brest under 4:1 1:1,1:0,2:0
26.12.2020 11:00 Brest Lida under 3:1 0:1,2:0,1:0
11.12.2020 17:00 Lida Brest under 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:2
13.11.2020 17:00 Brest Lida over 3:5 0:0,0:2,3:3
09.10.2020 18:00 Lida Brest under 3:2 0:1,1:0,2:1
23.09.2020 18:00 Brest Lida under 2:1 2:0,0:1,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
12.02.2020 17:00 Brest Lida over 6:1 1:1,0:0,5:0
31.01.2020 17:00 Lida Brest under 4:1 0:1,3:0,1:0
24.01.2020 17:00 Brest Lida over 4:3 1:0,1:1,2:2
25.12.2019 15:00 Lida Brest under 4:1 2:0,0:0,2:1
16.12.2019 17:00 Brest Lida under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
10.08.2019 16:00 Lida Brest under 2:3 1:1,0:0,1:2
Bielorusko / Pohár / 2018/2019
28.08.2018 18:00 Brest Lida under 2:3 1:1,1:0,0:2
14.08.2018 18:00 Lida Brest under 0:1 0:0,0:0,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
25.02.2018 15:00 Lida Brest under 3:1 1:0,1:1,1:0
19.01.2018 17:00 Brest Lida under 3:2pp 2:2,0:0,0:0,1:0
17.01.2018 17:00 Brest Lida under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
02.12.2017 15:00 Lida Brest over 7:1 4:0,1:0,2:1
30.10.2017 17:00 Lida Brest under 3:1 2:0,1:0,0:1
21.09.2017 18:00 Brest Lida over 2:4 1:2,1:1,0:1

Brest

15 - 8 - 11

Lida

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.08.23 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:2,0:0,1:1
02.08.23 18:00 Brest Něman Grodno over 4:3sn 0:2,1:0,2:1,0:0,-:-

Lida


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.08.23 18:00 Lida Něman Grodno over 4:2 0:2,1:0,3:0
02.08.23 18:00 Lida Junost Minsk over 1:6 0:1,1:1,0:4

Brest


nenájdený žiadny zápas

Lida


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Lida 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Vitebsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Slavutych Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Gomel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Baranavichy 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Dinamo Maladzyechna 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Žlobin 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Khimvolokno Mogilev 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Junior Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Novopolock 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Lokomotiv Orsha 0 0 0 0 0 0 0 0 0