Shakhtar Soligorsk VS Brest


Shakhtar Soligorsk

Brest

not draw --4--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Shakhtar Soligorsk (T1) VS Brest (T2)

Shakhtar Soligorsk

Brest

Zaujímavé

Shakhtar Soligorsk

  • 72% (38 z 53) výhier mužstva Shakhtar Soligorsk.
  • Shakhtar Soligorsk už 4 zápasov v rade neremízovali.

Brest

  • 39 z celkového počtu 53 zápasov tímu Brest skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 74%.
  • Brest už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 20 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 13, čo je 65%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 16 z 20 vzájomných zápasov, čo je 80%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2023/2024
08.01.2024 18:10 Shakhtar Soligorsk Brest under 4:1 1:1,1:0,2:0
06.01.2024 11:00 Shakhtar Soligorsk Brest over 5:1 2:1,2:0,1:0
17.10.2023 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
15.10.2023 12:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 3:2 1:2,1:0,1:0
04.08.2023 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:2,0:0,1:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2022/2023
25.02.2023 12:00 Shakhtar Soligorsk Brest over 5:3 2:0,3:2,0:1
09.01.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Brest under 0:1 0:1,0:0,0:0
07.01.2023 15:00 Shakhtar Soligorsk Brest under 1:2ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
18.10.2022 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
16.10.2022 16:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
06.08.2022 13:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
03.12.2021 17:00 Shakhtar Soligorsk Brest under 3:2ppsn 2:1,0:1,0:0,0:0,3:1
01.12.2021 17:00 Shakhtar Soligorsk Brest under 5:0 1:0,2:0,2:0
11.09.2021 16:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
09.09.2021 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
10.08.2021 18:00 Shakhtar Soligorsk Brest under 4:1 0:0,3:1,1:0
Bielorusko / Pohár / 2020/2021
26.08.2020 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:1,0:2,0:0
Bielorusko / Pohár / 2019/2020
01.08.2019 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk over 4:5 1:1,2:1,1:3
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
04.11.2017 17:00 Shakhtar Soligorsk Brest over 6:1 2:0,1:1,3:0
30.09.2017 12:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 1:4 0:0,0:1,1:3

Shakhtar Soligorsk

13 - 4 - 3

Brest

Shakhtar Soligorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.02.24 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:2 0:1,1:0,3:1
16.02.24 18:10 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk over 4:2 3:0,1:1,0:1
14.02.24 17:00 Lida Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:3,0:0,1:0
12.02.24 18:10 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 0:4 0:1,0:3,0:0
03.02.24 12:00 Shakhtar Soligorsk Gomel over 4:3pp 0:0,2:2,1:1,1:0
01.02.24 17:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev over 6:1 2:0,3:1,1:0
30.01.24 18:10 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 4:5 2:2,1:1,1:2
27.01.24 15:00 Novopolock Shakhtar Soligorsk under 3:1 2:1,1:0,0:0
25.01.24 17:00 Vitebsk Shakhtar Soligorsk under 3:2 0:1,2:1,1:0
23.01.24 17:00 Lokomotiv Orsha Shakhtar Soligorsk over 2:4 1:1,1:2,0:1
20.01.24 15:55 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 8:2 3:0,3:1,2:1
18.01.24 16:55 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 4:0 1:0,1:0,2:0
14.01.24 15:00 Lokomotiv Orsha Shakhtar Soligorsk over 3:4sn 2:0,0:1,1:2,0:0,-:-
12.01.24 17:25 Lokomotiv Orsha Shakhtar Soligorsk over 3:4 1:0,2:1,0:3
08.01.24 18:10 Shakhtar Soligorsk Brest under 4:1 1:1,1:0,2:0
06.01.24 11:00 Shakhtar Soligorsk Brest over 5:1 2:1,2:0,1:0
28.12.23 17:00 Novopolock Shakhtar Soligorsk under 0:4 0:1,0:1,0:2
26.12.23 17:00 Novopolock Shakhtar Soligorsk over 2:5 0:1,0:2,2:2
20.12.23 18:15 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 7:0 0:0,5:0,2:0
18.12.23 18:10 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 3:0 1:0,0:0,2:0
10.12.23 12:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 5:0 1:0,2:0,2:0
08.12.23 17:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 2:0 0:0,1:0,1:0
04.12.23 17:55 Gomel Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:0,0:2,0:1
02.12.23 12:00 Gomel Shakhtar Soligorsk over 4:5 2:2,2:3,0:0
27.11.23 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 2:3 2:2,0:1,0:0
25.11.23 15:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 3:6 1:0,0:3,2:3
22.11.23 17:00 Vitebsk Shakhtar Soligorsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
20.11.23 17:00 Vitebsk Shakhtar Soligorsk under 1:3 0:1,0:1,1:1
10.11.23 17:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev under 5:0 0:0,4:0,1:0
08.11.23 17:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev over 8:0 1:0,3:0,4:0
04.11.23 15:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
02.11.23 17:00 Junost Minsk Shakhtar Soligorsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
29.10.23 15:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 2:6 1:2,1:2,0:2
27.10.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:7 1:2,0:2,2:3
24.10.23 18:00 Shakhtar Soligorsk Lokomotiv Orsha under 1:0 0:0,1:0,0:0
22.10.23 16:00 Shakhtar Soligorsk Lokomotiv Orsha over 4:2 2:0,1:0,1:2
17.10.23 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
15.10.23 12:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 3:2 1:2,1:0,1:0
12.10.23 18:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock over 2:5 0:2,1:2,1:1
10.10.23 18:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock over 5:3 0:0,1:2,4:1
06.10.23 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 4:5 1:2,1:1,2:2
04.10.23 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 3:4 0:2,1:2,2:0
29.09.23 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:2,1:0,0:1
27.09.23 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk over 3:5 2:2,1:2,0:1
23.09.23 12:53 Shakhtar Soligorsk Gomel under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
21.09.23 18:00 Shakhtar Soligorsk Gomel over 2:4 0:1,1:1,1:2
18.09.23 18:25 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 1:4 0:2,0:0,1:2
16.09.23 10:55 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
11.09.23 18:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk under 3:1 0:0,2:1,1:0
09.09.23 16:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
06.09.23 18:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 1:7 0:4,0:2,1:1
04.09.23 18:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 2:12 0:4,1:3,1:5
31.08.23 18:00 Shakhtar Soligorsk Junost Minsk under 2:1 1:1,1:0,0:0

