Lida VS Brest


Lida

Brest

not draw --11--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Lida (T1) VS Brest (T2)

Lida

Brest

Zaujímavé

Lida

  • 57% prehier (28 zápasov) z celkového počtu 49 tímu Lida.
  • Až 29 zápasov tímu Lida skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 49 zápasov, to je až 59%.
  • Lida už 11 zápasov v rade neremízovali.

Brest

  • 36 z celkového počtu 49 zápasov tímu Brest skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 73%.
  • Brest už 4 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 26 z 39 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2023/2024
29.12.2023 15:00 Brest Lida under 1:3 1:0,0:2,0:1
27.12.2023 17:00 Brest Lida under 1:2 0:2,0:0,1:0
11.10.2023 18:00 Lida Brest under 1:2 0:0,0:1,1:1
09.10.2023 18:00 Lida Brest under 2:3 0:2,2:0,0:1
08.08.2023 18:00 Brest Lida under 3:0 1:0,1:0,1:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2022/2023
15.02.2023 17:00 Lida Brest over 2:4 0:0,1:2,1:2
29.11.2022 17:00 Brest Lida under 3:1 0:0,2:1,1:0
27.11.2022 12:00 Brest Lida over 5:2 1:1,3:1,1:0
18.09.2022 16:00 Lida Brest over 2:5 0:0,2:3,0:2
16.09.2022 18:00 Lida Brest over 4:5pp 1:1,2:1,1:2,0:1
10.08.2022 18:00 Brest Lida under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
22.02.2022 17:00 Brest Lida over 5:4 1:2,3:0,1:2
20.02.2022 12:00 Lida Brest over 3:4pp 1:0,1:0,1:3,0:1
30.12.2021 16:00 Lida Brest over 5:6 0:2,2:1,3:3
28.12.2021 16:55 Lida Brest under 1:3 1:1,0:2,0:0
08.10.2021 18:00 Brest Lida under 1:0 1:0,0:0,0:0
06.10.2021 18:00 Brest Lida under 4:1 0:0,3:1,1:0
04.08.2021 18:00 Brest Lida under 2:1ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,4:3
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
17.02.2021 17:00 Brest Lida over 2:5 1:1,1:3,0:1
20.01.2021 17:00 Lida Brest under 4:1 1:1,1:0,2:0
26.12.2020 11:00 Brest Lida under 3:1 0:1,2:0,1:0
11.12.2020 17:00 Lida Brest under 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:2
13.11.2020 17:00 Brest Lida over 3:5 0:0,0:2,3:3
09.10.2020 18:00 Lida Brest under 3:2 0:1,1:0,2:1
23.09.2020 18:00 Brest Lida under 2:1 2:0,0:1,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
12.02.2020 17:00 Brest Lida over 6:1 1:1,0:0,5:0
31.01.2020 17:00 Lida Brest under 4:1 0:1,3:0,1:0
24.01.2020 17:00 Brest Lida over 4:3 1:0,1:1,2:2
25.12.2019 15:00 Lida Brest under 4:1 2:0,0:0,2:1
16.12.2019 17:00 Brest Lida under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
10.08.2019 16:00 Lida Brest under 2:3 1:1,0:0,1:2
Bielorusko / Pohár / 2018/2019
28.08.2018 18:00 Brest Lida under 2:3 1:1,1:0,0:2
14.08.2018 18:00 Lida Brest under 0:1 0:0,0:0,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
25.02.2018 15:00 Lida Brest under 3:1 1:0,1:1,1:0
19.01.2018 17:00 Brest Lida under 3:2pp 2:2,0:0,0:0,1:0
17.01.2018 17:00 Brest Lida under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
02.12.2017 15:00 Lida Brest over 7:1 4:0,1:0,2:1
30.10.2017 17:00 Lida Brest under 3:1 2:0,1:0,0:1
21.09.2017 18:00 Brest Lida over 2:4 1:2,1:1,0:1