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.02.24 17:00 Něman Grodno Brest over 5:1 2:0,2:1,1:0
16.02.24 17:00 Brest Junost Minsk under 0:3 0:0,0:2,0:1
14.02.24 17:00 Brest Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,0:0,2:1
12.02.24 16:45 Lida Brest under 1:2 0:1,0:0,1:1
04.02.24 12:00 Brest Novopolock under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,-:-
02.02.24 17:00 Brest Vitebsk under 3:1 2:0,0:0,1:1
31.01.24 17:00 Brest Lokomotiv Orsha over 5:3 1:1,2:0,2:2
28.01.24 17:25 Žlobin Brest over 4:3pp 1:0,2:2,0:1,1:0
26.01.24 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 3:0 1:0,0:0,2:0
24.01.24 17:00 Gomel Brest under 4:0 0:0,3:0,1:0
19.01.24 17:00 Brest Žlobin under 2:0 1:0,0:0,1:0
17.01.24 17:00 Brest Žlobin under 3:1 1:1,2:0,0:0
14.01.24 12:00 Brest Novopolock under 2:1 1:0,1:1,0:0
12.01.24 17:00 Brest Novopolock under 3:1 1:1,1:0,1:0
08.01.24 18:10 Shakhtar Soligorsk Brest under 4:1 1:1,1:0,2:0
06.01.24 11:00 Shakhtar Soligorsk Brest over 5:1 2:1,2:0,1:0
29.12.23 17:00 Brest Lida under 1:3 1:0,0:2,0:1
27.12.23 17:00 Brest Lida under 1:2 0:2,0:0,1:0
21.12.23 16:45 Gomel Brest under 2:1 1:0,1:0,0:1
19.12.23 17:00 Gomel Brest under 1:0 0:0,1:0,0:0
09.12.23 15:00 Brest Něman Grodno under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
07.12.23 17:00 Brest Něman Grodno over 4:3 2:1,1:1,1:1
03.12.23 12:00 Vitebsk Brest over 4:3pp 0:2,2:0,1:1,1:0
01.12.23 17:00 Vitebsk Brest over 5:3 1:1,0:2,4:0
28.11.23 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
26.11.23 12:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 0:0,1:1,0:1
21.11.23 17:00 Junost Minsk Brest under 1:3 0:1,0:1,1:1
19.11.23 10:25 Junost Minsk Brest under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
16.11.23 17:00 Brest Dinamo Maladzyechna under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
14.11.23 17:00 Brest Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:1,0:2,1:1
04.11.23 15:00 Lokomotiv Orsha Brest over 2:5 2:1,0:3,0:1
02.11.23 17:00 Lokomotiv Orsha Brest under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
29.10.23 14:00 Žlobin Brest over 5:1 1:0,1:0,3:1
27.10.23 18:00 Žlobin Brest under 0:1 0:0,0:1,0:0
24.10.23 18:00 Novopolock Brest under 2:1 1:1,1:0,0:0
22.10.23 16:00 Novopolock Brest under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
17.10.23 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
15.10.23 12:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 3:2 1:2,1:0,1:0
11.10.23 18:00 Lida Brest under 1:2 0:0,0:1,1:1
09.10.23 18:00 Lida Brest under 2:3 0:2,2:0,0:1
05.10.23 18:00 Brest Gomel over 4:2 1:1,1:0,2:1
03.10.23 18:00 Brest Gomel under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
30.09.23 12:45 Něman Grodno Brest over 4:3 2:0,0:1,2:2
28.09.23 18:00 Něman Grodno Brest under 3:2 1:1,1:1,1:0
24.09.23 13:00 Brest Vitebsk under 1:3 0:1,0:1,1:1
22.09.23 18:00 Brest Vitebsk over 1:6 0:1,1:2,0:3
17.09.23 16:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 3:2 1:1,0:1,2:0
15.09.23 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:4 0:0,0:1,1:3
12.09.23 18:00 Brest Junost Minsk under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,-:-
10.09.23 13:00 Brest Junost Minsk over 3:5 2:1,1:0,0:4
05.09.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest under 1:2 0:0,1:1,0:1
03.09.23 13:00 Dinamo Maladzyechna Brest over 5:2 3:2,0:0,2:0
31.08.23 18:00 Brest Lokomotiv Orsha under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-