Lida

13 - 8 - 18

Brest

Lida


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.02.24 11:00 Lida Vitebsk over 2:6 0:0,0:6,2:0
02.02.24 17:00 Lida Lokomotiv Orsha over 5:2 1:1,2:1,2:0
31.01.24 17:00 Lida Novopolock under 1:2 1:2,0:0,0:0
28.01.24 12:25 Gomel Lida over 5:1 1:0,3:0,1:1
26.01.24 17:00 Žlobin Lida over 5:3 2:0,2:3,1:0
24.01.24 17:00 Khimvolokno Mogilev Lida under 1:2 0:1,1:0,0:1
20.01.24 11:00 Lida Junost Minsk over 1:5 1:3,0:1,0:1
18.01.24 17:00 Lida Junost Minsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
14.01.24 11:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 1:3 0:0,0:2,1:1
12.01.24 17:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 1:3 1:1,0:0,0:2
08.01.24 17:00 Lida Lokomotiv Orsha under 2:3 1:2,0:0,1:1
06.01.24 11:00 Lida Lokomotiv Orsha under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
29.12.23 15:00 Brest Lida under 1:3 1:0,0:2,0:1
27.12.23 17:00 Brest Lida under 1:2 0:2,0:0,1:0
21.12.23 17:00 Lida Novopolock under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
19.12.23 17:00 Lida Novopolock under 3:2 0:0,2:1,1:1
10.12.23 12:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 5:0 1:0,2:0,2:0
08.12.23 17:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 2:0 0:0,1:0,1:0
03.12.23 12:00 Lida Žlobin over 2:7 1:3,1:3,0:1
01.12.23 17:00 Lida Žlobin over 2:6 1:3,1:0,0:3
27.11.23 17:00 Lida Gomel over 2:4 1:2,0:2,1:0
25.11.23 10:30 Lida Gomel under 1:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
22.11.23 17:00 Něman Grodno Lida over 4:3pp 0:2,2:0,1:1,1:0
20.11.23 17:00 Něman Grodno Lida under 2:0 0:0,1:0,1:0
15.11.23 17:00 Lida Vitebsk over 4:2 1:1,3:1,0:0
13.11.23 17:00 Lida Vitebsk over 3:5 1:1,1:3,1:1
05.11.23 12:00 Khimvolokno Mogilev Lida under 4:0 1:0,2:0,1:0
03.11.23 17:00 Khimvolokno Mogilev Lida over 4:5 2:3,1:1,1:1
30.10.23 18:10 Junost Minsk Lida over 4:2 2:0,1:1,1:1
28.10.23 15:00 Junost Minsk Lida under 1:3 0:1,0:1,1:1
24.10.23 18:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,-:-
22.10.23 13:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 0:5 0:2,0:1,0:2
17.10.23 18:00 Lokomotiv Orsha Lida under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,-:-
15.10.23 10:55 Lokomotiv Orsha Lida over 2:6 2:2,0:3,0:1
11.10.23 18:00 Lida Brest under 1:2 0:0,0:1,1:1
09.10.23 18:00 Lida Brest under 2:3 0:2,2:0,0:1
05.10.23 18:00 Novopolock Lida over 4:3pp 2:1,1:0,0:2,1:0
03.10.23 18:00 Novopolock Lida under 2:1 0:0,1:1,1:0
29.09.23 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:2,1:0,0:1
27.09.23 18:00 Lida Shakhtar Soligorsk over 3:5 2:2,1:2,0:1
24.09.23 13:00 Žlobin Lida over 6:0 4:0,0:0,2:0
22.09.23 18:00 Žlobin Lida over 2:4 2:0,0:3,0:1
18.09.23 18:00 Gomel Lida over 6:2 1:0,4:1,1:1
16.09.23 13:00 Gomel Lida under 5:0 3:0,1:0,1:0
11.09.23 18:00 Lida Něman Grodno under 1:4 0:1,1:3,0:0
09.09.23 13:00 Lida Něman Grodno over 3:5 0:3,2:0,1:2
06.09.23 18:00 Vitebsk Lida under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,-:-
04.09.23 18:00 Vitebsk Lida under 3:2 1:1,2:0,0:1
30.08.23 18:00 Lida Khimvolokno Mogilev under 4:1 3:0,0:1,1:0

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.02.24 12:00 Brest Novopolock under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,-:-
02.02.24 17:00 Brest Vitebsk under 3:1 2:0,0:0,1:1
31.01.24 17:00 Brest Lokomotiv Orsha over 5:3 1:1,2:0,2:2
28.01.24 17:25 Žlobin Brest over 4:3pp 1:0,2:2,0:1,1:0
26.01.24 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 3:0 1:0,0:0,2:0
24.01.24 17:00 Gomel Brest under 4:0 0:0,3:0,1:0
19.01.24 17:00 Brest Žlobin under 2:0 1:0,0:0,1:0
17.01.24 17:00 Brest Žlobin under 3:1 1:1,2:0,0:0
14.01.24 12:00 Brest Novopolock under 2:1 1:0,1:1,0:0
12.01.24 17:00 Brest Novopolock under 3:1 1:1,1:0,1:0
08.01.24 18:10 Shakhtar Soligorsk Brest under 4:1 1:1,1:0,2:0
06.01.24 11:00 Shakhtar Soligorsk Brest over 5:1 2:1,2:0,1:0
29.12.23 15:00 Brest Lida under 1:3 1:0,0:2,0:1
27.12.23 17:00 Brest Lida under 1:2 0:2,0:0,1:0
21.12.23 16:45 Gomel Brest under 2:1 1:0,1:0,0:1
19.12.23 17:00 Gomel Brest under 1:0 0:0,1:0,0:0
09.12.23 15:00 Brest Něman Grodno under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
07.12.23 17:00 Brest Něman Grodno over 4:3 2:1,1:1,1:1
03.12.23 12:00 Vitebsk Brest over 4:3pp 0:2,2:0,1:1,1:0
01.12.23 17:00 Vitebsk Brest over 5:3 1:1,0:2,4:0
28.11.23 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
26.11.23 12:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 0:0,1:1,0:1
21.11.23 17:00 Junost Minsk Brest under 1:3 0:1,0:1,1:1
19.11.23 10:25 Junost Minsk Brest under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
16.11.23 17:00 Brest Dinamo Maladzyechna under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
14.11.23 17:00 Brest Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:1,0:2,1:1
04.11.23 15:00 Lokomotiv Orsha Brest over 2:5 2:1,0:3,0:1
02.11.23 17:00 Lokomotiv Orsha Brest under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
29.10.23 14:00 Žlobin Brest over 5:1 1:0,1:0,3:1
27.10.23 18:00 Žlobin Brest under 0:1 0:0,0:1,0:0
24.10.23 18:00 Novopolock Brest under 2:1 1:1,1:0,0:0
22.10.23 16:00 Novopolock Brest under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
17.10.23 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
15.10.23 12:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 3:2 1:2,1:0,1:0
11.10.23 18:00 Lida Brest under 1:2 0:0,0:1,1:1
09.10.23 18:00 Lida Brest under 2:3 0:2,2:0,0:1
05.10.23 18:00 Brest Gomel over 4:2 1:1,1:0,2:1
03.10.23 18:00 Brest Gomel under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
30.09.23 12:45 Něman Grodno Brest over 4:3 2:0,0:1,2:2
28.09.23 18:00 Něman Grodno Brest under 3:2 1:1,1:1,1:0
24.09.23 13:00 Brest Vitebsk under 1:3 0:1,0:1,1:1
22.09.23 18:00 Brest Vitebsk over 1:6 0:1,1:2,0:3
17.09.23 16:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 3:2 1:1,0:1,2:0
15.09.23 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:4 0:0,0:1,1:3
12.09.23 18:00 Brest Junost Minsk under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,-:-
10.09.23 13:00 Brest Junost Minsk over 3:5 2:1,1:0,0:4
05.09.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest under 1:2 0:0,1:1,0:1
03.09.23 13:00 Dinamo Maladzyechna Brest over 5:2 3:2,0:0,2:0
31.08.23 18:00 Brest Lokomotiv Orsha under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-

Lida


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.02.2024 17:00 Něman Grodno Lida H2H
26.02.2024 17:00 Lida Khimvolokno Mogilev H2H

Brest


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.02.2024 17:00 Shakhtar Soligorsk Brest H2H
27.02.2024 17:00 Brest Lokomotiv Orsha H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 53 34 4 0 11 101 203 102 84
2. Vitebsk 53 27 6 4 6 57 158 101 82
3. Junost Minsk 53 20 7 8 3 55 164 109 76
4. Něman Grodno 53 27 3 6 8 37 177 140 72
5. Gomel 53 17 7 4 13 35 161 126 67
6. Žlobin 53 19 5 3 18 11 153 142 61
7. Brest 53 14 4 8 15 -27 107 134 52
8. Novopolock 53 10 7 3 23 -28 125 153 51
9. Lokomotiv Orsha 53 0 8 9 19 -47 120 167 41
10. Lida 53 10 3 4 28 -58 112 170 37
11. Khimvolokno Mogilev 53 11 3 2 32 -73 129 202 36
12. Dinamo Maladzyechna 53 12 1 7 25 -63 127 190 35
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 28 16 4 1 2 40 91 51 49
2. Něman Grodno 27 19 1 2 2 41 94 53 44
3. Shakhtar Soligorsk 26 14 3 0 6 51 99 48 40
4. Junost Minsk 27 11 3 5 0 27 81 54 39
5. Gomel 25 15 2 0 6 43 84 41 38
6. Žlobin 26 11 3 1 7 21 84 63 35
7. Novopolock 26 5 5 1 9 -5 70 75 31
8. Brest 26 8 2 5 4 -6 56 62 29
9. Khimvolokno Mogilev 27 9 1 1 14 -19 77 96 23
10. Dinamo Maladzyechna 27 7 1 5 8 -22 76 98 23
11. Lokomotiv Orsha 27 1 3 6 8 -24 59 83 20
12. Lida 26 2 2 1 17 -31 55 86 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 27 20 1 0 5 50 104 54 44
2. Junost Minsk 26 9 4 3 3 28 83 55 37
3. Vitebsk 25 11 2 3 4 17 67 50 33
4. Gomel 28 2 5 4 7 -8 77 85 29
5. Něman Grodno 26 8 2 4 6 -4 83 87 28
6. Žlobin 27 8 2 2 11 -10 69 79 26
7. Brest 27 6 2 3 11 -21 51 72 23
8. Lida 27 8 1 3 11 -27 57 84 23
9. Lokomotiv Orsha 26 -1 5 3 11 -23 61 84 21
10. Novopolock 27 5 2 2 14 -23 55 78 20
11. Khimvolokno Mogilev 26 2 2 1 18 -54 52 106 13
12. Dinamo Maladzyechna 26 5 0 2 17 -41 51 92 12