Shakhtar Soligorsk


nenájdený žiadny zápas

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.04.2024 18:55 Brest Žlobin H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 55 34 5 0 11 104 209 105 88
2. Vitebsk 55 29 6 4 6 63 168 105 86
3. Junost Minsk 55 21 7 8 4 56 171 115 78
4. Něman Grodno 55 27 3 6 10 34 181 147 72
5. Gomel 55 17 7 4 15 31 166 135 67
6. Žlobin 55 21 5 3 18 16 162 146 65
7. Brest 55 15 4 9 14 -27 113 140 55
8. Novopolock 55 11 7 3 24 -29 130 159 53
9. Lokomotiv Orsha 55 1 8 9 20 -45 127 172 43
10. Lida 55 12 3 4 28 -54 119 173 41
11. Khimvolokno Mogilev 55 11 3 2 34 -79 132 211 36
12. Dinamo Maladzyechna 55 12 1 7 27 -70 131 201 35
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 29 17 4 1 2 45 96 51 51
2. Shakhtar Soligorsk 28 14 4 0 6 54 105 51 44
3. Něman Grodno 28 19 1 2 3 39 95 56 44
4. Junost Minsk 28 12 3 5 0 30 87 57 41
5. Žlobin 28 13 3 1 7 26 93 67 39
6. Gomel 27 15 2 0 8 39 89 50 38
7. Novopolock 27 6 5 1 9 -1 75 76 33
8. Brest 27 9 2 5 4 -5 60 65 31
9. Khimvolokno Mogilev 27 9 1 1 14 -19 77 96 23
10. Dinamo Maladzyechna 27 7 1 5 8 -22 76 98 23
11. Lokomotiv Orsha 27 1 3 6 8 -24 59 83 20
12. Lida 27 3 2 1 17 -29 59 88 16
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 27 20 1 0 5 50 104 54 44
2. Junost Minsk 27 9 4 3 4 26 84 58 37
3. Vitebsk 26 12 2 3 4 18 72 54 35
4. Gomel 28 2 5 4 7 -8 77 85 29
5. Něman Grodno 27 8 2 4 7 -5 86 91 28
6. Žlobin 27 8 2 2 11 -10 69 79 26
7. Lida 28 9 1 3 11 -25 60 85 25
8. Brest 28 6 2 4 10 -22 53 75 24
9. Lokomotiv Orsha 28 0 5 3 12 -21 68 89 23
10. Novopolock 28 5 2 2 15 -28 55 83 20
11. Khimvolokno Mogilev 28 2 2 1 20 -60 55 115 13
12. Dinamo Maladzyechna 28 5 0 2 19 -48 55 103 12